>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
New Jersey Devils - New York Rangers 2 @ 2.35 ✅ 2-5

Zarówno NJD jak i NYR ostatnio jakaś zadyszka, bo nie idzie im najlepiej. Ja jednak widzę sporego faworyta w NYR. Drużyny w tamtym sezonie spotykały się 14 razy, z czego 12 razy wygrywali hokeiści z Madison Square Garden. Z tego 7 meczy odbyło się w New Jersey, w których również górą było NYR, bo wygrali ich 6, a przegrali tylko 1. Jednak najciekawszą informacją dotyczącą tego meczu jest fakt, że NJD zagra konkretnie osłabione, bo nie wystąpi aż 8 zawodników. Z tych ważniejszych, to nie wystąpi Brodeur, Paul Martin, Salvador oraz Brian Gionta, który jest 3 najlepszym punktującym zawodnikiem w zespole. Zarówno cyferki jak i sytuacja przemawia za NYR, także oby to przełożyło się na wynik.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes [ Typ: 2 @ kurs: 2,55 ]✅ Analiza: Jutro spora paleta bardzo ciekawych meczy. Za jedno z najpewniejszych typów na jutrzejszą nockę wybrałem sobie typ na Phoenix Coyotes, którzy grają z Columbus Blue Jackets. Columbus już 3 mecze wygrane z rzędu co jest już dla niech sukcesem rzadko spotykanym ... pewnie już chłopaki to oblewali :p hehe. Szczerze to na przegraną Columbusu stawiałem podczas ostatniego ich meczu, ale zaskoczyli mnie i wygrali 3 mecz z rzędu. Dzisiaj stawiam dużo pewniej na przegraną gospodarzy, bo uważam, że szanse na ponowny wyczyn Columbusu są znikome. Przegranej Columbusu sprzyja także ich przeciwnik, który jest w bardzo dobrej formie i po wzmocnieniach transferowych z meczu na mecz coraz lepiej grają. Jeśli chodzi o kontuzje to jest ich brak, lecz muszę wspomnieć o tym, że niepewny jest występ kluczowego zawodnika &quot;Kurtek&quot; Kristian&#39;a Huselius&#39;a, jeśli jego nie wystąpienie na lodzie potwierdziłoby się to goście będą mieli łatwiejszą drogę do zwycięstwa. Jeszcze rok czy 2 lata temu nie odważyłbym się stawiać meczu tych drużyn, ale na dzień dzisiejszy Phoenix Coyotes mają bardzo ciekawą ekipę, która może ładnie namieszać, choć myślę, że i tak za rok dopiero osiągną max swojego potencjału, mimo to Phoenix jest w tej chwili drużyną, która jest w stanie bez większych problemów pokonać swoich dzisiejszych rywali. Coyotes jest w tej chwili na pełnym gazie - pokonali Sharks i Floridę, czyli zespoły dobre - zwłaszcza Sharks i ich wygrana była w pełni adekwatna do wyniku, ponieważ na tafli spisują się wybornie - w ataku i obronie - dziś liczę na to samo.

 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche [ Typ: 2 @ kurs: 3,10]⛔ Analiza: Już za parę godzin rozpoczęcie kolejnej kolejki NHL. Wśród typów widzę jedną perełkę - typ na Colorado Avalanche w meczu przeciwko Vancouver Canucks. Mam mało czasu dlatego same konkrety.
W obu zespołach brak po jednym zawodniku z ataku - Colorado - Joe Sakick; Vancouver - Dimitra. Orki mają duże problemy w ataku i widać brak wyżej wymienionego atakującego. Colorado dużo lepsza sytuacja, ponieważ mają niejednego dobrego zawodnika, który pokusi się o bramki. Bramki, których w zespole Lawin ostatnio bardzo mało i dzisiaj liczę na przełamanie w postaci &quot;Lawiny bramek&quot;. Vancouver w rozpędzie, ale myślę, że kiedyś muszą zwolnić i liczę na to, że nie będą wstanie powstrzymać jak już wcześniej wspomniałem &quot;Lawiny bramek&quot;. Mecz trudny aczkolwiek przy kursie 3,10 na Colorado konieczny do zagrania - takie prezenty zdarzają się rzadko.

 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mecz: New Jersey - NY Rangers
Typ: NY Rangers (-1,5)
Kurs: 3,350
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W New Jesrey ostatnio &quot;szpital&quot; i do tego 2 porażki z rzędu... U Rangersów nie lepiej bo podobnie jak Devils mają 2 porażki z rzędu, ale przynajmniej praktycznie mają wszystkich zdrowych... Nie zagra prawdopodobnie Scott Gomez... jeśli chodzi o H2H między obiema ekipami to w większości meczów górą są Rangersi, ale spotkania te ogólnie są dosyć wyrówane... W tym sezonie już ze sobą grali. Rangersi na włąsnej tafli rozgromili NJ aż 4-1... Dzisiaj nie powinno być inaczej... I choć Rangersi prezentują bardzo chwiejną formę to w obliczu ogromnych osłabień NJ i podobnie jak u ich rywali chwiejna forma powinna spowodować, że Rangersi zwyciężą i to bardzo pewnie. Mecz także nie powinien obfitowac raczej w ogormną ilość goli bo ostatnio forma obu bramkarzy stosunkowo dobra.
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Boston Bruins - Montreal Canadiens (-1.5) 2 @ 3.45 ⛔ 6-1

Boston ostatnio się troche rozkręcił, a to przecież tylko Boston. Mają serię 4W, lecz ostatnie zwycięstwo z Chicago takie troche wymęczone, bo dopiero po karnych. Montreal natomiast na wyjazdach jak i w domu spisuje się bardzo podobnie. Zawodnicy z Bostonu mogą być trochę podmęczeni, bo dzisiaj w nocy rozgrywali mecz właśnie w Chicago i musieli odrazu wracać do Bostonu i przygotowywać się na kolejny mecz. Montreal natomiast ostatnio 2 przegrane, z CLB i TOR, natomiast wygrali u siebie z OTT w imponującym stylu 4-0. Co ciekawe, w ostatnich 8 meczach w Bostonie 6 razy górą byli hokeiści z Montrealu, a tylko 2 razy Boston.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Zapraszam do analiz - oferta:



*ps moderatorów proszę o przeniesienie tego posta wyżej, bo już widzę jedna analiza się pojawiła


Pozdrawiam Maritos
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
hmmm, ktoś w typach dnia podał bardzo ładną analizę na mecz minnesoty z phoenix na 1. Kojoty grają już 4 spotkanie w ciągu 6 dni i ciężko będzie im o punkty, tym bardziej że jakoś nie leży im ta drużyna ewidentnie... Patrzę na staty i widzę że 5 ostatnich spotkań między tymi drużynami wygrała Minnesota. Dlaczego teraz by nie miała tego uczynić. Co sądzicie o tym typie? Ponadto skłaniam się ku graniu na Pingwiny, które są w wysokiej dyspozycji i również potrafią grać z Lotnikami, ponadto Jordan szaleje ostatnimi czasy ???? . No i na deser Ottawa, która gra Islandersami - czerwoną latarnią ligi. Wiem, że Ottawa też nie błyszczy, ale z kim ma wygrać, jak nie z Islandersami??
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Pittsburgh - Philadelphia
Typ: Pittsburgh (-1,5)
Kurs: 2.780
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na początku należałoby wspomnieć o tym, że pingwiny się mocno rozstrzelały... 6-5-4-7 to ich dorobek bramkowy w ostatnich meczach... Dzisiaj zagrają przeciwko Philadelphi, która ku ich uciesze gra dosyć &quot;otwarty&quot; hokej... Philadelphia mocno nieprzewidywalna... potrafią wygrać kilka meczy z rzędu a później nie wiadomo dlaczego kilka przegrać... Po serii ostatnich porażek w końcu &quot;oprzytomnieli&quot; i wygrali z Islanders po dosyć przeciętnym meczu... Ich słabszą ostatnio dyspozycję można jednak usprawiedliwić... Bowiem borykają się z plagą kontuzji i w pewnym stopniu wpływa to na ich jakość gry... Teraz obrót o 360 stopni i trochę o formie pingwinów... 4 słownie cztery ;) tyle zwycięstw z rzędu mają na swoim koncie gospodarze dzisiejszego meczu... Ostatnie zwycięstwo okupione zapewne dużym wysiłkiem, ale jakże cenne... W końcu niecodziennie ogrywa się Detroit na ich własnym obiekcie... Pingwiny na własnym lodowisku nie są za bardzo gościnni... Szczególnie źle wspominają to chyba gracze Philadelphi którzy od kilku sezonów nie potrafią pokonać Pittsburgha na ich obiekcie... W sumie w rywalizacji między obiema ekipami większość meczy kończy się zwycięstwem gospodarzy... W głównej mierze opieram swój typ na dyspozycji obu drużyn i z nadzieją, że zwycięstwo nad Detroit doda pingwinom niezłego &quot;kopa&quot;. To, że gospodarze dzisiaj powinni zwyciężyć nie ulega wątpliwości, ale czy pokryją handi ? Tego pewien nie jestem, ale poniższe statystyki napawają optymizmem...
PITTSBURGH is 11-1 against the spread versus PHILADELPHIA over the last 3 seasons
PITTSBURGH is 11-1-0 straight up against PHILADELPHIA over the last 3 seasons
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Ottawa Senators - New York Islanders ⛔

Typ : 1

Kurs: 1,70

Analiza: Sytuacja kadrowa w zespole z Nowego Jorku ciągle bez zmian, duża część drużyny poza grą, boryka się z kontuzjami i prędko nie wróci. Zmiennicy, przynajmniej w ostatnim czasie nie spisują się za dobrze czego efektem są 3 porażki z rzędu. Ottawa, zespół solidny i dosyć mocny w ataku gra nieźle, ale ma pecha, ostatni wynik jaki uzyskali (przegrana 4-0 z Montral Canadiens) był naprawde niesprawiedliwy i nie oddawał tego co działo się na lodzie. Momentami przewaga zespołu OTT aż raziła w oczy i gracze Senators mogli spokojnie zdobyc w Montralu 4-5 bramek. Tak sie jednak nie stało i podrażnieni faktem &quot;niesprawiedliwej&quot; porażki gracze Ottawy staną dziś naprzeciw podłamanej ekipy NY Islanders. Zwycięstwo Senators i to okazałe jest bardzo prawdopodobne
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Ottawa Senators ( -1,5 gola ) - New York Islanders [ Typ: 1 @ kurs: 2,26]⛔ Analiza: Ottawa Senators vs New York Islanders. Niestety króciutko bo mało czasu. Dzisiaj bez żadnego wachania stawiam Senators. To już jest swego rodzaju progresja na wygraną Ottawy, która zacząłem ostatnio podczas meczu dzisiejszych gospodarzy. Ottawa gra fenomenalnie, ale cały czas czegoś brakuje - szczęścia ! W ostatnim meczu z Montrealem aż im współczułem bo byli na tafli drużyną o wiele lepszą a wynik był kompletnie nieadekwatny do tego co się działo na lodzie i ostatecznie super atak Ottawy nie strzelił żadnego gola. W ostatnim meczu z Montrealem powołałem się na argument, że będzie lawina goli z ich strony - niestety się to nie potwierdziło, ale jak nie dziś to jutro. I tak się właśnie składa, że dzisiaj Senators goszczą słabą drużynę New York Islanders i uważam, że czas najwyższy na wyżej wspomnianą falę goli. Jedynym atutem Islanders jest to, że przegrali już 3 mecze z rzędu, ale uważam, że muszą ustąpić na rzecz przełamania Ottawy. Drużyna z Kanady gra tak rewelacyjnie, że to wkońcu musi eksplodować i to w nich cały czas siedzi - myślę, że dziś najlepszy moment ! GO Senators GO ! Kto ma polecam własnie handi -1,5 na OTT.

 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: San Jose Sharks - Calgary Flames [ Typ: 1 @ kurs: 1,85 ]✅ Analiza: San Jose Sharks vs Calgary Flames - w tym meczu stawiam zdecydowanie Sharks - jest to jeden z najpewniejszych jutro typów. W sumie nie jest za bardzo co pisać, bo Sharks faworyt, ale napiszę dlaczego uważam, że tak właśnie jest. Najpierw parę słów o kontuzjach. W Sharks tylko jedna kontuzja - Evgeni&#39;a Nabokov&#39;a a zastępuje go już od paru meczy Brian Boucher. Warto wspomnieć, że nowy bramkarz nie tylko tak sobie zastępuje kontuzjowanego kolegę, ale robi to w super stylu i ma bardzo dobre statystki - 1.59 GAA i 93,6 Sv% - takiego wyniku napewno zazdroszczą mu bramkarze z innych drużyn. Koniec kontuzji Sharks, czas przejść do obozu przeciwników. W Calagry. Jedyną i zarazem bardzo ważną kontuzją jest kontuzja LW 1 lini - Michael&#39;a Cammalleri. Najprawdopodobniej zastąpi go Center Dustin Boyd, ale jestem wyznawcą zasady, że każde zmiany w liniach prowadzą do złych skutków a w tym przypadku mamy doczynienia z najważniejszą linią ataku i tutaj konsekwencje mogą być większe. Temat kontuzji uważam za zakończony. Teraz parę wolnych zdań na temat samych drużyn, ich gry i dyspozycji. Sharks po udanym starcie sezonu dostało kubeł zimnej wody na głowę za sprawą przegranych z Nashville i Phoenix, ale uważam, że na tych 2 przegranych już się skończy. Sharks bardzo rzadko przegrywa 3 razy z rzędu. Grają na własnej tafli i jakoś to pozytywnie napewno zadziała na ich grę, ale nie będą grali napewno lepiej dzięki tafli ! - proszę nie mylić tych pojęć, bo dzięki własnemu lodowisku nie gra się lepiej tylko bardziej komfortowo. Myślę, że Sharks nie ma dzisiejszej nocy przed sobą wielkiego wyzwania - Flames. Drużyna gości miała przebłysk kilku wygranych z rzędu na początku i to tej pory nie wiem jakim fartem im się to udało. Mają skład dużo słabszy niż w tamtym roku i po ich grze to widać. Dodatkowo w ostatnich meczach grają beznadziejnie - nawet podczas PP nie widać, że grają z przewagą. Liczę w tym meczu na brak jakichkolwiek rewelacji i pewną wygraną Sharks.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Atlanta Thrashers - Carolina Hurricanes ( - 1,5 gola ) [ Typ: 2 @ kurs: 3,15 ]⛔ Analiza: Na jutrzejszą noc wybrałem do analizy tylko jedno spotkanie, ale za to bardzo pewne - Atlanta Thrashers vs Carolina Hurricanes. Tutaj nie mam żadnych wątpliwości co do wytypowania zwycięzcy w tym meczu - w dodatku kurs wystawiony przez bukmacherów jest śmiesznie wysoki. Na wygraną Caroliny mam tylko 3 argumenty, ale w mojej ocenie wszystkie 3 w połączeniu dają mi właśnie tak dużą pewność co do tego spotkania. Po pierwsze Atlanta już ma 4 wygrane z rzędu. W ostatnim meczu Thrashers byłem pewny, że przegrają bo 3 wygrane to jest dla tej drużyny wystarczająco dużo a jednak przeszli sami siebie i wygrali po raz 4 raz z rzędu. 5 wygrana gospodarzy - jak dla mnie niemożliwe - są za słabą drużyną na takie serie !!! Po drugie podczas tych 4 zwycięstw zdobyli uwaga 18 bramek ! - przy ich nijakim ataku do tej pory nie potrafię sobie wytłumaczyć jak wogule do tego doszło. Uważam, że jak strzelą 2 bramki dzisiejszej nocy to będzie cud - to nie ta ranga ataku na taką bramkostrzelność. I na koniec 3 najważniejszy argument - ostatnim meczu Thrashers podejmowali oni właśnie dzisiejszych rywali, czyli krótko mówiąc mecz rewanżowy. W NHL nawet, gdy rewanżuje się drużyna dużo słabsza od swojego przeciwnika bardzo często wygrywa a tutaj zdecydowanie drużyna rewanżująca jest ekipą dużo silniejszą. Liczę na to, że Huragany zmiotą Thrashers z ich własnej tafli. GO Hurricanes GO ! Zemsta jest słodka :smile:

 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Florida Panthers - Detroit Red Wings ✅

Typ : 2

Kurs: 1.95

Analiza: Kto oglądał mecz Red Wings kontra Penguins rozegrany kilka dni temu powinien być zadowolony. Było to prawdziwe hokejowe święto, grad bramek, emocje aż do OT, dramaturgia i przebieg godny meczy finałowych play off. Wszystko to skończyło się bardzo nieszczęśliwie dla Detroit, jeszcze w połowie 3 tercji wydawało się że wygraną mają już zapewnioną, że osłabione Penguins nie da rady wyrównać nie mówiąc już o wygraniu. Dziś już wiemy że dało rade. Lekko podłamane Detroit wczoraj mierzyło się z dosyć silną Tampą i odnieśli nieprzekonywujące zwycięstwo w wymiarze 3:4. Po tak prestiżowym przegranym meczu z Pittsburgiem, gracze Detroit będą potrzebować przełamania w wielkim stylu, pokonanie rywala kilkoma bramkami i efektowna skuteczna gra. Najbardziej w najbliższym czasie nadaje się do &quot;bicia&quot; Florida Panthers. Najlepiej punktujący zawodnik zespołu Patnhers Nathan Horton prawdopodobnie wykluczony z tego spotkania przez grype, dodatkowo osłabiona obrona brakiem obrońców Allen i Murphiego. Na deser brak Vokoun&#39;a w bramce, trzeba przyznać że w perspektywie meczu z obroncami tytułu nie rokuje to najlepiej. Detroit w pełni sił, i podrażnione. Florida ostatnio dwa mecze wygrała, wygląda że na tym się skończy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres (ML) ⛔

Typ : 2 (ML)

Kurs: 2.27

Analiza: Wczorajsze rozmiary porażki Buffalo Sabres(z Columbus 1:6) mogą byc mylące dla kogoś kto śledzi tylko i wyłącznie suche statystyki. Oglądając to spotkanie odrazu nasuneło mi się na myśl spostrzeżenie że Sabres nie grają na 100 %, a gdy spojrzałem w ich kalendarz wydało mi się jasne że spotkanie z Columbus potraktowali oni z przymrużeniem oka, szykując się na niewątpliwy hit jakim będzie mecz z rozpędzonym Pittsbourgh Penguins. Ze strony Buffalo zabraknie prawdopodobnie w tym spotkaniu Kotalika, po stronie Penguins nie będzie ciągle nieobecnych ważnych obrońców (Gonchar, Whitney). Ostatnie poczynania drużyny z Pittsbourgha skomentowałbym jako bardzo bardzo dobre wyniki, biorąc pod uwage ich braki w obronie, zwycięstwo priorytetowe z Red Wings a także m.in : Edmonton, Philadephia. Wszystko to złożyło się już na bardzo ładną serie 5 meczy zwycięskich. Widać jednak wyraźnie zadyszke w trzech ostatnich spotkaniach, trzy razy po OT lepsze &quot;pingwiny&quot;, sprzyjało im szczęście ale kosztowało to też sporo wysiłku. Buffalo które koncentrowało się na tym meczu już wcześniej wydaje mi się wielce prawdopodobnym typem
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New York Islanders - Ottawa Senators [ Typ: 2 @ kurs: 2,10]⛔ Analiza: Jutro bardzo duża i ciekawa oferta NHL. Mecz New York Islanders vs Ottawa Senators w moich oczach wyróżnia się najbardziej i właśnie w tym meczu oddaję swój typ - typ na Ottawe Senatos. Myślę, że jeśli ktoś szuka jednego najpewniejszego właśnie typu z pośród jutrzejszej oferty to ten typ jest właśnie dla niego. Argumentacja do tego spotkania będzie podobna do argumentacji w meczu Caroliny, ale jest jedna różnica - OTT to już drużyna z wyższej półki gdzie na takie hokejowe buble jakie wczoraj zaprezentowała Carolina nie ma miejsca. Zacznijmy od kontuzji Ottawy: Jarkko Ruutu ( LW 2 linii - Ottawa ma na tą pozycję równie dobrych zawodników i to żadna strata) i Ryan Shannon (rozegrał tylko jeden mecz w tym sezonie...) - w sumie to Ottawa w 100% gotowa kardowo. W Islanders mimo długiej listy kontuzjowanych również nie powinno się odbić to na grze, ponieważ większość zawodników jest już kontuzjowana od dawna, ale są to niszowi niepotrzebni zawodnicy i drużyna już przyzwyczajona do grania z tymi kontuzjami. Na wygraną Ottawy gram już od 2 meczy. Podczas tych meczy już tak dużo argumentów przemawiających za wygrana OTT się skumulowało, że dzisiaj stawiam na nich po raz 3 i myślę, że na tym się to definitywnie zakończy. Parę słów odnośnie ostatniego spotkania Islanders z Senators, które odbyło się 2 dni temu. Zwyciężyli &quot;Wyspiarze&quot; wynikiem 3:1, ale Ottawa dalej miała pecha i mimo, iż należała się im wygrana przegrali. W sumie Ottawa była w tamtym spotkaniu od &quot;Wyspiarzy&quot; lepsza we wszystkim prócz jednej rzeczy - skuteczności. Świetne rozegranie krążka w środkowej części tafli, wspaniale utrzymujący się zamek hokejowy głównie za sprawą geniusza w tych sprawach - Filipa Kuby, obrona także dobrze sobie radzi. Jutrzejszej nocy mecz rewanżowy ! I myślę, że tym meczu Senators powie stanowczo &quot;NIE&quot; ich nieskuteczności i zrobi z meczu rewanżowego konkurs bramek. Pomijam już tutaj kwestię tego, że Ottawa to dużo lepszy zespół i dziwię się, że nie wygrali ostatnio, ale Islanders miało serię porażek, która była ich jedynym atutem w tamtym meczu - teraz ten atut ma dodatkowo Ottawa, która przegrała już 3 razy z rzędu a dla Ottawy taka seria to i tak dużo. Dzisiejszej nocy ten atut już zatraciła i nie widzę żadnych argumentów za wygraną Islanders mimo, iż staram się ich doszukać nawet na siłę. Nie chcę popełnić tego samego błędu co przy ostatniej analizie i sugerować, że Ottawa wygra na 100%, ale muszę powiedzieć jedno - to spotkanie jest dla mnie pewniejsze niż wczorajsze spotkanie Ottawy - nie mam jakiś wewnętrznych niepewności, że może paść remis czy Senators przegra i myślę, że do dobry znak. Nie ukrywam, że ponownie gram grubo. Koniec nieskuteczności Ottawy ! Sepzza, Heatly, Alfredsson - Senators Huge Attack do boju !!!
I jeszcze coś dla lubiących analogiczne sytuacje w sporcie:

30/01-08 NHL NY Islanders vs. Ottawa 2:5
25/01-08 NHL Tampa Bay vs. Ottawa 4:8
23/01-08 NHL Florida vs. Ottawa 5:3
21/01-08 NHL Philadelphia Flyers vs. Ottawa 6:1
20/01-08 NHL Ottawa vs. Tampa Bay 0:2
18/01-08 NHL Ottawa vs. Carolina 5:1
16/01-08 NHL Washington vs. Ottawa 4:2
14/01-08 NHL Ottawa vs. NY Islanders 1:3
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: St. Louis Blues - Montreal Canadiens ⛔

Typ : 2

Kurs: 2,15

Analiza: Nutki sprawiły przedwczoraj sporą niespodzianke (o ile wogóle w lidze nhl można mówić o jakiejkolwiek niespodziance) pokonując mocną w tym sezonie ekipe Blackhawks (3:4 (OT)). Dla odmiany Montreal zawiódł oczekiwania wszystkich i przegrał w swojej hali 2-1 z Philadephią która grała dobrze ale napewno była do pokonania. Jak się można domyślić dziś obie te ekipy spotkają się z różnym nastawieniem mentalnym. Cały czas powtarzane slowa o sukcesie w Montrealu mogą się powoli zacząc odbijać czkawką, bo jeśli Canadiens nie zaczną wygrywać i to seriami, nikt nie będzie wierzył że ten zespół ma szanse wygrać cokolwiek w tym sezonie. W Ekipie Canadiens dwie kontuzje, gre opuszczą Mike Komisarek oraz Tom Kostopoulos, do gry w St. Louis niezdolnych aż 5 graczy, lecz praktycznie jedynym ważnym i godnym wymienienia jest Paul Kariya. Montreal powinien śmiało wypunktować zespół nutek, przemawia za nimi doświadczenie, chęci i umiejętności, jak będzie zweryfikuje mecz.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej:Philadelphia Flyers ( - 1,5 gola ) - Atlanta Thrashers [ Typ: 1 @ kurs: 2,75]⛔ Analiza: Mecz Philadelphia Flyers vs Atlanta Thrashers to chyba mecz zemsty dla wielu typerów, ponieważ Atalnta mimo tego, że gra słabo sięgnęła ostatnio po 5 zwycięstwo z rzędu czego nie udało się jej od paru lat. Ja sam i wielu innych mamy szansę na &quot;zemstę&quot; za stracone pieniądze przy stawianiu w poprzednich meczach na porażkę Thrashers. Wygrali 5 razy z rzędu mimo, iż grali słabo - ile jeszcze to potrwa? - nie wiadomo, ale pewne jest, że dzisiejszy mecz jest idealną okazją na zakończenie tej przypadkowej serii i mistycznej dobrej formy Atlanty. Dzisiejsi gospodarze wczoraj w bardzo dobrej formie, ponieważ pokonali wczoraj jedną z najlepszych drużyn ligi - Montreal Canadiens, gdzie Atlanta przy nich to bułka z masłem. Jeśli Philadelphia zagra tak samo jak z Canadiens to po Atlancie nic nie pozostanie a nawet jeśli zagra gorzej to i tak myślę, że mają bardzo duże szanse na wygraną. Uważam, że wkońcu zakończy się ten koszmar i Thrashers dotkliwie przegra !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom