>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New York Islanders - Columbus Blue Jackets [ Typ: 1 @ kurs: 2,35 ](wynik: 4:3 OT)⛔ Analiza: Jutro tylko 3 spotkania NHL, ale za to bardzo ciekawe a najciekawsze i raczej najpewniejsze dla mnie spotkanie to New York Islanders vs Columbus Blue Jackets. Co tutaj dużo pisać - normalnie bym nie ruszał za bardzo tego meczu, ponieważ są to drużyna grające na bardzo wyrównanym poziomie ale...... za wygraną New York Islanders przemawia jeden bardzo bardzo ważny atut - ich niekrótka seria przegranych, bo ciągnie się już od 6 spotkań co tej drużynie chyba się raz zdarzyło i w NHL jest to rzadkość. Czy wierzę w 7 przegraną? Obsolutnie - nie wierzę !!! Już w ostatnim meczu Islanders podejmowali dużo lepszą od siebie drużynę Montrealu z która zagrali przepiękny mecz wygrywając do 3 tercji aż 4-1, ale niestety moment nieuwagi wystarczył Candies strzelić aż 4 bramki Islanders tym samym wygrywając mecz. Dzisiaj ich przeciwnik to Columbus - drużyna która jest zdecydowanie dużo gorsza od Candies. Islanders dzisiaj ponownie na własnej tafli, także komfort gry tym bardziej im sprzyja. Columbus jest jak najbardziej przeciwnikiem idealnym do przerwania tej strasznej niedoli Islanders, bo co tutaj dużo mowić - &quot;Kurtki&quot; nic ciekawego nie grają. Islanders pod wielką presją a grając z tak potężnym przeciwnikiem jak Canadies pokazali, że są zdolni do wszystkiego by tylko przełamać tą &quot;czarna passę&quot;. Dzisiaj bardzo pewnie stawiam na Islanders !!!


DODATKOWE PROPOZYCJE:

:hokej: New Jersey Devils - Buffalo Sabres [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,78 ](wynik: 0:2)✅ :hokej: New Jersey Devils - Buffalo Sabres [ Typ: X2 @ kurs: 1,49 ](wynik: 0:2)✅
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Nashville Predators ✅ 4-0
Typ: Vancouver Canucks

Jutro o godzinie 4:00 czasu polskiego w ramach 13 kolejki NHL zagrają ze sobą Vancouver Canucks (aktualnie 17 pozycja) oraz Nashville Predators (aktualnie 14 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 12 spotkaniach zdobyli 12 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 41:38. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 13 pkt oraz mają bilans bramkowy 38:38.
Vancouver u siebie jak na razie na 4 spotkania wygrało 2 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 14:7 zajmują 27 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Nashville jak na razie nie wygrało jeszcze na wyjeździe w regulaminowym czasie gry i myślę, że po tym meczu sytuacja nie ulegnie zmianie. Ugrali zaledwie 3 pkt i z bilansem bramkowym 15:22 zajmują 26 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;.
Obydwie drużyny spotkały się w sezonie 2007/2008 w hali General Motors Place dwa razy, było to 02.11.2007 i 07.03.2008. Pierwszy mecz gospodarze przegrali 3:0, natomiast w drugim pokonali hokeistów Nashville 6:2. Liczę, że po 2 porażkach z rzędu u siebie, hokeiści Vancouver zechcą się zrehabilitować przed własną publicznością i odniosą pewne zwycięstwo. A, że w domu wygrywać potrafią, dowiedli już w tym sezonie choćby meczami z Edmonton (wygrali 6:3) czy Calgary (wygrali 6:0). Trzeba też zauważyć iż obie ekipy są typowymi przykładami drużyn własnego lodowiska, a na własnych śmieciach jutro zagra Vancouver.
Biorąc pod uwagę mobilizację obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana Vancouver Canucks.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Calgary - Phoenix || Calgary (-0,5) || 2.010
Płomienie u siebie w końcu zaczynają grać na swoim normalnym poziomie... Phoenix na wyjazdach to wiadomo... Nie wybijają się ponad przeciętność...
Martwi trochę fakt, że Calgary po długiej zwycięskiej serii przegrało z kaczorami i nie wiadomo jak to na nich wpłynie... Mam nadzieję, że podziała jak kubeł zimnej głowy bo kojoty są zdecydowanie do ogrania... W obu ekipach bez poważniejszych osłabień... I biorąc pod uwagę fakt, że Phoenix leży płomieniom jako przeciwnik przewiduję dzisiaj gładkie zwycięstwo... Vancouver - Nashville || Vancouver (-0,5) || 2.070
Kolejny mecz z cyklu gospodarze u siebie są piekielnie mocni... A Nashville ? Nashville nie lubią być chyba w gościnie bo rzadko wygrywają... a jeśli już się im uda to z drużynami pokroju LA, Columbus, St.Louis itd. (czytaj tyły ligi)... Poza tym Vancouver nie wygrał u siebie już od 2 spotkań co na pewno jest sporym zaskoczeniem... W H2H bywało rożnie, ale wtedy też wieśniaki miały większą siłę rażenia... Mam nadzieję, że gospodarze odpowiednio się zmobilizują bo zwycięstwo jest jak najbardziej w ich zasięgu...
San Jose - Minnesota || Under 5 || 2.000
Obie ekipy w dużej mierze opierają swoją grę na defensywie... Martwi mnie ciągle dyspozycja Nabokova bo regularnie puszcza po kilka bramek... Choć na te ważniejsze mecze u siebie potrafi się zmobilizować...
Mam nadzieję, że dzisiaj jej mu nie zabraknie bo Minnesota jest w gazie i od jego postawy będzie dużo zależało... Spodziewam się małej ilości strzałów na bramkę i dużo waleczności... Reszta należy do bramkarzy bo przy bardziej defensywnej grze któryś może &quot;przysnąć&quot; i lada moment może być nieciekawie... Liczę, że obron a San Jose nie pozwoli na zbyt wiele ekipie gości... Poza tym nie od dziś wiadomo, że San Jose u siebie nie uznaje czegoś takiego jak taryfa ulgowa i liczę na walkę na całego....
NHL 08/09 6 : 3
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks ⛔

Typ : Over 5,5 goals

Kurs: 1.95

Analiza: Kings mimo iż są uznawani za najsłabszy zespół ligi mają w ataku dosyć sporą siłe. Grono młodych perspektywicznych graczy na czele z Anže Kopitarem nie raz już w tym sezonie udowodniło, że jeśli nawet muszą przegrać to chcą strzelać bramki i cieszyć sie grą. Niech o tym świadczą choćby wysokie overowe wyniki w meczach z vs Nashville (5-4) Detroit (4-3) oraz Colorado (3:4). W dwóch ostatnich meczach celowniki zawodników LA troszke się zacieły i zdobyli oni jedynie 2 bramki (co na dwa mecze daje śmieszną jak na NHL średnią) stąd wnioskuje że dzisiaj Kings będą chcieli wygrać ale przede wszystkim strzelić jak najwięcej bramek. Rywalzespół Anaheim Ducks również nie należy do zespołów broniących się czy też osiągających często wyniki underowe. Wręcz przeciwnie, często gęsto &quot;Kaczory&quot; idą na wymiane i tracą oraz strzelają mnóstwo goli. Wniosek jest jeden mecz zapowiada się na over i myśle że padnie w nim minimum 6 goli.

Inne propozycje na dzisiaj :

San Jose Sharks - Minnesota Wild (under/over 5.5 goals) --&gt; typ : UNDER kurs : 1,50
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes [ Typ: 1 @ kurs: 2,20 ] Analiza: Jutro jest mecz, który w moich oczach aż się prosi aby go zagrać - rewanż Toronto Maple Leafs vs Carolina Hurricanes. 2 dni temu mieliśmy właśnie okazję obejrzeć stacie tych dwóch drużyn i muszę podkreślić jedną bardzo ważna rzecz - to był najbardziej zacięty i najbardziej widowiskowy mecz jaki w tym sezonie miałem przyjemność oglądać. Jakie wnioski? Leafs grało bardzo dobrze, Carolina wiadomo też, ale dzisiaj czas na rewanż. Od razu zakładam, że Carolina już jak to zwykle bywa w NHL &quot;podświadomie&quot; popuści mecz - oczywiste jest to, że będą chcieli go wygrać, ale w NHL jest bardzo bardzo często tak, że drużyna rewanżująca przeważnie wygrywa, do tego jeszcze dodamy, że w ich poprzedni mecz był bardzo wyrównany i zwycięzca powoli się wyłania. Mianowicie idąc za moimi obserwacjami wnioskuję, że Toronto będą jeszcze bardziej zdeterminowani po tym niesmaku z poprzedniego meczu a Carolina jak już wcześniej wspomniałem &quot;podświadomie odpuści&quot; i mam nadzieję, że moja teoria ponownie nie zawiedzie i Toronto w ładnym stylu ogra Hurricanes na własnej tafli.

 
szary 0

szary

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa Senators - Washington Capitals
Typ: 2
Kurs: 2.85
Buk: BAH
Analiza: Oba zespoły radzą sobie dość przeciętnie jak dotąd. Ottawa zajmuje 11 miejsce w Eastern Conference i ostatnie w swojej dywizji, natomiast Washington 9 w tej samej konferencji, ale w swojej dywizji ma o tyle lepszą sytuację że jest tuż za liderem na 2 miejscu. Od tego spotkania bardzo możliwe że zespół ze stolicy USA będzie się prezentował o wiele lepiej. Do składu powraca bowiem Alex Ovechkin, MVP poprzedniego sezonu. Opuścił on ostatnie mecze ze względu na chorobę dziadka i wyjazd do Rosji w tej sprawie. Ostatnio doznali bolesnej wyjazdowej porażki z Buffalo, które jest jednak o wiele lepszym zespołem niż Ottawa. Kanadyjczycy przegrali 4 z 5 ostatnich meczów domowych i wszystkie 4 spotkania przeciwko Washingtonowi w ubiegłym sezonie. Ovechkin ma dość imponujący dorobek w meczach z Ottawą. W 12 spotkaniach zaliczył 10 goli i 9 asyst, z czego w ubiegłosezonowych 4 spotkaniach miał 6 goli i 4 asysty. Liczę że po tygodniowym odpoczynku wniesie sporo świeżości do gry Capitals i zapewni 5 z rzędu zwycięstwo przeciwko Senatorom z Ottawy.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers (wynik 5-4)✅
typ over 5.5 kurs 1.99 Pinnacle.

Dziś w Nationwide Arena,gospodarze,,Niebieskie Kurtki&quot;,zmierzą się z ,,Olejarkami&quot; z Edmonton.

W bramce Columus anonsowany jest na dzisiejsze spotkanie ,Fin Fredrik Norrena (GAA 3.42,SV% 0,851%),natomiast bramki Edmonton chronił będzie,Mathieu Garon (GAA 3.18,SV% 0,895%).

Columbus 66.6% meczy ogólnie overowych,na swojej tafli 60 %.Edmonton 27,3% ogólnie meczy over 5,5 ,w meczach wyjazdowych natomiast 37.5%.

Rick Nash od sześciu meczy bez gola,czas najwyższy przełamać niemoc strzelecką,w dwóch ostatnich meczach doskonałą skutecznościa popisał się center R.J. Umberger strzelec trzech goli.Jego skutecznośc przydała się przede wszystkim w ostatnim zwariowanym meczu z ,,Wyspiarzami&quot;,kiedy to strzelił 2 gole i doprowadził do remisu 3-3.

W drużynie Edmonton niepewny jest udział dobrego rosyjskiego obrońcy Denis Grebeshkova,natomiast w drużynie gospodarzy nie wystąpi mający problemy z pachwiną doświadczony Szwed Fredrik Modin.Wymieniłem tych kluczowych nieobecnych.W dalszym ciągu kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Blue Jackets Pascal Leclaire.

Mój typ over 5.5✅

Ostatnie wyniki Columbus.

04/11/2008 NHL NY Islanders vs. Columbus L - 3:3 4:3 (OT)
02/11/2008 NHL Columbus vs. Chicago L - 3:3 3:4 Pen
31/10/2008 NHL Colorado Avalanche vs. Columbus W - 2:4
28/10/2008 NHL Columbus vs. Anaheim Ducks L - 2:3
26/10/2008 NHL Minnesota vs. Columbus L - 2:1


Ostatnie wyniki Edmonton.

02/11/2008 NHL Philadelphia Flyers vs. Edmonton W - 4:5
01/11/2008 NHL Carolina vs. Edmonton W - 1:3
31/10/2008 NHL Nashville vs. Edmonton L - 3:1
28/10/2008 NHL Edmonton vs. Boston Bruins L - 0:0 0:1 (OT)
26/10/2008 NHL Vancouver vs. Edmonton L - 6:3


Wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań.

08/03/2008 NHL Columbus vs. Edmonton 1:1 1:2 (OT)
03/03/2008 NHL Edmonton vs. Columbus 3:3 4:3 Pen
01/01/2008 NHL Columbus vs. Edmonton 4:2
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning ⛔

Typ : 2

Kurs: 2,95

Analiza: Czarne chmury zbierają się nad Diabłami z New Jersey. Nie dość że ostatnie wyniki nie napawają optymizmem (niedawne 2 przegrane pod rząd z Flyers, potem porazka z Toronto a ostatnio 0-2 bo bezbarwnej grze z Buffalo) to do długiej listy kontuzjowanych graczy dołączyła niewątpliwie największa gwiazda drużyny Martin Brodeur, według opini lekarskiej nie będzie on mógł wystąpic w barwach Diabłów przez najbliższe 3-4 miesiące. Lista kontuzjowanych graczy jest więc już imponująca, bo oprócz najlepszego bramkarza NJ nie będzie mogło skorzystać także z Bobby Holika oraz dwójki ważnych obrońców : Andy Greene oraz Paula Martina. Osłabienia więc dotyczą praktycnzie każdej formacji NY Devils i są naprawde duże. W ekipie Tampa Bay takich problemów nie ma, na ważniejsze kontuzje nie mogą narzekać a forma którą ostatnio prezentowali hokeiści Lightning może napawać wielkie optymizmem przed spotkaniem z osłabionym rywalem. Potencjały obu zespołów są bardzo podobne, z minimalnym może wskazaniem na NY Devils, jednak zespół ten traci ogromnie wiele wraz z brakiem Martina Brodeura (mimo że zastępujący go bramkarz w meczu z Buffalo prezentował się całkiem dobrze) dodając do tego pozostałe osłabienia, moim faworytem tego spotkania jest Tampa Bay Lightning która jest niepokonana już od 3 spotkań.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning [ Typ: 2 @ kurs: 2,95 ] Analiza: Pojedynek New Jersey Devils vs Tampa Bay Lightning ze trójmeczowej oferty jutrzejszej nocki najbardziej rzuca mi się w oczy. Kontuzje w zespole Devils już się nagromadziły na tyle, że są już lekkim problemem. Nie ma najlepszego bramkarza świata Martina Brodeura - zastąpi go Weekes, który jest też bardzo dobrym bramkarzem i powinien sprostać wyzwaniu, ale pamiętajmy, że jednak będzie brakowało Martina, który był podporą tej drużyny a w tej roli Weekesa nie widzę, co może spowodować, że obrońcy nie będą mogli sobie pozwolić na swobodne puszczanie niektórych strzałów przeciwnika, ponieważ będą mieli świadomość, że w bramce nie ma Brodeura i jest ta uciążliwa niepewność. Teraz parę słów o Tampie. Lightning bardzo słabo rozpoczęli sezon mimo ich wspaniałych wzmocnień, które właśnie się nie przekładały na wyniki. Teraz &quot;Błyskawice&quot; złapały wiatr w żagle i grają tak jak powinni. W tej chwili mają już 3 krotną serię zwycięstw - kolejno wygrywali z Toronto 3:2, z Buffalo 5:2 i ostatnio z Ottawą 3:2 O, czyli zespoły bardzo dobre. Co chciałbym podkreślić - zauważyłem jedna ważna rzecz - krążek rozgrywają fenomenalnie, lecz do tej pory brakowało szczęścia. Od meczu z Toronto udało im się widzę odblokować, ale myślę, że stać ich na jeszcze więcej. Niewątpliwie Devils do dobry przeciwnik, ale biorąc pod uwagę braki kadrowe i ostatnie zmęczenie ostatnimi meczami - Tampa ma bardzo duże szanse na podtrzymanie serii zwycięstw a kurs jeszcze bardziej skłania mnie do tego ryzyka.

 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Washington Capitals - Carolina Hurricanes ✅

Typ : 1

Kurs: 2,05

Analiza: Capitals mimo powrotu do gry lidera zespołu , Oviechkina od dwóch spotkań nie może wygrać. Przeciwnicy owszem byli wymagający bo i Ottawa i Buffalo w tym sezonie mierzą wysoko, ale porażek capitals to nie usprawiedliwia. Chęć koniecznego zwycięstwa będzie w tym spotkaniu z pewnością po ich stronie, bo wcześniejsze niepowodzenia można było tłumaczyć brakiem Oviechkina lub słabszą dyspozycją dnia, ale trzecia porażka z rzędu może okazać się gwoździem do trumny. Naprzeciwko hokeiści Caroliny Hurricanes, którzy dwukrotnie zwycięsko wychodzili z konfrontacji z Toronto Maple Leafs, strzelając i tracąc sporą liczbe bramek. Toronto jednak to zespół zdecydowanie mniej zdolny niż Washington zarówno w ofensywie jak i defensywie. Carolina zaś postrzelała sobie ostatnio tak wiele że dziś ich zapały strzeleckie mogą troszke osłabnąć. Sumując potencjały obu zespołów Capitals są przynajmniej o klase wyżej. Dodając do tego 7 kontuzjowanych graczy Hurricanes wynik wydaje się być tylko jeden - wygrana Washington Capitals.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Atlanta Thrashers - New York Islanders ✅

Typ : 1

Kurs: 2,05

Analiza: Jak oni to robią ? Jak mimo braku 6 podstawowych graczy z głównej kadry meczowej Islanders wygrywają dwa mecze z rzędu w tym derbowy pojedynek z Rangers którzy są przecież jedną z silniejszych drużyn ligi. Takie pytanie zadawało sobie wielu eskpertów od ligi NHL, wiele pochwał i ciepłych słow ostatnio wypowiedziano pod adresem NY Islanders. Kryzys jednak musi jednak kiedyś nadejść, braki kadrowe muszą w końcu odbić swoję piętno na wynikach zespołu, tym bardziej że kolejna kontuzja tym razem centra Josh Bailey&#39;a osłabia zespół. Przeciwnikami Islanders w tym meczu będzie jak dotąd najgorsza ekipa w lidzie Atlanta Trashers. Trashers potrzebują punktów, potrzebują wygranej a w ostatnim meczu pokazali że umieją grać (Atlanta vs. Florida 5:3). Dzisiejszej nocy zagrają z równie &quot;słabym&quot; zespołem co oni, dodatkowo we własnej hali i bez większych osłabień, oraz dużo bardziej świeżsi niż rywale. Dwie wygrane z rzędu Nowojorczyków to już spory sukces, nie ma u nich tak dużego ciśnienia aby osiągać kolejne zwycięstwa, jestem przekonany że dziś zwycięsko pojedynek zakończy Atlanta Thrashers.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Calgary Flames - Nashville Predators [ Typ: 2 @ kurs: 2,95 ]⛔ Analiza: Jutro w nocy bardzo ciekawy mecze Calgery Flames vs Nahville Predators. Tak wysoki kurs na Predators odrazu rzucił mi się w oczy - dlaczego? Jest parę powodów, które bardzo skłaniają mnie na zagranie na &quot;niefaworyta&quot;. Po pierwsze dalej jestem wierny swoim zasadom i stawianiu w meczach rewanżowych na drużynę rewanżującą. Po drugie Calgery jak dla mnie przez ostatnie mecze grało ponad swój poziom - ich skład jakoś w moich oczach nie jest adekwatny do uzyskiwanych wyników (może mieli farta), czyli to co chciałbym przekazać - nie przekonali mnie do swojej gry. Po trzecie widzę, że Flames już się krztusi, bo za dużo już połknęła i wyszło to już bokiem podczas meczu z Phoenix, którzy uchodzą za drużynę słabszą a jednak potrafili się ładnie zrewanżować. Myślę, że &quot;Płomienie&quot; w jutrzejszym meczu przedłużą swoje &quot;wymioty&quot; i pozwolą zrewanżować się Predators. Jak będzie - rozstrzygnie lodowisko.


INNE DOBRE PROPOZYCJE NA NOC:

:hokej: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,75 ]⛔ :hokej: Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,80 ]⛔ :hokej: Washington Capitals - Carolina Hurricanes [ Typ: 1 @ kurs: 2,05 ]✅ :hokej: San Jose Sharks - St. Louis Blues [ Typ: X2 @ kurs: 2,12 ]✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Los Angeles Kings - Florida Panthers ✅

Typ : 1

Kurs: 2,20

Analiza: Jeśli w analizach i portalach internetowych znajdujemy informacje że w NY Islanders jest szpital, to co można napisać o Floridzie Panthers ? Tu niezdolnych do gry zawodników jest aż 7, w tym pierwszoplanowe postacie zespołu takie jak Stephen Weiss, Rostislav Olesz oraz jeden z lepszych strzelców Cory Stillman. Trwa fatalna seria 4 porażek z rzędu Floridy a z takimi osłabieniami ciężko będzie myśleć o przerwaniu tej lawiny traconych bramek. Żeby tego było mało w tej kolejce Panthers trafiają na niezwykle rozzłoszczone i pragnące wygranej LA Kings, &quot;Królowie&quot; którzy ostatnio wygrali 25 października mimo zaciekłych bitw prowadzonych z Ducks, Calgary czy Red Wings ciągle nie mogą zwyciężyć. Teraz gdy los podkładam im słabą i osłabioną Floride mają niepowtarzalną okazje, okazje która może się nie powtórzyć. Kopitar i spółka już nastawiają celowniki w ostatnich trzech meczach zdobyli tylko 2 bramki, a wiemy przecież że w ataku ten zespół potrafi naprawde dużo. Pokażą to tej nocy w pojedynku z Floridą.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Buffalo Sabres - Atlanta Thrashers

Typ : 1

Kurs: 1,65

Analiza: Z dzisiejszej nocy jest to najpewniejszy typ. Atlanta Trashers zaliczyła ostatnie dwa występy na note bardzo dobrą. Zwycięstwa pozwoliły jej odbić się od dna ligi i zachować twarz. Jednak przeciwnicy z którymi się mierzyli np. NY Islanders niesamowicie osłabione, pozostawiali wiele do życzenia. Tej nocy przeciwnik nie popełni już tylu błędów, przeciwnik to Buffalo Sabres które ma wielką ochote na kolejne zwycięstwo. Do bramki Trashers wróci w dzisiejszym meczu Kari Lehtonen, jaka będzie jego dyspozycja po kontuzji ? Nie wiadomo, wiadomo jednak że przejdzie ciężką próbe bo atak Buffalo jest jednym z najlepszych w lidze. Thomas Vanek, Ales Kotalik, Jason Pominville, Jaroslav Spacek - bardzo chcą poprawić swoje statystyki. Te nazwiska robią wrażenie na wszystkich którzy NHL oglądają. Biedna Atlanta nie będzie miała jak przeciwstawić się sile ataku Sabres, a po dwóch ostatnich zwycięstwach nikt nie będzie miał do nich pretensji jeśli mecz z Sabres &quot;oddadzą&quot; nawet bez zbytniej walki.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Buffalo Sabres - Atlanta Thrashers [ Typ: 1 @ kurs: 1,65 ](wynik: 4:5 OT)⛔ Analiza: Jutro 4 mecze w ramach ligi NHL. Początkowo rzuciły mi się w oczy dwa typy Montreal i Sabres. Niestety seria 4 win Montrealu niepokoi mnie i boję się o przerwanie tej serii dlatego odpuszczam definitywnie - raczej można bardziej zaryzykować na stawianie na przerwanie tej serii. A teraz wracam do tego co nas najbardziej interesuje, czyli do meczu Buffalo Sabres vs Atlanta Thrashers. Tutaj faworytem bukmacherów jak i moim jest Buffalo Sabres. Tutaj nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo zwykle tego nie robię przy stawianiu na ewidentnego faworyta a nie widzę żadnych powodów do niespodzianki. Buffalo świetna forma - grają piękny hokej i mają szczytową formę. Ich przeciwnik Thrashers ostatnie 2 spotkania wygrało ( z Floridą i Islanders ) i jak na drużynę z tej niższej półki spokojnie im to wystarczy i nie widzę ich w roli drużyny podtrzymującej serię zwycięstw. Ostatnie mecze kosztowały Atlantę bardzo dużo. Liczę jutro na ponowny błysk formy moich pupilków - &quot;Szabel&quot; na czele z rewelacyjnym w ostatnim czasie Thomasem Vankiem ???? Po Atlancie nie spodziewam się żadnej rewelacyjnej gry i dlatego powinna wygrać drużyna lepsze - Buffalo. GO Sabres GO - GARDE !!!

 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
VS

Ottawa Senators 1 - 2 Carolina Hurricanes
W mieście Raleigh w hali RBC Center zostanie rozegrane spotkanie miedzy miejscową Caroliną a przyjezdnymi Senatorami z Ottawy. Bukmacherzy przechylili lekko szalę zwycięstwa na stronę Hurricanes. Ja natomiast uważam że dzisiaj zwyciesko zjezdzac bedą z tafli goście. Bramkarz Alex Auld zastępca kontuzjowanego Gerber&#39;a spisuje sie ostatnio bardzo dobrze, w pieciu ost meczach puścił tylko 7 goli co daje 1,85 g na 1 mecz. Ponad to jest wazną postacią w druzynie o czym świadczy bilans ostatnich 7 spotkań (5-2-1). Ottawa chyba pomału sie rozkręca po nie najlepszym początku sezonu, Dany Heatley punktował w ostatnich meczach, w czwartek pierwszego gola w NHL strzelił Jesse Winchester i miejmy nadzieje że bedzie juz regularnie trafiał. Warto wspomnieć że Ottawa jak narazie gra najlepiej w lidze jeśli chodzi o grę w przewadze. Gracze Caroliny ulegli w czwartek Washington 2:3 a Ottawa wygrała z Philą 4:1. Bilans osttanich 10-ciu spotkań miedzy tymi drużynami jest na korzyść gości 7-3-0.
Mój Typ: 1 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
kurs: 2.05 ⛔⛔
no i niestety porażka Ottawy, zawalili 3 tercje. W meczu natomiast wystąpił juz Martin Gerber a nie jak napisalem w analizie Alex Auld.
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
Nhl
-


San Jose - Dallas Stars 1 1.90 ✅✅ (2-1)

San Jose u siebie na 8 meczy-8 wygranych w tym 2 po dogrywkach jak do tej pory są najlepsza drużyną na własnej tafli. Bilans bramkowy San Jose 31-16 Dallas na wyjeździe nie spisuje się najlepiej na 8 meczy 3 wygrane i aż 5 porażek bilans bramkowy 17-30. Seria drużyn 5 ostatnich: San Jose: W-W-W-W-W Dallas: W-L-L-W-L-W
Sądzę iż San Jose powinno bez problemów poradzić sobie z drużyną z Dallas



-


Detroit -
N.J. Devils 1 1.85 ✅✅(3-1)


New Jersey Devils - Detroit Red Wings 1- 2 Detroit Red Wings - New Jersey Devils 5 - 2
Detroit Red Wings - New Jersey Devils 5 - 2 New Jersey Devils - Detroit Red Wings 1 - 0 Detroit Red Wings - New Jersey Devils 3 - 2 sd New Jersey Devils - Detroit Red Wings 4 - 1
Detroit Red Wings - New Jersey Devils 4 - 2​
 
owek 0

owek

Użytkownik
-


San Jose - Dallas Stars 1 1.90

San Jose u siebie na 8 meczy-8 wygranych w tym 2 po dogrywkach jak do tej pory są najlepsza drużyną na własnej tafli. Bilans bramkowy San Jose 31-16 Dallas na wyjeździe nie spisuje się najlepiej na 8 meczy 3 wygrane i aż 5 porażek bilans bramkowy 17-30. Seria drużyn 5 ostatnich: San Jose: W-W-W-W-W Dallas: W-L-L-W-L-W
Sądzę iż San Jose powinno bez problemów poradzić sobie z drużyną z Dallas​
Natomiast ja dla odmienności powiem że przewiduję zakończenie serii wygranych San Jose właśnie teraz z Dallas Stars.. Rekiny bez czołowego bramkarza, chociaż zmiennik nie powiem dobrze się spisuje. Dla odważnych typ na Dallas po kursie 3,55 lecz proponuje zagrać X2 1,94.
Wszystko kiedyś musi się skończyć!
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Colorado Avalanche - Nashville Predators [ Typ: 1 @ kurs: 2,10 ] Analiza: Jutro wg mnie najpewniejszym meczem jest pojedynek Colorado Avalanche vs Nashville Predators. Dlaczego Colorado? Normalnie trzymałbym się od tego meczu tak daleko jakbym tylko potrafił, ale jest niepodważalny powód dla którego nawet trzeba zagrać ten typ - mówię tutaj o długiej serii przegranych Colorado - jeśli jutro Colorado przegra oznaczałoby to 6 porażek z rzędu w regulaminowym czasie gry co nie zdarzyło się Colorado od bardzooo dawna (w tamtym sezonie mieli tylko raz serię 5 porażek)!!! To, że Colorado potrafi zaatakować pokazało podczas ostatniej serii wygranych, podczas której strzeliło jak dla mnie wyczynową ilość goli. Jak wtedy było bardzo dużo bramek to od tamtego czasu bramki w tej drużynie zdarzają się sporadycznie. Liczę na to, że nie dojdzie do tragicznego przedłużenia serii porażek Colorado, tragicznego, ponieważ takie długie serie przegranych i to jeszcze w regulaminowym czasie zdarzają się nawet sporadycznie najgorszym drużynom ligi. O Nashville nie będę pisał, bo u nich sytuacja wygląda naturalnie a ja stawiając na Colorado powołuję się tylko na zakończenie przegranych Avalanche. Czas na przełamanie - czas na &quot;Lawiny&quot; z Colorado.


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom