>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Bardzo dawno nie zaglądałem na forum, witam wszystkich, szczególnie nowych użytkowników, którzy wiele wnieśli do tematu. Dzisiaj meczem kolejki z pewnością jest poniższe spotkanie.

San Jose Sharks - Dallas Stars typ 2 (ML)⛔⛔

Rekiny grają świetnie w każdym meczu walczą do końca i widać to w ich wynikach. Każdy musi kiedyś przegrać, ale nie chcę w ten sposób przekonywać do Stars. Rekiny w ostatnim meczu miały trochę problemów i prawdopodobnie zabraknie Nabokova. Stars po przegranym meczu z Bostonem mieli 3 dni treningów na własnym lodowisku przed spotkaniem z Anaheim, widać już postępy
zwłaszcza w PowerPlay. Mark Parrish jest cennym nabytkiem, a na lodzie grali już w pełnej formie Zubov i Boucher. Dzisiaj liczę także na weteranów, zwłaszcza Modano i Ribeiro. Dallas musi zdobywać punkty, już zbyt wiele stracili dotychczas. W meczach wewnątrz dywizji, zawsze byli bardzo groźni i dziś powinni pokazać Rekinom, że nie przypadkiem załatwili ich w zeszłorocznych playoff.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Phoenix Coyotes - Florida Panthers (ML - wliczona dogrywka i rzuty karne) ⛔

Typ : zwycięstwo Florida Panthers

Kurs: 2.36

Analiza: Kilka ostatnich porażek było nieuniknionych, ekipa Floridy była zdziesiątkowana kontuzjami i mimo że grali ze słabymi przeciwnikami, nie byli w stanie przeciwstawić się w żaden sposób. Mowa jest o 5 porażkach z rzędu w których Panthers strzeliło w sumie 8 bramek co daje średnią 1.6 bramki na mecz ... Dziś gdy do drużyny w końcu wraca kilku zawodników apetyty na zdobywanie bramek są większe. Przeciwnik w postaci zespołu Phoenix Coyotes, bez żadnych osłabień, brak też jakiegoś wyraźnego załamania formy - licze w tym meczu na przebłysk formy u hokeistów Floridy, ostatni raz wygrali oni 25/10, czas na pierwsze zwycięstwo w listopadzie tym bardziej że Phoenix są jak najbardziej w ich zasięgu. Typ który podaje jest na zasadzie &quot;zwycięstwa&quot; w meczu, bowiem możliwe że spotkanie będzie zacięte i roztrzygnięcie znajdzie dopiero w dogrywce lub rzutach karnych. Wierze jednak że zwycięstwo wywiozą z Phoenix gracze Florida Panthers.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Spotkanie Boston Bruins - Buffalo Sabres

typ X2, kurs 1.7350 (Pinnacle)

Myślę że rozpisywać się na temat historii bojów pomiędzy tymi drużynami nie ma najmniejszego sensu.. Starczy powiedzieć, że wczoraj Szabelki myślami najwyraźniej były już.. przy dzisiejszym wieczorze;) ????

A tak zupełnie poważnie.. ta.. bądź co bądź.. kompromitująca jednak nieco porażka.. to też oczywiście.. pewien argument.. ale nade wszystko ostatnimi czasy hokeistom Szabel na tafli w Bostonie wiedzie się całkiem nieźle (co zresztą przy takim potencjale wcale nie dziwi, gdyby tylko z każdym z taką pasją bić się potrafili..) i jeśli już schodzą z niej pokonani, to zazwyczaj jedną bramką.. najczęściej po dogrywce.. Poza tym w tym sezonie nie przegrali jeszcze spotkania wyjazdowego w regulaminowym 60-u minutach.. Pewnie że każda seria musi się kiedyś skończyć, ale moim zdaniem wszystko wskazuje na to, że Szablom nie powinno zabraknąć determinacji, by dzisiaj ją jeszcze.. podtrzymać.. I mam nadzieję, że będzie jak zwykle.. albo Buffalo złamie Boston i odniosie pewne zwycięstwo.. albo wszystko rozstrzygnie się.. w dogrywce ???? Oby:spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Carolina Hurricanes - Atlanta Thrashers ⛔

Typ : 1

Kurs: 1,80

Analiza: Już przedwczoraj stawiałem na przegraną Atlanty. Sprawili oni nie lada niespodzianke wygrywając po raz trzeci z rzędu i to nie byle z kim bo z Buffalo Sabres. Napisałem jednak w podsumowaniu tamtego meczu że w kolejne zwycięstwo Atlanty po prostu nie wierzę i zdanie swoje podtrzymuje. Jest to sumując wszystkie elementy hokejowego abecadła, najsłabszy zespół NHL, seria 3 zwycięstw z rzędu to będzie ich najdłuższa seria wygranych w tym sezonie zasadniczym. Carolina, borykająca się troche z kontuzjami, potrafi jednak grać na pewnym poziomie, który pozwolił im już w tym sezonie pokonać m.in dwukrotnie Toronto a ostatnio Ottawe. Na zasadzie progresji gram dzisiaj na przegraną Atlanty i wierze że się nie zawiode.

✅ Spotkanie: Chicago Blackhawks - Calgary Flames ✅

Typ : 1

Kurs: 2.00

Analiza: Radosny hokej, tak dwoma słowami można określić sposób i styl gry Blackhawks w tym sezonie. Strzelają dużo bramek, grają efektownie i pięknie za co są doceniani za oceanem w większości fachowych programach i magazynach. calgary dużo grało ostatnimi czasy, podczas gdy Chicago ostatni raz zagrało 04/11, Calgary od tamtego czasu zdążyło rozegrać 3 mecze ! Dwie przegrane i jedno zwycięstwo, minuty spędzone na lodzie
napewno w nogach odczuwają hokeiści Flames i dziś nie będą poruszać się tak szybko jak wypoczęci gracze Chicago. Calgary po okresie dobrej gry i wyników wyraźnie przechodzi kryzys formy a właściwie powrót do właściwego szeregu w lidze.


✅ Spotkanie: New Jersey Devils - Edmonton Oilers ✅

Typ : under 5.5 goals

Kurs: 1.85

Analiza: Spójrzmy na kontuzje , w ekipie Devils rozpacz, po wczorajszym przegranym meczu z Red Wings, meczu do długiej listy kontuzjowanych dołączyli Brian Gionta, Paul Martin, Bryce Salvador. Dodając do tego wcześniejsze kontuzje Martina Brodeura, Bobby Holika, Andy Greene wychodzi nam bardzo kiepski obraz gry NJ. w Edmonton bez takich problemów aczkolwiek ostatnio forma w defensywie tego zespolu jest katastrofalna. 14
bramek straconych w trzech ostatnich meczach daje średnią 4.6 gola na mecz, jeśli dodam do tego że Oilers słyną raczej z dobrej obrony to wiadomo że coś jest nie tak. Myśle że na ten mecz defensywa Edmonton spręży się i więcej niż 1-2 bramek Devils nie zdołają zdobyć (tym bardziej że także są raczej zespołem znanym z dobrej obrony). Osłabione Devils i dobrze broniące Oilers ? W sumie daje nam to under, jeśli Oilers zaprezentuje się dobrze w ataku powinno strzelić kilka bramek jednak raczej nie zagrozi to underowi w tym spotkaniu.

✅ Spotkanie: Anaheim Ducks - Florida Panthers ✅

Typ : X2

Kurs: 2.00

Analiza: Wczoraj podawałem analize wedle której Florida Panthers miała pokonać Phoenix, jak się to skończyło nie wszyscy może wiedzą więc przypomne, FLO poległa 1-4 lecz wynik ten nie odzwierciedla tego co działo się na lodzie. Długimi fragmentami gry Panthers przeważało i atakowało grając solidny hokej. Mimo to dopisali oni 6 porażke z rzędu do swojego konta. Dziś ponownie będe namawiał do grania na Floride, wydaje mi się bowiem że jeśli nie wczoraj to już dziś bardzo prawdopodobne jest że Panthers pokonaja rywala i zakończą czarną serie. Popieram swoje przypuszczenia faktem że do
składu Floridy powrócili już praktycznie wszyscy nie mogący wcześniej grać hokeiści, a także tym że Anaheim Ducks ostatnio słabo się prezentuje, co udokumentowane jest ich przegraną z przeciętnym Dallas Stars aż 2:5

Dla bardziej odważnych proponuje grać ML na Floride po kursie 2.87


✅ Spotkanie: Phoenix Coyotes - San Jose Sharks ✅

Typ : 1 (ML)

Kurs: 2.29

Analiza: Rekiny nie znaleźli godnego rywala już siódmy mecz z rzędu. To najdłuższa w tym sezonie zasadniczym seria zwycięstw i jest wielkie prawdopodobieństwo że już dziś dobiegnie ona końca. Wczoraj Phoenix Coyotes udowodniło, w meczu z Floridą (4-1) że potrafi wykorzystywać najmniejszy błąd przeciwnika i zdobywać cenne bramki. Dziś Coyotes na fali wznoszącej będą chcieli przerwać dobrą passe SJ Sharks. Pomóc im może
w tym fakt że w bramce San Jose zabraknie kontuzjowanego wczoraj Nabokov&#39;a. Rostrzelane Kojoty z pewnością postarają się o ciężka noc dla drugiego bramkarza Rekinów, a ci nie będąc pod presją nie będą musieli odpowiadać zbytnio ambitnie. Zakład ML (zwycięstwo po dogrywce i rzutach karnych) jest w tym przypadku jak najbardziej do puszczenia.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Edmonton Oilers ⛔ 1-2
Typ: New Jersey Devils

Jutro o godzinie 1:30 czasu polskiego w ramach 14 kolejki NHL zagrają ze sobą New Jersey Devils (aktualnie 15 pozycja) oraz Edmonton Oilers (aktualnie 20 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 13 spotkaniach zdobyli 16 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 36:30. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 13 pkt oraz mają ujemny bilans bramkowy 34:41.
New Jersey u siebie jak na razie na 7 spotkań wygrało 3 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 25:19 zajmują 12 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Edmonton jak na razie na wyjeździe wygrało 4 razy w regulaminowym czasie gry i myślę, że po tym meczu zapisze na swoim koncie 7 porażkę. Goście ugrali 8 pkt i z bilansem bramkowym 28:36 zajmują 10 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;. Swoją tak wysoką pozycję w tej klasyfikacji zawdzięczają największej ilości meczy wyjazdowych rozegranych do tej pory w lidze.
Obydwie drużyny spotkały się w sezonie 2007/2008 jeden raz, było to 22.12.2007. Wtedy lepsi okazali się hokeiści New Jersey, którzy wygrali 3:1. Ponadto Diabły ostatni raz przegrały z drużyną Nafciarzy w swoim najlepszym sezonie 2002/2003, czyli 6 lat temu. Liczę, że owa seria przedłuży się co najmniej o jeszcze jeden rok.
Liczę, że jutro Zach Parise oraz Patrik Elias poprowadzą gospodarzy do zwycięstwa, a zaporą nie do przejścia dla drużyny Edmonton okaże się Kevin Weekes, zastępujący kontuzjowaną gwiazdę drużyny – Martina Brodeura. Martin ponoć już dochodzi do pełni zdrowia po kontuzji łokcia i jeśli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy, wystąpi w prestiżowym meczu z Rangersami w najbliższy czwartek. Dlatego jestem wręcz pewien, iż Kevin zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wykorzystać swoją szansę i pokazać sceptykom jego talentu, że w przyszłości to właśnie on będzie godnym następcą Brodeura. Ponadto Weekes będzie się chciał zrehabilitować za fatalną bramkę po strzale Hossy z ostrego kąta w dzisiejszym meczu z Detroit Red Wings (New Jersey przegrało 3:1, lecz moim skromnym zdaniem hokeiści Diabłów nie mają się czego wstydzić, bo ich gra była lepsza od uzyskanego wyniku). Pomimo plagi kontuzji u gospodarzy, a wręcz szpitala w drużynie myślę, że wykorzystają oni atut własnego lodowiska i w Prudential Center odniosą bardzo ważne, czwarte w tym sezonie zwycięstwo. Ważne, gdyż właśnie w takich trudnych momentach poznaje się prawdziwą wartość drużyny.
Biorąc pod uwagę mobilizację obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana New Jersey Devils.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Carolina Hurricanes - Atlanta Thrashers [ Typ: 1 @ kurs: 1,80 ](wynik: 2:5)⛔ Analiza: Pierwszym meczem następnej kolejki NHL zaczyna się jeszcze dzisiaj o 22:00 - Carolina Hurricanes vs Atlanta Thrashers. Co mnie skłania ku wygranej gospodarzy? Przede wszystkim fakt, że wg mnie Atlanta jedzie na &quot;nad formie&quot; od 3 meczy. Thrashers to zespół z bardzo słabym atakiem i słabą obroną a jednak wygrali 3 ostatnie spotkania strzelając w sumie wyczynową jak dla nich liczbę goli - wyjątek potwierdza regułę. Do tej pory nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć jak Atlanta wygrała ostatni mecz z Buffalo, które na lodowisku przewyższało ich niesamowicie. Czwarta wygrana Atlanty? - jakoś nie chce mi się wierzyć, choć nie wykluczam ponownego farta, ale prawdopodobieństwo następnego fartowego spotkania jest niesamowicie niskie w porównaniu z prawdopodobieństwem wygranej Caroliny, która od drużyny Thrashers jest dużo lepsza i nie raz to pokazywali. Huragany mają sporo kontuzji, tak samo Atlanta, ale oba zespoły z tymi kontuzjami grają już parę spotkań, więc ostatnie spotkania poprawnie odzwierciedlają ich formę z tymi kontuzjami. Myślę, że Atlancie odbiją się te nadmiernie strzelone bramki i wygrane mimo beznadziejnej gry, zaś Carolina zagra standardowo i nadrobi gorszą bramkostrzelność w ostatnich spotkaniach i strzeli gdzieś 4 bramki, które da im pewne zwycięstwo.


 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Phoenix Coyotes - San Jose Sharks [ Typ: 1 @ kurs: 2,75](wynik: 4:2)✅ Analiza: Mecz Phoenix Coyotes to mecz, który mnie najbardziej intryguje. Jutro zaryzykuję troszeczkę i postawię na Phoenix. Nie będę owijał w bawełnę i wymienię krótko powody dla których stawiam na gospodarzy. Coyotes grają naprawdę dobry hokej i potrafią wygrywać spokojnie z drużynami z wyższej półki takimi jak: Penguins, Anaheim czy Washington. To drużyna, która zrobiła w ostatnich latach spore postępy a w tym roku zrobiła naprawdę bardzo dobre wzmocnienia podczas transferów. Mają dobrych, młodych zawodników, ale nie brakuje także tych doświadczonych co czyni tą drużynę mieszankę wybuchową. Dodatkowo ściągnęli gwazdę Jokinena, który strzela bramkę za bramkę. Ich atak wygląda bardzo ładnie, gorzej z obroną, ale tylko na papierze !!! W praktyce wygląda to rewelacyjnie - przez 7 meczy stracili tylko 13 bramek, czyli wynik godny podziwu. Solidna obrona w połączeniu z takim zastępem w ataku potrafi nieźle napsocić o czym przekonało się już Sharks podczas meczy towarzyskich przegrywając 5:1 a później w rewanżu wygrywając w OT. Co znacząco &quot;osłabia&quot; szanse wygranej Sharks ? Ich bardzo długa seria wygranych, bo aż 7-krotna. Myślałem, że tą serię zakończy już St Louis, ale niestety przegrali po karnych. Później dużo osób myślało, że tą serię zaprzestanie Dallas, ale oni grali cały czas wielkie G. i dalej grają a jak ktoś myślał, że wygrana z Anaheim to przejaw przełamania to się mylili, bo jak ktoś oglądał to wie, że grali dalej tak samo beznadziejnie, tylko, że udało im się wygrać. Dzisiaj następny i chyba najpoważniejszy kandydat do powstrzymania serii wygranych &quot;Rekinów&quot; i uważam, że mają bardzo duże szanse i to właśnie za nich będę trzymał kciuki jutrzejszej nocy. Dla bardziej asekuracyjnych polecam Phoenix ML albo 1X, ale uważam, że jeśli wygrają to już w regulaminowym czasie a kurs kuszący.

 
maritos 4

maritos

Użytkownik
DODATKOWE PROPOZYCJE:

:hokej: Anaheim Ducks - Florida Panthers [ Typ: X2 @ kurs: 2,04](wynik: 1:3)✅
:hokej: Chicago Blackhawks - Calgary Flames [ Typ: 1X @ kurs: 1,32](wynik: 6:1)✅ Analiza: Parę słów dlaczego Chicago. Blackhawks złapali rewelacyjną formę i jak taran w pięknym stylu pokonują swoich przeciwników. Niestety obawiam się, że ta piękna forma może się trochę przykrócić - dlatego ta podpórka. Calgery gra takie bagno, że w głowie się nie mieści - mówię o meczu z Columbusem - takiej padaczki dawno nie widziałem, żeby przy przewadze drużyna osłabiona stworzyła więcej groźnych sytuacji od ten w przewadze. Jestem zwolennikiem Chicago i bardzo podobają mi się jako drużyna i niewystawienie tutaj mojej opinii na temat tego meczy bym sobie nie wybaczył. Najprawdopodobniej nie zagram tego typu, ale będę mu się bardzo przypatrywał. Sory, że nie analiza, ale chciałem wyrazić swoją tylko swoją pozycję w tym spotkaniu tymi paroma zdaniami.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: New York Rangers - Edmonton Oilers ⛔
Typ : over 5.5 goals
Kurs: 2.17
Buk: Gamebookers
Analiza: Niektórym osobom które o NHL wiedzą troszke więcej niż to że jest to amerykanska liga hokeja zrzeszająca najlepsze zespoły i zawodników świata, typ mój może wydawać się dziwny i nielogiczny. Przecież jeszcze wczoraj pisałem że wierze że zespół Edmonton który posiada bardzo dobrą linie obronną przestanie tracić tak dużą liczbe bramek. W istocie tak pisałem i tak się stało, Oilers wygrali 2-1, stracili tylko jedną bramke i z tyłu wyglądało już całkiem nieźle. Dziś jednak licze na efekt jojo, i troche na zmęczenie graczy EDM. Jak wiemy przed spotkaniem z NJ , Oilers tracili zatrważająco dużo bramek (bodajże 4.6 na mecz) myśle że dziś aż tak źle nie będzie ale Rangers zdołają zdobyć 3-4 gole. Edmonton oczywiście nie będzie długo czekać i także zaatakują bo potrafią to robić. Z tego wszystkiego powinien się zrobić dobry over. To mój typ na dzisiejszą noc
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - Edmonton Oilers [ Typ: X @ kurs: 3,95 ](wynik: 3:2 SO)✅ Analiza: Jutro bardzo skromnie z jutrzejszą ofertą NHL, bo tylko 2 spotkania. Jednym z nich jest pojedynek New York Rangers vs Edmonton Oilers. Jeśli ktoś dłużej śledzi moje typy napewno zauważył, że w typ oddany przeze mnie w tym meczu jest dość nietypowy, ponieważ stawiam na remis. Oczywiście nie jest to ślepe strzelanie, tylko mam argumenty dla których ten typ jest bardzo prawdopodobny. Liga NHL cechuje się tym, że tutaj każdy może wygrać z każdym i..... każdy z każdym może zremisować. W tym spotkaniu buki w roli zdecydowanego faworyta widzą Rangers, ale jak już wcześniej wspomniałem w NHL kursy często nie mają dużo wspólnego z szansami w danym meczu tzn mają, ale one przedstawiają często tylko ogólne siły w przełożeniu na kursy, często myląc ludzi. Nigdy nie stawiałem remisów w NHL, więc dlaczego dzisiaj tak pewnie to robię? Mam ku temu 3 powody. Po pierwsze Rangers i Oilers to drużyny typowo underowe - przede wszystkim Rangers - dobry bramkarz i obrona. Jak wiadomo wynik underowy ma o wiele większe szanse na remis. Po drugie gdy ktoś przepatrzy sobie terminarz meczy NHL powinien zauważyć, że remis nie padł już przez 14 spotkań co w przypadku NHL jest bardzo sporym wynikiem. Ostatnia z bardzo długich serii bez remisu była niedawno i zakończyła się na 12 spotkaniach. Brak remisu meczu Rangers vs Oilers oznaczałoby 15 remisów z rzędu a przy tylu remisach prawdopodobieństwo następnego już w tym momencie jest bardzo wysokie. I ostatni powód dla którego stawiam na remis - oba zespoły dano nie miały remisu - oba przez 6 spotkań co w połączeniu z walką drużyn underowych zwiększa szanse powodzenia typu. Dzisiaj stawiam na remis w meczu Rangers i dla bezpieczeństwa remis w meczu Tampa vs Capitals, bo jestem pewien, że wktórymś padnie remis, a może nawet padną dwa remisy.

 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


New York Islanders - Philadelphia Flyers (wynik 3-1)⛔
typ over 5.5 kurs 1.855 Pinnacle.

Dziś w Continental Airlines Arena,gospodarze,,Wyspiarze&quot;,zmierzą się z ,,Lotnikami&quot; z Philadelphii.
W bramce Islanders anonsowany jest na dzisiejsze spotkanie ,Joey MacDonald (GAA 3.18,SV% 0,899%),natomiast bramki Flyers chronił będzie,Martin Biron (GAA 3.57,SV% 0,878%).
Islanders 71.4% meczy ogólnie overowych,na swojej tafli 100 % !!!,Flyers 61,5% ogólnie meczy over 5,5 ,w meczach wyjazdowych natomiast 66.6%.

Obie drużyny maja duże osłabienia w formacjach defensywnych,należy wspomnieć tych kluczowych -podstawowy bramkarz Islanders Rick DiPietro,narzekający na uraz kolana oraz zakupiony przed sezonem z Djurgardens IF Stockholm ,Fin Ossi Vaananen.
W sumie z wyżej wymienionymi zabraknie w drużynie Wyspiarzy 3 obrońców ,natomiast w drużynie Lotników - 4 defensmenów.

Martin Biron nie prezentuje w tym sezonie takiej samej formy jak w zeszłorocznych rozgrywkach.
Pierwsza trójka ataku Philadelphii ,powracający po kontuzji Simon Gagne (12 meczy,8 goli,7 asyst),Mike Richards (13 meczy,4 gole,12 asyst) oraz Daniel Briere (7 meczy,4 gole,4 asysty) powinni dziś poprawić swoje statystyki w punktacji kanadyjskiej.

Mój typ over 5.5⛔ ,mimo,ze dwukrotnie spotkały sie obydwa teamy w tym sezonie i padał wynik under 5.5.

Ostatniw wyniki New York Islanders

09/11/2008 NHL NY Islanders vs. Pittsburgh Penguins L - 3:3 3:4 Pen
07/11/2008 NHL Atlanta vs. NY Islanders L - 4:3
05/11/2008 NHL NY Rangers vs. NY Islanders W - 1:2
04/11/2008 NHL NY Islanders vs. Columbus W - 3:3 4:3 (OT)
02/11/2008 NHL NY Islanders vs. Montreal Canadiens L 4-5


Ostatniw wyniki Philadelphia Flyers

09/11/2008 NHL Philadelphia Flyers vs. Tampa Bay L - 1:2
07/11/2008 NHL Ottawa vs. Philadelphia Flyers L - 4:1
02/11/2008 NHL Philadelphia Flyers vs. Edmonton L - 4:5
31/10/2008 NHL Philadelphia Flyers vs. NY Islanders W - 2:2 3:2 (OT)
29/10/2008 NHL Atlanta vs. Philadelphia Flyers

Wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań:

31/10/2008 NHL Philadelphia Flyers vs. NY Islanders 2:2 3:2 (OT)
26/09/2008 NHL Preseason Philadelphia Flyers vs. NY Islanders 4:0
30/03/2008 NHL NY Islanders vs. Philadelphia Flyers 3:3 3:4 Pen
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
New York Islanders - Philadelphia Flyers 2 @ 2.10 ✅

NYI dalej bez ich najlepszego bramkarza - Ricka DiPietro. Phila ostatnio brak szczęścia, bo przegrali z Tampą 1-2, lecz wówczas to oni byli lepsi; a do tego mają serię 3L. Tampa oddała tylko 22 strzały, przy czym Philadelphia 36. Ostatni mecz NYI też zakończył się dla nich szczęśliwie, bo nic nie grali, a zdobyli 1 pkt z PIT. Wówczas to też oddali sporo mniej strzałów. W ogóle jakby nie spojrzeć, Phila te mecze przegrała z nie byle kim, bo między innymi z OTT. Islandersi przegrali natomiast z Atlantą, która podobnie jak w tamtym sezonie, reprezentuje dosłownie biedę. Żeby już nie przedłużać bo za godzine mecz - ja tutaj innej możliwości jak zwycięstwo PHI nie widzę.
 
allahwawa 0

allahwawa

Użytkownik
Siemka. Generalnie nie znam się jakoś specjalnie na pisaniu analiz do meczów, ale z tego co się zorientowałem to ciekawym typem może być mecz:

Calgary Flames-Toronto Maple Leafs po kursie 3,05 (BAH)

Calgary nie gra jakoś rewelacyjnie, a do tego zmaga się z kilkoma kontuzjami, między innymi nie zobaczymy D. Phaneuf oraz J.Iginla, który jest przeziębiony... Myślę, że chociażby dlatego warto zagrać ten typ. Co myślicie?
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
10.
Spotkanie: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs
Typ: 2
Kurs: 3.02
Buk: Betsafe
Analiza:
Calgary gra ostatnio fatalnie i trudno się generalnie dziwić skoro panuje u nich istny szpital. Występ najskuteczniejszej pary [M. Cammaller i J. Iginal] zespołu stoi pod znakiem zapytania z uwagi na przeziębienie. Więc nawet jeśli zagrają to i tak próżno liczyć na ich formę. Również D. Phanefu ma kłopoty ze zdrowiem. W jego przypadku chodzi o kłopoty z okiem... Poza nimi pauzować będzie jeszcze kilku innych graczy.
Jeśli chodzi o ostatnie mecze Calgary to na 5 ostatnich spotkań wygrali tylko ze słabiutkimi nashville a i to ledwo [7:6].
Toronto natomiast w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyło 2 wygrane, 2 porażki i remis. Wygląda to lepiej niż u gospodarzy a i oponęci byli bardziej wymagający. Lista nieobecnych jest krótka i nie ma na niej żadnych gwiazd a tym bardziej podpór zespołu jak to jest w Calgary.
Historia spotkań tych zespołów też przemawia za Toronto [7-6].
Reasumując muślę że kurs 3.02 jest całkowicie wart ryzyka.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

Typ : Toronto Maple Leafs (ML)

Kurs: 2.19

Analiza: Podbudowani okazałym zwycięstwem z trudnym przeciwnikiem ( vs Montreal Canadiens 6:3) hokeiści Toronto przyjeźdzają dziś aby grac z Calgary Flames. Calgary ostatnio nienajlepiej, wysoka przegrana z Chicago a chwile wcześniej porazka z Columbusem nie napawa optymizmem. Sześciu kontuzjowanych graczy w ekipie Flames dodatkowo obniżają szanse Calgary na zwycięstwo, tym bardziej że w tym zacnym gronie jest najlepszy strzelec zespołu Jarome Iginla (9 bramek) oraz człowiek od podań Mike Cammalleri (10 asyst). Ogień Calgary może w tym spotkaniu być bardzo nikły, a może nawet wogole się nie rozpali ? Toronto bez większych zmartwień, na fali wznoszącej, już nie raz udowodniło że dużo strzelać i mało tracić to recepta na wygrywanie w NHL. Stawiam dzisiejszej nocy na Toronto


Spotkanie: Los Angeles Kings - Dallas Stars

Typ : Dallas Stars (ML)

Kurs: 1.82

Analiza: Mocno uwierzyli w swoje siły gracze Los Angeles Kings. Ich dwa kolejne zwycięstwa odniesione w wymiarach 5-3 i 3-2 potwierdziły teorie o ich naprawde niezłym ataku i potencjale strzeleckim. Dziś zweryfikuje to mocna obrona Dallas Stars z którymi przyjdzie się graczom Kings zmierzyć. Dallas zawodzi, od początku sezonu, zespół który składem i potencjałem spokojnie plasuje się gdzieś w górnej części tabeli NHL obecnie znajduje się w samym ogonie ogólnej tabeli. Złożyło się na to napewno kilka czynników, słabsza forma także, lecz głównie kontuzje, osłabiające defensywną linie &quot;Gwiazd&quot;. W tej chwili gdy w obronie jest już dobrze, gwiazdy muszą zdobywać punkty i odbijać się od dołu tabeli. Dziś pierwsza okazja by to uczynić. Wystrzelane Los Angeles nie trafi dziś zbyt wiele razy do bramki Stars, Dallas zaś wykorzysta słaby defense Kings i wyjedzie z miasta aniołów ze zwycięstwem na koncie.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Montreal Canadiens - Ottawa Senators [ Typ: 2 @ kurs: 2,95]⛔ Analiza: Dzisiaj bardzo ciekawe mecze do obstawiania NHL. Na nocke wybrałem jak to w moim stylu bardziej ryzykowny typek, ale warty podjęcia tego małego ryzyka dla dość wysokiego kursu. Mecz Montreal Canadiens vs Ottawa Senators będzie właśnie obiektem tej analizy. Dawno w swoich analizach nie podawałem informacji na temat kontuzji - oczywiście nie dlatego, że zapomniałem tylko dlatego, że często nie warto było o tym wspominać - dzisiaj jest inaczej, bo to właśnie kontuzja w ekipie gospodarzy jest jednym z powodów dla których jestem skłonny postawić przeciwko nim. Chodzi tutaj o kontuzję zawodnika na pozycji RW - Tom&#39;a Kostopoulos&#39;a (nie jest to gwiazda, ale jego brak jak niewygodny), który gra w 2 lini, a jak wiemy 1 i 2 linia to podstawowe i najważniejsze formacje. Drugim poważniejszym brakiem może być brak Defensmena z 1 lini - Roman&#39;a Hamrlik&#39;a, którego start w meczu przeciwko Senatorom jest niepewny. W Ottawie wielki plus - brak kontuzji. Jeśli okaże się, że jednak zabraknie podstawowego obrońcy Candiens to będzie to bardzo dobry powód dla którego szanse Ottawy wzrósłby diametralnie, ponieważ atak Ottawy jest nieprzeciętnie dobry i obrona przeciwnika nie może sobie pozwolić na żadne błędy - atak Senatorów jest z reguły piekielnie skuteczny. Co jeszcze przemawia za Senatorami? Powiedziałem, że atak Senatorów jest piekielnie skuteczny, zaś w ostatnich 5 meczach strzelili tylko 10 bramek w regulaminowym czasie gry... jak myślicie, czy taki atak może jeszcze utrzymać ilość strzelanych goli na poziomie 2 gole / mecz? - uważam, że nie i musi się to jak najszybciej zakończyć!!! Obrona Ottawy to klasa sama w sobie - średnio 2 gole stracone na mecz - piękny wynik. Montreal ma bardzo dobry atak, ale myślę, że przy obronie Ottawy to sobie nie poszaleją tak jak to robili dotychczas, zaś Ottawa mająca wg mnie lepszy atak od Canadiens nie będzie miała problemu z przejściem przeciętnej obrony Montrealu. GO Senators GO !!!


DODATKOWE PROPOZYCJE:

:hokej: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins [ Typ: 1 @ kurs: 1,80]⛔ :hokej: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,75]⛔ :hokej: San Jose Sharks - Nashville Predators [ Typ: X2 @ kurs: 2,03]✅

Zły dzień, szkoda gadać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom