>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja bym uważał na ten Montreal bo kurs nie adekwatny do ryzyka... Montreal niby w gazie, ale kiedyś muszą spuścić z tonu a poza tym jak widać Carolina im wyraźnie nie leży... A co do Toronto to mają swoje 5 minut i Tampa może mieć na prawdę ciężką przeprawę... Z resztą zobaczymy jak będzie bo za chwilę oba meczyki :p Powodzenia...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam ????
Późno jest więc moje przemyślenia mogą się przydać tym którzy nie mogą zasnąć ;)

Ostatnio w temacie mało się udzielałem. Różne były tego powody. Choć głównie chyba dlatego, że marnie mi wychodziło to co wpisałem tutaj. Więc nie chciałem sugerować czegokolwiek, komukolwiek. Zobaczymy czy będzie przełamanie w temacie.

Vancouver - Boston
VAN ML @1.65 bwin⛔, VAN 60&#39; @2.10 expekt⛔
Oglądałem ostatnio trochę meczów. Widziałem w akcji i jednych o drugich.
VAN w poprzednim sezonie w PO miało problemy z atakiem. W tym sezonie poprawili się zdecydowanie. Nie mają problemów z końcowym celnym strzałem. Zaczęli chłopaki całkiem nieźle. Oglądałem ostatni mecz EDM. Wygrywali 3-1. Chwilowa dekoncentracja i Oilers wpakowali im 2 gole. Roberto może nie jest w szczycie formy ale &quot;swoje&quot; broni Przy wyniku 3-3 bronił karnego. Z dziecinną łatowością złapał krążek. Z tyłu na pewno mogą liczyć Orki na Luongo który dziś ma grać. Z przodu z kolei także chłopaki sobie radzą bardzo dobrze mimo kilku zmian w składzie.
Co do Bostonu. Atak nie ma problemu aby strzelać. Tylko, że Kessel, Sturm i spółką do tej pory nie mieli zapory tej klasy co Roberto Luongo.
Jak dla mnie wygląda dziś sensownie granie na win Orek. Zależy kto jest jak odważny :]
Osobiście zagrałem to w dublu po kursie Money Line po @1.65.
Pozdr.
Edit: No jednak nie nastąpiło moje przełamanie w temacie... ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs

Typ : 1

Analiza: Po bardzo wyrównanej grze New Jersey Devils dwukrotnie przegrało z Philadephią Flyers. Te dwie porażki pogorszyły sytuacje New Jersey znacząco, na tyle znacząco że potrzebna jest wygrana, wygrana która da zespołowi przelamanie i ponowną pewność siebie. Przecież za cel &quot;Diabłów&quot; w tym roku obrana jest walka w play-off. W ekipie Devils zabraknie Briana Rolstona oraz Bobby Holika, nie są to jednak osłabienia poważne, napewno do zastąpienia obaj gracze. Zagra napewno Zach Parise i będzie chciał powiększyć swój dorobek punktowy. Toronto po dwóch wygranych meczach (z Ottawą oraz Boston Bruins) wyraźnie złapało zadyszke w spotkaniu z Tampa Bay, i zadyszka ta ma prawo byc kontynuowana. Na dobrą obrone Devils, która stracila w tym sezonie tylko 18 bramek może nie wystarczeć Nik Antropov z Toronto, a wsparcie w kolegach ma napewno niewystarczające. Jak będzie dzisiaj ? Faworytem jest zdecydowanie NJD, ale swoją wyższość pokazać muszą na lodzie. Mają jednak wiele atutów przemawiających na ich korzyść. Moim zdaniem wygrają zdecydowanie.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dallas - Minnesota || Dallas ML || 1.741 ✅✅✅
Dzikusy na razie 3 wyjazdy i 3 zwycięstwa... Do tego na 7 rozegranych spotkań przegrali tylko 1 (Buffalo)... Dallas takim bilansem poszczycić się nie może bo grają w kratkę... Zwycięstwa przeplatają z porażkami a na domiar złego ostatnie 2 spotkania u siebie przegrali... Dzisiaj liczę na przełamanie tej niechlubnej passy... Bo Minnesota away raczej ponad przeciętną się nie wybija a Dallas u siebie zawsze twardo i przyzwoicie... Poza tym te 3 wyjazdowe zwycięstwa z rzędu aż z dobrze wyglądają... I do tego Turco przeciwko Minnesocie potrafi zagrać bardzo dobrze...

NHL 08/09 5:1
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Dallas Stars - Minnesota Wild [ Typ: 2 @ kurs: 2,55 ]⛔ Analiza: Jutro oferta NHL nie zachwyca - tylko 3 mecze. Mimo, że mecze trudne udało się wytypować z miarę pewnego zwycięzce z tych spotkań. Dallas Stars vs Minnesota Wild - w tym spotkaniu upatrzyłem sobie jako wygrywających gości - Minnesotę. Najbardziej obawiałem się przerwania bardzo dobrej passy Minnesoty, ale teraz widzę, że nie ma się czego obawiać. Wild są w tej chwili dla mnie wzorem bardzo dobrej drużyny - świetnie wykorzystują swoją rewelacyjną obronę i atak w taki sposób, że nawet 2 czy 3 bramki dają im pewne zwycięstwo. Teraz parę zdań o gospodarzach - Dallas. Jak dla mnie robią z siebie pośmiewisko od początku sezonu. Wprawdzie w ataku już trochę lepiej niż na początku, ale i tak jest na tyle fatalnie by nie mieć szans z Wild. Jeśli ktoś dobrze zauważy to w meczu z NYDevils, gdzie ich obrona jest rewelacyjna tzn. bramkarz a obrona jeszcze daje radę to atak Dallas zupełnie nic nie ma do powiedzenia - komplenie nic - totalne zero. Obronna Dallas? Kto widział najbardziej dziurawy ser na świecie to musi sobie jeszcze wyobrazić jeszcze bardziej dziurawy - i wtedy będzie to wyglądało mniej więcej jak obrona &quot;Gwiazd&quot;. W obronie stoją jak kołki i nie wiedzą co się dzieje - Capitals, które słynie z gry agresywnej nastrzelało im aż 5 goli, ale i tak mieli małą skuteczność, w grze z Devils gdzie ta drużyna wogule ataku nie ma dobrego tylko obronę też nastrzelała 5 bramek nie wpuszczając żadnej !!! Warto wspomnieć o tym, że Dallas od 5 lat zawsze wychodziło zwycięsko z własnego lodowiska, także Minnesota napewno będzie bardzo zdeterminowana. Zwykle pojedynki tych drużyn były bardzo zacięte, ale prawdziwe Dallas sprzed np sezonu gdzieś zaginęłoa &quot;Dzicy&quot; wracają na ich taflę w jeszcze lepszym składzie. Jutro to najlepszy dzień dla Minnesoty, aby wkońcu upokorzyć &quot;Stars&quot;, którzy są w beznadziejnej formie o ile można nazwać to formą.
:hokej: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,65 ]⛔ Analiza: Tak na odpierdyk szybko: Devils bardzo defensywna drużyna z bardzo dobrym bramkarzem (najlepszym w NHL), lecz mają problemy ze strzelaniem goli a na bramce ich przeciwników również stoi wysokiej klasy bramkarz Vesa Toskala (90,3 Sv%) a obrona Leafs też dobra na czele z Tomas&#39;em Kaberle i Pavel&#39;em Kubina. W Torronto ten sam problem co w Devils - atak - w sumie to tylko Antropov coś tam pyka. Jak dla mnie przy takich problemach w ataku obu drużyn i przy bardzo dobrej obronie bardzo ładnie wygląda mi tutaj under 5,5 resztę rozstrzygnie tafla.

 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Florida Panthers - Ottawa Senators

Typ : 2

Kurs: 2,30

Analiza: Zacznijmy od kontuzji. W ekipie Ottawy żadnych osłabień. W zespole Florydy zauważalnym brakiem będzie nieobecność pierwszego centra drużyny Stephena Weissa, który w tym sezonie całkiem nieźle punktował (1 bramka i 4 asysty) z pewnością atak Florydy odczuje tą nieobecność. Należy też dodać kontuzje drugiego centra w ekipie Florydy, Gregory Campbell również zagrać nie może. Robi się więc poważny problem na tej pozycji, niezwykle ważnej pozycji. Żeby tego było mało z gry wyłączeni będą tez
dwaj defensorzy, co prawda nie pierwszoplanowi ale jednak występujący w Panthers. Co do formy obu zespołów, Ottawa pięknie przełamała się w meczu z Buffalo, zaprezentowała
niesłychanie ofensywny hokej i przypomniała że jest groźna dla każdego. Florida zaś nie oczarowała i przegrała z St Louis aż 4-0. Myśle że Ottawa po przełamaniu się z trudnym przeciwnikiem, nie powinna mieć większych problemów z utrzymaniem dobrej
dyspozycji i pokonaniem osłabionej Floridy, smaczku dodaje temu spotkaniu fakt, że obie drużyny spotkały się już w obecnym sezonie i górą był zespół Florida Panthers który wygrał 3-1 ... Teraz będzie miał jednak do czynienia z odmienioną Ottawą, oraz będzie się musiał zmierzyć z własnymi osłabieniami. Obstawiam zwycięstwo Senators


Spotkanie: Phoenix Coyotes - Pittsburgh Penguins

Typ : 2

Kurs: 2,30

Analiza: Pittsburgh dwa razy z rzędu pokonany, Pittsburgh w tym sezonie nie radzi sobie z mocnymi zespołami. Potwierdzają to porażki z San Jose Sharks a także NY Rengers , Washington Capitals. Inaczej jest jednak gdy przychodzi hokeistom Penguins zmierzyć się z zespołami słabszymi, tych zmiatają wręcz z tafli. Bez znaczących kontuzji z obu stron, a więc w pełni siły atak Penguins z Crosbym oraz Malkinem na czele, podrażnione ambicje graczy Pittsburgh powinny zadziałać na korzyść i po dwóch niepowodzeniach czas na zwycięstwo. Przeciwnik mało ciekawy, nie ma co dużo pisać o zespołe Phoenix, solidni ale nie zaskakujący, potrafią czasem zagrać nieźle i wygrać, ogólnie jednak jest to zespół kilkakrotnie gorszy niż Penguins, na ich korzyść własna tafla lecz czy coś jeszcze ? Chyba nie, ostatnia porażka z Calgary pokazuje że Coyotes nie radzą sobie z zespołami mocno atakującymi a takim też zespołem jest Pittsburgh Penguins. Zwycięstwo Pittsburgh Penguins wydaje się mocno prawdopodobne.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Philadelphia - NY Islanders || Philadlephia (-1,5) || 2.240 ⛔⛔⛔
Islandersi dziś znów bez Di Pietro w bramce... Zagra MAcDonald który gra przeciętnie... a występy przeciwko Philadelphi nie są na pewno dla niego miłymi wspomnieniami... Bo zagrał trzykrotnie i 3 razy zjeżdżał z tafli jako przegrany... tracąc średnio uwaga... 4.36 gola na mecz... Phila od kilku meczów w gazie... Przede wszystkim ostatnio pięknie... wręcz po profesorksu wypunktowali Atlantę aż 7:0.... Do tego dochodzi fakt, że u siebie jeszcze w czasie regulaminowym nie wygrali... Islanders na wyjazdach nigdy nie zachwycało a poza tym jako przeciwnik wyraźnie leżą Philadlephi w osttanich latach... Podsumowując Phila w formie, Islanders w dołku... Przydało by się wygrać w regulaminowym czasie dosyć wyraźnie a, że forma jest to aż żal nie skorzystać i nie poszaleć na własnych śmieciach przeciwko bardzo przeciętnej drużynie...
Nashville - Edmonton || Over 5,5 || 1.901 ⛔⛔⛔
Nashville ostatnie 3 spotkania u siebie to 3 pewne overki... Edmonton zaś ostatnio
jeśli chodzi o dorobek bramkowy t ostrasznie słabiutko... W sumie można to usprawiedliwiać tym, że grali przeciwko ekipom stosunkowo underowym... Poza tym Edmonton gra jak przeciwnik pozwoli a znając Nashville to wiadomo, że nie będzie &quot;murowania&quot; bramki... Martwi tylko trochęto, że Ellis przeciwko olejarkom broni bardzo dobrze... Ale mam nadzieję, że Nashville swoje strzeli a Edmonto powlaczy o coś honorowego... albo w drugą stronę... W sumie to nie ważne... Ważne żeby sobie postrzelali dzisiaj...

NHL 08/09 5:3
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś sporo meczów. Ale jeden mecz wcześniej gra bo o 20;00 czasu polskiego.
Carolina - Edmonton
Typ: Carolina ML @1.70 bwin, CAR 60&#39; @2.25, CAR -1.5 @3.10 bwin
Mógłbym więcej napisać ale z braku czasu kilka słów. Huragany ostatnio grają nieźle. Oglądałem ich mecz Z Montrealem. Przeważali momentami zdecydowanie. Spokojnie mogli to spotkanie wygrać. Niestety przeszkodą był Price w bramce Habs. Mecz ostatecznie zakończył się remisem i wygraną po karnych MON. Ostatnio wygrali skromnie bo 1-0 na wyjeździe z St. Louis. Siódme w karierze SO zaliczył Cam Ward. Marnie to wygląda przy 98 SO Brodeura... ale jemu mało kto może dorównać. Ward dziś jest anonsowany do bramki co dla mnie daje poczucie, że nie będzie służył jako ręcznik. Carolina bez większych osłabień.
Co do Edmonton. Waleczności nie można im odmówić. Ale ostatnio im się nie wiedzie. W bramce ma dziś być Mathieu Garon. Średniak jak dla mnie. I na pewno gorszy goli niż Ward. Z kontuzji też brak nowych, znaczących dla zespołu.
Obie ekipy mają mocne &quot;armaty&quot; do strzelania. Ten mecz może skończyć się dużym overem ale i równie dobrze małym wynikiem. Jednak sądzę, że na korzyść gospodarzy, którzy potrafią wygrywać z Oilers. H2h 4-1 dla Caroliny na własnej tafli.
Kurs jest kuszący i jak dla mniedo grania.
Pozdr.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Buffalo Sabres - Washington Capitals ✅✅✅

Typ : 1

Analiza: Zaczynając od braków w obu zespołach , ze strony Capitals zabraknie Ovechkina (pobyt w rosji) oraz podstawowych obrońców : Toma Potiego oraz Brian Pothiera. W Buffalo z pewnością nie zagra Craig Rivet, a więc osłabienie obronne. Sumując wszystko , nieobecności na duży minus dla Washington który traci zarówna w ataku jak i sporo w obronie. Gdy już wydawało się że Sabres będą dzielić i rzadzić w NHL przyszła nieoczekiwana seria 3 porażek, Washington również nie najlepiej, widoczny w ostatnich spotkaniach brak Ovechkina, bez niego capitals bardzo ciężko idzie. Czas na przełamanie dla Buffalo, może paść sporo bramek więc typ na over również mile widziany. Buffalo Sabres w tym meczu bedą mieli więcej do zaoferowania, i motywacji nie zabraknie, podsumowując to wszystko powinno nastąpić zwycięstwo Sabres

Spotkanie: St. Louis Blues - Pittsburgh Penguins ✅✅✅

Typ : 2

Kurs: 2,35

Analiza: Wątpliwy jest występ Sidneya Croby w dzisiejszym spotkaniu, jest też kilka innych mniej waznych kontuzji, a najważniejsze że Penguins bez zwycięstwa od 3 spotkań. Jednak nie samym Crosbym Pittsburgh Penguins żyje, jest przecież będący w niesamowitym &quot;gazie&quot; Evgeni Malkin, są inni utalentowani gracze. St. Louis Blues zespół poukładany, troszke nierówny, ale dziś co najważniejsze dla typowania nie będzie u nich prawdopodobnie dwóch &quot;pierwszych&quot; bramkarzy ! To moim zdaniem olbrzymie osłabienie i w spotkaniu z takim przeciwnikiem jak Penguins, raczej skończy się to straceniem kilku bramek, a w następstwie przegrania całego meczu. Czas aby Pittsburgh znów zaczął wygrywać i jest to najlepszy do tego moment.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
11-3-0 +94.2
Jest to z ostatnich moich wejść ale dzisiaj grubszych analiz nie przedstawię, ale mam jedno fajne zagranie dla nas.

St. Louis Blues - Pittsburgh Penguins
Bez &quot;Sida The Kida&quot; Pingwiny muszą sobie dzisiaj poradzić, parę razy w sezonie oglądałem Nutki z St. Louis i naprawdę gdyby nie Legace to byłaby to jedna z najgorszych ekip no może jeszcze paru między innymi Tkachuk ratuję zespół, lekko się zawiodłem bo liczyłem na coś lepszego. Pittsburgh rok temu bez Crosby&#39;ego nie radził sobie chłopcy nie byli jeszcze rozegran, teraz mają trochę doświadczenia i do tego innego weterana Fedotenkę, myślę że przerwą słaba passę porażek chociaż ich nie trawię. Między innymi też takie trendy pozwoliły mi na grę na Pingwiny. Pittsburgh jeśli stracili w poprzednim spotkaniu 3 gole lub więcej wygrali następne pięć spotkań na sześć. Gdy stracili dwa lub więcej w L32 24-8. Myślę że jest to czas na pokazanie że bez Sida też dadza radę, a Nutki nie są takie straszne.
Typ : Pittsburgh ML Kurs : 2.02 (2/10) ✅ 3:6
Typ : Pittsburgh 60&#39; Kurs : 2.35 (1/10) ✅
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Buffalo Sabres - Washington Capitals [ Typ: 1 @ kurs: 1,95 ]✅ Analiza: Jutro spora oferta NHL - 11 meczy. Do pierwszej analizy wybrałem spotkanie Buffalo Sabres vs Washington Capitals. Moim faworytem w tym spotkaniu jest Buffalo Sabres, które już od 3 spotkań nie wygrało - jest to taki typek trochę na &quot;pół-przełamanie&quot;. Napisałem &quot;pół-przełamanie&quot;, ponieważ nie jest to stawianie tylko ze względu na przełamanie, ale na ogólne spojrzenie na to spotkanie w którym Buffalo jest moim zdaniem właśnie faworytem. Dlaczego Sabres? W Washingtonie jednak widać, że brakuje Oviechkina, może nie tyle, że nie strzela bramek dla drużyny, ale chodzi o to, że jako Kapitan i najlepszy zawodnik był tym liderem, którego jak widać nie da się zastąpić ???? Dodatkowo brak obrońcy z 2 linii obrony czyli ważny defekt w obronie - mowa o Tom&#39;ie Poti&#39;m . Sabres 3 porażki wg mnie takie odpoczynkowe i myślę, że czas już się wziąć i ponownie powalać przeciwników na kolana. Capitals mają zadyszkę już od 2 meczy, ale jeszcze wygrywają po tym OT czy OS, ale dzisiaj myślę, że już zakrztuszą się na przy Sabres na całego i przegrają. Buffalo u siebie, zawodnicy w bardzo dobrej formie - widzę wygraną Buffalo. GO Sabres GO ! GARDE !
*ps sry analiza na szybcika

:hokej: New York Islanders - Montreal Canadiens [ Typ: 1 @ kurs: 3,15 ]⛔ - prowadzili 4-1 do 3 tercji i przegrana... szkoda Analiza: Spotkanie New York Islanders vs Monteral Canadiens jak już pewnie zauważyliście dopatruję się tutaj tzn niespodzianki, choć wcale nie będzie to niespodzianka jeśli wygrają:p Dlaczego tak sądzę? Odrazu zaznaczam, że najważniejszym czynnikiem jaki wpłynął na postawienie na Islanders to przede wszystkim ich długa seria porażek. Pamiętajmy o tym, że drużyny nie mogą w NHL wiecznie przegrywać, bo to nie byłoby wtedy NHL:p bo wszystko stałoby się przewidywalne. W NHL każdy może wygrać z każdym - to podstawa jaką powinniśmy wiedzieć. Pamiętajmy, że mimo, iż Islanders jest uważane za jedną z najsłabszych drużyn to i tak zebrała w tamtym sezonie 70-80 ptk czyli wygrać ponad połowę meczu. Do czego zmierzam - chodzi o to, że jest tutaj zachowana pewna dysproporcja, która musi być jak najszybciej wyrównana. Dzisiejsza przegrana z Montrealem oznaczałaby 6 porażkę z rzędu a tak długie serie przegranych są nawet rzadkością u tych najsłabszych drużyn ligi. Islanders zdarzyło się w poprzednim sezonie chyba tylko raz, że przegrali 6 razy z rzędu i myślę, że już jutro praktycznie na początku sezonu powtórzenie takiej serii jest mało prawdopodobne, tym bardziej, że Montreal już bardzo zmęczony. W historii pojedynków tych drużyn Islanders wygrało nie raz, tak więc dlaczego nie miała by zrobić tego dzisiaj. Zatem dlaczego mogłaby zrobić to dzisiaj? Ponieważ przy takich seriach porażek drużyny są bardzo zdeterminowane - już nawet podświadomie, żeby wygrać dany mecz. Dodatkowo Islanders na własnej tafli co zawsze daje jakiś tam lepszy komfort gry i co najważniejsze Montrealowi trochę za dobrze idzie - to bardzo dobra drużyna, ale kiedyś trzeba odpocząć.

:hokej: New Jersey Devils - Atlanta Thrashers[ Typ: 2 @ kurs: 3,70 ]⛔ totalna pomylka:] Analiza: Jutro z bardzo ciekawych perełek znalazłem także mecz New Jarsey Devils vs Atlanta Thrashers, gdzie typuję na gości. W tym meczu wyraźnie faworyzowani Devils, ale kurs na wysoki kurs na Atlantę, bo aż 3,70 jest wart tego by odrobinę zaryzykować i postawić na nich. Nie ma co się tutaj oczywiście za bardzo rozpisywać, bo stawiam ewidentnie na przełamanie bardzo długiej serii porażek a dodatkowym aspektem, który przekonywuje do wygranej Atlanty jest ich ostatni mecz z Devils, który rozegrali jakiś tydzień temu. Wynik tego spotkania to 1:0 dla Devils, ale kto oglądał mecz napewno widział, że gdyby nie bramkarz Devils - Martin Brodeur to to spotkanie zakończyło by się grubo wygraną Atlanty. Dzisiaj mają szansę na rewanż i myślę, że Devils po jednym wygranym meczu z Atlantą popuści odrobinę co dodatkowo pomoże w wygranej Atlanty. Bramkarz Devils bardzo dobry, ale myślę, że szczęście dzisiaj dopisze Thrashers i wygrają sporo ????

INNE TYPY tylko bez analiz:

#1 :hokej: Phoenix Coyotes - Minnesota Wild [ Typ: 2 @ kurs: 2,40 ]✅
#1 :hokej: Los Angeles Kings - Calgary Flames [ Typ: 1 @ kurs: 2,55 ]⛔
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Vancouver Canucks - Detroit Red Wings [ Typ: 2 @ kurs: 2,10 ]
Analiza:
Vancouber Canucks vs Detroit Red Wings - ten mecz wydaje mi się najbardziej pewny jutrzejszej nocy z całej kolejki. W Red Wings bez żadnych jakiś bardzo ciekawych kontuzji, o ekipie &quot;Orek&quot; można powiedzieć to samo, choć od tygodnia widać, że ich atak bardzo dużo stracił przez kontuzję podstawowego atakującego Pavol&#39;a Demitry. Stawiam na Red Wings jutro z trzech powodów. Po pierwsze są w niesamowitej formie, a jednak przegrali już 2 mecze z rzędu. Po drugie &quot;Orki&quot; w ostatnich 2 spotkaniach wykorzystały już swój kredyt na gole - przy ich problemach w ataku jakoś nie widzę, żeby mieli szanse podtrzymać taką bramkostrzelność (myślę, że na ich 2 bramkach się skończy). Po trzecie Vancouver to nie jest przeciwnik jakiś bardzo wymagający jak np Ducks czy Sharks z którymi ostatnio właśnie przegrali po ładnej walce. Liczę na nockę bez niespodzianek i wygraną WINGS !!!
DODATKOWE PROPOZYCJE :

:hokej: Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs [ Typ: over 5,5 @ kurs: 1,75 ](wynik: 6:4)✅
:hokej: Atlanta Thrashers - Florida Panthers [ Typ: 1 @ kurs: 2,25 ](wynik: 5:3)✅
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs X 4,20
W ciagu ostatnich 10 spotkan po miedzy Carolina Hurricanes a Toronto Maple Leafs rozegranych na tafli Hurricanes 4 razy wygrala ekipa gospodarzy a 5 razy gosci (1 remis), ale az 5 z tych spotkan zakonczylo sie dogrywka czyli rowna polowa. Spotkania byly bardzo zaciete: kolejno 2:3, 3:3 (dog.), 1:2, 1:2 (dog.), 4:3, 4:3 (dok., karne), 3:4, 1:4, 3:2 (dog.), 3:2 (dog.). Carolina Hurricanes po 10 spotkaniach zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 12 pkt (5 zwyciestw i tyle samo porazek) z bilansem bramkowym -2 (26:28 ). W ciagu tych 10 spotkan 3 zakonczyla dogrywka. Toronto plasuje sie na 14 pozycji po 11 rozegranych spotkanich (5 zwyciestw i 6 porazek) z bilansem bramkowym -4 (31:35). 4 z posrod tych spotkan zakonczyly sie dogrywka, co ciekawe, zawsze byly potrzebne konkursy karnych. W tym spotkaniu sugeruje sie przede wszystkim iloscia spotkan rozstrzygnietych dopiero po dogrywce a nie liczba kontuzji czy seria kolejnych zwyciestw czy porazek. Na uwage zasluguje jeszcze fakt iz Toronto Maple Leafs az 7 spotkan zakonczylo zwyciestwem badz porazka roznica 1 bramki. Dlatego spodziewam sie bardzo wyrownanego spotkania zakonczonego dogrywka.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames ✅✅✅
Typ : 1
Kurs: 2.00
Buk: Expekt
Analiza: Nie będzie kolejnych serii. Tak powinienem zacząc pisać tą analize, słowa te odnoszę do formy Anaheim Ducks , którzy na początku sezonu kontynuuowali długo serie fatalnych występów i porażek. Potem los się odmienił i &quot;Kaczory&quot; zanotowały imponującą serie zwycięstw. Serie tą skończyli w ubiegłym meczu kiedy to ulegli Vancouver w fascynującym spotkaniu dopiero po rzutach karnych Ducks oddało zwycięstwo. Wszystko wskazuje na to że tym razem nie będzie to początek nowej serii, serii porażek. Wszystko powinno zostać unormowane i Anaheim spokojnie może wygrać z Calgary. Calgary które właśnie jest w trakcie świetnej passy wielu zwycięskich spotkań, lecz widoczne jest już u nich zmęczenie i obniżka formy. Widać to było dokładnie we wczorajszym meczu, co prawda wygranym ale w mękach ze słabiutkim Los Angeles Kings (3-2). Warto również zwrócić uwage na słowo &quot;wczorajszym&quot;, grać dzień po dniu na wysokim poziomie niejednokrotnie jest poprostu niemożliwe. Bardziej &quot;świeżym&quot; i atakującym zespołem będzie Anaheim Ducks, a kto atakuje ten strzela bramki i wygrywa mecze.
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche ✅ 6-2
Typ: Chicago Blackhawks

Jutro o godzinie 2:30 czasu polskiego w ramach 12 kolejki NHL zagrają ze sobą Chicago Blackhawks (aktualnie 15 pozycja) oraz Colorado Avalanche (aktualnie 20 pozycja). Kilka słów o ogólnych bilansach drużyn. Dzisiejsi gospodarze w 11 spotkaniach zdobyli 13 pkt oraz mają dodatni bilans bramkowy 36:32. Ich przeciwnicy do tej pory ugrali 10 pkt oraz mają ujemny bilans bramkowy 35:36.
Jastrzębie u siebie jak na razie na 6 spotkań wygrali 4 (w regulaminowym czasie) i z bilansem bramkowym 23:14 zajmują 3 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze u siebie&quot;. Colorado Avalanche jak na razie tylko 2 razy wygrało na wyjeździe w regulaminowym czasie gry. Ugrali zaledwie 4 pkt i z bilansem bramkowym 15:18 zajmują 18 pozycję w klasyfikacji &quot;mecze na wyjeździe&quot;.
Obydwie drużyny spotkały się w sezonie 2007/2008 w hali United Center dwa razy, było to 20.10.2007 i 17.02.2008. Oba mecze wygrali wtedy hokeiści Chicago, odpowiednio 5:3 i 2:1. Liczę, że jutro ta tendencja się nie zmieni i Jastrzębie odniosą pewne zwycięstwo.
Ponadto należy zauważyć, że hokeiści Chicago Blackhawks mieli jeden dzień dłużej na odpoczynek, gdyż Colorado rozegrało dzisiaj u siebie mecz z San Jose Sharks, który zresztą wygrały Rekiny 5:3.
Myślę, że jutro Patrick Sharp poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa, a zaporą nie do przejścia dla drużyny Colorado okaże się doświadczony Nikolai Khabibulin. Biorąc pod uwagę formę obydwu drużyn jak i ich dotychczasowe osiągnięcia mój dzisiejszy typ to wygrana Chicago Blackhawks.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
NY Islanders - Columbus || Over 5,5 || 1.990✅✅✅
Obie ekipy lubią sobie postrzelać szczególnie kiedy grają przeciwko rywalowi na swoim poziomie...Wyspiarze w ostatnim spotkaniu po 2 tercjach byli już w &quot;niebie&quot; bo wygrywali aż 4-1 i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na to, że seria
5 porażek z rzędu zostanie przerwana, ale nic z tego... Montreal przycisnął i mecz skończył się wynikiem 4-5 dla gości... Tym samym Islanders ma już na swoim koncie 6 porażek z rzędu... W sumie na pewno nie będziemy musieli długo czekać aż ta seria dobiegnie końca (kto wie może dziś wygrają) bo psisują się co raz lepiej... Zapewne będa chieli &quot;odkuć&quot; się za ostatnią pechową porażkę i dadzą z siebie wszystko żeby wygrać... A, że Columbus punktów też potrzebuje to na pewno będzie chciał skorzystać i swoje też strzeli... Przy dosyć przeciętnym procencie obrony obu bramkarzy jest jak najbardziej realna szansa na overka... Martwi tylko, że wyspiarze dawno nie zanotowali u siebie undera...

NHL 08/09 6 : 3
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: New York Islanders - Columbus Blue Jackets

Typ : 1

Kurs: 2,35

Analiza: Ten typ dla osób które NHL znają tylko ze słyszenia i przepisywania suchych typów, ewentualnie ze statystyki, może się wydawać bardzo mało prawdopodobny. Jednak jest on bardziej pewny niż granie na niejednego faworyta. Oto bowiem prawdopodobnie jedna z najsłabszych zespołów ligi NHL New York Islanders podejmie na własnym lodzie drużyne Colubus Blue Jackets. Goście, żeby uściślić, też do czołówki ligi nie należą i ich szanse w walce o play off oceniam bardzo nisko. Spotkanie dwóch bądź co bądź słabych zespołów może być jednak arcy ciekawe, NY Islanders nie wygrało już od 6 spotkań, takie serie w lidze NHL zdarzają sie naprawde nie za często. W NHL każdy może wygrać z każdym i to jest tej ligi piękno. Islanders mimo &quot;szpitalu&quot; w ich szeregach spokojnie stać na wygranie z KAŻDĄ drużyną ligi (no może prawie każdą ). Zwycięstwo z Columbus które ostatnio nie zachwyca jest zespołowi bardzo potrzebne. Na plus dla zawodników z Nowego Jorku niech będzie fakt, że podstawowy bramkarz zespołu Blue Jackets w tym meczu nie wystąpi.

Po krótkiej aczkolwiek burzliwej analizie moge polecić także typ na UNDER 5,5 w meczu Devils - Buffalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom