>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Chicago Blackhawks v. St. Louis Blues Wynik (3-3, 3-4SO)
Kilka dni temu Chicago zwolniło swojego trenera, nowym trenerem został Joel Quenneville. Bardzo dobry trener z którym jako ciekawostka Blues dotarło do playoffs po siedmiu latach niebytu , po przejściu do Avalanche 2-krotnie zaliczyli pod jego wodzą playoffs. Dziś wieczorem (w nocy) będzie jego pierwszy mecz przeciwko St. Louis.
Blackhawks z 7 osttnich gier przeciwko swoim przeciwnikom z Konferencji zachodniej wygrali 5 spotkań. Chicago miało 2 dni odpoczynku po swoich ostatnich meczach.
Jak wiemy nowy trener do tej pory (od września kiedy to przybył do Chicago jako Skaut) był odpowiedzialny za szkolenie atakujacych. Teraz po zwolnieniu Savarda objął funkcję 1-ch skrzypiec.
Albo zobaczymy zemstę na Blues za wyrzucenie w 2004 roku, albo fajną grę w ataku ponieważ sam kiedyś był ofensorem.
Ja dziś stawiam na
Chicago Blackhawks vs St. Louis Blues for Game 2.090⛔
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Spotkanie: San Jose - Philadelphia
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Dzisiejszej nocy spotkają się dwa zespoły z NHL, San Jose oraz Philadelphia. San Jose jest obecnie viceliderem ligi, a Philadelphia zajmuje ostatnie miejsce. Gospodarze u siebie zagrali 3 mecze i 3 wygrali, bilans ich bramek to 12 zdobytych i 4 stracone. Goście na wyjeździe zagrali 2 mecze i 2 przegrali, ich bilans to 4 zdobyte i 8 straconych. Philadelphia z San Jose wygrała dopiero 05.11.1999 r. Twierdza San Jose jest nie zdobyta od tego czasu i nie sądzę, żeby coś się zmieniło.​
Pozdrawiam.​
 
T 52

thedon

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Thrashers - Buffalo Sabres
Typ: Over 5,5 ⛔ 3 - 2 OT
Kurs: 1,80
Bukmacher:
Expekt
Jak wiadomo gra na liczbe bramek to troche loteria. Nie wiadomo jak mecz sie &quot;ulozy&quot;, w jakim tempie bedzie prowadzona gra, ile bedzie kar minutowych oraz jak spisywac beda sie bramkarze. Jednak nie jest tak do konca. Niektore druzyny sa tak poukladane ze graja bardziej ofensywny lub defensywny styl gry. Dwie druzyny ktore dzisiaj sie spotkaja, czyli Atlanta i Buffalo sa skupione bardziej na strzelaniu bramek. Obie druzyny kojarza mi sie z Overem. W ostatnich sezonach mecze z udzialem tych druzyn
byly najczesciej overowe. Takze spotkania pomiedzy tymi druzynami z reguly konczyly sie overem ( 8/10 ).

Buffalo jak ma dobry dzien i zlapie rytm potrafi zdobyc z 4,5 bramek. Potrafili oni strzelac druzyna grajacym dobrze defensywnie duzo bramek ( Vancouver 5 br czy NY Islanders 7 br) i na pewno sa to lepiej grajace druzyny w obronie niz Atlanta.

Atlanta u siebie jest szczegolnie grozna dla kazdego zespolu. chociaz w dzisiejszym spotkaniu nie jest faworytem.
Ulatwic sprawe im moze to ze dzisiaj pomiedzy slupkami stanie Lalime, ktory jest troche gorszy od podstawowego bramkarza Millera.
Malo tego gospodarze grajac u siebie w ostatnich dwoch latach strzelali ekipie Buffalo conajmniej 3 bramki !

Moim zdaniem mecz ktory bedzie obfitowal w bramki.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks [ Typ: 2 @ kurs: 2,40 ](wynik: 4:3 SO)⛔ Analiza: St Louis Blues vs Chicago Blackhawks to spotkanie jutrzejszej kolejki, którego nie mogę ominąć. W drużynie Chicago nie zagra obrońca James Wisniewski (strata w obronie, ale już od kilku mecz bez niego grają i sobie radzą ). U &quot;Nutek&quot; dużo kontuzji, ale same mało znaczące. Jedynie niepewne wystąpienie Lee Stempniak&#39;a było by poważnym problemem, ponieważ mieliby bardzo niewygodną sytuację na prawej stronie - mają tam tylko do dyspozycji 3 zawodników. W bramce Chicago Nikolai Khabibulin - bardzo dobrze bronił w ostatnim meczu .... co ja mówie - bronił fenomenalnie ???? . W bramce St Louis Manny Legace - również dobry bramkarz. &quot;Nutki&quot; uważam za zespół słabszy w praktyce jak i w statystykach. Chicago to jak już kiedyś wspominałem drużyna, która zrobiła wspaniałe wzmocnienia w ekipie młoda, bardzo utalentowana drużyna z nieograniczonymi możliwościami. Mają bardzo dobry atak, ale jeszcze nie pokazali swoich możliwości w pełnej okazałości. Dzisiaj mają okazję wykazać się przy słabszej ekipie jaką są &quot;Nutki&quot;. Warto zwrócić uwagę na to, że Chicago z meczu na mecz staje się coraz lepsze. W obozie Chicago warto wspomnieć o jeszcze jednej zmianie - zmianie trenera. Dotychczasowy trener został wykopany bardzo szybko - najszybciej od iluś tam lat. Dzisiaj Chicago pod przewodnictwem nowego trenera. Dzisiaj napewno bardzo się postara, żeby wygrać ten pierwszy mecz z drużyną Chicago powinien wiedzieć, że za zły początek również może polecieć. Także uważam, że do tego meczu panowie będą bardzo zdeterminowani a w połączeniu z dobrym wykorzystaniem talentu młodych zawodników przez dobrego trenera może dać tylko jeden rezultat - wygrana Blackhawks. Stawiam na Chicago !
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
I jeszcze takie propozycje:

:hokej: Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs [ Typ: 1 @ kurs: 1,75 ](wynik: 4:1) ✅ :hokej: Nashville Predators - Columbus Blue Jackets [ Typ: 1 @ kurs: 2,05 ](wynik: 6:3) ✅
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
W niedzielny wieczór tylko 2 mecze.

Ja dziś odpuszczam, jedynie można się zastanowić nad winem Kaczorów, przełamali 4 lose streak, mogą pójść za ciosem i odprawić z kwitkiem Huragany, swój lód to atut...
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Takie dwie narazie propozycje ode mnie... narazie analiz nie będzie, ponieważ oglądam mecze, później pewnie coś napiszę ????

:hokej: Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks [ Typ: 1 @ kurs: 2,25 ]✅ :hokej: Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes [ Typ: 1 @ kurs: 2,00 ]⛔
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks [ Typ: 1 @ kurs: 2,25 ](wynik: 4:2)✅ Analiza: Jutrzejszej nocy tylko dwa mecze z NHL. Jeden z nich to Chicago Blackhawks vs Vancouver Canucks. W obu drużynach nie ma kontuzji na tyle ważnych, aby o nich tutaj wspominać. W bramkach obu zespołów będą stali bardzo najwyższej klasy bramkarze - w Chicago Huet, w Cancouver Luongo. Głównym powodem dla którego dzisiaj pewnie gram na Blackhawks jest ich coraz lepsza forma. Wczoraj grali naprawdę bardzo dobrze w obronie jak i ofensywie, lecz niestety zabrakło szczęścia. Myślę, że dzisiaj wyeliminują część błędów z meczu z St Louis i zagrają lepszy - bardzo dobry mecz z Canucks. Vancouver wygrywa to co powinien wygrać, czyli wygrana z osłabionymi Calgery czy w niezbyt dobrej formie Red Wings, a gdy przyszło zmierzyć się z drużyną solidną (w formie) to wyniki mówią same za siebie - przegrana z Buffalo (5:2 - a nie jest to przecież drużyna z wyższej półki, to drużyna która była na równym poziomie w tamtym sezonie z Vancouverem), przegrana z Washingtonem (5:1 - tutaj drużyna typowo agresywna i ogólnie lepsza). Dzisiaj pora zmierzyć się z Chicago, które dzisiaj powinno być w bardzo dobrej formie, tym bardziej po niesmaku po wczorajszym meczu. Grają dzisiaj u siebie i liczę, że zagrają drugi bardzo dobry, a nawet o dużo lepszy mecz niż z &quot;Nutkami&quot;. Nowy trener jutro będzie miał powody do zadowolenia i ja też ! Stawiam na Chicago.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam ????
Dziś tylko dwa mecze więc mniej do analizowania, szukania czegoś sensownego do zagrania.
Anaheim - Carolina
Typ: ANA ML
@1,65 Betsafe
Kaczki po słabym początku wreszcie wygrały pierwszy mecz. Pytanie jest czy to ANA się sprężyło na ten mecz z SJS czy Sharks po prostu &quot;poluzowali&quot;. Moim zdaniem Kaczki na tym nie zakończą. Wypadałoby choć wygrać serie 2 meczów. Brak nowych osłabień w obu ekipach. Zanosi się, że dzisiaj w bramce Huraganów wyjdzie Michael Leighton. Powinno to być osłabienie w stosunku do podstawowego goli Warda.
Kurs średni. Ja biorę MoneyLine bo jest bezpieczniejsze moim zdaniem.

Chicago - Vancouver
Typ: under 1.5 goli w 1 tercji
@2.00 Betsafe
Ten mecz jakoś mi się widzi na remis. Więc jak ktoś jest odważny to może ryzykować. Jeśli już to może ze wskazaniem na CHI. Napad jednej i drugiej drużyny radzi sobie nieźle. Luongo klasa sama w sobie ale jednak puszcza trochę bramek. Huet wielki talent ale tak samo puszczał do tej pory trochę bramek. Dlatego mi spodobał się typ na under 1,5 goli w 1 tercji.
Obie ekipy ostatnio traciły i strzelalły sporo goli. Dziś myślę, że czas na spokojniejszą grę. W bramce VAN stanie Roberto. Wypadałoby postarać się nie puścić zbyt wiele. Huet nie jest &quot;ogórkiem&quot; który co drugi strzał ląduje w bramce.
Została mi ostatnia &quot;stówa&quot; do obrotu w buku Betsafe i tam znalazłem wysoki kurs na under 1.5 bo aż @2.00. W bwin jest na under @1.80, w pinn @1.885. Analityk Betsafe spodziewa się, że będzie to overowy mecz i to już w 1 tercji. Ale analitycy bwin i pinn uważają co innego. Łapię kurs @2.00 i czekam na rozwój sytuacji.
Zagrałem takiego właśnie dubla na noc. ANA ML (@1.65) + under 1.5 goli w 1 tercji ( CHI - VAN) AKO: @3.30
Co będzie to się okaże ????
 
owek 0

owek

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Florida Panthers
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Canadiens bardzo udanie rozpoczęli swój 100 sezon w NHL (4-0-1, 9 PTS), a wygrywając dzisiejszy mecz ustanowili by najlepszy start klubu przez ostatnich 26 lat. Po przegranym otwierającym sezon meczu z Buffalo 2:1, wygrywali kolejno z Toronto 6:1, Philadelphią 3:5 , Boston Bruins 4:3 po karnych, oraz ostatni mecz z Phoenix Coyotes 4:1 wysuwając się tym samym na jedną z czołowych pozycji w lidze. Pantery prezentują się w nastepujący sposób (2-2-0) czyli 2 wygrane i 2 przegrane. Kontuzje przemawiają bardziej na korzyść przyjezdnych lecz ogólnie zespołem w lepszej formie są gospodarze z Montrealu i w nich upatrywałbym zwycięzców dzisiejszego meczu.. Kurs jak na nhl nie za wielki ale typ &quot;wielce prawdopodobny&quot;.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Los Angeles Kings - Colorado Avalanche [ Typ: 1 @ kurs: 2,45 ] Analiza: Z jutrzejszych czterech spotkań na pierwszą analizę wybrałem spotkanie Los Angeles Kings vs Colorado Avalanche. W obu zespołach bez kontuzji, które mogłyby mieć wypływ na wynik. Kings ostatnimi meczami przekonali mnie do tego, że mają potężny atak i to już o dużo lepsza drużyna niż w poprzednim sezonie, dzięki transferom. Uważam, że wygrana dla LA to będzie bułka z masłem - w ataku LA takie gwiazdy jak Michal Handzus, Dustin Brown, Anze Kopitar, Alexander Frolov - to wszycy utaletowni i przede wszystkim młodzi zawodnicy a na bramce ich przeciwników wręcz beznadziejny Budaj. Jutro wg mnie &quot;Lawiny&quot; w ataku nic ciekawego nie pokażą - przez ostatnie dwa spotkania strzelili aż 10 goli - to stanowczo za dużo dla takich weteranów :p i kiedyś muszą nastrzlać mniej goli - to będzie dzisiaj. Obrona Kings też po wzmocnieniach i wygląda bardzo dobrze ???? Kings są w niesamowitej formie, grają na własnej tafli - wynik jest dla mnie pewny ! Stawiam na Kings !!!
 
I 0

ibet24

Użytkownik
Wolski, Stastny, Hejduk, Jones, Svatos, Arnason - to są weterani?? A jeśli myślisz o Sakicu i Smyth - uwierz mi, każda drużyna zatrudniłaby tych &quot;weteranów&quot; z pocałowaniem ręki. Miałem przyjemność obejrzeć ostatnie dwa spotkania Avalanche i nie rozumiem takiego entuzjazmu w graniu przeciwko tej drużynie. Na bramce najprawdopodobniej stanie dziś po raz kolejny Andy Raycroft, a nie Peter Budaj... Zastanawia mnie też ta &quot;niesamowita&quot; forma LA. Jak na razie sezon bez rewelacji. Dwie porażki z San Jose - i wygrane z Carolina (AOT) oraz dołującymi Anaheim - sorry, ale na mnie to wrażenie nie robi. Radze omijać to spotkanie z daleka, a jeśli już to kombinować coś w stronę over 5,5... wygrana LA - będzie ciężko.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mnie zastanawia najbardziej to &quot;wszycy utaletowni i przede wszystkim młodzi zawodnicy&quot;. Zachwyty nad młodościa uważam za przesadzony ???? Dla mnie młody = chwiejna forma, raz piekny mecz a potem totalnie przeciętny. Doświadczenie daje ustabilizowaną forme bez znacznych skoków w tą czy tamtą strone. Ale wszystko zweryfikuje lód
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie ale po co te nerwy? Mógłbym ( tak samo @panmv) usunąć te posty gdzie wymieniacie poglądy w ostrym tonie.
Jeśli ktoś coś pisze to musi się godzić na to że ktoś może nie zgadzać się z opinią kogoś. Ja osobiście nie lubię pisać &quot;kontr argumentów&quot; dla kogoś opinii.
Rozumiem, że dla laików tematu nie obchodzi kto i co napisze. Ważne aby typ wszedł. Ale jeśli ktoś ma większe rozeznanie w temacie to będzie się wczytywał w analizę i miał własną opinię.
PAX fani NHL ????
Dziś także mało spotkań. A ja nadal czekam na pierwsze zwycięstwo Tampy. Mam nadzieję, że to będzie dziś. Bo póki co mizerny start mają chłopaki. Zwłaszcza 3 remisy i ostatecznie porażki u siebie. Mogliby wygrać wreszcie...
oferta na dziś:

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
Unikajcie suchych typów... takie posty będą kasowane.
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
Spotkanie:Calgary-Washington
Typ:Over 5,5
Kurs:1,77
Bukmacher: BetGun
▶ Płomienie w 5 meczach odniosły tylko 1 zwycięstwo(5:4 Lawiny) i zdobyły 3pkt(1 za OT z Orkami). Kiprusoff regularnie wpuszcza od 3-6 goli w meczu. Rywale na jego bramkę strzelali dotychczas 151 razy i krążek trzepotał w siatce 22 razy. Średnio co 7 strzał to gol. Przy bardzo ofensywnej grze Washingtonu, który po stronie zdobytych bramek ma zapisane 20 oczek, a w 5 spotkaniach na bramkę rywali strzelał 169 - Mikka może mieć sporo roboty.
Bramki Washingtonu zamiennie strzegą Theodoer i Johnson, więc jeśli ta prawidłowość zostanie zachowana, to dzisiaj powinniśmy zobaczyć tego pierwszego, który bynajmniej na razie formą nie imponuje.
Calgary mecze rozpoczyna z dużym impetem, ale z czasem uchodzi z nich powietrze i ofensywny hokej w wydaniu Capitals, może być dla nich &quot;zabójczy&quot;.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Anaheim Ducks[ Typ: 2 @ kurs: 2,20 ] Analiza: Do mojej pierwszej analizy wybrałem spotkanie wg nr 1 jutrzejszej nocy - Toronto Maple Leafs vs Anaheim Ducks. Kontuzje w obu zespołach nie są na tyle ważne, aby miały jakieś odzwierciedlenie w jutrzejszym meczu. Początki sezonu obu drużyn nie są najlepsze. Torronto wygrało w pierwszym meczu z Red Wings i przegrała kolejne 4. Anaheim rozegrało 6 meczy i wygrało tylko jeden rewanżowy ze Sharks. Pewnie zapytacie dlaczego stawiam na Anaheim skoro idzie im tak źle. To nie jest do końca prawda z fatalną formą Ducks. W meczu z Shars grali już w miarę dobrze a w meczu z Caroliną grali bardzo dobrze - tak jak na ich możliwości przystało i wygląda na to, że Ducks jest już w formie a to, że przegrali było spowodowane brakiem tego &quot;szczęścia sportowego&quot; i ta sytuacja o której teraz mówię świadczy o tym, że często wynik jest złudny i nie odzwierciedla tego co się dzieje na lodzie. Torronto jest wg mnie drużyną średniej klasy, ale uważam, że jeśli &quot;Kaczki&quot; zagrają tak jak na nich przystało to Maple Leafs nie powinni być trudnym przeciwnikiem do ogrania. Toronto zremisowali ze St Louis czy z Columbusem i to mnie bardziej przekonuje to tego, że w jutrzejszym spotkaniu będą zespołem słabszym. Liczę na to, że jutrzejsza noc będzie rozgrywana pod hasłem &quot;Ducks back&quot; !!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers

Typ: 1

Kurs: 2,10

Nikt przed sezonem w Tampa Bay nie zakładał tak czarnego scenariusza jaki ma miejsce aktualnie. Po 5 spotkaniach Tampa ma na koncie zero punktów, bez zwycięstwa jest więc zespół którego plany sięgają fazy play off a może i dalej. O ile dwie porazki z Rangersami były wkalkulowane to kolejne porażki z NY Islanders czy Caroliną obnażyły słabość Lightning. Ostatnie ich spotkanie, z Minnesotą to już całkiem inna historia, Lightning byli już skoncentrowani w obronie i nieźle konstruowali ataki. Trafili jednak na fenomelną forme Niklasa Backstroma, bramkarza Wild, i przegrali po rzutach karnych. Czy w szóstym meczu Tampa Bay osiągnie w końcu długo wyczekiwane pierwsze zwycięstwo ? Sprzyjać temu będzie zarówno słaby przeciwnik jak i własna tafla. Atlanta skazywana w tym sezonie na pożarcie początki ma całkiem niezłe. Jednak im dalej w las ... moim zdaniem z biegiem czasu będzie z zespołem Atlanty coraz gorzej. Początki złego już dzisiejszej nocy , Tampa Bay Lightning przełamie się i wygra.
 
I 0

ibet24

Użytkownik
Dzisiejszej nocy moją uwagę zwrócił przede wszystkim jeden typ. Hokeiści Toronto Maple Leaf podejmować będą na własnym lodowisku Anaheim Ducks. Dla „Kaczorów” mecz w Toronto będzie pierwszym z serii czterech spotkań wyjazdowych. Musza w nich szukać punktów, bowiem rozpoczęli sezon tragicznie. Tylko jedno zwycięstwo (w meczu z San Jose) – na pewno nie jest szczytem marzeń tej drużyny. Podopieczni Randiego Carlyle w niczym nie przypominają zespołu, który w poprzednich sezonach należał do czołówki NHL. Popatrzmy chociażby na grze w przewagach. Zawodnicy Anaheim wykorzystali zaledwie jedną taką sytuacje na 24 możliwości w tym sezonie – żenujące. Teoretycznie, skład Ducks jest bardzo mocny, jednak nie przekłada się to na wyniki osiągane przez drużynę. Porażki z Caroliną, Los Angeles czy też Phoenix nie są powodem do dumy dla drużyny z takim potencjałem jak Anaheim. W tym zespole wyraźnie coś się zacięło. Dziś przed „Kaczorami” wbrew pozorom kolejne trudne zadanie. Drużyna z Toronto została dosyć mocno przebudowana przed tym sezonem i w kilku pierwszych spotkaniach zapłaciła wysoką cenę za te posunięcia. O dużych możliwościach Toronto niech świadczą dla przykładu: zwycięstwo w Detroit (3-2), znakomita gra w pierwszej tercji meczu z solidnymi Blues (Toronto wygrało tą cześć gry 3-0) czy też bardzo dobry mecz z Rangersami (przegrana 0-1 po rzutach karnych). Trener Maple Leafs, Ron Wilson, to fachowiec wielkiej klasy – i prezesi Toronto mogą spać spokojnie, ten człowiek wie co robi. W tej chwili, głównym problemem Maple Leafs jest brak ustabilizowanej formy. Po bardzo dobrych spotkaniach przychodzą kiepskie występy, i na odwrót. Jako że Maple Leafs ostatnio zagrali nieco słabiej w Pittsburghu, to możemy się spodziewać ich dobrej postawy w dzisiejszym meczu. Cały czas liczę na przebudzenie linii Hagman – Grabovski – Tlusty, która bardzo dobrze spisywała się w preseason, a teraz gra dużo poniżej swoich możliwości. Nie bardzo rozumiem dlaczego Ducks są uważani przez bukmacherów za faworytów w dzisiejszym meczu?? Na jakiej podstawie?? Bo mają więcej gwiazd?? Jak można się było wiele razy przekonać – gwiazdy to nie wszystko. Dlatego tez zdecydowałem się postawić na Toronto Maple Leafs. Wierze w zespołowość tej drużyny, dobra postawę Toskali na bramce i fachowość Rona Wilsona. Ducks się wkrótce przebudzą, ale wydaje mi się, że to nie będzie jeszcze dzisiejszej nocy. I mała ciekawostka na koniec. Ostatni raz, zawodnicy Anaheim zjeżdzali z lodu w Air Canada Center jako zwycięzcy 9 Listopada.....1999 roku. To już blisko 9 lat temu - ciekawe prawda?

Toronto Maple Leafs - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 2.65
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie proszę o spokój,posty na temat analiz kasuję.Maritos nie obrażaj się,pisz dalej.Następne posty nic nie wnoszące będą promowane promocją od fox71.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spotkanie: St. Louis Blues - Detroit Red Wings

Analiza: Na pięć spotkań cztery wygrane, nie pokonani od 3 spotkań w lidze. Nikogo by to nie zdziwiło przed tym meczem jeśli pisałbym o Detroit Red Wings, lecz mój wstęp dotyczy zespołu przeciwnego, St. Louis Blues zaskakuje wszystkich wysoką formą, co prawda dwa zwycięstwa osiągnięte dopiero po rzutach karnych, ale na przykład mecz z Dallas Stars i wygrana 6-1 to naprawde duży wyczyn. Warto zwrócić uwage na bardzo dobrze punktujących w tym sezonie zawodników : Paul Kariya, Brad Boyes, Andy McDonald. Seria &quot;Nutek&quot; ma jednak prawo się skończyć , do St Louis przyjedzie bowiem obrońca Pucharu Stanleya zespół Detroit Red Wings, który po słabym początku dochodzi do właściwej formy. Nie jest to jeszcze forma szczytowa ale tą przecież trzeba wypracować. Blues tracą dużo bramek, z defensywą nie jest tam najlepiej, odrabiają atakiem ale obrona Red Wings to nie to samo co dziury Chicago czy Toronto. Moim zdaniem St Louis Blues zwolnią obroty i mecz z utytułowanym rywalem przegrają, jak będzie zweryfikuje tafla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom