>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
maritos 4

maritos

Użytkownik
Do meczu Chicago jeszcze minuta ???? Chciałbym powiedzieć, że jeśli Chicago ma wygrać to wygra z przekonaniem ! Zgadzam się z Tobą Vader w 100% handi to świetny pomysł.
Pozdrawiam i życzę wielu wrażeń
Maritos
Vader // Albo wygrana przekonywująca albo przegrana. Tylko że chłopaki jednak przegrali... ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:hokej:Pittsburgh Penguines-Philadelphia Flyers
Typ : Pittsburgh lub Powyżej 5,5 gola
Kurs : 2,00 i 1,75 bet-at-home ⛔⛔WYNIK 2:2⛔⛔

Popularne Pingwiny w tym meczu są dla mnie faworytem. W niedawno rozpoczetym sezonie nie idzie im może jakoś błyskotliwie ale przecież to poczatek i forma z każdym meczem będzie wzrastac. Finalista Pucharu Stanleya z przed roku pierwsze mecze jak już wspomniałem miał dosyc przeciętne wygrana 4:3 po OT z Ottawą i dzień później porażka 1:3 w meczach w Sztokholmie i w niedzielny wieczór 1:2 po OT z NJD.
Flyers a więc rywal Pingwinów przegrał 3:4 z NY Rangers i 3:5 z Montrealem.
Ważnym osłabieniem w zespole Pingwinów z pewnością jest brak Petra Sykory (prawe skrzydło, poprzedni sezon 28+35), ponadto Sergei Gonchar (12+53 last season), on nie zagra jeszcze ok 4 miesiące. I jeszcze brak Ryana Whitneya (12+28 last season) który także nie pojawi się na lodzie ok 3 miesiące. Brak dwóch dobrych obrońców w zespole Pingwinów będzie trudny do załatania ale wierze że to się uda. Ponadto w bramce dobrze spisujący się Marc-Andre Fleury(SV 0,928%). Siłą Pingwinów w tym meczu powinien byc atak. Z przodu mają wielu dobrych graczy jak Evgeni Malkin(1+2 w tym sezonie i 47+59 last season), Tyler Kennedy(młody talent 22lata ),Sidney Crosby (24+48 last season), Miroslaw Satan (wprowadza spokój swoim doświadczeniem).
Teraz czas na przegląd kadry Flyers&#39;ów;) Tutaj także kilka kontuzji. Randy Jones( 5+26 last season, obrońca), Josh Beaulieu(młodzian bez statsów), Ryan Parent(22 mecze last season, obrońca młody). W bramce wydaje mi się że wyjedzie Antero Nittymaki, bo jego konkurent Martin Biron początku sezonu nie ma udanego( 8 puszczonych goli w 2 meczach SV 0,800%). O sile ataku i za strzelanie bramek odpowiedzialni będą dzisiaj Danny Briere (0+3 po dwóch meczach, 31+41 last season) , Mike Richards(28+47 last season) i Simon Gagne (2+0 ).
Porównują obydwa zespoły to większe osłabienia spowodowane kontuzjami w zespole Pingwinów. Siła ofensywna i lepsi hokeiści na korzyśc Pingwinów. Kłopot z doborem bramkarza w zespole Flyers bo Biron w słabej formie hdyby zaczął mecz to Malkin i spółka mogą to wykorzystac i padnie dużo bramek, a Fleury w zespole Penguins wnosi spokój w poczynania obronne, a jego bilans pojedynków z Flyers jest bardzo dobry bo gdy on stał w bramce to Pingwini wygrali na 13 ostatnich pojedynków 11 a 2 przegrali. Przed zdecydowanym stawianiem na Pingwiny troszke niepewności dodaje statystyka mówiąca o tym że Philadelphia nie przegrałą 3 meczów zaczynających sezon od 1995roku jednak każda passa kiedyś się musi skończyc a Pingwiny mają zdecydowanie wszystko aby wygrac dzisiejszy pojedynek;) Innym ciekawym typem na ten mecz jest over 5,5 bramki co spowodowane brakami w obronie Penguines i słabymi goalie Flyers może byc najlepszym wyjściem z całej sytuacji i sam jeszcze nie wiem co postawie w tym pojedynku ale historia ostatnich gier przemawia za oboma typami ;) Ostatnie 6 meczy na tafli Pingwinów H2H to 6 wygranych gospodarzy, w meczach których 6 krotnie padał wynik powyżej 5,5 bramki więc wybór zostawiam Wam ;)


Czy Sidney Crosby(fot.) poprowadzi Pingwiny do zwycięstwa i wielu strzeleckich sytuacji?​


Ponadto zagram

:hokej:Los Angeles Kings-Anaheim Ducks
Typ : 2
Kurs : 2,10 bet-at-home⛔⛔WYNIK 6:3⛔⛔


Oba zespoły z 2 porażkami na koncie jednak to Kaczory sprawiają lepsze wrażenie na obserwatorach w tych dwóch meczach i sądze że przełamanie nastąpi w przypadku Anaheim, bo LA Kings jakoś ostatnich meczy nie grają specjalnie i mało oddają strzałów na bramki rywala jak 13 w jednym z meczów z San Jose. A zespoł Anaheim jeżeli ograniczy liczbe kar która doprowadza ich w głównej mierze do porażek to wydaje mi się że to właśnie Anaheim wygra ten mecz ;)
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
#1 :hokej: Atlanta Thrashers - Minnesota Wild [ Typ: 2 @ kurs: 2,25 ]✅

Analiza: Jutro w ramach ligi NHL spotkanie Atlanta Thrashers vs Minnesota Wild. Obie drużyny wystąpią w pełnych składach nie licząc drobnych kontuzji: Atlanta - Steve Rucchin i Mike Hoffman, Minnesota - Kurtis Foster, John Scott i niepewny na ten mecz jest Marek Zidlicky, którego znaczenie omówię przy transferach. Braki w Atlancie to nic na co moglibyśmy zwrócić uwagę, to samo można powiedzieć o Minnesocie. Jak aktywność podczas okna transferowego? Atlanta wymieniła podstarzałych - Mark&#39;a Recchi&#39;ego ( 2 punktujący drużyny ), Bobby Holik&#39;a ( 15 goli, 19 asyst) w zamian za 10 lat młodszych Jason&#39;a Williams&#39;a (13 goli, 23 asysty - ma juz swoje najlepsze sezony za sobą ) i Ron&#39;a Hainsey&#39;a (8 goli, 24 asyst). Niestety w Atlancie jeszcze bardziej zostaje osamotniony Ilya Kovalchuk. W drużynie Minnesoty działo się dużo więcej. Ze składu Minnesoty ubyło 2 bardzo dobrze punktujących zawodników: Brian Rolston ( 31 goli, 28 asyst), Pavol Demitra ( 15 goli, 39 asyst ). W zamian pozyskali: Antti Miettinen (15 goli, 19 asyst - 28 lat ), Marek Zidlicky (5 goli, 38 asyst - bardzo dobry zawodnik, ale jako, że ma kontuzję a został pozyskany niedawno przez transfer to jego znaczenie jest ważne, ale gdy wkomponuje się w zespół będzie poważnym wzmocnieniem w obronie), Andrew Brunette (19 goli, 40 asyst - 35 latni doświadczony zawodnik z Colorado - jest bardzo skuteczny i na swój wiek jest nie wiarygodnie dobry), Owen Nolan (Tego Pana powinien znać każdy ! 36 letni RW - pomimo swojego wieku dalej potrafi bardzo dobrze punktować a na dodatek jest szalenie skuteczny - 16 goli, 16 ayst ). Minnesota nieznacznie straciła na ataku i pomimo, że była w tamtym roku jedną z najlepiej broniących się drużyn ligi to jeszcze bardziej wzmocniła defensywę. Co nas jutro czeka? Moim zdaniem oczywistą rzeczą jest, że Minnesota wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Jak juz wcześniej wspomniałem atak Atlanty nie zachwyca - można ich ofensywę podzielić na Kovalchuk i reszta (czyli asystujący) - oczywiście jest to stwierdzenie przesadzone, ale tak to mniej więcej często można określić. Obrona również słaba - patrząc na mecze towarzyskie i ich ostatnie występy to puszczają średnio ponad 4 bramki - nie ma czym się szczycić bo zdobywanie bramek nie jest ich najlepszą stroną. Thrashers muszą dzisiaj się zmierzyć z bardzo dobrze grającą w defensywie Minnesotą Wild. Ich atak nie jest jakiś potężny, ale zdecydowanie o niebo lepszy od Atlanty. W roli strzelających bramki dla &quot;Wild&quot; widzę jutro: Marian&#39;a Gaborik&#39;a (najlepszy punktujący drużyny - 42 gole, 41 asysty), Mark&#39;a Parrish&#39;a (16 goli, 14 asyst ), Andrew&#39;a Brunette&#39;a, Owena Nolana, Antti Miettinen&#39;a. Wild mają kim strzelać i ma kto im podawać ! Warto wspomnieć, że Minnesota zajęła w tamtym sezonie 1 pozycję w swojej dywizji i według mnie mają bardzo duże szanse zrobić to ponownie. Atlancie dalej wróżę ogony ligi. Jutro wygra drużyna lepsza - Minnesota Wild !!!

 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Calgary Flames - Colorado Avalanche[ Typ: 1 @ kurs: 2,10 ] ✅

Analiza: Jutro czeka nas noc pełna wrażeń - na lodowisko wyjadą - w roli gospodarzy Calgery Flames i goście Colorado Avalanche. Na temat tych drużyn już miałem przyjemność pisać, ale sprawdźmy jeszcze raz jak wygląda sytuacja w obozach po paru dniach. Kontuzje - w Calgery tylko jedna kontuzja, która nawet nie jest warta tego zdania - Rhett Warrener (31 spotkań - 1 gol, 3 asysty). Kontuzje gości to też drobnostka nie mająca nic wspólnego z meczem - Scott Parker (25 spotkań - 0 bramek i 0 asyst - rewelacja:p). Transfery wiadomo - bez zmian, ale przypomnijmy dla odświeżenia wiadomości. Calgery sporo straciło na transferach - odeszli: Kristian Huselius (sezon życiowy 07/08 !!! - 2 punktujący w Flames po Ingili: 25 goli, 41 asyst), Alex Tanguay ( 18 goli, 40 asyst) i Owen Nolan ( stary, ale jary 16 goli i 16 asyst i wysoka skuteczność - 2 linia - pozycja RW ), przybyli: Todd Bertuzzi (młodszy od Nolana o 3 lata - jego zamiennik - 14 goli, 26 asyst - tutaj przyznam wyszli na tym transferze dobrze ), Mike Cammalleri (26 letni Center - 19 goli, 28 asyst), Curtis Glencross ( 25 letni LW - wygląda na to, że zamiennik Alex&#39;a Tanguay&#39;a - 9 goli, 4 asyst - ten zawodnik napewno nie będzie wstanie zastąpić Alexa - spora strata ). Ostatnio analizując transfery stwierdziłem, że w Flames nie ma kto strzelać goli - teraz chciałbym przyznać się do błędu. W ostatnim meczu z &quot;Orkami&quot; pokazali, że potrafią grać - przekonali mnie do siebie - zwłaszcza jeśli chodzi o atak. Nadal podtrzymuję jednak, że Avaleche nie daje sobie rady przez osłabienie się tranferami. Odeszli Andrew Brunette ( drugi najlepszy zawodnik sez 2007/2008 w drużynie - wzamian sprowadzili Darcy&#39;a Tucker&#39;a, który jest sporo słabszy od Brunette&#39;a czytaj - słabsza obrona )!!!, Jose Theodore (Wysokiej klasy bramkarz, którego zastępuje Peter Budaj jak narazie nie dorównuje poprzednikowi - osłabienie na bramce). Największą kulą u nogi w Colorado jest obrona - statystycznie z niedawnych spotkań puszczają średnio 4 bramki a atak jest nieskuteczny (ale to jest to korekty). Mimo nierozsądnych transferów &quot;Flames attack&quot; nadal wygląda dobrze i znajdzie się napewno kilku zawodników, którzy pokuszą się złamać słabszą obronę Avalanche. Bardzo dobrym typem jest over 5,5 - [✅ - jak w masło] gola i myślę, że jest nawet pewniejszy od wygranej &quot;Płomieni&quot; . Na co zwróciłbym szczególną uwagę - Flames udało się pokonać obronę Canucks aż 4 razy, a mają bardzo dobrą obronę i świetnego bramkarza, któremu Budaj nawet pięt nie sięga. Liczę na taką formę Flames jaką zaprezentowali w meczu rewanżowym z &quot;Orkami&quot; i często zobaczymy jak Budaj wyciąga krążek z bramki !!!
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Popieram typ robson United xD na over Flyer-Penguin praktycznie najbardziej overowe sptkania tych zespołów w całej NHL na ostatnie 18 w 15 było over .
Co do
Los Angeles Kings-Anaheim Ducks tutaj bardziej skłaniałabym się na Kings, chyba będzie lekka wygrana lub remis.
I maritos w meczu Flames - Avalanche chyba też nie wychodzi za bardzo over.
Minesota też mi coś nie pasi, bardziej chyba będzie mało bramek, ja biorę under 5,0
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Dzięki Ziuta za komentarz ???? zobaczymy jak to wyjedzie wszystko dzisiejszej nocki. I tak na szybkiego jeszcze napisalem jeszcze jedną analizę i postaram się napisać jeszcze do 2 spotkań, ale to naprawdę skrótowo.

:hokej: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers[ Typ: 1 @ kurs: 2,00 ]⛔

Analiza: Śpieszę się więc same konkrety. Philadelphia słaba w obronie - puszcza w krótkim czasie dużo goli, ale za to stawia na atak - czyli zasada &quot;strzel jak najwięcej goli&quot;. Pittsburgh to drużyna, grające rewelacyjnie w obronie i nie pozwoli Flyers na duże manewry w ataku. Ktoś pewnie powie: &quot;Są poważne kontuzje w obronie i to będzie słaby punkt ...&quot; też tak myślałem na początku, ale Penguins świetnie sobie z tym problemem poradzili i dali radę nawet najlepszemu atakowi w lidze ( w moim przekonaniu ) - mowa o ataku Ottawy. Jedyną stratą wywołaną przez kontuzje w obronie jest to, że obrona nie jest już taka bramkostrzelna jak z kontuzjowanymi na dzień dzisiejszy Ryan&#39;em Whitney&#39;em i Sergei&#39;em Gonchar&#39;em. Atak Penguins jest bardzo solidny i wykorzysta niedociągnięcia w obronie Flyers jednocześnie nie dając im pola popisu w ataku.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets[ Typ: 2 @ kurs: 3,80 ] ⛔

Analiza: Nie ma co się tutaj rozpisywać. Od 4 lat Columbus nie wygrał ani razu ze Sharks na ich własnym lodowisku. Ostatni pojedynek zakończył się wynikiem 1:2 OT dla Sharks - świadczy o zaciętej walce między tymi zespołami. &quot;Kurtki&quot; bardzo dobrze wykorzystały okno transferowe kupując: do ataku - Kristian&#39;a Huselius&#39;a (w Calgery 2 najlepszy punktujący po Iginli ! - 25 goli, 41 asyst i 12.4 S% - wspaniałe wzmocnienie w ataku ), R.J. Umberger&#39;a (26-letni Center u szczytu formy 13 goli,37 asyst ) i Raffi Torres&#39;a, zaś do obrony - Fedor&#39;a Tyutin&#39;a (młody dobrze spisujący się w Rangers obrońca), Christian&#39;a Backman&#39;a ( drugi dobry obrońca z Rangers - 28 lat) i do tego Mike Commodore (28 letni obrońca Ottawy). Ogólnie mówiąc wspaniałe zakupy. W zawiązku z takimi porządnymi wzmocnieniami w obozie &quot;kurtek&quot; jestem skłonny zaryzykować i postawić na ich przełamanie się w tym meczu, tym bardziej, że ostatnio bez tych wzmocnień prowadzili równą grę.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
4-3-0 -13j

Dallas Stars - Nashville Predators
&quot;Gwiazdy&quot; jak narazie mnie najbardziej zawodzą takim składem to w tym roku powinni młócić każdego i po kolei lecz jednak czekają ciągle na pierwsze zwycięstwo w sezonie, jest to trzecie podejście i drugie domowe więc naprawdę to może być ciężki początek dla Dallas ale liczę na to że wreszcie Modano &amp; C.O. wreszcie się obudzą w L16 Drapieżcy wygrali tylko trzy mecze, gdzie Dallas u siebie gra dosyć dobrze i wpadka z Columbus może była wkalkulowana lecz mecz w Nashville raczej nie i myślę że szczęście Predators jak i pech Dallas się skończył i znowu ujrzymy dwie tercje w których nie będzie się dziać raczej nic i siedem strzałów+ ze strony Dallas w ostatniej z których wejdzie ponad połowa.
Typ : Dallas ML Kurs : 1.55 (2/10) ✅ 6:4

New York Rangers - Buffalo Sabres
Strażnicy jak narazie 5-0-0 i chyba poczuli się bogami, Szabelki też nie tak źle bo 2-0-0 mecz będzie oczywiście w MSG i jednak tutaj zaryzykuję na Buffalo bo jednak radzą sobie bardzo dobrze chyba ktoś im powiedział że obrona wyniku też jest ważna myślę że jest szansa że dzisiaj na bramce NYR wystąpi Stefek Valiquette który też jest porządnym bramkarzem ale jednak co Lundqvist to Lundqvist, a Buffalo ma kim kąsić Austriak Vanek, Pominville, Kotalik, Kaleta, Afinogenov czy Roy. Oczywiście Nowojorczycy też mają kim straszyć Naslund, Voros, Prucha, Callahan, Gomez czy Dubinsky lecz myślę że po pięciu meczach jak i lekkim turnę po Europie dzisiejsi gospodarze padną, a goście są na lekkim gazie bo w L6 z zespołami z Dywizji Atlantyckiej wygrali aż 5. spotkań.
Typ : Buffalo Sabres ML Kurs : 2.30 (2/10) ✅ 1:3

Montreal Canadiens - Boston Bruins
Habs 100-lecie jeśli dobrze patrzę pierwszy mecz sezonu u siebie i to jeszcze z Bostonem na którego mają okrutny patent będzie wielkie święto i będzie trwać cały sezon myślę że tutaj jeden z najlepszych zespołów ze Wschodu pokona Boston nawet jeśli nie wiem jak się starali Habs pasuję ten zespół.
Jeśli broniłby jeszcze Jarek Halak to byłby to mój typ dnia, ale i tak sądzę że Habs pokonają Boston który w tym sezonie może być groźny lecz nie w tym spotkaniu. Dodam jeszcze tylko parę trendów o tym meczu którymi są np. w L28 Bostończycy wygrali zaledwie sześć razy, w spotkaniach z Dywizją Północno-Zachodnią Habs prowadzą 12-5. A potwierdza to wszystko że Bostonowi nie leży klub z Francuskiej części Kanady zaledwie szesnaście zwycięstw Miśków z L53.
Typ : Montreal Canadiens ML Kurs : 1.55 (2/10) ✅ 4:3 SO

Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes
Chicago jak narazie na koncie tylko jeden punkcik, fajna paka lecz jednak jak narazie nie mają zgrania zbyt szybko z poczciwego starego Old Six zrobili nową maszynę która ma walczyć ze wszystkich sił. Huet, Campbell, Sharp, Kane, Havlat, Toews Ci panowie powinni dziś postraszyć wreszcie Bryzgalova i zanotować pierwsze zwycięstwo w sezonie, bo predyspozycję to oni mają. Po prostu dzisiaj już trzeba postawić na najbardziej Polskie miasto w JUESEJ.
Typ : Chicago Blackhawks ML Kurs : 1.73 (2/10) ✅ 4:1

Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Tutaj przeczucie mówi Kaczki, lecz co innego mówi Nafciarze a to że już mam taki charakter to dzisiaj widzę najgorszy scenario dla Kaczek i początek sezonu 0-4-0. Nie wiem ale może dzisiaj wystąpi Hiller, a nawet takie chłopisko może odczuwać presję w swoim pierwszym meczu że nie może tutaj zawalić sprawy no i jeszcze dzisiaj może zabraknie Niedermayera więc jak oni tak słabo strzelają to został tylko Selanne? a zespół nie w formie, ciężko to sobie wyobrazić lecz jednak Garon, Hemsky, Brodziak moga dzisiaj zagwarantować bardzo nie udany początek sezonu dla Kaczek. I kochane statsy bez których Amerykanie czy Kanadyjczycy żyć by nie potrafili. Nafciarze w L4 zachowują 100 % w wygranych meczach z klubami z Dywizji Pacyfiku, są najlepszą drużyną w pokonywaniu tego z długą serią porażek robili to już osiem razy pod rząd. W H2H w Anaheim Oliers prowadzą 7-2 w L9.
Typ : Edmonton Oilers ML Kurs : 2.30 (1/10) ✅ 2:3
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Dallas Stars - Nashville Predators [ Typ: 1 @ kurs: 1,90 ](wynik: 6:4)✅

Analiza: Jutro o godzinie 2:30 czasu polskiego odbędzie się mecz rewanżowy pomiędzy Dallas Stars a Nashville Predators. Poprzedni mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Nashville. Dallas prześladuje jakiś niewidoczny pech - mają bardzo dobrych zawodników, a nie mogą wygrać od 6 spotkań a ostatnia wygrana była z drużyną mało wymagających &quot;Nutek&quot; - podobny pech prześladuje Chicago, tylko z nimi jest o wiele lepiej. Jedyną i ważną kontuzją w ekpie &quot;Gwiazd&quot; jest kontuzja Sergei&#39;a Zubov&#39;a (najlepszy obrońca), która poważnie osłabia obronę. Predators osłabiło się transferami - ubyło 3 bardzo ważnych zawodników, a nikt wzamian nie przyszedł. Nashville może uznać otwarcie sezonu za bardzo udane, jak na ich aktualny zespół. Dzisiaj Nashville jak to zwykle bywa pewnie popuści meczyk z Dallas, ale czy to wystarczy ? Uważam, że tak !!! Nashville nie jest drużyną wysokiej klasy - jak dla mnie mieli sporego farta. W moich oczach przegrana z &quot;Nutakami&quot; na początku sezonu to było odzwierciedlenie ich prawdziwej formy. Stars prześladuje jak już wcześniej wspomniałem totalny niefart. Stars ma bardzo dobrych zawodników i jest to drużyna, która napewno spokojnie dostanie się do fazy play-off. Rewanż z przeciętnymi Predators to idealny moment, aby zakończyć tą serię porażek i wejście w nowy sezon jak mistrz. W Dallas liczę głównie na atak: Mike Ribeiro, Brenden Morrow, Brad Richards, Mike Modano, Niklas Hagman jak można z taką obsadą tyle przegrywać? Dzisiaj Dallas odsłoni swoje prawdziwe &quot;ja&quot; i grubo wygra z Nashville !!! Bardzo dobrym rozwiązaniem jest over 5,5 gola, którego polecam. Typ na Dallas to najlepszy typ jutrzejszej nocy!
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes [ Typ: 1 @ kurs: 2,05 ](wynik: 4:1)✅

Analiza: Jutro ponownie mecz Chciago Blackhawsk, które od kilku meczy nie może wygrać, pomimo potężnych wzmocnień transferowych. Nie ma co tutaj pisać o składach obu drużyn, ponieważ gram tutaj na najzwyklejsze przełamanie się drużyny Chicago - taka progresja. Mają rewelacyjnych zawodników, grają na własnej tafli, przeciwnik dobry, ale do ogrania - to jest bardzo dobry moment, aby wkońcu pokazać jak gra Chicago z prawdziwego zdarzenia!
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Boston Bruins
Typ:1
kurs: 1,85
buk: bet-at-home

Liga hokeja Amerykańskiego - NHL. Dzisiejszej nocy swoją uwagę skupiam na
spotkaniu pomiędzy Monteralem Canadiens i Bostonem Bruins. Montreal jak narazie
spisuje się bardzo dobrze. Po wygranej wysoko nad Toronto 6-1 i po wygranej nad
Philadelphią 5-3, oraz przerganej po rzutach karnych 2-1 z Buffalo zajmują w lidze 3
pozycję. Z Bostonem natomiast jest nieco gorzej. Po wygranej nad Colorado czyli
słynnymi Lawinami 5-4 i przegranej 4-3 z Minnesotą zajmują w lidze 20 miejsce. A więc
bilans strzelonych bramek jak i straconych wynosi 8. Według mnie górą z dzisiejszego
spotkania wyjdą Canadiens&#39;i.

o panie, takie analizy to o kant pupy... // panmv

 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Anaheim Ducks - Edmonton Oilers [ Typ: 1 @ kurs: 2,05 ](wynik 2:3) ⛔

Analiza: Do ciekawszych meczu następnej kolejki NHL możemy zaliczyć pojedynek Anaheim Ducks vs Edmonton Oilers. Przejdźmy szybko do omówienia transferów i kontuzji. W Anaheim bez poważniejszych kontuzji, ale niepewne jest wystąpienie Rob&#39;a Niedermayer&#39;a ( byłby to poważny brak w obronie Anaheim ). Jeśli chodzi o transfery to jak już kiedyś pisałem - &quot;stracili na ofensywie i zystkali troche na defensywie - czyli wychodzi na równo&quot;. W Edmonton transfery na plus - atak wzmocnił Eric Cole a defensywę Lubomir Visnovsky. U Oilers bardzo ładnie - żadnych kontuzji. Jak powyższe informacje przełożyły się w ostatnich meczach tych drużyn? Anaheim nie za dobrze - 3 przegrane,. Edmonton rozegrali jeden mecz i wymęczyli wygraną z słabo spisującymi się Avalanche. Dlaczego dzisiaj wygra Anaheim? Powiem tak - &quot;Kaczki&quot; przegrały to co miały przegrać i te przegrane nie były dla mnie żadną niespodzianką. Pamiętajmy - to jest nadal bardzo dobra drużyna, która co roku jest kandydatem do Pucharu Stanley&#39;a. Dzisiaj grają z Oliers, których gra nie zachwyca. Ducks to druga najlepiej grająca w roli gospodarzy drużyna NHL (wg statystyk z tamtego roku). Jutro pogromią Oilers pokazując swojej publiczności kto jest lepszy !

 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Gratulacje Hellraiser. Postawiłam twoje typy i typy maritos i tym razem twoje typy postawione w systemie 2/5 przyniosły z postawionego 200,00 zł - zysk na czysto 830,00 (po odjęciu wsadu) tylko ja miałam wszystko na czas regulaminowy i nie wszedł mi tylko typ na boston bo wygrali po OT. gdyby wygrali w regulaminowym czasie to zysk byłby 1960,00.
Jeszcze raz gratulacje za trafienie 100 %.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@Ziuta.

Bardzo mnie to cieszy że nie tylko sobie tymi typami pomogłem, wreszcie coś siadło porządnego i jeszcze do końca miesiąca myślę że będzie już tylko lepiej.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Tampa Bay Lightning - New York Islanders [ Typ: 1 @ kurs: 2,00 ](wynik: 3:4 OT) ⛔

Analiza: Dzisiejszej mojej analizie poddam najciekawszy wg mnie jutrzejszy pojedynek - Tampa Bay Lightining vs New York Inslanders. Do tego typu nie miałem żadnych wątpliwości - stawiam na Tampa Bay i myślę, że są nie tylko moimi jutrzejszymi faworytami tego meczu. Zacznijmy od składów obu drużyn. W &quot;Błyskawicach&quot; z powodu kontuzji zabraknie - Ryan&#39;a Craig&#39;a (nic szczególnego - nie grał przez cały ostatni sezon, ale dobrze się zapowiadał ) i Jeff&#39;a Halpern&#39;a (19 meczy - 10 goli, 8 asyst S% 21,7 !!!, szkoda... byłby bardzo dobrym wzmocnieniem w ataku, ale jego brak to też żadna szkoda, bo grali przez tyle czasu bez niego i teraz też sobie poradzą). Niepewny występ jest obrońcy Paul&#39;a Ranger&#39;a (1 linia obrony - była mała niedogodność, mimo, że jest kto go zastąpić) i Jason&#39;a Ward&#39;a (27 goli, 24 asyst - strata, Tampa kupiła zawodników o podobnym talencie, którzy napewno go zastąpią ). Podsumowując kontuzje w Lightning - nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. Drobne niedogodności w obronie a reszta do zastąpienia dobrymi zawodnikami. Teraz przejdźmy do obozu.... a raczej szpitalu New York Islanders. Tutaj aż 6 kontuzji - Andy Sutton (juz długo nie gra więc nie ma co gadac), Radek Martinek, Rick DiPietro, Josh Bailey, Mike Sillinger, Chris Campoli. Co tutaj dużo mówić najgorzej wygląda obrona, sparaliżowana kontuzjami. W bramce niepewne wystąpienie jest Rick&#39;a DiPietro a nawet jeśli będzie bronił to jakoś nie widzę go w 100% sprawnego. Obrońcy - totalny serek. W 1 i 2 linii (najważniejsze linie) nie ma po jednym z obrońców. Atak Islanders też jest wyjątkowo słaby w porównaniu z innymi drużynami. Ich najlepszy punktujący zdobył zaledwie 49 ptk w ubiegłym sezonie. Jutro Islanders czeka mecz z Tampa Bay, która zrobiła niezłe zakupy i bardzo dobrze się wzmocniła (efekty były widoczne w grze z Rangers, gdzie prowadzili równą grę w 2 spotkaniach). Jutro zderzy się bardzo dobrze wzmocniony atak Tampy (tj. Vincent Lecavalier, Martin St. Louis, Jussi Jokinen czy Ryan Malone i jeszcze można by wymienić paru) z totalnie beznadziejną obroną Islanders. Mecz jutro powinien wyglądać mniej więcej tak jak mecz Buffalo z Islanders. &quot;Wyspiarze&quot; nie będą mieli czym zaatakować ani jak się bronić, za to Tamapa bardzo dobrze wygląda w obu tych formacjach i zmiecie gości z lodowiska. Dodatkowo polecam over 5,5 gola, który jest dla mnie bardzo pewny. &quot;Błyskawice&quot; - najpewniejszy typ jutrzejszej nocki !!! Stawiam na Tampa Bay Lightining.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: St. Louis Blues - Dallas Stars [ Typ: 2 @ kurs: 2,30 ](wynik: 1:6)⛔ ach te &quot;gwiazdy&quot;

Analiza: Jutrzejszą noc ubarwi spotkanie St. Louis Blues vs Dallas Stars. Tradycyjnie zaczynamy od kontuzji. W Dallas kontuzjowany tylko Sergei Zubov (4 gole,31 asyst - nie da się ukryć, że widać jego brak w obronie Gwiazd). W obozie &quot;Nutek&quot; znacznie więcej, bo aż 5 kontuzji - sprawdźmy jak ważnych. Jonas Junland (20 letni obrońca, który jeszcze nie rozegrał żadnego meczu w NHL - żadna strata), Jeff Woywitka ( obrońca 3 linii - nie powinien być to duży brak w obronie), Dan Hinote (31-letni RW 3 linii - również nie jest to poważny ubytek), Lee Stempniak (25-letni RW 2 linii - 13 goli, 25 asyst - w połączeniu z kontuzją RW 3 linii jest to bardzo poważny ubytek czyt. bardzo słaba prawa strona ), Erik Johnson (podstawowy i chyba najlepszy obrońca 1 linii - poważna strata w obronie, ponieważ nie ma drugiego zawodnika o jego zdolnościach ) . Reasumując temat kontuzji: Dallas odczuwalne problemy w obronie, St Louis kompletnie sparaliżowana prawa strona i bardzo ważny ubytek w obronie. O transferach nie ma raczej co pisać, ponieważ oba zespoły nie zrobiły niewiadomo jakich transferów, które wzmocniłyby znacznie drużynę. &quot;Gwiazdy&quot; i &quot;Nutki&quot; grały już ze sobą w meczu towarzyskim i ten mecz wygrali Dallas. Jak będzie dzisiaj? Tak samo, tylko wygrana będzie o wiele pewniejsza ! Ktoś mógłby pomyśleć, że Blues to dobra drużyna ponieważ wygrała z Nashville i bardzo dobrej drużynie Toronto, ale...... przegrała z Islanders, które jest bardzo słabe. Postanowiłem bliżej zbadać sprawę formy St Louis Blues i doszedłem do wniosku, że wygrana z Toronto czy Nashville to jeden wielki fart. W tych meczach mieli bardzo dużo Power Play, z których padało dużo goli. Ich PP% wynosi w tej chwili aż 50% !!! W meczu z Toronto strzelili aż 4 bramki w ten sposób a naprawde byli drużyna wiele słabszą. Dzisiaj w takiego farta nie wierzę i w taką skuteczność PP - to niemożliwe. Grają dzisiaj bardzo doświadczoną i dobrą drużyną Dallas i stawiam, że &quot;Nutki&quot; dzisiaj na farta nie mają co liczyć i przegrają ten mecz, z drużyną od nich lepszą !!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:hokej:Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ : 1
Kurs : 2,00 bet-at-home


Tampa zdołała rozegrac już 3 mecze w nowym sezonie i nie udało im się żadnego wygrac jak do tej pory. Porażki w Pradze z NY Rangers które dopiero wczoraj zakończyło swoją serie 5 zwycięstw z rzędu ale jednak nie o tym miałem pisac. Otóż głównym czynnikiem skłaniającym mnie do stawiania tego meczu na Tampe jest brak dobrego goalie w zespole NY Islanders. Pierwszy a więc Rick Di Pietro w dalszym ciągu jest kontuzjowany i jego występ stoi pod znakiem zapytania, chociaz istnieje mała szansa że dzisiaj pojawi się na lodzie w miejsce fatalnie spisującego się Jaya MacDonalda ( SV 0,878%) . Ponadto kontuzja Radka Martinka, jednego z kluczowych obrońców NYI.
Zespół Tampy musi poprostu zacząć zdobywac punkty a fakt że gra na własnej tafli powinien byc kolejnym atutem. Straszyc gospodarze mają kim bo kilku wysokiek klasy zawodników posiadają ;) Jest co prawda także kilka kontuzji ale ja licze na przełamanie i zwycięstwo gospodarzy jak i moje liczenie $$ ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom