>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja mam od Ciebie Fox71 trochę inne zdanie. Beznadziejnie było, ale w obronie - wchodzili jak w ser. A co do Kiprusoff&#39;a to nie ma co go obwiniać, bo jak miał obronić 4 razy 100% sytuacje? Jakbyśmy odjęli te cztery bramki to by było 17 obronionych na 20 czyli 85% - troche słabo, ale nie fatalnie.

Dobry bramkarz powinien conajmniej 2 setki obronić,niestety Mika nie był dziś rano we formie .Pozdrawiam fox71.

P.S.Post później usunę...
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New Jersey Devils - New York Islanders [ Typ: 1 @ kurs: 1,75 ]

Za kilka godzin na lodowisku gospodarzy - New Jersey Devils zobaczymy ich przeciwników - New York Islanders. Ważniejsze urazy w zespołach: Islanders - Chris Campoli (podstawowy defensmen drużyny - 1 linia defensywy będzie osłabiona, wprawdzie jest pare zamienników o jego umiejętnościach, ale jako para defensywy będzie słabsza - mniej zgrana), Devils - żadnych ciekawych urazów. Jeśli chodzi o transfery to Devils zaopatrzyło się bardziej z myślą o ataku ( bo obronę mają znakomitą ) mówię tutaj o Brian&#39;ie Rolston&#39;ie (31 goli, 28 asyst). Transfery w wykonaniu &quot;wyspiarzy&quot; to totalna klapa.....
Czytaj dalej
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
No dobra, sezon juz się rozpoczął, czas na analizowanie sezonu 2008/2009.
Dzisiejszej nocy na pewno zaskoczyło Detroit. Mnie niemile zaskoczyło Colorado - obawiam się że znowu obrona mocno zawiodła. Obejrze urywki z meczu.
Dzisiaj natomiast następujące mecze:

W mojej opinii 2 mecze ciekawe do zagrania:

ATLANTA THRASHERS vs WASHINGTON CAPITALS
Analiza:
O tym, że drużyna z Washingtonu stała się potęgą na wschodzie chyba nikomu interesującemu się NHL nie trzeba przekonywać. Za sprawą swoich młodych wilków z Oviechkinem na czele (chociaż trzeba zaznaczyć, że jego dzisiejszy występ nie jest pewny) mogą kolejny rok z rzędu zawojować swą Konferencję. To oni są głównymi kandydatami do wygrania dywizji - zagrozić im może moim zdaniem tylko mocno wzmocniona Tampa Bay. No ale powróćmy do ich pierwszego meczu w sezonie czyli do pojedynku z Atlantą. Capitals w przeciwieństwie do Atlanty spisało się bardzo dobrze w meczach przedsezonowych. Ostatnie 6 spotkań to 4 wygrane. Drozdy natomiast fatalnie. 6 spotkań i tylko jedna wygrana, 5 lose streak. Istnieje prawdopodobieństwo przełamania tej serii, tymbardziej że za Atlantą przemawia ta seria przegranych, własny lód... ale nie raz moglismy sie przekonać, że serie w NHL potrafią być dłuższe. Moim zdaniem i dzis może się ona przedłużyć. Washington juz nie opiera swojej siły na głównych gwiazdach. Trener Boudreau wprowadził 3 atakujące linie, które mają odciążyć Semina, Oviechkina i Backstroma. Jeśli Stołeczni utrzymają poziom z meczów przedsezonowych i nie &quot;zaskoczą&quot; na początku sezonu słabą formą, tak jak to było rok temu, to myślę że dzisiejszej nocy ujrzymy ich wygraną.
Mój typ: Washington Capitals @ 2,15 ⛔

Dallas Stars vs Columbus Blue Jackets
Analiza: Rozsądek podpowiada: Dallas. Dla mnie jednak nie jest to takie pewne. Kurs niewarty gry, Columbus nie raz zaskakiwało, bardzo dobrze spisali się w pre-season (4 wygrane), Dallas - tylko jedna wygrana. Nie przemawia do mnie ta drużyna, nie wgłębiałem sie za bardzo w ich zmiany w składzie, ale oglądając ich mecze w ostatnich play-offach - zanudziłem się :p nie przemawiają do mnie, są swietni w obronie i penalty killu, ale ofensywa... skutecznością nie grzeszą. Stawiam tu na Columbus, jest to trudny typ ale dla mnie warty zagrania po takim kursie, kieruje się tu przede wszystkim formą sprzed paru dni.
Mój typ: Columbus @ 3,25 ⛔ / Columbus z OT @ 2,55 ✅
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Zagadzam się z Tobą panmv bo sam stawiam na Capitals. Również nie jestem taki pewny co do Dallas - dla mnie ta drużyna jest jakaś niepewna. Oczywiście grają tam bardzo dobrzy zawodnicy, którzy strzelają sporo bramek, ale po meczach towarzyskich tego nie było widać. A Columbus nie śpi - idzie im naprawdę dobrze jak narazie. Jeśli miałbym stawiać to na Dallas, ale nie jestem dokońca przekonany do nich - muszę dogłębiej przeanalizować ten mecz, bo jeszcze tego nie robiłem. I gratuluję bo twój typ bardzo odważny i wydaje mi się, że bardzo prawdopodobny.


#1 :hokej: Atlanta Thrashers - Washington Capitals [ Typ: 2 @ kurs: 2,15 ]

Analiza: Jak będe miał czas to napiszę....
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Niestety muszę się poprawić i nie zgodzić się z typem panmv, ale podziwiam bo czasami zaryzykować się opłaca

#1 :hokej: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets] [ Typ: 1 @ kurs: 1,80 ]

Analiza: Spojrzałem bliżej na spotkanie Dallas - Columbus i bez wątpienia bezpieczniej będzie postawić na Dallas. &quot;Koszulki&quot; zrobiły sporo transferów głównie by wzmocnić obronę, ale odeszło 3 bardzo znaczących zawodników a w zamian nich przyszedł bardzo dobrze spisujący się Kristian Huselius, ale to i tak o wiele za mało by wyrównać straty w ofensywie. Trener postawił głównie na obronę, ale jeden z kupionych obrońców ma kontuzje czyli nici przez jakiś czas z dobrej obrony, ogólnie &quot;kurtki&quot; mają aż 5 kontuzji w zespole. Dallas to Dallas - mają słabsze momenty - jak w bukmacherstwie, albo po prostu odpuścili sobie mecze towarzyskie. W ich składnie jest tylko jedna kontuzja, ale wszyscy najlepiej punktujący zawodnicy grają. To Dallas przyszedł tylko jeden mało ciekawy zawodnik Sean Avery (15 goli 18 asyst). Mimo słabym momentów w czasie meczów przed sezonowych pamiętajmy, że jest do drużyna, która awansowała do fazy Play off. Są dzisiaj gospodarzami i moim zdaniem wygrają ten mecz deklasując Blue Jacets.
 
revil 0

revil

Użytkownik
Cieszę się, że NHL wróciło i większość userów interesujących się hokejem też :] Dla mnie dziś spotkanie interesujące to St.Luois Blues - Nashville Predators. Popatrzyłem tu i tam, no i to chyba troszkę lepiej sprawdzały się Nutki w preseson. Nutki to troche jak Arsenal, młodzież to trzon drużyny. NHL dopiero startuje, więc cięzko coś wybadać, traktuję to jako rozrywkę za mniejszą stawkę, później rozpocznie się zabawa.
St.Louis Blues - Nashville Predators✅
2,40 60&#39; centrebet
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Wiem, że tutaj podajemy typy, ale mam pytanie odnośnie jednego spotkania. A mianowicie Rangers z Blackhawks, dla mnie faworytem jest zespół z NY, dobrze zaczęli sezon, a już nie cały tydzień od meczów w EU w dodatku grają na własnym lodowisku. Jednak sporo część osób gra na Chicago, czy jest coś o czym nie wiem ??????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wiem, że tutaj podajemy typy, ale mam pytanie odnośnie jednego spotkania. A mianowicie Rangers z Blackhawks, dla mnie faworytem jest zespół z NY, dobrze zaczęli sezon, a już nie cały tydzień od meczów w EU w dodatku grają na własnym lodowisku. Jednak sporo część osób gra na Chicago, czy jest coś o czym nie wiem ??????
Tak na szybko to jak dla mnie pierwszym powodem jest to że pozyskali Cristobala Hueta jak dla mnie oprócz Brodeura to teraz dla mnie najelpszy bramkarza na świecie, a pochodzi z Francji pozyskali też Campbella który w obronie ładnie trzyma szyk i nie raz gole zdobywa, no i mają tych młodych Sharpa, Toewsa, można byłoby i jeszcze ciągnąc temat. Jednym słowem tworzy się tam dosyć interesująca ekipa dlatego niektórzy już teraz szukają niespodzianki dzisiejszej nocy w MSG i dlatego stawiają na zwycięstwo Sokołów.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
(...)Jednym słowem tworzy się tam dosyć interesująca ekipa dlatego niektórzy już teraz szukają niespodzianki dzisiejszej nocy w MSG i dlatego stawiają na zwycięstwo Sokołów.(...)
To nie my szukamy niespodzianki tylko niespodziankę dają buki w postaci takiego wysokiego kursu.... hehe... a z niespodzianek trzeba korzystać, nawet choć niektóre są nietrafione;p

hanys006
: w swojej analizie chyba trochę podałem argumentów dla których &quot;faworyci&quot; mogą przegrać. Poczytaj i będziesz widział o wiele więcej i dobrze by było gdybyś również się podzielił swoimi przemyśleniami, które powodują, że jestes za Rangers.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:hokej:Carolina Hurricannes-Florida Panthers
Typ :1
Kurs : 1,95 bet-at-home✅✅WYNIK 6:4✅✅


Popularne Pantery czeka trudna potyczka dzisiejszej nocy z Caroliną. Moim faworytem tego spotkania są gospodarze którzy na własnej tafli ostatnio odprawiali z kwitkiem rywala dzisiejszego dosyc często. Otóż bilans ostatnich 17wizyt Panter na lodowisku Caroliny to (uwaga) 14 porażek, 1 remis i 2 wygrane! Ostatnia wygrana co prawda miala miejsce nie tak dawno bo 5 kwietnie tego roku to tymbardziej sądze żę gospodarze będą za wszelką cene chcieli wrócic do wygrywania i dobrej passy. Jedynym zmartwieniem przed tym meczem u gospodarzy może byc niepewny występ Fina Ruutu, ale Florida nie pokazuje w ostatnim czasie nic co wskazywało by na to że są w stanie coś zdziałac dzisiaj. W ostatnim sparingu z NY Islanders co prawda się pokazali z dobrej strony wygrywając 6:0, to wcześniej 5 meczy bez wygranej z 3 porażkami w karnych wiec jedyną moją obawą jest to że znowu dojdzie do remisu w tym meczu ale bądźmy dobrej myśli .

P.S Więcej o meczu napisał Maritos więc nie chce się dublowac ale uważam że jest to dobra propozycja na dzisiaj ;) Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam ????
W temacie obfita dyskusja :spokodfhgfh:
Co do dyskusji o goli Kiprusoffie to myślę, że poprawi się. Nie jest to aż taki ogórek z niego. Myślę, że mógł mieć słabszy dzień. I jego pozycja #1 w bramce Płomeni nie jest póki co zagrożona. Problem chyba tkwi w tym, że CGY osłabiło się utratą kilku ważnych zawodników. Wspominał o roszadach maritos w swojej analizie. A Luongo...? No cóż chyba to jest obok Brodeura najlepszy goli.
A co na dziś mi zostało.
Osobiście podobają mi się typy na Dallas, Carolinę i Montreal.
To kilka słów o tych meczach.
Dallas - Columbus
Dallas przeciętnie spisywali się w preseason. Śledziłem poczynania Gwiazd i jeśli chłopaki nie wykorzystują ponad minutowej przewagi 5 on 3 to trochę lipa... Nie zmienia to jednak faktu że preseason to tylko treningi. Dziś Dallas inauguruje sezon i to na własnej tafli. Należy spodziewać się najmocniejszego składu. Braki w DAL to trójka zawodników którzy bardzo często mają problemy zdrowotne. Bywały takie momenty że cała dzisiejsza trójka też była na liście kontuzjowanych. Mowa o Zubovie ( jest po operacji biodra), Boucher ( prolemy z palcem), Lehtinen ( narzeka na ból pachwiny). Zdecydowanie zabraknie Siergieja. Reszta może zagrać.
Co do składu DAL to odeszli Niklas Hagman i Matti Norstrom co jest lekką stratą jak dla mnie. Doszedł Sean Avery.
Columbus opuśił Zherdev co na pewno jest osłabieniem z przodu. Ale doszli do ekipy Huselius i Umberger z ciekawych nabytków.
Z kontuzjowanych dziś zawodników są mniej znaczący panowie.
Myślę, że dziś Dallas powinno sensownie zainagurować sezon. Rywal nie jest aż na tyle wymagający aby sobie z nim nie poradzić. W h2h Dallas ma 7 wins i 3 lost na własnej tafli.
Panmv pisze że nudzi go gra Stars. Ale lubię nudną grę która prowadzi drużynę do finału konferencji i przegrywa 4-2 z późniejszym mistrzem ;)
To coś jak Liverpool. Podobno nudno grają. Ale w ostatnich latach 2 razy byli w finale LM :razz:
Jeśli Dallas będzie prowadziło to będzie trudno im strzelić gola nawet przy empty necie. Więc nawet w samej końcówce może być empty net gol dla Gwiazd.
DAL ML⛔ @1.600 pinnacle , DAL 60&#39; ⛔@1.90 expekt, DAL -1.5⛔ @2.800 pinnacle
Carolina - Floryda
Czas goni to krócej.
Cory Stillam wraca na stare śmieci. Niedawno grał w Huraganach, końcówkę sezonu bawił się w hokej w Ottawie. A teraz bawi się na Florydzie. Dziś będzie grał przeciwko swojej niedawnej ekipie.
Co tutaj rzuca się w oczy to h2h gdzie 14 razy u siebie wygrywała Carolina. Tylko 2 razy wygrały Pantery. Podobno statystyka to farmazon lub statytyka to jak kostium bikini. Wiele pokazuje, ale to co najważeniejsze nie ;)
Dziś może zabraknąć w CAR kapitana Brind&#39;Amour&#39;a. Williams też raczej nie wystąpi. Ale reszta kluczowych chłopaków gotowa do potyczki z rywalem z tej samej dywizji.
Z Florydy odszedł Jokinen co jest osłabieniem. Z kontuzji może lekkim osłabieniem będzie Weiss. Ale reszta też gotowa do gry.
Wszystko jest możliwe w hokeju ale sądzę że dziś to jednak Ward puści mniej goli od Vokouna. Obaj nieźle sobie radzą. Mieli po SO w preseason.
CAR ML✅ @1.80 pinnacle, CAR 60&#39;✅@1.95 expekt, CAR -1.5✅ @2.950 pinnacle

Buffalo- Montreal
Jak dla mnie ciekawie zapowiada się ten mecz. Dla Canadiens będzie to mecz otwarcia w seoznie gdzie będą Habs obchodzili 100 rocznicę istnienia klubu. Tym meczem mało kto z typerów się zainteresował. To dobrze. Bo nie lubię meczów gdzie towarzyszy im zbyt duże zainteresowanie.
Wczoraj można było zobaczyć jak ładnie inaugurowali sezon DET. Kwiaty, powiem historii ale mecz ułożył się dla nich fatalnie.
Ale do meczu. Montreal ma podobny skład do tego z poprzedniego sezonu. Plekanec, Higgins, bracia Kostitsyn, Kovalev ( jak to mówią komentatorzy telewizyjni Kovalev Magic), czy już weteran Saku Koivu do tego w bramce młody Price. Wzmocnieni Alexem Tanguay z CGY to wygląda bardzo dobrze. W presezon obie ekipy spotkały się raz. Wygrali Habs. MON radził sobie dobrze w sparingach. W poprzednim sezonie legitymowali się jednym z nalepszych bilansów wygranych spotkań na wyjeździe. Dziś w składzie MON może zabraknąć obrońcy Markova. reszta gotowa do gry.
Jeśli chodzi o nabytki to wzocnieniem może być pozyskanie Riveta z SJS oraz jako backup goli Lalime&#39;a z CHI.
h2k nie jest korzystne dla MON. Ale połowę meczów które wygrali była zdeycodowana i można nawet ryzykować hcp. Ale to już tylko dla odważnych. Bo ten typ jest bardzo ryzykowany. Ale kto nie ryzykuje ten nie ma ;)
MON ML⛔ @1.952 pinn, MON 60&#39;⛔ @2.45 exp, MON -1.5⛔ @3.20 exp.

Typy oczywiście od lewej dla mniej odważnych aż do bardzo odważnych.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Widzę spora dyskusja, to i ja dorzucę coś od siebie:
tripelek
Atlanta Thrashers - Washington Capitals (1x2) 2 2.20
Carolina Hurricanes - Florida Panthers (1x2) 1 2.05
New York Rangers - Chicago Blackhawks (1x2) 1 2.05
AKO: 9.25
Trzy moim zdaniem najpewniejsze meczyki. Carolina niesamowita jak zwykle u siebie. Przypomniał mi się ich jeden mecz z Florydą sprzed roku kiedy to ze stanu 1-4 wygrali 5-4. Rangersi także nie powinni zawieźć. Ekipa Owcy zawsze dobra na wyjazdach i radzą sobie z Atlantą.
New Jersey Devils - New York Islanders (1x2) 2 3.80
Spojrzałem na h2h i nic innego mi tu nie wyszło, a kursik wspaniały. Devils po prostu maja drużyny, które im nie leżą i jedną z nich są chyba Wyspiarze.
Dallas Stars - Columbus Blue Jackets (1x2) X 4.10
Jedni grają 1 inni 2 a ja tu gram czysty remisik. Te dwie drużyny pasują mi do OT.
Buffalo Sabres - Montreal Canadiens (1x2) 2 2.40
Montreal to jedna z moich ulubionych drużyn. Lepsi chyba na obcych lodowiskach. Szable nie mogą odzyskać formy choćby sprzed dwóch lat, dlatego czysta dwójeczka.

Vader // Co do tego meczu Caroliny 5-4. Pamiętam, oglądałem, pisałem nawet analizę wtedy ????
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=339274&amp;amp;postcount=396

Tutaj link do tego meczu
http://scores.espn.go.com/nhl/boxscore?gameId=280216007

Dziś już Carolina z 0-2 wyciągła na 3-2.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wyniki chyba średnie dla osób które typowały...
Nie ma lekko na początku :-|
Dziś aż 13 spotkań. Będzie w czym wybierać :wink:
Może będzie lepiej.

Zapraszam do dyskusji i analiz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:hokej:Ottawa Senators-Detroit Red Wings
Typ : 2
Kurs : 2,20 bet-at-home ✅✅WYNIK 2:3✅✅


Po porażce na własnej tafli z Toronto 2:3 Red WIngsów czeka dzisiejszej nocy pojedynek w Ottawie. Senatorzy wrócili z Europy gdzie rozgrywali pierwsze mecze nowego sezonu z Pittsburgh Penguins raz przegrywając po OT 3:4 i wygrywając 3:1. Porażka z Maple Leafs obrońców Pucharu Stanleya była o tyle nieoczekiwana że w kolejnym meczu raczej nie pozwolą sobie na kolejną wpadke i postarają się o jak najlepszy rezultat.
W zespole popularnych Senatorów przez conajmniej 2 tygodnie nie zobaczymy ich kapitana Daniela Alfredssona który poddal się operacji. Ten jakże doświadczony bo 35-letni gracz dużo daje zespołowi (poprzedni sezon to 40 goli, 49 asyst). W pierwszej formacji ma go zastąpic Fin Jarkko Ruutu, a kapitanem podczas jego nieobecności będzie Dany Heatley. W bramce pojawi się zapewne Alex Auld(SV 0,968%)), bo Martin Gerber(SV 0,867%) pierwszy mecz miał nieudany z Pingwinami, tak wiec po udanym spotkaniu Aulda on powinien dzisaij wyjechac między słupki od początku.
Teraz słów kilka o Czerwonych Skrzydłach, które dzisiaj nie będą mogły skorzystac z usług Darren McCarthy,Jimy Howard,Chris Chelios. W bramce zapewne zobaczymy Chrisa Osgooda(SV 0,897%). Pierwsza formacja ataku mi się podoba w której zaprezentują się Datsyuk,Hossa i Holmstrom.(2gole z Toronto) Nie należy także zapominac o Zetterbergu.
Uważam że górą z tego pojedynku wyjdą Czerwone Skrzydła bo mecze w Pre-Season rozgrywali dobrze a porazka z Toronto to raczej wypadek niż oznaki słabszej formy;)


Czy dzisiaj goalkeeper rywali będzie musiał uznac wyższośc Red Wingsów i Holmstroma?
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
San Jose Sharks vs Los Angeles Kings Analiza: Rekiny to dla mnie główny kandydat do wygrania dywizji, dla Los Angeles pozostaje walka o 4 miejsce z Phoenix ???? San Jose wzmocniło się przez letnią przerwę, szczególnie jeśli chodzi o obronę - dołączyli Dan Boyle i Rob Blake (!). Do Królów natomiast nikt warty wzmianki nie dołączył. San Jose to dla mnie solidna firma warta gry, udowodnili to gładko pokonując Kaczory 4:1. A wcześniej, jeszcze w pre-seasonie pokonali wyjeździe Los Angeles 3:1. Nabakov na bramce, wzmocniona obrona i power-forwardzi w ataku to będzie klucz do sukcesu dzisiejszej nocy. Z resztą nie tylko. Życze im zwycięstwa w Konferencji, bo wiem że stać ich na to.
Mój typ: San Jose Sharks @ 1,65 ✅
New York Islanders vs St. Louis Blues
Analiza
: Tutaj podobnie jak i wczorzaj spróbuje trafić dość wysoki, ale w miarę prawdopodobny kurs. Wyspiarze kompletnie do mnie nie przemawiają, uznaje ich za jedną z najsłabszych drużyn ligi. Co prawda całkiem nieźle im poszło w pre-seasonie, ale... Nutkom poszło jeszcze lepiej ;) Szczególnie jeśli chodzi o grę z drużynami ze Wschodu (4 mecze i 3 wygrane, 23 strzelone gole!!). St.Louis ma całkiem dobrą pakę, są stare wygi jak Kariya i Tkachuk, którzy mają już lata rozegrane w tym zespole, jest tez jeszcze młody i perspektywiczny McDonald i Legace na bramce. Warto zaznaczyć, że podobnie jak i w meczu z New Jersey, dzisiaj w bramce Islanders nie będzie Ricka DiPietro. Kurs warty zagrania. Mój typ: St. Louis Blues @ 2,35 ⛔ / St. Louis Blues z OT @ 1,95 ⛔
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Chicago Blackhawks [ Typ: 2 @ kurs: 2,75 ]

Analiza: Jutrzejsza noc będzie pełna wrażeń, bo czeka na nas aż 13 spotkań a jednym z nich jest Washington Capitals vs Chciago Blackhawsk. Na temat transferów obu drużyn pisałem już wcześniej, wiec pominę ten temat. Jeśli chodzi o kontuzje Chicago to nic się od wczoraj nie zmieniło, a w Capitals kontuzji nie ma. Nie będą owijał w bawełnę - to mój pewniak (czytaj 99,99% prawdopodobieństwa )!!! Dlaczego Chciago ? Kto oglądał wczoraj mecz Chicago vs Rangers dobrze wie, że..... Czytaj dalej
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Florida Panthers - Atlanta Thrashers [ Typ: 1 @ kurs: 2,00 ] :hokej: Florida Panthers - Atlanta Thrashers [ Typ: under 5,5 @ kurs: 1,75 ]
Analiza: Dzisiaj w nocy mecz Florida Panthers vs Atlanta Thrashers. Moimi faworytami jak i buków jest Florida. Florida zagrała ostatnio bardzo ładny mecz z New York Islanders ( 6:0 ). O Atlancie powiemy to samo 7:3 z Capitals to ładny wynik. Wywnioskować można, że Atlanta jest dobra w ataku jeśli strzeliła tyle bramek, ale to jest bzdura. Poprostu Capitals zagrali fatalnie a bramkarze nic nie bronili, prawie każdy strzał który leciał w bramkę był golem. Atlantę czeka dużo poważniejsza przeprawa niż przez obronę jak ser Capitals. Panthers to przede wszystkim bardzo dobra obrona - na to stawiali w transferach (Nick Boynton). Do ataku sprowadzili ... Czytaj dalej
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils [ Typ: 1 @ kurs: 2,15 ]

Analiza: Jutro mecz Vice-mistrzów NHL czyli Pittsburgh Penguins vs New Jersey Devils. Analizując poprzednie mecze obu drużyn doszedłem do następującego wniosku: obie drużyny mają problem z obroną. U Penguins jest to spowodowane kontuzjami dwóch podstawowych defensorów Sergei Gonchar&#39;a i Ryan&#39;a Whitney&#39;a. W przypadku New Jersey jest to typowa niedyspozycja zawodników, jedynie Broudeur na bramce to ich ostatni ratunek. Wczoraj to właśnie dzięki niemu zawdzięczają zwycięztwo z Islanders - obronił fenomenalnie karnego i kilka 1on1. W ataku żadna rewelacja dalej to wygląda tak jak .... Czytaj dalej
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Ottawa Senators - Detroit Red Wings [ Typ: 1 @ kurs: 2,50 ]

Analiza: Jutro potyczka Red Wings vs Ottawa Senators. W opini wielu forumowiczów ten pojedynek wygra klub z Detroit - ja uważam inaczej. Zdobywcy Pucharu Stanleya ostatnio polegli Torronto co zostało uznane za sensację. Przyjrzałem się temu spotkaniu i wyraźnie widać było zmęczenie zespołu Red Wings. Wczoraj dali mimo zmęczenie z siebie wszystko co mogli i dzisiaj to zmęczenie napewno będzie widoczne w grze. Gdyby podsumować ostatnie spotkanie Detroit to tylko Holmstrom pociągną tą grę jakimś cudem. Osgood bronił dobrze ale bardzo niepewnie - machał coś tym kijem za często i oddał darmową bramkę zespołowi z Torronto. Oddanie Hask&#39;a było chyba złym posunięciem, ale jeszcze poczekajmy co pokaże Osgood. W Red Wings nie ma kontuzji o których warto byłoby wspomnieć. Dla mnie ta drużyna będzie Czytaj dalej
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ja dziś nic wielkiego nie przygotowałem ale gram dubla Dallas +1.5 i Blues +1.5 @ 1.88 ⛔ . Jakoś nie wyobrażam sobie żeby Dallas zanotowali jakieś dwie sromotne porażki pod rząd oni mają taką pakę i tak wyrobiony swój styl że dzisiaj powinni wygrać. Co do Blues nie mam info o DiPietro ale jak już kolega trochę wyżej pisał może nie zagrać ich atak jest bardzo słaby jakoś wczoraj grali ospale z NJD oczywiście dupcie jak zawsze ratował Brodeur &lt;3 bo są kaśliwi, ale jednak Blues mają nie taką kijową ekipę która na pewno od początku tego sezonu będzie walczyć o to by nie było takiego samego słabego sezonu jak był poprzednio, nie zagrywam dzisiaj 60&#39; czy ML tylko handicapy +1.5 które są ryzykowne ale dzisiaj tak je wybrałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom