>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Buffalo vs. N.Y. Islanders
Typ: 1 [1,73] (bez dogr. i karnych)
2:4⛔⛔
Po wczorajszej nocy doznałem lekkiego zwątpienia jeśli chodzi o Buffalo, ale dzisiaj znowu grają u siebie i prawdę mówiąc lepszego rywala do przełamania złej passy nie mogą mieć. Wczorajszy mecz pokazał że problemy z defensywą nadal są duże Miller na 25 strzałów wpuszcza 3 bramki a dla porównania bramkarz Flayers, Biron broni 40 strzałów i zachowuje czyste konto. Zauważyłem też że Szable mają bardzo słabe końcówki, wczoraj 2 bramki stracone w 2 tercji, w Bostonie co prawda jedna ale to już konsekwencja 3 straconych w 2 tercji. Buffalo dziś gra 2 mecz u siebie z Wyspiarzami, zaś w kolejnych dniach podejmie Boston i Pittsburgh także jeśli dziś nie wygrają to wątpię żeby było im łatwiej o zwycięstwa w kolejnych spotkaniach pomimo tego iż grają u siebie. Jeśli chodzi o Wyspiarzy to po serii 3 zwycięstw, wczoraj polegli w New Jersey 5:2, dziś grają w Buffalo a za kilka dni w Montrealu, także prostą kalkulacją jest to że mogą zebrać serię 3 porażek o ile dzisiaj nie gospodarze nie zawiodą.
Montreal vs. Boston
Typ: 1 [1,65] (zwycięzca meczu)
2:3 (SO) ⛔⛔
Jeszcze jedno spotkanie dziś, któremu chciałbym się bliżej przyjrzeć.
Pewnie wiele osób będzie miało odmienne zdanie na ten typ, jednak trzeba zauważyć, że Boston ma fantastyczną passę (8-1-0 w tym miesiącu), do tego również trzeba dodać świetną ofensywę. Wczoraj Niedźwiadki poradziły sobie z Floridą bez większych problemów wygrywając 4:2, a dziś czeka ich dłuższa wyprawa do Kanady na starcie z wiceliderem dywizji. Montreal co prawda w ostatnich dwóch tygodniach może nie radzi sobie zbyt dobrze 3-4-1 jednak na własnym lodzie Canadiens przegrali tylko 2 razy w 7 spotkaniach. Jecśli chodzi o potyczki z Bostonem to były już dwie i bilans jest 1-1, obie drużyny wygrywały na własnym lodzie 4:3 (SO) dla MON i 6:1 dla Bostonu. Co prawda Bostończycy wygrali swoje spotkanie dość zdecydowanie jednak nie jest to żadnym wyznacznikiem dla dzisiejszego meczu, w którym na pewno zabraknie ze strony Bostonu Sturma, który leczy od dłuższego czasu kontuzję, zaś z drugiej strony nie wystąpi obrońca Montrealu Mike Komisarek. Myślę że można dziś liczyć na Montreal ale liczyłbym się także z dogrywką w tym spotkaniu.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks 1:3
Typ: Więcej niż 5,5
Kurs: 2,10 ⛔
Bukmacher: Bwin
Zauważyłem pewną rzecz, że coraz częściej gdy spotykają się dwa zespoły, które w poprzednich meczach notowały w większości undery nagle w ich spotkaniu pada over. Ale od początku. Dziś w Pittsburghu spotkają się 5 i 6 drużyna ogólnej klasyfikacji NHL. Obie drużyny ostatnio w dobrej dyspozycji. Pingwiny na 6 ostatnich spotkań wygrali aż 5. Co po słabszym początku sezonu jest na pewno dobrym stosunkiem. Natomiast goście na 6 wygrali 4. Pingwiny zanotowały 4 overy na 6 meczy, a Canucks 2 na 6. Lecz ostatnie dwa mecze gospodarzy to właśnie undery czyli teraz czas na over. Dotychczas oba zespoły spotkały się w Pittsburghu dwukrotnie. Oba mecze wygrali goście, raz 2:3, raz 2:4. Dziś wiele będzie zależało od pierwszej tercji. Jeżeli zespoły pójdą na wymianę ciosów to na pewno padnie więcej niż 5,5 bramki. W formie ostatnio są Crosby i Malkin, więc również i w tym aspekcie można szukać argumentu &quot;za&quot;. Mecz dziś o 20:00 czyli o 14 czasu amerykańskiego. Mam nadzieję, że wczesna pora nie uśpi obu ekip i zobaczymy pasjonujące i obfitujące w bramki spotkanie.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Co się stało że nikt nie stawia na wygraną Ottawy? Seria przecież jeszcze nie przerwana a to był chyba główny argument za ich wygranymi w poprzednich meczach. Dziś według mnie mają największe szanse na zwycięstwo w ciągu kilku ostatnich dni. Prawie wygrali w Nowym Jorku kilka dni temu, więc na własnej tafli powinni być zdecydowanie lepsi. Blisko wygranej byli też ostatnio z Montrealem ale tak jak wcześniej z Rangers przegrali po karnych. NYR ostatnio zgubili wyraźnie formę. Zwłaszcza ich najlepszy bramkarz Lundqvist, który w meczu z Vancouver puścił 5 goli na 17 strzałów przyjezdnych. Dziś prawdopodobnie w bramce stanie Valiquette. Bilans ostatnich pojedynków Ottawy z Rangers u siebie to 6-1-1 z czego ta jedna porażka doznana w ubiegłym sezonie. Czas na 7 wygraną z Rangers i pierwszą od 7 spotkań wygraną w tym sezonie!
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Dziś potwierdzono, że Morrow już prawdopodobnie nie wystąpi z Dallas do końca sezonu.
Po ostatnim meczu tak dostał od obrońców Chicago Blackhawks, że ma rozwalone oba kolana (najbardziej ucierpiało prawe).
Myślę, że można się pokusić:
Anaheim Ducks u Dallas Stars (z OT) Anaheim Ducks @ 2.25 pinnacle✅(2-1 po OT)
kurs warty zagrania, tym bardziej, że w tym meczu nie wystąpi również J. Lundqvist.
Kurs na regulaminowy czas: 2,70 w GB⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils (ML) ⛔

Typ : 1

Kurs: 1.91

Analiza: Zespoły takie jak Tampa Bay Lightning, Ottawa Senators czy New Jersey Devils to zaskoczenia w tegorocznym sezonie NHL. Zaskoczenia niestety na minus, gra tych ekip odbiega wiele od ideału, ich pozycje i szanse w walce o tytuł mistrzowski są więc mocno zagrożone. Wczoraj odblokowała się Ottawa, która w końcu wygrała i myśle że powoli wracać będzie na właściwe tory. Całkiem niedawno odblokowała się także Tampa, wygrywając w stosunku 4-1 z zespołem Nashiville przełamała koszmarną serie porażek. New Jersey mimo kilku znaczących osłabień (w tym ta największa czyli brak Brodeura w bramce) spisuje się ostatnio całkiem dobrze (3 gry zwycięskie), moim zdaniem jednak nie stać ich w takim składzie personalnym na dużo dłuższe zwycięskie serie. Lightning bez znaczących osłabień, będzie to już ich 3 z koleji gra przed własną publicznością i z pewnością bedą chcieli udowodnić ze poprzednia długo wyczekiwana wygrana nie była jednorowym wybrykiem lecz skutkiem poprawy formy, i długofalowego powrotu do normy. Kibice w Tampa Bay oczekują conajmniej fazy play off, by to się ziściło przynajmniej u siebie Lightning musza zacząć wygrywać co sie da. (Dla osób poszukujących wyższego kursu propozycją może być typ na wygraną w regulaminowym czasie na TBL - kurs 2.25)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Rangers vs. Phoenix

Typ: 1 [1,90]
4:1 ✅ :browar565: / w końcu zła passa przełamana


Popularni Strażnicy podejmą dziś Kojoty z Phoenix i będzie to świetna okazja aby odbić sobie ostatnie niepowodzenia w lidze. Szczegółowiej mówiąc N.Y. przegrało ostatnie dwa spotkania tracąc w nich aż 10 bramek, co jak do tej pory było nie do pomyślenia ponieważ Lundqvist średnio wpuszczał 2-3 bramki na mecz. Myślę że kryzys Strażników jest chwilową zadyszką i dziś to udowodnią. Goście z Phoenix też ostatnio nie mogą mieć powodów do zadowolenia ponieważ przegrali już 5 meczy z rzędu. Największym problemem Phoenix są stracone bramki podczas gry w osłabieniu w tej chwili są na 2 miejscu jeśli chodzi o tą klasyfikacje i jak do tej pory stracili już 16 bramek. Patrząc na N.Y. mają oni prawie 90% skuteczność wykorzystywania gry w przewadze także może to być dzisiaj znaczącym elementem meczu. Jeśli chodzi o kontuzjowanych to w ekipie Nowojorskich zabraknie Scota Gomeza.
 
flyflewflown 0

flyflewflown

Użytkownik
Vancouver Canucks - Detroit Red Wings
Vancouver Canucks 2,75 BAH
Co by nie powiedzieć o meczu , pewnie będzie bardzo wyrównany - Vancouver na parze , Detroit także ma już długą passę zwycięstw. Jednak warto zauważyć że zwycięstwa te były odnoszone na słabiutkich zespołach jak Tampa Bay czy Edmonton , nawet u siebie nie zdołali zwyciężyć Pingwinów , tymczasem Vancouver zdołało ich roznieść na ich własnym stadionie. Wygrali także na wyjeździe z nieźle spisującymi się Rangersami a w meczu przeciwko Toronto pokazali że potrafią grać na własnym lodowisku.
Problem może sprawiać brak bramkarza , fakt że jest to znaczne osłabienie drużyny gospodarzy , myślę jednak że Curtis Sanford który stanie w zastępstwie jest solidnym zmiennikiem i podoła zadaniu. Wiele osób stawia dzisiaj na Detroit licząc na porażkę Vancouver &quot; w końcu&quot; , myślę jednak że trzeba wiedzieć w jakich okolicznościach passa zostanie przerwana. Solidnym typem powinien też być OT , byłem bliski postawienia jednakże nie raz już się przejechałem na tym więc sobie darowałem :]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do typów powyżej w zespole VAN zabraknie najważniejszego chyba ogniwa czyli Luongo. Legendarny wręcz bramkarz w poprzednim meczu doznał kontuzji nogi która uniemożliwi mu występ w dzisiejszym meczu co moim zdaniem zdecydowanie przechyla szanse na zwycięstwo dla Detroit. Pozatym Red Wings mają lepszy zespół jako całość i dla mnie to oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku




⛔ Spotkanie: Montreal Canadiens - New York Islanders ⛔

Typ : 1

Kurs: 1,70

Analiza: W Montrealu w tym sezonie trwa wielkie święto z powodu stulecia powstania klubu, z tej okazji tegoroczny mecz All Stars odbędzie się własnie w hali Montrealu a sam zespół Canadiens chciałby pokusić się o zdobycie tytułu mistrzowskiego. Może być jednak ciężko z tak nierówną grą Montrealu w tym sezonie, bardzo często zdarza się zespołowi z kanady granie w trybie zwycięstwo - porażka, bardzo mało zwycięskich serii a dużo gry w kratke. Na &quot;szczęście&quot; dla Montrealu ostatni mecz z Bostonem przegrali, więc dziś wypada statystycznie zwcyięstwo z Islanders. Moim zdaniem nie będzie one statystyczne tylko jak najbardziej realne. Skazywany na pożarcie zespół Islanders i tak radzi sobie całkiem nieźle i &quot;ciuła&quot; punkty w wielu meczach, dziś jednak staną w legendarnej hokejowej hali naprzeciwko Canadiens którzy nie wygrali u siebie już bardzo bardzo długo (ostatnio 12/11 z Ottawą). Nie można tak długo zawodzić najlepszych w opinie zdecydowanej większości ekspertów kibiców NHL jakich posiada Montreal, dziś zdecydowane zwycięstwo nad Islanders które gra powyżej swoich umiejętności i z dużą dozą szczęścia. Po stronie Canadiens oprócz kibiców w hali i statystycznie wypadającej wygranej będą też bardzo powazne braki kadrowe w Islanders m.in brak : Mike Comrie, Freddy Meyer, Kyle Okposo, Rick DiPietro i piątki innych graczy.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Montreal Canadiens - New York Islanders [ Typ:1 @ kurs: 1,65]

Analiza:
Montreal Canadiens vs New York Islanders to pojedynek jak dla mnie bardzo ciekawy. Kurs na Canadiens trochę niski, ale uważam, że warto im zaufać. Kontuzje &quot;Wyspiarzy&quot; - Mike Comrie (center 3 linia), Frans Nielsen (center 2 linia) i te dwie kontuzje są bardzo poważnym osłabieniem z uwagi na ogromne spustoszenie na pozycji &quot;Center&quot;. Braki (jeden zawodnik) Canadiens nawet nie warte wzmianki. Ostatnie wyczyny Islanders naprawdę godne podziwu - ich wyniki wyglądają całkiem całkiem ???? Czego to zasługa? Myślę, że było to spowodowane poprawą gry strategicznej na lodowisku i chwilowej bardzo dobrej formie czołowych zawodników. Gdy minęła dobra forma atakujących nagle niespodziewanie pojawiła się nieprzeciętna forma bramkarza Islanders, który podtrzymał ich dobrą passę. Niestety ostatnio wraca wszystko do normy, ale nie ukrywam, że Islanders teraz gra lepiej niż przed zwyżką formy - bardziej dopracowana gra w PP i PK czy rozegranie krążka. Teraz wszystko wróciło do normy i czas na spotkanie z wymagającym przeciwnikiem jakim niewątpliwie jest drużyna z Kanady. Canadiens miało ostatnio problemy i jeszcze męczyli się na wyjazdach. Według statystyk Canadiens strzela 2.84 gola/m przy czym trafi 2.53 gola/m nie jest to rewelacyjny wynik, ale przy tak dużej ilości wygranych dowodzi tylko, że Montreal często wygrywa małą ilością goli. Statystyki Islanders wyglądają dużo gorzej - strzelonych 2.55 gola/m i stracone 3.10 gola/m. Oczywiście statystyki statystykami, bo ostatnio Islanders wzwyżka formy, ale chciałem zobrazować jak to wygląda zwykle. Co jeszcze Islanders wygrywa na wyjazdach tylko z drużynami z problemami - niedawno OTT czy BUF jakoś to też daje mi do myślenia, tym bardziej, że zagrali ostatnio z New Jersey na wyjeździe i zostali pokarani niemiłosiernie a Montreal uważam również za ekipę podobnej a nawet minimalnie wyższej klasy niż Jersey. Patrząc na ich historię spotkań wyraźnie Islanders ma problemy z Montrealem - zwłaszcza na ich tafli - i niech tak pozostanie !

:hokej: Philadelphia Flyers - Dallas Stars [ Typ: 2 @ kurs: 2,95] Analiza: Z powodu braku czasu same argumenty. Do Dallas powrócił obrońca Zubov, przez którego kontuzję Dallas grało tak słabo na początku sezonu - takie jest moje zdanie. Faktycznie - po powrocie Zubova Dallas wraca ! Ich gra wkońcu przybiera wymiar gry z przed sezonu i sam nie wiem dlaczego brak jednego zawodnika wpływa na grę, ale po obserwacjach widać, że Zubov bardzo często rozgrywa krążek, trzyma ciężar gry na sobie i asystuje - i wkońcu otwierają się drzwi do ataku, których Stars barowało. Zagrali bardzo ładny mecz z Anaheim, które jest w bardzo dobrej formie a stawiali im bardzo spory opór i polegli dopiero w karnych. Flyers ma już serię 4 win z rzędu i jak dla mnie trochę nieadekwatną do ich formy. Zagrali bardzo dobre mecze z Penguins, Canadiens i Thrashers, ale wygrana z Buffalo - totalnie niezasłużona, ponieważ Buffalo przeważało w tym meczu na tyle, że &quot;Lotek&quot; praktycznie nie było widać - niestety kompletne nieszczęście nie pozwoliło na strzelenie gola &quot;Szablom&quot;. Mecz z Phoenix również bardzo wymęczony - ostatnie sekundy i gol rzutem na taśmę i wygrana w OT. Mam nadzieje, że do Dallas uśmiechnie się dobra forma a Philadelphia już nie będzie &quot;męczyła wyników&quot;.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Minnesota - Washington
Typ: Under 0,5 (1tercja)
Kurs: 5.00
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Dwie moce ekipy, które przede wszystkim (szczególnie Minnesota) stawiają na to żeby jak najmniej stracić i przy okazji kilka strzelić... W meczach między tymi ekipami bramek raczej dużo nie pada a szczególnie kiedy spotykają się w Minnesocie... Ostatnie kilka meczy dla obu ekip raczej nieudane bo obie drużyny mają po 2 porażki z rzędu... Dzisiaj dla którejś z nich ta seria się skończy choć ani jedni ani drudzy na pewno nie oddadzą meczu bez walki... Liczę przede wszystkim na dobre występy obu bramkarzy... W takich meczach gra się na 200% i priorytetem jest nie popełniać błędów... dopiero później myśli się o zdobywaniu bramek... Dlatego też słynąca z underów ekipa dzikusów dzisiaj powinna podtrzymać ten trend i solidnie popracować w obronie... Washington bronić też umie, dlatego typ taki a nie inny ;) Poza tym liczę, że w I tercji przez większość czasu obie ekipy będą się &quot;badały&quot; co spowoduje, że skończy się bezbramkowo po 20 minutach... Jeśli nie będzie żadnych głupich kar to typ wydaje się całkiem sensowny...
 
M 0

mest1987

Użytkownik
To co zrobił dzisiaj Montreal woła o pomstę do nieba. Gram na nich progresją i dzisiaj w nocy właśnie przepadło mi dwa tysiące, teraz będę musiał postawić w zależności od kursu dwa razy więcej. Jestem ciekaw Waszej opinii na temat tego czy stawiac na nich w najblizszym meczu. Grają z Detroit więc teoretycznie cienko widzę ich wygraną, myślę poczekać do 29 bm. wtedy grają u siebie z buffalo albo lepiej do 2.12 wtedy grają z Atlantą. Jak Wy to widzicie?? Jestem bardzo ciekawy opinii??
 
T 2

thmx

Forum VIP
Trudno doradzić jeśli to czyjaś kasa. Widać grałeś na czystą 1, bo Montreal miał niedawno WIN z Ottawą po OT, wcześniej z St.Louis i nie wiadomo na którym stopniu progresji jesteś.
Ja np. grając w MLB rozkładam budżet na kilka stopni [w tym sezonie miałem MAX 5 stopień] i STOP - nie grałem dalej, bo szkoda kasy - za 2000 można szybko na czymś innym odbić, bo &quot;wyczyścić się&quot; szybko to nie problem.
2 lata temu miałem podobny przypadek na Bostonie w MLB - zaryzykowałem all z GB na ostatnim stopniu progresji i na szczęście wlazło, ale wtopę odczułbym bardzo boleśnie. Musisz SAM przekalkulować czy warto.
Na granie progresją trzeba mieć sporo kasy. Pamiętam jak chyba 4 lata temu Djurgarden w hokeju miało 17 meczy bez remisu - też znajomi sporo &quot;wpompowali&quot; grając od 8/9 meczu progresją na ich remis.
Ryzyko jest spore przy progresji, bo czasami jest to niezła &quot;fala&quot;.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie chce nic mowic ale czy ty serio postawiles 2 tysiace przeciwko islanders, ktorzy ostatnio wygrali z rangersami a na ostatnie 6 meczy zajmuja 5 miejsce w pkt. porownujac do montrealu 20??? ???????? mowie to bo fajnie mi wszedl NIESAMOWITY kurs 1.96 na x2. Myslalem ale ze islanders wygra paroma bramkami. Mnie wczoraj zdziwila porazka w innym sporcie ale to juz z innej bramki.
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Oczywiście ze postawiłem 2000. to, że Islanders wygrali to cud bo ten gol samobójczy to jest coś takiego jak wygrana w totka, gdyby nie on to nie strzelili by w życiu tego 3 gola. Progresja jest progresją, nie ma znaczenia jaki rywal, trzeba grać. Dzisiaj na bayern postawiłem 3500. Widze że wygrywają 3:0 więc 1000 do przodu jest. Pozdrawiam pa
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego sajuken ale Ty musisz zrozumieć sens progresji.
Jeśli gra się progres to nieważne kto z kim gra. Jak oceniasz szanse na wygraną. Ważne jest aby ciągle na nich grać. Bo może się okazać, że nie zagrałeś raz a właśnie wtedy Oni by zakończyli Tobie progres. Albo gramy poważnie od początku do końca. Albo pasujemy tak jak napisał THMX. A nie, że dziś ich nie zagram bo sądzę, że przegrają.
Dam Ci przykład z poprzedniego sezonu. Ottawa maiła mega dobrą serię Wins. Ludzie zaczęli grać na ich lost. Był mecz OTT- WAS. Kurs na Sens był @1,50-1.60. Sporo ludzi grało mocno na nich bo sądzili, że Capitals nie są w stanie wygrać z nimi. Co się stało? Pogrom OTT, wynik w granicach 1-4, 1-5. Nie pamiętam a nie chce mi się teraz szukać. Sam przeczytałem na forum zagranicznym, że ludzie stawiają samochody, domy na Ottawę. Napisałem delikatnie, że to trochę nie za bardzo mądre. Wyzwali mnie. Po meczu napisałem kila słów. Mod usunął, a człowiek co mnie zezwał od jak najgorszych napisał do mnie PW, że nigdy już nie zagra NHL z kursem @1.50 - @1.60...
Podobna sytuacja była z meczem DET- WAS.
Jak masz chwilę czasu poczytaj sobie tutaj posty od #205.
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=10444&amp;amp;page=7
Tam zaczął się wątek tego meczu.
Jest jakieś motto progresowiczów, które nie wiem czy dobrze pamiętem: &quot; nawet jeśli małpy będą miały kije i grały na lodowisku musisz grać progres&quot;.
Ja raczej kiepskim jestem progresowiczem...
Podejmuję wyzwania na max. 3 stopnie. Ale wcześniej mocno myślę i jeste strasznie głęboko przekonany, że drużyna wygra w najbliższych 2-3 meczach.
Raz &quot;pociągłem&quot; progres do 7 stopnia na Lost COL w MLB... Od tego czasu nie gram tak długich progresów.
Powodzenia
Pozdrawiam
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
To cos jak wczoraj moj mecz z NBA Charlotte, a dzien wczesniej dosc duzo postawione na everton. Ale to juz jest chyba temat na inna rzeke jesli chodzi o masowki. Mam nadzieje ze moj poprzedni post nie zostal zle odebrany. Przeczytalem go teraz dokladnie i chcialem to troche inaczej ujac. Ogolnie jestem jednak za progresja kursowa niz druzynowa. Ale ja stawiam na singlach. Zycze powodzenia a co do druzyny montreal. Uwazam ze nawet stawianie kursu z Detroit podwojnej szansy bedzie spory (moze nawet powyzej 2.0) zalezy jaka progresje grasz. Wydaje mi sie jednak ze druzyna Detroit w tej chwili jest nie do pokonania cos jak lakers w nba. Od razu uprzedzam ze o okresie glorii i chwaly mam pare suchych;moze nie deszczowych; ale suchych dni wiec nie radzilbym trzymania sie mojej opinii w zupelnosci. Polecam tez przed meczem wejsc po prostu na http://www.nhl.com i sprawdzic co w trawie piszczy. (nie)Powodzenia
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Właśnie chyba po raz pierwszy złamie progresję, bo musiałbym postawić już bardzo dużo kasy, a wydaję mi się, że detroit i jeszcze u siebie nie poniesie porażki. Jeśli będzie inaczej to trudno. Na dzień dzisiejszy na stawiam się na mecz montreal-buffalo albo montreal-atlanta. Myślę że któryś z nich wejdzie chodzi mi już tylko o zwrot progresji. Ja sie o nic nie obrażam po to jest to forum żeby się sprzeczać i pomagać. Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Calgary Flames - Los Angeles Kings ✅

Typ : 1

Kurs: 1,90

Analiza: Najpewniejszy zespół dzisiejszego wieczoru ? Calgary Flames. Dlaczego ? Równa forma, bez wyraźnych skoków górnych czy dolnych, wyważony zespół, bez gwiazdorstwa i medialnego szumu plasują się gdzieś w połowie stawki spokojnie ogrywając słabszych i zbierając nauki od silniejszych. Dzisiejszym przeciwnikiem Falames bedzie drużyna z Los Angeles, Królowie którzy posiadają niezwykle młody team sprawili kilka niespodzianek w tym sezonie jednak wyraźnie lepiej radzą sobie we własnej hali, na wyjeździe tracą połowe ze swojego dobrego ataku, a w obronie dziurawo oj dziurawo. Warto wspomnieć że Calgary wygrało 70 % spotkań rozgrywanych na własnym lodzie (w czasie regulaminowym) to pokazuje że twierdza Flames jest trudna do zdobycia, ostatnio udało się to Detroit Red Wings, myśle że dwa razy z rzędu CAL u siebie nie przegra, tym bardziej że różnica między LA a Detroit jest ogromna. Mecz zapowiada się overowo bo oba zespoły lubią sobie postrzelać, więcej bramek zdobedą jednak hokeiści Calgary
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom