>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie ma sprawy, kopiuj i tłumacz lecz pod wklejanymi tekstami zamieszczaj link do orginalnego źródła lub chociaż podpisuj że jest to tekst autorstwa tego czy tamtego serwisu. Tym bardziej że kopiujesz i tłumaczysz całe 100 % tekstu co do słowa i przecinka, i jest to jawny plagiat (odsyłam chociażby do wikipedi gdyby ktoś chciał sprawdzić). A wysyłając post na forum, nie podpisując wyraźnie że jest to tekst autorstwa tego lub tamtego Autora, łamiesz prawa autorskie i dokonujesz zwykłego plagiatu (zatwierdzasz posty jako seko86 i wszystko co tu piszesz traktujemy jako twoją wypowiedź, chyba że zaznaczysz że tak nie jest). A co do tego że nie musisz wrzucać tych analiz to tyle to my wiemy, nikt Cie nie prosi żebyś je tu wrzucał ???? Nie mam zamiaru doceniać plagiatu w żadnej formie (dodawaj podpis i będzie ok) bo to zwykłe złodziejstwo. Kserobojom mówie nie, pozdrawiam
Vader // No właśnie ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
seko86 tak. Tylko istnieje takie coś jak prawa autorskie. Tłumacząc nawet tekst powinieneś zawsze podać źródło.
Poza tym ceni się własne przemyślenia. Ja akurat nie mam problemu z rozumieniem tekstu sportowego po angielsku.
Ale zasada jest taka. Kopiując/tłumacząc tekst MUSISZ podać źródło. Twoje posty można było traktować jak autorskie analizy.To co robisz można spokojnie nazwać plagiatem. A za takie coś dajemy bana.
Sam właśnie dziś zajmę sprawą plagiatu mojej analizy na innym forum. Co najlepsze user ma tutaj też konto.

Jeśli chcesz zamieszczać tutaj te tłumaczenia to podawaj źródło.
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Ok, ok. Rozumiem was. Od tej pory nie będę tłumaczył tych tekstów, tylko wyciągał ważniejsze statystyki (tak jak wy to robicie) przy analize spotkań. A także najważniejsze informacje. Ale i tak reszta sięga wyłącznie po same typy. Zobaczymy co będziecie sądzić o mojej analizie, którą sam będę teraz tworzył, jedynie sięgając po niektóre informacje z nhl.com Dziękuję za uwagę.
Ottawa Senators - Atlanta Thrashers 1X ✅

Uważam, iż prawdopodobny w tym meczu jest remis. Faworyzowana tutaj jest Ottawa, więc niespodziankę sprawić mogą drozdy. Jednak dałem 1X, ponieważ gospodarze będą chcieli się podnieść się po tej porażce ze słabymi Islanders. Atlanta ma 4 porażki z rzędu w tym ostatnią z Montrealem 4:5, więc nie odpuszczą napewno senatorom.
NY Rangers - Pittsburgh Penguins 2 ⛔
Wbrew statystykom, daję tutaj zwycięstwo gości. Myślę, że w końcu się przełamią i wygrają spotkanie ze strażnikami w MSG. Powracający do formy Crosby wraz z Malkinem, powinno pomóc drużynie w osiągnięciu sukcesu. Także tutaj myślę, będzie niespodzianka, o ile można tak powiedzieć o zwycięstwie pingwinów, którzy grają z rywalem z dywizji, więc każdym może wygrać.
Minnesota Wild - St. Louis Blues 1 ✅
Minnesota jak już wszyscy poprzednici pisali, posiadają wszystkie atuty do wygrania tego spotkania.
Choćby podniesienie się z ostatniej porażki. Lub zrewanżowanie się Blues za porażkę również na własnym lodzie. Blues natomiast to jedna z najgorszych druzyn w NHL trapiona kontuzjami więc obstawiam gospodarzy.
Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks 1X ✅
Anaheim mimo wygrania 13 z ostatnich 15 spotkań z Chicago, mimo wygrania 6 z 7 spotkań z Blackhawks, mimo posiadania lepszego backupa, który będzie dzisiaj występował i która ma bardzo dobre statsy, myślę iż przegra lub z zremisuje co najmniej to spotkanie. Huet natomiast, że w końcu zagra przyzwoite zawody.
Edmonton Oilers - Dallas Stars 1X ✅
Tutaj obstawiam Edmonton, z tego powodu iż niedawno to Dallas zwyciężyło na własnym lodzie 4-3.
Dallas ostatnie dwa spotkania na wyjeździe wygrali, więc myślę, że to dla nich na tym poziomie jaki pokazują zupełnie wystarczające. Jak na razie grają bardzo słabo i nierównie, mogą dziś nie podołać zespołowi Edmonton.
EDIT&gt; Znów pięknie. Nie wszedł tylko Pittsburgh, który zresztą był najbardziej ryzykowny. Było wielkie prawdopodobieństwo remisu, lecz mimo to dałem &quot;czystą&quot; 2. A tylko dlatego, że myślałem, iż w pozostałych spotkaniach padną remisy. No ale cóż dzisiaj 4/5 więc nie jest źle. Dzisiaj za to będzie mnóstwo meczy do obstawiania ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Hehe ???? Myślę JuanRoman08, że z tym odrodzeniem gwiazd lekko mówiąc zdeczka przesadziłeś. Jak widziałem ich grę z Calgary to mi się żyg*** chciało, pomijam fakt, że Flames też nic grało i ogólnie ten mecz był jakiś brzydki ... Wygrana z &quot;Edkami&quot; ostatnio też trochę rzutem na taśme, ale wygrana to wygrana i ich gra wyglądała dobrze, ale w meczu z &quot;Płomieniami&quot; dalej kaszana, więc raczej dalej będziemy świadkami.... ale ich niestabilnej gry. Jak uważacie? Bo tak mniej więcej przedstawiają się moje wrażenia z tą drużyną.


Pozdrawiam Maritos
No cóż przyznaje się bez bicia że tego meczu nie oglądałem, więc Twoje słowa na pewno obrazują obecną grę Stars, ale na swoją obronę powiem że nie zawsze trzeba grać pieknie :-D
Fakt faktem &quot;odrodzenie&quot; to tu może jest zbyt wielkim słowem ale może małe przebudzenie, wszystko okaże sie już w nocy. Zauważ też że &quot;Olejarze&quot; jak zwał tak zwał :-D też nie są wirtuozami hokeja, także druga wygrana na wyjeździe przez Stars mogłaby być juz traktowana w kwestii przebudzenia.

A i chciałem przeprosić Seko że taki szum mu zrobiłem koło postów, wybacz :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zauważ też że &quot;Olejarze&quot; jak zwał tak zwał :-D też nie są wirtuozami hokeja
A dla mnie wszystkie zespoły i gracze NHL to właśnie wirtuozi hokeja, bo poziom sportowy i organizacyjny jest tutaj najwyższy na świecie, i nawet najgorsze zespoły NHL są świetne i posiadają piekielnie uzdolnionych zawodników.

Co do Stars to rzeczywiście oprócz Tampy to chyba Stars zawodzą najbardziej, bez Zubova który jeszcze jako tako &quot;ciągnie&quot; zespół do zwycięstw będzie im ciężko o dobre wyniki także z tym przebudzeniem poczekałbym przynajmniej do przyszłego roku. A konkretniej co do dzisiejszego meczu EDM - DAL to strasznie mi sie tu nasuwa myśl o remisie ???? Myśle jednak że delikatne wskazanie na EDM jest także wporządku
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A dla mnie wszystkie zespoły i gracze NHL to właśnie wirtuozi hokeja, bo poziom sportowy i organizacyjny jest tutaj najwyższy na świecie, i nawet najgorsze zespoły NHL są świetne i posiadają piekielnie uzdolnionych zawodników.

Co do Stars to rzeczywiście oprócz Tampy to chyba Stars zawodzą najbardziej, bez Zubova który jeszcze jako tako &quot;ciągnie&quot; zespół do zwycięstw będzie im ciężko o dobre wyniki także z tym przebudzeniem poczekałbym przynajmniej do przyszłego roku. A konkretniej co do dzisiejszego meczu EDM - DAL to strasznie mi sie tu nasuwa myśl o remisie ???? Myśle jednak że delikatne wskazanie na EDM jest także wporządku
Odisio jeżeli w takiej kategorii oceniamy zespoły i ligę to ja się w 100% podpisuję pod Twoim zdaniem :-D Tylko mi chodziło o poziom drużyny i styl gry w porównaniu do innych :-D. To tak w roli małego sprostowanka :jezora:
Hmm może i Zubov jest siłą napędową, ale jak dla mnie to Modano rozdaje karty.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam,

No i po meczach ???? zapomniałem wrzucić tutaj te wypociny co tam napisałem u siebie w temacie, ale przyłączając się do powyższej dyskusji - &quot;Stars&quot; zagrało z naszymi przewidywaniami Odisio - beznadziejnie 5-2 to chyba wystarczająca porażka. Edmonton to taki średniak, ale trzyma swoją formę i ze swoim składem potrafi przysporzyć kłopotu innym drużynom nawet tym statystycznie mocniejszym. Pokonanie Dallas, które zagrało słabo było raczej proste do przewidzenia, lecz trudniej było przewidzieć czy Stars ponownie zejdą na manowce - jednak zeszli i bardzo ładna wygrana ???? I popieram twierdzenie ze Zubov daje większego kopa drużynie, bo zauważyłem to podczas gry - przejmuje na siebie bardzo duży ciężar i dopiero koledzy mogą coś ustrzelać - w tej chwili jest on dalej kontuzjowany i chyba jestesmy dalej skazani na oglądania &quot;czkawki Stars&quot;. Ja dziś 3/3.

Pozdrawiam Maritos
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niestety moje przewidywania względem Dallas okazały się mocno zawyżone hehe, trudno się mówi, poczekam na powrót Zubova:-D . Ale musze zwrócić uwagę na postawę Backstroma, który był w nocy bezbłędny, 22 strzały obronione. :spokodfhgfh:
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Witam Obywatele !

Powiedzcie mi co sadzicie o zaczęciu grania progresji na remis na Calgary Flames które nie remisuje już od 23 spotkań ? ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Washington vs. N.Y. Islanders
Typ: 1 [1,80]✅
Dzisiejszy dzień jest dość obfity w spotkania NHL, ale ja postanowiłem wybrać tylko jedno i skupić się na drużynie ze stolicy. Ostatnie dni pokazały że Capitals dostali zadyszki i teraz pytanie czy jest to chwilowe czy może będzie długotrwałym zjawiskiem. Na pewno dzisiejszy mecz z Wyspiarzami udzieli nam odpowiedzi na to pytanie. Washington może się pochwalić jednym z najlepszych bilansów na własnym lodzie 9-1-1 co świadczy o ich sile w domu. Jednak ostatnio ta równowaga została zaburzona przez Pantery, które wygrały 3:5. Jeśli chodzi o gości to trzeba zauważyć, że są solidną drużyną, która lubi zaskoczyć. Warto też zauważyć dobrą i regularną formę Macdonalda, który zastępuje DiPietro.
Wracając do mojego typu, na pewno Islanders tanio skóry nie sprzedadzą, jednak myślę że Oviechkin i spółka nie dadzą dziś sobie odebrać zwycięstwa. Choćby też dlatego że jak na razie mają ujemny bilans z N.Y. 1-2.
Oczywiście odnosząc się do innych meczy to myślę, że wszyscy dzisiaj jak jeden mąż zagrają na Rekiny :spokodfhgfh:
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Odnośnie remisu Calgary. Każda gra progresja jest dobra jeśli przynosi zysk. Mi wczoraj 4 progresje się zakończyły, zysk łączny coś koło 350 zl. Zaopatrz się w dużą ilość gotówki i zacznij stawiać. Tyle z mojej strony.:spokodfhgfh:
 
seko86 0

seko86

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins 1X ⛔

Carolina po ostatnim spadku formy i przegraniu 4 meczów w 5 ostatnich ( w tym jeden remis po 60 minutach), zwolnili swego trenera Petera Laviolette&#39;a, a zatrudnili w jego miejsce ex-trenera Paula Marice&#39;a. Obstawiam tutaj więc gospodarzy, będą chcieli zagrać jak najlepiej pod wodzą nowego trenera i nabrać pewności w grze, jaką mieli na początku sezonu. Ostatnie 3 mecze u siebie Carolina przegrała, więc nie sądze by przegrała kolejne spotkanie...W bramce Caroliny zagra nie Cam Ward, który doznał kontuzji pachwiny, a słabiutki Michael Leighton, który ostatnie 3 swe występy przegrał a GAA miał na poziomie 4.17... Jednak 4 kolejne mecze w RBC Arena wygrała Carolina, a także 7 z 8 spotkań tam właśnie rozgrywanych. Carolina powinna wygrać to spotkanie, lecz obawiam się trochę tej serii 4 wygranych z rzędu w RBC, więc dodałem podpórkę w postaci remisu.

San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets 1 ✅

Nikt jeszcze nie zatrzymał drużyny San Jose w regulaminowym czasie gry. I nie sądzę, by tą drużyną miało być Columbus. San Jose będzie upatrywać swego 9 kolejnego zwycięstwa z rzędu i kontynuacji dominowania nad Clolumbusem w HP Pavilon. Wygrali on bowiem 8 kolejnych spotkań z Columbusem we własnej hali. Columbus natomiast po dwóch wygranych z rzędu będzie szukał kolejnych punktów, lecz wydaje mi się, że w HP Pavilon raczej ich nie znajdą.

Montreal Canadiens - New York Rangers 1X ✅

Rangers wygrali cztery z pięciu ostatnio rozgrywanych spotkań. Montreal natomiast gra swój trzeci (na siedem) mecz we własnej hali. W dwóch spotkaniach odnieśli dwa zwyscięstwa i myślę, że są w końcu na fali. Muszą teraz wykorzystać dobrą passę i zwyciężyć NY, dzięki czemu znów nawiązaliby walkę z Bostonem o fotel lidera swojej dywizji. Bramkarz Lundqvist ma świetny bilans w meczach z Canadiens (7-2-1) i GAA równe 2.46. Wygrał także sześć kolejnych spotkań z Montrealem, więc sądze, iż nadeszła pora przerwania tej serii. Price natomiast ma świetny bilans w Bell Centre (6-1-2) i GAA równe 2.02. Od sezonu 06/07 NYR sześć razy wygrywał z Montrealem, raz przegrał w regulaminowym czasie gry, a raz po dogrywce.
Sądzę, iż wygra Montreal w tym starciu lub zremisuje.

Philadelphia Flyers - NJ Devils 2 ⛔

Ostatnie spotkanie Flyers, w którym wygrali po dogrywce 4:3 z Tampą Bay, okupili ponownie stratą Daniela Briere&#39;a. Wypadł on z gry na jakieś 4 fo 5 tygodni znów z problemami z pachwiną. Ostatnie 5 meczy we własnej hali Flyers to 4 zwycięstwa i jedna przegrana po dogrywce. Philadelphia z dywizyjnymi rywalami grała już w tym sezonie 2 razy, dwa razy wygrywając, raz w 60 minutach, a raz w dogrywce. 3 razy z rzędu wygrywali Flyers, podczas gdy poprzednie 21 spotkań między tymi drużynami 13 razy wygrywali Devils, tylko 3 razy Flyers, a 5 razy lotnicy kończyli spotkanie z 1 punktem. Myślę, więc, że Philly dostanie teraz lekkiej zadyszki i bez Briere&#39;a przegra to spotkanie.

Washington Capitals - NY Islanders 1 ✅

Capitals będą chcieli uniknąć trzeciej porażki, podejmując u siebie wyspiarzy.
Przegrali oni spotkania z Columbusem a następnie z Floridą, natomiasto Islanders ostatnie spotkanie wygrali z Senators 4-2. Islanders od momentu wygrania zaledwie 4 spotkań w 15 pierwszych meczach, teraz wygrali sześć z ostatnich dziewięciu... Poza tym NY wygrał 3 z 4 spotkań w poprzednim sezonie. Washington nie wygrał w regulaminowym czasie gry wtedy, więc teraz myślę dokona tego, szczególnie, że NY Isles zajmują ostatnie miejsce w Atlantic Division.

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 1 ✅

Vancouver źle wiedzie się od czasu straty bramkarza Roberto Luongo. A jeszcze gorzej dziać się może, gdy nie zagra dzisiaj nawet drugi bramkarz Curtis Sanford, który zjechał z lodu, w ostatnim spotkaniu z Columbus z powodu urazu pleców. Vancouver prowadziło z Columbus 2-1, do momentu gdy Sanforda zmienił Curtis Schneider, potem bowiem Curtis puścił dwie bramki i Vancouver przegrało 2-3. Te dwie drużyny grały już ze sobą 3 razy w tym sezonie, dwa z tych pojedynków wygrało Vancouver, którzy będą chcieli przerwać serię 3 porażek z rzędu. Dzisiaj jednak, myślę, iż Detroit pokona Vancouver.

Florida Panthers - Buffalo Sabres X2 ⛔

W pięciu ostatnich grach Florida ma bardzo dobry, najlepszy w sezonie bilans (3-0-2). I to bez podstawowych 3 graczy : Davida Bootha, Nathana Hortona i Cory Stillmana. A także z zastepującym Vokouna w bramce Craigiem Andersonem. Bilans Andersona to (5-1-3), z najlepszym w NHL procentem obronionych strzałów równym .943 !! W siedmiu ostatnich spotkaniach puścił tylko 11 goli. Kontuzje również dopadły zespół Sabres, którzy mogą wystąpić dzisiaj bez obrońców Toni Lydmana i Craiga Riveta. Jednak statystyki przemawiaja na korzysc Sabres, którzy wygrali 5 z ostatnich 6 spotkań z panterami, w tym 3 kolejne na Florydzie.

Tampa Bay Lightning - Boston Bruins X2 ✅

Boston Bruins zanotowali fantastyczny bilans w listoodzie (11-1-1), strzelając przeciwnikom 51 goli, tracąc przy tym tylko 24. Ostatnie spotkanie również było świetne, Bruins pokonali 4-1 obrońców pucharu stanleya Detroit Red Wings. Tim Thomas wraca poza tym do bramki Bostonu, po tym jak opuścił spotkanie z Detroit z powodu choroby. Ostatnie spotkanie przegrał 3-2 z Buffalo, lecz i tak ma świetny bilans (8-2-1)z GAA równym 1.60 w ostatnich 11 startach. Marco Sturm również powinien wrócić do gry dzisiaj, po opuszczeniu sześciu ostatnich gier. Tampa natomiast ma tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 11 grach (1-6-4) i średnią puszczanych goli z tego okresu na poziomie 3.5. Wszystko więc wskazuje na kolejną porażkę Tampy, lecz daję podpórkę - remis, ze względu na to, iż Tampa lubi remisować spotkania, szczególnie we własnej hali.

Nashville Predators - Colorado Avalanche 1 ✅

Nashville pierwsze spotkanie pomiędzy tymi dwoma zespołami przegrał na wyjeździ 0-1. Teraz nadszedł czas do rewanżu, szczególnie, że ostatnie 3 spotkania we własnej hali Predators nie wygrali...Avalanche natomiast upatrują swej czwartej wygranej w piątym meczu pomiędzy tymi drużynami, a trzeciej z kolei. Po ostatniej wygranej z Buffalo 2-0 myślę, iż Nashville wygra kolejne spotkanie, gdyż rywala nie mają wymagającego.

Phoenix Coyotes - Toronto Maple Leafs X2 ⛔

Phoenix Coyotes w okresie od 13 do 24 listopada doznało 6 porażek (0-4-2), w których puściło 3 lub więcej bramek. 5 porażek w tym czasie doznał bramkarz Ilya Bryzgalov. Trener Kojotów zdecydował się więc wpuścić w jego miejsce backupa Tellqvista i okazało się to być świetnym ruchem. W ciągu 4 meczów, puścił on tylko 6 bramek a procent obronionych strzałów to .955, które doprowadziło Phoenix do 3 zwycięstw. Dziś podejmują Toronto, zespół który ostatnio ma problemy w defensywie. Zespół stracił 27 goli w 8 ostatnich meczach. Ostatni mecz to porażka z San Jose 5-2. Phoenix przegrał 6 kolejnych spotkań z Toronto, a ostatnie dwa mecze wygrał, w tym ostatnie zwycięstwo to 5-1 24 listopada 2007 roku. Obstawiam dzisiaj remis lub zwycięstwo Toronto.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Washington Capitals - NY Islanders
Typ: x2

O jakiej wy zadyszce gadacie??? Co to za typy na Washington. Panowie Islanders ma w sumie chyba tylko jedna wygrana mniej do tego jeden mecz rozegrany mniej, do tego Capitols grali wczoraj, a new yorkczycy mieli 3/4 dni przerwy. Zobaczcie sobie 5 ostatnich meczy islanders. Ottawa, Bruins, Pinguins, Montreal, Buffalo. Z tego 3 na wyjezdzie I 3 wygrane. Czy jeszcze mam do tego dodac ze WASHINGTON wyjdzie dzisiaj bez 8 SWOICH graczy. Panowie inwestujcie dzisiaj kase w x2 na BAH-u placa 1.86, moim zdaniem to typowy VALUE BET i to jaki.
A drugi typ.
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: 2

Analiza: Z blyskawicami zmierza sie Bostonczycy. Mecz powinien byc bardzo zaciety gdyz tym pierwszym bardzo zalezy na przelamaniu zlej passy i w sumie troche braku szczescia. Wydaje mi sie jednak ze sil im starczy tylko do pierwszej bramki ;straconej oczywiscie. Bruins to potega w tym sezonie. Malo powiedziec ze jeszcze niedawno odprawili z kwitkiem Czerwone skrzydla pozwalajac im zdobyc tylko jedna bramke. Bramkarz Manny Fernandez obronil 29 razy i widac ze jest w gwiazdorskiej formie. Do tego dodac nalezy to ze blyskawice sa zmeczone fizycznie i psychicznie. Po serii porazek, wczoraj ulegli po zacietym meczu Flyers 5:3 a tu juz musieli zwijac manatki i wracac do siebie na dzisiejszy mecz. Bruins natomiast mieli az 3 dni odpoczynku co w NHL nie zdarza sie czesto. Ostatnie spotkanie tych druzyn to &quot;away&quot; wygrana Bostonczykow. Zreszta nalezy takze dodac ze nie liczac zeszlorocznej porazki to Tampa ostatnio wygrala z Bruins w roku...2003. Mysle ze jest to pewny mecz. Sam kapitan Bruins stwierdzil ze moga pokonac kazdego i nie zadowalaja sie dotychczasowymi wynikami. Czuja sie pewnie co jest wazne wiec dzisiaj dostali wysmienita druzyne na pozarcie. GO GO BRUINS.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 2.13

Analiza: Zmiana na stanowisku trenera w ekipie Carolina Hurricanes ma docelowo pomóc im w złapaniu właściwego rytmu gry i skutecznym włączeniu się do walki o Play Off, w dzisiejszym spotkaniu jednak będzie ciężko o jakiekolwiek punkty bo gościem będzie bardzo dobry zespół Pittsburgh Penguins. Carolina całkiem nieźle rozpoczęła ten sezon, lecz potem przyszły chwile słabości i z jedenastu ostatnich gier aż w siedmiu Hurricanes zgubiło punkty, po ostatnim słabym występie przeciwko Anaheim (1-4) postanowiono podziękować dotychczasowemu trenerowi. Z ust włodarzy i trenerów Caroliny w ostatnich dniach wielokrotnie padało stwierdzenie że hokeiści stracili zaufanie do samych siebie i do własnych umiejętności, dziś skrzętnie ten fakt powinny wykorzystać Pingwiny, tym bardziej że Carolina nie ma za dużego szczęścia do gry we własnej hali, przegrali 3 ostatnie spotkania u siebie i nie ma dużej zapowiedzi poprawy. Pittsburgh po wczorajszej porażce z NY Rangers (w rzutach karnych a jakby, pisałem juz nie raz o umiłowaniu graczy Rangers do rzutów karnych ...) tracą już 6 punktów do Strażników w dywizji Atlantyckiej, trzeba to nadrobić. W meczu z Rangers nie zapunktował wogóle najlepszy punktujący ligi, Evgeni Malkin, to dopiero trzeci taki przypadek w 19 meczach Rosjanina w tym sezonie. Z pewnością będzie on chciał dziś nadrobić ostatnie spotkanie i zdobyć w meczu z Caroliną kilka punktów. Pomóc mu może Sidney Crosby, sześć goli – w tym hattrick – trzy asysty i +8 w klasyfikacji plus/minus. To osiągnięcie z zeszłego tygodnia Sidneya Crosby’ego. Oba zespoły do gry przystąpia z drugimi bramkarzami, z tym że zdecydowanie lepiej prezentuje się goalkeeper Penguins, Dany Sabourin z GAA = 1.85, rezerwowy Caroliny Michael Leighton to GAA = 2.99. Osłabienia zespołu Caroliny nie kończą się tylko na pozycji bramkarza, lista kontuzjowanych zawiera takich graczy jak Dennis Seidenberg, Justin Williams oraz Tim Gleason. Fatalnie prezentuje się Tuomo Ruutu który nie potrafi odnaleźć się na dobre w tym sezonie. Reasumując, osłabienia i słaba forma Caroliny a także siła Penguins na wyjeździe i ich power w ataku powodują że moim zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Pittsburgh Penguins.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Washington Capitals - NY Islanders
Typ: x2

O jakiej wy zadyszce gadacie??? Co to za typy na Washington. Panowie Islanders ma w sumie chyba tylko jedna wygrana mniej do tego jeden mecz rozegrany mniej, do tego Capitols grali wczoraj, a new yorkczycy mieli 3/4 dni przerwy. Zobaczcie sobie 5 ostatnich meczy islanders. Ottawa, Bruins, Pinguins, Montreal, Buffalo. Z tego 3 na wyjezdzie I 3 wygrane. Czy jeszcze mam do tego dodac ze WASHINGTON wyjdzie dzisiaj bez 8 SWOICH graczy. Panowie inwestujcie dzisiaj kase w x2 na BAH-u placa 1.86, moim zdaniem to typowy VALUE BET i to jaki.
Sajuken każdy ma swoje zdanie i to że WSH zagra dziś bez 8 graczy wcale mnie nie rusza bo Wyspiarze zagrają bez 7, a jeżeli chodzi o różnice punktowe i rankingowe to są jak na razie dość widoczne na korzyść Capitals, dlatego też nie rozumiem tego że manifestujesz swoje zdziwienie tekstami typu &quot;co to za typy na Washington&quot;. Poza tym Wyspiarze wygrali ze słabo grającym ostatnio Buffalo i po karnych z Montrealem a jakoś już Pingwinom i Niedźwiadkom nie dali rady także, uważaj żeby Twoja pewność siebie Cie nie zawiodła z całym szacunkiem dla Twoich typów.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
To czy typ wejdzie czy nie to juz inna sprawa, ale chodzi mi o jakoms konkretna wypowiedz, analize tego poszukuje na forum. Nie bierzcie tego personalnie ja po prostu zawsze wale prosto z mostu. Podobala mi sie wzmianka o braku 7 graczy islanders tego rodzaju informacji szukalem nic takiego nie znalazlem akurat ale niech bedzie. Co do rankingow to z tego co ja wyczytalem islanders maja jeden mecz mniej, i tylko 3 wygrane/przegrane mniej/wiecej. Ale tak jak mowie grali z rywalami z wyzszych polek. Oceniam takze wszystko pod wzgledem Bet-a duzo bardziej oplaca sie to 66% z groszami przeciwko 33% przy jeszcze mniejszej stawce (w bah-u 1.84 za x2 1.80 za 1). Nic mi nie mowi zdanie typu &quot;ostatnio dostali zadyszki ale dzisiaj sie okaze czy jest dlugotrwala&quot;. Reszta mi sie przydala ale pod wzgledem beta uwazam ze duzo pewniejsze jest stawianie x2 w tak wyrownanym meczu. Moj post nie ma nikogo obrazic po prostu przestrzec przed stawianiem duzych sum ludzi ktorzy sie na tym nie znaja i wejda tutaj by sprawdzic ze wszyscy stawiaja na Capitols to i my stawiamy. Pod wzgledem beta duzo bardziej oplaca sie x2. A co bedzie no to zaden z nas wrozka nie jest.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie no oczywiście bez żadnych agresji wobec siebie, tylko mały niesmak miałem odnośnie Twojego zdania, dlatego napisałem tego posta. Ja zazwyczaj nie umieszczam nawałnicy statystyk, bo wydaje mi sie to czasem zbędne.
A jeśli chodzi o informacje o kontuzjach Wyspiarzy to sprawdź cbs nhl :spokodfhgfh:
Pozdrówka i życze trafnych typów :-D
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
..juz usunieto mojego posta gdzie napisalem ze zycze ci powodzenia bo nie stawiam na ten mecz tylko na bruins wiec obysmy razem mieli szczescie....

...i tak sie okazalo ???? ...bardzo dobry mecz w washington. To co wyczynial mcdonald w bramce nie widzialem dawno ze 3 &quot;karne&quot; wybronil, i ten kontratak islanders na 2 : 2 w pewnym momencie zrobileo sie nawet groznie pod bramka capitols ktorzy byli chwile oszolomieni bramka. Trzecia kwarta to juz po prostu musiala nalezec do Capitols. McDonald w koncu musial skapitulowac. 5 bramka juz bez bramkarza. Wiec gratuluje tobie dobrego rozeznania, a nam wygranej ???? ...
P.S. Washington sa w formie dziwne tylko ze ciezko im sie strzela bramki. Widze jednak ze warto na nich stawiac w meczach z slabymi rywalami.
Spotkanie: St. Louis Blues - Calgary Flames
typ: 2
Analiza: Dzisiejszego dnia zmierza sie druzyny Blues z Flames. Faworytem tego spotkania sa gracze z Calgary. Dodac nawet nalezy ze wczoraj center Jamie Lundmark zostal wybrany najlepszym na swojej pozycji na okres listopada. Co nastepnie przemawia za Calgary to to ze ich lista kontuzji jest dosc krotka i dwoje podstawowych graczy z tej listy raczej dzisiaj zagra. Co innego St. Louis. 6 zawodnikow &quot;out&quot; z tego dwoch lewoskrzydlowych stawia ich w bardzo nie korzystnym swietle. Co jeszcze? Ano zawodnicy z Calgary mieli jeden dzien &quot;biby&quot; wiecej. Ludzie ktorzy interesuja sie NHL wiedza jak duzo to jest. Jesli ktos jeszcze sie zastanawia kto w tym meczu jest faworytem to dodam, ze gracze Flames na 7 ostatnich odwiedzin w St. Louis wygrywali 5 krotnie z tego przegrali te 2 raz po karnych a raz dosc blesnie do 0. Jesli chodzi o ostatnie mecze to Blous notuja czarna serie gdyz oprocz wygranej z Atlanta 5 krotnie zjezdzali z tafli pokonani z naprawde nie wymagajacymi rywalami. Jesli chodzi o Calgary to jest z tym roznie. Przegrana niedawna z Dallas to pewnego rodzaju wliczona porazka. Poza tym graja w kratke notujac zdecydowana przewage wygranych nad przegranymi. Zreszta uwazam ze to co sie stalo z Dallas powinno dobrze wplynac na psychike zawodnikow gdyz dostali zimny prysznic po 3 z rzedu wygranych. Zanotuje jeszcze takze ze jeszcze przedwczoraj zawodnicy Blous ulegli &quot;wymagajacej&quot; minessocie 4:0. Przyklady mozna mnozyc jak chocby pozycje w rankingach. Zachodnia conferencja Flames 6, Bloues 14. Dzisiaj nutki splona.

Vader // Apeluję o wypowiedzi dłuższe niż jedno zdanie... Jedno zdanie, że grałem wczoraj dubla over WAS + under PHI za wiele nie wnosi... Od tego są tematy: Kupony, Kupony ze statystykami.

To chyba pomylone wypowiedzi, ale faktem jest ze napisalem jedno zdanie. Ja nie narzekam. W pelni sie zgadzam skoro usuniety zostal moj post to uwazam ze musialo byc to slusznie. Notka u gory miala tylko stwierdzic ze to samo napisalem juz wczoraj.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Minnesota vs. Vancouver
Typ: 1 [1,6] ML
⛔

Dzisiejsze spotkanie Wild z Cunucks jest dla mnie najtrudniejszym meczem, z jakim do tej pory się spotkałem. Powód jest dość prosty, obie drużyny należą do moich ulubionych, jednak mimo to zdecydowałem się dziś podjąć wyzwanie i zagrać na Dzikusów. Na początku pragnę wymienić parę rzeczy związanych z Vancouver. Ostatnie dni pokazują, że kontuzja Luongo jednak ma wpływ na drużynę, od jego kontuzji ekipa Vancouver odnotowuje bilans 3-4 z czego ostatnie 4 spotkania to seria porażek. Myślę że wczorajsze spotkanie z Detroit, które Orki przegrały na początku 3 tercji tracąc 3 bramki, może też mieć wpływ na dzisiejszy mecz. Warto też zauważyć że ostatnie porażki były minimalne w trzech przypadkach 1 bramką.
Dzisiejsi gospodarze po ostatnim zwycięstwie z St.Louis wydają się łapać wiatr w żagle, po raz kolejny Backstrom pokazał, że należy do grona najlepszych bramkarzy w lidze, a ofensywa Dzikusów spisała się wprost wybornie. Co ważniejsze ostatnie mecze pokazują że Wild nie mają problemów ze zdobywaniem bramek. Myślę że dzisiaj będzie też świetna okazja by zrewanżować się Vancouver za porażkę z 20 listopada w Minnesocie 2:3. Jeśli chodzi o key players to po stronie Wild ostatnio wyróżnia się Nolan, który w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 4 bramki.
Jest to mecz o prymat w Northwest Division, także na pewno będzie to zacięte spotkanie, ale chciałbym aby to Minnesota była dziś o bramkę lepsza.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Panowie to co wczoraj robila druzyna Calgary wola o pomste. Ci co widzieli wiedza. Tu nie chodzi o to ten bet nie wszedl bo reszta dobilem wczoraj duzego plusa. Chodzi tu o jakosc gry. Calgary do polowy meczu (1/0.5 kwarty) gralo przez 10 minut w oslabieniu czyli 1/3 meczu. Ogladajac powtorki z tego meczu okazalo sie ze to i tak nie byl jeszcze koniec. Zdarzyla sie nawet sytuacja na poczatku 2 kwarty ze w ostatnich sekundach jednego PP zaaranzowali nastepny. Reasumujac druzyna Calgary jest bardzo bramkostrzelna potrafiaca wykorzystywac swoje sytuacje, ale po wczorajszym meczu stwierdzam ze nigdy juz na nich nie postawie nawet w meczu z Atlanta. Bardzo slabo graja w PP ich bramkarz musi srednio bronic 8 strzalow, a do tego zawodnicy mysla tylko o tym jak sie pobic lub sfaulowac.

Typy podam wieczorem, ale to przeciez nie jest temat Typy NHL.

P.S. Czy ktos takze ogladal wczorajszy mecz Calgary?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom