>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Detroit Red Wings - Calgary Flames [ Typ:1 @ kurs: 1,73]

Analiza:
Detroit Red Wings vs Calgary Flames to jeden z pewniejszych meczy nocnej kolejki NHL. Raczej nie ma co się rozpisywać za bardzo bo jak dla mnie w tej chwili gra Red Wings a Flames to jak niebo a ziemia. Wczoraj Płomienie zagrały mecz z Montrealem gdzie nie mieli praktycznie nic do powiedzenia i to już nie pierwszy mecz - taki stan rzeczy utrzymuje się już od jakiś 4 meczy. Jedyną dobrą zaletą dla drużyny z Kanady jest bardzo dobra forma Kipersofta. Red Wings bez żadnych wspaniałości z formą, ale i tak grają na najwyższym poziomie i myślę, że nawet po tym kursie można im zaufać. Patrząc na najlepiej punktujących gospodarzy to aż 12 zawodników ma ponad 10 punktów a 5 z nich ma ponad 20 punktów co jest bardzo dobrym wynikiem. Przy tylu dobrze punktujących graczach można się spodziewać stałej dobrej gry. W Calgary ku zaskoczeniu jest nawet podobnie - 9 graczy ponad 10 ptk na koncie a 3 z nich ponad 20 punktów. Niestety kiedy ostatnio oglądam Płomienie tych statystyk kompletnie nie widać, zaś u Red Wings tak. Jeśli w grze Płomieni nie zajdzie w meczu z Detroit jakaś rewolucja to powinniśmy obejrzeć gładkie zwycięstwo gospodarzy.


VS

:hokej: Anaheim Ducks - St. Louis Blues [ Typ: 1 @ kurs: 1,73] Analiza: Typ na &quot;Kaczki&quot; to chyba z mojej strony nie będzie raczej rewelacja i można było się tego spodziewać. Granie Ducks uważam za równie bezpieczne jak na Detroit. Anaheim grają standard, czyli bardzo dobry hokej. &quot;Nutki&quot; miały bardzo dobry okres formy, który jak dla mnie już się skończył. Możnaby pomyśleć, że ich forma ponownie wraca po wygranej z Nashville, ale po obejrzeniu tego meczu raczej rewelacji nie widać. Nashivlle zagrali słabo i mecz był bardzo wyrównany. Nutki strzeliły 2 gole w PP (5on3 i 5on4 pod rząd) co poźniej zaowocowało w ich zwycięstwo. Ostatnie minuty 3 tercji to totalna słabość Nashville, która wykorzystało St Louis i strzeliło 2 bramki w bardzo krótkim czasia i na sam koniec &quot;empty net&quot;. Anaheim z St Louis już grali ze sobą w tym sezonie 2 razy - pierwszy mecz wygrały kaczki 5-2 a drugi reważowy mecz wygrały Nutki 3-2 po karnych (wtedy mieli ten dobry okres gry). Dzisiejszej nocy spodziewam się gry St Louis na poziomie troszeczkę wyższym jak w ich I meczu i wygraną Ducks.

 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Atlanta Thrashers - New York Rangers (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 1.70

Analiza: Zespół Atlanty Trashers miał okropne dwa pierwsze miesiące sezonu zasadniczego, mimo to gracze z Atlanty mają wypracowany sposób na drużyny z Nowego Jorku, natomiast gra Rangers nie wygląda teraz zbyt przekonywująco. Mimo przewodnictwa w Dywyzji Atlantyckiej NY Rangers nie mają powodów do zadowolenia, bo są obecnie w jednym z gorszych momentów dla siebie w obecnym sezonie sezonie, spróbują się przełamać z jedną ze słabszych drużyn ligi czyli Atlantą. Trashers co prawda są przedostatni w tabeli biorąc pod uwage wszystkie drużyny NHL, ale ich stosunek w meczach przeciwko zespołom z Nowego Jorku to w tym sezonie 4 zwycięstwa i jedna porażka (co ciekawe porażka z Rangers 2-3 , 30 października). NY Rangers przegrało w niedziele z Calgary Flames 0-3 i było to już drugie spotkanie (z ostatnich czterech) kiedy Rangers nie strzelili ani jednej bramki na własnym lodzie. Skoro u siebie się coś zacięło i nie wychodzi to być może dzisiejszej nocy , na wyjeździe, w hali Atlanty Rangers odblokują się i zdobędą pare ładnych bramek ? Rangers nie wygrali w regulaminowym czasie już prawie 3 tygodnie ! Ostatnie ich trzy zwycięstwa to męczarnia po karnych, tak jak już kiedyś pisałem - jeśli typ na Rangers to tylko ML bo ich zamiłowanie do rzutów karnych to coś wręcz niemożliwego. Jednym z niewielu pozytywów ostatnich gier zespołu z Nowego Jorku to młodziutki defensor Corey Potter, który zaprezentował się niedawno z bardzo dobrej strony, był pewnym i niezachwianym punktem obrony Rangers. Atlanta podejmie dziś NYR po przepieknym występie z Islanders, kiedy to zmiażdzili drugą ekipe z Nowego Jorku 5-1, czy zdołają utrzymać tak wysoką dyspozycje ? Śmiem twierdzić że nie, ATL to zespół więcej niż chaotyczny, po wspaniałych występach mają drastyczne obniżki formy, tak będzie i tym razem. Przełamanie seri przegranych w meczu z Islanders nie świadczy także o jakimś wielkim postępie formy w ekipie Trashers, gdy postawi się im większe wymagania nie będą w stanie zagrać dobrego meczu. Należy również dodać fatalną dyspozycje ATL na własnym lodzie, gdzie wygrywają tylko 40 % spotkań, zaś forma Rangers na wyjazdach to 60 % wygranych spotkań. Dzisiejszego wieczoru, Rangers zneutralizuje Ilja Kowalczuk, i ATL będzie bardzo ciężko o bramki, ekipa z Nowego Jorku strzeli zaś kilka bramek i wygra ten mecz.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dallas - Phoenix
Typ: 1 [1,68] ML
⛔
Dziś zapraszam do Dallas gdzie Gwiazdy podejmą drużynę Kojotów z Phoenix. Skupmy się może najpierw na gościach do których składu prawdopodobnie powróci Oli Jokinen, jeden z lepiej punktujących zawodników drużyny. Jednak jest to jedyny pozytyw ze wszystkich informacje jakie przytoczę. Ostatnie dwa mecze w St.Louis i Chicago pokazały, że Phoenix ma wielkie problemy z grą na wyjazdach, a zwłaszcza w obronie. Bramkarz Ilya Bryzgalov we wcześniej wspomnianych spotkaniach wpuścił 11 bramek z czego 7 zaaplikowali mu gracze Chicago. Jednak to nie koniec, ostatnie 7 wyjazdowych spotkań to dla Kojotów, nie miłe wspomnienia gdyż ich bilans to 1-5-1 i 30 straconych bramek, co przed dzisiejszym meczem jest bardzo dobrym prognostykiem na zgodność mojego typu. Teraz parę słów o Dallas, które po ciężkim początku sezonu, małymi kroczkami stara się zbierać punkty. Trzeba przyznać, że ostatnie sześć spotkań potwierdza troszkę lepszą grę niż na początku sezonu, z tąd też bilans na plus 4-2. Co prawda Dallas nie rozpieszcza zbyt długimi seriami zwycięstw jednak dziś stają przed realną szansą na podtrzymanie passy na własnym lodzie po ostatnim zwycięstwie z Colorado. Co więcej dzisiaj powinni wygrać, ponieważ już lada dzień do Dallas zawita Detroit...Warto też zwrócić uwagę, że jest to pojedynek drużyn z jednej dywizji i w przypadku zwycięstwa Gwiazdy zrównają się punktami z dzisiejszymi gośćmi. Typ ML ponieważ scenariusz tego meczu może być różny a zawsze lepiej się zabezpieczyć poza tym kurs też nie najgorszy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Montreal Canadiens vs. Tampa Bay Lightning
Typ: 1 [1,65]
⛔ (stało się...)
Dziś do Montrealu zawita ekipa Tampy, która jest czerwoną latarnią ligi z zaledwie 20 pkt. na swym koncie. Błyskawice przegrały wczoraj z Buffalo 4:2, była to 9 porażka z rzędu. Ciekawą sprawą jest także to że Tampa tylko dwukrotnie potrafiła zdobyć więcej niż 3 bramki na 28 spotkań. Pomimo dość dobrej postawy bramkarza Smitha, Błyskawice nie potrafią ugrać zbyt wiele. Coach Tocchet jest sfrustrowany postawą swoich zawodników w przednich formacjach. Choćbym chciał to nic dobrego na temat Tampy nie mogę powiedzieć. Jeśli chodzi o Canadiens to w ostatnich meczach drużyna z Kanady prezentuję się bardzo dobrze 5-1-1. Dzisiejsze spotkanie jest szóstym z serii 7 meczy u siebie i jak na razie, tylko New Jersey udało się wygrać 1:2 po dogr. W ostatnim meczu do bramki Canadiens powrócił Jaroslav Halak i od razu zaliczył dobry występ wpuszczając jedną bramkę na 33 strzały. W dzisiejszym meczu na 99% zabraknie Higginsa i Dandenault&#39;a, którzy narzekają na urazy. W tym sezonie obie drużyny spotykały się już 4krotnie i jak na razie bilans jest remisowy 2-2. Ekipa Montrealu jest dość wyrównaną drużyną, o czym świadczy fakt, że 5 zawodników ma po 20 i więcej punktów. Podsumowując wszystko dziś wskazuje na to że Canadiens wygrają mecz. Oczywiście 100% pewności nigdy nie ma, co wczoraj pokazało Dallas Evil or Very Mad.
Ostatnio moje typy są tak skuteczne jak przeciętna drużyna z NHL :cry: ale to mnie mobilizuje do złapania jakiejś zwycięskiej passy :-D, takiej jak choćby Odisio, ostatnie typy duży respect :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Przygladając się dzisiejszym meczom NHL stwierdziłem że żadno z 8 spotkań nie nadaję się dziś do polecenia szerszemu gronu odbiorców , mecze są ciężkie, spodziewam się wyrównanych widowisk, oczywiście istnieją faworyci lecz kursy jakie wystawiły Buki są nie adekwatne do ryzyka tych spotkań. Moja rada na dzisiejszą kolejke NHL wstrzymać się z dużymi stawkami.

Chętnie natomiast skomentuje analizy które się ukarzą w naszym ukochanym temacie ????

Co do powyższej analizy Montreal Canadiens vs. Tampa Bay Lightning :

Cóż , faworytem wydaje sie być Montreal, jednak kurs 1,65 (zwyciestwo w czasie regulaminowym) skutecznie odstrasza od grania tego typu (zdecydownie za nisko jak na tak zaskakującą czasami ligi jak NHL) tym bardziej że w grze Montrealu nadal nie widać jakiejś myśli przewodniej, jakiegoś lidera, Canadiens często w tym sezonie grali w kratke i choć pozycja w lidze wysoka to nastroje wcale nie są takie dobre, dodatkowo Tampa nie będzie wiecznie przegrywać, 9 porażek to już sporo i można się spodziewać lada dzień przełamania (niekoniecznie dzisiaj, ale kto wie) bo mimo że drużyna jest w kompletnym nieładzie to nadal są to hokeiści potrafiący grać na najwyższym światowym poziomie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szybka propozycja dla &quot;nocnych graczy&quot;.
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild, MIN ML⛔ @1.820 pinnacle, MN 60&#39; ⛔ @2.35 WYNIK: 1-3
MIN świetnie zaczęła sezon. Później spuścili z tonu chłopaki. W drużynie nadal jest brak Mariana Gaborika. Pod jego nieobecność liderem strzeleckim jest Mikko Koivu (10G, 11A). W Kojotach doskonale radzi sobie z kolei Shane Doan (13G, 14A). Obie drużyny mają dobre &quot;armaty&quot;.W Minesocie dobrze sobie radzą Brunette, Miettinen, czy Bouchard. A w Phoenix Olli Jokinen, Mueller, Hanzal, Jovanovski. Wszystko wygląda na bardzo wyrównany mecz.
Phoenix u siebie w sezonie przegrali tylko 4 mecze. Z DAL, CHI, SJS i własnie MIN. Z tymi dwoma ostanimi ekipami przegrali w reg. czasie. Ostatnie 4 mecze w Arizonie między PHO - MIN to 4 wygrane MIN. Z czego trzy razy padł wynik 2-3.
W bramce Coyotes dziś będzie Ilya Bryzgalov.
W bramce Wild zać stanie Niklas Backstrom który ma świetny bilnas przeciwko Coyotes 8-0-0, 1.13 GAA, .962 SV%, 3 SO w 8 meczach.
Mecz wygląda na wyrównany. Ale jak pokazuje historia Minesota nie bardzo &quot;leży&quot; Phoenix.
Ostatnia wygrana Kojotów nad Dallas nie była aż taką niespodzianką. Stars grają słabo. Porażka PHO z CHI to też raczej &quot;wliczone lost&quot;. Z kolei MIN ostatnie mecze przegrane na styku z NSH i VAN. Myślę, że dziś Wild powinni sobie poradzić z Coyotes.

Edit: Jednak nie mogę pisać w tym temacie. Sam już nie pamiętam kiedy mi siadł typ jak tutaj napisałem...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Odisio przewidziałeś znowu pięknie wszystko :spokodfhgfh:, w sumie to i nawet ciesze się że Błyskawice wreszcie wygrały, chociaż jak zwykle tylko 3 bramki :-D kolzig dał dzisiaj radę ???? . Na razie z mojej strony to by było na tyle zawieszam swoje analizy, które i tak nic nie wnoszą...
Pozdrawiam.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Nie zawieszaj bo każda analiza coś wnosi. Może być błędna ale zawsze dostarcza cennych informacji czy to dla innych analizujących, czy tylko korzystających z typów ekspertów. Jak masz czas i ochotę to pisz ;)

Vader // Namawiasz innych do pisania a sam pisząc analizy z NHL do TD tutaj ich nie podajesz... czy uważasz to za ok?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔ Spotkanie: New Jersey Devils - New York Rangers (ML) ⛔

Typ : 2

Kurs: 2.08

Analiza: New Jersey Devils bardzo mocno weszli z formą w miesiąc grudzień, forma bardzo im się przyda bo dziś zmierzą się z zespołem który równą forme utrzymuje praktycznie od początku sezonu czyli z New York Rangers. W ostatniej mojej analizie więcej pisałem o NYR więc dziś troszke więcej uwagi poświęce ich rywalom czyli zespołowi Devils. &quot;Diabły&quot; będą chciały dzisiejszego wieczoru zwyciężyć po raz czwarty z rzędu, a zarazem odnieść swoją pierwszą wygraną w tym sezonie nad &quot;Strażnikami&quot;,czy im się to uda ? Śmiem wątpić. New Jersey traci osiem punktów do NYR w Atlantic Division, strata ta była większa lecz dzięki bardzo dobrym występom w ostatnim czasie NJ rozpoczęło swoistą pogoń za Rangersami. Warto zwrócic uwage że Devils ostatnie trzy spotkania grało z wyżej notowanymi rywalami (Pittsburgh, Montreal, Philadelphia) i wszystkie trzy wygrali, co z jednej strony świadczy o nich bardzo dobrze, z drugiej strony nikt w NJ Devils nie ukrywa że właśnie na te trzy spotkania szykowana była forma zespołu i teraz lekka zadyszka może się przytrafić, zwłaszcza że te zwycięstwa mocno kosztowały kondycje zespołu. Sposobu na drużyne Rangers napewno Diabły nie mają, potwierdzają to dwie tegoroczne przegrane z zespołem z Nowego Jorku i stosunek bramek 3-9, czy Devils zagrają równie dobrze w defensywie co w ostatnich 3 meczach ? Myśle że właśnie dziś ich defensywa może mieć gorszy dzień, a będzie to miało raczej kluczowe znaczenie. Co ciekawe Devils wygrali wszystkie mecze na własnym lodzie od czasu ostatniej porażki z ... Rangers, 12 listopada, czy tą szczęśliwą serie dzisiaj znów przerwą im Strażnicy ? Myśle że tak, przypomne w tym momencie że w bramce New Jersey nadal wielkim nieobecnym Martin Brodeur, zmiennik Scott Clemmensen prezentuje fantastyczną forme ale nie ma złudzeń, kiedyś jego &quot;lucky days&quot; się skończą bo klasą odbiega on od najlepszych w lidze. Wróćmy na chwile do Rangers, ich ostatnia wygrana z ATL, chociaż niezbyt efektowna, to była temu teamowi bardzo potrzebna. Przełamali się strzelecko kluczowi zawodnicy zespołu : Scott Gomez, Colton Orr, Ryan Callahan i teraz powinno być już coraz lepiej jeśli chodzi o ofensywe Nowego Jorku. Być może w dzisiejszym spotkaniu przełamie się w końcu as zespołu NYR, Nikołaj Zherdev który w ostatnich 5 spotkaniach zdobył tylko jedną asyste i jednego gola. I na koniec informacja bardzo przydatna, do bramki Rangers wraca po odpoczynku Henriq Lundqvist, wypoczęty i zmobilizowany ma wielką chrapke na zwycięstwo, a jego życiowy rekord w meczach przeciwko Devils wręcz poraża, podam tylko GAA które jest równe 1.24. Na moje oko kurs na Rangers jest dziś bardzo atrakcyjny, jak zwykle wspomagam się ML bo Strażnicy to niezwykle uparta remisowo ekipa.
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Atlanta Thrashers - Boston Bruins
Typ: 2 [-1.5]
Kurs: 2.60
BUK: Expekt

Dzisiejszej nocy zespół Atlanta Thrashers podejmie u siebie wyśmienicie w tym sezonie grającą drużynę Boston Bruins. Goście zajmują aktualnie II miejsce w tabeli, w ostatnich dziesięciu spotkaniach polegli tylko dwukrotnie! Cztery dni temu polegli z Washington 3-1 lecz ta porażka jak najbardziej wchodziła w grę, bowiem świetna passa Bruins musiała się kiedyś zakończyć. Wydaję mi się, że od zwycięstwa nad Atlantą zaczną kolejną passe kilku zwycięstw. Drozdy zaś zajmują miejsce w niższej częsci tabeli. Prezentują na prawdę słaby hokej. W dzisiejszym dniu nie widzę żadnych argumentów przemawiających na korzyść Atlanty tak więc liczę na wysokie i pewne zwycięstwo Bruins.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (ML) [ Typ:2 @ kurs: 2,06]

Analiza:
Pittsburgh Penguins vs Philladelphia Fylers mecz, który rozpocznie się dużo wcześniej niż standardowa kolejka NHL, bo już dzisiaj o 19:00. W tym meczu jak dla mnie solidnym faworytem są Pingwiny, mimo iż kurs wskazuje zupełnie inaczej. &quot;Lotnicy&quot; zaliczyli w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa - z Lightning, Islanders i dwa razy z Caroliną, zaś przegrali z Devils. Możnaby pomyśleć, że PHI jest na ostrym gazie, ale ja te wygrane odbieram zupełnie inaczej. Spoglądając dokładniej na wyniki &quot;Lotników&quot; zobaczymy, że 4 z 5 meczy zakończyło się w &quot;ponad czasie&quot; a 3 znich wygraną. Także można powiedzieć, że wygrane były niepewne i &quot;rwane&quot; a przeciwnicy to nie była przecież jakaś elita. Dorzucając na potwierdzenie ich niestabilną grę we wczorajszym meczu z Caroliną kiedy to przegrywali 5-1 i zdołali jakoś wyrównać na 5-5 i wygrać mecz w karnych. I w taki sposób Carolina sobie pozwoliła przegrać mecz praktycznie dla nich wygrany. Czy Pingwiny też sobie tak pozwolą? W moim przekonaniu zdecydowanie NIE! Nie dość, że są od drużyny Caroliny lepsi to z ustrzymaniem stabilnego wyniku nie powinni mieć problemów. Z powodu kontuzji podstawowego bramkarza zastępuje go drugi, który pełni swoją rolę znakomicie. Patrząc na mecze Penguins także widać, że nie było u nich najlepiej, ale przełamali się i wygrali z Islanders 9-2. Potencjał Pingwinów jest na tyle duży, że można na nich spokojnie postawić zważywszy na &quot;rwane&quot; mecze Flyers. Dzięki przesadzonemu kursowi na gości (2,75) skorzystałem na wszelki wypadek z typu MoneyLine (zadawalający kurs 2,06), choć 5 mecz w &quot;ponad czasie&quot; Lotek to już byłaby przesada.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam i o zdanie pytam. Dokładnie chodzi mi o dzisiejsze spotkanie Phoenix - Detroit. Główny mój problem polega na tym czy zaufać dzisiaj w czar Kojotów, który ostatnio się udziela, fakt że ostatnie 2 wygrane nie były z elitą ale co by nie mówić ekipa Wild do słabych nie należy, powrót Jokinena do składu wprowadził dużo świeżości, a przede wszystkim zdobył w 2 spotkaniach 3 bramki. Czy tak grające Kojoty są w stanie dzisiaj dobić Skrzydła, które wczoraj miały pecha bo na ich drodze stanął Turco, który rozegrał mecz życia. 3 Tercja to całkowita dominacja Detroit a jednak nie potrafili zdobyć bramki, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Poza tym Skrzydła miały wczoraj bodajże 2 czy 3 szansę podczas PP i nic nie potrafili zrobić, a staty jasno pokazują że są ligowymi topowcami jeśli chodzi o PP. Czy warto dziś podjąc ryzyko 1 nawet ML ?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tampa Bay Lightning u Ottawa Senators 1.90
obie druzyny zajmują dolne partie w klasyfikacji to że TB do potentatów nie nalezy to OS spisuje się dramatycznie jak na swoje możliwości i granie na nich wiekszych kwot ze średniakami jest bardzo zastanawiające.
Senatorzy nie zwycięzyli od trzech spotkan[ (w Waszyngtonie i Chicago 5-1/2-0 i po dogrywce u siebie z Florydą (3-4) ]Przy obecnej dyspozycji Ottawy mozna te porażki na swój sposób usprawiedliwiac gdyż wszystkie te ekipy mają w ostatnim okresie dosyć dobre notowania
Tampa Bay (obecnie wyjątkowo najgorzej spisująca sie ekipa) wygrała az po 10 meczach w Montrealu no ale nie sądze że to jakis ewenement w tej druzynie kiedys poprostu musiało to nastąpic
Ottawa chyba jest tak przyparta do muru ze nie powinni dac ciała w pojedynku z TB nie mają specjalnych braków w kadrze troche gożej jest w ekipie TBL jak dzisiaj OS nie wygra to w tym sezonie juz nie znajdą się na moim żadnym kuponie w roli zwycięzcy

Co do meczu Kojotów to ja gram na ich porażke ale całkiem możliwe że będzie OT
Detroid jak zechcą to wygrają a w Pheonix nigdy zle się im nie grało, zresztą myśle że ostatnio przegrany mecz podziała mobilizujaco na DRW
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins✅

ja przeglądając statystyki i czytając zapowiedź tego meczu doszedłem do wniosku że padnie w nim dużo bramek, dlatego zaryzykuje i postawię na over 5,5 kurs to 1,71. Obie druzyny często grały ze sobą, w niemal każdym meczu dochodziły do 6 bramek a norma to 5 jako że zauważyłem że ostatnim czasem w niemal kazdym meczu pada dużo bramek to i w tym powinno. Licze na zacięty mecz i bardzo dużo bramek.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ New York Rangers - Carolina Hurricanes (ML) ✅

Typ : 1

Kurs: 1.70

Analiza: To wcale nie tak że ja uparłem się na pisanie analiz do meczów rozgrywanych przez ekipe New York Rangers, zespół z Nowego Yorku ma poprostu bardzo duży potencjał i możliwości na wygrywanie kolejnych spotkań w lidze NHL. Dzisiejszej nocy do bramki Carolina Hurricanes prawdopodobnie powróci Cam Ward i wystąpi w barwach CAR po raz pierwszy w tym miesiącu. Dzisiejsze spotkanie Rangers z Hurricanes będzie ich pierwszym pojedynkiem w Madison Square Garden w tym sezonie. Podczas nieobecności podstawowego goalkeepera, zespół Caroliny radził sobie raczej średnio i w czterech spotkaniach zdołał tylko raz wygrać w czasie regulaminowym. Czy powrót Warda coś zmieni ? Myśle że nie, powroty bramkarzy często bywają niezbyt fortunne co wczoraj (niestety) dobitnie pokazał Henrik Lundqvist. Carolina w ostatnim swoim meczu prowadziła już 5-1 z zespołem Philadelphi, roztrwonili jednak tą przewage, błędy bramkarza Michaela Leightona sprawiły że ostatecznie Hurricanes przegrali całe spotkanie w rzutach karnych. W spotkaniu z Flyers w zespole CAR błyszczał Eric Staal który zdobył dwie bramki, i zbliżył się do granicy 300 punktów zdobytych w NHL. Jeśli chodzi o ofensywe zespołu z Caroliny to właśnie duet Staal - Whitney będzie najgroźniejszym elementem zagrażającym bramce Lundqvista. &quot;Strażnicy&quot; mają świetny bilans w meczach u siebie, z 17 spotkań wygrali aż 11 w podstawowym czasie gry co daje aż 65 % wygranych meczy, w dodatku dwa ostatnie spotkania u siebie Rangers skończyło na zero w ataku, trzeci taki występ należy wykluczyć ponieważ atak NYR już się odblokował i będzie tu chciał zdobyć kilka ładnych bramek by zamazać w pamięć kibiców o ostatnich kiepskich występach w Madison Square Garden. Wczorajsze spotkanie Rangersów do którego także pisałem analize, skończyło się porażką lecz respect powinno wzbudzać to że Nowo Jorczycy potrafili ze stanu 1-5 doprowadzić do remisu 5-5. Wczorajszą porażke niestety trzeba zapisać między innymi na konto Lundqvista, 8 bramek wpuszczonych przez niego to naprawde nie codzienny wynik, ten wspaniały przecież bramkarz z pewnością będzie chciał jak najszybciej odmienić zła passe i zanotować czyste konto, być może już dziś ? Czemu nie. Cieszy powrót do formy Nikołaja Zherdeva który w pojedynku z Devils zdobył gola i trzy asysty, nie pomogło to jednak i NYR ma teraz 4 punktową strate do Bostonu w Konferencji Wschodniej. Przebudzona ofensywa NYR, gra na własnym lodzie i podrażniona ambicja Lundqvista - to powinno dziś wystarczyć zespołowi z NY City do odniesienia zwycięstwa


Odnosząc się do pytania JuanRoman08 , myśle że Detroit dziś akurat poradzą sobie z Coyotes.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Vancouver Canucks - Florida Panthers ✅

Typ : 1

Kurs: 1.91

Analiza: W trakcie swojej najdłuższej w histori klubu zwycięskiej passy jest Florida Panthers, wspinaczka Panter w Konferencji Wschodniej trwa, ale aby ją kontynuować trzeba dziś wygrać w mieście w którym jeszcze nigdy się to nie udało - w Vancouver. Florida będzie miała okazje dziś wygrać po raz szósty z rzędu na wyjeździe, lecz Vancouver świetnie radzi sobie na własnym lodzie, i świetnie radzi sobie z Floridą z którą u siebie nie przegrali aż od 14 lat. Panthers słabo zaczeli sezon i w pewnym momencie byli najgorszym zespołem ligi, nastąpiło jednak mocne przełamanie w zespole który zaczął wygrywać i w tym momencie ekipa Florydy jest już dziewiąta na wschodzie. Wyraźną przyczyną takiego skoku w klasyfikacji jest poprawa gry na wyjeździe, Panthers zaczeło grać bardzo dobry hokej właśnie na obcych lodowiskach i właśnie dlatego są teraz tak wysoko. Ciekawy więc szykuje się pojedynem bowiem VAN to przede wszystkim zespół własnej hali, ich bilans 7-3-1 u siebie robi wrażenie, Canucks mają aż 64 % wygranych meczy w czasie regulaminowym. Historia spotkań również nakazuje wierzyć że FLO mają jakiś kompleks w meczach z Vancouver, statystyka ich pojedynków jest delikatnie ujmująć przerażająco dobra na korzyść VAN. Kilka ważnych kontuzjowanych graczy w zespole FLO, między innymi Cory Stillman który jednak powoli wraca do treningów, w formie natomiast jest ostatnio Stephen Weiss który ma ogromny wkład w ostatnich sukcesach zespołu. W ostatnim meczu Panthers do bramki wrócił TomasVokoun i spisal się całkiem nieźle, zatrzymując 35 strzałów rywali. Słów kilka o zespole który dziś moim zdaniem będzie górą, Vancouver bo o nich mowa, otwiera dzisiejszym mecze serie czterech gier u Siebie i napewno są z tego powodu niezmiernie zadowoleni, bo ostatnie ich wyjazdowe występy sprawiły że zanotowali spory spadek w tabeli. Teraz powinno być lepiej, brak znaczących kontuzji w zespole atut własnego lodu i oslabiony przeciwnik w osobie Floridy powinny pozwolić na odniesienie zwycięstwa. A zwycięstwo jest potrzebne, po meczach wyjazdowych Canucks pozwolili się wyprzedzić Calgary i nie są już pierwszą drużyną w Northwest Division. Cieszy dobra forma Daniela Sedina, dzięki jego dobrym występom ofensywa VAN powinna mieć dużo okazji do strzelenia bramek. Licze także na to że dla takiego zespołu jak Florida ogrom zwycięstw w ostatnim czasie przysporzy w tej chwili więcej problemów niż korzyści, nikt ich już nie zlekceważy a i ich poważne braki kadrowe w końcu wyjdą na wierzch i zwycięska seria się skończy, czy już dziś ? Zobaczymy, ja myśle że tak
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Detroit Red Wings - Colorado Avalanche [ Typ:1 @ kurs: 1,65]

Analiza:
Na początek warto powiedzieć, że typ mimo niskiego jak na NHL kursu jest wg mnie warty gry i zaraz uargumentuję dlaczego. Na &quot;dzień dobry&quot; nie oszukując się Red Wings uchodzi za zespół lepszy. Mają solidną ekipę, która jak narazie spisuje się tak jak powinna czyli dobrze, pomijając już fakt, że stać ich na więcej. Odniosłem wrażenie i chyba każdy, że Red Wings zagrało pare słabszych meczy - mówię tutaj głównie o meczach zakończonymi karnymi - panowie grają dość leniwie w myśl zasady &quot;jak zrobić aby się nie narobić...&quot;. Ostatnio grali z Phoenix i złej gry nie ma im co zarzucać, bo Phoenix zagrało naprawdę bardzo dobry hokej. Podczas tego właśnie meczu można było zauważyć niedoskonałości obrony - np. kiks czy słabsza gra w PK. Phoenix wykorzystują o ile dobrze policzyłem 2 powerplay&#39;e i bramce po kiksie obrony zremisowała mecz. Jednak przenieśmy na dzisiejszego przeciwnika zdobywców pucharu Stanleya - Lawinom. Najbardziej w składzie Lawin rzucają się bardzo słabe wyniki poszczególnych zawodników. O dziwo 3 najlepiej punktującym zawodnikiem jest Polak - Wolski z dorobkiem aż i zarazem tylko 16 ptk. &quot;Aż&quot;, ponieważ jak na Polaka w NHL to bardzo dobry wynik, ale &quot;tylko&quot;, gdyż jak na 3 najlepiej punktującego drużyny to strasznie mało porównując z innymi zespołami. Następnym problemem gości są kontuzje - Joe Sakic (najlepszy zawodnik wg mnie w tej drużynie), Savatos ( ból pleców niepozwolił mu na trening i nie widomo czy wystąpi przeciw Red Wings). Przy zestawieniu słabo wyglądających zawodników Colorado z bardzo ważymi kontuzjami Sakica i niedyspozycji Savatos&#39;a jest bardzo poważnym problemem. Jeśli chodzi o atak Lawin to zostali im tylko Stastny, Hejduk i Smyth gdzie Hejduk i Smyth mają już swoje lata (31 i 32) a sam młodziutki Stastny nie wygra całego meczu. Mimo takiej przewagi w zespole Red Wings dalej miałem pewne wątpliwości co do bramkarza Detroit - Osgood&#39;a, który ma 89 Sv% i 3,20 GAA, ale na bramce Colorado pojawi się drugi bramkarz Andrew Raycroft, który broni jeszcze gorzej - 83,9 Sv% i 3,50 GAA czyli o pojedynek bramkarzy się nie boję i w sumie nic już nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z kursu na Red Wings.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej:Los Angeles Kings - San Jose Sharks [ Typ: 2 @ kurs: 1,90] Analiza: Nie za bardzo mam wenę to ten analizy także same konkrety. Sharks cały czas na wielkim rozpędzie po przygranej w &quot;ponad czasie&quot; z &quot;Edkami&quot; nie zwalnia z tępa i dalej wygrywa mecz za meczem. Ostatni ich mecz z St Louis wygrali z większymi problemami, ale to głównie za sprawą dobrej gry Nutek i formy ich bramkarza Masona w tym meczu. Dzisiaj Sharks mierzy się z &quot;Kings&quot;. LA odniosło już 3 zwycięstwa na własnym lodzie z rzędu i czy ujrzymy 4 win? Myślę, że przy ich ostatniej grze nie ma co liczyć. Przeanalizowałem ich grę i to nie jest ta gra, która widziałem na początku sezonu, choć nie wygląda źle. Wygrali ostatnio u siebie z St Louis wysokim wynikiem 6-2, ale wynik nie odzwierciedla ich bardzo dobrej gry w tym meczu, bo grali średnio. Wygrali takim wynikiem za sprawą złego dnia bramkarza Masona, który zszedł po 3 wpuszczonych golach. Jego następca też nie radził sobie najlepiej. Poźniej wygrana z Minnesotą gdzie ta wygraną raczej się tak za bardzo nie należała. W sumie to cud, że wygrali, bo nie raz wyciągali krażek z lini bramkowej albo ratował ich słupek. Dzisiaj SJS, czyli &quot;lepsza wersja Minnesoty&quot; - z bardzo dobrym bramkarzam i świetnymi zawodnikami, którzy ze strzeleniam gola w regulaminowym czasie gry nie mają problemów. W ataku mają niezlą ekipę - w sumie to grubo połowa drużyny ładnie punktuje i strzela tam praktycznie każdy. W dodatku Nabokov na bramce, który za często nie widuje krązka w swojej bramce. Widzę w LA bardzo duży potencjał na bardzo dobrą drużynę, ale w tej chwili nie wygląda to jakoś rewelacyjnie a zapowiadało się bardzo dobrze. To już będzie 3 mecz w tym sezonie jaki rozegrają te drużyny - przeciwnicy z konferencji. Poprzednie 2 spotkania wygrało pewnie SJS i dzisiaj będzie bez rewelacji LA i ponowna wygrana Sharksów.
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Kolejna noc cudów w NHL. O ile przegraną Skrzydełek można było przewidzieć, tak zaciętej walki ze strony Los Angeles nie. Cóż, miejmy nadzieje, że dzisiaj odbędzie się bez magii. :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Żadna noc cudów, wszystko było do przewidzenia. Osobiście sam pokusiłem się o typ na SJS jednak bez analizy bo nikomu bym tego nie polecił, wystarczy spojrzeć na bilans LA u siebie : 10-6-5 i dziś czwarty WIN z rzędu i wiadomo że nikomu w hali Kings nie jest łatwo u punkty. Oczywiście to wszystko pisanie po wyniku więc o dupe rozbić ale z NHL już tak niestety jest że oprócz wiedzy merytorycznej i odpowiedniego przeglądu danego spotkania trzeba mięć również nosa i szczęście kiedy co jak gdzie i za ile zagrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom