>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jakież to szczęście dla mnie i Minnesoty że Marian wraca po tylu dniach, ciężkich przepraw. Fakt, że nie można od niego wymagać od razu gwiazdki z nieba, ale gdyby przypadkiem udało mu sie dzisiaj zdobyć bramkę, będzie to bardzo dobry prognostyk na kolejne spotkania, ja już jestem mega zadowolony bo liczę na to że dziś Wild pogonią Płomienie ????
Moja dobra rada, zmień sobie w takim razie Avatar :jezora: bo sugeruje że jesteś fanem Calgary a tutaj czytamy że życzysz im przegranej. Taki paradoks aż wali po oczach :jezora: a żeby było w temacie to z tymi powrotami rzeczywiście różnie bywa, ale Gaborik to jest naprawde człowiek który trzymał wszystko w kupie i dzięki niemu MIN wiele punktów zdobyła, licze na to że również dziś zdobędzie punkt a Wild wygrają bo darze ich sympatią ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tak tak wiem pomyślałem o tym gdy pisałem ostatnie zdanie, ale teraz chwila na sprostowanie, Wild to moi ulubieńcy jako druzyna, ale jeśli chodzi o zawodników to Iginla jest numero uno, niestety tak jak mówisz Odisio powstaje paradoks, jednak nic na to nie poradze ???? , a poza tym Jerome może dzisiaj raz ukuć i wystarczy a MIN pyknie 3 razy i po zawodach :jezora:
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
hmm ja tam widze lepszych strzelców niz Phaneuf..... 10 bramek ma tez Bourque, 9 Moss, Bertuzzi i Langkow po 7 takze nei jest źle. W dzisiejszym meczu wygra ten kto bedzie lepiej bronil.........

mój ty CGY ML✅
Tak jak przewidywalem ty na ML CGY wszedł jak w masło i niewiele brakowaly by wygrali w regulaminowym czasie gry. No ale cóż jeśli gra się tylko przeciwko Gaborikowi i Koivu. Bardzo dobry mecz tego pierwszego za jego sprawa dojdzie jeszcze do kilku niespodzianek w tym roku.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rex , to nie jest temat w którym należy pisać jednym zdaniem co Ci weszło lub nad czym sie zastanawiasz. Od takich rzeczy to możesz sobie założyć swój temat i tam przeżywać swoje sukcesy i porażki.

Minnesota niestety poległa, tak jak się spodziewałem meczy był zacięty i szanse na zwycięstwo wielokrotnie miały obie ekipy, udało się to CGY w dogrywce, MIN pokazała jednak że wyjście z kryzysu jest już blisko więc w najbliższych meczach można będzie raczej stawiać na ich przełamanie.

Co do pozostałych wyników tej nocy największą niespodzianką jest przegrana SJ Sharks z Columbusem 2-1, ale wiadomo było że rekiny w końcu kiedyś przegrają i stało się. Rangers jak zwykle remis w czasie regulaminowym i zwycięstwo w dogrywce, sprawdza się moja teoria że ten zespół lubi grać na OT lub karne, mając świadomość geniuszu Lundqvista w tych dziedzinach czują się pewniej w końcówkach spotkań. Vancouver wygrało 4-2 z EDM ale jak podejrzewam walka tam trwała do ostatnich sekund i gol pewniej do empty net (na chwile obecną nie ogladnąłem skrótu z tego meczu). Buffalo Sabres ukochany zespół jednego z użytkowników tego forum znającego się na NHL :p musiało uznać wyższość diabłów , 3-5 dla New Yersey.

Dziś aż 9 spotkań :



Jest co analizować

Pozdrawiam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Phoenix Coyotes vs. Nashville Predators
Typ: 1 [2,20]
✅
Dziś ja sobie pozwolę zacząć analizy. Miałem dylemat co do spotkania, jednak mecz Kojotów, przypadł mi do gustu w największym stopniu. Zacznę od gospodarzy, którzy po meczu wyjazdowym w Dallas, wracają do własnej hali. Ostatnie dwa spotkania to całkiem dobra gra Phoenix jednak porażki kolejno z Detroit i Dallas przychodziły w karnych i w dogrywce. Myślę że zwłaszcza boli porażka z Red Wings ponieważ na niespełna 30 sekund przed końcem Kojoty prowadziły 4:3, jednak Skrzydła wykorzystały grę w przewadze i zremisowały. Rzuca się w oczy, że Kojoty ostatnio grają regularnie tzn. 2 zwycięstwa by później przegrać 2 spotkania i sytuacja się znowu powtarza. Myślę, że możemy wywnioskować z tego, że serie porażek i zwycięstw to odległy temat w przypadku gospodarzy. Ostatni mecz z Dallas pokazał, że Kojoty mają problemy z grą w przewadze ponieważ mieli 4 szanse i żadnej nie wykorzystali, troszkę lepiej było z Detroit gdyż wykorzystali 2 na 5. Ich wskaźnik PP jednak jest bezlitosny i 14,4% nie stawia ich w roli &quot;imperatorów&quot; gry w przewadze. Co do obsady bramki to pewnym jest że będzie bronił Bryzgalov, który przeplata dobre występy z totalnie nieudanymi, jednak jego średnia 2,89 bramki na mecz nie jest tak straszna. Nashville czyli dzisiejsi goście przyjeżdżają do Phoenix po wygranej z Dallas 3:0. Najważniejsze sprawy dotyczące gości to na pewno średnia 1,8 bramki na mecz w ostatnich 5 spotkaniach. Najlepszy strzelec ekipy to Arnott z 13 bramkami, w tej drużynie bardziej stawia się na asysty, w czym utwierdzają statystyki że dwóch najlepiej punktujących czyli Dumont i Weber asystowali odpowiednio 22 i 14 razy przy bramkach kolegów. O Nashville można śmiało powiedzieć że są drużyną nastawioną głównie na obronę jednak bez bramek ciężko wygrywać mecze, a w dzisiejszej konfrontacji bramki będą im bardzo potrzebne. Osobiście spodziewam się wielu strzałów na bramkę Ellisa, który ostatnio spisuję się dość przyzwoicie. Podsumowując w obu drużynach nie ma problemów z kontuzjami i wydaje mi się że dziś wygra drużyna, która wykorzysta grę w przewadze. Obie drużyny są na podobnym poziomie jednak ostatnie pochwały na temat gry Phoenix skłaniają do czystego typu na nich, poza tym myślę że kluczowa może też być dobra dyspozycja Oli Jokinena, który od powrotu na lód często znajduję drogę do bramki rywali.
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Nie wiem czy będzie to odpowiedni wpis do tego tematu, ale sobie pozwolę. Chodzi mi o mecz Detroit-San Jose Sharks. Jakie są Wasze przemyślenia odnośnie tego meczu, typy, chciałbym o ile to możliwe, żeby w tym dziale prowadzone były dyskusje. A myślę, że o takim szlagierze warto porozmawiać. Ja osobiście stawiam na Detroit może po dogrywce,ale myślę że wygrają. San Jose coraz częściej ma problemy w grach wyjazdowych, przykładem był mecz z LA Kings i wczoraj z Columbusem. Dzisiaj pewnie zawodnicy także będą trochę zmęczeni wczorajszą batalią a Detroit ma urażoną dumę po przegranej z bardzo przeciętną drużyną Colorado. Myślę, że czas rozwinąć &quot;skrzydła&quot; .
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Florida Panthers
Typ: X (remis)
Kurs: 4.30
Bukmacher: Interwetten

Analiza:
Stawiam na remis w dzisiejszym spotkaniu. Tradycyjnie spójrzmy na pewne mecze:

14/12-08 NHL NY Rangers vs. Carolina 2:2
29/11-08 NHL Florida vs. NY Rangers 3:3
W powyższych meczach Florida jak i Carolina zremisowały z NY Rangers. Wniosek: prezentują
podobny poziom gry.

25/11-08 NHL Florida vs. Carolina 3:2
11/10-08 NHL Carolina vs. Florida 6:4
05/04-08 NHL Carolina vs. Florida 3:4
Historia spotkań obu drużyn, nie pokazała nam wprawdzie remisu, ale powyższe wyniki oscylują
wokół niego, co dziś daje wielkie prawdopodobieństwo, że mecz zakończy się remisem.

Carolina gra ostatnio niezbyt rewelacyjnie. Co prawda ostatni mecz wygrała z Montrealem 3:2
na własnej tafli (ale Montreal ostatnio sobie nie radzi, bo przegrywał u siebie ze słabszymi drużynami np. Tampa Bay) ale ostatnie przegrane z NY Rangers i Philadelphią (oba zremisowane a potem przegrane w dogrywce) dadzą dziś tej drużynie motywacje i apetyt na zwycięstwo i pokazują że Carolina mimo wszystko radzi sobie bo doprowadza do remisów. Ale Carolinie łatwo dziś nie
będzie) ponieważ ostatnio Florida wygrała mecze i to na wyjeździe z Calgary, Edmonton i Ottawą i ostatnio przegrała na wyjeździe różnicą 2 goli tylko z Vancouver (a Vancouver to drużyna wyższej klasy i ostatnio sa w dość dobrej formie) więc podsymowywując Florida jest w tym meczu cichym faworytem. Na koniec dodam, że kilka godzin temu buki obniżyły kurs na zwycięstwo Caroliny - z doświadczenia wiem, że służy to do zachęcenia klientów aby właśnie stawiać na faworyta meczu (tylko teoretycznie faworyta) i przez to buki zgarniają kase na tym. Także dziś remis, a w dogrywce niech się rozstrzygnie ostateczny zwycięzca tego meczu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Atlanta Thrashers - Pittsburgh Penguins (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 1.61

Analiza: Pittsburgh Penguins całkiem nieźle radzili sobie przez kilka tygodni bez swojego bramkarza numer 1 czyli Marca-Andre Fleury, ostatnio jednak uwidoczniło się jak bardzo potrzebują go aby móc zwyciężać. Fleury wraca dziś do bramki, jego występ w dzisiejszym pojedynku przeciwko ATL Trashers będzie ważnym elementem a w Pittsburghu mają nadzieje że zmobilizuje to drużyne do pewnego pokonania Trashers. W ostatnich meczach pingwinów uwidocznił się brak właśnie klasowego bramkarza, bo chociaż zmiennik Dany Sabourin w pierwszych swoich występach prezentował się bardzo dobrze, to wraz z czasem bronił coraz gorzej a w ostatnich czterech meczach miał beznadziejne GAA = 4.04. W ostatnim występie Sabourin&#39;a przeciwko PHI, przepuścił on 6 bramek na 27 strzałów i zanotował najgorszy swój występ w tym sezonie, w Pittsburghu więc dziękują Bogu za powrót Fleurego. Pingwiny w przeciągu ostatnich dwóch tygodni zdolały wygrać tylko raz, z bardzo słabym NY Islanders, co z tego że wygrana znacząca bo aż 9-1, bardziej bolą porażki z NJ Devils czy Buffalo lub Philadelphią niż zadowala zwycięstwo nad Islanders. W tym momencie trzeba jednak zwrócić uwage że Pingwiny miały bardzo ciężki grudzień, przeciwnicy jak Devils , Sabres czy Flyers to obecnie czołówka ligi, słabszego rywala pokroju właśnie Atlanty, Pingwiny zjadły i odprawiły różnicą aż 8 bramek (9-1). Ekipa trenerska PIT martwi się o forme Sidneya Crossbiego, który zdobywa tylko jeden punkt w każdym z grudniowych występów zespołu, każdy ma nadzieje że Sydney przebudzi się właśnie z ATL odbuduje się psychicznie strzelając kilka bramek. Być może pomoże mu w tym jego dobry kolega i lider klasyfikacji kanadyjskiej NHL - Evgeni Malkin, który nie zawodzi jak jego młodszy kolega ale do ideału wciąż troszke brakuje. Atlanta, zespół z dolnych części tabel, dysponuje całkiem niezłą siłą ataku lecz w obronie praktycznie nie istnieją i nie stawiają dużego oporu przeciwnikom, świadczy o tym liczba straconych bramek równa 108. W ostatnim spotkaniu defensywa ATL zaskoczyła pozytywnie i straciła tylko jedną bramke, w wygranym meczu z Ottawą 4-1 zespół zademonstrował solidny i niezły hokej. Tym bardziej jednak można liczyć na nieporozumienia w obronie Trashers, dwa dobre występy z tyłu chyba im się jeszcze w tym sezonie nie zdarzyły (nawet podczas serii wygranych), a atak Pingwinów jest chyba jednym z najmocniejszych w lidze (jeszcze raz przypominam - Malkin i Crossby kolejno na 1 i 2 miejscu w klasyfikacji kanadyjskiej NHL). Ostatni wynik pomiędzy oboma teamami to wygrana Penguins z 20 listopada , 3-2. Myśle że dzisiaj wygrana będzie wyższa i bardziej okazała, nie pomoże Atlancie brak dwóch obrońców Pittsbourha ani własny lód, przewage psychologiczną i w umiejętnościach ma zdecydowanie PIT i mam nadzieje że to udowodni na lodzie. Można próbować bez ML (wtedy kurs wyniesie około 1.90) lecz mnie niepokoi brak remisu w ostatnich spotkaniach Penguins i wole się zaasekurować.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie wiem czy będzie to odpowiedni wpis do tego tematu, ale sobie pozwolę. Chodzi mi o mecz Detroit-San Jose Sharks. Jakie są Wasze przemyślenia odnośnie tego meczu, typy, chciałbym o ile to możliwe, żeby w tym dziale prowadzone były dyskusje. A myślę, że o takim szlagierze warto porozmawiać. Ja osobiście stawiam na Detroit może po dogrywce,ale myślę że wygrają. San Jose coraz częściej ma problemy w grach wyjazdowych, przykładem był mecz z LA Kings i wczoraj z Columbusem. Dzisiaj pewnie zawodnicy także będą trochę zmęczeni wczorajszą batalią a Detroit ma urażoną dumę po przegranej z bardzo przeciętną drużyną Colorado. Myślę, że czas rozwinąć &quot;skrzydła&quot; .
Z pewnością spotkanie Red Wings - Sharks to jest hit hitów i niesamowicie emocjonująco zapowiada się ten mecz, Sharks wyglądają obecnie na najlepszy zespół ligi (co potwierdza tabela) i ich pojedyńcze wpadki nie powinny być nawet brane pod uwage. Red Wings którym stawia się zawsze i wszędzie poprzeczke niezwykle wysoko, czasami nie radzi sobie z presją , jednak ogólnie rzecz ujmując nie zawodzą i są w stanie &quot;pobić&quot; każdego przeciwnika. Mam wielką nadzieje na wspaniały mecz i grad bramek z obu stron, jeśli miałbym oddać jakiś typ w formie zabawy to stawiałbym na remis w regulaminowym czasie gry ???? Co się wydarzy w OT lub karnych to już naprawde trudno przewidzieć, jedno jest pewne, będzie ostro bo ten pojedynek to nie tylko walka o punkty lecz taki pojedynek psychologiczny, zwycięzcy z pewnością oprócz dopisanych punktów będzie &quot;dopisywać&quot; wysokie morale i ogromne zadowolenie z wygranej
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Atlanta Thrashers - Pittsburgh Penguins [ Typ:2 @ kurs: 1,95]
Analiza:
Mecz Pittsburgh vs Atlanta jest dal Pingwinów bardzo sprzyjającym meczem do zakończenie swojej nieciekawej gry. Do bramki wraca wkońcu ich &quot;prawowity stróż bramki&quot; - Marc Andre-Fleury, który jak bronił był sporym plusem w obronie PIT - parktycznie 5 ostatnich jego występów to 5 WIN, mimo iż wcale wysokiego Sv% nie miał - miał tyle ile było trzeba i faktem jest, że jego ponowne pojawienie się upewni grę w obronie. Napewno każdy zauważył, że PIT w tym sezonie to nie ta sama drużyna co w poprzednim - głównym tego powodem są 2 braki w obronie - Gonchara i Withney&#39;a, którzy byli prawdziwym defensywnym powerem ofensywym (jeśli można to tak nawzać ;P ). Bez tych dwóch obrońców PIT sobie jeszcze jakoś radzi i ich gra przez pewien okres czasu wydawałoby się, że już wróciła do normy a jednak dalej czegoś brakuje. Dziś za sprawą mocnej obstawy w bramce i zwykle bardzo dobremu atakowi Penguins oraz sprzyjającemu przeciwnikowi możemy się spodziewać ich wygranej. Atlanta wróciła na stare śmieci i dalej przez ich serię 3-4 przegranych przewinie się jedna wygrana. Ostatnio właśnie wygrali z Ottawą - 4:1 i w sumie nie grali jakiegoś świetnego hokeja - taki typowy Thrasherowy hokej;P o OTT już nic nie mówie bo oni to narazie totalne dno z którego narazie nie ma wyjścia. Wcześniej Atlanta rozegrała 2 mecze z rewelacyjnie grającymi &quot;Misiami&quot;, którzy gładko ograli ich najpierw 7:3 a następnie 4:2. Pittsurgh miał jakieś 3-4 dnia na poprawienie swoich problemów w grze, bo właśnie tyle czasu minęło od ich ostatniego meczu. Jeśli dzisiaj zobaczymy bardzo dobrą grę w ataku Pingwinów (jak u Bostonu) i na bramce będzie stać Fleury to goście powinni wyjechać zadowoleni z wygraną na koncie.


Nie wiem czy będzie to odpowiedni wpis do tego tematu, ale sobie pozwolę. Chodzi mi o mecz Detroit-San Jose Sharks. Jakie są Wasze przemyślenia odnośnie tego meczu, typy, chciałbym o ile to możliwe, żeby w tym dziale prowadzone były dyskusje. A myślę, że o takim szlagierze warto porozmawiać. Ja osobiście stawiam na Detroit może po dogrywce,ale myślę że wygrają. San Jose coraz częściej ma problemy w grach wyjazdowych, przykładem był mecz z LA Kings i wczoraj z Columbusem. Dzisiaj pewnie zawodnicy także będą trochę zmęczeni wczorajszą batalią a Detroit ma urażoną dumę po przegranej z bardzo przeciętną drużyną Colorado. Myślę, że czas rozwinąć &quot;skrzydła&quot; .
Też myślę, że Red Wings wygrają to spotkanie i że ich ostatnia słabsza gra była właśnie spowodowana przygotowaniami do tego meczu. Zresztą ostatni Lost Sharks też ma wg mnie tą samą przyczynę. To będzie bardzo ciekawy meczyk ???? Aha... bym zapomniał - odnośnie Bostonu i WSH. Uważam, że Boston nie będzie miał problemu z wygraniem tego spotkania, lecz o WSH już tego nie powiem.
Pozdrawiam Maritos​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja też pozwolę sobie skomentować to wielkie wydarzenie. Chciałbym aby Rekiny wygrały i zapewne gdybym był zmuszony do postawienia dałbym 2 ML. Co do słabszej formy San Jose myślę ze jest to troszkę przesadzona wersja ponieważ wczoraj oddali 48 strzałów, a Mason był &quot;niezniszczalny&quot;, wcześniejszy mecz z L.A. też do łatwych nie należał ale wygrali i to się liczy. A dziś grają ze swym największym rywalem i nie wierze w to żeby takie aspekty jak zmęczenie miały tu jakieś znaczenie, to są profesjonaliści i w takich meczach chcą udowodnić kto jest najlepszy. To samo tyczy się Detroit przecież ostatnio ich gra też była niezbyt olśniewająca, każdy mówi że grają na pół gwizdka ale prawda jest taka, że ich hegemonia powoli przemija i już nawet twierdza Detroit nie jest nie do zdobycia. To będzie piękny pojedynek, który mam nadzieję nie zawiedzie oczekiwań. A i jeszcze z bukmacherskiego punktu widzenia obstawiałbym za overkiem 5,5 :-D
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Ja w meczach ✅Bostonu i Waszyngtonu ✅ upatruje overki, statystyki dość ciekawe a w dodatku ostatnio obie drużyny się nieźle rozstrzelały
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mats Sundin będzie kontynuować swoją karierę w NHL , w zespole Vancouver Canucks.

Vancouver General Manager Mike Gillis w czwartek ogłosił, że Sundin podpisał jednoroczny kontrakt z zespołem.

37-letni Szwed, po 13 sezonach spędzonych w Toronto miał do wyboru wiele opcji, mówiło się nawet o rezygnacji z gry w hokeja lub powrocie do rodzimej Szwecji.

Sundin zdobył 555 bramek i 766 asyst w NHL podczas 17 sezonów i ma 74 punktów w 83 meczach fazy Playoff. Miał liczne oferty od początku rozwiązania kontraktu z TOR. Jego agent, JP Barry, powiedział w zeszłym tygodniu, że ostateczne roztrzygnięcie odbyło się między ofertami NY Rangers i Vancouver Canucks.

info : nhl.com

Moim zdaniem Sundin to olbrzymie wzmocnienie ofensywy Canucks, z pewnością pomoże im w osiągnieciu ich celu i kto wie może w wygraniu Northwest Division
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Nie cieszę się bo jeszcze nie koniec, zostało jeszcze koło 5 minut do końca, ale jest 5:0 dla Detroit, mam nadzieję że żadnego horroru nie będzie ???? Pokazali kto jest prawdziwym mistrzem. Gratulacje dla mistrzów, ktoś pisał powyżej że zmęczenie nie wchodzi w grę bo to są profesjonaliści, a oni nie nie męczą?? Gratulacje dla skrzydeł
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie cieszę się bo jeszcze nie koniec, zostało jeszcze koło 5 minut do końca, ale jest 5:0 dla Detroit, mam nadzieję że żadnego horroru nie będzie ???? Pokazali kto jest prawdziwym mistrzem. Gratulacje dla mistrzów, ktoś pisał powyżej że zmęczenie nie wchodzi w grę bo to są profesjonaliści, a oni nie nie męczą?? Gratulacje dla skrzydeł
Ja odniosłem się do zmęczenia ale to całkiem w innym kontekście, więc trochę Ci nie wyszło to pytanie :-|

Co do dzisiejszej nocki to była bardzo udana praktycznie w każdym przypadku faworyt był górą, co do meczu DET - SJS to dla mnie jest to duże zaskoczenie, że taką karę dostały Rekiny. Ale najważniejsze że Phoenix wygrało :jezora: 2:1 na styku ale jest do przodu hah.
Pozdrawiam.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Podsumowanie meczu: Carolina - Florida
Carolina miała o połowę więcej strzałów, niż Florida i co dziwne Carolina nie wygrała czysto. Brawa dla bramkarza Floridy, który przez 3 PowerPlay puścił tylko jedną bramkę, a wszystkie inne dzielnie bronił.:jezora:
 
M 0

moralesjimi

Użytkownik
Mam pytanie do znawców tej ligi czy sesja wyjazdowa np ottawy polega na tym że wracaja oni po meczu do siebie, czy walą że prawie miesiąc nie zobaczą rodzin ???? ?
Dec 23 @PHI 7:00 PM
Dec 27 @CGY 10:00 PM
Dec 28 @VAN 10:00 PM
Dec 30 @EDM 9:00 PM
Jan 3 @TOR 7:00 PM
Jan 4 @NJ 7:00 PM
Jan 6 @BUF 7:00 PM
Jan 8 @BOS
 
M 0

mest1987

Użytkownik
A dziś grają ze swym największym rywalem i nie wierze w to żeby takie aspekty jak zmęczenie miały tu jakieś znaczenie, to są profesjonaliści i w takich meczach chcą udowodnić kto jest najlepszy.
To szczerze mówiąc nie wiem w jakim aspekcie się wypowiedziałeś bo powyżej jest napisane jak byk, że nie sądzisz by zmęczenie odegrało jakąś rolę, ale odegrało.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To szczerze mówiąc nie wiem w jakim aspekcie się wypowiedziałeś bo powyżej jest napisane jak byk, że nie sądzisz by zmęczenie odegrało jakąś rolę, ale odegrało.
Sens tego był następujący, że jak wszyscy wiemy na hitowe spotkania każdy mobilizuję się ile da, moje zdanie na ten tema zakładało, że graczy SJS nikt nie będzie tłumaczył zmęczeniem, w końcu niektórzy grają juz w tej lidze od kilku lat i są przyzwyczajeni do takich wysiłków, co więcej chodziło mi bardziej o elementy ambicjonalne. Jednak każdy może odbierać wypowiedzi na różne sposoby dlatego nie robię żadnych wyrzutów, w spokoju tłumaczę się z tego co napisałem. :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie do znawców tej ligi czy sesja wyjazdowa np ottawy polega na tym że wracaja oni po meczu do siebie, czy walą że prawie miesiąc nie zobaczą rodzin ???? ?
Dec 23 @PHI 7:00 PM
Dec 27 @CGY 10:00 PM
Dec 28 @VAN 10:00 PM
Dec 30 @EDM 9:00 PM
Jan 3 @TOR 7:00 PM
Jan 4 @NJ 7:00 PM
Jan 6 @BUF 7:00 PM
Jan 8 @BOS
Popatrz na miasta. Jeśli grają dzień po dniu to nie będą wracać do domu. Z Calgary lecą do Vancouver, dalej do Edmonton. Mała przerwa na Nowy Rok. Jeden mecz w Toronto i później masz już miasta z USA. Też leżące &quot;niedaleko&quot; siebie. Takie życie sportowca, że jest ciągle w podróży. Rzadko kiedy w NHL ekipa nie gra przez 3-5 dni. Jak już nie grają to z reguły trenują u siebie.
Dla ciekawostki w zeszłym sezonie na początku NJ Devils mieli same wyjazdy. Spowodowane to był tym, że kończyli remont własnej hali. Dlatego pierwsze 9 spotkań w sezonie rozegrali na wyjeździe:


Ostatnio dostałem PW z pytaniem o to czy Oviechkin i jego rosyjscy koledzy z WAS Capitals będą grali w meczu NHL czy pojechali grać w reprezentacji Rosji.
Nie ma mowy, żeby zawodnicy z NHL jechali na mecze reprezentacji. Tym bardziej na mecz towarzyski reprezentacji.
Rosjanie grali bez m.in. Oviechkina, Radulova, Fedorova, Nabokova( jest Kazachem ale występuje w reprezentacji Rosji) podczas MŚ w Kanadzie. W tym czasie Ci zawodnicy grali w playoffach NHL. Dopiero jak WAS, NSH, SJS odpadli z walki o Stanley&#39;a Ci dołączyli do reprezentacji. Podobnie było z reprezentantami grającymi w Ottawie, czy Anaheim, Healtey, Bertuzzi, Perry itd.
Teraz uwaga i prośba do piszących w temacie ;)
LuckyLuck Twoje posty nic nie wnoszą. Piszesz meczu, że wygrałeś tyle i tyle to fajnie... Ale to nic nie wnosi do tematu. Takie rzeczy nawet nie są wskazane w dziale Kupony. A tutaj tym bardziej i wszystkie takie posty są usuwane. Innych także będa usuwane.
Podobnie suche typy. Jeśli już ktoś podaje, że gra na WAS Capitals to niech napisze kilka zdań dlaczego.
Jeszcze prośba:
Pisząc analizę, prozpocyję itd. podajecie kursy. Ale mało kto podaje bukmachera. Proszę o podawanie także bukmachera. Jest to przecież bardzo ważne gdzie jest/był dany kurs na dany zakład.
Pozdrawiam,
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom