>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
M 0

matriks1111

Użytkownik
Tak na marginesie, żeby nie było że się czepiam - w hokeju nie gra się kwart tylko tercje - taka mała techniczna uwaga ;)
A swoją drogą nie wiem czemu Cię to tak dziwi? To jest US Sports i tutaj każdy wygrywa z każdym i nikt nie może mieć passy samych zwycięstw. Do tego dochodzi jeszcze granie poza domem na innej tafli. Powiesz śmieszne, ale Calgary nie remisowało o 21 meczy - sam zagrałem na X i jestem szczęśliwy.
Trzeba było zagrać na zwycięstwo w meczu po 1.7 - wtedy byś nie płakał ????
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Sajuken musżę powiedzieć, że mnie troche rozbroiłeś ????
a poczatku 2 kwarty
W hokeju są tercje :p - to nie kosz. Apropo dzisiejszych meczy - czułem, że będą bubble jakieś, bo te zestawienia drużyn jakieś &quot;nietakie&quot;. I popieram wypowiedź powyżej - to jest hokej - NHL, gdzie każdy może wygrać z każdym, ale.... nie musi ???? czasami wygrywa a czasami nie i właśnie tym trudnym zadaniem jest przeanalizowanie, kto jest bardziej dyspozycyjny a nie kto jest wyżej w tabeli ;).

Pozdrawiam Maritos
 
M 0

mest1987

Użytkownik
A ja uwielbiam w tym sporcie niespodzianki i to, że każdy wygrywa z każdym dzięki temu mogę zarobić naprawdę dobre pieniądze. poza tym potwierdza się również fakt, że mając w tym sporcie nawet dużą wiedzę, nie jest się w stanie często dobrze postawić. To mnie cieszy bo nie jestem znawcom hokeja, a progresja jaka gram daje mi wymierne korzyści. Pozdrawiam i życzę dobrych typów.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie jeden się już na progresjach w NHL wykrwawił ???? Oczywiście jeśli się ma duży budżet (a nawet powiedziałbym ogromny) to progresja jest jak najbardziej skutecznym systemem. Aczkolwiek przełożenie wiedzy na pieniążki w NHL jest możliwe co już wielu użytkowników forum udowodniło. A to że nie jesteś &quot;znawcom&quot; ( ???? ???? ???? ) hokeja wierz mi że wcale nie pomaga twojej progresji - wręcz przeciwnie ???? (proponuje za zarobione &quot;dobre pieniądze&quot; na niespodziankach w NHL zainwestować w słownik)
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
poza tym potwierdza się również fakt, że mając w tym sporcie nawet dużą wiedzę, nie jest się w stanie często dobrze postawić.
Sorry, ale dla mnie ta wypowiedź jest jakaś &quot;niedopisana&quot;. Odnoszę wrażenie jakby Twój post tyczył się tylko do NHL... Być może nie wiesz o co dokładnie mi chodzi, ale popatrz na ludzi stawiających piłkę czy jakikolwiek inny sport, którzy nie trafiają kursów po 1,15 i naprawdę mają olbrzymią wiedzę - także mówienie tutaj tylko o jednym sporcie jest nie na miejscu, bo niespodzianki są wszędzie - w każdym sporcie !

Pozdrawiam Maritos
 
M 0

mest1987

Użytkownik
Oj raz mi się pomyliło ze słówkiem, rozmawiałem przez telefon pisząc tamtego posta. Jeśli miałbym wytykać wszystkie błędy ortograficzne i interpunkcyjne na tym forum, to musiałbym poświęcić całe swoje życie:-D Nie mówiąc o błędach merytorycznych, które znawcy ???? hokeja popełniają bardzo często pisząc, np. ktoś przegrywał z kimś, a okazuje się zupełnie odwrotnie, ale dziękuję za zwrócenie uwagi. Myślę, że gdybyśmy porównali moje zyski a np. maritosa wypadłby blado przy moich. Proszę nie odbierać tego złośliwie, to jest prawda. pozdrawiam
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Dzisiejsze mecze:


Dla mnie od razu rzuciły się w oczy dwa mecze, które myślę że warto zagrać.
San Jose Sharks vs Edmonton Oilers
Już dawno nie było drużyny, która by w taki sposób miażdżyła każdego z przeciwników w lidze i miała tak mało porażek po ćwiartce sezonu. Przypomina mi się Detroit sprzed paru lat. San Jose rozegrało 26 meczy, z czego wygrała 22! Aż trudne do uwierzenia. Nie będe tu wymieniał zawodników w ekipie Rekinów którzy się wyróżniają, bo to nie ma sensu. Po prostu każda formacja tej druzyny gra perfekcyjnie. Gdyby było inaczej, to by tyle razy nie zwyciężali ???? . No ale myslę że prędzej czy później odpuszczą z tonu, bo to niemożliwe by trzymać taką formę przez cały sezon. Tak się stało z Ottawą rok temu czy Buffalo dwa lata temu. Z San Jose będzie pewnie tak samo. Co do dzisiejszego meczu - Rekiny podejmują Nafciarzy na własnym lodzie, na którym są nie do przejścia (15 meczy 14 zwycięstw). Czy Edmonton sprawi, że Rekiny zapiszą na swoim koncie drugą porażkę? Nie sądzę. Co prawda może zadziałać tu prawo serii, ale moim zdaniem warto tu po raz kolejny zagrać na San Jose. Nie trzeba tu wymieniać plusów drużyny, wystarczy popatrzeć na to co robią w tym sezonie. Kurs niski, dlatego IMO warto też zagrać over 5,5. Kurs wyższy, a oba teamy są dość bramkostrzelne.

Mój typ: San Jose @ 1,60 / over 5,5 @ 1,90 (2:3)
Detroit Red Wings vs Chicago Blackhawks
Pojedynek na szczycie w Dywizji Centralnej. Detroit jest drugie w konferencji, ale mimo tego nie zachwyca tak jak to było w tamtym sezonie czy chociażby w play-offach. Dlatego moim zdaniem nie warto na Czerwone Skrzydła grać, tymbardziej, że Chicago im zwyczajnie nie leży. Doskonale pamiętam tę serię porażek z tym zespołem w tamtym sezonie. A w tym Chicago gra jeszcze lepiej. Dlatego tutaj tez pokusiłbym się o over. Z jednej strony doświadczona dobrze zgrana ekipa z Detroit, która strzeliła już 90 goli (2 miejsce pod tym względem), a z drugiej młode wilki z Patrickiem Kane&#39;em na czele. A kurs zachęca.
Mój typ: over 5,5 @ 1,80 (5:4)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
????Tampa Bay vs. Buffalo
Typ: 1 [2,52]⛔

Dzisiejsza noc to kolejna szansa dla Tampy aby w końcu odnieść zwycięstwo.
Myślę, że możę to być tym bardziej realniejsze ponieważ w St. Pete Times Forum zawitają Szable z Buffalo, które ostatnio przechodzą ciężki okres. Oczywiście to goście i tak są dziś faworytem. Tampa jest zadziwiającym przypadkiem, mają tak dobry skład i co ważniejsze przecież nie mają plag kontuzji a mimo to grają totalne dno. Faktem jest że w konfrontacjach z potentatami ligi Tampa w obecnej formie nie ma szans ale z przecietnym w tym sezonie Buffalo, jest nadzieja na sukces jakim niewątpliwie będzie przerwanie passy 6 porażek i poprawienie bilansu który w ostatnich 12 meczach wygląda jeszcze gorzej 1-11 ???? . Jeśli chodzi o gości to ich bilans w 10 ostatnich spotkaniach to 2-8 także można śmiało stwierdzić że dziś spotykają się 2 drużyny które przechodzą poważne załamanie formy. Jak na razie tylko raz w tym sezonie Tampa grała z Sabres i o dziwo wygrała 5:2, także może to być dobrą prognozą na dziś.

Detroit vs. Chicago
Typ: 1 [1,75]⛔

Tutaj w największym skrócie bo nie mam zbyt wielkiej weny na tworzenie analizki. Wydaję mi się że młody zespół Chicago nie jest jeszcze na tyle doświadczony by podbić dziś Detroit. Swoją myśl opieram także na tym, że Blackchawks grali niedawno z San Jose, które jest na tym samym poziomie co Detroit, co prawda młodzi nie dostali łomotu jednak przegrali i myślę że dzisiaj będzie tak samo, minimalnie jedną bramką.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Spotkanie: Florida Panthers - Boston Bruins (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 1,73

Analiza: Mimo braku kilku ważnych dla zespołu obrońców drużyna Bostonu wciąż zwycięża. Na mecz z Floridą nie pojedzie Andrew Ference który uskarża się na kontuzje kości piszczelowej oraz Aaron Ward który ma problemy z nogą. Niewiadomą jest występ Dennisa Widemana, który został wycofany z gry pare godzin przed poprzednim spotkaniem BOS z Tampą. Mimo tych osłabien obrona Bruins prezentowała się w meczu z Lightning bardzo dobrze , stracili tylko jedną bramke dopiero w 58 minucie meczu, zaś najlepszy moim zdaniem obecnie bramkarz NHL Tim Thomas obronił 30 strzałów w tym meczu. Bruins są obecnie bardzo mocną ekipą a ich bilans wygranych jest imponujący, na 25 spotkań aż 17 razy zwycięsko w regulaminowym czasie odnosili gracze Bostonu. W ofensywie zespół Bostonu prezentuje się nad wyraz ciekawie, David Krejci , zdobył gola w meczu z Tampa Bay Lightning, wydłużając swoją strzelecką serię do trzech gier. Ponadto zawodnik Bruins punktuje nieprzerwanie od siedmiu spotkań [5G, 11A]. Boston dogonił już zespół Minnesoty Wild, i ze średnią 2.08 straconego gola na mecz przewodzi w lidze pod tym względem. W ostatnim całkiem niedawnym spotkaniu obu zespołów górą byli gracze Boston Bruins pokonując we własnej hali Panthers 4-2, dziś Boston jedzie do Floridy jak do zespołu który po raz pierwszy w tym sezonie ma serie 3 zwycięstw z rzędu zaś w ostatnim spotkaniu pokonał Buffalo 2-1 (świetny występ bamkarza Craiga Andersona). Pantery zdobyły aż 11 bramek w trzech ostatnich spotkaniach we własnej hali , czy dziś dopisze im skuteczność ? Florida ma na to duże nadzieje, ponieważ to ich ostatnie jak narazie spotkanie na własnym lodzie, od przyszłego spotkania zaczynają serie 5 trudnych spotkań na wyjeździe. Moim zdaniem Miśki z Bostonu dadzą sobie rade z osłabionym przecież (Nathan Horton, Cory Stillman, David Booth) i dużo słabszym zespołem FLO który po ostatnich trzech wygranych meczach może spocząć na laurach. Do grania również bez ML po kursie 2.15
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A wy nie zrozumieliscie o co mi chodzilo chyba ???? . To ze niespodzianka to kij bo i tak Calgary wygralo tu nie o to chodzi. Passe mam niesamowita od paru dni wiec tym jednym meczem sie nie przejmuje szczegolnie ze zagralem se za przyslowiowego zlotka. Tu chodzi o mecz. Co zawodnicy Calgary wyrabiali po prostu bylo smieszne. W 1 &quot;tercji&quot; po prostu byla ciagle PP Blouis. Co to za mecz gdy odbywa sie przez caly czas na jednej polowie. Myslalem ze druga sie zmieni a tu jak juz mowilem nawet przy koncu jednego oslabienia zaczynalo sie nastepne????. To tak jakby w pilce noznej jedna druzyna bronila sie przez cala polowe na swoim polu karnym. Uwierzcie mi byl to naprawde zenujacy widok i szkoda zmarnowanego czasu/niewyspania w pracy. :spokodfhgfh:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Florida Panthers - Boston Bruins [ Typ:2 @ kurs: 2,15]✅

Analiza:
Mecz na pierwszy rzut oka bardzo pewny. Boston gra fenomenalnie i trzymają taką formę już od co najmniej 10 spotkań. Kładą wszystkich na łopatki bez problemu - nawet Red Wings musiało uznać ich wyższość przegrywając 4-1. Na bramce Bostonu Thomas, który jest najlepszym bramkarzem patrząc przez pryzmat ostatnich 10-15 meczy. Boston nie ma żadnych problemów ze strzelaniem goli i przekonałem się do ich już dość stałego poziomu gry. Mimo, iż uważam typ za dość pewny niepokoi mnie jedna sprawa. Mianowicie Florida zaczęła grać coś ciekawego, choć jeszcze nie wiadomo jak długo. Głównym motorem napędowym Floridy jest bramkarz Anderson. Panthers nie ma 3 najlepszych graczy - Hartona, Bootha i Stilmana. Jeszcze w meczu z Buffalo udało się im bez nich wygrać mecz, ale dziś podczas gry z Bostonem napewno ich zabraknie i zaważy to na wyniku meczu. Jeśli Florida zagra tak jak w meczu z Buffalo to podejmie z Bostonem bardzo równą grę. Jednak liczę na to, że nawet jeśli zagrają dobrze to Boston zagra lepiej.


VS

:hokej: New York Islanders - Atlanta Thrashers [ Typ: 1 @ kurs: 2,20]⛔ Analiza: W meczu Islanders vs Thrashers upatruję jako zwycięzców gospodarzy, którzy radzą sobie całkiem nieźle i odebrali punkty nie jednej bardzo dobrej drużynie. Thrashers również grało ostatnio bardzo dobrze, ale nie widzę za bardzo w nich dalszego potencjału. W Islanders liczę przede wszystkim na dyspozycję ich bramkarza - Mcdonalda. Pokazał nie raz jak bardzo dobrze potrafi bronić.


VS

:hokej:St. Louis Blues - Phoenix Coyotes ML [ Typ: 2 ML @ kurs: 1,92 ]⛔ Analiza: St Louis Blues grali ostatnio bardzo dobrze za sprawą bramkarza - Masona, ponieważ miał wzwyżkę formy, ale po niej już chyba zostały tylko ostatki a ich przeciwnik wg mnie bardzo wymagający - Coyotes. Grają bardzo dobrze - wygrana z LA, Toronto czy bardzo bardzo zaciekła walka z Sharks. Myslę, że wkońcu Phoenix gra tak jakby tego chciał ich trener - legendarny Gretzky.

VS

:hokej:Los Angeles Kings (ML) - Columbus Blue Jackets [ Typ: 1 @ kurs: 1,94]✅ Analiza: Na LA stawiam już od jakiegoś czasu i grają bardzo dobrze, ale zawsze następuje jakiś słabszy moment w meczu i głupio przegrywają. Columbus jest wg mnie drużyną jak najbardziej w ich zasięgu, ale nie będzie łatwo bo &quot;Kurtki&quot; niedawno grały bardzo przyzwoicie. Na ten mecz z racji bardziej przychylnego przeciwnika i serii minimalnych przegranych LA i ich bardzo dużej potencjalnej siły stawiam dziś właśnie na nich.

Przepraszam, ale nie miałem czasu napisać szybko czegoś kokretnego, bo niedawno wróciłem a na szybkiego tylko takie mało istotne analizy się udało napisać - o ile można to tak nazwać.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Anaheim vs. Columbus
Typ: 1 [1,75]
✅
Dziś wybieram spotkanie, które pozornie wydaje mi się najpewniejsze ze wszystkich pozostałych. Typ na Kaczory opieram na swej obserwacji gry Anaheim na własnym lodzie, gdzie naprawdę ciężko jest im zajść za skórę. Oczywiście nie świadczy to o tym że są niepokonani u siebie, ponieważ przegrali u siebie 7 z 10 przegranych meczy. Ostatnio Anaheim gościło w Detroit i Chicago i nie udało im się zdobyć choćby punktu, dlatego dziś jest wiele przesłanek ku temu, że Kaczory powinny pokonać Niebieskie Kurtki. Dzisiejsi goście zagrają 3 mecz z serii wyjazdowych, poprzednie to porażki w L.A. i San Jose, tracąc w obu meczach po 3 bramki. Myślę też że duże znaczenie może mieć to że Anaheim ostatni mecz o dziwo grało w środę, więc mieli dużo czasu na przygotowanie się do dzisiejszego pojedynku, z informacji na nhl.com wynika że Kaczory dużo czasu poświęciły na grę w przewadze.
Fakt, że moja skuteczność ostatnio nie jest zbyt wysoka, jednak co do dzisiejszego meczu jestem dobrej myśli.
Pytanko do typujących co myślicie o dzisiejszym typie na Huragany, ostatnio przechodzą poważny kryzysik i zastanawiam się czy będą w stanie sprostać dzisiaj Capitals. Jedynie biorę pod uwagę typ Money Line :confused:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets ✅

Typ : 1

Kurs: 1,80

Analiza: Anaheim powracają do domu, po kilku średnio udanych występach na wyjeździe dziś Ducks zmierzą się u siebie z Columbusem, ostro pracowano w ekipie Ducks w ostatnich dniach zwłaszcza nad poprawą ich gry w Power Play, czy to pomoże odnieść w końcu zwycięstwo ? Myśle że tak. Kaczki odpoczywały od środy, kiedy to przegrali z Chicago 4-2 dając sobie wbić dwie bramki w ostatniej tercji spotkania, dziś scenariusz ten nie ma prawa się powtórzyć tym bardziej że żałośnie na wyjazdach prezentuje się w tym roku Blue Jackets które wygrało tylko 30 % wyjazdowych meczy. Teemu Selanne (Anaheim) jest liderem w klasyfikacji goli strzelonych w przewadze [13] W meczu Chicago także zdobył gola z PP. Tylko jedna bramka Fina w tym sezonie padła podczas sytuacji 5 na 5. To wyraźnie pokazuje że każde PP będzie wielkim zagrożeniem dla zespołu Columbusu. Blue Jackets spróbują dzisiejszego wieczoru uniknąć trzeciej z koleji porazki z rzędu, wyjazdowej porażki, z ostatnich 9 meczy tej drużyny aż 5 skończyło się dla Columbus stratą punktów. Tym który będzie chciał zatrzymać Anaheim będzie z pewnością Steve Mason , który został wybrany Debiutantem Miesiąca, po tym jak osiągnał bilans 5-2-1 z 91,9-procentową skutecznością obron. Do gry w zespole &quot;Niebieskich Kurtek&quot; będzie gotów Pascal Leclaire który powraca po kontuzji. Kaczki pokonały w ostatnim spotkaniu obu zespołów Blue Jackets w stosunku 3-2, sądze że dziś będzie podobnie a być może zwycięstwo Ducks może okazać się jeszcze bardziej okazałe
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes [ Typ:1 @ kurs: 1,90] ✅

Analiza:
Dziś mecz Chicago Blackhawks vs Phoenix Coyotes. W tym meczu podobnie jak bukmacherzy stawiam na gospodarzy, którzy wyprofilowali się na dużo lepszą drużynę przez dotychczasowe mecze. Ostatni mecz grali z Red Wings, który przegrali dopiero po karnych, wcześniej spotkali się z również bardzo mocnymi Ducks i odnieśli zwycięstwo, zaś w meczu z rewelacyjnymi Sharks walczyli zaciekle do OT. Phoenix gra bardzo ciekawie i coraz lepiej, ale ich amplutuda formy jest zbyt wysoka - 2 mecze temu zagrali ładny mecz z Toronto a ostatnio ulegli St Louis i nie było za bardzo widać ich pomysłu na grę w tym meczu. W meczu z Toronto czy LA nie było widać braku ich ostatnio zakupionej gwiazdy - Oli Jokinena, ale wg w tym meczu byłby niezbędny do nawiązania walki z gospodarzami, niestety jest kontuzjowany co napewno da się to odczuć w tym meczu. Biorąc pod uwagę ogólnie dużo lepszą grę Chicago i bardzo duże wachania formy Phoenix oraz brak ich najlepszego zawodnika stawiam na Chicago.


VS

:hokej: Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets [ Typ: 1 @ kurs: 1,80 ]✅ Analiza: Mecz Anaheim Ducks vs Columbus Blues Jackets to meczy uważany chyba przez wielu za najpewniejszy i myślę, że tak będzie jeśli faktycznie Colubus już zakończył swoją dość dobrą jak na nich formę przegrywając z LA 3-0. Nawet jeśli zagrali by z podobnym napędem co 3-4 mecze temu to i tak będzie bardzo trudno. Ducks, bo dziś z nimi się pojedynkują grają bardzo dobrze. Przegrali ostatnie 2 mecze, ale z ciężkimi przeciwnikami i bardzo minimalnie - z Red Wing i Chicago. Jednym zadniem - Anaheim gra optymalnie do ich możliwości, w dodatku na bramkę powraca podstawowy bramkarz Giguere, który prezentuje tą samą bardzo dobrą formę co jego zastępca, ale napewno będzie chciał się chłopak pokazać i nawet może zaliczy Sv 100%, bo atak Kurtek jeśli się chce i ma możliwości to można skutecznie zwalczyć jak to zrobiło LA a mają o dużo słabszą obronę od Ducks w moim przekonaniu.

VS

:hokej:Colorado Avalanche - Vancouver Canucks ML [ Typ: 2 ML @ kurs: 1,98]⛔ Analiza: Jak dla mnie kursik miodzio, z którego warto skorzystać. Colorado jakoś wyraźnie sobie nie radzi być może, że od dłuższego czasu brakuje paru kluczowych zawodników - Sakica, Foota czy w obronie Tucera sam nie wiem, ale wiem, że ich gra nie bardzo zachwyca a gdy zremisowali z Dallas, ktrzy grają jak narazie fatalnie to dało mi do myślenia. Vancouver to troche inna bajka, ponieważ oni są w dość sporym rozmachu, niestety po drodze stracili kapitana a zarazem kapitana - Roberta ???? . Jeśli &quot;Lawiny&quot; zaprezentują to co ostatnio jest ich standardem to będzie to z pewnością za mało przy dość dobrej formie Orek. Gram typ MoneyLine z racji tego, że goście nie zremisowali od dość długiego okresu czasu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ottawa vs. Florida
Typ: 1 [1,9]⛔
Dziś wędrujemy do Kanady, gdzie Ottawa podejmie Pantery z Florydy.
Senatorzy po słabym początku sezonu, zaczynają sobie co raz lepiej radzić czego dowodem są ostatnie 4 zwycięstwa w 5 pojedynkach. W dużej mierze jest to zasługa kapitalnego tria Spezza, Alfredsson, Heatley którzy właśnie w ostatnich 5 pojedynkach zdobyli 10g i 10a. Poza tym ostatnie mecze Ottawy na własnym lodzie pokazują, że ta drużyna u siebie czuję się bardzo dobrze i nie jest skora do oddawania punktów. Warto też zauważyć, że bramkarz Auld we własnej hali ostatnio wpuszczał nie więcej niż 2 bramki. Co do dzisiejszych gości, mieli ostatnio bardzo dobrą passę 3 wygranych. Pantery potrafiły pokonać na wyjazdach Washington i Rangers a także u siebie Sabres. Jednak w sobotę polegli na własnym lodzie z Bostonem 0:4. Od dziś zaczynają mały wyjazdowy tour 5 spotkań. Nie jest też do końca pewne kto wystąpi w bramce Panter, jednak bardziej prawdopodobne że będzie to Craig Anderson który ma średnią 2 wpuszczonych bramek na mecz co w porównaniu z Vokunem i jego średnią 3 wygląda o wiele korzystniej. Prawdopodobnie do gry powrócą Booth i Stillman, także nie wątpliwie jest to duże wzmocnienie.
Podsumowując zapowiada się ciekawe spotkanie, myślę że z lekkim wskazaniem na Ottawę ale dla ostrożniejszych polecam typ ML
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Toronto Maple Leafs - New York Islanders ✅

Typ : 1

Kurs: 2,10

Analiza: Zarówno New York Islanders jak i Toronto Maple Leafs to drużyny będące obecnie w jakiegoś typu przebudowie, odmłodzenie kadry, poszukiwanie i wprowadzanie do gry młodych zdolnych graczy i tym samy budowanie swojej potęgi na przyszłe sezony to cele obu zespołów. Dzisiejszej nocy oba te kluby spotkają się w Air Canada Center, Toronto będzie chciało zakończyć serie 3 x loss zaś Islanders przyjadą z nadziejami na zwycięstwo których ostatnio odnosi bardzo mało. Oba zespoły z pierwszorocznymi trenerami i bez wielkich gwiazd, szybko porzuciły marzenia o tegorocznym play off, w Konferencji Wschodniej Islanders zajmują 13 pozycje zaś Maple Leafs 12. Osłabienia w zespole NY Islanders są wciąż spore, skrzydłowy Kyle Okposo oraz center Frans Nielsen którzy mieli prowadzić Islanders do wygranych w tym roku , nie mogą wciąż zaleczyć swych urazów. Nie trenują z drużyną także bramkarz Rick DiPietro (kolana), defensor Radek Martinek (łopatka) i Bruno Gervais (nogi) oraz center Mike Gryfice. W zespole z Nowego Yorku kryzys jest widoczny bardziej niż kiedykolwiek, przegrana z równie słabą Atlantą aż 1-5 pokazuje tylko jak daleko jest jeszcze ten zespół od swojej optymalnej dyspozycji. Joey MacDonald, bramkarz NYI być może wykazuje już oznaki zmęczenia, przepuścił aż pięć bramek na 17 strzałów w meczu z ATL, co daje mu naprawde śmieszną średnią obronionych strzałów ... w ostatnich pięciu meczach jego GAA wynosi aż 4.00. O Toronto słów kilka , jednym z ludzi na których Toronto chcę budować swój zespół na lata jest pozyskany z draftu w tym roku defensor Luke Schenn, podobno talent czystej wody. Niestety z powodu kontuzji w tym meczu nie zobaczymy tego utalentowanego zawodnika, co jest niewątpliwą stratą dla Toronto. Nie zagra również trzeci punktujący zespołu, Niklas Hagman. Niska skuteczność Toronto na własnym lodzie powinna ulec dzisiejszej nocy poprawie, jedna z najlepszych publiczności w NHL zasługuje na więcej zwycięstw.
 
luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
Boston - Tampa Bay ⛔ 5-3

Typ: 2

Kurs: 4,05 - BetGun

Tampa musi w końcu się przełamać ???? Zbyt bardzo ryzykowna to dzisiaj decyzja z takim zawodnikiem jak Boston ;) Ale w NHL&#39;u wszystko jest możliwe ???? Oby to była mega niespodzianka :] 7 porażek pod rząd Tampa Bay to zbyt dużo ???? Ta drużyna potrafiła w ubiegłym sezonie zaskakiwać ???? Liczę na przełamanie tylu porażek pod rząd właśnie w dzisiejszym spotkaniu ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia vs. N.Y. Islanders
Typ: 1 [1,4] ML✅

Dziś zawitamy do Wachovia Center gdzie Lotnicy podejmą Wyspiarzy. Zaczynając od gości, ostatnie sześć spotkań pokazuje dobitnie, że Nowojorczycy na pewno w tym sezonie nie są drużyną, która może rozdawać karty, a bardziej liczą na ogrywanie się młodych zawodników. Pięć porażek w ostatnich występach i 26 straconych bramek, świadczą o poważnych problemach Wyspiarzy w defensywie. Podstawowy bramkarz DiPietro już od dłuższego czasu leczy kontuzję i na razie ciężko powiedzieć kiedy powróci do gry. Poza tym do tego dochodzą inni kontuzjowani zawodnicy z podstawowego składu jak Comrie, Nielsen i Martinek. Dzisiejszy mecz jest drugim z serii 4 wyjazdowych, także jak na razie będzie na pewno ciężko o punkty dla N.Y. .Philadelphia Flayers dzisiejszy gospodarz ostatnimi czasy utrzymują wysoką i równą formę, o czym świadczy 7 zwycięstw w 10 spotkaniach. Warto też zauważyć że Lotnicy lubią wygrywać bądź też przegrywać w dogrywce. Najlepszy strzelec Phili Jeff Carter powiedział ostatnio że gra Lotników wygląda dobrze ale będzie jeszcze lepiej. Świadczy to tylko o tym że Flayers w tym sezonie stawiają sobie za minimum play off. Philadelphia jak na razie ma patent na Wyspiarzy, wygrali z nimi w tym sezonie dwukrotnie u siebie i na wyjeździe. Typ ML ponieważ jak już wspominałem Flayers często wygrywają po dogrywkach także lepiej się ubezpieczyć.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
✅ Nashville Predators - Vancouver Canucks (ML) ✅

Typ : 2

Kurs: 2.03

Analiza: Vancouver Canucks są w tym momencie w najgorszej dyspozycji od początku sezonu, spotkanie z Nashville może pomóc zmienić tą sytuacje. W obecnej seri 7 wyjazdowych spotkań zespołu Vancouver, mecz z Predators będzie 6 z koleji ich meczem na wyjeździe, jak narazie w 5 wcześniejszych Canucks tylko raz potrafili wygrać aż 4 razy przegrywając. Vancouver jest po ostrej strzelaninie z Colorado (przegrana 4-5 po karnych) , jeszcze wcześniej nieznacznie pokonali Minessote 2-1 (ich jedyne zwycięstwo w obecnej serii spotkań granych na wyjeździe), wyjazdowa seria kończy się w tą sobote meczem z Edmonton, później gracze Canucks wrócą już do domu. Vancouver ma poważne apetyty na szczęśliwe zakończenie wyjazdowej serii, chcą powrócić na własny teren z kilkoma chociaż zwycięstwami, narazie tylko jeden &quot;win&quot; na ich koncie, dziś powinni się bardzo postarać o drugi. Porażka VAN z Colorado została odebrana jako coś dosyć nie sprawiedliwego, zespół zagrał bardzo dobry mecz a mimo to zwycięstwa nie odniósł. Bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach Vancouver przeciwko Nashville radzili sobie hokeiści VAN, Bernier ma cztery gole i sześć asyst w ostatnich dziwięciu grach z Predators, zaś Sedin trzy bramki i cztery asysty w ostatnich czeterech maczach przeciwko Predators. Niestety dla Vancouver ich najwieksza gwiazda, Roberto Luongo nie może jeszcze zagrać, ale jego zmiennik Cory Schneider spisuje się coraz pewniej. W zespole Predators ostatnim ważnym wydarzeniem było zdobycie pierwszej bramki w NHL przez Antti Pihlstroma. Nashville będzie w tym meczu walczyć o trzecie z rzędu zwycięstwo we własnej hali, byłoby to sporym osiągnieciem dla Predators, zwłaszcza że siła ofensywna tego zespołu ostatnio jest mizerna, Martin Erat, nie trafił do siatki rywali od 11 gier. Chwile słabości przeżywa chyba także rewelacja ostatniego tygodnia NHL Pekka Rinne, w ostatniej grze (przeciwko Blues stracił aż sześc goli). Oznaki słabszej formy Predators oraz prawdopodobne przebudzenie Vancouver skłaniają do typowania na Canucks, typ po ML ponieważ VAN lubią wygrywać różnicą 1 bramki lub po dogrywce.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
VS

:hokej: Montreal Canadiens - Calgary Flames [ Typ:1 @ kurs: 2,05] ✅

Analiza:
Mecz Montreal Canadiens vs Calgry Flames zapowiada się ciekawie i wyrównanie, aczkolwiek sądzę, że w tym starciu gospodarze odniosą zwycięstwo. &quot;Płomienie&quot; mnie bardzo zniechęcają swoją nieregularną formą. Calgary pokonało 2 razy pod rząd Vancouver i za to im się kłaniam, ale poźniej ta gra to już totalna porażka a zaczęło się od przegranej z beznadziejnymi Dallas - jak dla mnie najgorszy mecz sezonu do tej pory. Później wymęczyli wygraną z Blues po karnych a ich ostatnia wygrana z Rangers to nic szczególnego, ponieważ Rangers grało jeszcze gorzej niż Calgary i ten mecz również nie należał do dyspozycyjnych. Gracze Rangers grali strasznie ospale i miałem wrażenie, żę to nie ten zespół, który gra solidnie w ataku. Akurat przy mniejszej aktywności ofensywy Rangersów dobry dzień zaliczył Mika Kippersoft. Jeśli Calgary podtrzyma taki stan gry a nic za bardzo nie zapowiada, że się zmieni to Montreal powinien bez problemu odnieść zwycięstwo, ponieważ jak dla mnie ich wizytówką jest dobry atak. Jak dla mnie dobry atak Montrealu = przegrana Calagry, ponieważ przypuszczam, że nie będzie się babrało tak jak Rangers (które nie wykorzystało wielu dogodnych sytuacji)..


VS

:hokej: Nashville Predators - Vancouver Canucks (ML) [ Typ: 2 ML @ kurs: 2,03 ]✅ Analiza: Mój następny typ to Vancouver Canucks w meczu przeciwko Nashville Predators. Nie ma co się rozpisywać - &quot;Orki&quot; radzą sobie ostatnio bardzo dobrze i nawet po stracie podstawowego bramkarza i zarazem kapitana grają na przyzwoitym poziomie. Spoglądając na listę graczy Nashville nie widać nic ciekawego - jeden przyzwoity zawodnik a reszta to jacyś &quot;no name&quot;. Mimo to Predators jakoś przędzie i Ci &quot;no name&quot; od czasu do czasu pokaża coś ciekawego. Predators to defensywna drużyna, która skupia się na strzeleniu paru goli i cofnięciu się jeszcze bardziej w obronę. Ich styl gry przypomina grę Minnesoty, ale do nich im jeszcze bardzo dużo brakuje. &quot;Orki&quot; to też drużyna defensywna, ale ich obrona ostatnio została słabiona przez kontuzję bramkarza. W przeciwieństwie do Predators Vancouver ma o wiele więcej do zaoferowania w ataku. Doskonale się do tej pory spisują bracia Sedin i Dimitra. Myślę, że ta przewaga w ataku Orek da im zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom