>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
ST&#39;Louis Blues v Calgary Flames / typ: 1/kurs: 2.25/
St&#39;Louis ostatnio pogubili troche punktów znajdują się na drugiej pozycji w swojej dywizji za najbardziej skutecznym zespołem tego sezonu z Detroit przegania natomiast lepszą skutecznością Columbus i kilkoma punktami Chicago i Nashville.Myśle ze w tym spotkaniu na swoim terenie nie pozwolą sobie na trzecią porażkę z rzędu, dzisiejszy ich rywal spisuje sie dobrze występuje podobnie jak ST&#39;L w wyrównanej dywizji gdzie wszystkie zespoły mają podobny dorobek punktowy.Caglary wygrał cztery wyjazdy z rzędu myśle że piąte zwycięztwo jest z ich strony mało prawdopodobne grając z rządnymi wygranej ekipie Blues które w ostatnim pojedynku u siebue zwyciężyli z nimi 3-0
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
ej co widzicie w meczu Detroit - Waschington ? Bo uważam,że Detroit to wygra.... chciałem się zapytać tych, co się lepiej znają na hokeju...... ????
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
ej co widzicie w meczu Detroit - Waschington ? Bo uważam,że Detroit to wygra.... chciałem się zapytać tych, co się lepiej znają na hokeju...... ????
Siemka!

Innej mozliwosci niz wygrana Detroit w tym meczu nie przewiduje. Za jakis czas wpisze krotka analize.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Witam, na wstepie powiem, ze nie mam do nikogo zalu! Tylko to smutne, ze podajecie typy bardzo pozno i tak ktos jak ja, ktory ma 40min drogi do buka stacjonarnego nie ma szans na obstawienie. Ja rozumiem, ze wiekszosc z was gra u internetowych buków co jest bardzo komfortowe! Praktycznie zadko kiedy mam szanse skorzystac z waszych analiz w srodku tygodnia. W weekend jest lepiej! Zmierzajac do sedna co sadzicie o meczu Philadelphia - Phoenix. Zaznaczam, ze na hokeju sie kompletnie nie znam, ale mimo wszystko chcialbym cos zagrac na jutrzejszy dzien. Rowniez cos chcialbym zagrac z innych lig hokeja (http://www.betexplorer.com/hot/ w/g tej strony Ilves, Storharmar i HV 71 to bardzo atrakcyjne typy - mimo wszystko nie jestem pewny tej strony).
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Detroit Red Wings - Washington Capitals
1 kurs: 1.55

Do tego meczu chyba nie trzeba sie bardzo rozpisywac. Detroit u siebie gra rewelacyjnie. Bilans spotkan to 12-3-2. Red Wings nie przegralo spotkania od 10 kolejek (poza wpadka z Edmonton gdzie po OT przegrali 3:4). W dzisiejszym spotkaniu zagraja zapewne Henrik Zettenberg (najlepszy strzelec Detroit - 23 bramki), Pavel Datsyuk (13), Tomas Holmstrom (14) w bramce Detroit zapewne zagra Chris Osgood, ktora puszcza znikoma liczbe bramek. Washington Capitals - co tu duzo ukrywac outsider ligi nie jest w stanie powalczyc z Detroit o jakiekolwiek punkty. Bilans wyjazdowych spotkan Capitals: 6-2-9. Bramki strzelone/stracone: 2,41/2,76 dla porownania Detroit u sibie 3,76/2,06.

Polecam rowniez:

Detroit Red Wings - Washington Capitals 1T. 1 2.20

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
shen 408

shen

Użytkownik
Heh,wydaje mi sie ze na Detroit mozna wszystkie pieniadze postawic ;-) Detroit znakomicie dysponowany zespol miażdzy ostatnio wszystkich nie licząc drobnego potknięcia z Edmontonem. Wings grają z najsilniejszym składzie,w dodatku grają na własnej tafli ???? .Typ absolutnie pewny przypuszczam ze Capitals strzelą max 1 bramke ;-)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Los Angeles Kings-Colorado Avalanche
Typ:2 / Kurs:2.20
Gracze z LA zajmują ostatnią pozycje w swojej dywizji i mają znikome szanse aby zawojować coś w tym sezonie.Co prawda na sześć meczy wygrali dwa z Vancouver i Buffallo jednak kolejne trzy porażki przysłoniły te zwycięztwa ostatnio porażką u siebie z Minnesota a zwłaszcz z Pheonix które tym zwycięztwem strącili graczy z Californi na soją ostatnią pozycje.Zespół z Colorado wydaje być się w dobrej formie co prawda lepiej grali u siebie wygrywając min. ze St&#39;Louis czy Philadelphia na wyjeżdzie przegrali dwa razy z Columbus wygrywająs ostatnio w Nashville.W ostatniej niedawnej konfrontacji w LA pokonali Kingsów 2-5 myśle że stać ich ponownie na zwycięztwo.Colorado występuje w dywizji której drużyny stoją na wysokim wyrównanym, poziomie rożnica pomiędzy pierwszą a ostatnią drużyną w dorobku punktowym jest znikoma dlatego kazdy punkt dla Colorado jest na wage złota.Myśle że Avalanche wykorzystają fatalną formę LA i wygrają w mieście Aniołów

✅2-4
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
-

Detroit Red Wings - Washington

Dzisiaj w nocy a w zasadzie jutro rozpocznie się bardzo ciekawe widowisko. Detroit- lider tabeli będzie podejmować Washington. Faworytami są gospodarze co pokazują kursy u bukmacherów. Detroit Red Wings tak jak wspomniałem zajmuje 1 miejsce w tabeli. Na swoim koncie zanotowali już 49 punktów i mają cztery punkty przewagi na vice liderem Ottawą. Gospodarze na własnym parkiecie spisują się doskonale jak na drużynę w NHL. Wygrali już dwanaście spotkań, trzy zremisowali i tylko dwa przegrali. Bilans bramek też jest dobry bo zdołali strzelić 64 bramki i stracić 35. Ostatnio prezentują dość wysoką formę co świadczy ostatnie zwycięstwo z Floridą 5:2, niedawno przegrali po karnych z Edmonton ale to był wypadek przy pracy. Teraz parę słów i dzisiejszym ich rywalu. Washington zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli bo 29 i mają tylko 28 punktów. Na wyjazdach grają słabo. Zdołali wygrać sześć spotkań, dwa zremisować i aż dziewięć przegrać. A o bilansie... no cóż strzelili 41 bramek a stracili 47. Goście dzisiejszego spotkania ostatnio nie prezentują wysokiej formy ale znowu tak tragicznie też nie jest. Nawet ostatni mecz wygrali z Tampą Bay 2:3 ale wcześniej przegrali z Buffalo 3:5. Jak dla mnie dziś wygrają gospodarze bo jak chcą zdobyć dobre miejsce to takich meczy nie mogą przegrywać. Typuje zwycięstwo Detroit.

Typ: 1 [ 1,55]
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Washington Capitals
Mimo żałosnego kursu na gospodarzy bardzo długo się zastanawiałem nad tym typem. Rozważałem co może przemawiać za Washingtonem i nie wymyśliłem nic oprócz tego, że Czerwone Skrzydła mogą zlekceważyć rywala. Jednak i to jest wątpliwe po tym jak zobaczyłem ich mecz z Florydą. Tak naprawdę to spotkanie zakończyło się 5:0, bo jak juz wcześniej mówiłem dwa gole Florydy to były samobóje obrońców Detroit (krążek przypadkowo odbił się od łyżwy). Zrobiło to na mnie wrażenie, bo sądziłem że będzie dużo trudniej. Trzeba przyznać jednak, że Skrzydła mają najrówniejszą obronę w lidze. Lidstrom i Rafalski doskonale się uzupełniają, nie tylko nie popełniają błędów w obronie i grają konsekwentnie, ale też skutecznie wspierają swoich partnerów w ataku spod niebieskiej linii. Wspomnę tu też o najlepszym w tej chwili bramkarzu w lidze - Chris Osgood. W 17 meczach odnotował bilans 15-1-1, przepuszcza średnio 1,76 gola na mecz a jego skuteczność to 92.9%. Dość powiedzieć, że to właśnie Detroit straciło najmniej bramek w lidze (73). Nie wiem czy Washington jest w stanie strzelić dużo bramek, skoro ostatnio nie grzeszy skutecznością. 2 poprzednie mecze to pojedynki z Buffalo i Tampą, druzynami które moim zdaniem mają jedne z gorszych obron w lidze. Mimo tego, gracze Stołecznych strzelili &quot;tylko&quot; 5 bramek, a przecież potencjał w ofensywie mają duży (Ovechkin, Semin, Nylander). Nie sądze też, żeby gracze Detroit stracili swoją bardzo dobrą skuteczność tej nocy i nie potrafili przebić się przez słabą obronę Washingtonu.
Mój typ: 1 @ 1,55
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja tylko krótko.
Standardowo w poniedziałki nie gram. Dlaczego? Bo to dla mnie kiepski dzień do gry. Rzadko coś ugrywałem więc od jakiegoś czasu wcale nie gram. A jak gram to typuje niespodzianki.
Dziś tylko 2 mecze. A ja zerkam na mecz DET- WAS.
Już kiedyś w podobnym tonie wypowiadałem się.
Nic nie wskazuje na to, ze WAS może dziś sparwdzić &quot;niespodziankę&quot; ( czy można mówić o niespodziankach w NHL...? :-D
ale nie zdziwiłbym się jakby to dziś w tym meczu padł remis lub wygrana Stołecznych.
Dlaczego?
1- bo DET jest tzw. &quot;pewniakiem&quot; i dużo ludzi na nich zagra- tzw. &quot;masówka&quot;- która różnie może się skończyć.
2- DET ma niezłą serię win, a każda seria kiedyś się kończy,
3- WAS potrafił przełamywać serię wielkich &quot;pewniaków&quot;, np. mecz OTT- WAS i wynik 1-4.
4- W historii spotkań tych ekip było jedno spotkanie w Detroit w 2003 roku. Wówczas spotkanie wygrali 1-4 przyjezdni.
5- czy też pół żartem pół serio bo dziś jest poniedziałek. A w poniedziałki jakoś chyba łatwiej o &quot;niespodzianki&quot; ;)
Choć zawsze można dać kontr argumenty.
Expekt daje 4,90 na win WAS. Dla zabawy dam sobie taki kurs za drobiazgi.
bet365 daje 4.75 na remis. Też dam drobniaki.
bo jak juz wcześniej mówiłem dwa gole Florydy to były samobóje obrońców Detroit (krążek przypadkowo odbił się od łyżwy)
Bardzo rzeczowa analiza panmv
Jako ciekawostkę( dla mniej interesujących sie hokejem) można dodać, że bramka strzelona łyżwą jest nieważna. No chyba, że samobój. Jeśli natomiast zawodnik atakujący strzeli gola łyżwą bramka jest nieważna.
W dzisiejszym spotkaniu zagraja zapewne Henrik Zettenberg (najlepszy strzelec Detroit - 23 bramki), Pavel Datsyuk (13), Tomas Holmstrom (14)
Nie do końca jest pewny występ Tomasa.

powodzenia wszystkim i pozdr!
EDIT: ktoś do mnie napisał, że pierwsze zdanie u mnie było &quot;ja tylko krótko&quot; a napisałem na pół strony ;]
no bywa... miało byc krótko ale jakoś tak wyszło...
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Oj vader123 nie zgadzam sie ;)
1. masówka to tylko mit, nie ma tu nic do rzeczy ????
2. Detroit skończyło serię wygranych niedawno na porażce z Edmonton
3. Ottawa w tamtym wypadku była w okresie załamania formy
4. Ja bym tu sie nie odwoływał do meczy sprzed 4 lat, bo w tej chwili one nic nie znaczą, inne druzyny, inni gracze
5. No tutaj to sie zgadzam, poniedziałki są zdradliwe :-D
Oczywiście nie daje ręki uciąć za ten typ, nie bede zaskoczony jak znowu trafi sie jakas niespodzianka, jednak są małe szanse.
Co do tych samobóji to tak naprawdę ich &quot;nie ma&quot; w NHL. Jednak w tym wypadku, który opisałem przepisy NHL mówią, że bramka jest zaliczana temu graczowi przeciwnej druzyny, który jako ostatni dotknął krążek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
&quot;Mały&quot; komentarz do meczu... ????
Oglądałem DET-WAS.
Co można powiedzieć o tym meczu. Krótka relacja.
1 i 2 tercji nie będę opisywał.
3 tercja to właściwie tylko jeden raz DET zagroziło bramce Kolziga. No i na tyle skutecznie, że krążek wylądował w bramce. Ale to WAS miało kilka PP i niestety nieporadnie próbowali założyć zamek. Chyba tylko raz udało im się to zrobić ale nic z tego nie wynikło bo po strzale krążek trafił w słupek.
Dopiero w końcówce Semin strzelił na 3-3.
W OT jedna parada Kolziga po strzale chyba Datcjuka gdzie krążek mimimalnie minął prawy słupek. Hasek miał jedną interwencję po strzale Owieczkina.
W karnych już w miarę gładko DET wygrało.
Podczas przerw w meczu Pani przeprowadzająca wywiady pytała Alexndra czy nie czują presji grając na lodowisku Red Wings. On spokojnie powiedział (w stylu A. Małysza), że czują respekt, ale przyjechali grać tutaj dobry hokej :spokodfhgfh:
Z kolei Cleary zapytany, czy nie dziwi go dobra postawa WAS powiedział, że troche się nie spodziewał takiego meczu.
Po meczu Pani zapytała Holmstrona ( jednak zagrał i strzelił 2 gole), co myśli o ekipe WAS. Powiedział, że to ekipa młodych i walecznych zawodników.
No to mała relacja z meczu i otoczki :-D
No a wynik to 3-3 w 60 minutach. Niespodzianka?
Nie wiem jaki był kurs na ostateczne zwyciestwo DET ale chyba nie było warto ryzykować dla kursu ok. 1.20-30
Kurs 4,75 na remis ✅ :jupi:
kurs 4.90 na win WAS ⛔
jakby nie patrzeć drobne ale zawsze do przodu.
Chyba jednak te moje 5 punktów miało sens.
Kocham ten sport :-D
Ale z różnych for tutaj ostatnio dość sporo się dzieje w temacie NHL :spokodfhgfh:
Pamiętajcie... poniedziałek... coś w tym jest...
Do następnego razu.
pozdrawiam!
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
No i powiem krótko ....siedziałem od 1 do 3:50 i śledziłem wyniki tego meczu. spac mi się chce jak nie wiem i....nie było warto. Detroit nie pokazało swojej mocy i co prawda wygrało ale dopiero po karnych , w regulaminowym czasie remis. Przez cały mecz obie drużyny grały bardzo wyrównwny pojedynek i kiedy 3 minuty przed końcem padł gol na 3:2 dla DET miałem nadzieję, że wszystko sie tak zakończy a tu 30 sekund przed końcemi niestety Washington pokusił sie o strzał na gramkę i wszystko wzięło w łeb. Nie bardzo rozumiem ich postawe przed własną publiką no ale to oni ich ocenią. Póki co pieniążki poszły do buka i teraz znowu trzeba im je wyrwać. to tyle dziękuję.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mimo,ze nie trafiłem WIN Skrzydeł,jestem zadowolony .Mój ulubieniec Owca we wspaniałej formie, marnuje się trochę w Capitals,sadzę,że od nowego sezonu zasili bardziej klasowy zespół,a tak to jest ,,one man show&quot;.Trzyletni kontrakt kończy się w tym sezonie...
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Los Angeles Kings-Colorado Avalanche
Typ:2 / Kurs:2.20
Gracze z LA zajmują ostatnią pozycje w swojej dywizji i mają znikome szanse aby zawojować coś w tym sezonie.Co prawda na sześć meczy wygrali dwa z Vancouver i Buffallo jednak kolejne trzy porażki przysłoniły te zwycięztwa ostatnio porażką u siebie z Minnesota a zwłaszcz z Pheonix które tym zwycięztwem strącili graczy z Californi na soją ostatnią pozycje.Zespół z Colorado wydaje być się w dobrej formie co prawda lepiej grali u siebie wygrywając min. ze St&#39;Louis czy Philadelphia na wyjeżdzie przegrali dwa razy z Columbus wygrywająs ostatnio w Nashville.W ostatniej niedawnej konfrontacji w LA pokonali Kingsów 2-5 myśle że stać ich ponownie na zwycięztwo.Colorado występuje w dywizji której drużyny stoją na wysokim wyrównanym, poziomie rożnica pomiędzy pierwszą a ostatnią drużyną w dorobku punktowym jest znikoma dlatego kazdy punkt dla Colorado jest na wage złota.Myśle że Avalanche wykorzystają fatalną formę LA i wygrają w mieście Aniołów
✅2-4

Co Do Red Wings to powÓrze to co wcześniej powiedziałem:

,,nie stawia się na ekipy mające miażdżącą przewagę nad rywalami bo jest niemal pewne ze po serii zwycięztw zaczynają grać na pół gwizdka.Ta zasada sprawdza się w każdej dyscyplinie&#39;&#39; o ile sie nie myle HV71 niedługo tez zacznie odpuszczać&#39;&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom