>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wczoraj Dallas, Wings i Pens ustawili swoimi zwycięstwami serię na 3-0 w swoich spotkaniach, już chyba jest pewne kto zagra dalej etc, ale ja będę wierzył i chyba się modlił o Rangersów nie tylko z powodu że wyeliminowali Diabłów, a dalej kibicuję się tym którym wywalają z konkursu twój zespół, ale też z powodu dubla na ich awans jak i Gwiazd. Jedynie over w Dallas nie padł, ale tam forma Dallas lekko opadła na 9. strzałów w III. tercji wklepali tylko jedna bramkę :p, ale w innych spotkaniach już po I. tercji było wiadomo że underem to się nie skończy. Ja nie będę mówił co ja chciałem zagrać jako moją fantastyczną pierwszą myślę, ale powiem szybko dyszka w plecy.

Dzisiaj mamy 2 meczyki :



Habs @ Flyers 1-2 w serii.

Sharks @ Stars 0-3 w serii.

Na szybko myślę o O5 w Dallas, no i chyba zwycięstwie Montrealu może nawet dojdzie do zmiany na bramce i wejdzie mój faworyt Halak, ale w tych spotkaniach Lotników w PO jest ciężko do czegoś dojść.

&quot;Zapraszam do discussion,..&quot;
 
revil 0

revil

Użytkownik
Ja dziś postawiłem na Canadiens i Sharks. Obawiam się tylko Price&#39;a w bramce Montrealu, bo dobre mecze przeplata słabiutkimi występami. Poza tym SJS 2 mecze przegrało po dogrywce, więc dziś muszą postawić wszystko na szalę i w tym upatruję cash w mojej kieszeni:spokodfhgfh:
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie; Dallas Stars - San Jose Sharks
typ: San Jose win regular time✅✅

Analiza
:
Dzisiaj 4 spotkanie w ramach tego półfinału. Dzisiaj krótko. San Jose wczoraj nie miało szczęścia. taka drużyna nie powinna przegrywać rywalizacji do 0. Jak dotąd Joe Thornthon zawodzi. Chechoo, Marleau i Roenick też zbyt wiele nie pokzywali. Dallas dzisiaj nie będzie zależeć na max., żeby wygrać. Moim zdaniem odpoczną i powinni postawić się rywalowi ale zagrają spokojnie. Wiadomo, że skończyć rywalizację u siebie jest fantastyczne, ale San jose musi też coś wygrać. Jeżeli dziś Dallas przegra to absolutnie skończą rywalizację zwycięsko tylko trochę później. Dallas ma w każdej trójce świetnych zawodników i każdy wpisywał się w playoff na listę strzelców. Odnośnie dalszej rywalizacji to nastraja optymizmem powrót Sergeia Zubova. Kto oglądał ostatni mecz z pewnością zauważył jak świetnie rozumie się on z Mike&#39;em Modano. Kolejny filar ekipy powrócił i zanosi się, że Dallas tak łatwo nie wyleci z playoff.

Mecz Philadelphia Montreal typuję: Montreal win (ML⛔),
Jeżeli teraz przegrają ich sytuacja będzie bardzo zła, Martin Biron miał ostatnio mecz życia, a takiej dyspozycji nie ma w każdym spotkaniu.

Niestety Montreal poległ, szykuje się odjazd. Odnośnie Dallas to nie zawiedli, w tym sensie, że przegrali. Szkoda, że trochę mało osób to zauważyło, ale na palcach 1 ręki policzy, któ w historii półfinałów playoff odpadł do 0. San jose odjadą, ale dziś ładnie. Raczej wszystkie znaki przemawiały wczoraj na SJ, a Stars nie musieli wygrać bo tak, po prostu mają trochę czasu i nadal jest dobrze, zobaczymy co w następnym meczu.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Dallas - San Jose
&quot;Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie, nigdy nie zagaśnie, a kto ze mną nie wypije nich go &quot;pieron&quot; trzaśnie.........&quot;(dzisiaj obchodzę 25 lecie po ślubie) i byłbym nie normalny gdybym nie wierzył Gwiazdom w takim dniu.........&quot;Wenus, Mars dwie planety, ciała dwa.......itd&quot; Obawiam się, że dzisiaj zostanie &quot;zamordowany&quot; Sharks i jedna z moich ulubionych ekip będzie mogła rozglądać się za miejscem na plaży.
Typ:1X, 1(wraz z OT) i over 5
Sorki za &quot;prywate&quot; , ale szampan stygnie

Ty stawiasz, a widzisz , nie wierzyłeś , że ich &quot;pykniemy&quot;..........

Cieszcie się, cieszcie, jeszcze się spotkamy........do października nie daleko
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja dzisiaj krótko
PHI - MON, ja tu zagram under 5,5, bo juz chyba sie rozstrzelali za te 3 mecze i pora na jakis mocny under. Poprzedni mecz 3:2, a Price na bramce Canadiens nie popisał się - 12 strzałów i puszczone 3 krążki. Potem zmiennik Halak spisywał się duzo lepiej i mam nadzieje ze i dzisiaj pokaze klase.
DAL - SJS, win ML Dallas, dlaczego? Bo tak... bo na Dallas nie ma mocnych i najlepiej by było gdyby skonczyli rywalizacje dzis. Bo Turco zapowiada się na najlepszego bramkarza Play-off. Bo Nabakov gra słabo i nie zdziwie sie jak i dzis cos spieprzy.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@lemex.
Gratulacje srebrnych godów, Panie lemex. :spokodfhgfh:
@topic.
W Play Offach moja pierwsza myśl jeszcze mnie nie zawiodła, lecz nie była zawsze wykorzystywana ????, dzisiaj kiedy zobaczyłem wyniki NHL bo podczas III. tercji Pens @ Rangers zasnąłem pomyślałem O5 w spotkaniu Dallas i wygrana Habs ML, lub przynajmniej +1.5
Dziś na pewno biorę wygraną Habs ML @ bwin 2.00 zobaczę podczas spotkania czy jeszcze pokusić się by postawić coś w drugim spotkaniu. Why? Habs spytacie?, nie wiem jak dla mnie mają pecha jak cholera z Lotnikami graja naprawdę dobrze, ale zawsze im się coś przydarzy to w I. spotkaniu grad słupków, w II. lekka załamka Price&#39;a, w III. to samo, dzisiaj już myślę że nawet jak wyjdzie bronić Halak będzie to lepsze rozwiązanie niż roztrzęsiony Price. Oczywiście sądziłem że Lotnicy wygrają przynajmniej jedno spotkanie u siebie z Kanadyjczykami zrobili to już w I. więc dziś już polegną.
Typ : Habs ML Kurs : 2.00 ⛔ 2:4
bwin
Typ : Habs +1.5 Kurs : 1.38 ⛔
bwin
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Gwiazdy zawiodły, nic to, gramy dalej swoje, czyli Over 5 i teraz pewnie handi.
Rekiny były lepsze, a III tercja szczególnie należała do nich. SJ było szybsze i dokładniejsze, Stars wyglądali na bardziej &quot;zajechanych&quot; i słusznie przegrali.

Nie to jeszcze nie koniec, teraz tu się spotkamy........
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja na szczęście odpuscilem Stars po tym co zobaczylem w meczu PHI - MON... kur** moje szczęście! ???????????????? dwie sekudny przed koncem meczu Umberger trafia do pustej bramki i po moim underze, i weź tu graj cokolwiek ????????????????
Dzisiaj dwa mecze:

Tutaj zagram chyba na zwycięstwo Detroit, analize napisze pozniej.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jaroslav Halak fantastycznie z Bironem ale Habs to chyba zapomnieli o obronie w ostatnich spotkaniach z Bostonem, jak i w każdym spotkaniu z Lotnikami. Szykuję się powoli odjazd moich dwóch fawów do Stanleya czyli Habs i Rangers ale wierzę że jeszcze coś zrobią. Grę w spotkaniu w Dallas odpuściłem sobie, i bardzo dobrze dosyć trudna noc to była.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
NYRangers-Pittsburgh[0:3(4:5,0:2,3:5)]
Rangersi &quot;stoją pod ścianą&quot; i tylko cud może ich uratować przed odpadnięciem z dalszej rywalizacji. Zanim zdążyli się zorientować, że z &quot;młodymi wilkami&quot;:Malkin, Crosby przy wsparciu &quot;pepików&quot;; Hossy, Sykory i starych &quot;wyjadaczy&quot;; Ruutu i Gonczara - nie ma żartów, to teraz mogą tylko walczyć o resztkę honoru w oczach swoich fanów, bo w awans NYR chyba mało kto wierzy. Fluery w bramce nie jest przeszkodą nie do pokonania, ale cóż z tego, skoro Lungvist i tak &quot;puszcza&quot; o 1-2 gole więcej.
Czy dzisiaj Jaromir Jagr, Scott Gomez, Sean Avery, Martin Straka, Brandon Dubinsky, czy Chris Drury i cała reszta &quot;kasiastych gości&quot; z NYR przedłuży &quot;agonię&quot; i &quot;zafunduje&quot; nam jeszcze jeden mecz? - oby. Nie zapominajmy, że Pingwiny do zera &quot;załatwiły&quot; Senatorów i mają kapitalną serię zwycięstw, która nawet w regularnym sezonie nie zdarza się zbyt często, a w Play Off to doprawdy rzadkość budząca olbrzymi szacunek. Kilka dni temu sugerowałem, aby &quot;czekający&quot; na porażkę Pinginów byli przygotowani nawet na 6 prób(jedna została już wykorzystana), aby na liczniku nie zaświeciło się słowo BANKRUT.
Typ: 1X, 1(wraz z OT)
Colorado-Detroit [0:3(3:4,0:2,3:4)]
W mojej ocenie jednego finalistę Zachodu mamy - Detroit. Przewyższają obecnie Colorado pod każdym względem: solidna obrona, pewne interwencje Osgooda, celowniki poprawnie wyregulowane u; Franzen&#39;a, Datsyuk&#39;a, Zetterberg&#39;a. W zanadrzu 2 mecze na własnym terenie - nie możliwe, aby nie awansowali, w chwili gdy brakuje im tylko 1 zwycięstwa - to tylko kwestia czasu.
Typ: X2

Kto k......wymyślił takie wysokie te bandy?

Czego nie kumacie? - krążek trzeba wpakować do bramki,kilka razy, nic więcej.......
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Nie tak sobie wyobrazalem tą rywalizację. Jest 3-0 dla Czerwonych Skrzydeł, którzy przewyższają Avalanche pod kazdym względem. Oglądałem 2 mecze w tej serii i cóż, Colorado w obu grało bardzo słabo. Dawali się zamykać we własnej tercji na dobre kilka minut, stwarzali niegroźne akcje. Doszła do tego duzo słabsza postawa Theodore&#39;a (swoją drogą nie wiem do jasnej cholery dlaczego Queneville wystawia Theo ze zjechaną psychą zamiast Budaja, który w dwóch meczach przeciwko Wings obroniół 39 z 40 strzałów). Nie wspomne o kontuzjach - od początku Forsberg ma ogromne problemy z pachwiną, odpadli również Wolski, Smyth a w ostatnim meczu Statsny. W Red Wings żadnych kontuzji nie zanotowano. Z żalem musze oznajmic, ze ta seria najprawdopodobniej skonczy sie dzisiaj. A jezeli nie - to przynajmniej bede sie cieszył ze chociaz 1 mecz wygrają.
Mój typ: 2 @ 2,00 [2:8]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

NY Rangers- Pittsburgh (NHL)
Typ : 1
Kurs : 2,40
bet-at-home ✅✅ WYNIK 3:0 ✅✅

4mecz w serii play off, a drugi na tafli w Nowym Jorku Medison Square Garden. Rangersi przegrywają juz 0-3 i najwyzsza pora zacząc wygrywac;) Napewno nie bedzie latwo o sukces w calej rywalizacji ale powinni dzisiaj dla kibicow wygrac chociaz jeden mecz. We wtorek przegrali 3:5. Popularniu Pingwini mogą sie pochwalic długą serie wygranych pod rząd. jednak ze jest to liga NHL i w hokeju na lodzie nic nie trwa wiecznie to uwazam ze dzisiaj ta seria moze zostac zlamana.
W dodatku NY Rangers na wlasnej tafli mają dobry bilans ostatnich gier z Pingwinami.

30/04-08 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 3:5
01/04-08 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 1:1 2:1 (OT)
19/03-08 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 5:2
19/12-07 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 4:0
09/11-07 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 4:2
20/03-07 NHL NY Rangers vs. Pittsburgh 2:1


Tak wiec pora na wygranie wkoncu meczu i zachowanie twarzy bo 0:4 to raczej kompromitacja dla takiego zespolu jak NYR;)

EDIT POMECZOWY
: Bardzo się ciesze ze pierwszy typ w dziale NHL i od razu trafiony ???? Pozdrawiam
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Pittsburgh Penguins u New York Rangers
Godzina rozpoczęcia : 01:05

W czwartym spotkaniu półfinałowym Konferencji Wschodniej pomiędzy Strażnikami a Pingwinami, a w drugim spotkaniu pomiędzy nimi w MSG dojdzie możliwe do ostatniego spotkania w tym sezonie dla NYR jeśli naprawdę nie pokarzą co robią z każdym rywalem w Madison Square Garden. Według gazet z Pittsburgha dzisiaj nie zagrają Max Talbot i Rob Scuderi a jak wiemy są to obrońcy dzisiejszych gości, nie wiemy czy to zagranie specjalne czy nie, by niby przegrać ten jeden mecz w MSG z honorem i niby bez większych szans z dziurą w defensywie, w NYR prawdopodobnie nie zagra &quot;Największy Kozak&quot; tych PO czyli Sean Avery. Liczę tutaj na mądrzejszą grę NYR i wiarę w swoje poczynania toż to hokej panowie!, muszą chociaż wygrac jedno spotkanie tak jak już koledzy wyżej powiedzieli 7. zwycięstw pod rząd w PO to musi być już koniec jeśli nie, to liczę na sromotną porażkę Pingwinów wyżej w drabince będzie bardziej boleć :spokodfhgfh:

Typ : New York Rangers ML Kurs : 1.95 0:3 ✅
bwin

Detroit Red Wings u Colorado Avalanche
Godzina rozpoczęcia : 04:05

Wynik serii to też 3:0 jak w przypadku Pens @ Rangers, sądzę że i tutaj dziś dojdzie do zwycięstwa Lawin nad Skrzydłami może to trochę risky bet, no ale dekalog NHL-owca mówi mi, lub sam sobie wmawiam że Avs 4-0 w dupkę w serii z Wings?, no way!, Pens mają 7. zwycięstw z rzędu a Wings 5. to też dosyć dużo. Może i wreszcie Lawinki pokażą coś u siebie.

Typ : Colorado ML Kurs : 2.30 ⛔ 8:2
bwin
lub przynajmniej
Typ : Colorado +1.5 Kurs : 1.45 ⛔
bwin
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Kto nie ogląda(ł) meczu w Colorado niech żałuje - można zobaczyć jak gra &quot;wyluzowane&quot; Detroit i co wyprawiają na lodzie. Lawinom życzę słonecznej pogody i udanego wypoczynku.

Ale dałem d..........
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
Nie wiem czy można wklejać zakłady na &quot;lajfie&quot; ;) ale pochwalę się.Przypomnę, że w chwili gdy to piszę wyniku nie znam.Meczu nie oglądam bo jestem w Londynie a tu nie mam kablówki ???? Miałem takie przeczucie i zaryzykowałem czytając Wasze analizy i słuchając dobrych wskazówek.Czy wejdzie czy też nie dzięki Wam wieczór emocji ????

http://picasaweb.google.co.uk/sesuone/BUKMACHERKA/photo#5195616982131544722

A jednak Skrzydła dały radę w SOG w 2 tercji deklasując rywali 20 do 12.Jaki miły wieczór i poranek ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Kto nie ogląda(ł) meczu w Colorado niech żałuje - można zobaczyć jak gra &quot;wyluzowane&quot; Detroit i co wyprawiają na lodzie. Lawinom życzę słonecznej pogody i udanego wypoczynku.

Ale dałem d..........
No, nie takiego wymiaru kary sobie zyczylem :/ 2:8 i koniec gry... Podsumuje sezon Colorado wraz z podsumowaniem całego sezonu tuż po zakończeniu PO.
Rangers natomiast przedłużyli swoje szanse do gry w finale. Chcialem ich zagrac bez dogrywki, ale Detroit uważałem za duzo pewniejszy.
Dzisiaj w nocy jeden mecz

Ciekawe czy i Dallas skonczy dzisiaj rywalizacje. Trzeba bedzie przysiąść nad tym spotkaniem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Rangersi ciągle w grze jak Lundqvist będzie grał tak do końca to jeszcze dużo może się wydarzyć w pojedynku Pingwinów ze Strażnikami, po tym spotkaniu nie obstawiłem spotkania Wings @ Avs, jak zobaczyłem wynik to myślałem że się wyj,... 8-2 no ładnie, ładnie Skrzydła pocisneły Colorado, wprost cudownie że tego nie dałem ale i szkoda Colorado. Dzisiaj jak wiemy tylko jeden mecz ale i dziś rozpoczynają się MŚ chyba dziś sklepie parę zakładów z MŚ.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
San Jose-Dallas[1:3(2:3ot,2:5,1:2ot,2:1)]
Sharks są w sieci, miotają się, próbują walczyć, &quot;szczerzą zęby&quot;, oczy zachodzą im bielmem, ale to wszystko na nic - &quot;śmierć przychodzi znienacka&quot;. Nie ukrywam, że SJ jest w gronie moich ulubionych zespołów, ale trzeba przyznać, że to Dallas w tej parze rozdaje &quot;karty&quot;. W ostatnim meczu sprawiali wrażenie przemęczonych, zwłaszcza w III tercji w której Shark&#39;s dominowali i &quot;uratowali skórę&quot;, a ściślej - odroczyli awans Gwiazd. Ja nie wierzę w to, że Dallas ze stanu 3:0, może doprowadzić do stanu 3:4 i odpaść. Kasiorkę &quot;posztaplowałem&quot; i jestem gotów na 3 &quot;uderzenia&quot; z ukierunkowaniem na Gwiazdy. Dzisiaj buk dał &quot;prajsa&quot;, bo handi +1,5 dla Dallas to chyba promocja z okazji majowych świąt.
Typ: handi +1,5 dla Dallas (przyzwoity kurs w Sportingbet 1,425)

Dawaj, to mój kij........ nie masz swojego?

Na co tu łowić?......mormyszka, ochotka, czy może jeszcze coś innego?
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
Nadchodzący mecz Rekinów z Gwiazdami zapowiada się niezwykle ekscytująco.Rzadko w NHL zdarza się aby drużyna przegrywająca 1-3 w Playoffach doprowadziła do stanu 4-3
???? Jeżeli uda się dziś drużynie z San Jose wynieść zwycięstwo w spotkaniu z Gwiazdami będe pełen uznania. W drużynie Sharks największym optymizmem tryska obrońca Christian Ehrhoff który powiedział że:&quot;... wydaje się iż małe pomyłki ze srony Sharks decydują o wynikach meczy, ale oni daleko są od wyeliminowania...&quot; ????
&quot;The games seem to be decided by small mistakes on our part, but we&#39;re far from being out.&quot;
Cóż 3-1 to nie taka beznadziejna sytuacja ;) Gratuluje optymizmu i trzeźwej oceny.
Dziś ostrożnie x2 w EXPEKT 1.65 przekonuje mnie do postawienia 100ki. Kto myśli inaczej? ;)
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
&quot;Potrawkę z rekina&quot; kibice z Dallas będą musieli zamówić sobie w innym terminie, bo dzisiaj Sharks, mimo, że byli ledwo żywi jednak &quot;zmartwychwstali&quot; w III tercji i &quot;agonia&quot; trwa. Inna sprawa, że sędziowie nie uznali 2 goli graczom Dallas i o ile w pierwszym przypadku(krążek odbił się od łyżwy), to w drugim moje &quot;stare oczy&quot; nie dostrzegły niczego. Handi dla Gwiazd jako prezent znalazło potwierdzenie i teraz tylko czekamy na awans, albo cud.

Dzisiaj to my(Sharks) jesteśmy opromienieni.........
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom