>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Świeżo po dosyć jałowym spotkaniu LM, spojrzałem czy analitycy przygotowali kursy na pojedynki półfinałowe w konferencji, oto właśnie one @ Expekt:



Kursy nie są aż tak wygórowane jak w pojedynkach ćwierćfinałowych ale rozmyślam zagranie coś z awansów NYR, Stars a może i nawet Avs.

Co do pomysłu @Vadera tutaj zamieszczę swoją drabinkę:

Eastern Conference.

Habs vs. Flyers

Pens vs. Rangers


Habs vs. Rangers (Bardzo trudna decyzja, jak dla mnie bo w tych dwóch klubach upatruje zwycięzcę Pucharu Stanleya).

Western Conference.

Wings vs. Avs (Liczę na małą niespodziankę jak dla mnie to Lawina zrobiła niezłe transfery takie jak Caps i nareszcie mogą jak równy z równym rywalizować ze Skrzydełkami).

Stars vs. Sharks


Stars vs. Avs (Też trudna decyzja ale wolę jednak killerów z Dallas, moich jedynych faworytów z zachodu).



Stars vs. Habs (Najbardziej trudna decyzja oba kluby jak dla mnie są bardzo pozytywne i fajne, ale może jednak w tym sezonie widzę znowu wygraną ze strony zespołu z zachodu.
 
A 0

almighty

Użytkownik
Eastern Conference:
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers ▶ Montreal Canadiens
Pittsburgh Pinguins - New York Rangers ▶ Pittaburgh Pinguins

Montreal Canadiens - Pittsburgh Pinguins ▶ Pittsburgh Pinguins

Western Conference:
Detroit Red Wings - Colorado Avalanche ▶ Colorado Avalanche
San Jose Sharks - Dallas Stars ▶ San Jose Sharks

San Jose Sharks - Colorado Avalanche ▶ San Jose Sharks

FINAL
San Jose Sharks - Pittsburgh Pinguins ▶ Pittsburgh Pinguins
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Philadelphia Flyers u Montreal Canadiens
Godzina rozpoczęcia : 01:05

Philadelphia awansowała do półfinału Konferencji zwyciężając na lodowisku rywala jak do tej pory tylko Detroit przypieczętowało awans w PO u rywala było to w Nashville, lecz Lotników kosztowało to ich o wiele więcej sił ponieważ w ciągu czterech dni zagrają trzecie spotkanie, a każde poprzednie odbywało się w innych miastach jak i te następne będzie w Montrealu. Habs też musieli się trochę pomęczyć lecz odpoczywali dłużej niż Lotnicy ostatnie spotkanie w ćwierćfinale grali u siebie, jak i te pierwsze spotkanie z Flyers zagrają też na własnej tafli czyli nie będą musieli latać, i męczyć się podróżą. W sezonie zasadniczym Kanadyjczycy wygrali każde z czterech spotkań z Filadelfią, gdzie podopieczni Johna Stevensa muszę dodać że jak na 42-latka świetnie się trzyma, grają słabo w Kanadzie w ostatnich sześciu spotkaniach wygrali tylko jedno, było to ponad dwa lata temu. Sądzę że zmęczenie Lotników, jak i strach Kanadyjczyków przed powtórką thrillera z Bostonem spowoduje że Habs będą chcieli wygrać za wszelką cenę pierwsze spotkanie w Bell Centre.
Typ : Montreal 60&#39; Kurs : 1.85 ⛔ 3:4 OT
bwin
Typ dla ostrożniejszych :
Typ : Montreal ML Kurs : 1.51 ✅
bwin
Typ dla ryzykantów :
Typ : Montreal -1.5 Kurs : 2.70 ⛔
bwin
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Detroit-Colorado
Obie ekipy awansowały po 6 meczach. Detroit strzeliło 17(wraz z OT) goli, a Colorado 16(z OT). Czerwone skrzydła straciły 12 goli(Hasek i Osgood), podobnie jak Lawiny(Theodore) 12(z OT). Detroit wygrało 3 mecze w domu i 1 decydujący na wyjeździe. Lawiny wygrały po 2 razy na wyjeździe i w domu. Detroit w 6 pojedynkach miało 1 OT, a Lawiny 3. Red Wings 2 razy przekroczyli linię 5,5 a Avalanche 1 raz. Detroit aż 242 razy strzelało na bramkę Nashville, a Colorado 179 razy próbowało &quot;trafić&quot; Minnesotę.
Typ: Under 5,5 i Detroit(wraz z OT)

Czy Jose Theodore będzie równie szczęśliwy dzisiaj?

Ten &quot;gość&quot; zrobi wiele aby Theodore nie był taki wesoły
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: EDIT: cholera, przy edytowaniu postu skasowała mi sie wczesniejsza analiza, mam nadzieje ze wybaczycie ;)
Mój typ: under 5,5 @ 1,65 (4:3)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Już znamy wyniki dwóch pierwszych meczów II rundy. Montreal wygrywając z Philadelphią po dogrywce 4-3 objął prowadzenie w rywalizacji 1-0. Także Detroit po wygranej 4-3 z Colorado prowadzi w serii 1-0.
Im dalej tym mniej meczów. Oferta na dziś.

ZAPRASZAM do dyskusji.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
1 mecze 2 rundy raczej bez niespodzianek. Chyba wygrane gospodarzy niekogo nie zdziwily.

Ja dzis bardzo powaznie zastanawiam się nad wybraniem czegos z meczu

New York Rangers u Pittsburgh Penguins (Playoff Game 1) - 01:05

jezeli mialbym grac wygraną to chyba grałbym Rangersów. Pitsburg gladko pokonał Ottawę. Ale warto zauwazyc ze dla pingwinow nie była ona wielkim wyzwaniem poniewaz zespół byl rozbity i panowało w nim sporo kontuzji.
NY natomiast mieli jakby bardziej &quot;ambitnego rywala&quot; i wyszli z tego barazu przegrywajac tylko raz w dodatku po dogrywce.

Ale poczekam na zdanie większych specow odemnie :spokodfhgfh:
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
26.04
Sharks - Stars 2-3 OT
OVER 5 - 2,05 betsson

Tak na szybko.
Zachęcająca linia i zachęcający kurs.
DAL w pierwszej rundzie na wyjazdach strzelało średnio 3,6 gola na mecz. SJS miało 3,25 gola na mecz u siebie z CGY. Zdaję sobie sprawę, że grały ze słabszymi drużynami ale miedzy sobą też lubią sobie postrzelać, odpowiednio 4-2; 2-2; 4-2 w tym sezonie.
Jak pokazały wczorajsze mecze, pierwsze spotkania w rundzie mogą być &quot;bramkowe&quot;


EDIT: Witam @Michael, dawno Ciebie tutaj nie było.
Dla informacji dodam, że można także doszukać się takich linii:

betgun--&gt; under 5.5-&gt; @1.52, over 5.5-&gt; @2.55
Scandicbookmakers--&gt; udnder 4.5-&gt; @2.05, over -&gt; @1.75

Każdy może wybrać dla siebie optymalną linię i kurs.
Pozdr.
Vader
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
San Jose-Dallas
Gwiazdy w tegorocznych PO występują w roli &quot;killera&quot; swoich rywali z Dywizji. Po Kaczkach teraz przyszło im rozprawić się z Rekinami. Nie będzie to łatwe zadanie. Dallas w 2 pierwszych meczach zaskoczyło Anaheim i wypracowana przewaga pozwoliła im na &quot;dowiezienie&quot; awansu. O tym, że SJ w tym roku nie jest za bardzo przekonujące na swoim lodzie, to chyba każdy już zdążył zauważyć. Nabokov i Turco to bramkarze o ustalonej marce, ale stawki najbliższych meczy wymuszą na drużynach grę na najwyższych obrotach i o ile buki czegoś nie wykombinują i utrzymają linię 5, to warto czekać na taki wynik, bo i zwroty mogą się zdarzyć.
Typ: over 5 i handi 1,5 dla Dallas

Dzięki stary, byłeś świetny..........

Dajcie spokój Panowie, bo mnie udusicie(Turco)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tak samo jak wy dzisiaj łykam O5 @ Expekt 2.00 w spotkaniu w San Jose po samej statystyce widać że przy linii ułożonej na pięć bramek w meczu, w L10 SJ zanotowało 6 overów gdzie Stars tyle samo, a w spotkaniach L10 H2H over padł po raz trzeci sześciokrotnie, u siebie w sezonie zasadniczym Rekinki przekroczyły linię 5 bramek w spotkaniach 13-krotnie, a Gwiazdy na wyjeździe aż 18-krotnie. To chyba będzie jak już nie jest &quot;Pick of the Day&quot;, ponieważ jak coś nie wyjdzie jest zwrot stawki chociaż najbardziej boję się wyniki 1-3 lub coś w tym stylu. Ale ja dziś oprócz tego zakładu myślę nad postawieniem na NYR @ Expekt 2.25 jak i Stars @ Expekt 2.15 lecz nie że wygrają dzisiejsze spotkanie lecz całą serię, chociaż Strażnicy jak i Gwiazdy kusi mnie też żeby dać na nich że wygrają już dziś swoje spotkania na wyjazdach w 1. meczu. Lecz nie wiem tylko czy robić dubelka czy nie z zagrania na awanse.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Przepraszam że się wtrącę do waszej ciekawej dyskusji, ale chciałbym zwrócić uwagę na to iż w 2 wczorajszych, znaczy dzisiejszych meczach były 2 OVERY, a nie zgodzę się ze zdaniem Michael Ellis&#39;a, ze pierwsze spotkania w rundzie lubią być bramkowe, wydaje mi się, ze wczoraj po prostu tak wyszło i nie ma szans żeby jutro były kolejne 2 OVERY.
A więc tak:
Pitsburg zagrał tylko 4 mecze z Ottawą, która jak wspomniał gunman, była &quot;rozsypana&quot; a jednak 3 razy zanotował UNDER, choć w każdym spotkaniu padały co najmniej 4 bramki.
N. Y. Rangers wręcz przeciwnie 3 ostatnie spotkania z New Jersey to OVERY, ale jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy i myślę ze to nastąpi dzisiaj, znaczy jutro:-D
San Jose - Dallas - tutaj jednak może być OVER, chociaż UNDER tak samo prawdopodobny, jak dla mnie 50-50.
A więc:
Pitsburg - N. Y. Rangers: UNDER 5.5 goli/ kurs: 1.60 Expekt. No niestety sie rozstrzelali w tym meczu. Wynik: 5-4⛔
Dodatkowo już bez analizy proponuje:
San Jose - Dallas - X/ kurs 3.8 - Tak całkiem na przeczucie, może trafię :jezora: No ale za to pięknie remisik wyczułem 2-2 ✅:-D
Vader dzięki mam nadzieję, że jeszcze trafię jakiś ciekawy kurs w tym sezonie NHL :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dyskusja trwa... Więc kilka słów ode mnie.
Prawie wszyscy skupili się na zakładzie o/u.
Jeśli miałbym szukać overa to w meczu PIT- NYR. Dlaczego? Bo atak Pingwinów nie jest zły. Nie ma co pisać nazwiska bo większość wie o jakich zawodników chodzi. Strażnicy mają także &quot;wielkie&quot; nazwiska. Więc jak jedna tak i druga drużyna moim zdaniem może zaaplikować tyle bramek że nazbiera się tego do linii 5. Poza tym bramkarz NYR spisuje się całkiem nieźle. W RS bywało różnie z jego formą. Mimo nominacji do Vezina to nie jest goolie który powinien dostać taką nagrodę. Ja spodziewam się, że jak nie dziś to w kolejnych meczach Henrik puści trochę ponad normę goli. Inny scenariusz to taki, że jeśli pierwsi gola strzelą NYR to PIT będzie nacierało i może się to skończyć overem.
Ale myślę, że najlepszy typ to PIT ML.
W meczu SJS - DAL... no cóż. Liczę na &quot;zimny prysznic&quot; dla San Jose... Jeśli zimny prysznic to nie widzę nic innego jak under 5 i wygraną Dallas. Jeśli Dallas miałoby to wygrać to nie tracąc więcej niż 1 no max. 2 gole... Już w tym sezonie Stars mieli mecz właśnie na wyjeździe 12 SOG z czego 4 gole... Generalnie wydaje mi się, że tutaj dość bezpiecznym jest jednak under.
Dobrą myśl napisał @Mixon. Ja dodam, że Nhl jest czasami logiczne dlatego, że jest brak tam logiki. Albo cytując pewien klasyk &quot;głupi ten, co logicznie myśli&quot;. Skoro wczoraj były mocne overy to dziś także wszyscy się spodziewają overów... A tutaj co? A tu psikus i same undery...?
Trzeba chyba poczekać aż każdy mecz w parze się odbędzie i zobaczymy kogo i na co stać.
Osobiście zagram lekko:
dubla PIT ML + under 5 SJS- DAL (bet365)
a także singla Dallas 60&#39;, @3.10 kusi mnie w expekcie. Rzadko gram progresję. Ale tutaj będzie tendencja progresywna. Jeśli dziś przegrają następny mecz także zagram na Stars. Nie przewiduję remisu... myślę, że w całej rywalizacji może przydarzyć się w tej parze tylko raz remis.
No i oba mecze będę dziś oglądał mimo, że jutro muszę wstać rano... A kto miał lepsze pomysły na dzisiejszą grę dowiemy się w nocy/rano.
Pozdr.
Niech moc będzie z W(N)ami :spokodfhgfh:
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
Rangers Vs Penguins + Sharks Vs Stars
witam
Prze wyjściem na imprezke miałem wrzucić swój pierwszy komentarz ale padł mi net. Chciałem dziś zagrać RANGERSÓW, że wygrają przewagą jednego gola w BET365 był kurs 3.05 o ile dobrze pamiętam. Kusząco zważywszy na fakt że obie drużyny mają dobry atak a w tym spotkaniu będą wymieniały się razami.Miałem taką nadzieje.Tymczasem Rangersi prowadzą już 3 golami ;)

W drugim meczu pokuszę się o postawienie na gości w EXPEKT 3.10 ????
Pozdrawiam.

Sprostowanie - jest już 3:2 dl rangersów ;) heheheh
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witamy ????
Miło, że pierwszy post i zaraz w tym właśnie temacie, zapewne nie jest to przypadek... :spokodfhgfh:
No i chyba dobrze, że nie zagrałeś Strażników. Ci którzy mieli okazję oglądać mecz mogli zobaczyć dobry hokej.
Jeśli miałbym szukać overa to w meczu PIT- NYR. Dlaczego? Bo atak Pingwinów nie jest zły. Nie ma co pisać nazwiska bo większość wie o jakich zawodników chodzi. Strażnicy mają także &quot;wielkie&quot; nazwiska. Ja spodziewam się, że jak nie dziś to w kolejnych meczach Henrik puści trochę ponad normę goli. Inny scenariusz to taki, że jeśli pierwsi gola strzelą NYR to PIT będzie nacierało i może się to skończyć overem.
No i stało się... NYR strzelili pierwsi 3 gole. To zmusiło Pingwiny do ataku. Te nazwiska o których nie chciałem pisać spisały się. Także w Strażnikach postrzelali sobie chłopaki. Wyciągnąć z wyniku 0-3 na 4-3 nie jest łatwo...
To teraz czas na Dallas...

EDIT:
No cóż... krótko. Bo zmęczony jestem. Dallas zawioło na całej linii... :jezora: 18 strzałów oddali i zdobyli 2 bramki w reg. czasi i GWG w OT... Było blisko zwycięstwa w reg. czasie. Ale niestety Turco wypuścił z rękawicy krążek , dobitka i 2-2. Nie będę się rozpisywał... Dallas jak zawsze. Mało strzałów. Ale za to więcej goli rywal... Dubel PIT ML + under 5 SJS-DAL siadł. Niestety na win Dallas w regulaminowym czasie muszę poczekać. Oby to był jedyny remis w tej rywalizacji. Progresja w toku na win Dallas.
@Mixon gratulacje wyczucia co do remisu. Miałem dać też remis taką stawkę abym miał zwrot za win DAL ale było dla mnie mało prawdopodobne, że będzie remis.
Pozdrawiam
Vader
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolejny dzień (noc) za Nami zmagań w NHL. Dallas prowadzi z San Jose w rywalizacji 1-0. Pittsburgh po wygranej prowadzi z NY Rangers także 1-0.
Dziś 2 spotkania. Oferta z pinnacle.


Stan rywalizacji:
DET - COL [1-0]
MON - PHI [1-0]

ZAPRASZAM do dyskusji.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Jeden mecz dzisiaj a jeden jutro chodź w czasie USA mecze w jednym dniu - nieważne.
W Sobotnim meczu Detroit zmierzy się z Colorado, a w Niedzielnym Montreal z Philadelphią.
Po pierwszych meczach w serii prowadzą gospodarze chodź mecze były bardzo zacięte i (co może dziwić) overowe. W sumie w pierwszych czterech meczach tej fazy padło aż 26 bramek w regulaminowym czasie.
Podsumowując ostatnie mecze Detroit większość to undery i tak ogólnie według mnie ta drużyna jest dość underowa i nie notuje kilku overów po rząd.
Colorado w 7 rozegranych dotąd meczach w fazie Play - off zanotowało 4 undery i 3 overy czyli mniej więcej po równo.
Czyli statystyki nie wiele pomagają w tym meczu, kieruje się więc wyczuciem, i ogólną grą tych drużyn. Myślę że obrona Detroit nie pozwoli sobie strzelić 3 bramek, a jeśli już to pewnie Detroit nie będzie miało dobrego dnia i same nie strzeli więcej niż 2 goli.
Dodatkowo do underu skłania mnie kurs wystawiony przez Expekt 1.90
Tak więc:
Detroit - Colorado - Under 5.0 gola kurs 1.90 Expekt ⛔ :zoltakartka:
Ps. nie miałem jeszcze takiej sytuacji ale chyba w przypadku 5 goli w meczu jest zwrot stawki. ????

Później w tym poście napisze jak poszukam jakiegoś typu z wysokim kursem :spokodfhgfh:

Edit: Pisząc o dzisiejszym dniu miałem na myśli dzień według czasu w USA. To jest normalne, że w soboty i niedziele mecze US sports (NHL, NBA,MLB itd.) zaczynają się wcześniej.
Jeśli nie miałeś takiej sytuacji, że linia była na poziomie 5 to Ci piszę, że przypadku gdy padnie 5 goli będziesz miał zwrot u buka.
Pozdr.
Vader

Edit Mixon:
Detroit po II tercji prowadzi 4-0 więc już chyba nic nie odbierze im zwycięstwa w tym meczu, szkoda że under trochę sie oddala. Poczekam na koniec tego spotkania, i jeśli będzie over to zagram under w 2 meczu.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Detroit-Colorado [1:0(4:3)]
Over w pierwszym meczu to sprawka między innymi Theodore, który w tym dniu zapatrzył się chyba na szachistów i mecz po prostu &quot;spalił&quot;. Cóż, bywają i takie dni nawet u doskonałych bramkarzy. Detroit to ekipa, która od kilku lat solidnie &quot;leje&quot; rywali w sezonie, a później w PO gdzieś po drodze do finału traci impet i od 2002 roku nie zagrali w finale. W zeszłym roku co prawda doszli do finału Konferencji, ale Kaczki zamknęły im drzwi przed nosem &quot;salonu&quot; i Stanley Cup oglądali w TV. W tym sezonie o ile pokonają zaporę z Avalanche, to natkną się albo na Dallas albo na San Jose. Może wybiegam zbyt daleko myślami, ale doświadczenie podpowiada mi metody typowania, bo nadal utrzymuję, że w PO zamiast wiedzy lepiej zawierzyć intuicji i ułożonemu planowi. Mecze Overowe wydają się bardziej prawdopodobne z Colorado niż Dallas czy SJ. Pierwsza moja próba na Under okazała się chybiona i dzięki zwycięstwu Red Wings udało mi się straty zminimalizować.
Wymarzoną linią byłoby 5,5 ale jak na razie buki są powściągliwe i dominuje linia 5.
Typ: Under 5(lub 5,5) i 1X

Ee ee ee, Ty z tyłu nie pozwalaj sobie na zbyt wiele.........

No i co się cieszycie, Wasz Hasek też miał słabsze dni.........

Edit: Informacyjnie co do linii o/u
Linię 5.5 mają buki-&gt; betgun, unibet, betfair- under @1.67, over @2.20 (@2,42 BF), scandicbook under @1.60, over @2.25

Do wyboru do koloru...
Vader
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Spróbuje jeszcze raz tego samego typu, jak przedwczoraj, czyli under. Najprawdopodobniej dzisiaj w bramce Lawiny zobaczymy ponownie Jose Theodore. W ogóle w czwartek coś dziwnego się stało, ponieważ w trakcie meczu został odwieziony do hotelu na odpoczynek, okazało się ze juz przed meczem Kanadyjczyk narzekał na zły stan zdrowia i nie pojawiał sie na porannych treningach, ale potem przed meczem powiedział trenerowi, ze chce zagrac. Jak wyszło, kazdy zobaczył - 4 puszczone gole. Z tego co czytałem dzisiaj juz nie narzeka na chorobę (moze to było jakieś zatrucie) i zagrał na dzisiejszych treningach. Miejmy nadzieje, ze dzisiaj sie zrehabilituje i pokaze swoją klasę tak jak to zrobił w ćwierćfinałach. Nie sądze tez, by Osgood (o ile to on zagra, albo Hasek) na bramce Detroit również zagrał poniżej oczekiwań, gdzie na 21 strzałów kapitulował 3 razy.
Mój typ: under 5,5 @ 1,60 (5:1, a Theodore znowu zawodzi)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie ja jednak w tym meczu upatruje pewny over 5.Kusił mnie 5.5 po kursie 2 25 ,ale over 5 pewniejszy. Wynik 5-1✅

Ze sraczką jak ze śmiercią nie wiadomo kiedy nas spotka ,a przed ostatnim meczem spotkała Jose Theodore...W dzisiejszym meczu jest on anonsowany do bramki Czerwonych Skrzydeł, to w szczególności skłoniło mnie do tego typu.Osłabiony bramkarz= osłabiona koncentracja,gorsza reakcja na strzały,niska skuteczność.

Ogromne znaczenie będzie miała gra w liczebnej przewadze (power play) Jeśli chodzi o statystykę PP to przewagę w tym elemencie ma zespół z Colorado, 20% przy 11.54% skuteczności klubu z Detroit.

Do składu Lawin powrócił po kontuzji dawny MVP Peter Forsberg.Niesamowitą skutecznoscia popisuje się niedoceniany Johan Franzen (7 meczy w PO ,4 gole,4 asysty),jak zwykle skuteczny Henrik Zetterberg ( 7 meczy w PO ,3 gole,2 asysty) oraz urodzony w Swierdłowsku Pavel Datsyuk ( 7 meczy w PO ,3 gole,3 asysty).

Jeszcze jak dziś w bramce Skrzydeł wystąpi Hasek ,,Dominator&quot; overek zapewniony,czego wszystkim overowcom życzę.Mój typ over 5✅ lub 5.5✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom