>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Detroit Red Wings - Colorado Avalanche

Analiza:

Dzisiaj już 2 spotkanie między tymi ekipami. Pierwsze wygrało Detroit choć według mnie to było daleko od przygniatającej porażki. Widzę, że dzisiaj w dziale sporo opinii odnośnie undera, wracając do poprzedników, proponując under warto byłoby coś więcej napisać o obronie obu ekip. Zwróciłbym też uwagę na postawę obrońców, bo jak wiadomo oni też są ważni. W przypadku Detroit Chelios, Lidstrom, czy Rafalski grają jednak trochę poniżej oczekiwań, czasami brakuje asekuracji. W Colorado Lile i Foote grają nieźle, ale po odejściu Roba Blake&#39;a to już nie to samo. Under możliwe, ale nie jest na niego zbyt wysoki kurs, a ryzyko wcale nie jest małe. Ja dzisiaj widzę niespodziankę. To znaczy zwycięstwo Colorado. Liczę na dobry mecz legendy Sakica, Statsnego Hejduka. Powinien wreszcie dziś zagrać Peter Forsberg. Detroit również ma ostrą siłę ataku, dlatego ten under nie wydaje mi się tak pewny jak wszyscy piszą. Jeżeli Hasek wystąpi to może być różnie. Nawet w tym wieku kiedy ma swój dzień to nikt nie jest w stanie go pokonać, według mnie najlepszy bramkarz w historii NHL

Mój typ: Colorado win (ML)⛔⛔


Niestety brak pomysłu na gre w ataku czołowych graczy, a jak Franzen tak dalej będzie grał to będzie szybki odjazd. Under jednak nie siadł, ale też był przecież ryzykowny. Flyers z kolei pokazali, że Montreal jest do ogrania i wcale nie są tacy mocni...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Philadelphia Flyers u Montreal Canadiens
Godzina rozpoczęcia : 01:05

Kanadyjczycy prowadzą w serii 1-0 po zwycięstwie 4-3 nad Filadelfią w gdzie zwycięską bramkę zdobyli w pierwszych sekundach dogrywki w Bell Centre, przypomnę że Habs przegrywało 0-2 i 2-3 by wyrównać w ostatnich fragmentach gry w ostatniej tercji podczas PP, by jak już napisałem szybko pozbawić złudzeń Lotników na zwycięstwo w dogrywce. Dzisiaj sądzę że Guy Carbonneau będzie wystawiał częściej niż w pierwszym spotkaniu braci Kosticyn jak i Kovaleva ci hokeiści grają świetnie, i grali świetnie w II. i III. tercji, chociaż starszy brat Kosticyn czyli Andrej spartolił karnego strzelił później jednak bramkę i dał wiarę w to że Habs pokonają Lotników. Flyersi pokonali w poprzedniej rundzie Caps drużyna z Waszyngtonu ma najlepszego zawodnika w lidze, lecz nie gra tak jak Monolit z Montrealu, jak się patrzy na grę Kanadyjczyków to aż chce się oglądać i interesować hokejem. Sądzę że dzisiaj ekipa gospodarzy wyjdzie na ten mecz jeszcze bardziej zmotywowana i na pewno nie odpuści I. tercji jak to zrobiła ostatnio, ale jestem pewien że nie odpuści Lotnikom żadnej tercji w dzisiejszym spotkaniu, prostym argumentem jest to że gospodarze grają chyba najlepszy technicznie hokej w lidze wolę oglądać właśnie tego mistrza Konferencji Wschodniej sezonu zasadniczego, niż zdobywcę President&#39;s Trophy czyli Detroit który jest skuteczny ale gra jak dla nie nudny jak nie najnudniejszy hokej tego sezonu. Ja dziś łykam prawdopodobnie bo narazie kursów zbytnio dużo nie ma w Expekcie ale raczej wezmę Montreal 60&#39; i Montreal -1.5.
Typ : Montreal 60&#39; Kurs : 1.95 ⛔ 4:2
Expekt
Typ : Montreal -1.5 Kurs : 2.75 ⛔
kurs jak narazie zapożyczony z bwin
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To znamy wyniki game #2. DET- COL, 5-1 [2-0]. MON - PHI, 2-4 [1-1]. Wczoraj większość upatrywała undera w Detroit. Sam miałem grać under 5.5. Jednak wbrew wszystkiemu skoro wszyscy myślą, że tak będzie to właśnie tak być nie musi... Przeczytałem post Foxa o &quot;rozwolnieniu&quot; i dałem sobie spokój całkowicie z tym meczem. Bo jeśli miałbym zagrać to tylko under 5,5 lub COL win. Wczoraj żadnego meczu nie oglądałem ale z tego co wiem to Colorado nie istniało w tym meczu. W drugim wczorajszym spotkaniu miałem zagrać Montreal, ale na 10 minut przed meczem zdecydowałem się na over, po lepszym kursie i według mnie bezpieczniej. Udało się ustrzelić dubla razem z MLB. W temacie już nie zdążyłem się &quot;podzielić&quot; informacją o overze.
Dziś ponownie 2 mecze.

Stan rywalizacji:
PIT - NYR [1-0]
SJS - DAL [0-1]
Osobiście zastanowię się nad &quot;szukaniem&quot; win Dallas w regulaminowym czasie. Choć dzisiaj chyba warto pomyśleć nad overem w San Jose. Tylko trzeba poszukać odpowiedniej linii i sensownego kursu.
ZAPRASZAM do dyskusji.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Under w wydaniu pary Detroit-Colorado nieco się odwleka, ale &quot;co sie odwlecze to nie uciecze...............&quot;.
Na dzisiejszy dzionek w moim grafiku mam zanotowane rozpocząć typowanie zwycięstwa NYR w pierwszej kolejności korzystając z handi, a w późniejszej fazie wraz z OT . W pierwszym spotkaniu Pingwiny wygrały 5:4, co przy 26:24 strzałów jest wynikiem zbyt wysokim. Ani Fluery, ani Lundqvist zbyt często tylu goli przy takiej ilości strzałów nie puszczają. To może być para Overowa, bo o sile rażenia tych ekip mieliśmy okazję przekonać się już w I rundzie, gdzie Pittsburgh strzelił 16 bramek w 4 meczach, a NYR 19 w 5 spotkaniach. Wracając jednak do mojej adnotacji z grafika - czy jest na forum chociaż jedna osoba, która uważa, że NYR nie wygra ani razu w 3 najbliższych meczach, ani razu nie będą mieć OT, bądź przegra te mecze różnicą większą niż jedną bramką? Kursy na grę według mojej koncepcji nie są powalające, ależ czyż pierwszym z przykazań NHL-owca nie jest przykazanie - po pierwsze nie przegrać?- i mam tu na myśli całokształt sezonu nie tylko bilans jednego dnia. Zapewne koledzy poświęcą swój czas na analizę spotkań pod względem merytorycznym, ja natomiast przypomnę o Dekalogu NHL-owca i nie tylko.
Po pierwsze: &quot;nie przegrać&quot; (Lemex)
Po drugie: &quot;największe błędy popełniamy w chwili chwały&quot; (Jacky Sparrow)
Po trzecie: &quot;hazard to sztuka, sztuka wyboru&quot; (Lemex)
Po czwarte: &quot;NHL uczy pokory&quot; (Lemex)
Po piąte: &quot;wybierać znaczy rezygnować&quot; (Timeek)
Po szóste: &quot;łam czego rozum nie złamie&quot; (Ralph)
Po siódme: &quot;głupi ten, co logicznie myśli&quot; (Lemex)
Po ósme: &quot;nasza siła wyrasta z niepowodzeń i porażek, nie z sukcesów&quot; (Nivet)
Po dziewiąte: &quot;w NHL nie ma pewniaków&quot; (SenDPL)
Po dziesiąte: &quot;bądź gotów przegrać bitwę aby wygrać wojnę&quot; (Nivet)
Tak więc Panowie- nie zapominajcie o strategii typu.
Typ: NY Rangers handi +1,5

W meczu NHL bierze udział nie tylko tych paru facetów na lodzie, to cała machina........

Mr.Lundqvist - to lodowisko, nie kościół, tam możesz sobie klęczeć do woli. Wstań, unieś głowę....
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wczoraj zobaczyłem że w meczach z Flyersami trzeba grać na pałę aby jakoś weszło i się wygra, Habs grają świetnie technicznie lecz bramki jakie strzelali w tych 2. spotkaniach były lekko naciągane lub dosłownie wbite do bramki, no i oczywiście jak widziałem jednak rookiego Price&#39;a to nie widzę u niego jednak tego czegoś. Może dojść do tego ze Filadelfia zeżre ich u siebie i Habs wrócą do domu ze stanem 3-1 na niekorzyść dla Kanadyjczyków. Co do dzisiejszych spotkań to mam postawione w dublu awanse Dallas jak i NYR,..

LET&#39;S GO DALLAS &amp; LET&#39;S GO RANGERS!!111

@lemex

Twój dekalog jak i podpisy pod obrazkami są świetne nie tylko teraz ale przez cały czas &quot;to lodowisko, nie kościół, tam możesz sobie klęczeć do woli.&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Miałem edytować i dopisać kilka słów. Ale jednak napisze w nowym poście.
@Hellaraiser ten dekalog jest spisany przez innych. W nawiasach masz autora tekstu. Tak się składa, że na 10 &quot;przykazań&quot; 4 są autorstwa @lemexa. Warto sobie zapamiętać... Choć ja pamiętam o wiele więcej cennych uwag, które wykraczają poza dekalog. Wczoraj podczas meczu DET- COL pisaliśmy na GG. Gdy było 5 on 3 dla DET @lemex napisał, że &quot;teraz to już musi być gol&quot;. To ja odpisałem, że &quot;to jest NHL... tu nic nie musi, tu tylko może...&quot; ???? Już pomijając fakt, że jeśli drużyna nie strzela w przewadze 5 on 3 to moim zdaniem coś z nimi nie tak. Już nie mówiąc jak w przewadze 5 on 3 traci się gola. Jako ciekawostkę polecam obejrzeć Link do SH Goal Nash&#39;a
Ale koniec tych uwag pobocznych...
Mecz PIT - NYR odpuszczam. Bo jeśli miałbym grać to zgodnie z sumieniem na Pingwinów. A coś mi mówi podobnie jak wczoraj w meczu DET- COL żebym odpuścił. Linia u/o też jakoś mi się nie podoba.
Więc tak jak już po pierwszym meczu w San Jose sądziłem, zagram over w drugim. Linia 4.5 w Scandicu po kursie @1.80 mnie kusi. Dzisiaj Shakrs powinni &quot;rzucić&quot; się do przodu. Może to skutkować strzeleniem przez nich bramki, a może skontrowaniem przez Stars. Bramkarze zawsze nie mogą zawsze fenomenalnie bronić. Nie wierzyłem w formę Lundqvista. Dziś wierze w formę obu bramkarzy, ale bardziej wierzę w skuteczność napadu jeden jak i drugiej ekipy.
Poszukam jeszcze czegoś godnego uwagi z MLB i pójdzie w dublu a może nawet jakiś trypelek skleję.
Tak nadal myślę nad graniem Dallas win 60&#39;. Kurs nadal ciekawy @3.10 w expekcie. Sam jeszcze nie wiem czy zagram. Ale jakie mam argumenty za?
Zerknąłem w statystykę. Bo w jakiej dyspozycji są ekipy to już wiem.
Idąc tropem statystyk na 19 meczów w roli gospodarza San Jose 6 razy wygrali Sharks. Natomiast 13 razy Stars. W sumie padło 6 remisów. Dane te są od stycznia 2003.
Dodając do tego, że SJS to typowa &quot;away team&quot;, który w RS pamiętam mieli okres gry dwucyfrowej liczby bez win at home jaki jest wniosek? No właśnie... Stars &quot;urwało&quot; jeden mecz na wyjeździe. Ale czy to im wystarczy? Wiedzą, że u siebie nie będzie łatwo z SJS. To może pokuszą się dzisiaj o kolejne win?
Jeszcze pisząc o meczu SJS- DAL przypomniało mi się.
@Hellaraiser wspominasz o tym, że Habs jak pojadą do PHI to wrócą do siebie ze stanem 3-1 dla Flyers. No nie byłbym taki pewny. Swego czasu (RS) patrzyłem na rozpiskę meczów i nie analizując za bardzo grałem MON away, SJS away. Typowo wygrywali na wyjazdach. Natomiast był już wyżej wspomniany okres gry San Jose gdzie nie mogli wygrać u siebie. Więc jak tylko przyjechali do siebie to grałem przeciwko nim. Z dobrym skutkiem.
Czy takie spostrzeżenia z sezonu zasadniczego przydadzą się w palyoff? Zobaczymy... Choć SJS już jedno spotkanie u siebie przegrało...

Niech moc będzie z W(N)ami!

Pozdr.
Vader
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Coś ostatnio mi nie idzie z obstawianiem piły, i Habs też ostatnio psują mi zakłady, ale co do tego że wrócą do domu z serią 3-1 na niekorzyść jak wiemy i ostatnio widzimy w NHL nic nie jest pewne, po prostu sądzę że jak nie będą bardziej skoncentrowani to nie dadzą rady Lotnikom, co do dekalogu wiem, wiem że to sklepanie ładnie kogoś złote reguły :p, miałem dziś postawić Rangers +1.5 i Dallas ML ale z okazji moich 19-urodzin, nie chwaląc się :p doszedłem do chaty dopiero jakoś teraz, za bardzo zamyśliłem się z kumplami przy piwie, ale może jeszcze coś na noc skołuje, zobaczymy :p. Tak myślę może jak znajdę kurs na zwycięstwo Konferencji Zachodniej na Dallas to postawię na nich, bo jak dla mnie z moich 3 fawów do Pucharu Stanleya prezentują się zabójczo dobrze ???? , jeszcze pomyślę nad tymi długoterminówkami :p
GL ????
Wszystkiego najlepszego ????
Jak miałem 19 lat to chciałem się zatrzymać wiekowo wtedy. Ostatnie naście to super sprawa.
Vader
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Hellraiser - wszystkiego najlepszego ????
Ps. Dłużej zajmuję się hazardem niż Ty masz lat. Wiele bym dal, aby mieć znowu 19 latek, ale z drugiej strony tamte lata to była &quot;padlina&quot; i tyle.
Już byłem w ogródku, już witałem się z gąską, ..............a tu 16 sekund zabrakło i 2:0 dla Pingwinów.
Dlatego ja nie lubię grać i nie gram handi +1,5... Kurs mało kuszący a ryzyko mimo wszystko duże...
Vader

Teraz trzeba będzie grać zwycięstwo NYR wraz z OT i &quot;gołą 1&quot;, bo na handi na ich lodzie to raczej nie ma co liczyć - chociaż kto wie.......
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bez zbędnych komentarzy. PIT prowadzi w rywalizacji z NYR 2-0. DAL po kolejnej wygranej prowadzi 2-0 z SJS. Jedyny komentarz niech będzie taki, że ten Pan z fotki w moim podpisie zdobywa GWG. Tym samym Gwiazdy polepszyły swój bilans do 14 wygranych meczów na lodowisku w San Jose. A ja trafiłem Stars na II poziomie progresji, że wygrają w regulaminowym czasie.
Dzisiaj tylko jeden mecz.

Stan rywalizacji:
PHI - MON [1-1]
ZAPRASZAM do dyskusji.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@lemex
Dziękuje, to może będę pisał do Ciebie, proszę pana ???? hehe, co do NYR szkoda tego +1.5 najbardziej się wkurzam jak na tych co stawiam +1.5 tracą gola przy samym końcu, a najgorzej jest to jeśli grają z empty net wtedy odliczam każdą sekundę do końca :p, a miałem właśnie dać NYR +1.5 I DAL ML jak pisałem wcześniej może i to dobrze że wczoraj posiedziałem dłużej z kumplami przy piwku.
No nic rywalizacja PIT 2-0 NYR, SJ 0-2 DAL a ja mam dubelek na awans Gwiazd i Strażników, ale ta magia MSG potrafi podziałać na Rangersów i może wrócą do Pittsburgha z remisem w serii :p, wiem, wiem kocham marzyć :p
Co do Dallas to są jednak kozaki, ich 3. tercję są zabójcze 9. strzałów w III. tercji i 4. gole nice as hell.
Dallas mizeria... 9 SOG i 4 gole? Smiech na sali. Powinno być 5 SOG i 4 gole :jezora: żart
Vader
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
Poczytajcie i pośmiejcie się ????
http://www.tvn24.pl/0,1547750,wiadomosc.html
Piitsburgh Penguins i Dallas Stars są w połowie drogi do finału rywalizacji w konferencjach rozgrywek o Puchar Stanleya. Hokeiści z Dallas pokonali New York Rangers 2:0, a Penguins - San Jose Sharks 5:2. To były drugie zwycięstwa obu zespołów w drugiej rundzie rywalizacji w play off.
Co za specjalista od hokeja pisze Wam te wiadomości? Zatrudnijcie kogoś bardziej kompetentnego bo to wstyd że taka znamienita stacja zamieszcza takie bzdury. Ja będę pisał lepiej [email protected]
hahahahahaha
SJ SHARKS DAL STARS 1-1 1-0 0-4 2-5 - - 2-5
Tego nie umieścili ???? ???? ;)
Co Wy na to Panowie?
Można właśnie się tylko śmiać... hokej czy dokładniej NHL w Polsce jest mało znany. I ludzi, którzy coś na ten temat wiedzą jest mało... Nagminnie popełniane są takie błędy. Niedawno przy okazji All Star Game także były duże gafy w serwisach. Już nie pamiętam co to dokładnie było (może @lemex pamięta). Może wyśle swoje CV do nich z ofertą pisania &quot;sprawozdań&quot; z codziennych zmagań NHL hehe. 1/10 etatu może być :jezora:
Vader
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Można właśnie się tylko śmiać... hokej czy dokładniej NHL w Polsce jest mało znany. I ludzi, którzy coś na ten temat wiedzą jest mało... Nagminnie popełniane są takie błędy. Niedawno przy okazji All Star Game także były duże gafy w serwisach. Już nie pamiętam co to dokładnie było (może @lemex pamięta). Może wyśle swoje CV do nich z ofertą pisania &quot;sprawozdań&quot; z codziennych zmagań NHL hehe. 1/10 etatu może być
Vader
Były jakieś jaja i to takiego wielkiego kalibru. News ukazał się w WP i coś mi świta w &quot;rozczochranej&quot;, że zawodnikowi zmienili przynależność klubową i to chyba była Carolina Avalanche.:jezora: No coments
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Philadelphia-Montreal [1:1(3:4ot,4:2)]
Phila postawiła zaskakująco wysoko poprzeczkę graczom z Montrealu i wynik 1:1 po dwóch meczach, a przede wszystkim styl gry Phili może cieszyć ich kibiców. Biron nie popełnia błędów, które obciążały by jego konto i jeśli domowa atmosfera nie wpłynie na niego deprymująco, to i dzisiaj powinien być mocnym punktem. Reasumując, bo zapewne koledzy &quot;poćwiartują&quot; ten mecz i podają istotne szczegóły, ja poczekam na zwycięstwo Philadelphii.
Typ: 1X i 1(wraz z OT)

Głupi, nawiedzony, albo może prorok, czy cuś................?????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@lemex

Też mnie korci Filadelfia ML lub nawet 60&#39; i O5.5, nie wiem czy Lotnicy zeżrą ich w dwóch spotkaniach u siebie ale sądzę że w jednym to na pewno ale nie wiem czy już w tym pierwszym. Flyersi to naprawdę zespół trochę hardy do wyczucia, awans zapewnili sobie w Waszyngtonie, a mogli na lajcie już w 5-6 spotkaniu, pakowali krążek do bramki nie byle kogo bo Hueta, teraz grają dosyć dobrze z bardzo dobrą technicznie drużyną która w sezonie zasadniczym klepała Boston jak i Flyers jak tylko chcieli. Jak robię taką burzę mózgów to dupa wychodzi, zawsze u mnie sprawdza się pierwsza myśl, którą zawsze zapominam. Ale raczej to była zagrywka na Flyers.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
29.04
Flyers - Canadiens
Canadiens 60&#39; 2,70 Betsson

Nazywajcie mnie szaleńcem, ale uważam, że dzisiaj Montreal wróci na właściwą drogę. Flyers zaczęli ostro tę rywalizację, ale własne lodowisko nie bardzo jest ich atutem w tych PO. 1-2 z WAS w pierwszej rundzie a w H2H z MON przegrali 4 ostatnie spotkania u siebie... poza tym postawiłem na MON na zwycięstwo serii i gdzieś muszą te mecze wygrywać ???? )
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Więc tak jak myślałem Filadelfia wygrała jedno spotkanie u siebie, ale nie byłem pewien czy już dziś no i mają dobrą szansę na ustawienie serii 3-1, szkoda że nie postawiłem do końca gryzłem się dać czy nie dać, myślałem też o overku ale tak czy inaczej nic nie straciłem nic nie zyskałem. :spokodfhgfh:
Dzisiaj mamy trzy meczyki :

Pens @ Rangers 2-0 w serii.
Sharks @ Stars 0-2 w serii.
Wings @ Avs 2-0 w serii.
A ja dziś skoczyłem do profka, czy jak kto woli fortuny i postawiłem na bramkę Scotta Gomeza @ 3.70 liczę na byłego gracza Diabłów że nie tylko strzeli gola ale i Strażnicy będą już szybko odrabiać straty w serii, i przejdą Pingwinów.

GL ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Jest 2-0 dla Pingwinów, więc dla Rangersów ten mecz jest o życie. W obu meczach Pingwiny nie przeważały tak mocno - nie oddały dużo więcej strzałów, na dodatek oba mecze wygrały tylko jednym golem (no dobra drugi mecz był 2-0 ale drugi gol padł do pustej bramki). Pittsburgh wygrał juz 6 meczy z rzędu w PO, dość już tego :jezora: Uważam że dzisiaj seria sie przełamie. Tymbardziej jak sie spojrzy na spotkanie w sezonie regularnym - Pittsburgh przyjeżdżał na lodowisko Rangersów 4 razy i ani razu nie odjeżdżali jako zwycięzcy. Myślę, że i dzisiaj nowojorczykom pomoże magia Madison Square Garden.

Mój typ: ML Rangers @ 1,64 / 1 @ 2,10 (3:5)

Ostatnio NHL nie daje zarobić :/

 
lemex 0

lemex

Użytkownik
panmv - według mnie dobrze kombinuje licząc, że każda seria musi się skończyć. Do końca PO jeszcze daleko, ale nie zawadzi &quot;przeliczyć dutki&quot;, tak aby na 6 prób starczyło. W przeciwnym razie może okazać się, że widmo bankructwa może zajrzeć komuś w oczy. Ja już swojej szansy upatrywałem w poprzednim meczu dając handi NYR, ale 16 sekund zabrakło i &quot;dutki&quot; poszły do buka.
NYRangers-Pittsburgh [0:2(4:5, 0:2)]
Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią:
Typ: 1X i 1(wraz z OT)

Co do U/O to jak dla mnie linia 5 to zawsze jest wabik. Trudno przewidzieć kto dzisiaj dostanie sraczki, a kto obstrukcji. Dla kogo lód będzie za śliski,a dla kogo bramka za mała. To jest w pewnym sensie loteria, ale ilość kombinacji, które dają wygraną albo ostatecznie zwrot jest tak wielka, że nie mam zbyt wielu oporów, abo zagrać Patent na Overy we wszystkich dzisiejszych meczach.
Przecież San Jose gra lepiej na wyjazdach niż w domu, Dallas może oddać 10 strzałów, a i tak 3 będą w sicie. Nabokov&#39;a ostatnio zmienił Baucher i nie wiadomo co i kto dzisiaj nawywija w bramce. Turco w meczach z SJ w PO wpuścił po 2 bramki, a nóż dzisiaj się nie wyłamie i utrzyma trend.
Rangersi skoro mają &quot;przełamać&quot; Pingwiny, to chyba nie 1:0, czy 2:1. Na razie &quot;huśtają&quot; się pomiędzy &quot;kosmicznym&quot; overem 9, a skromnym underem 2.
Lawiny dzisiaj zagrają(tak oceniam) najważniejszy mecz sezonu, bo porażka to prawie pewny koniec tego sezonu(max 2 mecze) i co jak co, ale dzisiaj Osgooda trzeba pokonać i to nie raz.
Głupie uzasadnienia, prawda? Cóż, głupich nie sieją, oni rodzą się sami........
Typ: OVER 5 we wszystkich meczach zagrany w Patencie(7 zakładów)

Czy się stoi, czy się leży - kupa baksów się należy........

No to teraz szybki prysznic i idziemy na piwo.........
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
Witam
dziś zaszalałem z Manchesterem United i wracam do hokeja ;) Skromne pare £ wliczam do bilansu który wychodzi na plus. Co do meczu Rangersów zgadzam się z panmv
że seria Pittsburga nie może trwać wiecznie.Mam nadzieje że dziś polegną. Może po OT?
Zagram dziś dwa single 1x oraz OVER 5 w tym spotkaniu.
???? RANGERSI DO BOJU ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Nie miałem czasu dziś wcześniej czegoś napisać. W temacie zamilknę na kilka dni bo jutro rano wyjeżdżam na tzw. długi weekend.
Krótko. Bo mecz NYR za chwilę. Dallas gra trochę później.
Zagrałem na NYR tak samo jak sporo osób. Dałem lekko singla w pinn na zasadzie jeśli wygrają w reg to ok. Jeśli remis to zwrot. Poza tym dałem NYR ML w dublu.
Takie nazwiska jak Shanahan, Drury, Avery, muszą wreszcie wygrać. Henrik w bramce jednak mimo, ze go nie lubię to sobie radzi. Dziś w MSG tym bardziej powinien zmobilizować się. Dlatego biorąc pod uwagę niezłą formę obu bramkarzy mimo bardzo mocnych &quot;strzelb&quot; zagrałem także under 5.5. Jeśli NYR mają dziś wygrać to nie mogą stracić zbyt dużo goli. No a Fleury też nie powinien wpuścić zbyt wiele. Scenariusz jaki mi po głowie chodzi to wygrana w reg. czasie NYR ale bez wielu goli.
Mecz który jeszcze przed wyjazdem obejrzę to DAL- SJS. Mimo, że jutro rano muszę wstać o 5;00 to chcę zobaczyć w akcji SJS na tafli w Teksasie.
W tym meczu zagrałem over 4.5 Co tu można napisać? San Jose musi zacząć walczyć. Czy Dallas wygra rywalizację 4-0 ? Hmm... no nie wydaje mi się. Zacząłbym grać progres na win SJS. Ale z powodu wyjazdu muszę to odpuścić. Więc dziś zagrałem lekko trypla gdzie dałem sobie SJS ML + under 5,5 NYR-PIT + MLB. Jak wejdzie to fajnie. Jak nie to pech.
Na tym etapie już wiemy sporo o każdej ekipie. Więc pozostaje tylko rozgryźć psychikę i wyczuć dyspozycję dnia.
Mecz COL- DET odpuszczam.
Pozdrawiam
Niech moc będzie z W(N)ami!
Do &quot;usłyszenia&quot; za parę dni ????
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom