>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Montreal Canadiens - Boston Bruins (wynik 5-0)✅

typ 1 kurs 1.95 Unibet.

Stan rywalizacji obu drużyn wynosi 3-3.Canadiens ,,już witali się z gąską&quot; prowadzili 3-1 w serii best of seven,lecz fatalnie spisali sie w szczególności w piątym spotkaniu rozgrywanym w swojej Bell Centre.Przegrali sromotnie ,aż 5-1!!!Canadiens mieli zdecydowaną przewagę w strzałach 32-24.Fatalnie jednak w bramce spisywał się Carey Price.Dziwi mnie decyzja szefów Canadiens,że pozbyli się podczas sezonu znakomitego bramkarza Cristobala Hueta do Capitals.Mam nadzieję,żeby ten ruch transfreowy nie odbił się wielka czkawką.

W dzisiejszym ,siódmym spotkaniu Kanadyjczycy będą mieli szanse zrehabilitować sie przed własną publicznością za ostatnia fatalną porażkę.Mój kolega ze szkolnej ławy mieszkający w Montrealu od kilkunastu lat,napisał mi ,że Habs mimo,że będą grali pod wielka presją dadzą sobie z nią radę.
Niepewny jest udział w dzisiejszym meczu kata Canadiens - Phila Kessela (3 mecze,3 gole,1 asysta w PO),który ma problemy z ramieniem.Mój typ 1.✅
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
nie mówiąc juz o tym, ze jesli Canadiens odpadną to będzie mega żałoba w Kanadzie. Po bardzo obiecującym sezonie mogą ich wyeleminować z PO najwięksi rywale czyli Boston Bruins (przypominam, ze zarówno Canadiens jak i Bruins to jedne z najstarszych druzyn w NHL). W obu ostatnich meczach Kanadyjczycy zawalali 3 tercje. Mieli juz 2 szanse na awans do nastepnej rundy. Do 3 razy sztuka?
ciekawostką jest fakt, ze w całej historii ligi, Montreal przy stanie 3:1 nigdy nie przegrał rywalizacji (a wygrywał 26 razy), za to Boston nigdy nie wygrał rywalizacji przy stanie 1:3 dla rywala (a przegrywał 20 razy).
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Także zastanawiam się nad Canadiens. Aczkolwiek nie wiem, czy jest sens wkładać w ten mecz większą gotówkę. Niby wszystko o Canadiens zostało już napisane, nie ma co powielać atutów i minusów obydwu ekip, pytanie tylko czy MTL uniesie to brzemię...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Montreal - Boston
2 ML
2,75

Fox, tak jak piszesz - sprzedaż Cristobala Hueta była bardzo dziwnym ruchem ze strony Canadiens... Tylko że moim zdaniem to właśnie teraz zaczyna się im to odbijać czkawką. Montreal był zdecydowanym faworytem i większość typerów przewidywała szybkie rozstrzygnięcie tego pojedynku. Zapewne bardzo sugerującymi mogły byc statystyki H2H na korzyść Montrealu [8-0]. Tylko jak się przyjżymy wynikom w play-off to przestaje wyglądać to już tak klarownie i na rzecz Montrealu.

1. Montreal - Boston 4-1
2. Montreal - Boston 2*-2
3. Boston - Montreal 1*-1
4. Boston - Montreal 0-1
5. Montreal - Boston 1-5
6. Boston - Montreal 5-4

Pojedynki są bardzo zacięte a niższy kurs na dzisiejszych gospodarzy wydaje mi się być nadal kwestią tego że przystępowali do tego pojedynku jako faworyci...

I wracając do bramkarzy: Montreal stracił bardzo solidnego golkipera na rzecz nadal niezłego jednak... natomiast Boston może się cieszyć wspaniałą postawą Tim&#39;a Thomas&#39;a. Statystyki meczowe z play-off świadczą również na rzecz Tim&#39;a [186 S; 2.27 GAA; 0,925% SV] i Carey Price [175 S; 2.43 GAA; 0.914% SV].

Myślę że skoro Montreal nie wykończył Bostończyków, tak jak zapowiadano, w 5 meczu przy stanie rywalizacji 3-1 i pozwolił na wyrównanie 3-3 teraz nie powinien być takim wielkim faworytem. Gdyby istotnie był tak mocny to rywalizację zakończyliby w którymś z ostatnich 2 meczy, teraz to już nie jest pewne.

Co do wspominanej przez Fox&#39;a kontuzji to raczej Kassel zagra a przecież Boston ma w składzie jeszcze [conajmniej tak groźnych jak Phil] Marca Sevarda, Marco Sturma, Davida Krajci...

W tym meczu myślę że decydujące znaczenie będzie miała postawa golkiperów i stawiałbym raczej na Tim&#39;a. Jedo ostatnie występy byłby bardzo obiecujące...

Kurs w okolicach 3,3 na 2 i 2,75 na 2ML jest bardzo kuszący... ja zaryzykuję!
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Washington Capitals u Philadelphia Flyers (Game 6)⛔

Śmirtelnie wazny mecz dla Flyers. Wygrywają i mają 2 rundę play-off. Naprawdę w nich dzis wierzę. To nei ta sama drużyna co sprzed roku. Dodam ze jedna z większych nadzieji Capitals Ovca jakby nie mogl sie odnalezc przez te play-offy, co z pewnescia utrudnia zawodniką ze stolicy zadania poniewaz to wlasnie on jest Liderem całej druzyny


Phila dała według mnie plamę na całej lini. SPoro zmarnowanych akcji, ale przedewsystkim naley zwrocic uwagę na świetną grę washingtonu po 1 Tercji. Capitals wygrali zasluenie.

W Stolicy będie gorąco w następnym spotkaniu
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Dzisiaj zamiast opisywania własnego toku myślenia odnoście meczu Philadelphii z Washingtonem i Montrealu z Bostonem podam tylko schemat według którego &quot;zapodałem&quot; kupony. W mojej koncepcji nie przewiduję zwycięstw gości w reg.time.
Wariant 1 : Single 1X oraz Aco z obu meczy 1X
Wariant 2: Single wygrana gospodarzy(+Ot) i Aco tych singli
Jak wejdą gołe &quot;dwójki&quot;, to będzie co odgrywać z II rundzie.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Naprawde byłaby to do tej ory jedna z większych sensacji w play-offach (jezeli obydwie druyny gosci by wygraly).

Lemex ale ty grales 2 kupony po 1 wariancie na kady ?


Mimo wszystko ja poznalbym wlasnie twoj tok myslenia co do meczu phila-washington ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Boston Bruins u Montreal Canadiens
Godzina rozpoczęcia : 01:05

W ostatnich 20. seriach w PO kiedy Boston przegrywał w pojedynku 1-3 nigdy nie awansował dalej, nawet przegrywając w serii 0-2 nie potrafili tego już odrobić lecz parę dni temu pokazali niezły hokej w Bell Centre jak i we własnej hali i wyrównali stan na 3-3. Dużo tutaj już nie trzeba pisać temat wyczerpali koledzy wyżej, jedni są za niespodzianką, inni za Kanadyjczykami, najbardziej boli mnie oprócz sprzedania Hueta do Caps, spadek najskuteczniejszej ekipy podczas PP sezonu zasadniczego która gra była piękna dla oka kiedy oglądało się Montreal i kiedy karę dostawał ich przeciwnik jeszcze w Bell Centre wrzawa nawet oglądana w TV jak i gra Kanadyjczyków była świetna, lecz w PO ta świetna i najskuteczniejsza ekipa podczas grze w przewadze spadła na ostatnią pozycję w skuteczności PP w post sezonie, nie wiem co się stało, może to brak Koivu, może zbyt wielka pewność siebie ale jednak jeśli dziś nie &quot;Habs&quot; z francuskojęzycznego miasta o nazwie Montreal nie wygrają, jak już ktoś wspominał będzie to żałoba narodowa. Sądzę że Boston i tak się już nagrał w PO przysporzył wiele problemów Kanadyjczykom, napsuł im wiele krwi lecz dziś polegną i pożegnają się z Play Offami.
Typ : Montreal 60&#39; Typ : Kurs : 1.90 0:5 ✅
Expekt

Washington Capitals u Philadelphia Flyers
Godzina rozpoczęcia : 01:05

W drugim i ostatnim dzisiejszym spotkaniu Lotnicy będą podejmować u siebie w hali Wachovia Center Stołecznych, nie wiem co ostatnio grała Filadelfia ale spartoliła spotkanie tak jak pierwsze w Waszyngtonie sądzę że jednak dziś nie będą chcieli się bawić na remis w seriach 3-3, i kolejny wylot do Waszyngtonu, a taktyka na ekipę Brucea Boudreau&#39;a jest dosyć dobra, powstrzymywanie Ovechkina to jak dla mnie obniża około 50 % skuteczności Caps, a Backstrom, Kozlov, czy Fedorov są łatwiejsi do powstrzymania niż Owca jedynym plusem dzisiejszych gości to francuz Cristobal Huet który naprawia błędy swoich obrońców jak i robi świetne parady, lecz szczęście które Caps miało pod koniec sezonu zasadniczego powinno się dzisiaj skończyć.
Typ : Flyers 60&#39; Kurs : 2.15 ⛔ 4:2
Expekt
 
A 0

almighty

Użytkownik
NHL dzisiaj delikatnie

Boston OT @2.80 (4/10) bet365.

Montreal faworytem, ale ostatnie dwa spotkanie to dwa zwyciestwa Bruins 5-1 i 5-4. Mysle, ze dzisiaj moga powalczyc o cos co przed pierwszym spotkaniem wydawalo sie niemozliwe. Montreal przegral spotkanie 5, ktore mialo dac im latwy awans i dzisiaj zagraja pod duza presja. Boston pokazal, ze potrafi z nimi wygrywac i dzisiaj szanse ocenilbym 60-40, wiec dosyc duze value na gosci.

Nie bede pisal wiecej na temat tego spotkania, bo dosyc duzo zostalo juz napisane - Boston nie jest w tym meczu taki underdogiem jak wskazuja to kursy i za niewielka stawke stawiam dzisiaj na Boston zdajac sobie sprawe, ze bedzie to najwieksza sensacja pierwszje rundy. Buki rowniez docenily Boston, bo kursy na gospodarzy nie sa juz takie niskie jak we wczesniejszych spotkaniach. Boston tylko w pierwszym spotkaniu przegral wyraznie - pozniej znalazl sposob na Canadiens. Potrafili zatrzymac ich linie ataku, sami znalezli sposob na trafienei ich bramki i jestesmy swiadkami ciekawej rywalizacji.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Na gorąco po meczu Montrealu. Niesamowity mecz walki i charyzmy, z obu stron. Wynik 5:0 nie do końca oddaje przebieg meczu, ba w ogólę, gdyż Miśki zasłużyły przy 5 straconych golach na co najmniej 2,3 gole po swojej stronie, aczkolwiek jeśli bramkarz MTL Price ma takie dni jak dziś, to niestety (dla mnie stety:spokodfhgfh ???? , choćby napierano na niego i ostrzeliwano z każdej pozycji, to bramki nie puści, szczególnie 1. tercja, gdzie wg mnie Boston powienien prowadzić, bo miał więcej z gry, to jednak Price znakomicie bronił a Montreal był skuteczny, 1. tercja była wg mnie kluczowa, bo mentalnie MTL się wzmocnił, a Boston chyba nie mógł uwierzyć, że jest w stanie przebić się przez linię bramkową, której znakomicie strzegł młody Kanadyjczyk. Dla mnie wynik w granicach 3:2 byłby sprawiedliwy, bo Montreal zasłużył z pewnością na awans i zwycięstwo, gdyż był skuteczniejszy, a Boston na jakieś bramki, szczególnie za pierwszą tercję. Tyle ode mnie. A w rywalce Phili z Waszyngtonem szykuje się 7. mecz o ile się nie mylę w Waszyngtonie. Będzie ciekawie...:spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
niezłe deja vu wczoraj mialem... game nr 6 prawie identycznie jak game nr 1 - najpierw Philadelphia uzyskuje przewage a Washington gra źle, wszystko sie zmienia tak gdzies w polowie 2 tercji przy goli Backstroma, Washington przejmuje inicjatywe i wygrywa mecz. Lotnicy znowu mogą byc sami sobie winni.
Tym samym dzisiejszej nocy nie odbedzie sie jeden, a dwa mecze.
WAS-PHI
SJS-CAL
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ja to mam przebłyski a nigdy ich nie wykorzystuję, nie obstawiam, przed postawieniem na Habs i na Flyers cały dzień myślałem to będzie zbyt łatwa noc jak obie ekipy wygrają no ale nic postawiłem i tak zostało, a moje przeczucie którego nie wykorzystałem było dobre, tak samo z Brierem grali u siebie pomyślałem może się przejdę postawie na niego lecz jednak zrezygnowałem.
No i to co mówi @panmv na 6. spotkań Philadelphia spartoliła 2-3, jeszcze przy ostatnim spotkaniu w Waszyngtonie byłem zszokowany ich postawą robili wszystko by zagrać w Filadelfii, no i mają za swoje nie zdziwię się jak w Waszyngtonie wygrają Lotnicy, ale ich psychika jest jakaś naiwna i chyba jednak we własnej hali ekipa miejscowych awansu już nie odda. Co do pojedynku SJ - CLG kibicuję Kanadyjczykom ale jak to będzie zobaczymy.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
a co do takiego czysto technicznego sposobu obstawiania to ja dzisiaj sie powstrzymuje Od NHL. Dzis moze sie wydarzyc narawde wszystko. Równie dobrze moe wygrac phila albo washington, ale takze w meczu san-jose-calgary wszystko mozliwe. Ja dzis zakladow na wygrana nie polecam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja natomiast dziś zagram napewno mecz Capitals.Ogladając skróty meczu byłem pod wrażeniem ich fantastycznej gry,tak samo chyba jak buki ,które jak do tej pory nie wystawiły kursów na WIN Capitals po OT.Spece z covers też są w kropce...Co najważniejsze spece z Pinn też główkują i chłodzą główki i nie wiedzą jakie kursy zapodać!!!Postaram sie wieczorkiem krótko opisać siódmy mecz Capitals.Go Alex go!!!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
a co do takiego czysto technicznego sposobu obstawiania to ja dzisiaj sie powstrzymuje Od NHL. Dzis moze sie wydarzyc narawde wszystko. Równie dobrze moe wygrac phila albo washington, ale takze w meczu san-jose-calgary wszystko mozliwe. Ja dzis zakladow na wygrana nie polecam.
Zgadzam się z @gunmanem totalnie nie zdziwię się jak jutro rano swój awans będą świętować zespoły z Calgary jak i z Filadelfii, lub ekipy z San Jose czy Waszyngtonu. Ale dziś jednak coś mnie skusiło i dałem jednak takie coś :

Lubię trochę ryzyka, a sądzę że Backstrom ma większą szansę na strzelenie gola niż przewiduje to kurs, więc postanowiłem postawić jednak dziś coś innego niż poczciwa wygrana zespołu czy większą czy niż linię bramek w spotkaniu, ponieważ jak już wyżej pisałem dzis wyniki mogą być różne, ale Filadelfia spartoliła już drugie czy trzecie spotkanie więc jednak chyba Caps będą w półfinale Konferencji, przy pomocy Backstroma :jezora:
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
San Jose-Calgary [3:3(2:3,2:0,3:4,3:2,4:3, 0:2)]
Dzisiaj tylko suche fakty.
San Jose w 6 meczach I rundy oddało 188 strzałów i zdobyło 14 goli
Calgary strzelało 140 razy i trafiło 14 razy
Nie mieli OT
Przy linii 5,5 padły 2 overy i 4 undery
W sezonie regularnym Rekiny w domu dwa razy przegrały po OT 2:3 i 3:4
Typ: under 5,5 (bet-at-home)

Oby taka scena nie była ostatnią w tym sezonie na lodzie w San Jose

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni mr.Iginla

Ps. Z powodu porażki Phili w ostatnim meczu, typ może mało wiarygodny, ale wymuszony strategią w celu odegrania poniesionych kosztów
Typ: handi 1,5 dla Philadelphii
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Obie druzyny wiedzą jedno - ten mecz to albo wygrana, ale powrót do domu. Mało kto jednak dawał takie szanse w tym starciu dla Calgary, po tym jak dobrze Rekiny rozegrały sezon zasadniczy. Ale nie pierwszy raz Calgary staje sie czarnym koniem PO. Jest to najbardziej wyrównana para z 8 par w PO, dzisiaj sie jednak rozstrzygnie kto bedzie grał dalej. Mimo, ze ogólnie teamy te są underowe, to tylko 2 razy w tej serii padły undery przy linii 4,5. A w dwóch peczach mozna bylo zobaczyc nawet 7 bramek. Zagrożeniem mojego typu moze byc tylko postawa Kiprussofa i Nabakova. Ale czy zarówno Rekiny jak i Płomienie będą grać tak ospale, jak w niedziele (oba teamy ledwie ponad 20 strzałów)? Nikt nie ma nic do stracenia, wiec nie ma co sie skupiac na defensywie tylko szturmowac bramkeprzeciwnika. Ja mam nadzieje ze dzisiaj zobaczymy w tym meczu przynajmniej 5 bramek (a osobiscie zycze zwycięstwa Sharks).

Mój typ: over 4,5 @ 1,80 (5:3)

P.S. mam nadzieje ze dzisiaj sie nie pomyle, bo mam wrazenie ze typy podane w analizach nie wchodza, a te o których nie wspominam - wchodzą. W ostatnich dnaich zagralem ML MON, ML DET, ML COL, over 4.5 DAL-ANA... dzisiaj trzymam kciuki za dobrą dyspozycję Iginli, Thorntona i spółki.​
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
No to wiemy juz wszystko

Washington Capitals - Philadelphia Flyers 2:3 (OT) --&gt; Awans Flyers
San Jose Sharks - Calgary Flames 5:3 --&gt; Awans Sharks

Oto pary półfinałowe:

VS

Zarówno Lotnicy jak i Habs musza poprawić jedną rzecz - przestać oddawac inicjatywe przeciwnikowi przy prowadzeniu. To wlasnie dzięki lekceważeniu rywala zarówno Montreal jak i Philadelphia musieli rozegrać aż 7 meczy. Jak jednak bedzie w tej konfrontacji? Trudno powiedzieć, niby na papierze wszystko przemawia za Habs, ale tak samo sie mówiło przed ćwierćfinałem z Bruins i kazdy wie, ze to nie był spacerek. Ja daje mimo wszystko większe szanse dla Kanadyjczyków, bo moim zdaniem są oni zbyt wysoką półką dla Flyers, którzy porządnie się męczyli z Washingtonem.
Mój typ: 4:2 dla Montrealu

VS

Moim zdaniem najciekawsza para tych półfinałów. Pingwiny i Rangersi przeszli łatwo ćwierćfinały, ale to zawodnicy z NY mieli o wiele trudniejsze zadanie. Bo New Jersey to New Jersey, a nie kompletnie rozbita Ottawa. NYR udowodnili, ze Brodeur wcale nie jest do niepokonania, i w sumie zaaplikowali aż 19 goli w 5 meczach! Dużo jak na underową druzyne. Jesli Lundqvist na bramce jeszcze bardziej poprawi grę, to mysle ze Pingwiny przegrają tę serie. W sezonie zasadniczym obie druzyny spotkały się 8 razy. Wynik - 5:3 dla NYR. Pingwiny po prostu nie radzą sobie z Rangersami, szczególnie na wyjazdach. Kibicuje w tym pojedynku Nowojorczykom, bo team z Pittsburgha zbytnią sympatią nie darze.
Mój typ: 3:4 dla Rangers

VS

Na papierze wygląda na to, ze bedzie to najbardziej nierówna para półfinałów ???? no ale właśnie - na papierze. Bo mam nadzieje, ze w końcu Lawina przełamie ten kompleks Detroit. W sezonie oba teamy spotkały się 4 razy, bilans to 4:0 dla Czerwonych Skrzydeł. Były to jedne z najgorszych meczy Colorado w sezonie, grali bez zadnego ładu i składu, dawali sie zamykac we własnej tercji, oddawali mało strzałów i stwarzali niegroźne akcje. Tyle ze teraz Colorado jest w szczytowej formie w tym sezonie (takie odnoszę wrażenie), a to Detroit właśnie nie gra tak jak chociazby w połowie sezonu. I udowodnili to Predators, którzy wygrali z Red Wings 2 razy. Ten półfinał mozna określic klasykiem Zachodniej Konferencji - praktycznie co rok albo dwa te dwie druzyny spotykają się w playoffach, od ponad 12 lat toczą bój o prymat na Zachodzie. Nie będe tu typował wyniku ze względu na moją miłość do Lawiny. Mam nadzieje ze Colorado rozjedzie te Skrzydła. Go Avs Go!

VS

Kolejny bardzo ciekawy pojedynek. Daje tu jednak większe szanse Gwiazdom. Mimo braku takich osobowości jak w San Jose, Dallas udowodniło, ze jest jednym z głównych kandydatów do Stanleya. Mieli arcytrudnego rywala w ćwierćfinale, którego z łatwością &quot;pyknęli&quot;. A San Jose? Porządnie wymęczyło ich Calgary... Marty Turco z Dallas również prezentuje sie wyraźnie lepiej niz Evgeni Nabakov z San Jose. Ale mysle, ze Gwiazdom będzie duzo trudniej niz z Ducks, dlatego uważam, że będzie tu 7 meczy.
Mój typ: 3:4 dla Dallas
Półfinały rozpoczynają się w czwartek meczami:
Montreal Canadiens vs Philadelphia Flyers
Detroit Red Wings vs Colorado Avalanche
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
A więc jednak Flyers zrobiło niezły thriller swoim kibicom, ale i upokorzenie &quot;Caps&quot; szkoda mi jedynie Hueta, ale dzięki temu chyba zdarzy się załapać do reprezentacji Francji na najbliższe MŚ w Kanadzie gdzie będzie wielkim wzmocnieniem u żabojadów, o ile będzie chciał zagrać lub o ile będą chcieli go wziąć ale druga opcja odpada w przypadku tego co on robi :jezora:, SJ dosyć łatwo pokonało Calgary i przełamali barierę 5.5 gola w spotkaniu no jeśli ktoś zaryzykował to może dziś liczyć pieniądze bo kurs na przekroczenie linii 5.5 był na pewno w granicach 2.0zł+. Co do mojego przeczucia postawiłem na Backstroma no i jak wiemy strzelił strasznie szybko bramkę w liczebnej przewadze ???? I później mogę zajść do profka po flotę. Co do par półfinałowych na wschodzie jak i na zachodzie bardzo interesujące pary.
~Habs vs. Flyers
Szkoda że Lotnicy grają z Habs wolałbym parę z Pittsburgiem lub Rangersami, no ale nic, jednak liczę tutaj na grad bramek ale też na awans Habs sądzę że w tym roku jak dla mnie są jednym z kandydatem do zdobycia Pucharu Stanleya, gdyby był Huet już na pewno zakład długoterminowy czekałby na rozliczenie.
Mój typ : Awans Habs.
~Pens vs. Rangers
Dwie ekipy których nie lubię ale po wyeliminowaniu Diabłów przez Strażników będą kibicował ekipie gdzie grają Avery, Jagr, Gomez, tak jak pisał @panmv NYR wyeliminował Diabłów a Pingwiwny uporały się z nic nie mówiącymi Senatorami, ta walka będzie chyba raczej underowa chyba że szybko ktoś ułoży prowadzenie w serii 2-0, lub 3-1 wtedy będziemy mogli chyba zobaczyć desperację z jednej ze stron, dodać mogę że Rangersi są dla mnie takich czarnym koniem tego sezonu co do zdobycia Pucharu Stanleya.
Mój typ : Awans Rangers.
~Wings vs. Avs
Bardzo fajna jak i odwieczna rywalizacja tych drużyn ale takiej walki jak ta nie przewiduję.
http://pl.youtube.com/watch?v=PHNE7rIPZzM&amp;feature=related
Chociaż kto wie ???? , ale będę liczył na Colorado jak wiemy Detroit miażdży w sezonie zasadniczym ale w PO nie idzie im tak zawsze świetnie może odpadną już na tym szczeblu.
Mój typ : Awans Avs.
~Stars vs. Sharks
Ostatnia para bardzo ciekawa bo Gwiazdy to zabójcy mogą oddać z 10 strzałów w ciągu meczu i go wygrać różnicą nawet 2-3 bramek, co do SJ nie grają już tak pewnie jak w sezonie zasadniczym i mieli dosyć spore problemy z Płomieniami, a Gwiazdy pokonały obrońcę tytułu i to dosyć łatwo jak chłopaki z Dallas będą prezentować taki styl do końca jak i w ogóle są dla mnie ostatnim z faworytów do zdobycia Pucharu Stanleya które wymieniłem wyżej.
Mój typ : Awans Dallas.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie już wcześniej sporo napisali. Wiadomo kto z kim jest w II rundzie. Swoje opinie wyrazili. To ja tylko informacyjnie wkleję
TERMINARZ SPOTKAŃ II RUNDY PLAYOFFS

Ostatnio miałem trochę mniej czasu na grę. W poniedziałek nic nie grałem. A wczoraj dopiero nad ranem znalazłem chwilę czasu żeby zerknąć i przeanalizować mecze. Niestety o 3;00 rano już były tylko 3 mecze MLB i 1 NHL. Zagrałem z NHL over 4.5 w meczu SJS - CGY. Kurs @1.80 bardzo dobry do trypla. No i padło sporo bramek. A SJS wygrało mecz i &quot;zamnęło&quot; mi trypla z awansów ????
Co do zakładów długoterminowych na II rundę to jeszcze się zastanowię. Analitycy zastanawiają się nad kursami. W pierwszej rundzie zbyt dużą stawkę dałem na awanse ekip i później byłem trochę &quot;skrępowany&quot; graniem pojedynczych meczów. Tak na przykład wczoraj. Wynik był 3-3 w rywalizacji SJS- CGY. Więc nie bardzo mogłem grać na San Jose wczoraj. W przypadku ich porażki miałbym zawalone pieniądze z trypla na awanse. No i kolejną kasę jaką bym postawił na pojedynczy ich mecz wczoraj... Wszystko mogło się zdarzyć. Dlatego m. in. wczoraj ( dziś rano) zagrałem over. Który i tak dla mnie był dobrym typem. Więc jeśli będą słabe kursy na awanse to raczej nie zagram zakładów długoterminowych. A będę się starał pograć pojedyncze mecze.
Tutaj kilka wybranych informacji jakie są moim zdaniem dość istotne dla rywalizacji w II rundzie. Robię to na zasadzie kopiuj- wklej. Chyba każdy zna na tyle j. angielski aby to zrozumieć :spokodfhgfh: Montreal swept all four regular-season meetings with the Flyers, outscoring Philadelphia 15-6. The teams haven’t played since the weekend of Feb. 16-17, when the Canadiens won both ends of a home-and-home series.
The teams haven’t met in the postseason since 1989, when the Canadiens beat the Flyers 4-2 in the Eastern Conference finals. That avenged a six-game loss to the Flyers in the same round two years earlier. Montreal also beat Philadelphia in the 1973 semifinals and the 1976 Stanley Cup Final, when the Canadiens swept the Flyers to end their two-year reign as champions.
------------------------------------------------------------------------
The Penguins, who swept Ottawa in the first round, and Rangers, who beat New Jersey 4-1, will begin their best-of-seven series Friday night in Pittsburgh, where the Pens were 3-0-1 during the regular season. The Rangers won all four meetings at Madison Square Garden, with the Penguins earning only one point in the four games — a 2-1 overtime loss on March 31.
The teams have met three times in the playoffs, with the Penguins winning all three series. The last meeting was in 1996, when the Penguins won their Eastern semifinal series against New York in five games.
--------------------------------------------------------------------------
Detroit and Colorado, who begin their series Thursday night at Joe Louis Arena, were heated rivals in the late 1990s, when the two teams, along with Dallas, dominated the Western Conference.
The Red Wings completely dominated the season series between the teams, winning all four games and allowing just two goals. The Wings won the last three games 1-0, 2-0 and 4-0. Detroit is 10-1-1 against the Avalanche since the start of the 2005-06 season, and 12-1-1 in their last 14 meetings overall.
---------------------------------------------------------------------------------------
San Jose won the first Game 7 ever played at the Shark Tank and will have the home-ice edge against Dallas when the series begins Friday night. The teams split eight regular-season meetings, with one of the Stars’ losses coming in overtime and another in a shootout. Each team won three games away from home. The Stars have won both of their playoff meetings against the Sharks, beating San Jose 4-2 in the 1998 Western quarterfinals and 4-1 in the 2000 conference semifinals. The Stars have won all six playoff meetings between the teams in Dallas.
Dallas Stars defenseman Sergei Zubov skated during an optional practice Tuesday, an indication that he could be ready to play in the second round of the playoffs.
Zubov is expected to go through the team&#39;s full practice Wednesday.
Zubov has been out since Jan. 19 with a variety of ailments, including surgery Feb. 24 to place a screw in a bone in his right foot. He started skating again after that, then had a recurrence of the sports hernia injury that dates back to last year&#39;s playoffs, which led to surgery earlier this month in Germany - his second operation for that injury since last season.
Coach Dave Tippett didn&#39;t say when Zubov might play, but listed the defenseman as &quot;day to day.&quot;
In 46 games before getting hurt this season, Zubov had four goals and 31 assists. He has appeared in 153 career playoff games with 111 points (23 goals, 88 assists).

To tylko krótkie informacje na temat bezpośrednich pojedynków drużyn. Można powiedzieć, że to statystyki. A jak to często się mówi &quot;statystyki to farmazon&quot;... Dobrze wiemy, że statystyki także są ważne. Poza statystykami dodałem informacje o prawdopodobnym powrocie do gry Siergieja Zubova. Obrońcy Dallas Stars.

Myślałem już wcześniej &quot;zarzucić&quot; temat zabawy w typowanie par w PO aż do finału Stanley Cup. Mianowicie każdy interesujący się NHL podałby jak widzi każdą parę od pierwszej rundy do Finału. Trzeba byłoby założyć do tego oddzielny temat chyba. Ale zbyt późno przyszło mi to do głowy bo po pierwszych meczach 1 rundy. Ale teraz jesteśmy przed II rundą. Tematu chyba nie ma sensu zakładać nowego. Więc Ci którzy udzielają się w temacie przy okazji pisania mogą podać jak Oni widzą pary od 2 rundy do Finału Stanley Cup.
Zaczynam zabawę:
EAST:

Montreal Canadiens Vs. Philadephia Flyers-&gt; Montreal
Pittsburgh Penguins Vs. New York Rangers--&gt; Pittsburgh

Montreal Vs. Pittsburgh--&gt; Pittsburgh

WEST:

Dertoit Red Wings Vs. Colorado Avalanche-- &gt; Colorado (niespodzianka?)
San Jose Sharks Vs. Dallas Stars--&gt; Dallas

Colorado Vs. Dallas--&gt; strasznie trudny wybór... Colorado/Dallas?

FINAL STANLEY CUP: Pittsburgh Vs. Dallas
Winner: Pittsburgh... choć wolałbym Dallas lub Colorado.

To tylko zabawa. Może nic nie trafię ????
Typując opierałem się trochę na obserwacji poczynań ekip ale trochę też na własnych sympatiach... Może lepiej żebym się mylił w niektórych typach...

ZAPRASZAM do dalszej dyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom