>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
dzisiaj w nocy 2 mecze
Colorado - Minnesota (1:2)
Calgary- San Jose (2:1)
nie ma co sie oszukiwac, to jest mecz o byc albo nie byc w następnej fazie, szczególnie w przypadku Lawiny, którzy zagrali bardzo słabo dzisiejszej nocy, PP nie istniał, brak pomysłów na akcje, słaba skutecznosc, a w dogrywce to chyba czekali na wyrok... mysle ze warto tu postawic przynajmniej na jedną z tych druzyn. ✅ ✅ ✅
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Colorado-Minnesota [1:2[/B(3:2ot,2:3ot,2:3ot)]
Niby nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, zwłaszcza, że buk chyba dostał stracha i podniósł linię U/O do poziomu 5 goli. Obserwując mecze tych ekip, zauważyłem, że Colorado &quot;umiera&quot; w końcówkach meczu i wyraźnie ustępują pod tym względem Minnesocie. Lawiny próbują wykorzystywać głównie swoją rutynę i liczyć na Theodore, który jest obecnie w wyśmienitej formie, ale i jemu nie zawsze musi się udawać, szczególnie w chwilach gdy jego partnerzy z drużyny &quot;oddychają już rękawami&quot;. Dzisiejszy mecz pokaże nam, która ekipa jest lepiej przygotowana fizycznie.
Typ: handi 1,5 dla Minnesoty

Oby chłopcy z Minnesoty mieli wiele okazji do okazywania radości w dzisiejszym meczu
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Oto jak San Jose zdominowało dzisiaj Płomienie

mimo takiej przewagi w strzałach Rekiny zapewniły sobie wygraną dopiero na 7 sekund przed końcową syreną! świetnie w bramce prezentował się Kiprusoff.
Colorado natomiast zagrało zdecydowanie jeden z najlepszych meczów w tym sezonie i pokonali Dzikusów 5:1
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Oglądałem oba mecze &quot;skacząc z kanału na kanał&quot; i co do Colorado to zgadzam się w 100%. To była całkiem inna drużyna niż np noc wcześniej, ale &quot;błyszczeli&quot; tak głównie dzięki słabszej postawie Minnesoty, która jednak &quot;zapłaciła&quot; za zwycięstwo po OT poprzedniej nocki.
W wypadku Rekinów, to same liczby w oddanych strzałach, to nie wszystko. Zauważ, że to Calgary prowadziło 2:1 i dopiero desperacja w końcówce doprowadziła do remisu i determinacja &quot;wielkiego Joe&quot; ze sporym łutem szczęścia dała SJ zwycięstwo. Calgary skupiło się na grze obronnej licząc na szybkie kontry i taka taktyka dawała sukces do 55 minuty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczoraj oglądałem mecz Lotników ze Stołecznymi. Sił mi starczyło też na obejrzenie pierwszej tercji Gwiazd. Co mogę powiedzieć o pierwszym meczu to tyle. Że Oviechkin mocno zawodzi swoich fanów. Fedorov próbuje pociągnąć grę tak samo jak Oviechkin ale po prostu nie wychodzi. Można było wcześniej przeczytać wypowiedzi trenera PHI, czy samych zawodników, którzy mówili, że Alexa trzeba &quot;wyłączyć&quot; z gry. Nie pozwalać mu na zbyt wiele. W meczu gdzie PHI przegrała 5-4, jedyną dogodną akcją Alexa było w końcówce jak strzelił gola. Jeśli Caps nie poprawią gry to ciężko będzie im awansować. Lotnicy widać, że się &quot;rozegrali&quot;. Kolejny mecz będzie decydujący. W przypadku wygrania Lotników i objęcia prowadzenia 3-1 postawiłoby to WAS w fatalnej sytuacji.
Stars przegrało swój mecz. Tym samym obrońcy Stanley Cup nadal są w grze. Wynik 2-1 w serii dla DAL nie przesądza awansu. Oglądając mecz realizatorzy pokazali drużyny które zaczynały 1 runę od porażek 0-2 w ostatecznie zdobyły Puchar. Więc wszystko jest teoretycznie możliwe. Ale wydaje mi się, że mecz #4 DAL- ANA już będzie na korzyść Stars. Nerwowo zrobiło się w Denver. Gdzie w przypadku porażki stan wynosiłby 3-1. Ale zmobilizowali się i tym razem już bez dogrywki pokonali Dzikusów. Podobna sytuacja dla San Jose. Udało się wyrównać stan rywalizacji na 2-2. Wracają do siebie i jeśli chcą awansować to &quot;powinni&quot; wygrać i objąć prowadzenie 3-2 w serii.
Montreal przyjedzie na własną taflę zapewne po to aby zakończyć rywalizację w Bostonem 4-1. Co ciekawe. Zaproponowałem w pierwszym meczu typ under 1,5 gola na 1 tercję. Wówczas padły 3 gole. Kolejny każdy mecz już był under 1.5 w pierwszej tercji. Sam pisałem, że i tak będę próbował takiego typu przy kolejnym meczu. Jak widać jeśli już coś zaproponowałem to przegrana...

Dzisiaj 3 mecze.


OTT- PIT [0-3]
Ottawa w dramatycznej sytuacji. Przegrywa 3-0 w serii. Może już dziś zakończyć swoją zabawę w hokej. Czy stać ich na zwycięstwo dzisiaj? Można zaryzykować grania na OTT⛔. W przypadku ewentualnej porażki PIT dzisiaj mają w perspektywie mecz u siebie. Gdzie mogliby zakończyć rywalizację wynikiem 4-1. Warto też pomyśleć o overze w tym spotkaniu. Buki wystawiają liię 5,5⛔. Ale za to kursy są kuszące. Jeśli OTT chcę wygrać dziś to musi zaatakować. PIT nie powinien się biernie przyglądać. Więc są szanse na &quot;wymianę ciosów&quot; i tym samym być może przekroczenie linii 5,5. Choć mimo wszystko, nie patrząc kto, jak gra warto spróbować gry na Ottawę. Można spodziewać się, że zrobią &quot;wszystko&quot; aby choć jeden mecz wygrać na własnej tafli.

NYR- NJD [2-1]

W nieciekawej sytuacji znaleźli się Devils. Jeśli dziś przegrają to wrócą na własny lód z wynikiem 3-1 w serii dla NYR. Czy dziś wygrają? Ciężko przewidzieć moim zdaniem. Rangers byliby w komfortowej sytuacji jeśli po dzisiejszym meczu mieliby wynik 3-1.
To może &quot;wymiana ciosów&quot; i próba gry na over 4.5?✅ Niższej linii trudno będzie poszukać. Bo to i tak niska linia. Mimo, że ekipy mocno &quot;underowe&quot; to NJD powinno &quot;starać się&quot; wygrać ten mecz tak samo jak NYR. Próba gry na over w moim przekonaniu jest &quot;bezpieczniejsza&quot;.
NAS- DET [1-2]

DET nie jest łatwo grać z NAS. Mecze nie należą &quot;spacerków&quot;. Dzisiaj znalezienie dla mnie argumentu na win jednych lub drugich trudno przychodzi mi do głowy. Dość realnie wygląda under 5.5✅- są buki co dają taką linię. I kuszący kurs na win NAS. Pytanie czy są w stanie wygrać z DET? Myślę, że dziś ten mecz powinien być meczem uwagi na błędy, mało strzelonych goli? Raczej mecz na styku. Więc czemu nie zagrać na remis. A już doskonałe byłoby 1-1 lub 2-2 czas regulaminowy i wygrana po OT NAS✅. Tak jakoś to widzę... Choć konkretnych argumentów trudno mi poszukać...
ZAPRASZAM do dyskusji.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Dzisiaj ponownie spórobuje zagrać over 5,5 w tym meczu. Przedwczoraj mało brakowało, bo padł wynik 1:4. Dzisiaj daje jeszcze większe szanse na wejscie. Ottawa nie ma nic do stracenia, bilans 0:3, mało która druzyna w historii wyszła zwycięsko z takiego stanu. Mysle jednak ze Senatorzy sie nie poddadzą. Jeśli nie o awans do następnej rundy, to powalczą o chociazby 1 mecz wygrany przed własną publicznością. Pingwiny również nie powinny zlekceważyć tego spotkania. Na pewno lepiej zwyciężyć szybko 4:0. Po pierwsze, wyjdzie to lepiej dla zawodników którzy sie nie przemeczą przed półfinałem, po drugie wzbudzi to respekt i mały strach przyszłemu rywalowi. Pod względem absencji nic sie nie zmieniło względem poniedziałku, więc nie bede sie powtarzał.
Mój typ: over 5,5 @ 2,05 (1:3)
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Po pierwsze ciekawsza oferta na OVER w meczu Ottawy z Pittsburghiem jest w SPORTINGBET, bo została ustalona na poziomie 5 goli. Tak więc, panmv jeśli jeszcze nie obstawiłeś, to zmień buka.:spokodfhgfh:
NYRangers-New Jersey[2:1(4:1,2:1, 3:4d)]
We wcześniejszych 3 meczach NJ strzelało po 27 razy na bramkę Lundqvista i dopiero w meczu wyjazdowym udało im się pokonać go więcej niż jeden raz. Aby zacząć zabawę w awans od nowa, to dzisiaj New Jersey musiałoby ponownie pokonać NYR. Trudna to sztuka, ale skoro NYR &quot;zagrali im na nosie&quot; w meczach wyjazdowych, to dlaczego oni sami nie mogliby zrewanżować się tym samym? W tym meczu jednak &quot;łatwiejszym&quot; typem wydaje się być U/O. Brodeur w tegorocznych PO puścił już 9 goli, co nie koniecznie musi oznaczać jego słabość, ale trzeba przyznać, że jak na New Jersey, typowo pasywną ekipę, która bardziej broni niż atakuje, to wynik nie najlepszy. Dni, które minęły od ostatniego meczu, mam nadzieję, że pozwoliły odetchnąć obu ekipom i dzisiaj ze zdwojona energią ruszą na siebie. :cool:
Typ: OVER 4,5

Ot dylemat: w lewo, w prawo, a może pomiędzy nogami....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Minionej nocy z rywalizacji o Puchar Stanleya została wyeliminowana Ottawa Senators. Pierwsza drużyna, która odpadła nie wygrywając żadnego meczu. New Jersey jest w trudnej sytuacji ponieważ New York Rangers potrzebują już tylko jedne wygranej. Nashville Predators wyrównali stan na 2-2.

Dzisiaj sporo meczów jak na obecną fazę rozgrywek. Aż 5 spotkań.

ZAPRASZAM do dyskusji.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
na dzis wedlug mnie dobrym spotkaniem do gry nawet za większa stawkę jest

Boston Bruins u Montreal Canadiens (Game 5) ⛔

Krotka pilka. Jezeli montreal dzis wygra, u siebie (co daje napewno komfort psychiczny) ma druga rundę play-off. Patrząc na statystyke i ogladajac ostatnie mecze, moge stwierdzic ze Boston ma wielkie problemy z pokonaniem Kanadyjczykow. Wedlug mnie dzis montreal przejdzie do 2 rundy :spokodfhgfh:
 
revil 0

revil

Użytkownik
Ja również zagrałem dziś na ekipę z Montrealu, a ponadto jeszcze over 4.5 w Totomixie. W ostatnich meczach nie padało zbyt wielu bramek, myślę, że dziś się przełamią
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Montreal Canadiens - Boston Bruins // under 4,5 lub 1
Philadelphia Flyers - Washington Capitals // 1

co sądzicie? ze statystyk wygolada dobrze ale moze macie jakieś info o kontuzjach albo coś...
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Minnesota-Colorado[2:2(2:3ot,3:2ot,3:2ot,1:5)]
Cóż można napisać o takim meczu? To, że porażka jednej czy drugiej z ekip, to olbrzymi krok w kierunku odpadnięcia? Czy może to, że w każdym z tych meczy było minimum 5 goli? A może to, że Colorado ma w składzie Sakica, Wolskiego, Hajduka, Forsberga, Svatosa i jeszcze wielu innych oraz Theodore w bramce? Czy może to, że w Minnesocie gra Gaborik, Demitra, Koivu, Fedoruk i &quot;roztrzęsiony&quot; po ostatnim meczu Bacstroem? Ja nie wiem co napisać, napisałem jakiś czas temu, że PO to w znacznej mierze intuicja. 8)
Typ:Over 5

Nasz rodak, który walczy o &quot;Stanleya&quot;
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
co sądzicie? ze statystyk wygolada dobrze ale moze macie jakieś info o kontuzjach albo coś...
Montreal specjalnie podłożył się w Bostonie by wrócić i świętować awans u siebie, nie sądzę że będą się bawić w inne zabawy, sądzę że Montreal 60&#39; @ bwin 1.70 jak i dla nieco ostrożniejszych Montreal ML @ bwin 1.41 trochę mały ale te dwa typy powinny być &quot;Pick&#39;s of the Day&quot; chyba z tym zgadza się i reszta ; &gt;

Co do &quot;Lotników&quot; świetnie spełniają taktykę gdzie kryją &quot;Owcę&quot;, a jeśli Federow czy Backstrom biorą się za odpowiedzialność rośli chłopcy z Filadelfii bardzo dobrze radzą sobie z nimi, no i ostatnio Biron bawi się w Hueta w sezonie zasadniczym, gdzie Huet i jego obrona nie może dać sobie rady z Brierem czy Prospalem no i właśnie szczęście z &quot;SZ&quot; kończy się chyba tutaj dla Caps w tej serii gdzie Filadelfia ustanowi ją już na 3-1 dla Flyers, Philadelphia ML @ bwin 1.73 jak i może taki mały ryzykancki typ O5.5 @ bwin 2.05 powinny być dobrymi typami.

; &gt;
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

FLYERS&#39; LINE COMBINATIONS: (tentative)
  • 40 Vinny Prospal -- 48 Danny Briere -- 19 Scott Hartnell
  • 20 R.J. Umberger -- 18 Cannon -- 15 Joffrey Lupul
  • 9 Scottie Upshall -- 17 Jeff Carter -- 22 Mike Knuble
  • 25 Patrick Thoresen -- 34 Jim Dowd -- 24 Sami Kapanen
  • Also available: 27 Steve Downie, 32 Riley Cote and 53 Denis Tolpeko
FLYERS&#39; DEFENSE PAIRINGS:
  • 44 Kimmo Timonen -- 5 Braydon Coburn
  • 21 Jason Smith -- 26 Jaroslav Modry
  • 6 Randy Jones -- 2 Derian Hatcher
  • Also available: 28 Lasse Kukkonen and 77 Ryan Parent
FLYERS&#39; GOALTENDERS:
  • 43 Martin Biron (starter)
  • 30 Antero Niittymaki (reserve)
FLYERS&#39; INJURIES:
  • D 3 Mike Rathje (groin) missed the entire regular season and will not play in the playoffs.
  • F 12 Simon Gagne (mild concussion) is out of action indefinitely.
CAPITALS&#39; LINE COMBINATIONS: (tentative)
  • 8 Alex Ovechkin -- 19 Nicklas Backstrom -- 25 Viktor Kozlov
  • 28 Alexander Semin -- 91 Sergei Federov -- 24 Matt Cooke
  • 43 Tomas Fleischman -- 21 Brooks Laich -- 15 Boyd Gordon
  • 87 Donald Brashear -- 39 David Steckel -- 10 Matt Bradley
  • Also available: 14 Eric Fehr and 53 Quintin Laing
CAPITALS&#39; DEFENSE PAIRINGS:
  • 52 Mike Green --26 Shaone Morrisonn
  • 3 Tom Poti -- 23 Milan Jurcina
  • 4 John Erskine -- 44 Steve Eminger
  • Also available: 55 Jeff Schultz (injured, might not play)
CAPITALS&#39; GOALTENDERS:
  • 38 Cristobal Huet (starter)
  • 37 Olie Kolzig (reserve)
  • 1 Brent Johnson (scratch)
CAPITALS&#39; INJURIES:
  • D 2 -- Brian Pothier (concussion) last played January 3 after being hit by Boston&#39;s Milan Lucic. He is out indefinitely.
  • D 55 -- Jeff Schultz (back spasms) is doubtful.
  • F 17 -- Chris Clark (groin tendon) has played just one game (January 13) since suffering the injury November 28. He is out indefinitely.
  • F 92 -- Michael Nylander (left torn rotator cuff, shoulder surgery) is out indefinitely.
Angielski chyba znasz Sieku? ;D​
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Angielski znam ???? a składy i kontuzje nadal skłaniaja mnie do 1... typ na lotników ML + Montreal ML powienien spokojnie wejść...
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Juz tyle zostało powiedziane o tym meczu ze zbytnio nie bede sie rozpisywał
Montreal Canadiens vs Boston Bruins

Analiza: Boston to oprócz Ottawy oczywiście najgorzej prezentująca się druzyna w PO. Duzo lepsze wrażenie robi chociazby Nashville, które wyrównało stan z Detroit na 2:2 czy Calgary, które dzielnie walczy z Rekinami. W ostatnim meczu chociażby Niedźwiadki ani razu nie pokonały Careya Price&#39;a w bramce Montrealu. Uważam, że podobnie jak Pittsburgh podejdą do tego meczu na super poważnie, by nie komplikować sobie walki ani nie męczyć swoich zawodników, to dopiero 1 runda PO.

Mój typ: 1 @ 1,70 (1:5)
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
myślę, że Montreal po dzisiejszym meczu wyląduje u mnie na czarnej liście. Buki chyba zadziałały, bo poszła masówka na Canadiens, pewnie następny pojedynek wygrają, ale szkoda, że przeszli obok meczu...
Edit: Takie posty generalnie moderatorzy usuwają na tym forum...
Ale tego trzeba chyba zostawić żeby dać innym przykład myślenia przy wypowiedziach.
Kolego. To nie jest piłka nożna w Polsce. Gdzie jak określasz &quot;buki chyba zadziałały&quot;. Meczu nie oglądałem. Bo w tym momencie oglądałem mecz PHI- WAS, a później oglądałem mecz DAL- ANA. Ale nawet nie oglądając meczu trudno mi uwierzyć, że Montreal &quot;przeszedł obok meczu&quot;. W strzałach widać przewagę. Montreal grał u siebie i mogli zakończyć rywalizację. Przegrywając jadą na wyjazd. Tam mogą także przegrać i zrobi się 3-3. Powiedz mi po co mieliby się męczyć jeszcze tyle meczów? Siły warto oszczędzać bo przy ewentualnym awansie warto zachować więcej sił na kolejnego rywala.
A Ty piszesz, że &quot;przeszli obok meczu&quot;, albo &quot;buki zadziałały&quot;.
To jest hokej, a dokładniej NHL.
Swego czasu @lemex powiedział na innym forum do jednego usera, &quot;jak się nie podoba Ci hokej to bierz zabawki i wracaj do swoich piłkarzyków&quot;.
Może ktoś się wypowie kto oglądał mecz. Być może jednak Montreal &quot;sprzedał mecz...&quot;:-D
Pozdrawiam
Vader
BTW. Tak na marginesie. Byłeś łaskawy zauważyć swego czasu, że mój typ na under 1,5 w pierwszej tercji już był chybiony po 2 minutach gry. Więc teraz pragnę Tobie zwrócić uwagę, że we wszystkich dotychczasowych meczach Montrealu z Bostonem tylko wtedy był over 1,5. Reszta spotkań był zawsze under 1,5 w pierwszej tercji. Moje obserwacje okazały się trafne. Niestety, w momencie gdy napisałem taką analizę był wówczas jedyny over. Choć napisałem, że i tak będę próbował grać dalej ten typ. Oczywiście grałem z dobrym skutkiem. Być może inni także próbowali.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Cieszę się, że kilka moich wypowiedzi na Forach przechodzi do &quot;klasyki&quot;, ale już na tym Forum napisałem, że &quot; w NHL jedyne co jest pewne, to to, że nie ma nic pewnego&quot;. Nie uwierzę w &quot;majstrowanie&quot; przy wynikach meczy przez siły &quot;pozaziemskie&quot;. Jeśli ktoś gra 82 mecze w sezonie i potem ileś tam w PO, to nie ma fizycznej możliwości, aby któregoś dnia nie &quot;pękł jak krupniok na tłuszczu&quot; i zaskoczył typerów dziwnym wynikiem.
&quot;Wała&quot; można robić z polskich kibiców, których na mecz piłki nożnej przychodzi 4-6 tys, a w porywach na hiciory 15 tys, ale nie z Jankesów, którzy w liczbie ok 20 tys z całymi familjami zasiadają na trybunach. Spiskowa teoria dziejów z kupczeniem meczami to bajka. Po za tym skoro &quot;handel&quot; idzie na całego, to od następnego meczu trzeba grać przeciwko &quot;owczemu pędowi&quot; większości i mamy buka na kolanach.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Minionej nocy po zaciętej walce PHI na prowadzi 3-1 w rywalizacji i następny mecz w Waszyngtonie. Montreal przegrywając mecz u siebie prowadzi 3-2 i czeka ich mecz w Bostonie.
Dallas po wygranej, prowadzi 3-1 z obrońcą tytułu Anaheim. Kolejny mecz już dzisiaj w Kalifornii. Colorado wygrywając z Minnesotą objęli prowadzenie 3-2 i wracają na mecz do Denver. San Jose po wygranej z Calgary prowadzą w rywalizacji 3-2.
Oglądałem dzisiaj mecz Lotników ze Stołecznymi. Zacięta walka jednak ostatecznie to Briere i spółka pokonali mniej doświadczoną drużynę w PO. Nadal Oviechkin i Fedorov nie potrafią pociągnąć drużyny do zwycięstw. Ovca nie strzela gola. Jedynego gola zdobył w pierwszym meczu. Skutecznie jest &quot;wyłączany&quot; przez zawodników Flyers. Briere wyrasta na doskonałego egzekutora drużyny Flyers.
Kilka słów o meczu Dallas- Anaheim. Poprzedni mecz nr 3 &quot;ułożył się&quot; doskonale dla Kaczek. 3 gole w pierwszej tercji dały możliwość spokojniejszej gry Ducks. Dzisiejszy mecz ogromnie ważny. Były gole po obu stronach nieuznane przez sędziów. Moim zdaniem prawidłowo nieuznany gol na 1-1 dla ANA. Z golem nieuznanym dla Dallas już bym się spierał (ale to pewnie subiektywne odczucie). Anaheim dziś postawiło trudne warunki. Jednak Stars w swoim stylu rozegrali spotkanie. Pierwsza tercja mimo początkowej przewagi Ducks to Gwiazdy skuteczną grą w obronie nie dopuszczali do groźnych sytuacji. A jeśli już takowa była to na posterunku był Maty Turco, który bronił dzisiaj świetnie. Popsuł jego humor tylko w ostatnich sekundach Schneider. Ekipa już powoli cieszyła się ze zwycięstwa i Marty nie zaliczył czystego konta.
Dallas zmierza po awans. Wydaje mi się, że są spore szanse na dzisiejsze ich zwycięstwo.

Dzisiejsza oferta. Trzy mecze.

ZAPRASZAM do dyskusji.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Dallas Stars u Anaheim Ducks (Game 5) - 04:35 ✅


Jeżeli Kaczki myślą i pozostaniu w play-off muszą wygrać to spotkanie. Mecz bedzie dla nich bardzoo trudną przeprawą, poniewaz dallas z pewnescioa nie odpusci ani minuty meczu (zdaja sobie sprawe ze jeszcze 1 wygrana i przechodza dalej). Kaczki muszą się skoncentrowac na grze. Plusem jest to ze Anaheim gra dzis u siebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom