>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
Dziś nie jestem pewien co do ich wygranej, ale jeśli chodzi o bramki to nie padnie więcej niż pięć i tak też dziś zagram
Na wstępie zaznacze, że ja dzisiaj tego nie ruszam w ogóle, bo wszystko możliwe. Jestem jednak zdania, że w tym meczu może być właśnie 5 bramek , co też by ci wchodziło, ale może byc ich o 1 bądz 2 więcej a kurs troche wiekszy bo ok 1,75, w marathonie nawet 1,90! Mówa o over 5. Rekinki bez Dżo osłabieni, b2b, podróz do Kanady , jednak słuchałem krótkie wywiady zawodników i są zmotywowani na ten mecz. Gra za bramką u sharków do poprawienia. Dużo też zależne od kar. Winnipeg ciut częściej je łapie i tu szansa rekinów. Jetsi natomiast wcale nie muszą grać w PP,żeby bramki strzelać Jest też drugi czynnik na którym głównie przypuszczam, ze move byc over 5 , czyli owy Niemi o którym wyżej napisałeś. Gość pobronił 2 tercje z hakiem , puscil 6 , w sumie 21/27. Tak jak w 1t coś bronił, tak w drugiej prawie każdy strzal stwarzał zagrożenie i niezły kocioł pod bramka. Osobiście nie wierze dziś w niego i myśle, z 2-3 razy napewno skapituluje, a sharki napewno coś od siebie też dołożą. Jeszcze raz podkreślem, że nie gram tego meczu wgl i odradzam , to bardziej ten z tych do obejrzenia. Ale bardziej brałbym over 5 niz under 5,5. Mimo wszystko życzę powodzenia.
 
challenger 14,2K

challenger

Forum VIP
vs.
Minnesota Wild - San Jose Sharks [3-4 F/OT]
Typ: San Jose Sharks incl.OT ML ✅ ????
@ 2.42
Pinnacle

Dziś swój wzrok kieruje na Xcel Energy Center, gdzie miejscowa Minnesota Wild podejmować będzie San Jose Sharks. Gospodarze przeżywają ostatnio nie najlepszy moment, gdyż w ostatnich 10 spotkaniach wygrali zaledwie 3-krotnie. Niby w ostatnim meczu rozgrywanym u siebie potrafili pokonać Toronto 3:1 przerywając tym samym passę 4 kolejnych porażek w Saint Paul jednak jak to mówią &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot; i tak już w kolejnym spotkaniu rozgrywanym b2b w Dallas dostali srogie lanie od Stars 7:1! Co najgorsze Parise otwarcie przyznaje, że ich gra jest żenująca i mają wielu graczy, którzy indywidualnie muszą się prezentować o wiele lepiej. Kolejnym ich problemem jest także obsada bramki. O ile Kuemper na początku sezonu prezentował się solidnie tak o jego aktualnej dyspozycji już tego powiedzieć nie można a na dodatek jego backup (Backstrom) wygląda chyba jeszcze gorzej (w ostatnim meczu ze Stars po tym jak Kuemper puścił 4 gole coach Yoe postanowił go zdjąć z lodu wstawiając Backstroma a ten odpłacił mu puszczeniem kolejnych 3 bramek na 14 oddanych strzałów). Niby historia starć obu ekip każe upatrywać zdecydowanego faworyta w zespole gospodarzy (Sharks nie wygrali w Minnesocie od 2 kwietnia 2010 roku i przegrali 7 ostatnich spotkań s Saint Paul) ja jednak dziś postanowiłem dać szansę graczom z San Jose licząć na przerwanie tej fatalnej dla nich passy. Owszem będą oni rozgrywać to spotkanie w sytuacji b2b po tym jak minionej nocki pokonali w Winnipeg Jets 3:2 strzelając decydującego gola zaledwie 4,5 sek przed końcem regularnego czasu jednak nie sądzę aby była to dla nich jakaś wielka niedogodność. Wszak oni także długo będą pamiętać to co zdarzyło się minionej soboty, gdy podejmowali u siebie Blues i się skompromitowali ulegając im aż 2:7 przed własną publicznością. Jestem święcie przekonany, że chcą jak najszybciej zatrzeć to fatalne niepowodzenie. Być może ich aktualna dyspozycja nie jest jakaś specjalna (bilans 6-4 w ostatnich 10 spotkaniach) jednak na chwilę obecną moim zdaniem prezentują oni na tafli lepszy hokej aniżeli gospodarze i to oni wyjdą z dzisiejszej batalii zwycięsko a kurs na ich win przedni...Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za Pavelskiego i spółkę...Let&#39;s Go Sharks!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W tym konkretnym spotkaniu nie zamierzam w żadnym wypadku wskazywać lepszej ekipy, bo tak na prawdę oba zespoły w tym sezonie prezentują bardzo zbliżony poziom. W tego typu starciach decyduje kilka innych czynników, jak chociażby dyspozycja danego dnia - a tutaj dodatkowych szans mogą szukać Lightning, którzy podejmują zespół powracający z dość długiej delegacji, a wiadomo nie od dziś że pierwszy mecz we własnej hali po dłuższej przerwie lubi mieć przypisywane różne negatywne oblicza.

Tampa powraca na hale, gdzie zakończył się ich pobyt w playoffach ubiegłego roku, a w tym sezonie wiele się zmieniło i należy szukać takich okazji by to konsekwentnie udowadniać. W dobrym stylu rozpoczęli swój road trip i sądzę ,że są na dobrej drodze o walkę po pierwszą lokatę na Atlantyku. Nie umniejszam szans i potencjału Canadiens, jednak każdy &#39;streak&#39; kończy się w pewnym punkcie sezonu, a goście to idealny przeciwnik do przerywania dobrej passy przeciwnika, tym bardziej przeciwnika pokroju Habs.

Tampa Bay Lightning OT @ Montreal Canadiens [2,00] PinnacleSports (4:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Montreal Canadiens- Tampa Bay Lightning
over 4,5 @ 1,61 b.win
✅ 2:4 ✅
Liczę na radosne spotkanie. W końcu spotykają się obecnie dwie najlepsze ekipy wschodu. Jak wiadomo jedni jak i drudzy mają pewne rachunki do wyrównania. Lightning mając w pamięci ubiegłoroczną 1 rundę PO i porażkę 0:4. Habs natomiast poprzedni mecz tych ekip i gwałt na nich aż 7:1. Dziś podobny wynik nie ma prawa się powtórzyć, ale oczywiście i jedni i drudzy są w stanie strzelić przynajmniej 3-4 bramki. Potencjał ofensywny obydwóch drużyn ogromy, dużo ciężkich dział w drużynach, chociażby Johnson, Stamkos czy Kucherov z Tampy i Pacioretty, Galcheynuk czy Subban z Canadiens. Co ważne nikt znaczący z tych dwóch drużyn nie jest kontuzjowany a więc o 1:30 pozostaje nam wygodnie usiąść w fotelach i podziwiać overowe spotkanie.

Philadelphia Flyers- Ottawa Senators
Flyers ML @ 1,81 b.win ✅ 2:1 ✅ wielki Mason i nie mniejszy Simmonds ;)

Nie od dziś wiadomo że Flyers nie są w najwyższej formie. Właściwie to od początku sezonu nie mogą złapać właściwego rytmu pomimo tego że Giroux i Voracek przodują w klasyfikacji kanadyjskiej całej ligi. Generalnie moim zdaniem, problemem Lotników jest brak jakiegokolwiek wsparcia dla wyżej wspomnianego duetu. Chociaż ostatnio pojawił się promyczek nadziei. Pod chwilową nieobecność Giruox, przebudził się Lecavalier. Ostatnie 3 spotkania to 3 punkty doświadczonego Kanadyjczyka. Dziś mam nadzieję, że do składu wróci kapitan Giroux, bo niewątpliwie zwiększy on siłę ofensywną Lotników.
Jeśli napiszę że Senators w tym sezonie zawodzą, mogę zostać wyśmiany ponieważ Flyers zawodzą jeszcze bardziej. Prawdą jednak jest że jedynym graczem który może zagrozić bramce Masona jest Karlsson. Co prawda, niezłe występy notują także Turris i Ryan ale na ekipę gospodarzy to moim zdaniem zdecydowanie za mało. Po prostu Sens to nie ta para kaloszy co Flyers. Dlatego dziś liczę na mały punkt kulminacyjny dla gospodarzy na przestrzeni tego sezonu.

Gram też to w dublu: @3,02 b.win ✅ ✅ ✅ dobra nocka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Ottawa Senators
Lotnicy to mocno specyficzna ekipa, która potrafi pozytywnie zaskakiwać jak i solidnie rozczarowywać, niestety ale po ostatnich grach można powiedzieć że jest to jedno wielkie rozczarowanie, 5 porażek z rzędu, sporo straconych bramek i przeciętna dyspozycja ofensywna Flyers tak pokrótce można scharakteryzować drużynę Philla. Jedno co ich może usprawiedliwiać to fakt, że wszystkie te porażki to gry wyjazdowe, Lotnicy są po długim road tripie i dziś pierwsza szansa na to by odnieść w końcu zwycięstwo. Rywal o tyle niewygodny co nieprzewidywalny, bo niestety ale Senatorzy podobnie jak Flyers w tym sezonie nie potrafią utrzymać regularności i zdobywać seryjnie punkty. Jedno co obie ekipy mają ostatnio wspólnego to słaba postawa w ataku, 1-2 średnio zdobywane bramki z małymi odchyłami. Ogółem Lotnicy we wtorkowych meczach bardzo często rozgrywają spotkania, które kończą się under 5.5 nie wiem od czego zależy taka zależność ale w na 8 spotkań w tym sezonie tylko 2 zakończyły się over 5.5
W bramkach dziś Anderson i Mason, czyli panowie, którzy mimo słabszej dyspozycji całej drużyny spisywali się w bramkach bardzo dobrze. Wydaje mi się że underek ma spore szanse powodzenia głównie z uwagi na indolencję strzelecką obu ekip, wynik 2:2 lub 3:1 w jedną ze stron wcale niewykluczone.
Under 5.5 / 1.83 B.win ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Philadelphia Flyers - Ottawa Senators
How many points (goals + assists) will the player have in the game:
Claude Giroux powyżej 1.5 @ 2,95 Betsson ! ⛔ 1P
Dziś już meczów znacznie więcej więc i dla fanatyka NHL coś się znajdzie. Także już jestem myślami w Pensylwanii, gdzie Lotnicy gościć będą zawodników ze stolicy Kanady. Obie ekipy różnią się formacjami i przeglądami gry. Choć lotnicy to ekipa bardzo chimeryczna, to jednak spiąć się potrafią. Chociażby jeszcze jakiś czas temu w delegacji z Toronto. Gdzie Giroux królował na tafli i ubił dwa gole, z tego co pamiętam jeszcze nawet asystę. Dziś po drugiej stronie ekipa, która jest statyczna w swoich wymianach, ale i momentami gra bardzo usypiająco. Choć ma w swoim składzie mnóstwo perełek, którzy się naradzają i grają bardzo solidne zawody to nie są do końca regularni, a mimo wszystko trzeba oddać kawał dobrej roboty, której wykłada Ryan. Bardzo groźny podczas powerplay, ale jeszcze groźniejszy w strzałach. Bo ich oddaję mnóstwo. Moim celem dzisiaj jest zapieczętować &#39;&#39;Klaudiusza&#39;&#39; Mózga ekipy Flyers. Zawodnik na pewno nieobliczalny, nieprzewidywalny i ze swoim temperamentem, potrafi wbić kilkakrotnie gwoździe do trumny przeciwnikom. Niestety ostatnimi czasy Lotnicy grają słabo i wypadałoby wyciągnąć wnioski. A gdzie jak nie na swoich śmieciach? Wierzę po cichu że Giroux w końcu weźmie sprawy w swoje ręce i poprowadzi dziś swój team po zwycięstwo, a chociażby po punkty w meczu. Bo jego team nie napawa optymizmem. Podczas gry w przewadze, gra najwięcej minut i jeśli Lotnicy trafiają, to Giroux jest reżyserem tej akcji. Albo gol, albo asysta. Liczę, że dziś będzie podobnie, a że kurs atrakcyjny to za niską stawkę można spróbować. Zawsze to coś innego, więc próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Pozwolę sobie odnieść się do typu Lutka. Obserwuję bacznie ostatnio ekipę z Tampy i muszę przyznać, że zbyt łatwo dają sobie wciskać bramki w prosty sposób to po pierwsze. Po drugie gra w power play, w której nie stwarzają dużo większego zagrożenia i śmiem twierdzić, że lepiej graja 5na5. Co więcej nieuwaga w grze w przewadze sprawia, że stwarzają okazję do szybkich kontr dla przeciwników. Canadiens również mam na oku i ta seria to żaden przypadek. Bardzo solidna gra drużyny na każdej płaszczyźnie. Wracają do Montrealu po serii 5 spotkań wyjazdowych, dlatego mając to na względzie myślę, że wynik będzie oscylował w okolicach remisu ze wskazaniem na Montreal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators

Flyers po długim road tripie wracają na własne śmieci i na pierwszy ogień zagrają z Senators. Jedni i drudzy to ligowe średniaki. Gospodarze ostatnich dni nie mogą zaliczyć do udanych. Road trip rozpoczęli od trzech zwycięstw, by potem przegrać wszystko jak leci i łapiąc ponadto kare finansową za świąteczny wyjazd do Nashville. Dziś zagrają wkońcu we własnych ścianach i zakładam że bedą chcieli zaprezentować sie przed własną publicznością w dobrym świetle po tej dłuższej nieobecności. W mojej ocenie nie powinno być o to trudno, gdyż dzisiejsi goście są jak najbardziej w ich zasięgu. W bramce Flyers zobaczymy Masona. Puszczał ostatnio sporo, jednak pojedynki z Senators zazwyczaj dobrze mu wychodziły i dziś z uwagi na sytuacje i sportową złość również powinien stanowić dobre zabezpieczenie. Po przeciwnej stronie ujrzymy z kolei Andersona. Starter gości trzyma swój solidny poziom, jednakże obrońcy których ma przed sobą nie ułatwiają mu zbytnio pracy i widać to w jego statach. Flyers to jak wiadomo ekipa usposobiona typowo ofensywnie. Preferują otwarty hokej skutkujący dużą ilością bramek. Jeśli zastosują to w pełnym wymiarze, to nic nie stanie im na przeszkodzie, by odprawić gości z kwitkiem. Nie przewiduję tutaj dogrywki i proponuje ich wygraną w regulaminowym wymiarze czasu.
Flyers 60&#39; 2,32 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 14,2K

challenger

Forum VIP
vs.
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins [2-3 F/OT]
Typ: Boston Bruins incl.OT ML ✅ ????
@ 2.45
Bet365

Może i moja dzisiejsza propozycja będzie pachnieć czystym szaleństwem jednak postanowiłem dziś powierzyć swe pieniądze w ręce i nogi hokeistów Boston Bruins. Zmierzą się oni w dzisiejszym spotkaniu w Consol Energy Center z Pittsburgh Penguins. Fakt, Niedźwiadki ostatnio nie prezentują się najlepiej co najdobitniej pokazuje ich bilans od 1 grudnia (5-6-5) jednak jak pokazuje ta ostatnia cyferka aż 5 spotkań przegrywali w dogrywce bądź rzutach karnych co pokazuje, że troszkę brakuje im szczęścia (ostatnie 3 mecze to 2 przegrane po shotoucie i 1 w dogrywce). Oczywiście nie twierdzę, iż Bruins przegrywają tylko przez brak szczęścia bo gołym okiem widać w ich grze, że być może Julienowi brakuje już nowych pomysłów na grę i pewne schematy przestały działać jednak moim zdaniem jest on na tyle wytrawnym trenerem, że na pewno niebawem znajdzie rozwiązanie tych kłopotów.
Gram dziś na Boston z racji tego, że jak mało kto potrafią oni grać z Pingwinami (ostatnie 8 spotkań to aż 6 zwycięstw Bruins) co jest głównie spowodowane świetną grą Niedźwiadków przy bandach. Ich fizyczność po prostu strasznie rozbija takich graczy jak Crosby czy też Malkin, którzy w starciach w Bostonem jakoś nie mogą pokazać swojego technicznego hokeja a kurs wystawiony przez bukmacherów uważam za value, no bo czy faktycznie Pens są w takiej dyspozycji aby kurs na ich win oscylował wokół 1,60? Moim zdaniem nie! Co prawda z ostatnich 10 spotkań jakie rozgrywali wygrali 5 jednak tak naprawdę jakich rywali pokonali (słabe Colorado, Floridę, Carolinę po mękach czy też 2-krotnie Tampe która wybitnie nie potrafi z nimi grać) a z zespołami typy Capitals czy Canadiens dostawali srogie lanie i to u siebie.
Dla Bostonu dzisiejszy mecz jest szansą na uniknięcie 4 kolejnej porażki co byłoby ich najgorszym wynikiem w tym sezonie. Także ostatnie 3 mecze w delegacji Bruins przegrywali a wiadomo, że drużynie takiej jak oni taka passa po prostu nie przystoi!
Reasumując patrząc na historię starć obu ekip oraz na obecną dyspozycję zarówno Bostonu jak i Pittsburgha skłaniam się na zagranie bardziej przeciwko Penguins aniżeli na Bruins, których moim zdaniem stać w dzisiejszym meczu na zwycięstwo tym bardziej, że nie można zapominać jakie braki w rosterze ma w dalszym ciągu zespół Pingwinów...Let&#39;s Go Bruins!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - New York Rangers

Rozpędzeni Rangers rozpoczynają trzy-meczowy trip w Kalifornii i na pierwszy ogień złożą wizyte w Honda Center w Anaheim. Sam teren nie był ostatnio szcześliwy dla gości, gdyż przed rokiem zaliczyli tu kompromitującą porażke w stosunku 0:6. Dziś sprawy mają sie z goła odmiennie. Ducks wystawiają w bramce Bryzgałowa, który to w mojej obiektywnej ocenie znacznie ułatwi zadanie gościom. Rosyjski weteran rodem z Togliatti wypalił sie już sportowo i w jego pobycie w Anaheim nie chodzi o nic wiecej, poza zarabianiem pieniędzy. U Rangers między słupkami rozpocznie Lundqvist, który broni w ostatnim czasie koncertowo i także dziś spodziewam sie po nim dobrej partii. Jedni i drudzy wystąpią w pełnych formacjach, a zatem możemy spodziewać sie ciekawego widowiska. Gospodarze są zespołem grającym hokej nastawiony bardziej na ofensywe, a to oznacza że w starciu ze świetnie broniącymi Rangers bedą mieli ciezką przeprawe szczególne, gdy z tyłu zamiast regularnego Andersena stanie dziurawy Bryzgałow. Goście czują krew i również dzisiaj pójdą za ciosem by wygrać na gorącym terenie na przedmieściach Los Angeles. Polecam ekipe z Nowego Jorku.
Rangers OT 2,03 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
JVR Riemsdyk over 0,5 @ 1,60 Unibet ! ⛔ 0
Jak na moje to jeden z najciekawszych meczy dzisiejszej nocki, polskiego czasu. Mój wzrok kieruję do ekipy z Toronto, a bardziej do zawodnika niemalże kompatybilnego. Zawodnika doskonale widzącego i zdradliwie do końca wiedzącego kiedy zagrać z grubej rury. Dziś ekipa po drugiej stronie również nie słaba, nie chłopcy do bicia. Stołeczni grają też przyjemny hokej dla oka. Bäckström w końcu się przebudził, zdarzają mu się nawet dwa gole w meczu, a już z tego co pamiętam miał nawet hattricka. Dziś James będzie miał nie lada wyzwanie, z ekipą gości. Po tym jak trener Liści został zwolniony do końca nie potrafię przewidzieć jak oni ten mecz zagrają, ale jedno jest pewne że tanio skóry nie sprzedadzą. Podczas power play, James gra najdłużej i albo jest kreatorem gola, albo zalicza asystę. Razem z Kesselem, czują się jak ryba w wodzie, duet niemal nie do zdarcia. Ale i JVR ma swoje humorki i zdarzają mu się niesportowe zachowania, albo zbyt ostra gra. Często skutkują to kary. Jest nieobliczany i tych punktów z meczu na mecz nabija sporo. Liczę na podtrzymanie passy i że nie wpłynie na niego jakoś za specjalnie decyzja, o stracie trenera. Wręcz przeciwnie zmotywuję to jego i LEAFS!
 
challenger 14,2K

challenger

Forum VIP
vs.
Arizona Coyotes - Winnipeg Jets [4-1 F]
Typ: Arizona Coyotes incl.OT ML ✅ ????
@ 2.08
Pinnacle

Dzisiejsza oferta NHL wygląda bardzo soczyście a ja zdecydowałem się przyjrzeć się spotkaniu rozgrywanemu w Gila River Arena, gdzie miejscowa Arizona Coyotes będzie podejmować Winnipeg Jets. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest zespół gości ja jednak uważam inaczej! Owszem Jets wygrali ostatnie 5 bezpośrednich starć (w tym dwa pod rząd w Arizonie) ale czy Kojoty będą z nimi przegrywać w nieskończoność? Moim zdaniem nie bo Winnipeg nie prezentuje się aktualnie jakoś specjalnie dobrze. Wystarczy spojrzeć na ostatnie ich wyniki, gdzie z 4 spotkań rozgrywanych u siebie wygrali zaledwie 1 i to w dodatku z rozbitymi Maple Leafs. Ktoś powie, że Arizona dostała w ostatnim meczu u siebie 6:0 z Blues i troszkę wcześniej także 6:0 w Dallas no niby tak ale pomiędzy tymi spotkaniami potrafili ograć 6:3 Columbus co świadczy o tym, że są zespołem chimerycznym i nieobliczalnym a jak dobrze wejdą w mecz to u siebie potrafią powalczyć z każdym. Kolejnym czynnikiem który skłania mnie do zagrania na gospodarzy jest obsada bramki w zespole Odrzutowców. Dziś wystąpi Pavelec, który delikatnie mówiąc nie prezentuje się najlepiej w tym sezonie co poskutkowało tym, że zaczynał sezon jako starter a teraz jest raczej backup&#39;em dla młodego Hutchinsona. Będzie to jego pierwszy występ w tym roku i choć ma niezły bilans versus Coyotes (5-1-1 z 1.66 GAA) to pamiętając o brakach w obronie Jets jakoś mnie to nie przekonuje. W zespole gospodarzy najprawdopodobniej wystąpi Dubnyk, który także nie jest jakimś wielkim fachowcem ale potrafi zagrać dobre zawody tym bardziej u siebie. Dziś awizowany jest powrót do rosteru bardzo ważnego gracza dla Arizony - Martina Hanzala (w tym sezonie 7 goli i 15 asyst), którego brakowało w ostatnim meczu z St.Louis. Dodatkowo jako ciekawostkę dodam, że Winnipeg wygrało tylko 2 z ostatnich 11 spotkań rozgrywanych na lodowisku dzisiejszego rywala...a więc...Let&#39;s Go Coyotes!!!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Trochę ryzykowny typ Challenger, ale ma swoje szanse powodzenia. Odrzutowce graja bardzo chimerycznie i prawda jest taka, że za nimi ciężko ogarnąć, ale Wilki muszą w końcu coś wygrywać. Jak nie dziś to kiedy? Kojoty w ogóle jeszcze w tamtym sezonie jak grali z Ribeiro strzelali po 3 gole lub więcej na mecz. Teraz już nie ma tak łatwo, bo jednak bez Ribeiro ten zespół stracił na jakości ale mimo wszystko pamiętam bramkę Smitha, którą ukuł podczas EN z Wings. Bramka śmieszna ale jednak i goalies potrafią strzelać ;) Wieczorem późnym coś zapodam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
Cały rok się czeka na taką promocję jak dzisiaj oraz na takie spotkanie. Pojedynek dwóch &quot;mocarzy&quot; NHL, zabijających swoją ofensywną grą nawet najbardziej cierpliwego kibica najlepszej ligi świata. Carolina podejmie u siebie Buffalo czyli najgorsza drużyna wschodu podejmie drugą od końca. Zaś w całej lidze od tych dwóch drużyn gorzej wypada jedynie Edmonton. Obie ekipy mimo rozegrania praktycznie połowy spotkań w tym sezonie nie zdobyły jeszcze 80 bramek. Wyczyn mistrzowski. Jednak pora przejść do sedna i skończyć kpić z obu ekip. Hurricanes mają całkiem mądrze poukładaną grę obronną. Tracą mniej bramek, wystarczy napisać, że więcej do tej pory straciły takie tuzy ligi jak Boston, Detroit, a nawet lider wschodu Tampa. Niestety za dobrą obroną nie poszła dobra ofensywa. Straszna posucha po stronie Caroliny. Próżno też szukać ludzi, którzy mogliby ten stan rzeczy w Raleigh odmienić. Jednym z niewielu, którzy próbują ciągnąć ten wózek jest Eric Staal. Ostatnio największa gwiazda drużyny notuje bardzo dobry dla siebie okres. Od początku grudnia, aż do świąt Eric był bez formy. Nie punktował za wiele 1 gol i 2 asysty w 11 meczach. Dopiero po świętach wrócił do swojej dyspozycji, którą powinien prezentować na co dzień. Sześć spotkań, pięć z zdobytym co najmniej punktem, do tego w czterech zdobywał bramkę. A patrząc na drużyny przeciwko którym strzelał gole (Philadelphia, Pittsburgh, Montreal czy Nashville) naprawdę widać, że wróciła pewność siebie. Nie jest to zawodnik bombardujący bramkę rywali tak jak np. Oviechkin czy Seguin. Ale regularnie oddaje co najmniej dwa strzały na mecz. Posucha strzelecka w postaci zerowego dorobku w strzałach lub tylko jednego przytrafiła mu się w tym sezonie sześciokrotnie. Co na 35 rozegranych meczów daje całkiem niezły bilans. Do tego mecz u siebie z Buffalo, które ma najgorszą obronę w lidze, 140 straconych bramek w 41 meczach! Buffalo miało przez chwilę zwyżkę formy, ale jak szybko się zaczęła, tak szybko się skończyła i wróciło wszystko do normy. 5 ostatnich meczów to 22 bramki stracone, przy zaledwie 5 strzelonych. W miarę honorowo przegrali tylko z Floridom 0:2. A tak co najmniej 4 gole puszczone. Kursy wystawione na Erica naprawdę zachęcają do gry. W Carolinie naprawdę jest mały potencjał z przodu i grono potencjalnych strzelców jest bardzo zawężone. Eric ostatnio gra najrówniej, zaczął strzelać regularnie i to z rywalami z górnej półki. Także czemu nie miałby ukuć również z najgorszą defensywą ligi?
Typy:
- E.Staal pkt @1.75 - Unibet ✅
- E.Staal strzeli @4.70!!! - Betsson ✅
Bank rozbity! Najpiękniejszej w karierze Eric bramki nie strzelił, ale ważne, że plusiki. Dzięki Betsson za kurs z kosmosu jakby to napisał Yem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nashville Predators - Dallas Stars

Do Nashville w stanie Tennessee zawitają dziś Stars. Ekipa z Teksasu wyszła z kryzysu i zaliczyła zwycięski marsz, który to jednak został zatrzymany kolejno przez Blackhawks i Jackets. Dziś na tafli w Nashville czeka ich trudne starcie, lecz w świetle zaistałej sytuacji moge śmiało założyć, że goście szykują tutaj coś specjalnego. W ostatnim meczu z Jackets ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wystawili w bramce Lindbacka, który rzecz jasna spotkanie przegrał, jednakże miało to na celu przygotowanie Lehtonena na 100 % do dzisiejszego starcia. W bramce gospodarzy wystąpi nie kto inny jak Pekka Rinne. Po urazie z zeszłego sezonu nie ma już śladu i fiński netminder wrócił do absolutnego topu na swojej pozycji, tak i też w tym sezonie jest murowanym kandydatem do Veziny. Stars najgorsze dni w tym sezonie mają już za sobą i dniu dzisiejszym powinni postawić twardy opór gospodarzom, którzy wyjadą osłabieni brakiem lidera ofensywy Jamesa Neala. Jak do tej pory goście największe problemy mieli w defensywie, gdzie wyglądają w mojej ocenie dość blado na tle regularnego kolektywu Predators. Sądze jednak, że dziś bedą te braki w stanie zniwelować i zakończą dobrą passe gospodarzy na lodzie w Bridgestone Arena. Spodziewam sie ze strony Stars szybkiego ataku, który wprowadzi chaos w szeregi Preds i tym samym wybije ich z rytmu. Stawiam na gości z Dallas.
Stars OT 2,37 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Hurricanes - Sabres
Jordan Staal strzeli gola
4,80
DOXXbet (dostępne też w Unibet oraz Fortuna)⛔ Gratki dla Pietaszka, Eric zagrał lepsze spotkanie od brata.
Obieram bardzo podobny kierunek co kolega nade mną, z tym, że decyduję się na tego młodszego z braci ;)
Losy tych czterech muszkieterów nieco się pokomplikowały. Jared utknął w AHL, Mark w NY ogóle nie przypomina obrońcy sprzed paru lat, Eric znika na długie okresy (akurat teraz złapał bardzo dobrą dyspozycję), a Jordan po powrocie do składu błyskawicznie się rozkręca. Fani Canes dość otwarcie przyznają, że coraz bliższy wydaje się być scenariusz, w którym drużynę opuszcza ikona organizacji, a po dobrym drafcie będzie można zbudować coś fajnego, opierając się na czterech filarach - Skinner, J.Staal, Faulk oraz Lindholm. Zwrot na Erica powinien być również całkiem okazały. Na razie to tylko gdybanie, ale jest w tym więcej niż jedno ziarnko prawdy. O Spezzie swego czasu też mówiono, że w Ottawie zaczął, i tam też skończy. Nic z tych rzeczy, w ekipie Sens po Jasonie zostały już tylko dobre wspomnienia. Kiedy Jordan wylatuje z kontuzją, jest to zazwyczaj coś poważnego. Nie inaczej było w tym przypadku, złamana noga w pre-seasonowym spotkaniu z.. tak, właśnie z Sabres ???? Rehabilitacja przebiegła bardzo sprawnie i bez żadnych opóźnień. #11 jest kimś bezcennym dla takiej drużyny jak Canes. Elitarny center drugiej formacji, potrafiący się odnaleźć w każdej sytuacji na lodzie. Wybitny specjalista od zabijania kar (sporo bramek w osłabieniu) i ogólnie jeden z najlepszych defensywnych F w lidze. Nominacji do Selke Trophy za ładny uśmiech nie przyznają. Do Caldera również, a przegrać z Malkinem to nie wstyd. Jordan to prawdziwy atleta, potężnie zbudowany (do tego 193 cm i 100 kg), z dalece rozwiniętym etosem pracy nad własną sylwetką. Niby taka oczywista rzecz, choć wcale nie do końca, bo niektórzy zawodowcy wyglądają co najmniej zabawnie - w każdym razie nie polecam oglądać chociażby zdjęć Kessela bez koszulki. Z sylwetką atlety ma tyle wspólnego, co gwiazda porno z grą aktorską. Jordan to nie tylko D, ale też spory zastrzyk ofensywny - 4 sezony z +20 bramek i zawsze zakręci w okolicach 50 punktów, choć uważam, że najlepsze sezony jeszcze przed nim. Jeżeli ekipie Hurricanes w najbliższych latach &quot;będzie groził&quot; udział w PO, to również będą mieli z niego pociechę, bo w tych najważniejszych momentach niezwykle rzadko zawodzi. Po jego powrocie odżył Eric. Kapitan został przesunięty na LW, a na centrze ma właśnie Jordana. #12: 4 punkty w 4GP, #11: 3 punkty w 4GP (3A). W tej samej formacji ostatni raz grali na MŚ w 2007 roku (to chyba była Moskwa). Eksperyment sprawdził się, i póki co zdaje egzamin również w barwach klubowych. Jordan parę razy otarł się o gola, w meczu z Philą po pięknym toe dragu potężnym slapem prawie złamał poprzeczkę (żeby sekundę później zaliczyć dość szczęśliwą asystę przy golu brata). Przy takim kursie nie ma się nad czym zastanawiać.

Tacy podobni, a jednocześnie tacy różni ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Washington Capitals
Dziś zmieniam front i wybieram opcje over 5.5 na to spotkanie. Nie robię tego bez przyczyny, po pierwsze przyjeżdżają Capitals, którzy będą grać B2B po tym jak wczoraj rozbili Toronto w Air Canada Center 2:6
Stołeczni przegrali jedynie 3 z 10 ostatnich spotkań, co więcej w większość wygranych spotkań poza meczem z CBJ, Braden Holtby spisywał się wręcz perfekcyjnie puszczając co najwyżej 2 bramki na mecz. No i właśnie Holtby i Mason to raczej nie para goalie, aby tu dziś padł overek. Problem jednak w tym że Holtby w końcu dostanie wolne a jego miejsce zajmie Justin Peters, a więc bramkarz, który ostatni raz bronił 15 listopada w barwach Caps. Myślę że jest to wielka niewiadoma i obawiam się że dla WSH może mieć to negatywne skutki. Peters w tym sezonie to GAA. na poziomie 3.29 ale na wyjazdach to już 3.78 także wychodzi nam to 3+ bramki straconej w meczu wyjazdowym + tak długi czas bez szansy na zagranie od pierwszych minut na pewno będzie miało spory wpływ na postawę Justina. Z drugiej strony Steve Mason, chłopak o sporym talencie i mocnej pozycji w ekipie Lotników z tym, że gdy przychodzi grać z ekipami dobrze funkcjonującymi w ofensywie, defensywa Flyers staje się wielkim dziurawym serem. We wtorek rywalem była Ottawa więc stosunkowo niegroźny rywal jeśli chodzi o zdobycz bramkową, mimo to rozegrali niezły mecz i tylko dobra postawa Masona uchroniła PHI od porażki, dziś już tak kolorowo może nie być, Ovi i spółka są w gazie co potwierdzają ostatnie wyniki, ponadto Caps zdobywają średnio 3 bramki na mecz i wcale nie jest to zawsze Alex, duże wsparcie ze strony Nicklasa jak i pozostałych graczy, którzy lubią zaskakiwać jak choćby wczoraj Fehr zdobywca 2 bramek. Myślę że WSH obrało dobry kierunek, nie ma teatru jednego gracza, a jest niezła drużyna z bardzo solidnymi zawodnikami.
Jedno co mnie zastanawia to postawa gospodarzy, naprawdę niepokojące jest to, że od jakiegoś czasu prócz Simmonds&#39;a mało kto w tej drużynie zdobywa bramki. Voracek i Giroux miewają przebłyski, ale mimo wszystko brak w tym regularności, o pozostałych w sumie nie ma co pisać bo to epizodyczne przebłyski i dlatego Phila na chwilę obecną zalicza się do grona najsłabszych drużyn NHL...
Mimo to może ostatnia wygrana podbuduje trochę morale i dziś mając na przeciwko siebie Peters&#39;a przypomną sobie jak zdobywało się 3-4 bramki na mecz, bo na pewno są w stanie to zrobić. Myślę że WSH zagrają na poziomie i to B2B nie będzie żadną przeszkodą.
over 5.5 / 1.95 TonyBet ⛔ jak żyć hehehe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Więcej strzałów na bramkę - Flyers @ 2,00 Bwin ! ✅ ✅ ✅

Dziś meczy już więcej niż wczoraj, więc kolejny mój wzrok kieruję do Pensylwanii. Znowu podobny cel, bo ostatnimi czasy celowałem w zawodnika Flyers, tak dziś celuję w strzały ekipy gospodarzy. Może i trochę ryzykowny typ, ale jednak zaufam swojemu przeczuciu, które w tym aspekcie jeszcze w tamtym sezonie mnie nie opuszczało. Lotnicy grający u siebie ostatni mecz przespali niemal całe spotkanie choć wygrali dopiero po karnych. Żmudna gra w przewadze, ospała ofensywa ale i dziś po drugiej stronie rywal na pewno bardziej wymagający niż Senatorzy, bo to Stołeczni z Ovieckhinem na czele. Patrząc przez pryzmat ostatnich meczy, między sobą jeśli chodzi o &#39;szoty&#39; więcej ich właśnie na koncie miała ekipa Flyers. Samo to, że grają u siebie na pewno wypadałoby zapieczętować jakieś zwycięstwo z hukiem ale łatwo nie będzie dlatego nie obstawiam tutaj faworyta na win, ale bardziej na strzały. Giorux, Voracek a nawet taki Del Zotto, trochę tych strzałów ciskają. Bo nie wspomnę że Giroux ostatnio miał aż 8, gdzie dopiero w trzeciej odsłonie meczu zaczął kręcić strzałami jak w szwajcarskim zegarku. Cóż celuję w gospodarzy i że więcej strzałów będzie po ich stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
xael 83

xael

Użytkownik
Typ przekopiowałem z TD(moj ofc), nie mam siły już nic edytować
Carolina Hurricanes vs Buffalo Sabres
Pojedynek dwóch naprawde słabo spisujących się zespołow zamykających konferencje wschodnia, z tym ze Huraganom sie coraz lepiej wiedzie, Buffalo niekoniecznie. Zespół z Californi, już w pełnym składzie do teamu wraca m.in Semin który jest wpływowym zawodnikiem i uważam, jego powrót do drużyny po kontuzji zaowocuje conajmniej asystą✅ i przyczyni się do zwycięstwa zespołu. Tak, Carolina jest dla mnie faworytem tego spotkania, jednak wyżej ktoś już mnie uprzedził z typem i jestem zmuszony celować tu w bramki, co też może poskutkować. Obie drużyny bardziej underowe i nie strzelaja za wiele bramek, gdzie gospodarze to już w ogole przebijają wszystkich jeśli chodzi o staty o/u - 10o/30u. W przypadku Buffalo 19o/22u z tym ,że tutaj dziurawa defensywa się kłania. Gdyby nie tracili tyle bramek, to napewno by dorownali pod tym względem Hurricanes. Trzeba jednak popracować nad obrona. Licze dzisiaj, że gospodarze ją rozbiją i dzisiaj się w końcu troche odblokują strzelecko. W ostatnich 10 spotkaniach strzelali kolejno: 4,2,1,1,1,1,1,2,2,2. What the f*ck można powiedziec. Jak widac stopniowo się rozkręcają i dzisiaj powinni z takim przeciwnikiem jak szable zdobyć ich conajmniej 3. Dyspoponują naprawdę groźna formacja ze Staal&#39;ami, do tego powrót wyżej wymienionego Alexa, w bramce z kolei Ward. Buffalo ciągnie serie 5 porażek i prawdopobnie ją podtrzyma.
propozycje:
Carolina over 2,5 goals @ 1,66✅ 5 betsson for example
Carolina 60&#39; @ 1,80✅ 5-2 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
farson 52

farson

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets
Krótko i zwięźle:
Toronto gra bardzo słabo. Ostanie spotkanie, które udało im się wygrać, to mecz z Miśkami, które chyba wszystkie rzuty karne jak do tej pory przegrały. Reszta to same porażki, a jutro staną naprzeciwko drużynie, która na te chwile wygrywa niemal z każdym i nic nie zapowiada, żeby to właśnie spotkanie miało to zmienić. Nie bez znaczenia jest zmiana trenera, która powinna Leafs wyjść na dobre, ale w tym spotkaniu o ile Bernier i spółka się nie przebudzą to myślę, ze wygrana Columbus jest bardzo prawdopodobna, a kurs 2.10 zachęca do skorzystania.
Columbus Blue Jackets OT @ 2.10 Betsson⛔
EDIT: W Betsson jest promo na zakład bez ryzyka za 30pln. Informuje, bo dotyczy to tylko aplikacji mobilnej, a może się komuś przydać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom