>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings

Podrażniony wtopą na Winter Classicu postawiłem przyjrzeć sie drugiemu i zarazem ostatniemu spotkaniu na dzisiejszym rozkładzie NHL. Kings zakończą swój trip po zachodniej Kanadzie na tafli w Vancouver, gdzie bedą na nich czekać Canucks. Aktualni mistrzowie złapali w ostatnich dniach jakiś niespodziewany dołek. W ostatnich dwóch występach w Calgary oraz Edmonton wyraźnie nie byli sobą. Dziś nie przewiduje dla nich lepszych wiadomości niż ostatnio. Gospodarze wyszli z kryzysu, jaki to gnębił ich pare tygodni temu i grają zauważalnie lepiej. Rozbici Kings, bo inaczej nie da sie tego nazwać zostaną zdominowani przez ekipe miejscowych. Coś wyraźnie w zespole gości sie zacieło i by pokonać ten problem bedą potrzebowali powrotu na własne śmieci. W bramce gości ujrzymy Quicka, którego dawno tak bezradnego nie widziałem. Mimo iż nie puszcza dużo to jego koledzy przed nimi walą ślepakami na bramce rywala co dziś bedzie wodą na młyn dla netmindera gospodarzy, który z tak schematycznymi strzałami nie ma żadnych problemów. Nie widze tutaj innej opcji jak wygrana gospodarzy. Obrońcy tytułu potrzebują resetu, który może dokonać sie tylko w Staples Center.
Canucks OT 1,85 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning

Zespół z Florydy po raz drugi i ostatni w tym sezonie zawita na tafle w Pittsburghu. Gospodarze już w znacznym stopniu uporali sie z epidemią Świnki i ich problemy kadrowe powoli ustępują. Dzisiejsze spotkanie to starcie na szczycie konferencji Wschodnie, gdyż goście liderują a gospodarze zajmują drugie miejsce za ich plecami w tabeli. W bramce Pens zobaczymy dziś Greissa, a zatem backupa. Jest on w mojej ocenie zwykłym przeciętniakiem, który na dłużej w żadnej ekipie miejsca nie zagrzeje. U gości oczywiście Bishop, a więc ich starter. Przy pomocy swoich nietuzinkowych gabarytów oraz niezwykłej mobilności osiągnął już wiele. Dziś będzie twardą przeszkodą na gospodarzy, którzy to jeszcze nie wrócili do pełnej dyspozycji po ostatnich zawieruchach. Goście nie wygrali w Consol Energy Center od playoffów w 2011 roku. W moim przekonaniu dziś wkońcu bedą w stanie postawić sie miejscowym. Wiedzą o co grają, ponieważ ewentualna porażka pozbawi ich pozycji lidera konferencji. Stamkos i spółka notują dobry sezon i taki rywal jak Pens nie jest im teraz straszny. Stawiam na gości.
Lightning OT 2,16 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
xael 83

xael

Użytkownik
New Jersey Devils - Montreal Canadiens
TYP : Over 3,5 goals @ 1,37 bet365 ✅
Opcjonalnie typ 2: Over 4,5 goals@ 1.61 bet365 ✅
Z początku miał być typ na wygrana Devils po niezłym kursie ponad 3,który nadal mnie kusi zagrać, jednak po głębszym przeanalizowaniu ide w over 3,5. Kurs może i mały ale gram to w tripelku. Dlaczego over 3,5? Ostatnio w New Jersey był niezły szpital. Na dzisiejszy mecz napewno wraca Patrick Elias, niepotwierdzenony zostal jeszcze wystep M.Havlata i M.Rydera czyli zawodników stanowiących o sile ofensywnej. Bardzo możliwe, że obaj dzisiaj zagraja. Do nieobecnego Clowe dołaczył Gionta który w ostatnim meczu złamał rękę blokując strzał. Oprócz tego Gelinas illnes. Kolejnym arguementem za przemawiającym za overem jak dla mnie może byc bramkarz diabłow - Keith Kinkaid (1,75 GAA). Nie jest doświadczonym bramkarzem jeśli chodzi o NHL, rozegrał zaledwie 7 meczy NHL w karierze(6 w tym sezonie). Następnie wziąłem pod lupe 5 last games tych drużyn h2h, gdzie w 4 z 5 meczów pokrywali mój typ. Ekipa z Kanady to zespół z górnej części tabeli i w przeciwieństwie do Devils nie narzekają na absencję. Uważam, że goalie NJD powinień spokojnie 2 bramki puścić, przy czym gospodarze też powinni swoje 2 grosze dołożyć.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New Jersey Devils - Montreal Canadiens
TYP : Over 3,5 goals @ 1,37 bet365
Opcjonalnie typ 2: Over 4,5 goals@ 1.61 bet365

Z początku miał być typ na wygrana Devils po niezłym kursie ponad 3,który nadal mnie kusi zagrać, jednak po głębszym przeanalizowaniu ide w over 3,5. Kurs może i mały ale gram to w tripelku. Dlaczego over 3,5? Ostatnio w New Jersey był niezły szpital. Na dzisiejszy mecz napewno wraca Patrick Elias, niepotwierdzenony zostal jeszcze wystep M.Havlata i M.Rydera czyli zawodników stanowiących o sile ofensywnej. Bardzo możliwe, że obaj dzisiaj zagraja. Do nieobecnego Clowe dołaczył Gionta który w ostatnim meczu złamał rękę blokując strzał. Oprócz tego Gelinas illnes. Kolejnym arguementem za przemawiającym za overem jak dla mnie może byc bramkarz diabłow - Keith Kinkaid (1,75 GAA). Nie jest doświadczonym bramkarzem jeśli chodzi o NHL, rozegrał zaledwie 7 meczy NHL w karierze(6 w tym sezonie). Następnie wziąłem pod lupe 5 last games tych drużyn h2h, gdzie w 4 z 5 meczów pokrywali mój typ. Ekipa z Kanady to zespół z górnej części tabeli i w przeciwieństwie do Devils nie narzekają na absencję. Uważam, że goalie NJD powinień spokojnie 2 bramki puścić, przy czym gospodarze też powinni swoje 2 grosze dołożyć.
moim zdaniem szaleństwem jest pakować się po takim kursie w taki over i to w tym meczu. Ja osobiście widzę under. Generalnie warto zobaczyć wyniki meczów Habs z outsiderami ligi. Chodzi o to że wszystkie spotkania wygrywali głównie 1 bramką, często po dogrywkach. Ponadto osobiście jakoś nie widzę tu wielu bramek Devils przy tak niemrawej ofensywie i Price&#39;e między słupkami.
 
kombajn 179,1K

kombajn

Użytkownik
ja z kolei poszedłbym w over 5.5 bramek w meczu
New York Islanders @ Calgary Flames
zupełnie nie rozumiem kursu (2.11 w pinnym). Obie ekipy w gazie i lekkim faworytem - przynajmniej dla mnie - wydają sie Islanders, ale Flames u siebie tanio skóry nie sprzedadzą. Siła rażenia Isles jest spora - w ostatnich 10ciu meczach away 8O - 2U, do tego h2h: 5O - 2U (4ry ostatnie mecze w Calgary to overy). Typowa &#39;pułapka buków&#39; z tym kursem moim zdaniem!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Buffalo Sabres - Florida Panthers
Z. Girgensons to score @ 3,40 (3,35) spadło, po moim zagraniu , ale nie gram tego grubo. Także bez szaleństw.
Betsson !
⛔
Powitać w nowym roku ! ;) Dziś oferta bogata, a ze bogata to trzeba upolować zwierzynę. Już na pierwszy rzut oka, podoba mi się starcie średniaków, bo tak można to nazwać. Szable u siebie potrafią złoić rywali, grając na początku bardzo ospale, ale w najmniej oczekiwanym momencie dla przeciwnika potrafia go zdominować. Przykład - Islanders. Goście wygrywali już 3:0 witali się z gąską, ale jednak Szable postawili się i zgarnęli wygraną po OT. Dzisiaj po drugiej stronie pantery, ekipa również z przebłyskami ale i z przestojami. Jednak ich gra w delegacji nie powala więc tu może być dla obu ekip bardzo ciekawie. Moim celem jest zapieczętować strzelca, którym jest Girgensons. Łotysz ma na swoim koncie już 11 bramek jest najlepszym strzelcem w ekipie gospodarzy, a że czyha na najmniejszy błąd przeciwnika i przy tym potrafi na prawdę wbić gwóźdź do trumny strzelając gola na pewno na tych bramkach nie poprzestanie. Perfekcyjnie śledzący grę w przewadze przeciwników już nie raz w tym sezonie strzelił w osłabieniu (Shorthanded Goal) Mecz i tak nie będzie należał do najlepszych w dzisiejszym zestawieniu ale że są to ekipy z dolnej półki to nikt nie będzie się oszczędzać i każdy zawodnik będzie dawał swoje 200% aby ucelować trafienia. Strzelam na Zemgusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Canucks w ostatnim czasie przechodzą dość bolesny okres i nie mam wcale tutaj na myśli ich porażek, bo to na pewno pierwszorzędna kwestia. Według mnie głównym problemem jest przyzwyczajenie sztabu szkoleniowego do pewnych schematów, które świetnie funkcjonowały na początku sezonu i niestety zawodzą na tym etapie. Mam tutaj na myśli przede wszystkim pełne zaangażowanie Desjardins&#39;a w pierwszą linię ofensywną; chemia pomiędzy vikingami a sprowadzonym w tym sezonie Vrbatą zbierała swoje żniwa...
do czasu i sądzę, że już jakiś czas temu trenerowi Nucks powinna zaświecić się lampka, że należy trochę pokombinować. W dwóch spośród 3 ostatnich spotkań nie przekroczyli 15 strzałów na bramkę przeciwnika i tylko w jednym (wygranym z resztą) zainkasowali raptem 20. Tak więc jeśli nie
są to wystarczające powody do zmian, to nie wróżę wielkiego sukcesu w starciu z Red Wings. W ostatnim meczu z Kings całe ich życie na tafli leżało w rękach Millera między słupkami, a reszta zespołu przebudziła się...... dopiero w ostatnich momentach meczu, kiedy zorientowali się o przepuszczeniu dwóch bramek z rzędu dającym im już pewną porażkę i wyciągnięte dwa punkty sprzed nosa.

Ekipa z Detroit miała swój świetny okres na przełomie listopada/grudnia i jak to bywa w tej lidze, nadszedł czas kilku porażek i słabszych spotkań.
Przede wszystkim zaczęła narastać ilość popełnianych błędów w defensywie, a niestety na tyłach wciąż brakuje regularności, która na domiar złego przeplatana jest z meczu na mecz w duecie Kindl-Lashoff, których nie sposób się pozbyć z rosteru. Dobrym przykładem była wizyta w Bostonie, gdzie zostawiali bardzo dużo miejsca przy niebieskiej linii dzięki czemu gospodarze oddawali wiele strzałów z &#39;point position&#39; co w efekcie przyniosło (całkiem obiektywnie z mojej strony) jeden z lepszych jakościowo meczów Bruins tego sezonu. Wygrana z Devils dwa dni później to już zdecydowanie lepszy mecz i zaangażowanie od defensywy po jakość i solidne zagrania na przodzie, gdzie głównymi aktorami byli Darren Helm i Magic Man. Poza tym Skrzydła mogą się poszczycić najlepszą grą w przewadze jak i w osłabieniu w całej lidze, tym bardziej że z początku sezonu (po ok. 15 spotkaniach) nie potrafili właściwie strzelić z przewagi. Spora zasługa tutaj sztabu asystentów sprowadzonych z Pittsburga.

Reasumując, myślę że Canucks znajdują się w złej pozycji i ostatnie ich porażki dają do zrozumienia, że jeśli nie zmienią czegoś w swojej grze, nie ma co liczyć w starciu z solidnymi markami. Do takich zaliczam tutaj zdecydowanie Red Wings, którzy od kilku lat świetnie radzą sobie z Orkami (wygrali już raz w tym sezonie) i nie widzę przeciwwskazań, by zgarnąć dziś w nocy kolejne 2 ważne punkty, tym bardziej że rozpoczynają swój trip po zachodnim wybrzeżu (Nucks, Flames &amp; Oilers). Babcock w przeciwieństwie do Desjardins&#39;a dokonuje istotnych zmian właściwie co mecz a przykładem będzie m.in rozdzielenie Datsyuka z Zetterbergiem na I linii, gdzie zagrają kolejno Tatar , Datsyuk &amp; Abdelkader. W drugiej Zetterberg, Sheahan &amp; Nyquist. To dowód , że zanikająca ostatnio skuteczność w ofensywie musi zostać zmieniona.

Z mojej strony to tyle. Stawiam dziś na Red Wings, którzy są w mojej opinii nieznacznym faworytem zważywszy głównie na obcy teren oraz poprzez wspominane problemy Cancuks.

(Ponadto, jeśli ktoś lubi perełki strzeleckie, to warto przeszukać ofertę i spróbować zagrać na bramkę Drew Millera, który w ostatnim meczu z Nucks był dwukrotnie bardzo bliski strzelenia - a przypomnę , że w bramce Canucks gra dziś jego brat Ryan Miller. Gdzieś kiedyś natrafiłem
na wywiad, w którym mówił , że bardzo by chciał tego w końcu dokonać ???? )


Detroit Red Wings OT @ Vancouver Canucks [2,14] PinnacleSports ⛔ (1:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Los Angeles Kings - Nashville Predators
Nashville OT @ 2,08 Betsson !
✅ 6:7 OT AMAZING MATCH! ✅ ????
Wczoraj się nie udało , cóż bywa. Wniosek ? Nigdy więcej nie grać zawodnika Szabli kiedy całe spotkanie nawet nie umieją &#39;&#39;na siłę&#39;&#39; wejść krążkiem do bramki przeciwnika. Dziś już mecz nie co wcześniej bo o 22 Polskiego czasu i raczej sobie obejrzę, a że mecz na pewno nie będzie nudny to sobie dla emocji go postawię. Mój kierunek to Los Angeles, a typ do Predators. Do obrońców Pucharu Stanleya, przylatuje ekipa niezwykle groźna ale i w swoich formacjach niebezpieczna. Królowie mający w swoim składzie również kilka perełek które mają to do siebie, że są urodzeni by wygrywać łapią często lekki zastój i niestety dla nich jest to uwidocznione w meczu. Nie są już tak regularni mimo, że ostatnimi czasy kilka meczu z rzędu na plus. Natomiast goście, to ekipa bardzo statyczna, ale bardzo powściągliwa. Ich ataki są efektywne i pod wielkim wrażeniem jestem gry Filipa. Oczywiście Forsberga. Szwed, mający na prawdę jeszcze krótki staż grania w NHL robi furorę. W ostatnim meczu z Blues, już w pierwszej tercji mógł zaliczyć score, gdyby nie krążek odbijający się w słupek nie trafił do sieci. Jest zwinny a jego shot&#39;s są arcy trudne do wyłapania. Prócz niego jest jeszcze kilka innych perełek, w składzie ale on jest dominatorem w ekipe Preds i nie zdziwię się jak dziś wykołuję bramkę i dzięki niemu ekipa gości wygra. Bardzo poprawne zawody Rinne. Goalie który jeszcze w tamtym roku nie grał na takich wysokich obrotach jak w tym sezonie. Mimo, że jest to mecz w delegacji to ekipę Drapieżców jak najbardziej stać na wygraną. Mające takie wysokie miejsce w tabeli na pewno nie spoczną, a że Królowie u siebie będą za wszelką cenę wygrać to nie będzie to łatwe spotkanie. Stawiam na Preds.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
deepred 781,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Boston Bruins - Ottawa Senators

Spotkanie w Massachussets o sporym ciężarze gatunkowym. Zaufam dzisiaj gospodarzom, dlaczego? Po pierwsze, profil Bruins na twitterze:
Krug, on must-win game today: &quot;goal before a weekend like this is to get 4 pts... mathematically impossible to get 4 without the first 2&quot;

Po drugie, zespół bostoński nie gra póki co na miarę swoich oczekiwań, ale dzisiaj mają dostępny praktycznie cały roster, a przede wszystkim wszystkich najlepszych graczy na każdej możliwej pozycji.

Po trzecie, ostatnie spotkanie przeciwko Sens zostało przegrane po dogrywce, co na pewno podrażniło bostońskiego lwa. Trzeba jednak zaznaczyć, że ostatnio Bruins grają znacznie lepiej na własnej hali, mimo ostatnie porażki z Leafs, również po dogrywce. Z pewnością zanosi się na ciekawe spotkanie i zamierzam dzisiaj odrobić cześć straconych wczoraj pieniędzy m.in. na tym spotkaniu.

Bruins reg. time / 1.90 / bet365 ⛔ ALE SIĘ WKUR**** -.-

Później zapewne coś doskrobię, teraz nie mam na to zbyt wiele czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
San Jose Sharks - St Louis Blues

Jak narazie początek nowego Roku nie jest dla mnie zbyt łaskawy. Z tego właśnie powodu na dziś przygotowałem typ, na który szykowałem się już od kilku dni, jeśli nastąpią przewidywane wcześniej prze zemnie okoliczności. Te sprzyjające okoliczności nastąpiły, także dziś biore pod lupe właśnie to spotkanie. W SAP Center w San Jose miejscowi Sharks podejmą będących b2b gości z St Louis. Przed kilkunastoma dnia ekipy grały ze sobą i z tamtego spotkania górą wyszli gospodarze. Dziś przewiduje odmienny stan rzeczy, ponieważ Blues od tamtego czasu odzyskali swojego startera Briana Elliotta, który wrócił po urazie. Elliott jak wspominałem w jednej z wcześniejszych analiz będzie swoistą stabilizacją sytuacji ekipy z Missouri między słupkami. Goście mimo porażki zagrali wczoraj świetne spotkanie w Anaheim. Problemem który przeszkodził w zdobyciu kompletu był nie kto inny jak Brodeur. Gospodarze tego spotkania mimo z pozoru łatwej wygranej w derbach nie grają w tym momencie na najwyższych obrotach i tak grający Blues sa jak najbardziej w stanie zrobić tu niespodzianke. Zgodnie ze swoimi wcześniejszymi założeniami postanowiłem zaufać gościom.
Blues OT 2,28 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Coyotes - Blue Jackets
Dubinsky strzeli gola
4,50 Unibet (4,45 Betsson)
⛔ ładował jak w transie, ale bez gola
Jackets złapali fajne momentum i jeżeli rzeczywiście myślą poważnie o post season, to muszą ogrywać Arizonę nawet na wyjeździe. Coyotes, oprócz tego, że są specjalistami w zwyciężaniu Oilers, tak naprawdę nie liczą na zbyt wiele, a jakiś talent z loterii draftowej byłby czymś pożądanym w organizacji w której bardzo dobrych prospektów brakuje. 15 z 24 kolejnych spotkań Kurtki rozegrają poza własną halą, należałoby więc rozpocząć ten trudny okres od zwycięstwa. Brandon całkiem niedawno wskoczył po kontuzji do rosteru i już mocno zaakcentował swoją obecność. Przede wszystkim to niekwestionowany lider w poczynaniach na lodzie. Johansen może sobie być najbardziej utalentowanym grajkiem, ale to #17 potrafi krzyknąć, to #17 potrafi przywalić komuś po mordzie aby wyzwolić w swoich kolegach dodatkową energię, to #17 staje w ich obronie i to #17 wnosi do drużyny ogromne pokłady leadershipu. Dubi jest 100-kilogramowym potworem, stworzonym do fizycznych starć, grającym zawsze blisko przeciwnika. Backhandem nie za bardzo potrafi się posługiwać, ale dysponuje super silnym slapperem. Żaden tam wirtuoz techniki, czasem troszkę zbyt ociężały (umysłowo też, zwłaszcza jak zaraz po wyjściu z boksu kar podjeżdża do gościa na kolejną rundę boksu), bazujący często na pomyłkach przeciwnika. Nieźle czyta grę i dobrze broni w PK. Trenerzy bardzo sobie cenią taki typ centra do drugiej linii - dominacja w grze, spora fizyczność, plus te 50 punktów na sezon. W podobny sposób można by scharakteryzować Backesa z Blues. w 9 spotkaniach Dubi zgromadził 6A, w tym aż 4 w ostatnich 2GP. Brakuje mu tylko jednej bramki do osiągnięcia stu trafień w karierze. Oby Arizona okazała się tym szczęśliwym terenem. Na skrzydłach Calvert i Foligno, czyli &quot;gorąca&quot; dwójka. O ile Nick śmiga na wysokich obrotach od samego początku, to Matt dopiero niedawno zaczął grać na dobrym poziomie - 4 punkty w 5GP. Kurs bardzo apetyczny, zatem próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
NY Rangers -1.5 AH @ 1.84 Pinnacle 6:1 ✅
Buffalo back-to-back. W dodatku z Neuvirthem między słupkami, który prezentuje siędużo gorzej od Enrotha. Rangers wygrali wszystkie trzy starcia z Sabres w obecnych rozgrywkach. W dodatku zajmują ósmą, ostatnią gwarantującą start w play-off pozyckę w Konferencji Wschodniej, także motywacji nie powinno im brakować.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dallas Stars - Minnesota Wild
Typ: 1 ML 1,64 ✅bet365
Opcjonalnie : 1 &#39;60 ✅ 2.02 marathonbet
Jedyny mecz na którego odważyłem się dzisiaj bliżej spojrzeć, jeśli chodzi o NHL rzecz jasna. Jak dla mnie warto zagrać na gwiazdy bo są na fali. Jest to dla nich ważny mecz. Ich last 10 ten games to dorobek 16p(7-1-0-2). Zawsze umieli grać u siebie z Minessotą. Ostatnie 2 rywalizacje między tymi drużyny to porażki Dallas, za co mogą dziś odpokutować. Nie zobaczymy jedynie Horcoffa i Eavesa. Mają też wysoką skutecznośc z dzikusami, jak już wygrywali spotkanie to aplikowali średnio 3-4 bramki. Nie zaskocze jak napisze, że dzisiaj też na to liczę, a szczególnie zwracam się tu do dwóch pierwszych formacji z Seguinem i Jamie Benn&#39;em oraz Jasonem i Alesem. To oni powinni być dzisiaj odpowiedzialni za bramki. W bramke Lehtonen - kolejny plus jak dla mnie , gościu świetnie broni od świąt. Oby jak najdłużej. Co do gości to na chwilę obecną przeciwieństwo dallas. Last 10 games 3-7, w dodatku od końca roku Wilds grają bez Granlunda, uzdolnionego gracza który na ostatnie 3 mecze z gwiazdami, regularnie raz pakować krążek do siatki. Możliwe, że zabraknie też Suttera, kolejnego centra bo coś tam choruje. Wraca z kolei Zucker. Podsumowując wg mnie po tym meczu Dallas przeskoczy Minnesote na zachodzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla Bruins dzisiejsza wizyta w hali Huraganów to prawdopodobnie najlepsza opcja na przełamanie rozwijającej się ponownie złej passy. Jak widać nie jest to najlepszy sezon w wykonaniu Bruins i obawiam się, że ten zespół tak do końca nie będzie w stanie się otrząsnąć walcząc właściwie do ostatniej kolejki o &#39;wild card spot&#39;. Według mnie szereg złych posunięć kadrowych ze strony zarządu i być może brak koncepcji Claude Juliena zaważyły o takim, a nie innym półmetku tego sezonu. Obecność w potencjalnie słabszej konferencji Wschodniej być może nie skreśli ich szans na obecność w playoff, nie mniej jednak kolosów pokroju Senatorów czy dzisiejszych Huraganów trzeba koniecznie ogrywać.
Osiem zwycięstw z rzędu na przemian u siebie, jak i na wyjeździe, a dodatkowo nieobecność kluczowych graczy z Caroliny to chyba wystarczające profity , by zgarnąć dziś komplet.
Boston Bruins OT @ Carolina Hurricanes [1,74] PinnacleSports
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Obserwuję na bieżąco temat, przy niedzieli chwilka czasu to coś też skrobnę ????
Boston przez długą część trwającego sezonu zmagał się z kontuzjami, wreszcie zdolni są do gry niemal wszyscy zawodnicy. We wczorajszym meczu z Ottawą sporą robotę zrobił Tuukka, który dwa razy bronił w przewadze 5 na 3 Senatorów serie strzałów. Boston zagrał poniżej oczekiwań, miał szansę na zwycięstwo, ale Ottawa wykorzystała bezlitośnie błędy w defensywie. No właśnie Boston przez sezony słynący z bardzo dobrej gry w obronie, w tym sezonie prezentuje się miernie, ale wg mnie właśnie wpływ na takie wyniki mają kontuzje. Jak napisał Lutek, co najważniejsze dzisiaj w bramce gospodarzy Khudobin więc chciałoby się rzec kiedy jak nie teraz? Krejci, Chara powoli ogrywają się w lidze i myślę, że w niedługiej przyszłości wreszcie wszystko będzie wracać do normy, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że Bruins cały sezon mogą grać tak kiepsko. Również gram na Boston licząc, że błędy w obronie będą z czasem eliminowane, a widząc w bramce Khudobina o bramki gości jestem spokojny.
Jeszcze słowo o meczu Senators - Lightining. Tampa w meczu z Pittsburghiem została zaskoczona tempem jakie narzucili Pingwiny od początku meczu, ale oni tak mają w zwyczaju ???? Ottawa nie słynie z forsowania tempa w takim stylu jak to robi ekipa z Pensylwanii. Do tego Anderson dostaje wolne w dniu dzisiejszym w jego miejsce Lehner. Jak podaje nhl. com: &#39;The Senators, who have won two straight games, haven’t won three in a row since a four-game winning streak from Oct. 11-18&#39;. Jak dla mnie goście powinni wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
deepred 781,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dobra, wszystko dzisiaj idzie ładnie, pięknie, więc niech także NHL da coś zarobić. Pod lupę biorę dwa poniższe typy.
Edmonton Oilers - New York Islanders

Pojedynek dwóch drużyn, który potrafią zaliczyć bardzo solidny występ w ataku. Na sam początek zaznaczę, że typ jest bardzo bardzo ryzykowny. Ostatni raz pokrycie miał w... 2003 roku. Niektórzy z nas jeszcze zabierali kolegom kanapki w szkole. Nie ważne. Zacznijmy może od tego, że Nafciarze u siebie są nieobliczalni. Potrafią przegrać z Kojotami, by wygrać z Królami, czy Rekinami. Ogólnie rzecz biorąc to grają u siebie bardzo mizernie. Co innego Wyspiarze, którzy na wyjazdach grają dosyć przyzwoicie i mają skutecznych zawodników. Są jednym z odkryć tego sezonu. Jedyna słaba drużyna, która ograła Wyspiarzy u siebie to Szable, które dogoniły na remis od stanu 0-3 i wygrały w karnych po golu niezawodnego Ennisa. Bardzo ciekawi mnie dzisiaj postawa w ataku Oilers, bo obronę jestem spokojny w negatywnym dla Nafciarzy tego słowa znaczeniu. Mam na myśli wyciąganie przez Scirvensa bądź Fastha krążek z sieci. Oilers mają w obronie potężne problemy z zespołami, które regularnie zmieniają tempo gry i atakują z każdej strony. Napastnicy tacy jak Okposo, Tavares czy Kulemin z pewnością dadzą się we znaki hokeistom z Edmonton. Do tego typu potrzeba jednak z pewnością udziału gospodarzy, którzy też będą musieli parę razy ukłuć gumę w sieci. Zobaczymy jak wyjdzie. ;)
Over 5,5 / 1.90 / bet365 ✅5-2
Chicago Blackhawks - Dallas Stars

Tutaj również proponuję over. Gwiazdy grają bezkompromisowo. Jest to drużyna oparta na atakowaniu bramki rywala. Świetnie do tej taktyki przystosowany jest najlepszy strzelec ligi - Tyler Seguin. Wczoraj kompletnie rozmontowana obrona Dzikusów i jazda jak z dziką świnią z ekipą z Minnesoty. Hawks najlepsza obrona i najlepszy atak w Konferencji Zachodniej. Z drugiej strony stają Gwiazdy, które mnóstwo strzelają, ale jeszcze więcej stracą. Szczerze mówiąc to ten typ jest trochę na przełamanie. Nie chodzi o przełamanie hokeistów, tylko moje, bo dwa ostatnie spotkania obydwu ekip to błędne typy z mojej strony. Czas na wyrównanie rachunków.

Over 5,5 / 1.86 / bet365 ✅5-4 OT
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
{Over 5,5} @ 1,86 Betsson !

✅ 5:4 OT ✅ ✅

Jako że wczoraj Preds wygrali dopiero po dogrywce, gdzie zlekceważyli Króli w ostatnich sekundach mimo wszystko ładne pieniążki na koncie zaksięgowali. Dziś jeszcze mecz z NBA na plus, ale że jestem fanatykiem NHL, to jeszcze na nockę zamierzam coś puścić. Do Chicago, przylatuję ekipa z Dallas. Ekipa równie silna w swoich formacjach ale i zagadkowa, bo mająca w swoim składzie takie gwiazdy jak Seguin, albo nawet Spezzę, potrafią zdominować całkiem rywala. Seguin, kiedy ma dzień konia potrafi wbić aż trzy gole w jednym meczu, a że wczoraj również zaksięgował to i dziś będzie już pod górkę. Bo ekipa jak najbardziej z wyższej półki. Podrażniona ostatnią porażką na Winter Classic gdzie w ostatnich 10 sekundach stracili gola, po PP dzisiaj czas wyciągnąć wnioski. Gospodarze to ekipa na pewno o większym potencjale niż Stars, mająca w swoim rosterze kilku niewygodnych przeciwników dla Stars, którzy z meczu na mecz grają bardzo poprawnie. Seabrook potrafi ładnie przycelować z niebieskiej i też do tego jest bardzo dobrym defensorem. Sharp podczas WC zagrał fenomenalne zawody gdzie oddał aż 10 strzałów! Nie sądzę aby dzisiaj to powtórzył ale będzie czyhał na bramkę Stars. Obie ekipy mają wiele do udowodnienia, bo i Hawks mają niedosyt po ostatnim meczu a Stars, mogli by w końcu pokonać na ziemi Hawks ich na swojej tafli. Mecz nie będzie spacerkiem, liczę na wyrównane spotkanie z nawiązką goli. Kurs, na pewno większy nie będzie, więc atakuję już teraz. Nawet spotkania h2h mówią samo za siebie. I więcej nie ma co dodawać, mecz o 2!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets

Przyznam szczerze, że dzisiejsza oferta nie należy do najłatwiejszych, tak więc i wybór nie był łatwy. Ostatecznie zdecydowałem sie przyjrzeć spotkaniu, które odbędzie sie w Pepsi Center w Colorado. Zawitają tam Jackets, będący b2b po wczorajszej wpadce w Glendale. Pierwsze co mi sie od razu rzuciło w oczy to duże faworyzowanie gospodarzy tego spotkania. Według mnie takie faworyzowane bardzo przeciętnych Avs w starciu z tak zdesperowanym teamem jak Jackets jest tutaj ciosem poniżej pasa i trudno byłoby mi z tego nie skorzystać. Goście polegli wczoraj dość znacznie w Arizonie, jednak nie sądze by miało ich to wybić z rytmu, który prezentują od kilku tygodniu. W bramce ujrzymy dziś prawdopodobnie McElhinneya, który jest co prawda średniakiem, ale od czasu do czasu potrafi zapewnić spokój na tyłach. Tak było np w niedawnym spotkaniu z Bruins. Gospodarze notują najzwyczajniej słaby sezon i ich dwie ostatnie wymęczone wygrane z Flyers oraz outseiderem z Edmonton nie są tutaj żadnym światełkiem nadziei. Jackets również nie mają zbyt kolorowo z tą różnicą, że próbują walczyć ze swoimi problemami i jak na razie wychodzi im to całkiem przyzwoicie. Goście mimo b2b są w stanie pozytywnie zaskoczyć na tafli w Pepsi Center. To spory dog, lecz w mojej ocenie warty spróbowania. Proponuje ekipe z Ohio.
Jackets OT 2,61 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No nie.. ???? jak jutro wszyscy mają wolne, tak tylko jeden mecz w nocy. Jak tu się nie wnerwić... ;) choć sam mecz może i będzie ciekawy, ale ja nie zamierzam postawić ani grosza w tym meczu bo i Jets i Sharks będą grali najlepsze zawody, a że Rekiny są w lekkim dole to i Jets mogą to wykorzystać, ale i oni też grają zagadkowo. Dla mnie no bet, ale chętnie podyskutuję o tym meczu, Panowie co zatem sądzicie? Pavelski ostatnio strzela gole z meczu na mecz, a może i dziś znowu będzie miał dzień konia i coś ukuję, kto wie bo ekipa Jets to wiadomo już lepsza ekipa z tamtego sezonu ale czy Niszczyciel na Bandach Byfuglien co ostatnio zaliczył gola go powstrzyma? Hmm.. :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - San Jose Sharks

W dniu dzisiejszym nie miałem żadnego problemu z wyborem spotkania. Wybór padł oczywiście na jedyne zaplanowane na dzisiaj starcie w którym Jets podejmą na własnym lodzie gości z Kalifornii. Gospodarze mimo potężnych braków w defensywie radzą sobie bardzo przyzwoicie. Zawdzięczają to większej mierze objawieniu tego sezonu między słupkami w osobie Michaela Hutchinsona. Były już zmiennik Pavelca przebojem wdarł sie do bramki ekipy z Manitoby i wygląda na to że na stałe sie tam zadomowił. Jets z nim w bramce grają bardzo pewnie i osiągają korzystne rezultaty. Dla Sharks to nie będzie łatwe spotkanie, gdyż nie prezentują sie ostatnio zbyt zachwycająco. W bramce Niemi, który ostatnio zaliczył blamaż i dziś spróbuje sie w jakimś stopniu zrehabilitować. Nie twierdze, że mu sie uda, ponieważ Jets zwietrzyli swoją szanse na występ w postseason i w MTS Centre są trudni do pokonania. Uważam, że gospodarze dziś zagrają dużo ostrożniej niż ostatnio z Leafs. Sharks są groźni i nie należy ich w żadnym stopniu lekceważyć. W wykonaniu gospodarzy spodziewam sie rezultatu podobnego do meczu z Bruins, w którym to udało im sie wygrać. Dziś nie jestem pewien co do ich wygranej, ale jeśli chodzi o bramki to nie padnie więcej niż pięć i tak też dziś zagram.
Under 5,5 1,65 Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom