>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Florida Panthers - Detroit Red Wings typ 1 60&#39; @ 2,95 Ónibet ✅:grin: Czo ten Jagr:razz:

Pierwszy mecz na tapetę to spotkanie Panter z Florydy z gośćmi z Detroit. Widzę duży potencjał w zawodnikach z Florydy mają naprawdę dobry skład no i żywą legendę Jaromira Jagra którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W ekipie skrzydełek zabraknie Pavla Datsyuka który na pewno odczują goście ponieważ jest to grajek o nieprzeciętnych umiejętnościach . Ma na koncie w tym sezonie już 23 bramki i 35 asyst. Ostatnie wyniki pokazują że Pantery naprawdę dobrze grają : nieznaczne porażki z bijącymi każdego NY Rangers i zawsze groźnym Canadiens oraz 3 zwycięstwa kolejno z mocnym Islanders i nutkami oraz słabiutką Caroliną. Detroit za to ostatnio wygrywał z ogórkami a gdy przyszło zmierzyć się z kimś lepszym przegrywał ( zwycięstwa nad osłabioną ekipa pingwinów bez 2 najlepszych strzelców absencja Malkin i Crosby oraz wygrana z Nafciarzami którzy dostają 4 bramki od każdego minimum oraz 3 porażki. Ostatnie spotkanie między tymi ekipami zakończyło się minimalną wygraną 4:5 Detroit ale już dwa mecze w grudniu skromnymi zwycięstwami Panter. Wydaję mi się że przewaga tafli i osłabienie gości dadzą zwycięstwo graczom z Florydy którzy tego zwycięstwa potrzebują jak tlenu by walczyć o play off, szanse ciągle są! Walczyć!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Minnesota Wild - Washington Capitals

Typ: Washington Capitals ML OT✅ WYNIK 2:3
Kurs: 2,34
Marathonbet


Xcel Energy Center w Saint Paul, w którym dojdzie do ciekawego spotkania będących ostatnio w bardzo dobrej formie Wild ze Stołecznymi z Waszyngtonu. Myśle, że sporą niespodzianką byłoby wypadnięcie przez oba zespoły z czołowych ósemek swoich konferencji, tak więc to spotkanie będzie walką o punkty by zająć na koniec regular season najlepszej lokaty. Różnica punktów w przypadku Caps a innych, wyżej notowanych drużyn jest niewielka - do siódmego Detroit tracą punk, a nawet mogą oni powalczyć spokojnie o czwartą pozycje, która zajmowana jest przez Islanders (90 punktów) także róznica punktowa jest niewielka, z kolei Minnesota do czwartego Chicago ma strate aż siedmiu punktów i myślę, że może im byc dość trudno wskoczyć na tą lub wyższą lokatę, ogólnie myślę, że jest to idealne miejsce jak na tą drużyne. Dzikusy na swoim lodowisku ostatnio grają bardzo nierówno przeplatając zwycięstwa z porażkami, do tego dochodzi ubiegłonocna, zwycięska potyczka na wyjeździe z Predators, więc mogą byc oni nieco podmęczeni. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Minnesoty - Devan Dubnyk, odkąd przyszedł z Arizony notuje on bardzo dobre spotkania, moażnaby rzec, że jest on graczem pierwszoplanowym w swojej druzynie. Jego średnia odkąd dołączył do nowego zespołu to 1,67 GAA, więc w jego karierze jest to najlepszy okres, ale jak długo to potrwa? niewiadomo. Zach Parise także w ostatnich spotkaniach jest wyróżniającąsię postacią, notując osiem punktów w ostatnich siedmiu spotkaniach. LEcz z drugiej strony jest najlepszy strzelec ligi, czyli każdemu dobrze znany Ovechkin, do tego dochodzi najlepszy asystent ligi, czyli Backstrom. Zainteresowało mnie także to, że Capitals nie radzą sobie na lodowisku Minnesoty w przekroju ostatnich lat, jednak dzisiaj wyczuwam tutaj, że Waszyngton wygra z podmęczonym nieco rywalem i zwycięży w tym meczu.​

e: nocka z nhl bardzo udana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
Sharks &#39;60 reg time @ 1,98 Unibet ! ✅ 1:4 ✅ darmowa kasa ;) ????

Liście mają już spisany swój sezon na straty. Nie pomogło zwolnienie trenera, ani to, że co mecz to zamiast się bardziej spiąć i być zdeterminowani to mecze przegrywają z kretesem. Dawno nie widziałem takiej drużyny, którzy marzą po prostu o tym żeby jak najszybciej ten sezon się zakończył. Szkoda, bo powinni walczyć do końca chociażby dla kibiców bo takie krocie jak oni zarabiają to mało kto z kibiców ich zarabia, o ile jakiś w ogóle. Szkoda mi kibiców, bo Leafs z każdym meczem grają tylko po to, żeby zagrać swoje 60minut i nawet w tym meczu odrobinę się nie postarać żeby chociaż było widać że walczą. Ja dziś swój wzrok kieruję do ekipy gości. Rekiny, w tamtym sezonie mianowałem Bestiami na wyjazdach. A to, że jeszcze nie jest to pewne na 100%, że zagrają w playoff, dziś muszą zacementować wygraną i to najlepiej w reg time, nie bawiąc się w dogrywki. Są ekipą lepszą, mający bardziej zmotywowany team, który ma swoje perełki w składzie. Pavelski kapitalna robota. Aktywny i solidny player, który wie jak poniżyć rywala. Hertl, młody zawodnik który jeszcze takowego doświadczenia nie ma, ale wiedząc że ich ta gra nie jest do końca pewna to i on swoje będzie dokładał. A potrafi namieszać. Bramka w tamtym roku ze Strażnikami, czysta maestria. Samo to, że Rekiny grają dziś w delegacji a ostatnio dostali łomot od Odrzutowców, to dziś lekcje już wyciągnięte i spodziewam się zmiany gry w ich zespole jak i wszystkich zawodników. Stawiam na Sharks.
// I jeszcze zapomniałbym o tym panu jeszcze wcześniej napisać ale Max to Max czasem wychodzi z ukrycia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Boston Bruins

Bruins po ogromnym blamażu z Sabres w TD Garden jadą do stolicy Kanady, gdzie zmierzą sie z natchnionymi gospodarzami. Sens za sprawą bramkarza Hammonda wystrzelili niczym z armaty. Niebywała postaw bramkarza motywuje cały zespół i rezultaty widać gołym okiem. Goście z Bostonu nie mają łatwych dni i według mnie rozpędzeni gospodarze przejadą po nich niczym walec. Renomowany zespół z Bostonu trafił po kilku latach na gorszy sezon i o udział w playoffach może być naprawde trudno. Andrew Hammond z kolei tchnął w swoją przeciętną przeciez ekipe niebywałego powera, w wyniku czego Sens zaczeli osiągać wyniki tak naprawde nijak podobne do ich rzeczywistego poziomu. W dniu dzisiejszym licze na kontynuacje tego objawienia i ciąg dalszy świetnej serii drużyny ze Stolicy Kanady. Terazniejsi Bruins są tylko ceniem ekipy, która jeszcze 4 lata temu grała w finale. Dziś wychodzi na jaw wypalenie i powoli chyba należy zacząć mysleć o przebudowie składu. Stawiam na Sens.

Senators OT 2,02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Colorado Avalanche -0.5 AH @ 2.05 WilliamHill ✅ 5:2
Colorado wytrwale ścigają play-offy. W ostatnich sześciu starciach przegrali tylko raz i obecnie tracą 7 punktów do LA Kings i Winnipeg Jets, które rozegrały o jedno spotkanie więcej. Obecnie przed Avs sesja wyjazdowa po zachodzie. Zaczynają dzisiaj z Kojotami, potem Kaczki i Płomienie. Żeby liczyć się w walce o play-offy w nadchodzących trzech spotkaniach Colorado musi zdobyć co najmniej cztery punkty. Dzisiaj o takowe powinno być najłatwiej, gdyż Arizona już dawno spisała sezon na straty. W trade deadline oddali kilku ważnych zawodników decydując się na piki w drafcie. Również wyniki zakrawające o celowe tankowanie sugerują, iż Kojoty chcą zasilić drużynę Eichelem lub McDavidem. Obie ekipy nie oszczędzają kontuzje. Miejscowi bez Boedkera i HAnzala, goście bez MacKinnona i Johnsona. Co więcej w bramce gospodarze nieopierzony Louis Domingue, zaś u gości Semyon Varlamov, który w ostatnich pięciu występach dał sobie strzelić zaledwie cztery bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Tampa Bay Lighting - Detroit Red Wings typ 1 60&quot; @ 2.00 bet365✅ kolejny świetny mecz Bishop! ????

Na dzisiaj wybrałem spotkanie świetnie spisującej się Tampy z osłabioną i będącą w dołku ekipą z Detroit. Swoja analize opieram przede wszystkim na formie obu zespołów oraz ich osłabieniach. Dobra wiadomość dla Błyskawic jest taka, że do zespołu wraca czeski napastnik Ondrej Palat który ma na koncie w tym sezonie 15 bramek i 37 asyst, po drugiej stronie tafli w ekipie skrzydełek ciągle brak Pavla Datsyuka co było widać w spotkaniu z Panterami. Szczerze powiedziawszy jestem fanem hokeja w wykonaniu błyskawic. Ich ostatni mecz z mocnymi Canadiens - naprawdę pokazali się z dobrej strony siejąc raz po raz zagrożenie pod bramką Price&#39;a. Ostatni bezpośredni mecz zakończył się gładką wygraną Tampy 5:1. Podsumowując liczę dzisiaj na szybkie bramki Tampy w pierwszej tercji i kontrolę spotkania oraz na końcowe zwycięstwo w regulaminowym czasie gry :]
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.

Buffalo Sabres - New Jersey Devils [1-3 F]
Typ: Buffalo Sabres incl.OT ML ⛔ ????
@ 2.84

Marathonbet

Po raz kolejny zamierzam wejść w beta z gatunku &quot;mission imposible&quot; bo jak inaczej można nazwać granie na win drużyny pokroju Buffalo Sabres?! A jednak czuję, że dziś Szable mają szanse w starciu z rozpędzoną drużyną New Jersey Devils.
Oba zespoły podbudowane ostatnimi zwycięstwami, gdzie Diabły ograły u siebie Penguins, Szable natomiast dokonały nie lada wyczynu wygrywając w delegacji z walczącymi o play-off graczami Bruins!
Sytuacja obu ekip jest z goła odmienna - Buffalo gra żeby dograć ten sezon do końca i od czasu do czasu stać ich na dobry wynik jak choćby wspomniany win w Bostonie czy ogranie u siebie Canucks...New Jersey w dalszym ciągu ma jakieś tam iluzoryczne szanse na postseason i chyba tylko cud musiałby sprawić, że się tam znajdą. W chwili obecnej są na 12 miejscu w konferencji wschodniej niemniej ostatnie 14 spotkań w ich wykonaniu budzi szacunek bo daje im to bilans 9-3-2. Co prawda spora w tym zasługa ich goalie Schneidera, który dziś jednak nie wystąpi a jego miejsce zajmie backup Keith Kinkaid ale także trzeba zwrócić uwagę na ich świetną postawę w penalty killu, gdzie potrafili obronić się w 35 z 37 sytuacjach, gdy mieli jednego gracza mniej na lodzie w ostatnich 15 meczach!
Czemu więc gram przeciwko Devils??? Po pierwsze nie wierzę, że z Kinkaidem w składzie będą w stanie podtrzymać świetną postawę w defensywie, gdy w 3 ostatnich meczach dali sobie wbić zaledwie 2 gole (ale jak wspomniałem było to ze Schneiderem między słupkami). Po drugie bardziej zależy im moim zdaniem na jutrzejszym pojedynku u siebie z Islanders którym mają coś do udowodnienia. Wreszcie po trzecie od 17 lat nie udała im się sztuka zafundowania sweepa Sabres a jeśli dziś by wygrali tak właśnie by się stało, gdyż 2 pierwsze gry padły łupem graczy z Newark. Na koniec warto zwrócić uwagę na fakt, iż nie od dziś wiadomo, że Devils to troszkę podstarzała ekipa natomiast Sabres to zespół o kilka wiosenek młodszy co może decydować o przebiegu spotkania.
Typ dość szalony i naprawdę ciężko kogokolwiek przekonać do zaufania ekipie z Buffalo ja jednak dziś próbuję i liczę na fart...Let&#39;s Go Sabres!!!
P.S. Z innych spotkań warto zastanowić się nad Colorado Avalanche bo Tampy nie ruszam z racji tego, że nie mam do nich jakoś szczęścia :razz:
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - New Jersey Devils

Krótko i na temat. Sabres po motywującym zwycięstwie w Bostonie podejmą u siebie Devils. Goście to aktualnie bardzo przeciętny zespół, który poza własnym lodem wygrywa od święta. Na tafli w First Niagarze gospodarze postawią twardy opór. Ciekawą sprawą jest że słabi bramkarze grają bardzo przyzwoicie w słabych teamach. Tak właśnie jest z Lindbackiem, który wystąpi w bramce gospodarzy. Po przeciwnej stronie nieopierzony Kinkaid, którego wedle mojej oceny będzie łatwiej zaskoczyć. Nie wiem czy Sabres bedą w stanie to wygrać, ale jestem za to powiem że tanio skóry nie sprzedadzą. Dlatego tez uważam, że przynajmniej oczko zdołają tu urwać.
Sabres +0,5 1,96 Pinnacle ⛔
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
USA, NHL
Buffalo Sabres - New Jersey Devils

TYP: New Jersey Devils (1-3) ✅
KURS # 1.52
Gdy piszę analizy to kupon nie wchodzi gdy ich nie piszę to wchodzi, może dziś los będzie dla mnie łaskawy ???? Krótko i na temat jak zawsze.
Nie wierzę dziś w wygraną Sabres przy czym również nie wierzyłem gdy grali z Bostonem, rzekłbym, że tym bardziej nie wierzyłem a co się stało dobrze wiemy. NJD mają matematyczne szanse na awans do PO więc póki nadzieja to myślę, że będą grali na całego i doskonale zdają sobie sprawę, że taka dzisiejsza porażka praktycznie pogrzebie ich jakiekolwiek marzenia o przynajmniej ósmej lokacie. Buffalo pokonało ostatnio Boston ale poza tym jest to zespół, który do tej pory uzbierał najmniej punktów w tym sezonie z wszystkich drużyn z obu konferencji i teraz czekają na koniec i kombinują już nad następnym. W ekipie z New Jersey coś ostatnio drgnęło może nie mocno ale coś tam się dzieje (tak na marginesie - moim zdaniem absolutnie nie mają szans na PO) i liczę, że tej nocy drgnie również.
USA, NHL
Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings

TYP: Tampa Bay Lightning (3-1) ✅
KURS # 1.62
Skrzydła grają w kratkę raz lepiej raz gorzej natomiast ważne też z kim się przegrywa a gdy przegrywa się z Panterami i Lotnikami to nie wróży to dobrej formy. Co prawda mają to rozbicie Pitts ostatnio jednak wystarczy na Pingwinów spojrzeć i widać, że złapali zadyche co Detroit wykorzystało. Jednocześnie Detroit również tę zadyszkę mają. Tampa miała swoje dwa słabsze mecze - jeden przegrali z rozpędzonym jeszcze wtedy Bostonem a drugi z Winnipeg. Natomiast i na papierze i na tafli lepsze są moim zdaniem Błyskawice, które dziś powinny jak nie w 90&#39; to w OT/SO pokonać Czerwone Skrzydła z Detroit.
KURS ŁĄCZNY # 2.47
BUK # Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Calgary Flames - Columbus Blue Jackets
Flames OT @ 1,74 Pinnacle
⛔
Podoba mi się ostatnio gra Płomieni. Są groźni, regularni a co najlepsze w ich wykonaniu to potrafią dobić rywala w najmniej oczekiwanym dla niego momencie. Mecz z Lotnikami był wręcz kapitalny. Pierwsza tercja, wyczucie słabości rywale i jego słabego punktu. W drugiej odsłonie już nie co bardziej otwarte ich zawody, wygrywające tercje jedną bramką. A w trzeciej to już formalność. Zauważyłem ciekawą zależność. Płomienie, dopóki nie przegrywają najwięcej sił oddają właśnie w trzecich tercjach. Mają ciąg na bramkę i są do tego bardzo skuteczni. Hudler a nawet Gaudreau, który gra jeszcze lepiej podczas gry w przewadze notuje tych bramek więcej. Ciekawe jak by wyglądało gdyby grali w jednej linii, z Czechem co mecz bo ostatni mecz im własnie wyszedł genialnie. Bo grali w pierwszej linii ostatni mecz i taka formacja co mecz może przynosić owoce. Może taką taktykę trener Hartley obmyśli na playoff. Kto wie, chciałbym. Płomienie ten mecz muszą potraktować jak wyzwanie i jako cel, który muszą zdobyć. Uciekają Królom i chyba byłaby sensacja, jak by obrońcy Stanleya nie zagrali w playoff, ale i oni depczą po piętach ekipie z Calgary. Natomiast Kurtki grają w kratkę. Raz zagrają całkiem dobry mecz, a raz żmudny i nie do pamiętania. Hartnell, wychodzi na najlepszego gracza a zawodnik z takim stażem, jak on budzi ogromny podziw. Co mecz, to bramka. Chyba dawno takiej zawodnika nie widziałem, żeby co mecz strzelał chociaż jedną bramkę w meczu. Nie zdziwię się jak dziś też coś ukuję, ale moje oczy kieruję na Flames. Jako to, że mają w tym sezonie grać w playoff jako to jest ich główny cel, to i Jackets będą do ogrania. W domu zawsze lepiej niż w delegacjach powiedział ostatnio na konferencji prasowej Monahan. Zaufam gospodarzom i tak ich gram. Stawiam na Flames.
Oprócz tego jeszcze niższą stawką atakuję dwóch typów z tego meczu:
Hudler to score @ 3,30 ✅ ✅ ✅
Gaudreau to score @ 3,50 ⛔
/ Betsson !
Aaa i niech nikomu nie przychodzi do głowy stawiać dziś Preds, po takim kursie. Mają już awans do PO, a Sabres grają jak grają. Może być ciekawie. ???? Nie miej jednak moje propozycje trzy wyżej podane i liczę ze będzie udanie.
 
deepred 693,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Również zaatakuję jeden z meczów z sesji popołudniowej, przed nami zapowiada się kapitalna noc pełna spotkań hokejowych, trzeba będzie sobie coś ogarnąć w okolicach północy. No, ale do rzeczy.
Minnesota Wild - St. Louis Blues
Blues OT 2,04 betsson ⛔

Najbardziej zaciekawiło mnie spotkanie, które już niebawem. Nutki jadą do Minnesoty, by według mnie rozprawić się z Dzikusami. Gospodarze ostatnio formą nie błyszczą, mają więc szczęście i ten komfort, że już mają zapewnione play-offy, a tam wszystko wydarzyć się może. Nutki mają szansę nawet na pierwsze miejsce w konferencji, ale muszą wygrywać swoje spotkania. Dzisiejsze może okazać się jednym z ważniejszych, bo wiadomo, że mecze wygrywane z silnymi rywalami dodatkowo motywują. Wielkiej motywacji gościom nie trzeba, ale z pewnością wygrana w tym meczu im nie zaszkodzi. Wszyscy pamiętamy ostatnie spotkanie w St. Louis i dominację absolutną Nutek, która skończyła się... porażką 1-3. Goście dzisiejszego meczu oddali ponad 40 strzałów na bramkę, ale świetnie bronił Dubnyk. Nie sądzę, aby dzisiaj również był zaporą nie do przejścia. Nie jest jakimś wybitnym murarzem, więc Nutki powinny znaleźć jakiś sposób na wpakowanie krążka do bramki Dzikusów.
Stawiam na gości, ponieważ mają według mnie lepszych obrońców, a takie w takich spotkania obrona może odegrać kolosalne znaczenie. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze są bardzo zacięte i rzadko która drużyna potrafi je rozstrzygnąć na swoją korzyść minimum dwoma golami. Kursy są dzisiaj bardzo podobne, mecz według mnie fifty-fifty, więc pobieram zwycięstwo gości, tym bardziej, że są lekko podrażnieni po porażce z Odrzutowcami, z którymi przegrali po karnych. To leciutka zadra na ich wizerunku, ponieważ Nutki mają najwyższy procent zwycięstw po rzutach karnych w całej lidze.
Dodatkowo dorzucam bez analizy, bo nie wystarczy czasu:
Jaden Schwartz to score 3,30 betsson ✅
Alexander Steen over 2,5 SOG 1,80 betsson ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

Rozpędzeni Sens podejmują co raz bardziej pogrążający sie zespół z Toronto na własnej tafli. Dokładnie trzy lata temu, gdy stawiałem dopiero pierwsze kroki w typowaniu NHL również grałem to spotkanie. Tak samo wtedy jak dziś gospodarze byli ogromnym faworytem, a goście dołowali i wystawiali chimerycznego Reimera na to spotkanie. Rewelacją w bramce Sens był wówczas Bishop, który to jednak miał znacznie słabsze wejście w porównaniu do Hammonda. Sądze jednak, że bramkarz gospodarzy wkońcu sie &quot;nadzieje&quot; i to na jakiegoś outsidera właśnie typu dzisiejszych gości. Historia może zatoczyć koło i z pomocą Reimera goście postarają sie wygrać to spotkanie. By jednak tak sie stało James musi zagrać najlepiej w sezonie. Zwycięski marsz Senators wkońcu sie zakończy i specyficzne derby kanadyjskie są do tego dobrą okazją. Leafs w tym sezonie to niebywałe cioty, ale tym razem sie zepną i powalczą o honor na tafli w Stolicy. Dlatego też postanowiłem im tu zaufać.
Leafs OT 3,10 Pinnacle ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Calgary Flames- Columbus Blue Jackets
Flames 60&#39; @ 2.14 Betsson ⛔ 2:2(3) ⛔ z taką skutecznością, gdzie do PO

Dla mnie sprawa jest prosta. Jackets to śmieciowa ekipa z dwoma dobrymi zawodnikami. Szansa na PO, pogrzebana już bardzo dawno. W sumie ostatnio idzie im nie najgorzej ale dziś spotykają ekipę która stanie na uju by ich pokonać. Dla Flames, każdy mecz to must win, a mecze z takimi klockami jak Kurtki, trzeba wygrywać pewnie i inkasować 2 punkty. Dziś czuję takie zwycięstwo, pomimo że w bramce zagra Ramo, który i tak broni na przyzwoitym ligowym poziomie. Jak już wspomniałem, Płomienie takie mecze muszą wygrywać ponieważ zajmują obecnie 8 lokatę co daje im ostatnie premiowane miejsce, a mogą wyrzucić nie byle kogo bo obrońców tytułu czyli Kings a do tego jeszcze Sharks i Avalanche a także Stars. Jackets nie grają o nic i nie spodziewam się jakiegoś wielkiego oporu z ich strony. Powinno być dobrze.


Ottawa Senators- Toronto Maple Leafs
Senators 60&#39; @ 1,70 Ónibet
✅ 5:3 ✅
Tu sprawa wydaje się jeszcze prostsza. Liście nawet nie udają że im zależy i przegrywają wszystko jak leci. Dziś rywal zza miedzy walczący o PO z Bruins. Senatorzy wrócili z dalekiej podróży i zniwelowali stratę do 2 punktów. Jest już naprawdę blisko a jeszcze zostało kilka spotkań do końca. Dziś Sens zainkasują łatwe 2 punkty. Hummond który dziś wystąpi w bramce gospodarzy notuje znakomite statystyki i bije kolejne rekordy. Przy jego obecnej dyspozycji, cały zespół Leafs wygląda tragicznie i nie ukrywam że goście mogą nie strzelić nawet bramki. Ze strony Sens jestem o to spokojny. U siebie bardzo dobrze grają i często pewnie inkasują łatwe punkty. Tak będzie i dziś.
 
deepred 693,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pierwszy dzisiejszy typ wyszedł tak sobie... Próbujemy dalej licząc, że karta się odwróci.
Winnipeg Jets - Washington Capitals
Jets OT 1,87 betsson ✅3-0 ????
Świetny Pavelec!
Gospodarze są w gazie i mają bardzo szanse na awans do fazy play-off. Mają ten komfort, że wszystko zależy od nich. Kocioł w Konferencji Zachodniej to dodatkowy smaczek tej rywalizacji, bo sezon zasadniczy nieuchronnie zbliża się ku końcowi. U siebie są ostatnio nie do ogrania. Pokonywali dużo lepiej grające w defensywie ekipy niż Caps, takie jak Blues, czy Kings. Bilans ostatnich 10 spotkań na własnym lodzie to 7-3 dla gospodarzy. Caps nie grają nic szczególnego. Głównym czynnikiem ich zwycięstw jest porażająca momentami skuteczność gry w przewadze. Tutaj króluje Owca, ale też nie zawsze. Bywają momenty, że wszyscy dochodzą do Owcy, a z niebieskiej uderza któryś z obrońców i pakuję krążek w bramce. Jets u siebie grają bardzo uważnie w obronie, ale ich gra nie koliduje z szybkim wyprowadzaniem krążka do tercji ataku. Ostatnio Jets mogą liczyć na Wheelera, który wobec kontuzji Little&#39;a stał się prawdziwym liderem zespołu i praktycznie wszystko od niego zależy.
Prawdą jest, że Jets nie mają patentu na Caps, ale w obecnej sytuacji i szansie awansu do PO liczę, że pokażą jaja i zdominują stołecznych w swojej hali, tym bardziej, że ostatnio ich dyspozycja jest całkiem dobra i nie są tak bezpłciowi, jak to wcześniej bywało.
Dorzucam do tego strzelców. Dzisiaj udało się czopnąć Schwartza, więc próbujemy szczęścia dalej. Stawka na strzelców niezbyt wygórowana, nie dziwcie się, że tak dużo typów na jedno spotkanie. Grubiej zagrałem zwycięstwo Jets w tym spotkaniu.
Blake Wheeler to score 3,30 betsson ⛔
Andrew Ladd to score 3,30 betsson ⛔

Mark Scheifele to score 4,50 betsson
✅
POWODZENIA! :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
USA, NHL
Carolina Hurricanes - New York Rangers

TYP: New York Rangers (2-3) SO ✅
KURS # 1.62
Rangers mimo kilku zaległych spotkań zajmują drugie miejsce w Konferencji Zachodniej i myślę, że spokojnie powalczą o pierwsze. Aby tak się stało trzeba dziś koniecznie pokonać bardzo słabo stojący w tym sezonie zespół z Karoliny Północnej, który ostatnio dostał niezłe baty od hokeistów z Montrealu, Strażnicy także ostatnio przegrali ale nie z byle kim bo z Chicago Blackhawks 1-0, które również jedzie ostatnio na szybkim wózku. Dla mnie faworty jest jeden i panowie z Nowego Jorku po prostu muszą dziś wygrać co oczywiście zadaniem łatwym nie będzie gdyż czeka ich Huragan na tafli w Karolinie pytanie tylko jak wielki on będzie tej nocy.
USA, NHL
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

TYP: Senators (5-3) ✅
KURS # 1.41
Senators pokonali Boston i można powiedzieć, że już ich &quot;mają&quot;. Są ostatnio rewelacją i szkoda by tak ciężka praca poszła teraz na marne czytaj - nie awansowali by do PO. Dziś czekają na nich Liście z Toronto i nie ma tutaj co mówić tylko trzeba z nimi po prostu wygrać i to najlepiej w 60&#39; gdyż jak wiemy Leafs dosłownie opadają na wietrze w głąb tabeli i gdyby nie Szable pewnie by dno prędzej czy później osiągnęli. Yo! Mam świadomość, że może być różnie a skoro dzisiaj już buki ograły mnie na nożnej to mogą mnie ograć również na tafli. Będę jednak dobrej myśli a Ottawa jeszcze mnie nie zawiodła i oby tak zostało.
KURS ŁĄCZNY # 2.30
BUK # Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Arizona Coyotes- Vancouver Canucks
Canucks ML @ 1,55 bet365
✅ 1:3 ✅

Podobnie jak wczoraj kontynuuje swój tok myślenia i gram przeciw drużynie która mocno tankuje przed zakończeniem sezonu. Kojoty pozbyły się dwóch czołowych zawodników. Vermette zasilił ekipę z Chicago a Yandle Strażników z Nowego Jorku. Co prawda zostało jeszcze kilku ciekawych zawodników jak np. Ekman-Larsson ale wydaje się że to na nim swoją przyszłość będą budować gospodarze z Arizony. Póki co ostatnie 18 spotkań to tylko jedno zwycięstwo i to właśnie z Canucks ???? Zwycięstwo jednak wyszarpane w rzutach karnych. Dziś mała pora na rewanż, ale to nie jedyny argument za Orkami. Dla Kanadyjczyków, miejsce w PO, jeszcze nie jest zapewnione a dziś szansa na łatwe punkty i podbudowanie swojego dorobku punktowego. Między tymi drużynami jest różnica co najmniej jednej półki i dziś to będzie na 100% widoczne.


ed. Jeśli ktoś nie pograł a zamierza, radzę się wstrzymać do czasu oficjalnego potwierdzenia goalie. W bramce prawdopodobnie zagra Markstrom który bronił 2 razy w tym sezonie i &quot;chwali się&quot; średnią SV% 500 i GAA 10.00

ed.2 Niestety info o Markstromie potwierdziło się. Ja pieniędzy niestety nie wycofam, ale granie po 1,5 zdecydowanie odradzam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
USA, NHL
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins

TYP: Tampa Bay Lightning (5-3) ✅
Dziś do Tampa Bay przyjeżdża nieźle poturbowana ekipa z Bostonu, która ma ostatnio wyraźne problemy. Nie powiem szli jak burza... do czasu spotkania z Caps gdzie coś się posypało i dostali potem nawet z Buffalo co prawda po SO no ale z Sabres? Jeżeli przegrywa się w tym sezonie z Sabres to ciężko mieć nadzieję na awans do PO tym bardziej jak przegrywa się jeszcze później z rywalami, którzy łapią już Niedźwiadków za nogi i usilnie próbują zrzucić z drabiny, która prowadzi do Playoff - ma się rozumieć z Ottawa Senators oraz Florida Panthers. Tampa walczy o jak najlepszą pozycję w Wschodniej a dziś muszą sprawić by podstępnie utopić w swojej tafli powolne Niedźwiedzie. Zadanie wydaje się banalne problem jest jednak taki, że ostatnie 10 (!) spotkań wygrała właśnie ekipa z Bostonu. W tym 3 razy zapanowali nad Błyskawicami na ich własnym terenie. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn myślę, że czas najwyższy przerwać tę passę. Zadanie dla Tampa nie będzie łatwe jednak myślę, że po OT ewentualnie SO uda się przechylić szalę na ich korzyść. Co jednak warto zaznaczyć granie tutaj Tampa po kursie 1.55 jest nieco ryzykowne, mimo wszystko spróbuję a najwyżej będę mieć nauczkę.
KURS # 1.55
BUK # Bet365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - Anaheim Ducks
Rangers OT @ 1,85 Unibet ! ✅ 7:2 ✅ Łomot !! ???? ✅

Niewątpliwie czeka nas dla prawdziwych koneserów najlepszej ligi hokeja na świecie matchup z górnej półki. Ja jako fanatyk tejże ligi od razu biorę pod lupę to spotkanie. Kaczory, grają kapitalny sezon, jak z płatka bym powiedział. Ich mecze są meczami walk, ale i pełnego zaangażowania. Po kontuzji Perry, jeszcze nie zdarzyło mu się aby strzelał co mecz bramkę. Ale razem z Getzlafem tworzą świetny duet, który biję o klasę wyżej inne ekipy również z górnej półki. Strażnicy natomiast zrobili ogromny progres. Ich gra jest pełna determinacji i nie ma mowy już o przelewkach, by w meczu gdzie mają właśnie takich przeciwników jak Kaczory, po prostu spoczywali na laurach. Defensywa na wysokich obrotach. Nie stoją w miejscu, też dużo punktują. A jakie strzały oddają z niebieskiej to tylko czapki z głów. Oba teamy stoją przed zdobyciem 100 pkt, w tabeli. (choć Strażnikom braknie tylko punkt) jeśli tylko wygrają, ale ja jestem dobrej myśli. Z taką grą jaką prezentują Strażnicy można śmiało stwierdzić, że dopiero zwojują na playoff. Nikogo chyba nie zdziwi, że mogą dojść nawet do finału. O ile tylko paliwa nie zabraknie, bo są w gazie i cementują to mecz za meczem. Bo porażka z Blackhawks, wcale mnie nie zraża. Grają świetny hockey-time i dziś będzie mecz &#39;&#39;mistrza, z mistrzem&#39;&#39; Swoich konferencji. Dwie mega silne drużyny walczące o największe trofea. Kreider i spółka zrobią robotę. Mam nadzieję. Stawiam na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Anaheim Ducks

Ducks wyruszają w piecio-meczowy road trip, który zapoczątkują w Nowym Jorku na tafli na w MSG. Gospodarze grali wczoraj w Raleigh, co oznacza że dziś są b2b. Obie ekipy liczą sie w walce o puchar Prezydenta i dziś jedna z nich sie do tego celu przybliży. Moim zdaniem więcej do zaoferowania bedą mieli goście, którzy na wschodnich wojażach czują sie pewnie i grają skuteczny hokej. W ich bramce po raz drugi z rzędu wystąpi Andersen, co jest lepszą opcją na podmęczonych Rangers. Pierwsze starcie na tafli w Honda Center wygrali Rangers. Teraz pora na wyrównanie rachunków. Ducks notują świetny sezon i wiodą prym w dywizji pacyficznej, która w tym sezonie jest zadziwiająco słaba. Gospodarze czasami mają przestoje i to mocno wybija ich z rytmu. Ponadto ciągłe eksploatowanie Talbota musi przynieść porażke i tak też stawiam.
Ducks OT 1,95 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ottawa Senators - San Jose Sharks
Senators ML @ 1,72 b.win
✅ 5:2 ✅ &#39;this is the end&#39; dla Rekinów ????

Kurs lichy ale warto zagrać. Sharks od czasu kiedy wylecieli poza ósemkę, staczają się po równi pochyłej. Tu bardzo dobry cytat odzwierciedlający sytuację w zespole z San Jose:

Ostatnie wydarzenia z udziałem Joe Thorntona i menadżera Sharks Douga Wilsona pokazują, że atmosfera w klubie jest toksyczna – ten związek zwyczajnie się wypalił, nie przetrwał próby ciężkich chwil, i nie uratuje go żadna terapia.
a także przedstawiający siłę Rekinów:

San Jose stało się ofiarą własnego sukcesu – to wciąż za dobra drużyna na regularną przebudowę, a za słaba na walkę o Puchar Stanleya.
Przebudowa to słowo klucz przewijające się wśród komentarzy fanów Sharks. Co prawda drużyna wciąż ma szansę na awans do PO, ale tak jak w przypadku Bruins, uważam że zakończenie sezonu z początkiem kwietnia da lepszy efekt na przyszłe lata, niż awans z 8 miejsca, porażkę w 1 rundzie i oszukiwanie się że jest dobrze. Z końcem sezonu drużynę prawdopodobnie opuści Niemi, ponadto jeśli ktoś znajdzie miejsce pod czapką płac dla podstarzałych Thorntona i Marleau. Potrzeba świeżej krwi.
Z drugiej strony drużyna która oddała w ubiegłym sezonie przechodziła lekką przebudowę i oddała 2 liderów do Stars. Postawili na młodzież, wspierając ją doświadczonym Andersonem w bramce. Efekty mogą już przyjść w tym roku, a będzie nim miejsce w ósemce. Szansa na wyrzucenie słabych Bruins jest bardzo duża, ale trzeba taki mecze jak ten dzisiejszy wygrywać, i wskoczyć do raju. Dziś do tego okazja wyśmienita. Dobra forma bramkarzy, czy to Andersona czy &#39;Hamburglara&#39; Hammonda który dla większości, jeszcze miesiąc temu był zupełnie anonimowy. Sens są &#39;hot&#39; ponieważ na ostatnie 20 spotkań zainkasowali 34 punkty na 40 możliwych! Jest to wynik naprawdę imponujący patrząc na kadrę i możliwości Senatorów. Dziś gospodarze dopiszą kolejne 2 punkty i wskoczą na miejsce nr 8 którego nie oddadzą już do końca sezonu.


Dallas Stars- Buffalo Sabres
Stars 60&#39; @ 1,45 Ónibet
✅ 4:3 ✅

Tutaj nawet jeśli się zepnę, nie widzę innego scenariusza jak rozstrzelanie Sabres przez Stars. Dallas, nadal z szansami na PO, dziś spotkanie które przy potencjale gospodarzy może wygrać się samo. Co prawda Sabres nie tankują tak parszywie jak Kojoty ale jest to też na pewno widoczne. Oddanie Enrotha właśnie do Stars świadczy o chęci przebudowy drużyny, zgarnięcie wysokiego picka w drafcie i budowanie między innymi na nim swojego zespołu. Ofensywa Stars, jest na tyle silna że wystarczy na strzelenie kilku bramek trzeciej najsłabszej defensywie ligi. Oczywiście Stars też nie są mistrzami gry defensywnej ale na Sabres spokojnie wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom