>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks
Blackhawks @ 1,81 Betsson !

Uśpili rywala w trzeciej tercji ;) ✅ 2:6 ????

Dziś pod lupę biorę spotkanie gigantów! Obie ekipy z silnymi formacjami i najmocniejszymi składami (prócz Patricka Kane&#39;a) z Hawks. Ubolewam nad tym, ale z kontuzjami się wiadomo od razu nie wygra. Rekiny poprawili się w swojej ofensywie bo ich gra momentami była bardzo żmudna i ospała. Nie byli regularni w swoich ciosach a dzisiaj mają ciężki orzech do zgryzienia. Nie miej jednak ostatnio dwie wygrane z rzędu z Preds i Pingwinami owocują całkiem poprawna formę. Pavelski gra chyba swój sezon życia, a nie zdziwię się jak dzisiaj będzie się dwoił i troił żeby uprzykrzyć życie Hawks. Ja jednak dzisiaj idę w stronę gości. Mimo, że w tym meczu zabraknie Patricka, to i bez niego grają bardzo ciekawe zawody. Ze Strażnikami, dopiero się obudzili w drugiej tercji. Namnażali swoje strzały, byli bardzo niebezpieczni, agresywni ale jednak koncentracji zabrakło w dogrywce. Ale co tu się dziwić, Rangersi grają w tym sezonie kompletnie. Dopiero namieszają w playoff. Rekiny ten mecz muszą wygrać bo dalej ich sytuacja jest niepewna, jeśli chodzi o finały. Mimo wszystko nie są bez szans, ale i tu będzie trudna przeprawa. Toews, kapitan Hawks również formą do końca nie powala, ale jego wznowienia są nie tyle groźne co bardzo zdradliwe. Oprócz niego jest również kilka innych pereł w rosterze, ale wspomnę jeszcze o defensorze jakim jest Seabrook. Ten #7 dopiero jak uderzy swój fire z niebieskiej to aż słychać jęki kibiców bo albo ukuje gumę z sieci, albo przysporzy wiele trudności do obrony rywali. Dziś też będzie efektywny na tyle aby mieli z nim dużo pracy gospodarze. Będziemy świadkami wymiany ognia w postaci strzałów bo obie ekipy prezentują się w tym aspekcie wyśmienicie. Nie byli by sobą jak by nie oddali minimum ponad 24 strzałów. Crawford dziś na posterunku między słupkami u Hawks, a po drugiej stronie być może Niemi. Będzie ciekawe starcie, ja liczę na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
Bruins OT 2,36 betsson ✅2-0
Główny typ zaksięgowany!
????
A ja obieram inne starcie gigantów, które ma dzisiaj miejsce w Pensylwanii. Dwie nienawidzące się drużyny i walka o jak najlepszą lokatę przed play-offami, jeżeli chodzi o Pens i awans do nich, jeżeli spojrzymy na to z perspektywy gości. Bruins ostatnio grają bardzo dobrze i agresywnie. Świetnie wykorzystują gry w przewadze zazwyczaj w osobach Spoonera i Pastrnaka, którzy świetnie wkomponowali się do gry zespołu Claude&#39;a Juliena. Widać, że zaczyna to wszystko fajnie funkcjonować.
Za Pens ciężko nadążyć. Raz grają świetnie i mądrze taktycznie, by w następnym spotkaniu narobić sobie na własne życzenie smrodu pod koniec. Mam na myśli prowadzenie z Nafciarzami 4-0, którzy odrobili wynik do stanu 4-4, i ostatecznie ten mecz przegrali. Starcia gigantów nie są mocną stroną Pens w ostatnim czasie. Co prawda wygrali z Kaczorami, czy Królami w Kalifornii, ale tam rzeczywiście grali kapitalnie, w następnym spotkaniu ulegli Rekinom, które rychło w czas biorą się do roboty i próbują awansować do PO.
Bruins grają ostatnio świetnie, dobry mecz z Lightning, gdzie goście zostali kompletnie zdominowani w pierwszej tercji, a tylko błąd bodajże Hamiltona cudem dał remis po pierwszej tercji. Ostatecznie wygrali po karnych, gdzie trafili niezawodni w ostatnim czasie Bergeron i Marchand. Obydwie ekipy znają wagę tego spotkania, ale sądzę, że dysproporcja między kursami na obydwie ekipy jest dosyć spora i dlatego chyba mimo wszystko warto zaryzykować i pograć coś w kierunku Niedźwiadków.
Brad Marchand over 2,5 SOG 1,85 betsson
Brad Marchand to score 3,5 betsson
Nieco słabsze zawody Brada.

Tak jak mówiłem, Bruins grają ostatnio na wielkiej intensywności, a ten malutki napadzior jest jednym z motorów napędowych tej ekipy. Zaletą jego niskiego wzrostu jest z pewnością szybkość i spryt. Facet jest w stanie wcisnąć głowę tam, gdzie mało kto wstawiłby nogę. Ma mnóstwo walorów, a jego strzały są naprawdę bardzo trudne do obrony. Ostatnio kapitalna forma i duża aktywność pod bramką rywali. Dzisiejszy rywal powinien wyzwolić w nim jak największe emocje, a że jest graczem bardzo doświadczonym z pewnością &#39;nie spali się&#39; przed tym spotkaniem. Liczę też na jego gola, którego z pewnością pogram.
Over 1,5 PP goals 2,80
Słabsza skuteczność w PP, choć szans nie brakowało.

Tak jak wspominałem, obydwie ekipy mają kim postraszyć w przewadze. Jeżeli chodzi o gospodarzy, to jest to przede wszystkim Malkin, który w przewadze strzelił mnóstwo goli w swojej bogatej karierze. Mają także świetnego Crosby&#39;ego, czy ostatnio będącego w nieziemskiej formie Hornqvista. Lutnąć z niebieskiej potrafi także Letang, a więc jest wielu graczy, którzy tego gola potrafią w przewadze strzelić. Jeżeli chodzi o Bruins, to tych opcji jest chyba troszkę mniej. Miśki rzadko strzelają w przewadze z okolic niebieskiej linii. Ich głównymi opcjami są teraz Bergeron i tak jak pisałem w pierwszym paragrafie Spooner i Pastrnak, którzy strzelili ostatnio mnóstwo goli. Gier w przewadze z pewnością nie zabraknie, więc myślę, że te 2 gole to linia jak najbardziej do pogrania i w miarę pewna do pokrycia. Jak będzie, to się okaże. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings

Z racji dzisiejszej bogatej oferty postanowiłem spróbować zagrać dziś dwa bety. Na pierwszy ogień biore wizyte Skrzydeł w Pensylwanii, gdzie przyjdzie im sie zmierzyć ze słabo grającymi Flyers. Gospodarze radzą sobie ostatnio beznadziejnie i względnie realne szanse na playoffy sie od nich oddalają. W dzisiejsze wczesne popołudnie podejmą gości z Detroit, którzy mimo względnie pewnego występu w PO niczym nie powalają. W mieście Braterskiej Miłości gra im sie wyjątkowo ciężko, jednakże dziś pora na poprawe statystyk. Flyers lubią gre do przodu, do czego tym bardziej bedzie ich prowokował niemrawy Howard w bramce Wings. Goście z pomocą swojego niemałego doświadczenia skarcą równie słabego Masona, oraz tą całą dziurawą formacje defensywną. U gospodarzy panuje totalny chaos co też zobaczymy za kilkadziesiąt minut na tafli w Filadelfii. Będzie wesoły hokej okraszony sporą ilością bramek oraz prawdopodobnie wygraną gości.
Over 5,5 2,28 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Calgary Flames OT vs Colorado Avalanche
▶ [2.300 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle Ja dziś podobnie jak Challenger swoję pieniądze ulokuje w tym spotkaniu. Kolega już sporo napisał o tym spotkaniu więc nie będę tego dublował. Dodam tylko, że dziś w nocy pierwsza piątka Flames zagrała świetne spotkanie. Wymienieni przez Kolegę Monahan, Gaudreau, a także Hudler zgromadzili na swoim koncie po 3 punkty. Kolejno 2G 1A, 1G 2A, 1G 2A. Dobrze zagrali również Gardiner i Brodie notując po dwie asysty oraz Booth który trafił dwa razy do bramki. Życzyłbym sobie i innym inwestującym swoje pieniądze w to spotkanie aby w/w zawodnicy zagrali równie dobre zawody. Challenger nadmienił, że w bramce dziś Ramo. W mojej opinii jest to stabilniejszy punkt w bramce Flames w ostatnim czasie. Należy również nadmienić, że Płomienie są w sytuacji B2B. Avs ograli ostatnio Dzikusów i Pingwiny więc gdy mają odpowiednią motywację to widać, że potrafią powalczyć z każdym. Nie należy ich lekceważyć jednak myślę, że to zespół z Calgary ma większą motywację żeby wygrać to spotkanie. W końcu w grę wchodzą Play Off&#39;y.​
 
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks
Sharks OT 2,00 betsson 2-6 ????
Jak widać na załączonym obrazku typowanie różnych dziwnych zdarzeń, jak strzały, bądź gole w przewadze nie idą dzisiaj tak dobrze, jak się spodziewałem. Typuję więc spotkanie, które za momencik rozpocznie się w kalifornijskim San Jose. Rekiny podejmują dzisiaj Jastrzębie. Rekiny to drużyna, która w meczach z bardzo mocnymi drużynami zazwyczaj stawia poprzeczkę bardzo wysoko i gra bardzo rozsądnie. Mają świetnych napastników i doskonałą publikę, która ich niesie przy okazji wszystkich spotkań. Wiadomo, że drużyny takie jak Oilers, czy Senators to nie są ekipy, które wywołują jakieś szczególne emocje u hokeistów z SJ, ale mecze z rywalami takimi jak Hawks, Pens, czy Kings zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie. Dzisiaj stawiam na Sharks przede wszystkim dlatego, że kontynuują swoją dobrą passę i wygrywają ostatnio mecz za meczem. Hokeistom z Illinois nie gra się zbyt dobrze w San Jose. Owszem, zdarza się, że wygrywają, ale są to zazwyczaj pojedyncze mecze. Nie ukrywam, że dodatkowym smaczkiem tej rywalizacji jest wciąż nieustająca walka Rekinów o play offy, póki co gospodarze dzisiejszego spotkania znajdują się na 10. miejscu Konferencji Zachodnie, ale różnice pomiędzy nimi, a ekipami z nieco wyższych miejsc są bardzo malutkie i rywalizacja zapowiada się niezwykle pasjonująco. Typ też troszkę na przekór Kido. :cool:
For fun bez analizy poniższe wydarzenia, tak, żeby się mi się ciekawiej to spotkanie oglądało. ;)
Logan Couture to score 3,25 betsson ⛔
Over 5,5 2,20 betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Los Angeles Kings - Nashville Predators

Co jak co, ale tak dużych rozmiarów kryzysu w ekipie ze stanu Tennessee sie nie spodziewałem. Predators totalnie spuścili z tonu i zdobywanie bramek jest dla nich nie lada wyczynem. Dziś na tafli w Staples Center w mojej ocenie wkońcu powinni zaskoczyć. Ekipe kalifornijskie w tym sezonie są wyjątkowo słabe i napewno jedna z nich nie zagra w playoffach. Jako ze Sharks sie pozbierali to wybieram właśnie aktualnych mistrzów do zakończenia sezonu już w kwietniu. Oba teamy są wybitnie defensywne i główną odpowiedzialność za rezultat bedą mieli bramkarz. Jak dla mnie Rinne jest na ten moment lepszą opcją niż nierówno łapiący Quick, dlatego też goście stoją tutaj na lepszej pozycji. Mają kompletniejszy skład, który mimo ostatnich niepowodzeń notuje kapitalny sezon. Kings w ciągu trzech lat zdobyli dwukrotnie najwyższe trofeum, co jest osiągnięciem niesamowitym i ewentualny brak awansu do tegorocznych playoffów nie będzie plamą na ich wizerunku. Stawiam na gości.
Predators OT 2,40 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Dallas Stars - St. Louis Blues

Typ: Over 5,5⛔ WYNIK 0:3
Kurs: 1,84
Marathonbet


Trochę cicho w temacie jak na dzień, w którym spotkania odbywają się stosunkowo wcześnie. Spotkanie w AAC o 23:00 czasu polskiego pomiędzy Gwaizdami a Nutkami, w ktorym zdecydowałem pograć typ na over 5,5 gola w meczu. Jak wiadomo ekipa Dallas jest to najbardziej overowa druzyna w lidze, a w ich spotkaniach pada wiele goli, dokładna średnia goli na mecz to 6,2. Nikt w lidze nie ma średniej na mecz powyżej sześciu goli, jeśli nie ma ww ich spotkaniach powyżej 5,5 goli to często są to wyniki oscylujące w tej granicy np. 3:2 lub 4:1. Średnia strzelonych bramek ekipy z Dallas w tym sezonie to 3,12 a straconych 3,23, tak więc widać, że dużo strzelają i dużo tracą, z drugiej strony druzyna z St. Louis, którzy mają także dość dobrą średnią strzelonych bramek - 2,97 lecz tracą mniej, bo 2,46 bramki na spotkanie. Bramkarz gospodarzy tego spotkania nie może pochwalić się dobrą średnią bo jest to 2,92 GAA i jest to jedna z gorszych średnich u bramkarzy NHL. Z kolei bramkarz gości, Brian Elliott ma średnią 2,17 GAA, lecz wczorajsza gra nie należy do jego udanych spotkań, bowiem puścił trzy gole z Minnesotą, która oddała zaledwie 19 strzałów na bramke, jednak dziś możliwe, że w bramce gości pojawi się Jake Allen - 2,55 GAA, a więc słabszy bramkarz. Jeśli chodzi o ofensywę to obie druzyny mają kim nastrzelać bramek, w ekipie Dallas, Tyler Seguin, Jamie Benn czy będący ostatnio w wyśmienitej formie Fiddler. Po przeciwnej stronie z kolei Vlad Tarasenko czy Alex Steen. Myślę, że gra ofensywna St. Louis będzie lepsza aniżeli miało to miejsce wczoraj, gdzie oddali 42 strzały i zdobyli aż zero goli, dziś mają okazje się zrehabilitować. Jśli spojrzeć na to spotkanie od strony H2H to Dalls wypada lepiej - w siedmiu ostatnich spotkaniach wygrali sześć razy, przegrywając raz po dogrywce i wyśmienitym występie Tarasenki, w którym ustrzelił hattricka. W pięciu na wspomniane siedem spotkań padał over bramkowy, a w ostatnim meczu padł wynik 1:4 dla Dallas, w którym także zapowiadało się obiecująco pod względem bramek, gdyż po pierwszej tercji ekipa Stars prowaedziła już 3:0. Myślę, że w tym spotkaniu obie drużyny zaczną spotkanie od wysokiego &quot;C&#39;. Chęć zmazania plamy po ostatnim meczu przez Blues jak i walka o prymat w western conference oraz polepszenie bilansu H2H, zaś z drugiej strony ciągła walka o awans do top 8, wyśmienita siła ataku lecz także kulejąca obrona oraz dobre ostatnie wyniki - to są motywatory obu drużyn oraz także mój motywator aby postawić w tym spotkaniu na over 5,5.​
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes

TYP: Over 5.5 (2-3) ⛔ nie wierzę... :-|
KURS # 2.05
BUK # Bet365
Ostatnie pięć spotkań pomiędzy Hurricanes a Jackets zakończyło się Overem 5.5 a jako, że te dwie drużyny nie grają już praktycznie o nic rzucam pieniądze do koszyka z napisem &quot;Over 5.5&quot; i czekam na zwrot. Początkowo chciałem zagrać Kurtki jednak mimo wszystko nie jestem przekonany, że dziś wygrają z Huraganami. Co prawda są w &quot;gazie&quot; ale to tylko pozory gdyż wygrywali ostatnio z drużynami - nie oszukujmy się - grającymi ostatnio słabo. Oliers, Devils, Wings czy właśnie Hurricanes z którymi grali stosunkowo niedawno bo kilka dni temu i wtedy również padło więcej niż 5 goli. Jeżeli chodzi o ostatnie spotkania Huraganów to zwykle też grają overy podobnie zresztą jak Kurtki, które tracą w tym sezonie bardzo dużo bramek. Mam nadzieję, że uda mi się podtrzymać ostatnią niezłą passę jeżeli chodzi o NHL i gram dziś Over 5.5 ????
New York Rangers - Florida Panthers

TYP: New York Rangers (2-1) ✅
KURS # 1.43
BUK # Bet365
Obie drużyny radzą sobie ostatnio nieźle z dużym naciskiem na Strażników, którzy grają w tym sezonie świetnie. Dla Panter będzie to bardzo ważne spotkanie, każdy kolejny punkt jest dla nich jak na wagę złota gdyż walczą o to by być w PO a nie jest to zadanie łatwe oczko przed nimi na ostatnim premiowanym awansem miejscu jest drużyna z Bostonu, która ma świetną passę zwycięstw i ciężko ich będzie dogonić natomiast tuż za plecami panowie z Florydy mają Senatorów, którzy od połowy lutego grają fantastycznie i również nie mają zamiaru odpuszczać PO także walka jest zacięta. Kto wie może gdyby Pantery wygrały wtedy z Toronto gdzie mieliśmy to zamieszanie z bramkarzami byłoby teraz łatwiej. Mimo wszystko nie sądzę by Pantery były wstanie zatrzymać Strażników o czym świadczy też fakt, że ostatnie 5 spotkań H2H to wygrana Rangersów. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek - ja klikam na Strażników z Nowego Jorku aczkolwiek wcale nie uważam, że będzie to sielanka a wręcz przeciwnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - Boston Bruins
Ovi to score @ 2,20 Betsson !
⛔
Mecz niedługo, ale wcześniej nie było czasu na pisanie analizy. Dziś idę w stronę Stołecznych a bardziej do lidera ekipy ze Stolicy. Niezwykle ciekawe starcie, będą dziś rywalizować oba teamy. Obie nienawidzące się drużyny, które fundują nam masę niesamowitych wrażeń podczas meczu. Ovca, na takie spotkania jest wręcz kapitalnie zdeterminowany i zmotywowany. Wielokrotnie w wywiadach opowiadał, jakim jadem &#39;&#39;pluję&#39;&#39; drużynę z Bostonu. Ja tu się również podpisuję bo też za Bruins nie przepadam, mimo że to silna ekipa, która może i wygrać te zawody. Ale jednak mimo wszystko uważam że tu brakuję tej regularności jaka była w tamtym sezonie. Bergeron umiejscawia strzały z niebieskiej i wychodzą mu zanadto dobrze. Wczoraj zdobyli w Pensylwanii Pingwiny, ale ta pewność jaka zdobyła mimo wszystko ich gdzieś zgubi. Ovi to zawodnik niemal kompletny. Zawodnik nie do zdarcia, mający w swoim arsenale kapitalne &#39;skilsy&#39; zrywy a do tego jest niebezpiecznie zwinny. Podczas power play, nie jest to sekretem, że niemal wszystko jest grane pod niego. Ten robi to z pełną łatwością, bo jego szoty zabijają. Mimo, że ostatnio Stołeczni nieco spuścili z tonu, to dziś znowu zaczną swoje pierwsze skrzypce grać i zagrają swoje 200%, a Ovi to już na pewno.
// Ostatnio idzie ładne pieniążki zarobić na zawodniku z Jackets ????
Hartnell.. mimo swoich lat gra naprawdę bardzo solidnie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +23
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Washington Capitals - Boston Bruins

Po stosunkowo łatwej wygranej w Pensylwanii Bruins zmierzają do Stolicy, by po raz drugi w tym sezonie zmierzyć sie z Capitals. U progu obecnej kampanii Caps upokorzyli dzisiejszych gości w TD Garden, jednakże wtedy Bruins nie byli sobą. Początek sezonu był dla nich trudny, lecz rutyna i roztropne prowadzenie ekipy przez trenera Juliena doprowadzi ich do występu w playoffach. Dziś na tafli w Verizon Center to gospodarze wyglądają jak zespół znacznie wybity z rytmu. Ostatnie porażki ze Stars oraz Rangers to mecze oddane praktycznie bez walki z kiepską grą na tyłach i wpadkach Holtbiego. Bruins pod tym względem na pewno nie pozostawią cienia wątpliwości i zagrają to samo co wczoraj, a więc składny defensywny hokej, co przy tak nieułożonej grze gospodarzy po raz kolejny przyniesie im wygraną. Proponuje gości.
Bruins OT 2,20 Pinnacle ⛔
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
USA, NHL
Buffalo Sabres - Washington Capitals
(00:05)
TYP: Capitals (3-4) SO ✅
Niestety ostatnio znowu popadam w bagno i tracę na głupich typach tzw. &quot;pewniakach&quot; od ekspertów - odradzam. Wczoraj zabrakło gola w meczu Hurricanes by kupon siadł ale czasami ma się po prostu nie farta i gdy 2 ostatnie minuty nie pada gol mimo, że jedna z drużyn zdejmuje bramkarza no to niestety... Tak czy inaczej gram dziś Capitals, którzy wczoraj pokonali rozpędzoną ekipę z Bostonu i którzy potrzebują punktów ponieważ nie mają jakieś pewnej pozycji na tym obecnym 7 miejscu, po piętach depczą im Bruins i Ottawa - obie te ekipy mają mniej rozegranych spotkań niż Caps. Także nie ma o czym tutaj pisać takie spotkania jak z Sabres (ostatnie miejsce w wschodniej), Washington musi wygrywać i tyle.
USA, NHL
Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs
(02:05)
TYP: Over 5.5 (4-1) ⛔ no nie. znów zabrakło jednego gola :;/:
Tutaj również krótko, trochę się zraziłem do tych Overów ale spróbuje raz jeszcze. Suma goli w ostatnich 5 spotkaniach Nafciarzy: 9, 10, 6, 11, 3. Suma goli w ostatnich 5 spotkaniach Liści: 5, 9, 7, 7, 7. Suma goli w ostatnich 5 spotkaniach Liści z Nafciarzami: 6, 4, 11, 7, 9. Dodatkowo ekipy z Toronto i Edmonton tracą mnóstwo goli - Oilers (238), Leafs (222) a jako, że gra toczy się już dla nich o nic stawiam na Over 5.5.

KURS # 2.52
BUK # Bet365
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
vs.

Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens [4-2 F]
Typ: Montreal Canadiens incl.OT ML ⛔ ????
@ 2.16

Marathonbet
Okey jeszcze raz w tym sezonie spróbuję przełamać ciążącą na mnie klątwę Amalie Arena na Florydzie, gdyż do tej pory ilekroć próbowałem grać przeciwko Tampie, gdy ta grała u siebie to zawsze kończyło się to dla mnie porażką :;/: Może dziś się uda?!
A niby czemu nie! Błyskawice podejmują dziś u siebie liderów Atlantic Division a więc Montreal Canadiens. Będzie to spotkanie o prym w nie tylko w dywizji ale i całej konferencji więc stawka jak i ciężar meczu spory! Ale ja to właśnie lubię.
Teoretycznie powinien to być dla gospodarzy mecz łatwy i przyjemny, wszak w tym sezonie już 3-krotnie potrafili ograć Habs (raz gnojąc ich u siebie 7:1! i dwa razy w Montrealu w tym po raz ostatni tydzień temu strzelając zwycięskiego i jedynego gola w meczu w dogrywce). Ale czy na pewno będą mieli aż tak proste zadanie? Moim zdaniem nie! Chyba nikt w zespole Błyskawic nie chce pamiętać co stało się w ubiegłorocznym play-offs, gdy Montreal nie dał im żadnych szans eliminując ich już w pierwszej rundzie wygrywając rywalizację 4-1. Najwyraźniej zadziałało to na nich niczym płachta na byka bo jak wspomniałem wygrali wszystkie 3 mecze w tym sezonie ale przecież Canadiens prędzej czy później znajdą na nich sposób. Moim zdaniem nastąpi to właśnie dziś! Niby ich goalie Bishop ma rewelacyjny bilans versus Habs (8-1-2 z 1.37 GAA) i w tym sezonie wygrał wszystkie 3 starcia ale jak wiadomo nic nie może przecież wiecznie trwać! Tym bardziej, że Lightning przegrali ostatnie dwa spotkania. Najpierw ulegając w Bostonie Bruins a następnie niespodziewanie u siebie Winnipeg Jets. Szansa jest gdyż w ostatnich spotkaniach najwyraźniej zaciął się motor napędowy Tampy - Steven Stamkos, który w 4 ostatnich meczach zanotował zaledwie punkt a w zwycięstwie 7:1 w meczu 13 października popisał się hat-trickiem! Habs także chyba wybudzają się z lekkiego letargu, gdyż potrafili odnieść pewne zwycięstwo nad Islanders w spotkaniu rozgrywanym w Nowym Yorku.
Reasumując matchup ciężki do typowania i tutaj wygrać może każda z ekip ale ja jednak się skuszę i spróbuję pograć na win gości oraz przełamanie przez nich swej niemocy wobec Lightning wierząc, że Price&#39;a stać na powstrzymanie najlepszej ofensywy ligi wszak on sam uważany jest za głównego faworyta do wygrania Veziny a gdzie najlepiej zaprezentować swoje atuty jak nie w takich starciach jak to dzisiejsze! Let&#39;s Go Habs!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
W 100% zgadzam się z Challengerem. Dodam od siebie tylko, że Montreal praktycznie nigdy mnie nie zawodzi, a z Błyskawicami grają zawsze bardzo mądrze i skutecznie. Choć ostatnio nie wychodzą im mecze przeciwko Tampie to wystarczy sobie przypomnieć zeszłoroczne play offy, gdzie Lightning nawet nie piknęli. Kluczem do zwycięstwa będzie dobra obrona kierowana przez Subbana, który w moim osobistym rankingu mieści się w TOP3 obrońców w NHL. Nie będę tego typu powielał, więc pobawię się coś innego. Oczywiście typ na Habs pobieram i polecam.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Los Angeles Kings - Arizona Coyotes

Zeszłoroczni mistrzowie kontynuują serie spotkań u siebie i dzisiejszej nocy podejmą na własnym lodzie outseiderów z Glendale. Coyotes w tej kampanii walczą już tylko o honor i jak najwyższą pozycje w drafcie. Nie oznacza to jednak, że każdy mecz bedą przegrywać z kretesem. Kings też mają problemy, które wyszły na jaw w meczu z Predators i jak widać nawet przeżywając słabszy okres można wygrać w Staples Center. Trener gości Tippett w ostatniej fazie sezonu daje szanse młodym, którzy bedą mieli dziś ambicje, by napsuć nieco krwi aktualnym mistrzom. W bramce gości zobaczymy Smitha, który notuje fatalny sezon, ale raz na kilka spotkań potrafi pomóc swoim kolegom i przewiduje że dziś tak sie stanie. Defensywa Kings gra pasywnie co dodatkowo utrudnia życie Quickowi. Dziś po raz kolejny bedą mieli problemy i bez pomocy dogrywki tego nie wygrają. Gram z podpórką w kierunku gości.
Coyotes +0,5 2,80 Pinnacle ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New Jersey Devils- Pittsburgh Penguins
Crosby strzeli bramkę @ 3,25 Ónibet
⛔ 4 strzały ale goli 0

Dwóch najlepszych strzelców Pens czyli Hornqvist i Malkin są questionable. Pingwiny zdziesiątkowane po laniu od Red Wings i porażce z Bruins. Dziś rywal z troszkę niższej półki ale spisujący się nadzwyczajnie dobrze po pozbyciu się Jagra. Pingwiny walczą jednak o coś więcej niż Devils, i takie mecze muszą wygrywać by wspiąć się troszkę wyżej w tabeli i uzyskać przewagę w PO. Pytanie tylko kto ma pociągnąć ten wózek? Moim zdaniem jest to tylko jedna osoba i jest nią Crosby. Może i troszkę zawodzi od początku sezonu, ale nie zapominajmy kim jest ten człowiek i jakie umiejętności posiada. Może trochę mniej strzela niż w ubiegłym sezonie, ale przy ewentualnej nieobecności Malkina i Hornqvista nie wyobrażam sobie by kto inny mógł wziąć na siebie ciężar gry i strzelania bramek. Bardzo aktywny i skuteczny w PP, zawsze spędzający na lodzie więcej jak 20 minut. Na pewno będzie miał swoje okazje i myślę że coś ustrzeli. Widzę value w tym kursie.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Ottawa Senators
(00:05)
TYP: Ottawa Senators (1-2) OT ✅
Senatorzy stali się ostatnio niezłym sposobem na zarobienie kilku gorszy, rozpędzili się od połowy lutego i od tamtego czasu jak dobrze pamiętam przegrali jedynie dwa spotkania i poważnie walczą o PO a na ich drodze stoi ekipa Bostonu z którą zresztą zmierzą się już w czwartek. Panowie z Karoliny grają już o nic a sezon można spisać na straty stąd też sporo goli pada w ich spotkaniach aczkolwiek nie gram już dziś żadnego overu gdyż ostatnie dwa +5.5 skończyły się tym, że zabrakło jednej bramki. Dziś gram Ottawę, która doskonale wie, że jeśli myślą o PO to muszą podtrzymać passę i ograć dziś Huraganów co łatwym zadaniem mimo wszystko nie będzie - wiadomo jak to jest gdy gra się pod presją (Ottawa) a jak gra się nie mając już nic do stracenia (Carolina). Tak więc stawiam na Senatorów, którzy sami zrobią dziś Huragan w Karolinie Północnej.
Boston Bruins - Buffalo Sabres
(00:35)
TYP: Boston Bruins (1-2) SO ⛔ bez komentarza ????
Buffalo Sabres przegrywa wszystko jak leci, jedynie wczoraj zaskoczyli mnie doprowadzeniem do karnych w meczu z Capitals (jednak Caps również ostatnio nie zachwycają). Miśki natomiast zaliczyli ostatnio świetną passę jednak przegrali właśnie z Caps 2-0. Nie zmienia to jednak faktu, że tak samo jak Ottawa musi wygrać z Hurricanes tak też Boston musi pokonać pewnie (lub nie ???? ) Buffalo. Dlaczego? Oczywiście dlatego, że Boston musi zbierać każde łatwe punkty by uciekać Senatorom a Senatorzy muszą zbierać każde łatwe punkty by gonić Bruins i liczyć na ogranie ich w czwartek. Zapowiada się więc pasjonujący wyścig po PO w Konferencji Wschodniej a ja gram dziś panów ze stolicy stanu Massachusetts - Boston Bruins.
KURS # 2.16
BUK # B365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Boston Bruins - Buffalo Sabres
Brad Marchand to score @ 3,50 Betsson !

Miernoty hahaha ⛔ widzę że przed playoffami się przykładają ????

Wczoraj od bardzo dawna Szable zanotowali ponad 25 strzałów! Chyba spięli tyłki, ale i tak ten sezon dla nich jest przegrany, bo to dalej drużyna bez polotu i bez jakiejkolwiek postaci która by mogła ciągnąć ten wózek, chociaż kilkoma wygranymi w tygodniu. Tu w NHL nie ma litości i wczoraj mimo dobrego meczu, postawili się Stołecznym. Dziś wyruszają to trudnego terenu jakim jest Boston, ale tu będzie niestety bardzo ciężko. U Niedźwiadków dalej sytuacja nie pewna. Mimo, że mają ósme miejsce w tabeli muszą dziś to spotkanie wygrać bez żadnych fuszerek, najlepiej w regulaminowym czasie. Ottawa jest tuż tuż, więc lekka presja jest po ich stronie ale nie skreślałbym tu żadnej z ekip. Sens, dziś wyruszają do północnej Karolajny, ale czy wygrają? Zobaczymy. Ja dziś idę w kierunku niskiego zwinnego Brada, który wciśnie się w niemal każdą lukę. Doskonale zabezpieczający swoje miejsce podczas powerplay, dobra solidna gra na bandach. Szybkość i zwinność to jest jego atut, żeby w tym meczu dać popalić defensorom z Buffalo. Jest na pewno obok Bergerona jednym z najlepszych zawodników a że jest świadomy że sytuacja jest napięta to i on swoje powinien dołożyć w tym meczu. Szable będą stawiać opór, ale mimo wszystko wyjdą ze szwankiem. Nie widzę tutaj niespodzianki pod żadnym pozorem, wczorajszego meczu z Caps. Dziś to gospodarze będą dyktować warunki meczu, między innymi Brad. Dlatego stawiam na jego trafienie, bo ostatnio trochę &#39;&#39;spał&#39;&#39; z tymi bramkami, a dziś rywal jak najbardziej podany na tacy. Także Brad, lecisz po gola! ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - San Jose Sharks

Starcie dwóch ekip bezpośrednio starających sie o udział w postseason. Zaciekle goniący Sharks podejmowani przez balansujących na przepaścią gospodarzy to niewątpliwie jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszej kolejki. Jets ostatnio dokonali roszady w obsadzie bramki, gdzie zawodzącego Hutchinsona zastąpił Pavelec. Czeski netminder raczej nie pomoże gospodarzom w aktualnych problemach, ponieważ po prostu brakuje mu umiejętności i opanowania. Goście to team zaprawiony w bojach i ogólnie bardziej doświadczony w tego typu starciach. Jets z tym bramkarzem rzecz jasna muszą sie otworzyć i tak też dziś zrobią. Spodziewam sie wymiany ciosów z obu stron i otwartego widowiska. Sharks mogą wykorzystać niekorzystną sytuacje rywala, lecz jak wiadomo tafla w Manitobie nie jest łatwym terenem, także uważam że będzie ciekawie. Wybieram opcje overową.
Over 5,5 2,38 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets

Jackets jadą do zachodniej Kanady i na pierwszy ogień zawitają w Rexall Place w Edmonton. Goście w związku z dużą ilości kontuzji zaprzepaścili w tym roku szanse na udział w playoffach. Teraz, gdy trzon ekipy jest już zdrowy mogą wkońcu zagrać tak, jak potrafią najlepiej. Tafla w Albercie nie będzie moim zdaniem dla nich trudnym terenem. Ostatnie lata nie były tu dla nich szczęśliwe, ale teraz grają już na luzie i bez stresu. Ponadto Oilers są chyba jeszcze słabsi niż rok i dwa sezony temu. Dziś co prawda w bramce gości zabraknie Bobrowskiego, lecz odbieram to dość pozytywnie. McElhinney podczas drugiej tegorocznej absencji swojego startera wypadł bardzo przyzwoicie, przez co uważam że dziś będzie w stanie zatrzymać chaotycznie grających Oilers. Goście na papierze sa znacznie lepsi od ekipy z Edmonton i w zaistniałej sytuacji wieszcze ich wygraną w czasie regulaminowym.

Jackets 60&#39; 2,52 Pinnacle ⛔
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
USA, NHL
Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets

TYP: Over 5.5 (3-4) SO ✅
Ostatnie 5 spotkań pomiędzy Jackets a Oilers zakończyło się Overem 5.5 a na ich ostatnim meczu ugrałem właśnie wspomniany Over. Dziś jako, że obie drużyny nie mają już nic do stracenia a nawet nieźle sobie poczynają w ostatnich meczach gram +5.5 bramek. Ponadto średnia bramek na mecz dla Oilers wynosi 5.5 a dla Jackets 5.6 więc teoretycznie typ wydaje się być logiczny i dodatkowo kurs jest bardzo fajny. Nie mam co prawda ostatnio szczęścia gdyż moje ostatnie dwa overy zakończyły się tym, że w meczu padło równe 5 goli :c Mam nadzieję, że dziś uda się przełamać tę złą serię.
KURS # 2.05
BUK # Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom