>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins

Pens po zwycięstwa w LA i Anaheim zmierzają do SAP Center w San Jose. Dzisiejsi gospodarze są najniżej w tabeli spośród ekip z Kalifornii i ogólnie trzeba zauważyć, że notują bardzo słabą kampanie. Penguins na ich tafli nie wygrali z nimi od dawien dawna, ale coś mi sie wydaje że dziś nie uda im sie tej passy przełamać. Kalifornia jest w tym sezonie zdecydowanie za nadto gościnna i pens nie mają już dziś elementu zaskoczenia, który w dużej mierze dał im wygraną w poprzednich dwóch spotkaniach. Sharks bedą gryźć tafle by zdominować gości, a bedą mieli ku temu motywacje, gdyż mogą mieć problem z awansem do playoffów. W bramce Niemi, który zawodzi ostatnio na całej linii, także w moim przekonaniu już najwyższa pora wziąść sie w garść bo już pojawiają sie na chętni na zajęcie jego miejsca. Pens wystąpią dziś podobnie jak w LA z Fleurym między słupkami. Starter gości zanotował S/O w Staples Center i wydaje sie być w dobrej formie. Tyle tylko że bardzo często zdażają mu sie buble i ogólnie nie jest on stabilną opcją. Sharks choć z pozoru najsłabsi to mają najwięcej do ugrania w tym spotkaniu, oraz obrone honoru dywizji pacyficznej. Ide w strone gospodarzy.
Sharks OT 2,09 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Minnesota Wild - New Jersey Devils
Zach Parise to score @ 3,00 Betsson !

Nie ma to jak Parise&#39;a gol zdobyty całkiem słusznie, zaliczony dla Vanka, bo ten nie dotykając nawet kijem gumy był najbliżej bramki... i jeszcze przez 10 minut, pokazywane na nhl.com było że to była brama Zacha. Kpina. :zoltakartka: ⛔

Chyba nici z planów, trenera Diabłów żeby zagrać w tym roku w finałach playoff. Nie są zbyt regularni, żeby można powiedzieć solidni. Ich gra jest różnoraka i często graja bardzo ospale i ich gra nie napawa optymizmem. Gdyby ta ilość punktów przekraczała chociaż &#39;70 to jeszcze można by było powalczyć o te playoff. A tak, te skromne cztery punkty mniej &#39;66 też mogą zaniedbać nieco cele, w tym roku Diabłom, choć sezon jeszcze trwa. Ale czy podołają? Chyba nie.. To nie ta ekipa z dwóch lat. Gdzie tam niszczyła niemal wszędzie. Mimo wszystko mówię nie, ale jak to będzie w rzeczywistości zobaczymy, może i Pantery zaczną wszystko przegrywać i Diabły to wykorzystają. Nie wiem, trudno gdybać. Dziś sobie idę w kierunku Zacha, zawodnika niebezpiecznego, zwinnego z mocnym powerem. Parise jako dwukrotny olimpijczyk, w mojej opinii najlepszy gracz Dzikusów, mający ogromny potencjał, wachlarz umiejętności. Zawsze się gdzieś zmieści, aby ulokować gumę w sieci, jest sprytny i zadziorny. Dziś gra przeciwko swojej dawnej drużynie, w której grał kilka dobrych lat właśnie z Diabłami. Na pewno spędził tam kawał solidnych pięknych meczy, które do końca ma w pamięci. Respekt też poczuwa, do tej drużyny bo 7 lat grania to szmat czasu. Kiedy istnieje rzecz niemożliwa do wykonania, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i robi to bez kłopotu - taki jest właśnie Zach i dziś mu zaufam. Mimo uczucia jakim darzy Zach do Devils, to podczas gry jednak sentymenty pójdą na bok i Parise dziś coś trafi. Ostatnio trochę zmizerniał, bo więcej asystował ale dziś czas odwrócić role, a kurs piękny. Dogrywka również wliczana! A tu takie jego trafienie z bekhendu z tamtych plaoff z Hawks. Cud Miód :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Islanders - New York Rangers
Over 5,5 OT 2,02 betsson ⛔
C. Kreider to score 4,60 unibet ⛔
Moja prywatna czarna passa w typowaniu meczów Rangers trwa. ????

Obiecałem sobie, że będę grał Rangersów dopóki nie wygram na nich. Może być to symboliczna złotówka, ale nie spocznę, dopóki nie zobaczę pieniędzy na koncie po ich meczu. Dzisiaj derby. Derby, które zapowiadają się po raz kolejny niezwykle ciekawie. Ostatnie spotkania obydwu drużyn bardzo przyjemnie się oglądało. Prawdziwa wymiana ciosów. Mecz niczym walka bokserska w wadze piórkowej. Młócka przez cały czas, coś, co dla przeciętnego kibica jest bardzo ważne. Bo kto chce oglądać taktyczne pojedynki, które kończą się wymęczonym zwycięstwem. Chyba jedynie koneserzy, albo ludzie ze środowiska. Spotkania pomiędzy nowojorczykami w tym sezonie przyniosły nam wiele emocji i pięknych goli. Dzisiaj gramy na tafli Wyspiarzy, na której w ostatnich spotkaniach parę tych goli padało. Raczej nie zanosi się na spotkanie taktyczne, choć oczywiście wszystko zdarzyć się może. Ważną informacją dla Islanders jest udział w tym meczu Okposo, bez którego ta gra nie była tak błyskotliwa i szybka. Niby Kyle jakiejś wielkiej masy tych goli nie strzelał, ale jego obecność jest dla drużyny niezwykle cenna. Krótko mówiąc zapowiada się kolejna bitwa tworząca wojnę pomiędzy tymi drużynami. Mimo wszystko nie zapowiada się jakieś szczególnie ostre widowisko, a najmniej spodziewam się w tym spotkaniu walki na pięści. Do tego dorzucam sobie Kreidera jako strzelca, tak bez analizy. ;&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Minnesota Wild- New Jersey Devils
Devils under 2,5 gola @ 2,35 Betsson

ZWROT
Moim zdaniem ten kurs to nieporozumienie. Ónibet u2,5 trzyma po 1.38 . Fakt że Betsson liczy z dogrywką a Uni bez ale i tak dysproporcja kursów ogromna. Oprócz tego argumentu , po którym widać że ten kurs to value, postaram się napisać coś o argumentach czysto sportowych.
Tak więc Wild na fali. I to nie jest zwykła fala. Niesie ich prawdziwe tsunami, ponieważ w ok miesiąc z drużyny która PO obejrzy w telewizji, zrobiła się ekipa która w postseason może naprawdę namieszać w planach potentatom ligi. Dziś pojedynek z Devils i szansa na przypieczętowanie miejsca w ósemce. Co prawda nie będzie to ostateczna kropka nad i, jednak jestem przekonany że Wild zgarną 2 punkty. Czy przyjdą one łatwo? Ostatnio grałem przeciw Devils, a typ na Flyers okazał się debilnym. Oglądałem to spotkanie i śmiać mi się chciało kiedy widziałem szkolne błędy defensywy Lotników, które Diabły skrupulatnie wykorzystywali. Wild w defensywie to bardzo zgrany kolektyw i wraz z Dubnykiem na bramce- czołówka ligi. Właśnie to Devan wystąpi dziś między słupkami Dzikusów. Nr 2 ligi pod względem %SV i GAA. Ponadto Wild to nr 2 ligi w PK z ponad 86% skutecznością. Co prawda Devils to 9 ekipa ligi w PP z 19,6% skuteczności, ale nie grają w przewagach zbyt często i myślę że dziś będzie podobnie.
Reasumując, bo już wyczerpałem swoją pulę argumentów. Kurs na under w Betssonie to nieporozumienie i patrząc na powyższe argumenty a także fakt że Devils już o nic nie grają a Wild mają o co, warto spróbować po tak kosmicznym kursie.
PS. Warto dodać że na ostatnie 15 spotkań Wild, taki under wszedłby aż 12 razy.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning

Habs wracają z Kalifornii na tarczy, gdyż nie udało im sie tam niczego ugrać, poza jednym punktem w Staples Center. Dziś już w Bell Centre podejmą Lightning, którzy ostatnio odprawili na własnym lodzie bezbarwnych Leafs. Pierwsze dwie potyczki w obecnym sezonie wzięli dzisiejsi goście, ale to Canadiens oraz ich starter Carey Price na własnym terenie są niezwykle skuteczni, o czym przekonało sie już wiele zespołów. Goście już raz tu wygrali, lecz nie nie sądze aby dziś udało sie tą sztuke powtórzyć. Gospodarze bedą chcieli sobie odbić niepowodzenia z Kalifornii i zagrają tak, jak przyzwyczaili do tego w obecnej kampanii. Goście ze swoim ofensywnym stylem zostaną nadziani na przebudowaną defensywe miejscowych. Dziś nie przewiduje dobrych wiadomości dla Lightning i wieszcze ich porażke na gorącym terenie w Montrealu.
Canadiens OT 1,88 Pinnacle ⛔
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres

Typ: Buffalo Sabres lub Remis / 2,30✅ WYNIK 3:3
Buffalo win 1st period / 4,05⛔ WYNIK 2:2
Marathonbet

Spośród ubogej oferty na tą noc wybrałem jeden mecz, który odbędzie się na dnie tabeli, a mianowicie starcie Klonowych Liści z Szablami. Obie drużyny bez jakichkolwiek szans na playoffy, Toronto głównie przez fatalną serię od początku roku, z kolei Buffalo klasycznie jak w zeszłym sezonie, czyli na samym dnie. Sabres z nadziejami na przerwanie złej passy na wyjazdach, gdzie w ostatnich czterech meczach stracili 17 bramek a strzelili tylko 6, lecz co ciekawe w trzech z tych spotkań Szable prowadziły, w ostatnim przegranym spotkaniu 6:1 z Capitals strzelali pierwszego gola, z kolei w meczach z Ottawą (porazka 3:2) prowadzili 2:0, tak samo jak w spotkaniu z Panhters (porazka 5:3). Mozna zauważyć, że gracze Sabres mają całkiem niezłe pierwsze tercje, lecz potem wszystko się sypie. Dwie druzyny bardzo słabe, lecz dla graczy Sabres to norma, a dla graczy Toronto obecna forma z pewnością podkopała ich morale. W potyczkach pomiędzy tymi zespołami na ACC, od siedmiu spotkań zwycięsko wychodziła ekipa gospodarzy, liczę, że dzisiaj Buffalo w końcu powalczy o punkty. Dobrym typem wydaje się być, że Buffalo wygra pierwszą tercję, gdyż wydawać by się mogło, że całe swoje siły ekipa z Buffalo skupia na pierwszej tercji, a najgorzej gra Szabli wygląda w drugiej tercji. Typ dość ryzykowny i za płaską stawkę można zagrać Buffalo na pierwszą tercję, bądź też na reg. time z podpórką.​
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Leafs - Sabres
Phaneuf strzeli gola
10,0 Ónibet

⛔ przeciętny mecz Diona
Krytyka, jaka spadła na Diona, nabrała tak absurdalnych rozmiarów, że to jest całkowicie nie do pomyślenia. Jednej z rzeczy, której nienawidzę w profesjonalnych rozgrywkach, to szukanie na siłę kozła ofiarnego, a taką rolę pełni teraz #3. Czy jeden zawodnik decyduje o obliczu całego zespołu? Czy to Dion podpisywał kontrakty z pozostałymi zawodnikami? Czy to Dion odpowiada za marną bazę prospektów? Czy to Dion przyniósł ze sobą do Toronto Clarksona i jego kolosalny kontrakt? (Na szczęście Clarks to już historia) Czy to Dion odpowiada za tak marną skuteczność w ataku? Na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi nie, i sposób w jaki media traktują Kanadyjczyka, jest karygodny. Przy całej mojej niechęci do Kessela (jak lubić gościa, który potrafi tak lekceważąco podchodzić do swoich obowiązków?), czapki z głów za to, że stanął w obronie kapitana. Owszem, Dion jak na obrońcę do 1 pary, jest przepłacony, ale gwarantuję, że gdyby wszystkie kluby były w stanie zmieścić pod czapką jego kontrakt, to każdy - bez wyjątku - byłby zainteresowany jego osobą. Jeżeli nie w charakterze D-mana do pierwszej dwójki (no bo po co rozdzielać parę np. Weber-Josi?), to na 200% do drugiej pary. Kto zatrudni Diona latem, bo ciężko przypuszczać, że zostanie w Toronto, będzie mógł sobie pogratulować. W jego grze wciąż są braki, to niepodważalny fakt. Dion bardzo kiepsko radzi sobie w gąszczu zawodników, kiedy wywrze się na nim sporą presję. Przeciętny z niego łyżwiarz, hokejowym IQ także nigdy przesadnie nie grzeszył. Nielubiany w środowisku hokejowym, niecałe 5 lat temu uznany za najbardziej przecenionego gracza w całej lidze. Nie wiem, skąd te tony nienawiści? Może dlatego, że potrafi zmasakrować przeciwnika czystym open-ice hitem? A może dlatego, że często unika walk na pięści? (Jest kapitanem, kluczowym obrońcą grającym grubo ponad 20 minut, to rzeczywiście dziwne, że nie jest skory do lania się po mordzie :rolleyes ???? . Oprócz mega twardej gry na bandach, Dion jest cennym ogniwem w PP, ale w Toronto nie potrafią tego wykorzystać. Przypomnę, że w swoim debiutanckim sezonie wpakował 20 goli. W całej historii NHL tylko dwóch obrońców osiągnęło ten próg. Nie ma się co dziwić, że Weber co roku strzela regularnie ponad 15 goli - w Nashville ma mu kto dogrywać. Tymczasem Dion bezradnie szuka pozycji do oddania strzału, a guma krąży pomiędzy tymi sierotami, które nawet nie próbują mu dograć bądź robią to nieudolnie. Może z 4 obrońców w lidze ma mocniejszy strzał niż Phaneuf. Dysponuje niesamowitym dynamitem w łapach. Braki szybkościowe nadrabia całkiem niezłym ustawianiem się, zwłaszcza na linii strzału. W ostatnich spotkaniach jest praktycznie jedynym (no, może jeszcze Kadri, który za to leci w kulki z dyscypliną) zawodnikiem, który w pełni profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Wobec bezradności kolegów sam stara się wjeżdżać w strefę przeciwnika, i to z niezłym skutkiem. Parę asyst w ostatnich spotkaniach, w większości koledzy przekierowywali tylko jego strzały, więc slapshot &quot;chodzi&quot; jak należy. Media wytkną mu najmniejszy błąd, a kiedy w meczu, w którym Toronto przegrywa 6-1, Dion ma dodatni współczynnik +/- (+1), jest cisza. To strasznie znamienne zjawisko. #3 na przekór zyskuje pewność siebie, całkiem niedawno prawie złamał na pół TJ Oshie i... dostał karę.. A był to perfekcyjnie wymierzony, czyściutki open-ice hit. Bramka Diona wisi w powietrzu, a wobec &quot;olśniewającej&quot; dyspozycji Kessela, JVR, Lupula (ten to już w ogóle dramat), to Phaneuf jest dla mnie jednym z faworytów do trafienia. Sabres są najbardziej jawnie tankującą drużyną w NHL, z obecnym rosterem niejedna ekipa z AHL przejechałaby im się po plecach. Mam nadzieję, że Leafs wystrugają resztki ambicji i wpakują im przynajmniej 3 bramki (da się mniej?). Kurs wyśmienity, próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Anaheim Ducks

Jestem już dość znacznie zniesmaczony ciągłymi niepowodzeniami, przez co postanowiłem wiecej czasu poświecać analizie. Stąd też mam zamiar grać od dziś bardziej wyszukane typy z przeważnie lepszym kursem. Ducks z Kolumbii Brytyjskiej przelatują do Alberty, gdzie dzisiejszego wieczoru zawitają w hali Scotiabank Saddledome w Calgary. Gospodarze przed kilkoma dniami zakończyli trip na wschodzie, który jak najbardziej mogli zaliczyć do udanych. Dziś już we własnych ścianach podejmą lidera ligowej tabeli, który w ostatnich dwóch spotkaniach notował porażki. Marzec to miesiąc, w którym ligowa czołówka gra na nieco niższych obrotach, by oszczedzać siły na faze posezonową. Żadnym wyjątkiem nie są w tej kwestii Ducks, gdyż wyraźnie widać że grają ze sporą rezerwą. W tym sezonie za każdym razem wywozili z tej tafli przynajmniej jedno oczko. Tym razem przyszedł jednak dzień, w którym zostaną odprawieni z kwitkiem. Flames są nieprawdopodobnie ambitni, co też pokazali ostatnio w Ottawie a to tylko cząstka ich dużych możliwości. Są głodni występu w playoffach i obecnie zaparcie do tego celu dożą. W dniu dzisiejszym w bramce wystąpi Ramo. Fiński netminder łapie na dobrych statach, lecz jak już kiedyś wspominałem czasem nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy. Wystawienie go przeciw Ducks wydaje mi sie dobrym posunięciem szkoleniowca gospodarzy bo nie jest to spotkanie typu &quot;must win&quot; dla jednych bądz drugich. Goście z kolei wystawiają dziś Gibsona. Młody Amerykanin ogrywa sie, lecz napewno nie jest jeszcze gotowy by na dłużej zadomowić sie w bramce swojej ekipy. Po prostu brakuje mu doświadczenia. Gospodarze według mnie pójdą dzis do przodu i przełamią dominacje gości na własnym terenie. Stąd właśnie gram gospodarzy z handicapem, który przy moich założeniach będzie miarodajny.
Flames -1,5 4,73 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

Typ: Tampa Bay Lightning ML OT⛔ WYNIK 3:2(po karnych)
Kurs: 2,00
Marathonbet


Na noc bardzo bogata oferta i jest w czym wybierać. Na pierwszy ogień idzie spotkanie Miśków z Bostonu z Błyskawicami z Tampy. Jesli chodzi o playoffy to pomału ekipa Bruins odskakuje od reszty po trzecim zwycięstwie z rzędu, dośc ważnym ze względu na bezpośrednią walkę o top 8 z Ottawą Senators przez co troche ostudzili zapał Sentorów jeśli chodzi o walke o czołową ósemkę. W tej chwili Boston ma 78 punktów a zaraz za nimi plasuje się Florida Panthers z 72 oczkami. Z drugiej strony także świetnie radząca sobie ostatnio ekipa Lightning, która zwyciężyła w ostatnich czterech spotkaniach z rzędu, w tym pokonując na wyjeździe bezpośredniego rywala w walce o pierwsze miejsce w eastern conference, czyli Montreal Canadiens. Obie drużyny walczą rzekomo o ten sam cel, lecz o inne pozycje. Tampa Bay ostatnio przechodzi ciężkie chwile grając na TD Garden, bowiem od dziesięciu spotkań na tymże obiekcie wszystkie przegrali w reg. time, wygrywając ostatnio na terenie Miśków 15 maja 2011 roku. Jeśli patrzeć na przekrój spotkań u siebie i na wyjeździe to także wygląda to kiepsko dla drużyny Błyskawic, bo jest to passa dziewięciu porazek z rzędu. Widać więc pewną niemoc druzyny gości w starciu z drużyną ze stanu Massachusetts. W znakomitej formie w zespole Tampy jest ostatnio Tyler Johnson, który pewnie będzie chciał skorzystac z wyśmienitej dyspozycji i pomóc gościom wygrać to spotkanie. Boston walczy o ósmą pozycję z kolei tampa walczy o pierwszą lokatę. Myślę, że to także pokazuje kto jest lepszym zespołem na tą chwilę.


Vancouver Canucks - Los Angeles Kings

Typ: Los Angeles Kings ML OT✅ WYNIK 0:4
Kurs: 1,79
Marathonbet


Vancouver dzisiejszej nocy będzię próbowało zdobyć tripla z Kalifornijskimi drużynami po wygranych u siebie z Anaheim 2:1 oraz na wyjeździe z Sharks 2:3, dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z obrońcami tytułu mistrzoswskiego, czyli z Królami z Los Angeles. Vancouver będzie próbowało dokonać cięzkiej sztuki, gdyż rzadko udaje się wygrać z tymi zespołami pod rząd, myślę, że i tak Nucks zagrali aż ponad swoją normę a dzieiejszej nocy ta passa się im skończy. W sześciu ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami pięciokrotnie zwycięsko wychodziła druzyna z Kalifornii, więc jest to znakomity bilans jeśli chodzi o H2H. Oczywiście jeśli chodzi o sytuacje w tabeli to Kings są w tej chwili poza playoffs, lecz brakuje im tylko jednego punktu do będącego na ósmej pozycji Jets, tak więc dzisiaj mają okazję wskoczyć to top 8. Coż to by były za playoffy bez obrońcy tytułu, choć pewnie się zakwalifikują, a to spotkanie im w tym pomoże. Jonathan Quick w sześciu spotkaniach, w których zaczynał może pochwalić się średnią1,17 GGA przeciwko Canucks, z kolei Jeff Carter strzelił trzy gole oraz zanotował cztery asysty w ostatnich sześciu potyczkach. Dzisiaj liczę, że ekipa z Los Angeles zwycięży to spotkanie i znacznie przybliży się do czołowej ósemki Konferencji Zachodniej.​

Może jeszcze coś dodam później, bo spotkania na noc są dość zacne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Pittsburgh Penguins- Edmonton Oilers
Crosby over 1,5 punkta @ 2,55 Betsson ✅ 1G+2A
Malkin over 1,5 punkta @ 2,55 Betsson ⛔ 1A
szkoda pudła na pustą Perrona bo miałby 2A ;)
Dziś zabawię się troszkę inaczej, typy wydają się być bardzo proste jak budowa cepa i bardzo prawdopodobne że wejdą obydwa. Oczywiście pierwszym i najważniejszym warunkiem jest strzelenie kilku bramek dziurawej jak szwajcarski ser defensywie Oilers. Pingwiny ostatnio w bardzo dobrej formie (i nie zmieni tego nawet porażka z Sharks), walczący o przewagę własnego lodu w PO. Dziś zwycięstwo to czysta formalność. Jedynym czego się obawiam, to czy Pingwinom będzie chciało się dziurawić Scrivensa i odprawić rywala z bagażem bramek. To rzecz istotna ale jeszcze bardziej istotna wydaje się być walka Rosjanina i Kanadyjczyka w klasyfikacji kanadyjskiej ligi. Obydwaj obecnie po 67 punktów z 5 oczkami straty do Tavaresa, a dziś wielka szansa na podreperowanie dorobku punktowego. Ostatnie 5 spotkań Crosbiego to 5 punktów, natomiast Malkin zdobył ich 6 ale rywale byli stosunkowo trudni, a dziś dla odmiany rywal z tej najniższej półki. Jeden z nich powinien zdobyć 2 punkty na 100%, który? Nie mam pojęcia, ale jest duża szansa na punkty dla obu liderów Penguins.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Chicago Blackhawks -1.5 AH @ 2.34 Marathonbet 2:1 ⛔
Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers over 5.5 @ 2.10 Marathonbet 6:4 ✅
Pittsburgh Penguins -1.5 AH @ 1.86 SBObet 6:4 ✅
San Jose Sharks -0.5 AH @ 2.64 Marathonbet 2:0 ✅
Losa Angeles Kings -0.5 AH @ 2.52 Marathonbet 4:0 ✅
St. Louis Blues -0.5 AH @ 1.92 Unibet 1:0 Pen ⛔

Zacznę od końca. Z Flyers choć to moja ulubiona drużyna już zaczyna schodzić powietrze. Szanse na play-offy są iluzoryczne, zaś na wyjazdach regularnie grają bardzo słabo. Nutki ostatnio w gazie i zapewne nie będą teraz spuszczać z tonu tylko postarają się uzyskać, jak najlepsza lokatę przed walką o Puchar Staneley&#39;a. W kolejnym od końca starciu Canucks od czasu pierwszej mistrzowskiej kampanii Kings na samą myśl o starciu z ekipą z LA mają mokro w gaciach. Siłowy hokej Królów ze świetnym forecheckingiem zdecydowanie nie pasuje Orkom. Ponadto goście ostatnio są na fali, walczą o play-offy no i w końcu nauczyli wygrywać się na wyjazdach. Co do Sharks to ich ostatnie występy są naprawdę niezłe podczas gdy Predators trawi mały kryzys. Może ekipa z Nashville mocno trenuje przed play-offami i brakuje nieco świeżości. San Jose u siebie po 2.64 - must take it. Dla gracze Pens będzie to świetna okazja by podszlifować statystyki indywidualne. Nafciarze ostatnio przegrywają wysoko, po efektownych spotkaniach. Spodziewam się wyniku w okolicach 6:3 dla Pens i gradu punktów Małkina i Crosby&#39;ego. Goście nie chcą się spinać bo o najwyższa pozycję w drafcie walczą również Buffalo i Arizona. No i właśnie Arizona. Drużyna w głębokiej przebudowie kontra pretendent do końcowego triumfu. Hawks może ostatnio nie miażdżą, ale i tak są o level wyżej od Kojotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Winnipeg Jets

Moją perełke z dzisiejszej różnorodnej oferty wyselekcjonowałem w Sunrise na Florydzie, gdzie zawita aspirująca do gry w playoffach ekipa z Manitoby. Co jak co ale gościom w tym sezonie należy sie to wyróżnienie. Poczynili ogromny postęp pod niemal kazdym względem. Czy to ofensywa, lub też tyły wraz z obsadą bramki. Dziś na tafli w Sunrise zwycięstwo jest dla nich na wyciągnięcie ręki. Panthers trzeci mecz z rzędu wystąpią z nominalnym trzecim netminderem - Danem Ellisem. Kanadyjski weteran potrafi jeszcze coś tam złapać, ale ogółem jego gra zdecydowanie nie jest już najwyższych lotów. To też uważam po dwóch nie najgorszych występach kończonych po dogrywkach tym razem otworzy sie szansa dla gości, by nieco go podziurawić. Gospodarze mają potencjał na gre w playoffach, lecz w mojej opinii ta sztuka im sie w tym sezonie nie uda. Bez podstawowego bramkarza na tym etapie nie można zwojować wiele i dziś srodze sie o tym przekonają. Goście po nieco pechowym meczu na gorącym terenie w Missouri teraz podejdą na chłodno i zagrają swoje, a wygrana przyjdzie do nich sama. Stawiam na Jets.
Jets 60&#39; 2,36 Pinnacle ⛔
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
vs.


New York Islanders - Ottawa Senators [1-2 F]
Typ: Ottawa Senators incl.OT ML ✅ ????
@ 2.95
Marathonbet

Typowanie NHL po Nowym Roku stało się dla mnie jak wróżenie z fusów. Jeśli już coś tam napiszę to zazwyczaj bet okazuje się totalną klapą dlatego na samym początku przestrzegam każdego aby zanim skorzysta dobrze się zastanowił.

Na tapetę biorę starcie w Nassau Veterans Memorial Coliseum, gdzie rewelacja tego sezonu - New York Islanders będą podejmować będący obecnie w &quot;hot&quot; dyspozycji zespół Ottawa Senators.
Goście nie ustają w walce o play-offs choć zadanie wydaje się dość trudne do zrealizowania bo na chwilę obecną tracą aż 7 pkt do będącego na 8 pozycji na wschodzie zespołu Bostonu, który ostatnio także jakby złapał drugi oddech i zaczął spisywać się na miarę oczekiwań. Ale do rzeczy! Senators za ostatnie 11 spotkań mają bilans 9-1-1 a główna zasługa za takie wyniki to kapitalna postawa ich rookie goalie Andrew Hammonda, który w 9 pierwszych zawodowych występach zaliczył bilans 8-0-1 z 1,49 GAA! Rzecz na prawdę nie bywała. To chyba właśnie ten młodzian dał sygnał reszcie drużyny, że sezon jeszcze nie jest stracony i jest o co walczyć. Swoją świetną dyspozycją zbudował potężne morale graczy Senatorów, którzy nawet pomimo tego że przegrywają potrafią się zmobilizować i odwrócić losy meczu tak jak było to choćby minionej nocki, gdy Ottawa pomimo tego, iż przegrywała po pierwszej tercji 0:2 to wbiła 5 goli Montrealowi i wygrała trudne spotkanie w Quebecku w stosunku 5:2. Taki spotkania nie wątpliwie budują charakter zespołu.
Gospodarze natomiast teraz jakby spuścili trochę z tonu. Zwycięstwa przeplatają porażkami dlatego bilans ostatnich 10 spotkań nie jest jakiś oszałamiający bo tylko 4-3-3 ale Isles u siebie są zawsze bardzo mocni, gdzie mają bilans 23-10-0 a w dodatku ostatnie dwa starcia na własnym lodzie przegrali. Moim jednak zdaniem dla nich zdecydowanie ważniejszym starcie odbędzie się kolejnej nocki, gdy będą podejmować u siebie Montreal Canadiens z którym bezpośrednio rywalizują o prym w całej konferencji. Może to trochę naiwne, że jeden zespół odpuści mecz na rzecz kolejnego starcia ale obecna dyspozycja Senatorów nie pozwala mi nie wierzyć w mocne przeciwstawienie się Wyspiarzom a kurs oferowany przez buki jest wyborny. Zapewne spowodowane jest to tym, że goście są w sytuacji b2b i dziś najprawdopodobniej będzie bronił u nich Anderson a nie Hammond ale może to i lepiej. Wszak Craig ma coś do udowodnienia bo przed kontuzją to on był goalie no.1 ale wobec świetnej postawy młodziana teraz to on coś musi udowodnić trenerowi.
Reasumując idę dziś w kierunku gości, którzy bronią się przed sweepem po 2 porażkach poniesionych z rąk Wyspiarzy na początku grudnia. Nie przeszkadza mi nawet ich b2b jedyne co mnie martwi to fakt, że w 7 ostatnich meczach wyjazdowych mają bilans 6-0-1 a jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy ale oby to nie było dziś a więc...Let&#39;s Go Senators!!!
  • Senators are 22-9-3 in the last 34 meetings in New York.
  • Senators are 44-19-6 in the last 69 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Dallas Stars OT vs Washington Capitals
▶ [2.640 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle Piątek 13-tego, mój pech osiągnął już chyba punkt kulminacyjny wiec już nawet ta data mi nie straszna. A na przekór losowi dziś postanowiłem pograć coś z NHL. Co mnie do tego skłoniło? A no taka mała refleksja kiedy to sprawdzając zestaw na dzisiejszą noc ujrzałem to oto spotkanie. Wszyscy dziś idą w Senators, a coś mi mówi ze Wyspiarze przejadą się dziś po nich gładko. A jak czegoś nie stawiam to z każdemu znanej reguły typy no ogół siadają bez problemu. No ale wracając do tematu. Patrząc na historię spotkań pomiędzy Stars i Capitals można zauważyć i nie trzeba być przy tym wybitnym znawcą, że Stars od kilku sezonów mają jakiś patent na ekipę z Waszyngtonu. Raz lepiej, raz gorzej ale to właśnie zespół z Dallas zgarnia 2 pkt. Ja tutaj pokuszę się zagrać w stronę przyjezdnych licząc na opisany fakt. Prawdą jest, że goście są w sytuacji B2B co może nieco komplikować sprawę, ale przy odrobinie szczęścia może się udać. Gwiazdki kończą dziś swój dość długi trip po wschodnim wybrzeżu z przyjemną zdobyczą punktową. Prawdopodobne jest, że w bramce zobaczymy ponownie Lehtonen&#39;a. Po przeciwnej stornie stanie Holtby którego ostatnio w kiepski nastrój wprowadzili Rengersi. Co prawda gospodarze wypoczęci i chętni zwycięstwa na własnej tafli to jednak mam nadzieje, że Seguin zagra równie dobre spotkanie co z Tampą i zaaplikuje wraz z towarzystwem tyle bramek aby wywieść z Waszyngtonu 2 pkt.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Dostrzegam coraz większe zainteresowanie tematem. Świetnie, Panowie, bo kiedy już wkrótce zejdę ze sceny, nie pozostanie po mnie pustka ????
Jackets - Oilers
Wennberg strzeli gola
7,0 Ónibet
⛔ 2A, jedyny karny, ale bez gola w 60&#39; ????
W bazie prospektów klubu z Ohio nie ma szczególnie powalających nazwisk, znajdzie się jednak kilku dobrze i bardzo dobrze rokujących zawodników. Dwóch z nich musiało w trybie awaryjnym dołączyć do zespołu już w tym sezonie, ale nie da się ukryć, że kontuzje nie szczędziły chłopaków Richardsa, więc rzucenie ich na głęboką wodę nie powinno nikogo dziwić. Najważniejsza trójca to zdecydowanie Dano, Wennberg i Bjorkstrand. Pierwsi dwaj ogrywają się już na najwyższym poziomie, natomiast Duńczyk kapitalnie prezentuje się w CHL. IMO, to właśnie Oliver ma największe szanse na godną karierę w NHL, więc nigdzie nie musi się spieszyć. W następnym sezonie tak czy siak powinien wejść do drużyny. Dano i bohater tejże analizy stoją na podobnym poziomie, jeśli chodzi o potencjał. NHL bywa zdradliwa, więc tak naprawdę ciężko powiedzieć, który z nich wyrośnie na lepszego gracza. 11 punktów w 56 spotkaniach nikogo w zachwyt - i słusznie - nie wprawi, ale każdy kto choć kilka razy zasiadł przed spotkaniem CBJ wie, że Alex niemal co noc jest wyróżniającym się zawodnikiem. Nic dziwnego, że z racji wieku, w połączeniu z dość niespodziewaną decyzją o porwaniu go z Frolundy, czasem miewa okresy, w których nie punktuje. Każdy kiedyś zaczynał. #41 jest bardzo kreatywnym centrem, z naszywką pass-first player. Jak znakomita większość Szwedów w NHL czasami jest wręcz &quot;uczulony&quot; na oddawanie strzałów w światło bramki, pomimo tego, że potrafi solidnie przyłożyć. Cóż, na drugiego Matsa Sundina szwedzki hokej będzie musiał trochę poczekać. Silny przy krążku, solidna jazda na łyżwach, a nawet niezłe przyspieszenie, zdecydowanie najlepszy obok Johansena playmaker w zespole. Przykładem wielu rodaków grywających na pozycji centra w NHL (Nicky B, Heniek Sedin), Alex wie jak pogodzić rolę C z odpowiedzialną pracą w defensywie. Zapieprzanie ma we krwi, już teraz mocno pracuje nad swoją sylwetką, co przyniesie wymierne profity w niedalekiej przyszłości. Został dobrze ulokowany z Dano i Hartnellem, który wprowadza trochę spokoju do tej młodej krwi. Powstała mała mieszanka wybuchowa, na którą wspaniale się patrzy. #41 bez gola już od dawna, ostatnie występy napawają optymizmem, kilka asyst, sporo groźnych strzałów. Oilers gonna Oil, więc oczekuję otwartego spotkania, jak całkiem niedawno z Pens. Jackets po ograniu DRW nie powinni dać plamy po powrocie do domu, a Alex może mieć spory udział w (potencjalnym) końcowym tryumfie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
@ Yem, jakie schodzenie ze sceny, nie ma takiej mowy nawet. :cool:
Ty jesteś tu &#39;weteranem a nawet legendą&#39; i choć nie udzielasz się często zawsze Twoje analizy budzą szeroką wiedzę i to że czasem zawodnicy się nie słuchają, jak się ich stawia to najważniejsze że się ma głowę na karku ;) powodzenia z typem, ja dziś nic nie pograłem, czasu nie miałem, ale obejrzę sobie Capsów, z Ovi na czele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dokładnie, zgadzam się z Kido ???? masz zakaz schodzenia ze sceny bo każdy z nas cały czas się od Ciebie uczy, i wielkim ciosem dla działu NHL byłoby stracenie takiego człowieka jak ty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

Leafs wyruszają do zachodniej Kanady i na pierwszy ogień trafią na Calgary i hale Scotiabank. Moim zdaniem niezwykle popularny team z Toronto w tej kampanii przegrał już wszystko, co było do przegrania i na zakończenie rozgrywek regularnych jeszcze powalczy o szczypte honoru. Dzis nie będzie to proste, ponieważ trafiają na rozpędzonych Flames, którzy kolejno rozbijają wyżej notowane ekipy. Goście mają duży chaos w formacjach, co powoduje takowe słabe wyniki. Trudno na ten moment więcej oczekiwać po tej ekipie, ponieważ szykuje sie tego lata mocne wietrzenie szatni. W bramce dziś postawią Reimera, a więc tego którego nazwisko jest pierwsze na czarnej liście menadżera Nonisa. Reimer na dobrym poziomie broni tylko od święta i na dłuższą mete nie można na niego liczyć. Po przeciwnej stronie ujrzymy Hillera, który zapewne jest nieco podrażniony rolą backupa w drużynie i będzie chciał pokazać swoją wartość. Leafs mogą dziś zostać po raz kolejny rozbici, lecz w moim odczuciu Reimerowi odbije i zabroni być może najlepsze spotkanie w tej kampanii. Taki już jest i trzeba sie do tego przyzwyczaić, dopóki rzecz jasna bedzie miał miejsce w którymkolwiek zespole. Wielu bramek przy tych założeniach sie nie spodziewam, także jedynym kierunkiem obranym przezemnie na to spotkanie jest opcja underowa.
Under 5 2,72 Pinnacle ⛔ :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
vs.


Colorado Avalanche - Calgary Flames [3-2 F]
Typ: Calgary Flames incl.OT ML ⛔ ????
@ 2.38
Marathonbet

Dzisiejszej nocki udało się przełamać i nie ukrywam, że bardzo bym chciał podtrzymać dobrą passę ale &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;:razz: także ostrożnie!

Dziś mój wzrok przykuło starcie w Pepsi Center, gdzie Colorado Avalanche zmierzą swe siły z Calgary Flames. Dla obu ekip będzie to drugie starcie z trzech zaplanowanych w bieżącej kampanii. Pierwszy mecz rozegrany 4 grudnia w Calgary padł łupem gospodarzy, którzy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść dopiero w dogrywce ostatecznie zwyciężając 4:3.
Dziś niby czas na rewanż dla Lawin ale czy na pewno stać ich na pokonanie będących rewelacją tego sezonu na zachodzie ekipy Płomieni?
Sytuacja obu zespołów wygląda podobnie tyle tylko, że Flames są póki co na 5 miejscu gwarantującym udział w play-off ale mają zaledwie 2 punkty przewagi na zespołem z miejsca 8 (Los Angeles), gospodarze natomiast przespali początek sezonu i póki co muszą mocno walczyć i liczyć na innych chcąc załapać się na post season, gdyż aktualnie mają 6 punktów mniej niż Kings i jeden mecz rozegrany więcej. Forma obu zespołów jest mniej więcej taka sama (Colorado ma bilans ostatnich 10 na poziomie 7-3-0 natomiast Flames 6-3-1) z tą różnicą, że Calgary aż 7 z tych spotkań rozgrywało na wyjeździe musząc zmierzyć się z topowymi zespołami ze wschodu. Także bilans W/L w domu Avs i na wyjeździe Flames jest bardzo zbliżony co zwiastuje nam na prawdę bardzo wyrównany pojedynek (zresztą jak zawsze co potwierdza fakt, że 5 z ostatnich 7 spotkań kończyło się różnicą 1 gola)! Widać, że Płomienie już niebawem mogą wrócić do lat swojej świetności, gdyż są już pierwsze efekty przebudowy zespołu a gracze pokroju Johnnyego Gaudreau czy Sean Monahan już nie niedługo mogą stanowić o sile tego zespołu. Widać, że Calgary to jest zespół przez wielkie Z, gdyż próżno tam szukać jednego grajka wyróżniającego się na tle innych. Tam każdy jest jednakowo ważny i jeden walczy za drugiego. Szczerze powiedziawszy ja sam wątpiłem czy będą w stanie nadal grać na takim poziomie po tym jak wypadł ich najlepszy asystent a zarazem kapitan Mark Giordano ale jak widać i bez niego potrafią sobie radzić.
W bramce powinni się pojawić Semyon Varlamov po stronie Lawin oraz Karri Ramo w zespole Płomieni.
Reasumując zamierzam dziś zaufać zespołowi z Kanady, gdyż wydają mi się zespołem lepiej zorganizowanym. Zresztą sam trener Avs w wywiadach podkreśla, że Calgary przypomina mu jego zespół z poprzedniego sezonu i czuje obawy przed tym starciem. I ufam, że podobnie jak dzisiejszej nocki było z Ottawą sytuacja b2b w jakiej znajdują się Płomienie nie będzie stanowić dla nich większego problemu a więc...Let&#39;s Go Flames!!!
  • Over is 6-2-1 in the last 9 meetings.
  • Flames are 13-6 in the last 19 meetings.
  • Flames are 9-3 in the last 12 meetings in Colorado.
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
St. Louis Blues - Minnesota Wild

Typ: St. Louis Blues 60&#39;⛔ WYNIK 1:3
Kurs: 2,10
Marathonbet​


Na nadchodzącą nockę zdecydowałem się wybrać spotkanie St. Louis Blues z Dzikusami z Minnesoty. Jest to drugie spotkanie z czterech, w których przyjedzie się tym drużynom jeszcze zmierzyć. Ostatnie spotkanie to zwycięstwo 3:2 w Minnesotcie po Karnych druzyny z St. Louis. Blues obecnie sa na drugiej pozycji w konferencji zachodniej z 91 punktami na koncie i rozegranymi trzema spotkaniami mniej od będącego na pierwszym miejscu Anaheim, które ma 93 punkty, tak więc istnieją dośc duże szanse, że ekipa z St. Louis może skończyć regular season na pierwszym miejscu. Z kolei Dzikusy są na 5 miejscu z 81 punktami, lecz nie mogą być jeszcze pewni awansu do playoffs, bowiem jeszcze w walce o top 8 jest jeszcze wiele drużyn, które na razie sa poza tym gronem, możliwe, że jeszcze Colorado Avalanche, którzy są na 12 miejscu z 73 punktami mogą wejść do fazy playoff, tak więc można dostrzeć pewnego rodzaju ścisk w środku tabeli. Drużyna Wild ostatnio gra bardzo dobrze i nabili sporo punktów, szczególnie na wyjazdach, gdzie zazwyczaj nie idzie im tak dobrze, tak teraz mogą się pochwalić sześcioma zwycięstwami z rzędu w delegacjach. Dla mnie jest to już aż ponad stan jak na nich, tym bardziej jeśli spojrzeć na bezpośrednie konfrontacje na lodowisku Nutek, to wygląda to zgoła odmiennie. St Louis u siebie z Minnesotą ostatni przegrali w reg. time 20 października 2007 roku. W ostatnich czterech spotkaniach na Scottrade Center, Minnesota zdołała strzelić tylko 3 gole. Widać gołym okiem, że Dzikusy są bardzo wygodnym przeciwnikiem dla ekipy Bluesmanów. Bramkarz gospodarzy, Brian Elliott, jest ostatnio w wyśmienitej formie i w ostatnich siedmiu spotkaniach ma śrenią 1,60 GAA, podobnie wygląda jego średnia w spotkaniach z Minny - w ośmiu spotkaniach 1,76 GAA. Z kolei bramkarz gości Devan Dubnyk odkąd dołączył do ekipy z Minnesoty, jego statystyki to 19-5-2 z 1,69 GAA, lecz w siedmiu starciach z Blues to 4,72 GAA, ale warto wspomnieć, że ostatnie spotkanie jakie zagrał on przeciwko Blues było ponad dwa lata temu, ale jednak mam nadzieję, że jakiś uraz po tych spotkaniach został i dzisiaj będzie bronił na tym samym poziomi co w spotkaniac z St. Louis. Ostatnio Minnesota traciła mało goli na wyjazdach we wszystkich zwycięskich spotkaniach, bowiem jest to 7 goli w sześciu spotkaniach. Myślę, że dzisiaj jest to spotkanie, w którym Dzikusy mogą dostać lanie.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom