>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

Jackets kończą przydługawy road trip wizytą w MSG w Nowym Jorku. Będzie to dla nich trzecie spotkanie z Rangers w obecnej kampanii, a pierwsze na tafli w Nowym Jorku. Goście mimo braku Bobrowskiego w bramce bardzo pozytywnie w ostatnim czasie zaskakują. Udało im sie wygrać między innymi w Pittsburghu oraz Filadelfii. W te sukcesy najwiekszy wkład ma przeżywający swój najlepszy okres w karierze bramkarz McElhinney, który nabrał pewności i ku mojemu sporemu zaskoczeniu prowadzi swoją ekipe do kolejnych sukcesów. Dziś w MSG przed Jackets trudne zadanie, są b2b i wczoraj polegli na trudnym terenie w Montrealu, ale bodajże to właśnie Rangers mają teraz większy problem z obsadą bramki aniżeli ekipa z Ohio. Dyspozycja Talbota pozostawia sporo do życzenia i dopiero powrót Lundvista przywróci stabilizacje w szeregach gospodarzy. Tymczasem to goście bedą mieli dziś element zaskoczenia po swojej stronie. Na przodzie mają kim wystrzelić i zaskoczyć gospodarzy na całej linii. Są ogromnym dogiem, lecz w moim przekonaniu wartym spróbowania. Przewiduje zwyciestwo gości.
Jackets OT 3,01 Pinnacle ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Boston Bruins
Marian Hossa under 3 SOG 1,85 betsson ✅2

Spotkanie, które spokojnie mogłoby być finałem NHL. Jeszcze przed tym sezonem wydawało mi się, że tak właśnie będzie. Tym czasem Bruins są bardzo dalecy od formy z poprzedniego sezonu, gdzie wygrali kilkanaście spotkań z rzędu mniej więcej w tej fazie sezonu. Aktualnie mają sześć porażek z rzędu i dzisiaj ciężko przypuszczać, żeby wygrali w Illinois.
Jastrzębie mają bardzo wyrównaną linie ataku, Bruins rzadko kiedy dają się jakoś mocno zepchnąć do obrony, a i sam Hossa nie jest typowym killerem. Linia ciekawa do zaatakowania, tym bardziej, że żeby wygrać z Bruins trzeba mieć bardzo wyrównany roster, a zagrożenie musi napływać z każdej strony. Bardziej spodziewam się tutaj ostrzeliwania bramki przez Kane&#39;a czy Sharpa, aniżeli przez Hossę.
Hossa w ostatnim okresie to zdecydowanie najjaśniejszy punkt ofensywny Blackhawks. Przygasł co prawda ostatnio po porażce z Avalanche, jednak wcześniej wiele punktów, spora aktywność w powerplay (kilka bramek) i ogólna, bardzo mądra gra w ofensywie.

Sharp wręcz przeciwnie - gość miewa ostatnio problemy z oddaniem strzału w światło bramki, nie mówiąc już o jakiejś powalającej skuteczności bramkowej.
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
vs.
New Jersey Devils - Arizona Coyotes [3-0 F]
Typ: Arizona Coyotes incl. OT ML ⛔⛔⛔
@ 2.65
Bet365

Dawno nic nie pisałem ale dziś spróbuję :razz:
Pójdę w kierunku dużego doga jaki oferują nam bukmacherzy w dniu dzisiejszym. W karcie gier mamy co prawda zaledwie dwa spotkania ale moją uwagę zwróciło spotkanie w Prudential Center, gdzie New Jersey Devils będą podejmować Arizonę Coyotes.
Gospodarze kontynuują swój 6-meczowy homestand i póki co jego bilans jest dla nich rewelacyjny - 3 mecze = 3 zwycięstwa. W pokonanym polu kolejno Sabres, Canucks i Hurricanes. Niby wszystko ładnie, pięknie ale ostatni mecz daje mi do myślenia. Devils pomimo gry na własnym terenie pozwalają się zdominować zespołowi pokroju Caroliny. Statystyka strzałów - 32:19 na korzyść Huraganów, Face-offy - 36:23 także na korzyść Huricanes i pewnie gdyby nie 3 gole strzelone w drugiej połowie pierwszej tercji wynik tego spotkania mógłby być inny. A tak goście odpowiedzieli tylko jednym golem w trzeciej tercji i ulegli 3:1 ale to jak zdominowali gospodarzy właśnie w trzecim okresie gry (choćby to - 10:2 w strzałach) daje do myślenia. Wszak Devils nie od dziś jest uważany za zespół &quot;dziadków&quot;, który jeśli tylko rywal nie potrafi się przeciwstawić, swoim doświadczeniem jest w stanie ograć każdego ale czy takie granie co 2 dni nie jest dla nich aż nadto wyczerpujące?! Czy faktycznie ich dzisiejsi rywale pozwolą się zdominować na tafli w Prudential Center. Moim zdaniem nie! Dla mnie może i Devils powinni być faworytem ale na pewno nie aż takim jak wskazują kursy. Arizona co prawda ma passę 5 kolejnych porażek poniesionych w regular time jednak nie tak dawno potrafili wygrać w Chicago, Columbus a nawet w Montrealu i moim zdaniem do dzisiejszego starcia podejdą maksymalnie skoncentrowani bo o zwycięstwa w kolejnych meczach będzie znacznie trudniej aniżeli dziś bo Kojoty zawitają do Islanders i Rangers! Widoczne są braki w ich rosterze spowodowane kontuzjami Hanzala i Boedkera ale w dalszym ciągu uważam, że stać ich na ogranie w dzisiejszym meczu zespołu z Newark, który dodatkowo dziś najprawdopodobniej będzie musiał obyć się bez swojego goalie no.1 a więc Schneidera którego najprawdopodobniej zastąpi Kinkaid. W Arizonie zapewne wystąpi zawodzący w tym sezonie ale mający przebłyski od czasu do czasu Mike Smith a więc...Let&#39;s Go Coyotes!!!
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Devils - Coyotes
Larsson strzeli gola
11,50 Ónibet
⛔ znowu asysta, ma chłopak pecha
Ostatnio udało mi się ustrzelić podobny kurs, ale nie ma sensu się zbytnio chwalić skrinami, bo nie byłem w stanie go Wam zarekomendować, więc to żadna satysfakcja.
Ónibet tym się chwali, że jako jedyny buk wystawia ofertę na praktycznie całe rostery, ale sugeruje się - jak wszystkie buki - tylko suchymi statystykami. Przy obecnej dyspozycji #5, kurs na trafienie powinien oscylować koło @6,50, więc aż żal nie zagrać za symboliczne 50 zł, albo więcej (osobiście ładuję za 200zł, bo mandat w takiej wysokości dzisiaj otrzymałem :smile ???? .
DeBoer narobił strasznego syfu przed swoim odejściem, a największą zbrodnią było &quot;zepsucie&quot; tego wspaniałego młodego defensora. Sposób, w jaki wprowadzał Adama do drużyny był godny potępienia. Przy tym trenerze Larsson nie tyle co nie rozwinął się, co wręcz cofnął się w rozwoju. Na afiliacji Szwed radził sobie świetnie, ale nie otrzymał wystarczającego wsparcia na tym najwyższym szczeblu. Obecny duet trenerski znacznie bardziej docenia to, co ma w drużynie, i Adam odgrywa w NJD bardzo ważną rolę, zjadając potwornie grube minuty z meczu na mecz, śmigając razem z Greene w pierwszej parze D. Liczby jeszcze tego nie pokazują, ale dajcie mu parę sezonów, a udowodni, że ma na tyle skilla, żeby być dominującym two-way defensorem. Rozmiar jest, choć daleko mu do brylowania w grze ciałem. Pomimo tego bardzo ważne, że tego bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem nie unika. Im więcej będzie go teraz, kiedy jest jeszcze młody, tym mniejsze problemy będą w przyszłości. Wciąż wykazuje drobne problemy z regularnością, punktuje zrywami. Kapitalna wydolność i bardzo pewne wyprowadzanie krążka z własnej strefy obronnej. Minie jeszcze trochę czasu, zanim będzie w stanie dyrygować grą w przewadze, choć widać, że ma do tego zadatki. Bardzo dobry slap shot z najazdu na krążek, troszkę gorszy z miejsca. Jak na 22-latka uderza niezwykle mocno. Grę w PK może tylko szlifować, bo już jest w tym elemencie dobrym zawodnikiem. 4 asysty i +4 w 2 ostatnich spotkaniach. W meczu z Hurricanes gola ukradł mu Ruutu, który na centymetry przekierował jego strzał (który nawet bez tego redirection znalazłby się w bramce). Młody tak się już cieszył, a tu staremu wydze przypadł ten gol. Arizona słynie z obrońców, ale tych ofensywnych, zamknięcie ich w D-zone nie stanowi wielkiego wyzwania. Jeżeli Adam znajdzie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, to przy obecnej dyspozycji jest w stanie trafić. Prawdopodobieństwo odpowiednio mniejsze, niż przy innych propozycjach przeze mnie podawanych, ale tego chyba nie trzeba dodawać :wink:
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Nie ukrywam, że od ponad miesiąca typuje jak początkujący i jestem tym nieco przybity. Dziś pod wgląd biore spotkanie które odbędzie sie w Honda Center w Anaheim. Ducks powracający z wypadu do Alberty podejmą DRW. Goście tym samym rozpoczynają trip po zaskakująco słabej w tym sezonie Kalifornii. Przyglądałem sie grze obu ekip w trakcie ich ostatnich poczynań i należy tu zauwazyć, że gospodarze mimo dwóch dość przekonywujących zwycięstw na taflach w Albercie wcale sie nie poprawili od ostatnich porażek na własnym lodzie. Wings z kolei mimo otwartego spotkania w Dallas i aż sześciu straconych bramek zagrali niebywale skutecznie. Howard, który w Teksasie został podziurawiony dziś ma okazje, by sie zrehabilitować. Po stronie gospodarzy ujrzymy znów Gibsona. We wcześniejszej analizie twierdziłem, że jest już gotowy do gry na najwyższym poziomie i niestety sie myliłem. Młody netminder potrzebuje jeszcze sporo ogrania i przeciwko tak rutynowanej ekipie jak Wings przyjdzie mu po raz kolejny zapłacić frycowe. Goście z miejscowymi mają do wyrównania rachunki z pazdziernika, gdzie przez nieuwage sędziego przegrali tamten mecz w ostatniej minucie czasu regulaminowego. Dziś pora na rewanż, także stawiam na gości.
Red Wings OT 2,13 Pinnacle ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Minnesota Wild- Edmonton Oilers
Oilers under 1,5 @ 2,55 Ónibet

⛔ 1:2 ⛔ szybko poszło
Kursy na zwycięstwo Wild absurdalne więc postanowiłem troszkę ryzykowniej dziś pojechać. Typ na maksymalnie jedną bramkę to zawsze ryzyko, ale ten kurs mi się podoba i widzę w nim value.
Devan Dubnyk to klucz do mojego dzisiejszego sukcesu. Znakomicie spisujący się goalie Dzikusów (SV% 936 i 1.64 GAA), będący w znakomitej formie i prawdopodobnie dający postseason swojej drużynie. Gospodarze wskoczyli do ósemki i jestem przekonany że już jej nie opuszczą. Dziś szansa na kolejne łatwe punkty, ponieważ Nafciarze to outsider ligi. W obliczu własnego lodu takie mecze trzeba wygrywać łatwo i przyjemnie, no i na takie się dziś zanosi.
Jeśli chodzi o ofensywę gości, nie mają oni nawet bardzo kim postraszyć ponieważ kontuzjowany jest m.in. Yakupov i Hall którzy są filarami ofensywnymi drużyny z Alberty. Obydwie drużyny mierzyły się już 3 dni temu, gdzie Wild wygrali 4:0 i pod koniec stycznia gdzie również wygrali Wild 2:1. Jeśli ktoś nie chce ryzykować, można spróbować under 2,5 @ 1,45 ✅ do jakiegoś dubla.
 
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Winnipeg Jets - Dallas Stars
Andrew Ladd over 2,5 SOG 1,85 betsson ⛔1
Kolejny raz pod lupę biorę mecz Gwiazd. Tym razem przyjeżdżają do Winnipeg na spotkanie z Odrzutowcami.
Andrew strzela zawsze bardzo dużo, jeżeli drużyna przeciwna nie jest nastawiona na obronę. Gwiazdy bronić zbytnio nie umieją, więc tutaj raczej spodziewam się bardziej otwartej gry. Andrew jest bardzo aktywny, ale nie lubi grać z defensywnymi drużynami. Ostatnie trzy mecze to bardzo spokojnie pokryty over. Jednym z gwarantów tego typu jest fakt, że Andrew prawie zawsze gra ponad 20 minut, a jego Jets potrafią u siebie zagrać kosmiczny futbol. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Moim skromnym zdaniem Andrew jest w stanie oddać około 5 strzałów, jeżeli będzie pazerny na gola, co jest bardzo możliwe, bo nie strzela ich ostatnio zbyt wielu. Linia troszkę zbyt niska jak na możliwości Andrew i styl gry, który prezentują Stars.
Warto dodać, że w tym meczu nie wystąpi Blake Wheeler, więc typ tym bardziej do gry.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
New York Islanders - Arizona Coyotes
{Over 5,5} @ 1,86 Betsson !

✅ 5:1 ???? ✅

W końcu już dzisiaj mnóstwo meczy, czyli coś dla fanatyka NHL, który się delektują tą &#39;&#39;uczta&#39;&#39; bo każdy znajdzie coś dla siebie. Ja już ze wszystkich meczy wybieram spotkanie w Nowym Jorku. Wyspiarze, ostatni mecz dostali ostry łomot od Orek. I to z kretesem, bo nawet nie stać było ich na bramkę, a mieli ku temu kilka dogodnych sytuacji. Jak na 37 oddanych strzałów, nie udało się nawet strzelić i to jeszcze na swoich śmieciach. Miller w pierwszej tercji kapitalne saves. Jeszcze w tamtym roku z Sabres notował solidne wyniki. Wyspiarze na pewno rozgoryczeni ostatnim meczem dziś już wnioski wyciągnięte i trzeba poskromić ostatni łomot, na pewną wygraną. Mają ku temu poważne argumenty, bo mają w swoim rosterze zawodników którzy wiedzą co robić, choć w ostatnim meczu grali jakby nie naładowali &#39;akumulatorów&#39; Lee, godnie zastępuje w pierwszej linii Okposo. Jest groźny bardzo szybko wchodzi w mecz, bo od razu ma ciąg na bramkę i zdarza mu się strzelić szybko gumę w sieci. Tavares, też genialny zawodnik, który w power play robi wręcz furorę, bo jest niemal wszędzie. Kojoty są b2b i po wczorajszym spotkaniu w Jersey, gdzie ich gra nie była powodem do dumy ale mimo wszystko parę razy mogli być bardziej skuteczniejsi ale zabrakło precyzji. Jednak dużą bolączką jest ostatnio forma Vermette&#39;a który nie wiadomo kiedy odpali, bo i szybkość już nie ta sama, ale i tego monolitu który był liderem w klasyfikacji strzelców swojej ekipy gdzieś zanikł. Nie miej jednak nie są bez szans, bo i z Wyspiarzami wygrywali, ale wtedy Isles nie byli w takiej formie jaką prezentują w tym sezonie. Na pewno nie będzie takiego jednostronnego strzelania goli jak ostatnio z Vancouver, dziś będzie już kopalnia bramek. Mam nadzieje, że się nie zawiodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Edmonton Oilers

Najwyższy czas odbić sie od dna i z dzisiejszej bogatej oferty najbardziej przypodobało mi sie spotkanie w St Paul w Minnesocie, gdzie miejscowi Wild po raz trzeci i ostatni w tym sezonie podejmą outseiderów z Edmonton. Faworyt tego spotkania jest z góry znany. Wild swoim defensywnym usposobieniem zdominowali dzisiejszych gości pod każdym niemalże względem. Dziś jednak są w trakcie homestandu i podejdą do spotkania z Oilers bardziej na luzie, przez co spodziewam sie otwartego widowiska, okraszonego sporą ilością bramek. Dubnyk mimo iż notuje życiowy sezon to jednak nadal swoje puszcza i twierdze że dziś co najmniej dwukrotnie byli koledzy go pokonają. Gospodarze są na misji i dziurawa jak sito formacja defensywna Oilers nie postawi im żadnego oporu. Goście ten sezon spisali na straty i ogólnie są słabym zespołem, jednakże na pewno nie można ich lekceważyć, gdyż nawet oni potrafią takie sytuacje wykorzystywać. To będzie wesoły hokej, w którym goście bedą chcieli napsuć troche krwi miejscowym i dlatego biore tu opcje overową.

Over 5,5 2,16 Pinnacle ⛔
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Dzisiaj postaram się przeanalizować wszystkie trzy spotkania jakie będą rozegrane tej nocy w NHL ????

New Jersey Devils - Calgary Flames

Typ: New Jersey Devils ML OT⛔ WYNIK 1:3
Kurs: 1,84
Pinnacle​


Obecnie drużyna Diabłów z New Jersey notuje 4 zwycięstwa z rzędu - wszystkie w Prudential Center, można wiec powiedzieć, że są w gazie, gdyz jest to ich bodajże najlepsza seria w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Faktem, który umniejsza ich dokonanie jest to, że 3 na 4 zwycięstwa odnieśli oni z dość słabymi rywalami - Coyotes 3:0, Canes 3:1 oraz Sabres po rzutach karnych 2:1, od tego meczu zaczęła się seria. Jedynym mcniejszym rywalem, którego udało im się ograć jest ekipa z Vancouver plasującą się na 5 pozycji w zachodniej konferencji, wygrali z nimi 4:2. Pozostałe trzye teamy to druzyny z końca tabeli z drużyną Szabli na czele, którzy nie mają nawet średniej dwóch strzelonych bramek na mecz. Devils w ostatnich 4 meczach strzelili 11 bramek a stracili 4 co jest dośc dobrym bilansem. Z drugiej strony ekipa Calgary, która dziś w nocy przegrała na wyjeździe z New York Rangers 1:0 i zanotowali 3 porażkę z rzedu. w Ostatnich 4 spotkaniach Plomienie strzelili 9 bramek, a stracili 12 co daje średnią 3 straconych bramek na mecz. Calgary back-to-back, New Jersey po jednym dniu odpoczynku. Na korzyść drużyny z Kanady mogą świadczyć ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami, gdyż cztery ostatnie spotkania wygrali dzisiejsi przyjezdni. Myślę, że dzisiaj będzie inaczej i Diabły przedłużą swoją passe do 5 zwycięstw z rzędu i przełamią niechlubną passe porażek z Calgary, co jest w zasięgu reki biorąc pod uwagę ostatnią formę Płomieni. Jeśli brać całokształt rozgrywek to lepszą drużyną sa Flames, lecz ja w tym wypadku kieruję się obecną formą zespołów. Ciekawostką także jest fakt, iż w każdym z trzech spotkań przeciwko Calgary gola strzelał Adam Henrique, a także zanotował 2 asysty więc można także pokusić się o typ na tego gracza.



Washington Capitals - Pittsburgh Penguins

Typ: Pittsburgh Penguins ML OT✅ WYNIK 3:4
Kurs: 2,12
Marathonbet


Po niedawnej niemocy strzeleckiej Pingwinów zostało tylko wspomnienie i ostatnie 2 spotkania Pens wygrali dość pewnie i to nie z byle kim bo z St. Louis Blues na wyjeździe 2:4, gdzie do 15 minuty trzeciej tercji wygrywali 0:4 i w końcówce dali sobie wbić dwa gole. Drugie spotkanie to wygrana u siebie z lubiącą częśto zaskakiwać drużyną Panthers 5:1. Teraz drużynie Pingwinów przychodzi się zmierzyć ze stołecznymi na ich terenie i będą oni próbować uniknąc sweepa, gdyż w tym sezonie mają już na koncie 4 porażki z Capitals z czego aż trzykrotnie dostawali do zera. Drugą sprawą jest to, że jeśli Washington wygra to przeskoczy także w tabeli Pingwiny - Obecnie Pitts ma 77 punktów (6 miejsce) a Caps 76 (7 miejsce). Po ostatnich roszadach i przeniesieniu Blake&#39;a Comeau do linii z Malkinem i Kunitzem daje to efekty, także w powerplayach wygląda to lepiej, a będzie to dość przydatne w meczu z Caps, gdzie w ostatnich spotkaniach pomiędzy nimi Pittsburgh miał 11 power plays i zero bramek a goalie stołecznych w tych 4 meczach obronił aż 90 na 91 strzałów Pingwinów. Ogólnie bramkarz z Waszyngtonu notuje bardzo dobry sezon ze średnią 2,16 oraz procentem obron na poziomie 92,4, w ostatnich 4 spotkaniach jego średnia to 1,73 GAA. Z kolei Marc-Andre Fleury ma taką samą średnią jak Holtby - 2,16 w tym sezonie, lecz w spotkaniach z Caps jest to 3,05 GAA. W siedmiu ostatnich spotkaniach kiedy zaczynał w bramce może się on pochwalić średnią 1,00 GAA. Tak więc widać, że bramkarze w formie, ofensywa Pingwinów też o wiele lepiej wygląda tak samo jak ostatnie spotkaniach Washingtonu, gdzie zwyciężyli w 4 na ostatnie 5 spotkań przegrywając to ostatnie na wyjezdzie z Flyers 2:3. W tym spotkaniu nie zabraknie motywacji obu zespołom, gdyż mają o co walczy, lecz ja myslę, że Pingwiny są bardziej zmotywowane na ten mecz ostatnią formą a także uniknięciem wyżej wspomnianego sweepa.


Anaheim Ducks - Ottawa Senators

Typ: Ottawa Senators ML OT / 2,84 Marathonbet✅ WYNIK 0:3
Over 5,5 / 1,99 Marathonbet⛔
Getzlaf to score / 2,90 Expekt⛔


Typ najbardziej ryzykowny spośrod wszystkich trzech. W Honda center Kaczory bedą podejmować Sentarów z Ottawy. Anaheim po niedawnym spadku formy wrócili na odpowiednie tory i mają na swoim koncie 3 wiktorie z rzędu, lecz w dwóch przypadkach z zespołami, które sportowo ustępują druzynie z Anaheim, czyli Oilers oraz Flames. Trudnym testem dla Ducks było ostatnie spotkanie z Red Wings, gdzie przegrywali już 0:2 u siebie po drugiej tercji, by wyjść na prowadzenie po bardzo dobrej trzeciej tercji, nawet wręcz doskonałych niecałych 4 minutach i doprowadzić do dogrywki i karnych, w ktorych wygrali, lecz w całym meczu oddali 25 strzałów (z czego 14 w 3 tercji) przy 38 strzałach drużyny z Detroit. To był test, który poniekąd zdali i potwierdzili swoją formę. Dziś w nocy zagają z kanadyjczykami z Ottawy, którz mogą pochwalić się dwoma ostatnimi zwycięstwami na własnej tafli z Panthers 4:1 oraz z Canadiens 4:2, którzy są liderami konferencji wschodniej. Zapewne goście będą chcieli zanotować 3 kolejne zwycięstwo z rzedu i przybliżyć się nieco do strefy playoff. Ostatnio w dobrej formie strzeleckiej znajduje się Francois Beauchemin, który na ostatnie 3 spotkania strzelił 3 gole. Getzlaf wydaje się lubić rozgrywać mecze przeciwko Ottawie ostatnimi czasy bowiem strzelił 4 bramki i zanotował 2 asysty w ostatnich 3 spotkanich z Ottawą. Za przyjezdnymi może przmawiać ostatnie spotkaniu, w którym zwyciężyli u siebie z Kaczorami 6:2 oraz ostatnie spotkaniach także mogą być trampoliną od której mogą się odbić. Czuje dzisiaj zwycięstwo Senatorów po meczu obfitującym w bramki.​

edit: rzeczywiście popełniłem błąd przy analizie WAS-PIT, oczywiście były to tylko 3 porażki, chyba z rozpędu wpisałem 4 zamiast 3 ???? Dzięki za poprawke JuanRoman ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę ze Pablo31 opisał wszystkie mecze na dziś, ja zatrzymam się przy najciekawszym, które odbędzie się w Verizon. Małe sprostowanie Capitals wygrali w tym sezonie trzykrotnie a nie czterokrotnie jak napisał Pablo. Pens mają szanse dziś na uniknięcie sweep&#39;a który byłby historycznym wydarzeniemo ponieważ nigdy wcześniej nie zdarzyło się by WSH ograło Pitts 4 razy z rzędu w RS.
Jestem zdania ze do tego nie dojdzie głównie z uwagi na to ze Pingwiny grają ostatnio bardzo dobry hokej, ponadto wszyscy są juz zdrowi i w porównaniu do poprzednich spotkań z WSH dziś zagrają wszystkie ważne ogniwa Pittsbutgha. Myślę że szczególną uwagę można zwróci na Hornqvista oraz Comeau, którzy ostatnimi czasy świetnie uzupełniają Sida i Gino.
Wiadomo że Capitals w tym sezonie potrafią powstrzymać Pens głównie dzięki świetnej postawie Holtb&#39;ego ale jestem zdania ze dziś juz tak kolorowo nie będzie. Uważam tak ponieważ Pittsburgh w spotkaniach z Panthers i Blues pokazał ze świetnie wyglądają w ofensywie i na tle bardzo dobrze usposobionych ekip w defensywie, pokazali ze można zdobywać bramki i to w sporych ilościach. Natomiast WSH troszkę się meczy i to zdobywanie bramek nie przychodzi juz tak lekko, głównie gra w PP szwankuje, sam Backstrom mówi że gra w PP wygląda tragicznie. Podobnie jak Pablo wchodzę w bet na gości, głównie z uwagi na dyspozycje ostatnich dni.

Pittsburgh Penguins ML OT / 2.15 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Calgary Flames

Devils kontynuują owocny homestand i dniu dzisiejszym podejmą Flames. Goście wczoraj polegli w MSG i dziś w Prudencial są b2b. Po wczorajszym kilku okazałych interwencjach między słupkami kolejną szanse otrzyma Ramo i przeczuwam że dziś nie pójdzie mu już tak dobrze. Gospodarze złapali dobry rytm i przy pomocy własnej tafli ogrywają kolejne ekipy. W bramce Schneider, który przy mocno defensywnej grze swojej ekipy legitymuje sie dobry statami i spełnia powierzone mu przed sezonem zadania. &quot;Zbieranina emerytów&quot;, bo tak chyba najlepiej można określić gospodarzy potrafi ograć każdego średniaka, a takim bez cienia wątpliwości są dzisiejsi goście. Własne ściany pomagają im w dużym stopniu w zdobywaniu punktów, także dzisiejszej okazji również nie zaprzepaszczą i pewnie odprawią młody zespół z Alberty. Stawiam na Devils.
Devils OT 1,81 Pinnacle ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Toronto Maple Leafs- Philadelphia Flyers
Flyers ML @ 1,85 Ónibet
⛔ 2:3 ⛔ gonili, zabrakło czasu. Ponadto amatorska postawa Zeppa...

Flyers kontynuują walkę o PO i przy tak słabej postawie Bruins, cel wydaje się być bliżej niż chociażby na początku roku. Zaledwie 4 punkty straty przy lekko ponad 20 meczach jak najbardziej do odrobienia. Co prawda kontuzjowanych jest dwóch pierwszych bramkarzy. Jak na swoje &quot;doświadczenie&quot;, Zepp spisuje się dość dobrze, a na pewno nieznacznie gorzej od Reimera i Berniera czyli bramkarzy Leafs. W dobrej formie jest Giroux, a cały sezon w gazie Voracek. Ponadto dla Lotników, stawka takich spotkań jest dość wysoka i warto takie spotkania łatwo i przyjemnie wygrywać.
Leafs po zmianie trenera spisują się jeszcze gorzej niż przed. Ponadto obecnie trwa wyprzedaż, ponieważ drużynę z Ontario opuścili Franson, Santorelli i Winnik. Oprócz tego chory jest również Kadri więc osłabienia są naprawdę duże. Warto napomnieć że na ostatnie 30 spotkań, Liście wygrały tylko 6. Dziś Phila gra o PO, a Leafs o dokończenie sezonu i być może jakiś wysoki pick w drafcie. Myślę że nie ma szans na zwycięstwo gospodarzy.


Nashville Predators- Minnesota Wild
under 5,5 @ 1,60 Ónibet
⛔ 2:4 ⛔ Empty net mnie pogrążyło. Po za tym dziwna wymiana ciosów w 1 części 2 tercji.

Ten pojedynek nie powinien być zapisywany jako Preds- Wild a Rinne- Dubnyk. Piszę to nie bez powodu ponieważ dziś spotykają się drużyny mocno underowe, ze znakomitymi goalie, kolejno numer 1 i 3 ligi z SV% kolejno 935 i 930. Predators u siebie to średnio 5,16 bramek na mecz a Wild na wyjazdach 5,13. Jak widać lekko poniżej linii. Nie bardzo wiem co mogę jeszcze dopisać, ale w kościach czuję tutaj under, a przemawiają za nim też racjonalne argumenty.


Gram też w dublu:
Flyers ML + under 5,5 = 2,96 Ónibet ⛔ dubel samobójca
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
MON Canadiens 60&#39;
@ CLB Blue Jackets

▶ [ 2.10 0 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Bet365 Wracam do działu, może to da mi motywację do lepszego typowania. Ostatnio straszna słabość mnie dopadła więc z góry uprzedzam, trzy razy przemyślcie zanim pójdziecie w mój typ. Wróćmy do tematu. Dziś w Nationwide Arena dojdzie do starcia miejscowych Kurtek z liderem Konferencji Wschodniej - Habs. Kilka dni temu to ekipa z Montrealu gościła dzisiejszych gospodarzy na własnym lodowisku gdzie zostali pokonani 3:1. Należy zwrócić uwagę, że to właśnie Jackets oddali więcej strzałów na bramkę i gdyby nie pusta bramka w końcówce czasu to pewnie Habs wygraliby skromnie 2:1. Można zauważyć, że ekipa Niebieskich Kurtek gdy jest w pełnej mobilizacji może powalczyć z każdą ekipa ligi, dodatkowym atutem jest tutaj własna hala. No właśnie... w pełnej mobilizacji... ostatnio to jednak chyba nie jest to pełna mobilizacja bo pomimo oddanych 47 SOG nie potrafili wygrać ze słabiutkim Buffalo. Dziś na pewno motywacja i koncentracja będzie nieco na wyższym poziomie ponieważ na tafle wjadą hokeiści czołowej ekipy ligi, po za tym chęć rewanżu za ostatni blamaż również doda im krzepy. W bramce podobnie jak w poprzednim spotkaniu McElhinney. Przyjrzyjmy się teraz drużynie gości. Habs to team nieco chaotyczny w mojej opinii. Potrafią zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie, ogrywają z łatwością czołowe ekipy ligi aby dzień później ulec outsiderom. Co podoba mi się w ich grze to duża efektywność. Można to było zarówno zauważyć w poprzednim spotkaniu obu ekip jak i w ostatnim spotkaniu z Nutkami. Nie oddają wielu strzałów ale jak już uderzają krążkiem na bramkę przeciwnika to często osiąga on cel. Konsekwentnie strzelają bramki i grają w miarę regularnie w defensywie. W bramce gości dziś Price. W meczu z Blues z fajnej strony zaprezentował się Galchenyuk strzelając 2 bramki i notując asystę. W dobrej formie również znajdują się Pacioretty i Plekanec. Ostatnie zwycięstwo nad Blues na pewno wprowadzi w szeregi dużo pewności siebie, aby tylko ta pewność siebie nie przerodziła się w ignorancję ekipy gospodarzy. Dziś stawiam na Habs i mam nadzieję, że w/w Panowie poprowadzą swoją ekipę do zwycięstwa w regulaminowym czasie. Let&#39;s go Habs !​
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers

Pierwsze dwa miesiące nowego roku to dla mnie jedno wielkie pasmo niepowodzeń, jednakże nie ma sie co załamywać, gdyż lepsze dni wkońcu nadejdą. Dziś swój wzrok kieruje do Toronto, gdzie Leafs po raz trzeci i ostatni zmierzą sie z Flyers. Przed dwoma miesiącami typowałem przeciw dzisiejszym gospodarzom, którzy to właśnie zakończyli swój dobry okres wygranych. Od tamtego czasu wygrali ledwie kilka spotkań i pogrzebali swoje szanse na udział w postseason. W dniu dzisiejszym Leafs grają już na luzie i bez większej presji, tak więc podejdą do starcia z Flyers z czystymi umysłami. Tu właśnie upatruje dużej szansy na ich wygraną, ponieważ goście jak wiadomo są średniakami w każdym calu. W ich bramce zobaczymy dziś Zeppa. Niemiecki weteran urodzony w Kanadzie mimo kilku udanych występów nie prezentuje wystarczającego poziomu, by na stałe zadomowić sie w NHL. Po stronie gospodarzy ujrzymy Berniera. Jego postawa w znacznym stopniu zależy od dyspozycji obronców. Ostatnio było z tym beznadziejnie, ale dziś do formacji wraca Phaneuf i oczekuje szczelniejszej gry. Goście są dziś do ogrania i Leafs powinni pokazać cały swój bardzo marnowany w ostatnim czasie potencjał, oraz lekko poprawić nastroje sfrustrowanych kibiców. Proponuje gospodarzy.
Leafs OT 1,86 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 42

asx

Użytkownik
New York Rangers - Arizona Coyotes 1 @ 1.62. // 4:3 ✅
Kurs Fortuna
Do skladu NYR wraca Nash i nie widze tutaj niespodzianki. Arizona wydaje mi sie bedzie juz tankowac do konca sezonu o jak najwiekszego picka w drafcie. Miesiac temu 5-1 w Arizonie dla NYR. Wczoraj polegla z Islanders z ktorymi niedawno postrzelali NYR i wygrali 6-5. W bramce Arizony znow Smith wiec wynik meczu powinien byc tylko 1.
Zastanawiam sie jeszcze nad zagraniem 1X na Buffalo ktorzy zaczeli cos pogrywac. W meczu chociazby z Nashville wygladalo to optymistycznie. Z drugiej strony nie zagra dzis Grigersons co jest sporym oslabieniem Szabel a w bramce Vancouver Lack i nie wiadomo jak na to patrzec.. W Buffalo bedzie Neuvirth ktory jest w formie. Miller out. Jestem ciekawy Waszych typow na ten mecz ???? Under tez bedzie dobra opcja mysle. //✅ 6:3 Jednak bylo warto choc odpuscilem ????
Btw. Jagr w Florydzie! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Washington Capitals

Typ: Carolina Hurricanes ML OT✅ WYNIK 3:0
Kurs: 2,28
Marathonbet


Na pierwszy ogień idzie spotkanie Canes z Caps, w którym upatruję dziś lekkiej niespodzianki jaką będzie wygrana miejscowych Huraganów. Stawiam na nich pomimo tego odejścia z drużynu kilku graczy takich jak Sekera czy Tlusty. Carolina ostatnio gra w kratkę lecz nie wygląda to źle, a jesli poprawią skuteczność to moze być ciekawie, gdyż ostatnio notują dość sporą ilośc strzałów oddanych na bramkę przeciwnika nawet w przegranych meczach takich jak ten ostatni z Devils 1:3 mając 32 strzały przy 19 strzałach gospodarzy. Dwie wygrane u siebie z rzędu mogą napawać optymizmem. Także w dość dobrej dyspozycji jest bramkarz gospodarzy Cam Ward, który w ostatnich trzech spotkaniach może pochwalić się średnią 1,67 GAA, a ogólnie w sezonie jest to 2,35 GAA więc całkiem nieźle. Z drugiej strony ekipa z Waszyngtonu, którzy mają na koncie dwie porażki z rzędu, w tym ta ostatnia z Pingwinami, która moim zdaniem mogła lekko rozchwiać graczy Capitals, oczywiście i tak sa bardzo groźną ekipą z Owcą na czele. Capitals w tym sezonie pokonali już dwukrotnie drużyne Canes, a łącznie mają cztery zwycięstwa z rzędu, jeszcze lepiej to wygląda jeśli spojrzeć na ich wyniki na PNC Arena, wtedy moga pochwalić się aż pięcioma zwycięstwami z rzędu. Dzisiaj jednak idę w stronę Karolajny, ktora pewnie będzie chciała przerwać tą złą passe i pokazać, że sa w stanie mierzyć się z najlepszymi co z resztą nieraz już udowadniali.


Dallas Stars - Colorado Avalanche

Typ: Dallas Stars ML OT / 1,77⛔ WYNIK 4:5 po karnych)
Over 5,5 / 1,91✅
Marathonbet


Ekipa Dallas na AAC będzie dzisiaj w nocy gościć Lawiny z Colorado, oraz będą się starać ucieć spod brzytwy i uniknąc sweepa a ogólnie szóstej już porażki z rzędu pomiędzy tymi druzynami. W ostatnich spotkaniach Gwiazdy raczej nie lśnią, gdyż mają na swym koncie 4 porazki z rzędu. Obie druzyny znajdują się w tej samej sytuacji mają po 63 punkty i wciąż szanse na załapanie się do play offów. Odkąd kontuzji doznał najlepszy strzelec drużyny Tyler Seguin, wygrali tylko jedno spotkanie na ostatnie sześć. Ostatnie spotkanie jakie Dallas rozgrywało u siebie było dość widowiskowe bowiem przegrali z Red Wings 6:7 po dogrywce. Dziś Benn do spólki ze Spezzą oraz będącym ostatnio w dobrej dyspozycj Colem postarają się załatwić drużynie wygraną i przełamanie złej passy z drużyną Colorado. Myślę, że cztery porażki z rzędu to już wystarczająco dużo. Minusem drużyny Dallas jest słaba obrona przez co tracą sporo goli, Lehtonen ze śrenią 2,96 GAA, to jego najgorszy wynik od kilku lat. Sprowadzenie Jhonasa Enrotha może wprowadzić trochę świezości w obronie gospodarzy. Dobrym typem na to spotkanie wydaje się także over 5,5 gola.

Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Typ: Anaheim Ducks ML OT✅ WYNIK 4:2
Kurs: 1,85
Marathonbet


Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszej nocy. Los Angeles Kings zmarnowało szanse by zanotować dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Kings grają z dnia na dzień więc pewnie można mowić o lekkim zmęczeniu , gdy z kolei Anaheim miało dzień odpoczynku. Kings i tak jak na jedną z gorszych drużyna na wyjazdach w konferencji zanotowali 4 zwycięstwa z rzędu wiec to dość sporo jak na ich grę w delegacjach, gorszą drużyną na wyjazdach jest jesdynie Edmonton Oilers. Dziś przeciwnik jeden z trudniejszych a po krotkim odpoczynku pomiędzy spotkaniami i w gorszych humorach przez porażkę upatruję tutaj zwycięstwa Kaczorów, którzy walczą o pierwsze miejsce z konferencji zachodniej. Obie drużyny mają ze sobą coś wspólnego, gdyż Anaheim jak i Los Angeles przegrali swoje ostatnie spotkania z Ottawą Senators. Lepiej spisujący się wtym sezonie gracze Anaheim kontra drużyna Los Angeles, którzy nie spisują się tak dobrze, zwłaszcza na wyjazdach, lecz ostatnio w dość dobrej formie. Ja jednak stawiam tutaj na Anaheim Ducks.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New Jersey Devils - Boston Bruins
Bruins OT 1,81 betsson ✅2-3 OT
Kiedy ostatni raz próbowałem ugryźć Boston zawahałem się, a oni wtedy rozbili w Illinois drużynę Blackhawks 6-2. Teraz błędu zawahania nie popełnię. Bruins ostatnio przegrali u siebie z Orkami, ale w meczu z Hawks było widać dobre symptomy gry ekipy z Massachusetts. Najwyższy czas brać się do pracy, bo groźby Milana Lucicia z zeszłego sezonu po porażce w półfinale konferencji z Habs mogą okazać się śmieszne. Moim zdaniem ewentualny brak awansu do PO to będzie jedna z największych sensacji obecnych rozgrywek. Pora brać się do roboty, bo Diabły nie są nie do ogrania. Prawdopodobny brak Raska może okazać się wzmocnieniem ekipy bostońskiej, bo Fin ostatnio niewiele pomaga swojej drużynie. Mecz z Diabłami to dobra okazja na przetarcie, bo Diabły mimo ostatnio dobrej gry i niespodziewanej porażce z Flames często mieli w Newark problemy z Niedźwiadkami. Gospodarze ostatnio dali mi zarobić, podobnie goście więc dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie chciałem powielać typu, ale jak najbardziej polecam ten typ na Niedźwiadków. To nie tylko silne formacje, w każdej piątce ale ekipa bardzo o groźnej charakterystyce gry. Łapią dużo kar, ale mimo tego są bardzo skuteczni. Ich gra różni się tym od Diabłów, że są lepszą ekipą, zbudowaną w znacznie uzdolnionych graczy. Pomimo, że grają w kratkę, to ich team bardzo solidnie sobie pogrywa, z ekipą z New Jersey. Diabły to już dawna nie ta ekipa, co jeszcze 2 lata temu była gdzieś wysoko w tabeli gdzie Kovalchuk grał tam fenomenalne zawody. Nie co różni się teraz gra Diabłów niż to jaka była w tamtym sezonie. Jeszcze 2 lata temu jak dobrze pamiętam walczyli w playoff, teraz już gdzieś zgubili ten rytm, pomimo że udaje im się trzymać kilka zwycięstw z rzędu. Ja dziś sobie zaufam jednemu jak nie najlepszemu zawodnikowi z Bruins, który oddaje z meczu na mecz sporo strzałów i potrafi również bardzo szybko wejść w mecz. Nie tylko ten zawodnik gra sporo minut, ale jest efektowny. Posiada chłodny umysł, jak na zawodnika Bruins łapie mało kar i na pewno szeroki wachlarz umiejętności. Ponadto, na pewno nie jest to zawodnik pokroju Ovieckhina, czy Crosbiego, ale zawodnicy z Bruins na niego liczą i to on tu na pewno jest jeden z lepszych.
Bergeron Patrice to score @ 4,40 Unibet ! ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks

Hawks po pewnej wygranej w Sunrise zawitają dziś do Tampy, na spotkanie z tą mocniejszą ekipą rodem z Florydy. Gospodarze po powrocie z tripu mieli kilka dni wolnych i dziś mogą być dość niemrawi w pojedynku z ekipą z Wietrznego miasta. Blackhawks mieli podczas niedawnego homestandu mieli kryzys, który wygląda na to że już zażegnali. Goście pod warunkiem że im sie chce, to są w stanie ograć każdego nawet b2b. Przeczuwam że tak właśnie będzie w Tampie, gdyż Hawks staną przed szansą zaliczenia sweepu sezonowego nad obiema ekipami z Florydy. W bramce ujrzymy nominalną trójke Darlinga, z którym Hawks na tyłach grają zaskakująco pewnie. Dziś przed nimi dosyć trudne zadanie, bo z przodu zabraknie Kane-a, ale mimo tego mają kim straszyć. Licze na podtrzymanie serii, którą zapoczątkowali zwycięstwami nad Panthers i tak też stawiam.
Blackhawks OT 2,40 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom