>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning [2-5 F]
Typ: San Jose Sharks ML ⛔⛔⛔
@ 1.93
PinnacleSports


Tampa Bay Lightning dzisiejszym starciem w SAP Center z San Jose Sharks inaugurują swój 5-meczowy road trip po zachodnim wybrzeżu. Oba zespoły znajdują się delikatnym dołku ale tylko jedna z nich po tym spotkaniu będzie bliższa aby się z tego dołka wydostać.
Goście, którzy w ostatnim spotkaniu u siebie zostali rozpracowani przez Blues i rozbici w stosunku 3:6 tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że są w nie najlepszej dyspozycji. Przegrali 5 z ostatnich 9 i 3 z ostatnich 4 matchupów i dziś będą bronić się przed serią 3 kolejnych porażek co nie zdarzyło im się od marca ubiegłego roku. Moim jednak zdaniem będzie im o to niezmiernie trudno. Po pierwsze Sharks są chyba najniewygodniejszym rywalem dla Lightning w całej lidze. Warto tu choćby przytoczyć bilans ostatnich 11 starć obu ekip a wygląda on tak: 9-1-1 na korzyść Rekinów. Do tego San Jose wygrało 5 ostatnich spotkań w SAP Center miażdżąc dzisiejszych rywali w bilansie bramkowym 27-7. Po drugie Błyskawice są zupełnie inną drużyną w delegacjach aniżeli w Amalie Center. Ich bilans na wyjazdach to 12-11-5 a główną różnicą jest ilość traconych przez nich goli w domu/na wyjeździe. Otóż u siebie tracą zaledwie 2,17 gola na mecz podczas gdy na wyjeździe jest to 3,11 gola straconego na mecz.
Żeby nie było tak kolorowo to powiem, że Rekiny również ostatnio nie zachwycają. Wygrali zaledwie 2 z ostatnich 7 spotkań do tego mają serię 4 porażek z rzędu w SAP Center podczas których ich netminder Niemi ma średnią 3.90 gola puszczonego na mecz. Dlaczego więc decyduje się na zagranie w kierunku Sharks? Uważam, że ta seria 4 kolejnych porażek u siebie może zadziałać tylko pozytywnie na gospodarzy. Muszą dziś wygrać bo już w dwóch kolejnych meczach czekają ich bardzo ciężkie boje w delegacji w Nashville i Dallas, gdzie o odniesienie zwycięstwa będzie znacznie trudniej. A że Rekiny potrafią grać skutecznie niech świadczy fakt, że od 21 stycznia strzelają 3.50 gola na mecz co czyni ich najskuteczniejszą drużyną w lidze w tym okresie.
Reasumując idę dziś w kierunku gospodarzy i liczę na podtrzymanie przez nich korzystnego trendu względem Lightning. Jeśli Niemi zagra na przyzwoitym poziomie powinno być dobrze a że grać z Błyskawicami potrafi (5-0-1 z .916 SV% w sześciu startach) jestem dobrej myśli. Moc w ataku San Jose ma olbrzymią tym bardziej u siebie. Pavelski w wybornej formie (9goli i 5 asyst w 12 ostatnich spotkaniach) + Couture (7 punktów w ostatnich 5 meczach) z &quot;dzikim Joe Thorntonem&quot; (3 asysty w ostatnim meczu z Arizoną) powinni zapewnić te kilka bramek dla gospodarzy. Let&#39;s GO San Jose!!!
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
San Jose Sharks- Tampa Bay Lightning
over 5,5 @ 1,93 Pinnacle

✅ 2:5 ✅
Każdy wie że żaden z tych zespołów w defensywie nie jest monolitem. I pomimo znakomitych bramkarzy (Niemi i Bishop) są to jedne z najgorszych defensyw w lidze bo kolejno 23 i 18. Ofensywnie również niczego sobie bo 10 i 1 ofensywa ligi.
Obydwie drużyny, są ostatnio w dołku i walczą dziś o przełamanie złej passy, a to dodatkowy atut do overka ponieważ nie liczę tu na bramki tylko jednej drużyny, ale obu.
H2H również wskazuje na over ponieważ w ostatnich 5 meczach over 5,5 padał 4 razy a średnia bramek to 7,6 na mecz.

Dziś analiza z pupy bo kompletnie nie mam weny ale typ w pełni przemyślany i warty gry po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj skupię się na spotkaniu Sabres - Flyers. Na celownik biorę pierwszego Łotysza w historii, który zagrał w All-Star Game i miał najwięcej głosów spośród wszystkich graczy. Chodzi rzecz jasna o Girgensonsa. 21-latek jest raczej średniakiem tej ligi, ale z pewnością jego występ w Meczu Gwiazd odbił się szerokim echem w całym hokejowym świecie. Facet jest aktywny, potrafi robić dużo wiatru, zwłaszcza na swoim lodzie. Dzisiaj Szable podejmą bardzo chimerycznych Lotników. Gospodarze potrafią grać w ofensywie, w meczu z Sens oddali ponad 40 strzałów, a we wcześniejszym spotkaniu przeciwko Isles zaledwie 10... Trochę duża rozbieżność jak na drużynę grającą w NHL. Dzisiaj Lotnicy, którzy z dobrą grą w obronie mają niewiele wspólnego. Grając na wyjazdach dopuszczają do strzałów w kierunku Masona albo Emery&#39;ego mniej więcej 30 razy w meczu. Linia na Łotysza nie jest zbyt wysoka, 2 strzały powinien oddać, a w takim przypadku będziemy mieli zwrot. Warto spróbować, tym bardziej, że Lotnicy nie zaliczają obecnego road-tripu do zbyt udanych, a Szable ostatnio troszeczkę żwawiej grają w ataku.
Zemgus Girgensons over 2 shots / 1.76 / betsson
ZWROT
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers

Sabres na zakończenie homestandu po raz drugi w sezonie podejmą Flyers. W składzie gospodarzy zadebiutuje dziś nowy obrońca Bogosian, który tym samym zajmie miejsce wytransferowanego Myersa. Goście ostatnimi czasy mają spory problem z obsada bramki. Notorycznie kontuzjowany Mason i ciągle zawodzący Emery stopniowo pogrążają ekipie z miasta braterskiej miłości. Sabres mimo iż na papierze wyglądają znacznie gorzej w porównaniu do dzisiejszego rywala to śmiem wątpić by dali sie dziś totalnie zdominować. U siebie na tak niestabilną ekipe jak Flyers są w stanie wykrzesać z siebie maksimum możliwości. W bramce Neuvirth, który po odejściu Enrotha automatycznie awansuje do roli startera, co tylko powinno go zmobilizować do lepszych występów, gdyż ostatnie dziewięć jego startów nie przyniosło żadnej wygranej. Goście często są zaskakiwani przez rywali, także dziś Sabres mają spory element zaskoczenia po swojej stronie. Gospodarze są sporym dogiem, lecz w obliczu obecności dziurawego Emerego w bramce Flyers ich zwycięstwo jest tutaj bardzo realne. Proponuje Sabres.
Sabres OT 2,59 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Islanders - New York Rangers
Bójka w meczu - Tak @ 2,21 Betsson !@ 2,21 Betsson ![/B ⛔ mało brakowało ;)
Dzisiaj inna optyka, na derby Nowego Jorku. Wyspiarze, po dołku w końcu kiedy zaczęli wygrywać od meczu z Sabres do dzisiaj czas na prestiżowe spotkanie. Dzisiejsi gospodarze, grają z pewnością lepiej i są skuteczniejsi gdzie jeszcze w tamtym roku nawet nie byli na tym miejscu w tabeli co są teraz. Strażnicy mają niedosyt. Ostatnie spotkania z wyspiarzami są jak woda na młyn. Starają się grać na najwyższych obrotach ale jednak brakuję konkretnego wykończenia i konsekwencji. Derby jak te rządzą się swoimi prawami, ale ja wnioskuje jeśli znowu Wyspiarze zaczną dyktować warunki w meczu to dzisiejsi goście Strażnicy po prostu mogą tego nie wytrzymać i posypią się nie potrzebne kary. Jeśli tak też będzie, bo Wyspiarze znowu będą za wszelką cenę chcieli udokumentować swoją wyższość nad rywalem, to dla publiki możliwe że zobaczymy bójkę jakichś zawodników. Fakt, że ostatnio rzadko widzimy &#39;&#39;walki&#39;&#39; między zawodnikami w derbach ale coś mi dziś mówi jednak komuś dziś ruszą nerwy i będzie Fight. Zbytnio nie wiem jak to analizować, bo nigdy czegoś takiego nie stawiałem ale za delikatną stawkę można spróbować wiedząc że Strażnicy mają nóż na gardle, kiedy przegrywają z Isles. Wyspiarze wiecznie nie będą z ekipą Nasha wygrywać, więc i tu można powiedzieć, że i też jakiegoś zawodnika z Wyspiarzy poniesie i wyżyje swoje frustracje, nad rywalem. Kto wie zobaczymy.
Możliwe, że coś jeszcze dorzucę wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Islanders- New York Rangers
Rangers ML @ 2,29 Pinnacle

✅ ✅ ✅ 5:6 ✅ ✅ ✅ bardzo dobry mecz, nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem sportowo tak dobre widowisko. Kto nie widział warto zobaczyć cały mecz, nie żaden skrót ????
Dziś idę w stronę value, bo dla mnie derby Nowego Jorku to typowe 50 na 50. Co do Islanders warto przeczytać to co napisałem w sobotę przy okazji meczu z Blue Jackets.
Oglądam ostatnio Islanders dość często, i nie trzeba być specjalistą by stwierdzić że bez Okposo, ta drużyna w ogóle nie funkcjonuje tak jak powinna. Kiedy Kyle, przebywał na lodzie, byli bestiami w ofensywie, rozstrzeliwując kolejnych rywali. Dziś bez swojego skrzydłowego wyglądają niczym drużyna pokroju Blue Jackets, czyli typowy średniak ligi. Bez swojego białego murzyna, nawet generał Tavares nie wygląda tak dobrze i zdecydowanie zawodzi, jednak 51 punktów przy 55 meczach Johna to wynik bardzo słaby biorąc pod uwagę jego potencjał. Nie zmienia to faktu że bez Okposo, cała drużyna gra zdecydowanie słabiej. Można sobie chociażby spojrzeć na H2H i ostatnie 5 spotkań Wyspiarzy. Widzimy tu 4 zwycięstwa jedną bramką z Flyers, Sabres, Oilers i Leafs, a także porażkę z Bruins.
Co prawda, Islanders wygrali i to dość pewnie bo 6:3, ale trener Kurtek dokonał fantastycznego manewru wstawienia na bramkę beznadziejnego i niedoświadczonego Forsberga. Efekt to SV% 870. Dziś naprzeciw Islanders stanie już, trochę z przymusu pierwszy goalie Rangers czyli Cam Talbot. Cyferki którymi może się pochwalić są troszkę lepsze od obecnego bramkarza Islanders czyli Halaka. Ofensywnie Rangers, są moim zdaniem dużo lepsi niż Islanders bez Okposo, bo nie są aż tak uzależnieni od jednego zawodnika.
Cóż tak jak pisałem, taki kurs warty gry, a także wszystko ok 2.20 warte zachodu. Typ Kido również oczywiście do gry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Podobnie jak Kamillo szukałem jakiegoś fajnego value na dzisiaj i trafiłem na spotkanie w Joe Louis Arena. Habs przyjeżdżaja do Detroit po ciężko wygranym meczu z Liśćmi. Wiadomo, że hokeiści z Montrealu gorzej prezentują się ze słabymi drużynami, a za taki zespół postrzegam w tej chwili Leafs. Każda lepsza drużyna próbuje ograć teoretycznie słabszego rywala jak najmniejszym nakładem sił i tak bywa również w przypadku Habs. Wcześniej była porażka z Oilers po słabym meczu w obronie w ich wykonaniu. Dzisiaj sytuacja zapowiada się odmiennie, bo Skrzydła to jedna z lepszych ekip na zachodzie. Obydwie ekipy dzielą zaledwie cztery punkty w tabeli, a w jej czubie jest niesamowity kocioł. Uważam, że faworyzowanie tak zdecydowanie ekipy z Detroit jest nie do końca słuszne. W końcu Montreal to lider konferencji i mimo, że dopiero zaczynają swój road-trip to nie stoją na straconej pozycji. Ostatnimi czasy Wings miewali problemy w meczach Habs na własnym lodzie.
W żadnym z zespołów nie ma większych osłabień, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Sądzę, że spotkanie to typowe 50/50, więc idę tutaj w stronę teoretycznego doga, którym jest ekipa z Quebecu.
Canadiens OT / 2.18 / Pinnacle ✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Detroit Red Wings - Montreal Canadiens
Nyquist Gustav over 0,5 points @ 1,68 Unibet ! ⛔
Dobra mój ostatni trop na dziś, to cel Nyquist.
Zawodnik o niebanalnej technice, dopiero wdrażający się w NHL jeszcze dwa lata temu nawet nikt by się nie spodziewał, że zawodnik Wings, będzie grał na takich obrotach. Player mający w swoim arsenale niebanalną technikę, zdradliwie uderza, momentami sam wygrywa mecze a co najważniejsze jest aktywny. Ostatni mecz nie należał do najlepszych bo Jets zagrali bardzo konsekwentnie bo z tego co pamiętam udało im się wyrównać aby swoje nadzieje przedłużyć w OT, co zapieczętowało w SO. Nyquist swoją grą przypomina mi Daytsuka. Gdyby nie numery na koszulkach i dryblingi na lodzie to bym powiedział, że dwóch takich samych zawodników posiadają ekipa z Detroit. Na pewno mu jeszcze wiele brakuję, do Rosjanina, ale widać ogromny postęp Gustava i wierzę, że jeszcze namiesza jak nie tu, to w Playoffach ;). Stawiam na punkt w meczu w jego wykonaniu, czasem wystarczy jedna gra w przewadze i już Nyquist jest widoczny. Habs, nie miej jednak ostatnimi czasy grają bardzo statycznie ich gra jest żmudna i nieco ospała. Pacioretty czy tam Subban też dziś będą musieli sporo oddać potu, aby przechylić szale na swoją korzyść. Ja jednak sądzę że Skrzydła, mają niedosyt po ostatnim meczu i będą się dwoić i troić żeby w końcu przejść na passę zwycięstw. Jak nie wygrają, to jeśli przegrają to po walce. Ale Nyquist będzie mieszał i coś mam nadzieje dla mojego betu da zarobić.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
OTTAWA SENATORS VS. CAROLINA HURRICANES

17 Luty 2015 01:30, Canadian Tire Centre (Ottawa, ON)


TYP: Carolina Hurricanes (+0.5)
KURS: 1.76
STAWKA: 2/10 j
BUKMACHER:


Hurricanes odnieśli wczoraj dość sromotną porażkę z Wild, aż sześć bramek dali sobie wpakować podopieczni Billa Petersa. Nic dziwnego, w beznadziejnej dyspozycji był Khudobin, bramkarz gości.


Mam nadzieję, że dziś w bramce stanie Ward, który zalicza w tym sezonie o wiele lepsze spotkania. Po takim blamażach jak ten wczorajszy nie ma co dalej oddawać pola drugiemu bramkarzowi. Carolina wprawdzie gra już &quot;o pietruszkę&quot;, ale to w sumie żaden argument, zawsze chcą zwyciężać. Streak Warda przeciwko Ottawie to 4-0-1 w ostatnich pięciu meczach z średnio jednym golem puszczonym, to budzi podziw.

Moim zdaniem to największy value bet. Hurricanes wcale nie odstają z formą od &quot;Senatorów&quot;. Po prostu mają słabą ofensywę, nie pomaga tutaj nawet Eric Staal z 17 bramkami na koncie. To wygląda tak jakby całą swoją energię wkładali w grę w obronie, gdy przeciwnicy mają przewagę i do pilnowania bramki. Gospodarze na szczęście w ataku wcale nie są lepsi.


✅ 1,52 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 7K

juanroman08

Forum VIP
:hokej: New York Islanders - New York Rangers
Bójka w meczu - Tak @ 2,21 Betsson !
Jak dla mnie to taki bet miałby podstawy gdyby faktycznie w obu ekipach byli ludzie zdolni do wyrównywania porachunków. A patrząc na składy obu ekip nie widzę tu nikogo kto mógłby powalczyć, tym bardziej że w żadnym spotkaniu derbowym do tej pory nie było kar za bójkę. W mojej ocenie NYI to tacy grzeczni chłopcy, którzy po prostu grają, a wygląda na to że taki mecz derbowy nie jest tu w stanie wiele zmienić ;)
Ten bet Rijo na CAR całkiem niezły, słusznie zauważył że Sens wcale nie są w lepszej formie niż CAR, ofensywa obu ekip to spora bolączka, chociaż ostatnio jedni jak i drudzy coś tam dorzucili na konto zdobytych. Mimo to uważam że w tym meczu under to chyba najsłuszniejszy wybór.
Ciekawie zapowiada się meczyk w Calgary i szczerze powiedziawszy widziałbym tu zwycięstwo gospodarzy, ale to raczej luźny pomysł niż poważna propozycja, co nie zmienia faktu, że w Calgary zawsze ciężko grać przyjezdnym ;)
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Jak dla mnie to taki bet miałby podstawy gdyby faktycznie w obu ekipach byli ludzie zdolni do wyrównywania porachunków. A patrząc na składy obu ekip nie widzę tu nikogo kto mógłby powalczyć, tym bardziej że w żadnym spotkaniu derbowym do tej pory nie było kar za bójkę. W mojej ocenie NYI to tacy grzeczni chłopcy, którzy po prostu grają, a wygląda na to że taki mecz derbowy nie jest tu w stanie wiele zmienić ;)
Jak to, przecież w ostatnim meczu w drugiej i trzeciej kwarcie to co chwilę się bili. Nawet Clutterbuck wyleciał na dwie minuty za to. ????
Ja tam w pełni popieram typ na bójkę w derbach NY, klimat tam jest niesamowity, kibice też mocno podgrzewają atmosferę.


@E: Pamięć mnie zawiodła, sprawdziłem dokładnie i faktycznie nie było. Tak czy siak bym to grał.
@E2: Teraz to już sam nie wiem, sprawdźcie Wy...
http://pl.scoresway.com/?sport=hockey&amp;amp;page=match&amp;amp;id=145365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Fakt faktem, ze ostatnio bardzo dawno bójek w derbach nie było ale mam wrażenie że dzisiaj po prostu puszczą hamulce.. i będzie mała rozróba.
Strażnicy na pewno po ostatnich sromotnych porażkach muszą czuć się rozgoryczeni.. czasem wystarczy zwykłe podcięcie żeby sprowokować przeciwnika, zobaczymy.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Vancouver Canucks - Minnesota Wild

Wild po raz kolejny wyruszają do zachodniej Kanady, by odbyć tam trzy-meczowy road trip. Tym razem na pierwszy ogień zawitają do Rogers Arena w Vancouver, gdzie czekają na nich rządni rewanżu gospodarze. Canucks przed kilkoma dniami ulegli dzisiejszym rywalom w Minnesocie, a jeszcze wcześniej dali sie ograć również u siebie. Dziś upatruje szanse na złamanie szaleńczego pościgu gości za czołową ósemką zachodu. Między słupkami Wild wystąpi po raz kolejny Dubnyk. Niewątpliwie rozwiązanie aktualnych problemów z obsadą bramki, jednakże w mojej ocenie tylko tymczasowe. Dubnyk rozgrywa życiowy sezon i stąd ta jego świetna postawa. W ogólnym rozrachunku jest, był i będzie przeciętniakiem. Po stronie gospodarzy ujrzymy dziś dla odmiany Lacka. Szwedzi backup jest dostatecznym uzupełnieniem dla Millera i dziś w świetle jego nieobecności stanie przed szansą zatrzymania zwycięskiego marszu ekipy z St Paul. Gospodarze napewno nie są outseiderem, dlatego też nie rozumiem faworyzowania gości przed buki. Ich seria trwa już długo i najwyższy czas by sprowadzić ich na ziemie. Właśnie dziś w Kolumbii Brytyjskiej i tak też stawiam.
Canucks OT 2,04 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Carolina Hurricanes - NY Islanders ⛔⛔
Typ: Over 5,5
Kurs: 2,05 Bet365

Pierwszy mój typ NHL na tym forum, chociaż śledzę go od dłuższego czasu. Wielkiej analizy nie będzie, bo aż tak się nie orientuję, ale ostatnie 2 spotkania Wyspiarzy pograłem na over i się nie zawiodłem, więc liczę że passa będzie trwała nadal ???? Huragany także ostatnio grają pod over, ostatnie 4 spotkania tych drużyn to odpowiednio 9,6,8 i 7 bramek w meczu. Podejrzewam, że nie sypną dużym kursem, aczkolwiek inni oferują między 1.95 a 2.00. Nie znam zawodników, nie wiem kto gra a kto nie, kieruję się tylko statystykami ostatnich spotkań i własnych typów! ????
No i dali kurs, nie wiem jak was, ale mnie zadowala! ????

Niestety Huragany zawiodły, tylko jedna bramka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rijo 407

rijo

Użytkownik
PITTSBURGH PENGUINS VS. WASHINGTON CAPITALS

18 Luty 2015 01:00, Consol Energy Center (Pittsburgh, PA)

TYP: Washington Capitals (+0.5)
KURS: 1.78
STAWKA: 2/10 j
BUKMACHER:

Penguins będą próbowali zdobyć punkty po nieudanych karnych, które rozstrzygnęły losy ich spotkania z Chicago Blackhawks. Dziś na ich drodze staje drużyna, która będzie walczyła z &quot;Pingwinami&quot; o lepsze miejsce w PO.
Drużyna z Pittsburgha nie mogła strzelić gola pomimo dwóch power-playów. Ich ostatnie siedem meczów to cztery zwycięstwa po trzech kwartach, jedno po karnych i dwie porażki. Coach Mike Johnston był mimo wszystko zadowolony z gry jego drużyny w power-play. Crosby, Malkin, Letang, Kunitz i Hornqvist zostali zastąpieni przez Comeau, Martina i Simona Despres, w międzyczasie Pouliot i Perron dołączyli do Crosby&#39;ego, Kunitza i Letanga, dając &quot;Pingwinom&quot; jakość gry wgłębi całej linii power play. Sam trener tam komplementował zespół na oficjalnej stronie internetowej:
Naprawdę lubię na to patrzeć. - mówił Johnston - To dało nam dwie dynamiczne jednostki, zwiększyła się konkurencyjność. Pomyślałem, że zestawienie Pouliot-Letang dobrze się skończy dla nich obu. To dało nam różną dynamikę. By zbudować niektóre z tych rzeczy w swoim repertuarze, trzeba ruszyć głową.
Pittsburgh Pittsburgiem, ale skupmy się teraz na Capitals, na których w tym meczu stawiam. Dla mnie drużyna z Waszyngtonu to teatr jednego aktora. Tak, dobrze wiecie o kogo mi chodzi.

Alex Ovechkin kontynuuje swoją świetną formę, z Ducks trafił dwa razy i tyle samo asystował przy bramkach Burakovsky&#39;ego. To jego 19. raz, kiedy w meczu z goli i asyst wychodzą mu łącznie cztery punkty. Obechkin lideruje tabeli strzelców z 36. oczkami na koncie. Dwadzieścia dwa z nich strzelił od... 26. Grudnia! To o sześć więcej niż wynosi obecny rekord Joe&#39;a Pavelski&#39;ego z San Jose Sharks.
I wskazuję tutaj ponownie underdogów w roli faworytów. Nawet pomimo tego, że bilans Capitals w ostatnich sześciu meczach w Pittsburg to 1-5.
Mamy wielu dobrych zawodników w zespole, ale oczywiście Alex jest tym najlepszym. - komplementował kolegę z drużyny Burakovsky - Zalicza dobry sezon, a jego uderzenia są niesamowite. Dla nas to bardzo ważne, by Obechkin grał na tym poziomie.
Czy trzeba coś jeszcze dodawać?

✅ 1,56 j

Oj, za dużo NBA. :razz: Oczywiście o tercje mi chodziło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Podobnie jak kolega GreenBoy swoje oczy kieruję do Raleigh, gdzie moi ukochani Canes podejmują dzisiaj Wyspiarzy z Nowego Jorku. Obydwa zespoły grają dzisiaj b2b po ostrym wczorajszym bombardowaniu. Canes zagrali bardzo dobry mecz w ofensywie w spotkaniu z Sens i byli znacznie bardziej skuteczni, mimo tego, że obydwie ekipy mają spore ograniczenia w doborze klasowych zawodników, to oglądało się bardzo przyjemnie ten mecz. Isles wczoraj przegrali w końcówce spotkania mecz z Rangers i derby skończyły się typowo hokejowym wynikiem 5-6.
Ja skupiam się w szczególności na graczu Canes, Ericu Staalu, który akurat wczoraj nie zapunktował. Wiadomo, że NHL to dosyć specyficzna liga i zawodnicy grający b2b rzadko kiedy grają na tym samym poziomie, chyba, że jest to poziom niski. Kapitan Huraganów jest głównym liderem tego zespołu, ale pomimo braku punktów w spotkaniu z Sens wierzę w jego dobrą dyspozycję. W ostatnich spotkaniach swojej drużyny przeciwko Isles punktował, więc myślę, że po wczorajszym nieco mniejszym wkładzie w zwycięstwo będzie chciał się kibicom w Raleigh odwdzięczyć bardziej aktywną grą pod bramką rywali. Poza tym Eric jest najskuteczniejszym strzelcem swojej ekipy, kto, jak nie on, kapitan ma wziąć na siebie ciężar gry w ofensywie po wczorajszym wyczerpującym spotkaniu? Zadanie wydaje się tym bardziej proste, że w dzisiejszym meczu w bramce gości zobaczymy Chada Johnsona, który stanie dzisiaj w bramce swojej drużyny po ciężkim wczorajszym meczu dla Halaka, który na 42 strzały wpuścił 6 do swojej bramki. Chłop zwijał się jak w ukropie, ale nic to nie dało. Próbujemy i szczerze mówiąc mam bardzo pozytywne przeczucie co do tego typu.
Eric Staal to score 3,50 betsson ⛔
+ za miedziaki dla większej zabawy
Eric Staal over 1,5 points 4,55 betsson ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Carolina Hurricanes - NY Islanders
Player total shots on goal: Jeff Skinner powyżej 2. @ 1,65 Betsson ! ✅ 5

Kolejna promocja, od betssona! Na Jeffa powinna być linia o dwie wyższa, minimum. Wczorajsze spotkanie w Nowym Jorku Wyspiarze przegrali skromnie, a już wygrywali dwoma bramkami. W NHL tak już jest że nie ma znaczenia ile dana ekipa wygrywa, bo wszystko może diametralnie się zmienić w kilka sekund. Wyspiarze na pewno nie zadowoleni wczorajszym spotkanie, wyruszają do Północnej Karoliny. Ale i tu zaczynają się schody. Huragany optymistycznie nastawieni po ostatnim meczu na pewno nabrali pewności siebie i w końcu dociera do nich, że mogą jeszcze trochę namieszać mimo, że są na dole tabeli. Mój wzrok kieruje na Skinnera. Zawodnika arcy niebezpiecznego, mającego to do siebie że potrafi strzelać w każdej pozycji, a granie w power play choć ma kilka konkurentów w tej dziedzinie by wykańczać akcje to i tak jest w trójce najlepszych zawodników Karoliny, w mojej opinii. Wczoraj Skinner zapunktował, ale wcale mnie to nie zniechęca, że i dziś będzie podobnie. Swój teren, swój lód a na pewno napsuje biedy Isles. Samo to, że Huragany notują mnóstwo strzałów, tak tym Jeff odwala w tym aspekcie kawał solidnej roboty. Warto zaznaczyć, że ostatni mecz z Isles, dzisiejsi gospodarze przegrali, ale Skinner odnotował wtedy aż 7 strzałów! Liczę na minimum trzy, kurs lepszy nie będzie ale myślę że warto.

Pozwolę sobie przytoczyć staty Jeffa, z ostatnich pięciu meczy, co również jest kolejnym argumentem że dzisiaj może być tak samo.

 
Otrzymane punkty reputacji: +30
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nashville Predators - San Jose Sharks

Sharks, po ostatnich niepowodzeniach na własnym lodzie zmierzają do Tennessee, by poprawić sobie nastroje i zdobyć tamtejszą twierdze. Predators w tym sezonie są najlepszym zespołem własnego lodowiska, co też czyni ich ogromnym faworytem każdego spotkania rozgrywanego przez nich w Bridgestone Arenie. Nie inaczej jest dzisiaj w starciu z Sharks, którzy dodatkowo w ostatnim czasie prezentowali sie bardzo kiepsko. Według mnie dziś pora na zwiekszenie obrotów w zespole gości, którzy słabo dysponowanego Niemiego zastapią dziś Stalockiem. Backup teamu z Kaliforni to właściwa osoba, do zaprowadzenia porządku w szeregach defensywnych, co też powinno przynieść rezultat w mniejszej ilości straconych bramek. Między słupkami u gospodarzy oczywiście nie kto inny jak Pekka Rinne. Główny kandydat do Veziny nie zwalnia tempa, ale i jemu od czasu do czasu zdarza sie puścić szmate. Patrząc na kursy, uważam iż goście są dziś w sporym stopniu lekceważeni, gdyż gospodarze po ostatniej wymianie z Leafs mają lekkie przemeblowanie w formacjach, co też powinno ich dziś wybić z uderzenia. Goście z Kalifornii mają duże szanse pójść śladami Ducks i również wywieźć z Nashville komplet. Stawiam na Sharks.
Sharks OT 2,50 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
Player total shots on goal: Patrick Sharp powyżej 2.5 @ 2,20 Betsson ! ✅ 4

Kolejna promocja ze strony betssonu! Grać póki jeszcze można!
Tak sobie patrzę na dzisiejsze mecze mimo, że strasznie mało meczy, to ja wybieram spotkanie które z pewnością komentować będzie Doc Emmrick a sam matchup będzie nie napawał nudą. Dzisiaj na pewno zobaczymy inne Detroit niż to jak ostatnimi dniami grało prawdę mówiąc piach. Dziś już podwójne wyzwanie dla Skrzydeł, bo po drugiej stronie nie byle kto, ale Jastrzębie. Jastrzębie, które też motywują się o poprzeczkę wyżej jak widzą że przed sobą mają doświadczony w trofea zespół i po drugiej stronie Zetterberga. Niezwykle utalentowanego z wielkim potencjałem kapitana zespołu. Ale ja dziś zaufam Patrickowi. Sharp, to zawodnik z unikalnym talentem mający w swoim arsenale bardzo zagadkowe uderzenia. Momentami przypomina weterana, ale to jak podchodzi do spotkań budzi ogromny podziw. W Winter Classic zrobił miazgę notując 10 strzałów na bramkę. Na domiar tego wszystkiego w power play, gra w pierwszej linii z Toewsem, a ten podaję mu krążek jak na tacy. Jego gra jest groźna dla przeciwnika i nie traci chłodnego umysłu. Są takie mecze każdego zawodnika ,w którym nic nie wychodzi i strzelanie przychodzi z trudnością. Ale zauważyłem kolejną zależność którą i tu wykorzystuje. Sharp, dostaje dużo minut i jego team również słynie z tego, że tych strzałów oddaję ponad miarę. Sharp, obok Hossy notują tych strzałów na prawdę sporo. Ta linia to zupełne nieporozumienie, z pewnością potem będzie większa, dlatego GRAĆ! Jak ktoś nie czuje się pewny, to za niższą stawkę. Powiem więcej, Sharp w ostatnim meczu z Detroit oddał 4 strzały, jeszcze w kolejnym oddał aż ich 5! Mecz nie będzie spacerkiem, dlatego tu widzę swoje 5 minut dla Sharpa w jego najlepszym wykonaniu. O bramkę będzie trudno ale będzie utrudniał życie rywalom w tym dzisiejszym meczu. Fakt, że ostatnimi czasy na pięć meczy tylko raz z Nutkami pokrył linię bo oddał strzałów aż 7, ale wcale mnie to nie zraża. Dziś już inny rywal i inaczej będzie traktował to spotkanie sam Sharp. Linia na pewno taka, pod względem średniej ostatnich meczy ale jak dla mnie powinna być wyższa. Stawiam na minimum trzy &#39;&#39;szoty&#39;&#39; w wykonaniu Patricka, a czasem potrafi pokryć taką ilość już w 1 tercji. Próbujemy :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom