>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Anaheim Ducks- Tampa Bay Lightning
TB Lightning @ 2,07 Pinnacle
✅ 1:4 ✅

Dziś po raz kolejny idę w stronę value które widzę w kursie na Bolts. Spotkanie, tak jak w przypadku derbów Nowego Jorku 50 na 50. Obydwie drużyny pod formą bo jak inaczej nazwać 3 punkty na 10 w ostatnich 5 meczach Ducks i 5 na 10 Lightning? Dziś moim zdaniem 2 punkty z Honda Center wywiozą goście. Po pierwsze i najważniejsze w bramce Kaczek wystąpi niedoświadczony Gibson, ponieważ Andersen jest kontuzjowany a Bryzgałow spisuje się fatalnie. Myślę że taki goalie na najlepszą ofensywę ligi to za mało. W bramce Błyskawic Bishop, a więc nominalny starter drużyny z Florydy. Drugi argument to brak kontuzji kluczowych zawodników ponieważ w Ducks w IR widnieje Beleskey, który jest ważnym skrzydłowym w perspektywie strzelanych bramek. Kolejnym i ostatnim jest ubiegłotygodniowe bardzo pewne zwycięstwo nad Kaczkami 5:3. Dziś nie powinno być podobnie łatwo, jednak zwycięstwo Błyskawic jest bardziej możliwe niż to jak sugerują nam kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings
Klasyk już tej nocy, Kido wybrał sobie Sharpa przy linii 2.5, no to ja wybiorę sobie Tomasa Tatara z ekipy Red Wings.Przy czym linia na Słowaka to w sumie jedyne 1.5 Piszę jedyne ponieważ patrząc na to co Tatar potrafi zagrać to takie dwa strzały równie dobrze może zrobić w pierwszej tercji. Betsafe w sumie ma uzasadnienie na taką linie ponieważ Tatar w ostatnich 3 spotkaniach oddał zaledwie jeden strzał... Czy to znaczy że Tatar jest w słabszej dyspozycji ? Nie powiedziałbym, akurat ostatnie trzy mecze to trzy porażki z Pitts, Jets oraz Habbs, prócz Jets pozostałe ekipy to dość solidne defensywy, co więcej w rywalizacji z lepszymi, dość zaskakująco ale Red Wings zdobyli zaledwie jedną bramkę... Mecz z Hawks to całkiem inna para kaloszy tu zawsze emocji nie brakuje, w tym sezonie byliśmy świadkami dopiero jednego spotkania, w którym górą były Skrzydła 4:1 i właśnie w tym meczu Tatar oddał 6 strzałów, notując jedną bramkę. Inna sprawa to ustawienie linii, Tatar gra z Datsem oraz Helmem w drugiej linii, podobnie sprawa się ma jeśli chodzi o PP jest to drugi unit wraz z Datsem i Sheahanem. To jest mecz na przełamanie do DRW, 3 porażki z rzędu a więc wszyscy oczekują że dziś zobaczymy całkiem inne Detroit, które będzie agresywne i przede wszystkim dobrze zorganizowane w ofensywie. Myślę że Tatar znajdzie tu dla siebie miejsce na dwa strzały, on też nie grał nic wielkiego w tych trzech ostatnich spotkaniach. Mimo tego, że spotkanie będzie rozgrywane w Chicago wierzę że Detroit będzie stać na dobre zawody a co za tym idzie sporą ilość strzałów. W sumie na dobrą sprawę to w Detroit poza Tatarem i Nyqvistem takiej klasycznej piłkarskiej 9 nie ma do zdobywania bramek ;)
Tomas Tatar over 1.5 shots on goal / 2.10 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Riquelme ledwo co zakończył karierę zawodową i już pierwszy opisał typ, który właśnie miałem zamiar przedstawić. Szkoda, że na boisku nie był taki szybki jak forum, ale i tak genialny player. ;)
Ja również próbuję pograć coś ciekawego i jedyne spotkanie, które mnie w jakiś sposób interesuje to mecz pomiędzy Hawks i Wings. Gram przede wszystkim dlatego, że Wings ostatnio dali mi zarobić dzięki temu, że przegrali z Habs, więc kłujemy żelazo. ;)
Pod lupę biorę starego poczciwego Henia Zetterberga. Chłop to ikona Wings i chyba najbardziej rozpoznawalny hokeista tego zespołu. Dzisiaj spotkanie przeciwko Hawks, którzy jeśli tylko chcą to potrafią bronić genialnie. Zetterberg przydaje się bardziej w rozgrywaniu krążka, a jak to napisał JR08 to Nyquist i Tatar są zawodnikami najwięcej strzelającymi, dołączyłbym do tego grona Datsyuka, który ostatnio gra genialnie.
Ważny mecz o dużym ciężarze gatunkowym dla obydwu ekip, ale tutaj faworyzowałbym nieco mocniej ekipę z Illinois. Chicago powinno wygrać to spotkanie, zwłaszcza grając przed własną publicznością, żeby nie odstawać od czołówki.
Heniek co prawda lubi czasami postrzelać, ale w takim spotkaniu nie sądzę, żeby to on był główną strzelbą swojej drużyny. Facet potrafi oddać 4 strzały w meczu, ale zdarza się tak, że oddaje 1 bądź żadnego przy linii pokrytej przez jego zespół na poziomie 30 strzałów.
W meczach z Hawks idzie mu różnie, ale zazwyczaj grał underowo. Dzisiaj spodziewam się około 25 strzałów ekipy z Michigan.
Stawiam na under Henrika, tym bardziej, że grając na wyjazdach gra w kratkę. Raz pokrywa over w cuglach, by w następnym meczu oddać 1 strzał. Ostatnio linię pokrył bez problemu, więc tym razem spróbujemy zagrać na słabszą dyspozycję genialnego Szweda.
Henrik Zetterberg under 2,5 shots 1,90 betsson ✅1
Co ciekawe Wings oddali w reg. time równe 25 strzałów. ????
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning

Ostatnim przystankiem Lightning w czasie wyprawy do Kalifornii będzie Honda Center w Anaheim. Poprzednio dzisiejsi goście wyrwali komplet w San Jose, oraz nieznacznie ulegli w Staples Center aktualnym mistrzom. Jak zapewne nie trudno można zauważyć to właśnie Sharks aktualnie prezentują sie najsłabiej z trojga kalifornijskich potentatów. Ducks to na ten moment inna bajka, i mimo ostatniej porażki z Capitals nie można ich tutaj w żadnym razie lekceważyć. W bramce stanie ten, któremu jak najbardziej można dziś zaufać, a więć utalentowany netminder John Gibson. Przed swoim debiutem w NHL miał okazje zaliczyć udany episod na arenie międzynarodowej, także w mojej ocenie jest juz w 100 % gotowy by przejąć role startera w obliczu urazu Andersena. Co do Lightning to musze przyznać iż mimo dość przekonującej wygranej w SAP Center spisują sie dosyć niemrawo. Głównie mam na myśli tutaj Bishopa wraz z całą formacją defensywną, która najzwyczajniej gra bardzo pasywnie, co też będzie dziś furtką dla gospodarzy, by zrewanżować sie za porażke sprzed niespełna dwóch tygodni. Bez zbędnych ceregieli kieruje sie w strone gospodarzy.
Ducks OT 1,84 Pinnacle ⛔
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dallas Stars- San Jose Sharks
Sharks ML @ 2,00 Betsson
✅ 2:5 ✅

Dziś kolejny valuebet. Rano można było połapać nawet 2,09 ale na Betssonie i Betsyfie zachował się jeszcze kurs z dwójką z przodu. Dziś spotkanie nie 50 na 50 a 60 na 40 na korzyść Sharks.
Stars w tym sezonie zawodzą, bo patrząc na ekipę jaką posiadają PO to minimum. Pomimo 4 punktów do premiowanego miejsca szansę na postseason nie są duże. Ze składu wyleciała główna gwiazda zespołu czyli Tyler Seguin. O znaczeniu młodego Kanadyjczyka w ofensywie Stars nie trzeba raczej nikogo przekonywać. Absolutny lider z 29 bramkami i 30 asystami. Bez niego Jamie Benn, jedynie z kim może pograć to Spezza który dobrze zastępuje Tylera. Nie jest to jednak ta jakość jaką daje #91. Obsada bramki to kolejna niewiadoma. Ani Lehtonen ani Enroth nie gwarantują tego co może zaoferować Niemi.
Sharks walczą o PO i dziwne byłoby jeśli się nie załapią, chociaż już zostali wyrzuceni z tej magicznej ósemki. Na zachodzie jest jednak tak ciasno że nawet 12 drużyn może myśleć o walce o Stanleya. Rekiny od wielu drużyn różnią się tym że mają naprawdę mocną ofensywę i wielu zawodników którzy sami mogą rozstrzygnąć losy meczu. Co prawda nie najlepiej działają pod presją która obecnie na pewno jest, jednak trzeba się wziąć w garść i grać swoje. Dziś rywal teoretycznie dość wymagający ale nie wydaje mi się by mógł zagrozić gościom w wywiezieniu 2 punktów z Texasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dallas Stars - San Jose Sharks
Jamie Benn o ver 3,5 shots # 1,74 betsson ✅7

Kamillo opisał większość. Przychylam się do tego, że brak Seguina będzie odczuwalny. Ciężar gry spoczywa na kapitanie i wywiązuje się bardzo dobrze z tej roli. W ostatnim meczu pod nieobecność Tylera oddał 6 strzałów i ogólnie zagrał bardzo dobre zawody dokumentując je hat-trickiem. Strach pomyśleć co by się stało z Gwiazdami, gdyby wypadł im jeszcze Jamie. Warto zaznaczyć, że był bardzo aktywny na trudnym terenie w St. Louis, a jego Gwiazdy rozgromiły Nutki 4-1. Dzisiaj spotkanie z leciutko zapoconymi Rekinami, które ostatnio nie notują zbyt dobrych rezultatów. Linia dosyć biorąc pod uwagę klasę Jamiego i brak Tylera Seguina, czy Eavesa, który zawsze parę razy próbował strzelać. W ataku zabraknie jeszcze Hemsky&#39;ego oraz Nichushkina. Znowu zapowiada się około 20 minut Jamiego. Sądzę, że na własnej tafli Stars są w stanie oddać spokojnie ponad 30 SOG, a linia 3,5 wydaje się być bardzo zachęcająca do grubszego zagrania tego betu.
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
Patric Hornqvist under 2,5 shots # 1,90 betsson ✅2
Szwed nie jest główną strzelbą Pingwinów i przynajmniej w ostatnim czasie rzadko przekracza tę granicę. Gra sporo, 15 minut to wystarczająco czasu, aby pokryć tę linię. Problem tkwi w tym, że Patric nie ma takiego ciągu na bramkę, aby być w stanie częściej oddawać strzały na bramkę. Ostatnio strzelił gola i wydawało się, że ruszy z kopyta. Nic bardziej mylnego, kolejny raz tylko dwa gole. Dzisiaj mecz z Kurtkami, który dla Pens wbrew pozorom wcale nie musi być łatwy. Hornqvist to dosyć solidna firma, ale to nie na nim będzie spoczywał ciężar zdobywania bramek w dzisiejszym meczu.
Patric w ostatnich 10 meczach ledwie 3-krotnie przekraczał linię i to znacznie. Faktem jest, że ten zawodnik gra bardzo nierówno i raz na jakiś czas zdarzają mu się mecze, w których bombarduje bramkę rywala. Problem tkwi w tym, że nieraz nawet przy dużych chęciach strzela obok bramki, albo w dobrych sytuacjach podaje do partnerów, którzy najczęściej tracą krążek nie oddając strzału. Stawiam na kolejne nieco słabsze zawody Szweda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Washington Capitals - Winnipeg Jets

Caps po powrocie z Kalifornii z międzylądowaniem w Pittsburghu wracają na swoje śmieci w Verizon Center, gdzie dzisiejszego wieczoru podejmą gości z Manitoby. Jets w ostatnim czasie zanotowali lekki dołek, który w mojej ocenie bym mógł być skutkiem gorszej postawy Hutchinsona miedzy słupkami. Lecz z kolei po przyjściu Myersa i Stafforda cały team notuje widoczny progres i jest na dobrej drodze by zagrać wkońcu w upragnionych playoffach. Szkoleniowiec Maurice w bramce na dzisiejsze spotkanie awizował Pavelca. Jaki jest poziom prezentowany przez Ondreja to raczej nie musze już tego przypominać, jednakże w każdym razie powinien on być na dziś lepszą opcją od wybitego z rytmu Hutchinsona. Po stronie gospodarzy rzecz jasna zobaczymy Holtbiego, który broni równo, ale przyczajeni Jets zapewne niemiło go dziś zaskoczą. Goście z ostatnimi roszadami w składzie stali sie zauważalnie lepszym zespołem, co dziś zobaczymy na tle stołecznej ekipy. Caps od niepamiętnych czasów są znani jako jezdzcy bez głów, czyli team grający byle do przodu, właściwie bez defensywy jako takiej. Jets mimo obecności Pavelca w bramce bedą dziś w dobrej sytuacji, aby pokazać swoje nowe oblicze i zdobyć Verizon Center. Celuje w Odrzutowce.

Jets OT 2,44 Pinnacle ⛔
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
NY Islanders - Nashville Predators ✅✅
Typ: over 5,5
Kurs: 1.90 Bet365

A ja dalej swoje, idę w zaparte z overem w meczu Wyspiarzy. Dzisiejsi przeciwnicy prowadzą w konferencji zachodniej, są drużyną tracącą mało bramek a swoje okazje lubią wykorzystywać. Liczę że ustrzelą 4 bramki tracącej sporo goli defensywie Islanders, a Nowojorczycy odpłacą się chociaż dwiema. H2h na niekorzyść mojego typu, jednak każdy mecz jest inny i liczę na dzisiejszy sukces
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj troszeczkę wcześniej naskrobię, bo dzisiaj wiadomo, piąteczek, piątunio i później może nie być czasu.
Calgary Flames - Anaheim Ducks
Corey Perry over 2,5 SOG 1,85 betsson ✅3
Over 5,5 goals 2,10 betsson ✅9
Ostatnio Corey w nieco słabszej formie, w ostatnich pięciu spotkaniach pokrył linię zaledwie raz, ale za to w jakim stylu. W meczu z Caps bombardował bramkę stołecznych próbując aż 10-krotnie! Kaczory ostatnio w nieco słabszej dyspozycji, widać przede wszystkim brak Andersena. Bryz w takiej formie, że szkoda gadać, więc trzeba braki w obronie nadrabiać grą w ataku. Szczerze mówiąc to Kaczorom brakuje na tą chwilę lidera. Getzlaf cały czas underowo, jest cieniem samego siebie, a i dyspozycja Perry&#39;ego pozostawia ostatnio wiele do życzenia. W ostatnim meczu Perry nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę, więc sądzę, że podminowany swoim ostatnim występem będzie chciał udowodnić, że był to wypadek przy pracy, tym bardziej, że w linii ataku zabraknie ostatnio dobrze dysponowanego Beleskeya.
Ducks grają ostatnio mizernie, a mecz z Płomieniami może być tym na przełamanie, chociaż szczerze mówiąc niezbyt w to wierzę. Gospodarze w tym sezonie grają bardzo równo i potrafią strzelać gole. Wydawało się, że odejście Cammalleriego rozsypie tę drużynę dokumentnie, tak się jednak nie stało. Są w stanie strzelać wiele goli, ale ostatnie występy nie napawają optymizmem. Brakuje przede wszystkim dobrej gry w obronie. Przede wszystkim nie ma Andersena, ale ze składu wypadł te czołowy ostatnio gracz Sami Vatanen. Także występ Hampusa Lindholma jest określany jako Game-Time Decision.
Przy tych osłabieniach wystawienie kursu 2.10 na minimum 6 goli w meczu wydaje się być pomyłką ze strony betsson. Być może tylko podpuszczają, ale ja w to wchodzę z zamkniętymi oczami.

New Jersey Devils - Vancouver Canucks
Mike Cammalleri over 2 SOG 1,84 betsson ✅3
Kolejny bet, na który od razu zwróciłem uwagę. 2 strzały do zwrotu, więc wchodze bez zastanowiena. Mike to zawodnik na tyle aktywny, że linię do zwrotu jest w stanie pokryć w pierwszej tercji.
Diabły ostatnio straaaaaasznie męczą. Sorry Sparki, ale ciężko się ogląda mecze ekipy z Newark. Faktem jest, że ostatnio wygrali z Szablami po ciężkim meczu i to im trzeba oddać, bo takie mecze też trzeba umieć wygrywać. Ostatnio mało goli i mało strzałów Mike&#39;a. Ale trzeba też zobaczyć z kim grały Diabły. Przede wszystkim Hawks i Preds, czyli drużyny zaliczające się do najlepiej broniących w lidze, często zamykające strefy w okolicach linii niebieskiej, i nie pozwalające często na więcej niż na wstrzelenie krążka w ich strefę obronną. Dzisiaj powinno być inaczej, bo Orki to ekipa grająca bardziej otwarty hokej oparty przede wszystkim na braciach Sedin i na bardzo aktywnym w delegacjach Vrbacie. Ostatnie mecze Orek oglądałem z zaciekawieniem. jest to ekipa płynnie przechodząca z obrony do ataku, grająca &#39;hokej na tak&#39;.
Z tego tytułu Diabły powinny mieć częściej otwartą drogę do bramki, a wydaje mi się, że w takim spotkaniu linia 2 na Cammalleriego to gruba przesada i osobiście obraziłbym się na jego miejscu na bukmacherów, że tak go nie doceniają.
Powodzenia wszystkim i życzę udanego wieczoru! :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Widzę że udzieliło się stawianie na strzały zawodników, bo to prawie żyła złota ;) i dobrze, trzeba grać takie bety bo na prawdę dają zarobić i są bardzo dobre do stawiania. Jeśli ktoś choć trochę się zna na zawodnikach, to można piękne pieniążki zarobić ???? Najlepiej jest jak drużyna wygrywa, (a zawodnik która drużyna przegrywa) musi po prostu nacierać i za wszelką cenę wygrać. Choć i tak samo jest jak drużyna wygrywa to też zawodnicy grają swoje najlepsze zawody. Trzeba mieć też dobre przeczucie i być obeznany w formach zawodników. Wiedzieć kto gra, kto kontuzjowany kto kogo zastępuję i można wybrać interesujący bet. Szkoda, że anulowali zakłady z tamtego sezonu na betssonie ilość obron bramkarza. Pamiętam jak na Millera w tamtym sezonie co mecz to księgowane było ;). Na nockę coś zapodam, ale późnym wieczorem.
E: Podpowiem coś wam jeszcze jak już gracie moich strzelców :razz: piszcie na czacie, kogo chcecie sobie na własne życzenie na zawodnika to wam go wystawia i czasem na prawdę bardzo często wystawiają linie niskie ???? i atakować. Przykład? wczoraj Plekaniec... choć zdążyłem pograć i go mam w swoim temacie, to tu nie analizowałem z braku czasu, ale betsson robi dobrą robotę jeśli chodzi o zawodników ???? może dziś nawet i ja jakieś specjalne zamówienie tam złożę, albo na jutro noc bo też dobre meczyki są :cool:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Kido złóż im propozycję wystawienia linii na Giontę. ;) Pograłem jego gola w ziemniaku po kursie 4.80. Wysoki, ale warto zaryzykować. Btw. dobrze, że pisałeś typy na zawodników, wiele osób pewnie nie wiedziało, że są w betsson takie bety. ;)
Good job man. ;&gt;
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Deep @ nastęnym razem będe miał to na uwadze, takie wiadomosci do nich lepiej pisać za dnia, bo angielski support nie zawsze jest taki chojny ;)&gt;
Buffalo Sabres - New York Rangers
Goście strzelą we wszystkich trzech tercjach @ 3,10 Betsson !
⛔ ???? mało brakowało ????
Wczoraj chciałem postawić taką optykę na Stołecznych i potem żałowałem, bo miałem dobre przeczucie, dziś jednak pobawię się w taki kursik, u Rangersów. Szable to ekipa strasznie chaotyczna i do tego skład jakie mają dzisiejsze gospodarze nie budzi strachu ani nie sieje jakiejś specjalnej rywalizacji z przeciwnikami, bo nie mają zawodnika który mógłby wszystko wykańczać pomimo że zdarzają im się wygrane po ciężkich mękach. Pomimo że wzmocnili się w Kane&#39;a, z Jets. Ten już zawodnik o nieco lepszych atutach w swoich umiejętnościach. Z odrzutowcami, potrafił nawet w meczu oddać 12 strzałów, a w tym jeszcze nie zdołać bramki. Tutaj raczej będzie najlepszym zawodnikiem Sabres, ale czy się dobrze za klimatyzuje? Zobaczymy. Ja dziś sobie zaufam Strażnikom. Nie dawno przegrali z Orkami, dość pechowo bo po karnych a sam mecz wyglądał całkiem nieźle. Orki jednak postanowili zagrać to co potrafią najlepiej. Bliźniacy się odblokowali, trochę punktów zdobyli, a pomimo to dzisiaj już są w Jersey. Pod lupę dzisiaj biorę Strażników, którzy jeszcze jak dobrze pamiętam 2 lata temu grali w finale z Jersey, w finale. Gdzie polegli, po golu Henrique. Kapitalny mecz, co tam się w ogóle działo. Pamiętam, że już od tamtego meczu zacząłem się interesować NHL-em. Strażnicy mają w swoim rosterze kapitalnych zawodników wręcz bogatych w swoje umiejętności. Nash gra na solidnych obrotach, Stepan też swoje oddaje, Hagelin nawet zaczął punktować. Zucarello niski zwinny, wariat który wszędzie się praktycznie zmieści aby załamać bramkarza rywali. Na pewno Strażnicy po wczorajszej pechowej porażce po SO, dziś będą dyktować warunki w meczu z Szablami. Bo jeśli przegrają to będą dopiero ... może nie dokończę, próbujemy dziś coś takiego, bo kurs piękny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
St Louis Blues - Boston Bruins

Bruins powracający na tarczy z zachodniej Kanady zawitają dziś do Missouri, gdzie zmierzą sie z tamtejszymi Blues. Kryzys gościom daje sie co raz dotkliwiej we znaki, gdyż zawodzącego Raska zmieni dziś w bramce żółtodziób Subban. Czarnoskóry netminder zaliczy tym samym swój debiut na taflach NHL. W mojej osobistej ocenie debiut przypadł mu w delikatnie mówiąc w nie najlepszym momencie. Bruins przegrywający z ekipą pokroju Oilers to jak dotąd niespotykany widok i daje to do myślenia szczególnie, iż dziś goście zagrają na gorącym terenie w St Louis, gdzie miejscowy zespół jest jednym z najlepszych defensywnych kolektywów w lidze, jakże innym od bezgłowych Nafciarzy. Obrona Bruins wraz z liderem Zdeno Charą prezentuje sie tragicznie i na tafli w St Louis na pewno nie zobaczymy nagłego przebudzenia. Gospodarze mimo nieobecności Shattekirka nadal potrafią zagrać bardzo szczelnie na tyłach, wiec zatrzymanie dzisiejszych rywali będzie stosunkowo proste. Nieopierzony Subban zostanie podziurawiony, a jego team przeleje czare goryczy niepowodzeń ostatniego okresu. Bez cienia wątpliwości kieruje sie regulaminowo w gospodarzy.
Blues 60&#39; 2,02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Piscatella dzisiaj dostaje &quot;dziękuję&quot; ode mnie, gdyż dzisiejszy typ pokrywa się z moim. Ostatnio dostrzegam słabą skuteczność, mam nadzieję, że dzisiaj się to odwróci ????

Dodatkowo dorzucam zwycięstwo Rangersów. Nowojorczycy spisują się znacznie lepiej od Szabelek, i mimo obcego gruntu przeczuwam ich wygraną

Obowiązkowo także, lecz to dopiero o godzinie 18:30, leci overek na Wyspiarzy z Nowego Jorku ????

Typy:
St. Louis Blues - Boston Bruins Typ: Blues kurs: 1.57 ✅✅
Buffalo Sabres - NY Rangers Typ: Rangers kurs: 1.40 ✅✅
Washington Capitals - NY Islanders Typ: Over 5,5 kurs: 2.00 ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
St Louis Blues- Pittsburgh Penguins
Blues ML @ 1,79 Pinnacle
⛔ 2:4 ⛔

Dziś trochę niższy kurs niż zwykle ale 79% mojej stawki w pełni mnie zadowala.
Pingwiny ostatnio grają strasznie niemrawo i mocno mnie to irytuje ponieważ mocno kibicuję Sidowi w klasyfikacji kanadyjskiej. Postawa lidera gości jak i kolegów pozostawia wiele do życzenia. Ostatnie 5 spotkań to zaledwie 5 punktów co przy 8 Blues wygląda strasznie słabo. Tak jak już wspomniałem bardzo słabo funkcjonuje Crosby. Ostatnie punkty zdobył on 4 spotkania temu, przy okazji ostatniego zwycięstwa Pingwinów. Jak widać, postawa ekipy Johnstona, bardzo mocno uzależniona jest od dyspozycji wspaniałego Kanadyjczyka. To że jednak jest on bez formy nie oznacza że nie odpali chociażby dzisiaj, i tego tak naprawdę najbardziej się boję, chociaż wydaje się że Sid na dobre zapadł w zimowy sen. W bramce zapewne zagra Fleury który pomimo że radzi sobie nie najgorzej, mnie jakoś nie przekonuje. Powiem więcej, osobiście cenię sobie wyżej postawę obydwóch goalie Blues.
Nutki to drużyna którą można śmiało stawiać w kolejce do Stanleya. Praktycznie przez cały sezon równa i wysoka forma, dwóch bardzo dobrych bramkarzy a także siła ofensywna. Moim zdaniem jest to jedna z bardziej kompletnych drużyn w lidze. Świetnie zbalansowana ofensywa z defensywą + znakomici goalie. Ponadto znakomita forma Tarasenki który gra na dobrym koksie w tym sezonie a także Steena czy Schwartza. U siebie znakomita postawa, z wyjątkiem małych wypadków przy pracy jak porażka ze Stars 4:1. W bramce zagra dziś Elliott a więc ten bardziej doświadczony i lepszy bramkarz niż Allen a tym bardziej Fleury. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak zwycięstwo Nutek.
 
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Znowu jadziem na strzelców. ;)
Washington Capitals - New York Islanders
Nicklas Bäckström over 2 SOG 1,85 betsson ZWROT
Gram, póki nie wzrasta, bo jak dla mnie to promocyjna linia. Dwa strzały do zwrotu? Chyba troszeczkę ponosi tych Szwedów. Tak nie doceniać swojego rodaka? Rozumiem, że Nicklas w klasyfikacji strzałów nie ma w ogóle podjazdu do Owcy, ale halo! Szwed też potrafi strzelać i to nie tylko 5v5, a nawet w przewadze, co w przypadku z gry z Owcą nie jest wcale takie oczywiste i proste w realizacji. Ostatnie mecze to wręcz kanonada strzelecka Nicklasa. W meczach z Pens i Jets oddał 4 i 5 strzałów. Bardzo dobre statystyki. Mecz z Isles to z pewnością nie będzie stanie mecz obron i okopywanie się w okolicach własnej bramki. Wszyscy liczą na otwarte widowisko i takie zapewne będzie, bo obydwie ekipy znacznie lepiej czują się w grze ofensywnej niż obronnej. Caps zawsze grają agresywnie i próbują dużo strzelać, ich mecze ogląda się bardzo ciekawie. Grając u siebie będą chcieli zaatakować od początku spotkania i oddać ponad 30 strzałów na bramkę Isles, a Nicklas też z pewnością będzie miał swoje szanse, tym bardziej, że ostatnio jest naprawdę bardzo dobrze dysponowany.
E: DZIĘKI KAMILLO ZA CZUJNOŚĆ. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Florida Panthers

Ekipa z Sunrise kontynuuje trip po Kanadziei tym razem zawita do stolicy by zmierzyć sie z tamtejszymi Senatorami. Goście jak dotychczas w trakcie tego tripu ograli rozbitych Leafs oraz zdobyli cieżki teren w Montrealu. Tym razem w moim przekonaniu rywal również nie jest trudny, gdyż gospodarze drugi raz pod rząd zagrają z trzecim bramkarzem. Ten że ów Hammond zaliczył świetny debiut w prestiżowym zwycięstwie nad Canadiens. Dziś jednak emocje już niewątpliwie opadły i powróci do tego co prezentował wcześniej, a zatem postaci animowej bez większych szans na dłuższy angaż w lidze. Panthers z doświadczonym Luongo w bramce będą dziś napewno trudniejszym rywalem, niż bujający myślami w obłokach gracze z Montrealu. Goście mają jeszcze spore szanse na playoffy, co też udowodnili ostatnimi dwoma wygranymi. Dziś pora na trzeci akt i kolejny komplet nad borykającymi sie z problemami Senators.
Panthers OT 1,91 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dallas Stars - Detroit Red Wings
Detroit Red Wings OT @ 1,81 Betsson !

✅ 6:7 OT ✅ CO ZA MECZ :!: ???? ✅

Na dzisiejszą nockę Polskiego czasu wybieram spotkanie rozgrywane w Dallas. Gdzie tutejsi gwiazdki będą gościć na swoim lodzie Skrzydła. Z powodu kontuzji, nie zobaczymy dalej Seguina w ekipie gospodarzy. Choć jakoś do końca nie widać specjalnej odczuwalności nad Tylerkiem. Doskonałe zawody gra Benn. Co mecz, to jakiś ważny punkt, a nawet ukuł hattricka podczas nieobecności najlepszego strzeleckiego snajpera Stars. Grają solidnie, choć czasem bardzo usypiająco. Wygrana z Nutkami na ich terenie trzeba jednak pogratulować im walki i nieustępliwości, bo już po 1T mieli trzy gole na koncie. Dziś po drugiej stronie bardzo doświadczona ekipa i bogata w trofea. Ostatni mecz w Chicago kapitalne zawody, pomimo że mecz był zacięty do samych karnych. Tatar genialna postawa w ofensywie, gra chyba sezon życia. Kapitan skrzydeł nie co ściszony ostatnimi czasy, ale on w każdej chwili może oddać decydujący szot i dzięki niemu zapieczętować wygraną dla zespołu Wings. Nyquist ostatnio nawet bez strzału, ale i w tym zawodniku drzemie potencjał. Zobaczymy dzisiaj Howarda między słupkami gościa, a w bramce gospodarzy Lehtonen. Niewątpliwie będzie to również spotkanie bramkarzy, bo i jeden i drugi mają wiele do powiedzenia. Mam nieodparte wrażenie, że ostatnio Skrzydła grają lepiej w delegacjach niż u siebie w domu, dlatego i tutaj h2h jest na ich korzyść. Gram na gości.
 
deepred 869,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Chicago Blackhawks - Boston Bruins
Marian Hossa under 3 SOG 1,85 betsson ✅2
Spotkanie, które spokojnie mogłoby być finałem NHL. Jeszcze przed tym sezonem wydawało mi się, że tak właśnie będzie. Tym czasem Bruins są bardzo dalecy od formy z poprzedniego sezonu, gdzie wygrali kilkanaście spotkań z rzędu mniej więcej w tej fazie sezonu. Aktualnie mają sześć porażek z rzędu i dzisiaj ciężko przypuszczać, żeby wygrali w Illinois.
Jastrzębie mają bardzo wyrównaną linie ataku, Bruins rzadko kiedy dają się jakoś mocno zepchnąć do obrony, a i sam Hossa nie jest typowym killerem. Linia ciekawa do zaatakowania, tym bardziej, że żeby wygrać z Bruins trzeba mieć bardzo wyrównany roster, a zagrożenie musi napływać z każdej strony. Bardziej spodziewam się tutaj ostrzeliwania bramki przez Kane&#39;a czy Sharpa, aniżeli przez Hossę.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Buffalo Sabres - Nashville Predators
Preds &#39;60 reg time @ 1,67 William Hill

NO COMENTTTT! ???? ???? Predsy... jak można grać tak ciapowato? ;) ⛔ ????

O ekipie Sabres już wielokrotnie opisywałem, jaka to jest drużyna. I choć nie mam nic dodania, powiem tylko tyle, że tak zagubionej dawno drużyny nie widziałem. Musi się na prawdę zdarzyć cud, żeby dzisiaj Szable wygrały z Drapieżcami. Preds, to już o niebo silniejsza i lepsza ekipa, zbudowana z kapitalnych graczy, którzy grają z głową i ich gra jest solidniejsza niż ta jaka była w tamtym roku. To co wyprawia goalie między słupkami Rinne jest mistrzostwem, jakie on wyłapuje obrony. Sam mam kilka jego obron na dysku i oglądam to z czystą pasja. Bramkarz Preds, jak na moje to teraz jest najlepszym bramkarzem w lidze. Nie tylko mówię o tym z jaką gracja on broni wręcz &#39;pewne gole&#39; ale to z jakim on temperamentem wchodzi w mecz, żeby obronić swój team jest genialne. Preds mają to do siebie, że uwielbiają usypiać rywala, a po ostatnim niefortunnym dla nich meczu podejdą do meczu w Buffalo bardzo poważnie (mimo, że rywal mizerny) i zmiotą ich jak tylko się da z największym wynikiem. Weber, kolejna kluczowa postać. Mocne ogniwo w defensywie, dużo razy uderza z niebieskiej a i podczas power play wie kiedy odpalić swój ulubiony &#39;fire&#39; Forsberg trochę forma poniżej oczekiwań, ale i ten nie powiedział swojego słowa do końca bo sezon się jeszcze nie skończył. Smith, Josi duet podczas którego jak tylko grają w swoim zestawieniu i jest gra w przewadze, to albo jeden asystuje albo drugi strzela. Spodziewam się dzisiaj pewnego zwycięstwa Preds, w regulaminowm czasie, bo wątpię by chcieli się bawić w OT czy SO. Ostatni mecz to historia, dziś przed nimi przystanek w Buffalo, który muszą zaliczyć. Nie ma innej opcji! Stawiam na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom