>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
mark1973 781,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dzis interesuje kilka spotkań: bedzie krótko wybaczcie
Devils - Canadiens
Price w bramce Habs to duzy atut, potrafi ukraść mecz, Canadiens w delegacji dobrze sie spisuja a teren gospodarzy im lezy
Habs 60 kurs 2,91
Hurricanes-Maple Leafs
Huragany u siebie groźne ale u Lisci wiecej jakosci mimo braku Matthewsa
Leafs 60&#39; kurs 2,43
Penguins - Stars
Wraca Crosby, przedostatnie dwa dni nie trenował Małkin, czy wszystko znów wróci do normy, nie jestem przekonany, Stars w ofensywie to jak sie rozkrecą to robia miazge
Stars 60 kurs 3,6
Wild - Sens
Senators to nieprzewidywalna druzyna w ofensywie grozna, po ostatnim wyskoku bramka i defensywa do poprawy i bedzie dobrze bo Wild sa do ogrania
Sens 60 kurs 4,45
Dorzucam jeszcze
Ducks - Canucks
Orki od 6 meczy bez zwyciestwa, ta druzzyna potrafi zaskoczyc w najmniej oczekiwanym momencie, typ na przełamanie
Nucks 60 kurs 3,2
wszystkie fortuna
EDIT: Dzis niestety jak rzadko , żaden z wiekszych dogów nie wygrał, tylko faworyci bukmacherów⛔⛔⛔
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
Typ:
Leafs w regulaminowym czasie
Kurs: 2.43 Unibet
Lecimy z kolejna nocka z NHL . Dzis z kolei oferta jest bogata i jest z czego wybierac. Dosc dlugi czas zastanawialem sie na ktory mecz postawic jednak wybor padl na mecz miedzy Hurricanes a Leafs.
Toronto gra swietnie , notuja cztery zwyciestwa z rzedu i prowadza w Konferencji Wschodniej z 30pkt.
Co przyciaga wzrok ? A to ze Toronto swietnie radzi sobie na wyjazdach , poniesli zaledwie 1 porazke z Boston Bruins gdzie srogo polegli az 5:1.
W ostatnim meczu wygrali 4:2 z Kurtkami choc juz po pierwszej tercji mieli do odrobienia dwie bramki. Pomimo braku Matthewsa wciaz radza sobie bardzo dobrze.
Jesli chodzi o Caroline graja w kratke , 10 miejsce z 21pkt na koncie. Ostatni mecz wygrany ze slabymi Devilsami 2:1 , wczesnie porazka z Jackets az 1:4 . Jak poradza sobie w kolejnym meczu na swojej tafli ? Sadze ze w tej chwili Leafs jest na fali i pokaza rowniez w tym meczu jak dobrze radza sobie na wyjazdach .
Dziwi mnie ze nikt nie opisal jeszcze tego meczu dlatego korzystam z szansy i typuje na gosci ! ????
Do konkursu podaje typ odwazniejszy na wygrana Toronto w reg. czasie bo kurs zacheca i grzech nie skorzystac , po za tym patrzac na ich mecze to raczej unikaja dogrywek i staraja sie rozstrzygac mecz w podstawowym czasie.

POLECAM!!!
Przecież te NHL w regular season to maszyna losująca. Co z tego, że Toronto ma świetną serię? To żaden argument. Każda seria musi się kiedyś skończyć.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Jak każda dyscyplina. jakby to było proste to nikt by nie pracował tylko sobie zakłady obstawiał i z tego żył.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przecież te NHL w regular season to maszyna losująca. Co z tego, że Toronto ma świetną serię? To żaden argument. Każda seria musi się kiedyś skończyć.
Masz rację. NHL to najtrudniejsza liga jeśli chodzi o typowanie, ale maszyną losującą bym jej nie nazwał. Jeśli poświęcisz sporo czasu na oglądanie spotkań, wyciągniesz odpowiednie wnioski i dobierzesz właściwe zdarzenia to masz dużą szansę wyjść na plus. Ja osobiście nie traktuje NHL jako głównego źródła zysku, ale znam ludzi (nie wielu, ale jednak) którzy skupiają się głównie na tej lidze i rzadko są na minusie. Jak napisał kolega wyżej - nie ma takiego sportu, który można przewidzieć w stu procentach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja tylko dodam ze z NHL jest dla mnie bardziej zyskowna nizeli piłka nożna która tez czasem obstawiam. Nie gram żadnych zakładów poniżej kursu 1,7.
Dla przykładu moje staty z Listopada:
| NHL 18-19
| November 23-13 +19.42U
A wiec można zarobić
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Wild - Jets
Typ: Wild ML - 1,8 na fortunie
Na jutro proponuję Minnesotę. Od kilku sezonów bardzo fajny skład i efektowna gra, ambicje wzrosły, ale niestety w post season ciągle czegoś brakuje. Od 3 lat odpadają już w pierwszej rundzie (w zeszłym roku odpadli właśnie z Jets). Czy to jest sezon kiedy uda im się wreszcie zajść wyżej? Ja myślę, że tak. Tacy zawodnicy jak Parise, Granlund, Niederreriter czy doświadczony Koivu to fajna składanka. W bramce niezłe liczby kręci Dubnyk (92,1 %). Jutro grają z trudnym rywalem, który wczoraj dostał baty od Calgary, ale z tego co czytałem zagrali całkiem dobry mecz. Jets dotychczas grali dużo u siebie, na wyjeździe na razie 4/8. Wild w ostatnim spotkaniu pokonali Senators 6-4. Ostatnie 3 mecze Minnesota oddaje dużo strzałow, 40, 39 i 34. To dobry prognostyk ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Florida Panthers
Typ:
Panthers z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.20 Unibet
Po tęgim laniu 7:3 od Tampy w ostatnim meczu dzis Pantery zmierza sie z Carolina ktora zas zaskakujaco dobrze poradzila sobie w meczu z Leafs ktorych pokonala az 5:2 . Hurricanes zdominowala 1. tercje oddajac az 29 strzaly na bramke ! Ten mecz napewno wiele wysilku ich kosztowal i wydaje mi sie ze wystrzelali sie az nad to dlatego dzis ide w strone przelamania Florydy . Moze ten mecz wlasnie bedzie dla nich powrotem na zwycieska droge bo przeciez pamietamy jaka jeszcze cztery mecze temu mieli znakomita passe pieciu zwyciestw z rzedu.
Kurs na Pantery z OT jest naprawde kuszacy i godny ryzyka.

POLECAM!!!
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Dziś znowu spróbujemy kanadyjke ;)Jeśli zaśmiecam temat proszę admina o usunięcie posta...
Kempný M. (Caps) +0,5 @3,15✅
Barkov A. (Florida) +0,5 @1,5⛔
Mayfield S. (Islanders) +0,5 @2,45✅
Girard S. (Colorado) +0,5 @2,4⛔
Rust B. (Pittsburgh) +0,5 @2,45⛔
Connor Kyle (Winnipeg) +0,5 @1,6✅
Petry J. (Montreal) +0,5 @1,77⛔
PS aktywność ma do siebie że nie zawsze się sprawdza. Typuje kto ostatnio sporo grał i jakie ma staty i głównie bazuje na przeczuciu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Teoretycznie mógłbyś napisać kilka zdań dlaczego akurat tych zawodników wybrałeś, ale pewnie każde zdanie brzmiało by: &quot;Zawodnik jest ostatnio aktywny i myślę, że dzisiaj zdobędzie minimum punkt&quot; ???? Swoją drogą wczoraj znajomy polecił mi eTOTO i muszę przyznać że mają ciekawe zakłady na hokej:
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Arizona Coyotes- Calgary Flames
Typ:
over 5,5
kurs- 1,91 ETOTO
Flames strzelali z łatwością łącznie 17 goli w ciągu trzech ostatnich zwycięskich spotkaniach. Wczoraj jednak pierwszy raz zanotowali porazke do zera.
Spodziewam się, że Flames wleci w tę grę i spróbuje odzyskać swój sposób punktowania, a także oczekuję silniejszego wysiłku ze strony Kojotów. Chciałem zagrać Calgary win, ale po tym, jak w tym roku po raz pierwszy zanotowali shutout idę w over, licząc na Kojoty, którzy przeżywają 3 serie porażek, wszystkie w domu, Mam nadzieje ze postawia się trochę rywalowi i bedzie overek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
Lightning -1.0 @2,17 ✅✅✅
Nashville Predators - Anaheim Ducks
Preds -1.0 @1,85 ✅✅✅
AKO @4,01 ✅✅✅
W nocy wszedł dubel z NHL, przed chwilą dubel z Rosji więc nie wypada zmarnować dobrej passy i zagrać kolejny. Będzie krótko. Wybrałem dwie drużyny, które bardzo dobrze radzą sobie u siebie, a terminarz tak się złożył, że obydwie mają dzisiaj przeciwników fatalnie radzących sobie na wyjazdach. Pierwsza para to Tampa - New Jersey. Bolts w ostatnich pięciu meczach domowych zaliczyli cztery zwycięstwa w czasie regulaminowym. Devils z kolei zanotowali tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych. Dodam, że ostatnie pięć spotkań tych zespołów na Amalie Arena kończyło się zwycięstwem Lightning czterokrotnie. Kolejna para to Nashville - Ducks. Tutaj może być trudniej mimo tego że kurs na gospodarzy jest niższy niż w poprzednim spotkaniu. Pięć ostatnich domowych meczy Preds to pięć pewnych zwycięstw. Natomiast pięć ostatnich wyjazdów Ducks - pięć porażek. Bilans spotkań bezpśrednich także na korzyść Nashville. Mam tylko nadzieję, że dzisiaj nie nastąpi przełamanie którejś z przyjezdnych drużyn ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
Lightning -1.0 @2,17 ✅✅✅
Nashville Predators - Anaheim Ducks
Preds -1.0 @1,85 ✅✅✅
AKO @4,01 ✅✅✅
W nocy wszedł dubel z NHL, przed chwilą dubel z Rosji więc nie wypada zmarnować dobrej passy i zagrać kolejny. Będzie krótko. Wybrałem dwie drużyny, które bardzo dobrze radzą sobie u siebie, a terminarz tak się złożył, że obydwie mają dzisiaj przeciwników fatalnie radzących sobie na wyjazdach. Pierwsza para to Tampa - New Jersey. Bolts w ostatnich pięciu meczach domowych zaliczyli cztery zwycięstwa w czasie regulaminowym. Devils z kolei zanotowali tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych. Dodam, że ostatnie pięć spotkań tych zespołów na Amalie Arena kończyło się zwycięstwem Lightning czterokrotnie. Kolejna para to Nashville - Ducks. Tutaj może być trudniej mimo tego że kurs na gospodarzy jest niższy niż w poprzednim spotkaniu. Pięć ostatnich domowych meczy Preds to pięć pewnych zwycięstw. Natomiast pięć ostatnich wyjazdów Ducks - pięć porażek. Bilans spotkań bezpśrednich także na korzyść Nashville. Mam tylko nadzieję, że dzisiaj nie nastąpi przełamanie którejś z przyjezdnych drużyn ????
Grałem to. A do drugiego AKO jeszcze Olilers dorzuciłem
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
A wracając do etoto to niezawiedz się przy wypłacie bo może okazać się nie wykonalna
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Weryfikacja klienta do wypłaty jest kłopotliwa i sprawiają wiele problemów z rozliczaniem bonusów i ich wypłacania. Suport tragiczny. Ale może ty będziesz miał więcej szczęścia
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
typki na noc
Knights w incl OT/SO
Canadiens w incl OT/SO
Wild w reg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom