>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Capitals - Blue Jackets
Owieczkin strzeli bramkę i Capitals wygrają spotkanie @3,70 Unibet ⛔⛔⛔
Kolejny raz spróbujemy zakładu w kierunku moich ulubieńców. Ostatnie spotkanie Stołecznych z Pingwinami nie należało do najlepszych, mimo to zdołali odnieść zwycięstwo. To druga pod rząd wygrana na swoim lodowisku. Dzisiaj kolejny raz zagrają na Capital One Arena - tym razem z zespołem z Columbus. Wydaje mi się, że znajdzie tu zastosowanie tak zwane &quot;prawo serii&quot; i Caps odniosą trzecie z rzędu zwycięstwo. W przekonaniu utwierdza mnie fakt, że gospodarze mają &quot;patent&quot; na Jackets. Graczom z Columbus bardzo trudno gra się z zespołem ze stolicy. Potwierdza to H2H - cztery ostatnie spotkania obu drużyn to cztery zwyciętwa Capitals. Kolejnym argumentem &quot;za&quot; jest to, że gospodarze ewidentnie wskakują na swój optymalny poziom. Ich gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale widać dużą różnicę między tym co pokazują teraz, a tym co grali na początku sezonu. Z kolei goście grają bardzo nie równo. U siebie wyglądają nieco lepiej, ale na wyjazdach już nie spisują się tak dobrze. Warto wspomnieć, że Caps - mimo słabej gry na początku sezonu - tylko raz przegrali u siebie w regulaminowym czasie. Do typu na zwycięstwo gospodarzy dodaję strzelca - Alexa Owieczkina - ma on na koncie 12 bramek co daje mu (wraz z Kanem, Meierem i Pastrnakiem) pozycję lidera w klasyfikacji strzelców. Co więcej - Capitals są zespołem najlepiej radzącym sobie w przewadze, a Owieczkin ustawiony na lewym buliku jest jak prawdziwa strzelba. Potwierdzają to jego bramki (6/12) strzelone podczas power play, których ma najwięcej (ex equo z Kuznetsovem i Laine) w lidze. Powodzenia!
UWAGA! Typ konkursowy - dla bezpieczeństwa proponuję zagrać: Capitals &#39;60 @2,17
EDIT: Ostrożnie z typem na Washington. Z powodu kontuzji Carlsona, zadebiutuje 21-letni Siegenthaler - obrońca z AHL.

Oprócz tego spotkania spróbuję pograć jeszcze Jets. Ich rywal - Colorado Avalanche - przeżywa właśnie mały kryzys formy. Cztery porażki z rzędu. Natomiast Winnipeg wrócili z Finalndii gdzie grali z Panterami - raz wygrali i raz przegrali. Martwi mnie trochę to, że Jets nie grali przez tydzień co może zachwiać ich rytmem meczowym, ale z drugiej strony Colorado nie potrafi grać z Jets w Kanadzie. Pięć ostatnich spotkań na lodzie Odrzutowców to pięć zwycięstw właśnie Jets. Zespół z Colorado w tych pięciu spotkaniach strzelił tylko 5 bramek - stracił 22!
Winnipeg Jets &#39;60 @1,96 Fortuna ✅✅✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
W pełni się zgadzam z typem na Jets, chociaż mniej mi imponują niż w zeszłym Arizonie. Brakuje gdzieś głębi i większy ciężar gry musi wziąć na siebie Laine.
Poza tym zakład na ulubione Liście oraz Blues-Sharks Over 6.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W pełni się zgadzam z typem na Jets, chociaż mniej mi imponują niż w zeszłym Arizonie. Brakuje gdzieś głębi i większy ciężar gry musi wziąć na siebie Laine.
Poza tym zakład na ulubione Liście oraz Blues-Sharks Over 6.
Leafs powinni to ogarnąć chociaż ja tego nie zagram bo Devils lubią namieszać. Mnie z kolei nie przekonują Sharks w tym sezonie. Karlsson nie okazał się mega mocnym wzmocnieniem... Jego gra średnio mi się podoba. Spodziewałem się po nich czegoś naprawde mocnego. Patrzę na H2H Blues - Sharks I ostatnio over 6.0 mial miejsce ponad dwa lata temu ???? może przełamią serię dzisiaj bo obrona Blues nie zachwyca.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
tak over był w 2016 roku, jednak ja patrze bardziej na:
Rekiny były w stanie zdobyć średnio 3,3 goli, ale potencjał jest dużo większy, aby zdobyć trochę więcej bramek Tracą natomiast 2,9 goli w meczu w tym sezonie i to jest coś co muszą poprawić aby zagrać w PO.
Ofensywa Bluesa gra bardzo dobrze, mając 3,5 gola w meczu, zajmuje z tym wynikiem trzecie miejsce w NHL.
Obrona Blues traci z kolei 3,7 bramki na mecz w tym roku.
wszystko więc wskazuje na over :) Ale to jest tylko i az hokej.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Washington Capitals - Arizona Coyotes
Capitals &#39;60 @1,75 ⛔⛔⛔
Capitals i under 6,5 @2,93 ⛔⛔⛔
Capitals -1,5 @2,18 ⛔⛔⛔
Jeszcze rano postanowiłem nic nie pisać na temat tego spotkania, ale czytając informację o dzisiejszych meczach znalazłem kilka informacji, które skłaniają mnie jednak ku zakładowi w stronę gospodarzy. Zanim napiszę o ewentualnych zmianach personalnych, wspomnę o pewnej rzeczy która zwróciła moją uwagę. W dzisiejszym spotkaniu w bramce Kojotów na pewno nie stanie Raanta. Ciekawe jest to, że w ostatnich trzech meczach bronił backup - Kuemper - i wszystkie trzy spotkania przegrali. W poprzednich trzech bronił Raanta i te trzy spotkania wygrali. Może to wskazywać na nie najlepszą formę Kuempera. Co jest najciekawsze odnośnie bramkarza - dzisiaj prawdopodobnie szansę na debiut dostanie bramkarz z AHL - Hunter Miska, a jego zastępcą zostanie Kuemper właśnie. Wiadomo - debiut może różnie wpłynąć na postawę zawodnika, ale myślę, że brak doświadczenia w NHL może zrobić swoje. Jeśli chodzi o gospodarzy to ostatnio wygrali z Pingwinami - mimo słabego meczu, a wczoraj przegrali z Jackets gdzie Caps wcale nie wyglądali najgorzej. Zabrakło doświadczenia Carlsona. Zamiast niego zagrał młody Siegenthaler powołany z AHL. Brakowało też skuteczności, bo sytuacji było sporo. Mimo tego co podaje Flashscore - Carlson prawdopodobnie zagra w dzisiejszym meczu. Dzisiaj ćwiczył razem z całym zespołem. Holtby mimo słabego początku sezonu broni coraz lepiej i dzisiaj zacznie między słupkami. Co więcej? Możliwe, że trener Capitals będzie rotował składem (ostatnio dużo się mówi o braku &quot;magii&quot; między Owieczkinem a Kuznietsovem z poprzedniego sezonu) i możliwe, że u boku Alexa zobaczymy Backstroma z którym razem zdobyli puchar Gagarina z Dynamem Moskwa (taka ciekawostka) co może wyjść tylko na lepsze, bo ta dwójka zawsze wspaniale rozumiała się na lodzie. Martwi mnie tylko statystyka PK jeśli chodzi o Kojoty - są najlepsi w lidze w osłabieniach. Strzelają też w osłabieniach najwięcej bramek w lidze. Z drugiej strony Capitals są w czołówce (2 miejsce) jeśli chodzi o Power Play. Z powodu tych dwóch statystyk zagram under 6,5 - chociaż myślę, że można zaryzykować mniejszy. Uważam też, że gospodarze się zepną i za wszelką cenę będą chcieli to wygrać, bo jest to ostatnie spotkanie u siebie przed długą serią wyjazdową. Mam nadzieję, żę niedoświadczony młody bramkarz Kojotów i powrót Carlsona dadzą zwycięstwo drużynie ze Stolicy.
Boston Bruins - Vegas Golden Knights
Typ: Krejci +1,5 pkt @2,95 ⛔⛔⛔
Dzisiaj próbujemy punktacji kanadyjskiej. Wybrałem Davida Krejci, bo jest to doświadczony zawodnik, który punktuje regularnie w tym sezonie. Punkt z Maple Leafs, 3 punkty z Vancouver i punkt z Dallas, a więc seria trzech spotkań z punktami. Krejci sporo punktuje w każdym sezonie - w ostatnich sześciu latach spędzonych w Bostonie tylko raz zszedł poniżej 50 punktów. Wybrałem go również z tego powodu, że dawno nie strzelał, a dzisiejszy przeciwnik sporo traci więc liczę, że przełamie swoją strzelecką niemoc. Wczoraj Bruins rozstrzelały zespół z Toronto 6-1. Będą podbudowani tym zwycięstwem i mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy kilka bramek w wykonaniu Miśków z udziałem Czecha, a ja również zakończę swoją &quot;typerską&quot; niemoc. Powodzenia!
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Jets - Devils
Laine gol - 2,35 ⛔⛔
Typowanie strzelców goli zawsze jest ryzykowne, ale dzisiaj spróbuję. Pierwszą przyczyną jest fakt, że uważam, że Winnipeg dzisiaj wygra, ale kurs na to jest kiepski (1,86 na wygraną w reg. time). Ekipa z Kanady gra bardzo fajnie, zwłaszcza na swoim lodowisku (6/8 zwycięstw), natomiast Devils po niezłym początku niestety ostatnio spory zjazd formy. Na 10 ostatnich meczów tylko 2 zwycięstwa i 1 porażka po dogrywce, reszta to dość wyraźne porażki.
Spojrzałem więc na strzelców goli, no i uderzam w stronę Patrika. Jest w niezłym gazie, najlepszy strzelec swojej drużyny (8 goli) i w ostatnich 3 meczach - 5 goli. Dodam tylko, że NJD w ostatnich dwóch meczach straciło...13 goli.
Propozycja odważna, ale myślę, że warto spróbować. Pozdro
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Anaheim - Nashville
Nashville -1,5 @2,55 Fortuna ⛔⛔⛔
Porażający brak skuteczności gości w przewagach daje Kaczkom zwycięstwo

Widziałem ostatnie spotkanie Ducks z Minnesotą i dlatego zdecydowałem się grać przeciwko gospodarzom. Kaczki rozegrały bardzo złe spotkanie. Zespół z Anaheim oddaje mało strzałów na bramkę przeciwników i ogólnie ich gra nie wygląda najlepiej. Brak pomysłu, błędy w obronie i problem z wyjściem z własnej tercji. Predators natomiast są najlepszym zespołem z Konferencji Zachodniej. Zajmują pierwszą lokatę, mają najmniej straconych bramek i ponieśli tylko trzy porażki na szesnaście spotkań. Warto dodać, że na wyjeździe jeszcze nie przegrali. Do zakładu dodaję handi dlatego, że w pięciu ostatnich spotkaniach między zespołami (wszystkie wygrali gracze Nashville) - cztery razy pokrył się taki handicap. Powodzenia!
Hurricanes - Blackhawks
Canes &#39;60 @1,90 Fortuna ⛔⛔⛔
Trzeba było zagrać opcję OT (wynik 3:2 OT)
Carolina przegrała niedawno pięć spotkań pod rząd, ale przerwała swoją czarną serię właśnie z Chicago kilka dni temu. W ostatnim meczu prawie pokonali Detorit - zawalili trzecią tercję i dwu bramkową przewagę, a na koniec przegrali w karnych. Ostatecznie wydają się wracać na optymalny poziom i powinni zacząć punktować. Chicago przechodzi ciężki okres. Nie pomogła zmiana trenera. Przegrali z Caroliną właśnie (3:4) i z Flyers (0:4). Goście puszczają dużo bramek, goalie nie jest w najlepszej formie, a i w ataku nie wszystko gra. Myślę, że to jeszcze nie czas na przerwanie serii i dwa punkty biorą gospodarze.
Rangers - Canucks
Rangers OT @1,70 Fortuna ✅✅✅
Tutaj widzę zwycięstwo gospodarzy. Widziałem ostatni mecz Vancouver i nie wyglądali zbyt dobrze. Doprowadzili do remisu dając sobie strzelic dwie bramki w ostatnich dwóch minutach trzeciej tercji i przegrali to w karnych. Dzisiaj zmierzą się z Rangersami, którzy złapali dobrą formę i na swoim lodzie są bardzo mocni. Ograli w Nowym Jorku kolejno Panthers, Sabres i Montreal. Myślę, że Canucks nie będą mieli dzisiaj tyle szczęścia co ostatnio i - chociaż lubię drużynę z Kanady - stawiam na gospodarzy.
Dallas Stars - Blue Jackets
Stars OT @1,84 Fortuna ⛔⛔⛔
Jednak Jackets mają dobry patent na zespół z Dallas
Zespół z Dallas zanotował niezły wyjazd - wygrali 3/6 spotkań. Po powrocie ograli Sharks i byli blisko wygranej z Nashville. Dzisiaj podejmą u siebie Jackets. Kurtki dosyć słabo wyglądają w obronie, a ich bramkarz też nie jest w życiowej formie. Ostatnio ograli Caps w Waszyngtonie, ale tylko dlatego że Stołeczni zagrali bardzo słaby mecz. Jackets w ataku grają niestabilnie, są groźni, ale żeby wygrywać muszą więcej strzelać. Dzisiaj - mimo, że Dallas trochę leży zespołowi z Columbus - nie zdołają zebrać pełnej puli.

Czas na krótką przerwę od NHL - wyjdzie na zdrowie i dla mnie i dla mojego portfela ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Carolina-Chicago
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem pobawić się w typowanie NHL. Carolina we własnej hali podejmowała będzie Chicago. Gospodarze są w tym spotkaniu stawiani w roli faworytow do zdobycia kompletu punktów . Każdego pewnie zdziwi mój typ, ale gram tutaj na ekipę przyjezdnych którzy przegrali 7 kolejnych spotkań, ostatnio obie ekipy grały ze sobą w hali ekipy Chicago i Carolina wygrała 3:4, ale tak an prawdę zagrała dobrze tylko pierwszą tercję w której prowadziła już 0:3 , póżniej an początku drugiej strzeliła bramkę numer 4 i gospodarze pomimo tego że grali do końca i próbowali odrobić straty to niestety nie byli w stanie bowiem strzelili tylko 3 bramki. Myślę że w dniu jutrzejszym mają coś do udowodnienia i powinni się skoncentrować na tym spotkaniu , nie stracić tak szybko bramek a i samemu coś spróbować strzelić. Blackhawks potrafią tworzyć sobie sytuację , ale nie potrafią ich za dużo wykorzystać poza tym ich obrona ostatnio pozostawiała wiele do życzenia , moim zdaniem goście sa w stanie się tutaj przełamać tym bardziej iż Carolina w poprzednich 7 spotkaniach tylko 1 raz wygrała. Tak więc polecam za drobne zaryzykować, myślę że warto , NHL jest bardzo nieprzewidywalne i wcale zwyciestwo gospodarzy nie jest tutaj pewniakiem. W Carolinie nie zagrają : Rask, oraz niepewni gry są : Mrazek , Pesce. W ekipie przyjezdnych natomiast nie zagra na pewno Murphy, Kruger, nie wiadomo czy wystąpi Saad. Powodzenia.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Dzisiaj znowu spróbuje trafić 4 gole i 2 punkty. Zobaczymy jak pójdzie tym razem:
D. Perron @3,1 (St. Louis)⛔
B. Wheeler @2,8 (Jets)⛔
A. Tuch @3,4 (Vegas)✅
J. DeBrusk @3,4 (Boston)✅
A. Anisimov +0,5 @1,9 (Chicago)⛔
L. Eller +0,5 @2 (Caps)⛔
ako 381,3
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
NY Islanders - NY Rangers
Isles lub remis @1,37 LV Bet ✅✅✅
Po krótkiej przerwie czas wrócić do tematu NHL. Podobnie jak w przypadku KHL spróbujemy jakiegoś AKO. Jednym ze spotkań, które wybrałem są derby Nowego Jorku. Jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki ostatnich pięciu spotkań to może się wydawać, że Rangersi są tutaj faworytem. Pięć ostatnich spotkań to cztery zwycięstwa i porażka. Goście po słabym początku sezonu wychodzą z dołka i grają coraz lepiej. Ja jednak gram na gospodarzy, którzy mimo trzech porażek w pięciu meczach prezentują bardzo dobry hokej. Ostatnio przełamali się z Canucks wygrywając 5-2 i wydaje mi się, że dzisiaj odniosą drugie zwycięstwo. Warto dodać, że w dziesięciu ostatnich spotkaniach obu ekip NY Rangers wygrali tylko raz! Ekipa gospodarzy musi mieć super patent ma &quot;Strażników&quot;.
Minnesota Wild - Vancouver Canucks
Canucks +1,5 @1,71 LV Bet ⛔⛔⛔
Kanadyjskie Orki już raz wygrały z Wild w tym sezonie. Goście są drużyną bardzo nieprzewidywalną. Albo ogrywają Boston 8-5, albo dają sobie wbić dwie bramki w dwie minuty i przegrać w dogrywce ???? Mimo to zaryzykuję zakład, że nie przegrają więcej niż jedną bramką. Minnesota po nieprawdopodobnej serii wyjazdowej wrócili do siebie i niespodziewanie przegrali 5-2 z Caps. Nie pokazali w tym spotkaniu nic szczególnego. Orki zagrają dzisiaj szósty mecz wyjazdowy i liczę na ich przełamanie. Jeśli gospodarze popełnią tyle błędów ile popełnili ostatnio to szansa sukcesu jest bardzo duża.
SJ Sharks - Toronto Maple Leafs
Sharks lub remis @1,37 LV Bet ⛔⛔⛔
Oba zespoły mają ogromny potencjał w ofensywie. Oba mają podobny bilans bramkowy. Najpewniej będzie to mecz na styku. Gram w stronę Sharks dlatego, że spotkanie będzie rozgrywane w San Jose gdzie Rekiny są bardzo groźne. W SAP Center wygrali 6/9 spotkań. Warto dodać - być może to zaważyło nad wyborem tego typu - że Leafs ostatnio wygrali z Rekinami w 2011 roku! Siedem lat temu miała miejsce ostatnia wygrana Liści nad Rekinami. Nie twierdzę, że Toronto tego nie wygra, ale myślę, że jeśli tak się stanie to nie w czasie regulaminowym.
AKO @3,21 ⛔⛔⛔

EDIT - Dzisiaj trzeba przemysleć wszystko jeszcze dokładniej i spróbować ponownie - zła passa nie może trwać wiecznie...
EDIT: Jak dla mnie bramki to trochę loteria, ale postanowiłem spróbować swoich sił:
Jackets - Panthers / under 6,5 @1,50 ⛔ - liczę na świetną dyspozycję Luongo, który w ostatnich pięciu meczach wpuszczał maksymalnie dwie bramki.
Penguins - Bolts / under 6,5 @1,72 ⛔ - tutaj brak lidera w postaci Crosbyego i solidna obrona Tampy mogą skutkować mała liczba bramek.
Islanders - Rangers / under 6,5 @1,56 ⛔ - liczę na zacięty derbowy pojedynek, ostrożną grę i dobra dyspozycję bramkarzy obu ekip.
AKO @4,02 LV Bet
A wystarczyło dać wszędzie over 6,5 ????
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
Nashville Predators - Los Angeles Kings
Typ:
Predators wygra reg. czasie
Kurs: 1.70 Unibet
Wracam na forum i wracam do zabawy z NHL. Widze ze ktos mnie wyreczal w pisaniu analiz i podawaniu swoich typow jednak od czwartku cisza wiec dodaje cos od siebie ????
Juz o godzinie 02:00 w lidze NHL szykuje nam sie ciekawy mecz w ktorym ze tak powiem spotkaja sie druzyny znajdujace sie na dwoch roznych biegunach . Nashville Predators czyli lider zagra z ekipa ktora zamyka tabele mianowicie Los Angeles Kings. Typ wydaje sie byc jednoznaczny . Predators po serii trzech porazek wyjazdowych wreszcie wraca na wlasna tafle. Ostatnie mecze nie byly zbyt dobre w wykonaniu Nash. Szczegolnie porazka 2:1 po karnych z Kaczkami byla dla mnie zaskoczeniem . Nastepnie zagrali trudny mecz z SJS ktory koniec koncow przegrali 5;4 (mecz mial bardzo ciekawy przebieg gdyz Predatorsi juz po pierwszej tercji dostali 3 bramki od rekinow , jednak w drugiej szybko doprowadzili do remisu , ostatecznie przegrywajac po 3 tercji).
Ostatni mecz to porazka 2:1 z Arizona ktora w tym sezonie jak narazie spisuje sie wyjatkowo dobrze..
Jesli chodzi o gosci z LA to zajmuja tak jak juz mowilem ostatnie miejsce . Zdolali odniesc zaledwie 5 zwyciestw przy czym przegrali az 11 meczy. Wczoraj udalo im sie wygrac dopiero po karnych z Chicago 2:1 jednak dla mnie to nie jest zaden argument bo Blackhawks gra ostatnio rownie zle jak KIngs.
Nashville Predators wraca na wlasnej hali i sadze ze bedzie to powrot okraszony zwyciestwem w regulaminowym czasie .
POLECAM!!!
5:3  ✅✅✅ pomimo że nie było wcale łatwo i przyjemnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ:
Wild wygra wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.96 Unibet
Dzis ponownie pod lupe biore mecz z NHL gdzie Chicago Blackhawks i Minnesota Wild spotkaja sie o polnocy naszego czasu. Chicago od kliku ladnych meczy wyglada naprawde slabo. Maja problem ze zdobywaniem bramek co przeklada sie w rezultacie na przegrywane spotkania.O ile w pazdzierniku grali dosc solidnie i punktowali tak teraz listopad nie uklada sie dobrze. W ostatnim meczu przegrali nawet z LA Kings 2:1 czyli druzyna zajmujaca ostatnie miejsce. Inaczej wyglada zas Minnesota , ktora zajmuje drugie miejsce i probuje gonic Nashville.
Podkresle ze zeszlej nocy kupon przegralem po porazce Minnesoty 2:3 z Buffalo , sledzilem mecz , myslalem ze maja mecz pod kontrola i o wyniku zdecyduje dogrywka jednak na 1.5 minuty przed koncem 3 tercji to Sabres zdobylo zwyciezka bramke. Dzis ponawiam typ na Wild i mam nadzieje ze odrobie ostatnia noc ????
Ostatnie trzy mecze wyjazdowe to trzy pewne zwyciestwa Wild i dzis sadze ze potrzymaja passe i zanotuja czwarta wygrana.
POLECAM!!! ⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
San Jose Sharks - Edmonton Oilers
Sharks i powyżej 4,5 bramki @2,30 Fortuna ⛔⛔⛔
Dawno mnie tu nie było - pora coś napisać. Oferta nie daje wielkiego wyboru - spotkanie tylko jedno, ale bardzo ciekawe. Stawiam na Rekiny i co najmniej pięć bramek dlatego, że gospodarze w końcu weszli na odpowiedni poziom i styl ich gry co raz bardziej mi się podoba. Będzie to dla Rekinów piąte spotkanie domowe. Poprzednie cztery zakończyły się trzema zwycięstwami gospodarzy. Dali się ograć jedynie Toronto, ale zespół z Kanady jest bardzo solidny i porażka z nimi nie powinna umniejszać ekipie z Kalifornii. Plusem dla Rekinów jest niedawne zwycięstwo nad liderem konferencji - Nashville Predators. Można powiedzieć, że na obecną chwilę gospodarze nie mają słabych stron poza Jonesem - bramkarzem. Goalie nie radzi sobie zbyt dobrze. Skuteczność też nie jest zadowalająca (nieco poniżej 90%). Na szczęście koledzy z &quot;pola&quot; strzelają więcej niż przeciwnicy. Jeśli chodzi o Oilers to w przeciwieństwie do Rekinów mają wiele słabych punktów: tracą bardzo dużo bramek (20 w pięciu ostatnich spotkaniach), słabo radzą sobie w osłabieniu, defensywa kuleje. Ostatnie dziesięć spotkań to tylko trzy wygrane. Myślę, że nie mają szans w dzisiejszym starciu z co raz lepszą ekipą z San Jose.
EDIT: Właśnie przeczytałem, że trener Oilers został zwolniony. Myślę, że ta informacja jest plusem dla typu, bo nowy trener na pewno nie poskłada zespołu do kupy w jeden dzień. Pozdrawiam.
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
San José Sharks - Edmonton Oilers
Typ:
Sharks wygra w regulaminowym czasie
Kurs: 1.89 Unibet
Kolega rasijskij widze ze mnie uprzedzil jednak zdecydowalem sie wrzucic swoj typ mimo ze zapewne oboje mamy podobna wizje na ten mecz oraz typ jest jeden ????

Nadchodzacej nocy czeka nas zaledwie jeden mecz w lidze NHL w ktorym San Jose Sharks zagra z Edmonton Oilers. A wiec krotko , zwiezle i na temat. Typ wydaje sie byc prosty. W meczach domowych Rekiny wygladaja naprawde solidnie. Obecnie znajduja sie na pierwszym miejscu w Dywizji Pacyfic . Ostatni mecz u siebie to pewna wygrana z Blues az 4:0 ! Jesli chodzi o ich rywali czyli Edmonton to coz ..hmmm...przegrali szesc z siedmiu ostatnich meczy , pokonujac pod drodze jedynie Canadiens 6:2.
Wieczorna informacja ktora przeczytalem tylko umocnila mnie w przekonaniu zeby zagrac przeciwko Oilers. Mianowicie McLellan zostal zwolniony a w jego miejsce posade trenera Oilers objal kanadyjczyk Hitchcock.
Z pewnoscia nie lada wyzwaniem bedzie pokonac dobrze spisujacych sie Sharks , tym bardziej jesli dopiero przed chwilka objales role trenera. Sadze ze poukladanie oraz zgranie na nowo po swojemu zespolu zajmnie Hitchcockowi troche czasu dlatego ide w strone zwyciestwa Rekinow.
Myslalem takze nad zagraniem z handi na gospodarzy jednak zagram zachowawczy typ.
POLECAM!!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina 01:30
Spotkanie : Tampa-Florida
Typ : 2
Kurs : 3.20
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać niespodziankę w najlepszej lidze hokejowej czyli NHL. Tampa Bay, będąca na chwilę obecną na drugiej pozycji w konferencji wschodniej z bilansem 29 punktów na swoim koncie podejmowała będzie we własnej hali drużynę Floridy Panthers , która tych punktów zgromadziła zaledwie 19. Gospodarze oczywiście są w tym starciu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ale Tampa wcale nie prezentuje się ostatnio rewelacyjnie. Tylko w poprzednich 5 spotkaniach gospodarze zanotowali aż 3 porażki i 2 mecze zdołali zwycieżyć, goście natomiast w 5 spotkaniach wygrywali 3 krotnie i notowali 2 porażki. Florida potrafiła stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych i myślę że nie inaczej będzie również w tym spotkaniu , 7 bramek wbitych ekipie Ottawy Senators na pewno robi wrażenie tym bardziej iz miało to miejsce w hali zespołu z Kanady. Tampa co prawda jest zespołem, który tylu goli nie traci , ale myślę że goście spokojnie mogą tutaj powalczyć o korzystny rezultat pomimo tego że nie daje się im w tym starciu zbyt wielu szans. NHL jest tak nieprzewidywalne że każdy może ograć każdego , w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Vassilevskiego oraz Palata, za to nie wiadomo czy zagrają : Paquette, Stralman, natomiast u goście najprawdopodobniej wystąpią bez takich nazwisk jak: Brown,Mackenzie,McGin,Trocheck. Mój typ na koniec spotkania to wynik 2:3 dla zespołu z Florydy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Washington Capitals - Chicago Blackhawks
Capitals &#39;60 @2,12 Fortuna ✅✅✅
Zespół ze stolicy wraca na Capital One Arena po niespodziewanie dobrej serii wyjazdowej w której uzbierali 6/8 punktów. Powrót zawieszonego jeszcze w okresie przedsezonowym Toma Wilsona wyraźnie pozytywnie wpłynął na zespół - dla nie wtajemniczonych ciekawostką może być, że Wilson - mimo brutalnego stylu gry - jest ulubieńcem członków zespołu i jego obecność bardzo dobrze wpływa na morale. Kolejnym pozytywnym aspektem jest prawdopodobny powrót kontuzjowanych Kuznetsova i Oshiego, którzy są ważnymi ogniwami pierwszej i drugiej formacji ofensywnej. Po zmianie trenera poziom gry Caps na początku sezonu nie zachwycał, ale od jakiegoś czasu zespół wygląda coraz lepiej - pewniej w obronie i co najważniejsze - popracowali i poprawili grę w osłabieniu co do tej pory wyglądało fatalnie. Trener powoli też rezygnuje z ciągłego rotowania składem co daje w efekcie stabilniejszą grę. Jak co sezon w świetnej dyspozycji jest skrzydłowy - Alex Owieczkin. Plasuje się na drugiej pozycji klasyfikacji strzelców. Liczę na jego klasyczną już bramkę w przewadze z lewego bulika. Dobra współpraca Ovi&#39;ego z Wilsonem i Backstromem może dzisiaj przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Problem może stanowić forma bramkarzy, chociaż mam wrażenie, że Holtby powraca do formy z zeszłorocznych Play Offów. Jeśli chodzi o gości to po zmianie trenera przyszedł postęp - 4/6 punktów w serii trzech spotkań domowych robi dobre wrażenie. Blackhawks mają kim straszyć w ataku - Toews, Kane, DeBrincat, Anisimov, Saad - klasowi zawodnicy. Goście wydają się wychodzić z kryzysu, ale jak mówiłem wcześniej - podobnie jest z zespołem z Waszyngtonu. Co ciekawe, w spotkaniach bezpośrednich obu ekip najczęściej wygrywają gospodarze, a Blackhawks grają na wyjeździe najgorzej w lidze. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe miało miejsce 21/10 czyli równo miesiąc temu. Przegrali sześć spotkań w delegacji z rzędu. Caps niestety nie radzą sobie najlepiej u siebie w obecnym sezonie, ale ostatnie pięć spotkań na Capital One Arena z Jastrzębiami zakończyło się zwycięstwami Stołecznych. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Devils - Canadiens
Typ: Canadiens ML - 2,24 ⛔⛔⛔
Dzisiejszej nocy Diabły grają u siebie z Canadiens. NJD niezbyt mnie przekonują w tym sezonie, dość często gram przeciwko nim i raczej się opłacało ???? Są po 4 dniach przerwy, przed tą pauzą przegrali dwa ostatnie mecze z jednymi ze słabszym drużyn w tej edycji NHL (Carolina i Detroit). Do tej pory mocno w kratkę grają, brakuje skuteczności (55 goli w 19 meczach szału nie robi).
Z drugiej strony Montreal z wyśmienitym bramkarzem Pricem. Polecam skrót ostatniego meczu z Capitals (bez dogrywki bo tam akurat lekko zawalił ???? ). Oprócz tego nieźle się prezentują na wyjazdach, no i potrafią też wygrywać w NJ - 3 mecze wygrane na 5 ostatnich.
Jeśli kursy byłyby równe to bym się zastanowił, ale tak wysoki kurs na Montreal z dogrywką to moim zdaniem dobra inwestycja. Pozdro
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Dziś pobawimy się w kanadyjke, zawsze to bezpieczniejsza opcja niż gole ;) zagrałem małą tasiemkę na 6 spotkań:
Marner M (Toronto) 2pkt @2,35⛔
Hörnqvist P. (Pitssburgh) 1pkt @1,68✅
Ekman-Larsson O. (Arizona) 1pkt @1,85⛔
DeBrusk J. (Boston) 1pkt @1,75⛔
Bailey J. (Islanders) 1pkt @1,72⛔
Forsberg F. (Predators) 1pkt @1,4✅
ako 30,78 (unibet)
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
Typ:
Leafs w regulaminowym czasie
Kurs: 2.43 Unibet
Lecimy z kolejna nocka z NHL . Dzis z kolei oferta jest bogata i jest z czego wybierac. Dosc dlugi czas zastanawialem sie na ktory mecz postawic jednak wybor padl na mecz miedzy Hurricanes a Leafs.
Toronto gra swietnie , notuja cztery zwyciestwa z rzedu i prowadza w Konferencji Wschodniej z 30pkt.
Co przyciaga wzrok ? A to ze Toronto swietnie radzi sobie na wyjazdach , poniesli zaledwie 1 porazke z Boston Bruins gdzie srogo polegli az 5:1.
W ostatnim meczu wygrali 4:2 z Kurtkami choc juz po pierwszej tercji mieli do odrobienia dwie bramki. Pomimo braku Matthewsa wciaz radza sobie bardzo dobrze.
Jesli chodzi o Caroline graja w kratke , 10 miejsce z 21pkt na koncie. Ostatni mecz wygrany ze slabymi Devilsami 2:1 , wczesnie porazka z Jackets az 1:4 . Jak poradza sobie w kolejnym meczu na swojej tafli ? Sadze ze w tej chwili Leafs jest na fali i pokaza rowniez w tym meczu jak dobrze radza sobie na wyjazdach .
Dziwi mnie ze nikt nie opisal jeszcze tego meczu dlatego korzystam z szansy i typuje na gosci ! ????
Do konkursu podaje typ odwazniejszy na wygrana Toronto w reg. czasie bo kurs zacheca i grzech nie skorzystac , po za tym patrzac na ich mecze to raczej unikaja dogrywek i staraja sie rozstrzygac mecz w podstawowym czasie.

POLECAM!!!

Warto rowniez sprobowac :

Calgary Flames - Winnipeg Jets | Jets OT @1.95
Nashville Predators - St Louis Blues | Predators @1.85
Detroit Red Wings - Boston Bruins | Bruins OT @1.79
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom