>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
larkspur 336,9K

larkspur

Użytkownik
Montreal Canadiens-Washington Capitals
Typ:
Washington Capitals wraz z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.76 Unibet ⛔
Dzis zapowiada nam sie bardzo ciekawy mecz z ligi NHL w Konferencji Wschodniej a mianowicie Montreal Canadiens zagra z Washington Capitals . Goscie zajmują dopiero 9 miejsce z 12 punktami na koncie, podczas gdy Montreal Canadiens zajmuje 5. miejsce z 14 punktami. Canadiens przegral 1:4 w ostatnim meczu z Dallas Stars, jednak wczesniej pokonal w Bostonie az 3:0 Bruins. Jesli chodzi o Washington to wygrał w ostatnim meczu w Calgary dopiero po dogrywce , lecz wcześniej polegli nad Edmonton az 4:1.
Celuje dzis w wygrana gosci. A dlaczego ? Capitals to druzyna z czolowki poprzedniego sezonu. Aktualnie zajmuja dopiero dziewiata lokate ale celuja w TOP. We wrzesniowym przedsezonowym meczu ulegli Montrealowi az 5:2 . Dzis wezma odwet.
Poza tym Waszyngton odniósł wiele sukcesów w Montrealu, wygrywając 17 z 22 ostatnich wizyt. Capitals konczyl zwyciezko również 4 z ostatnich 5 spotkań z Montrealem, Dla pewnosci betu podepre sie opcja z dogrywka i karnymi.
POLECAM!!!
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Winnipeg Jets vs Florida Panthers - Global Series 2018
Hartwall Arena, Helsinki, Finlandia
Oglądałem wczorajszy mecz i powiem szczerze że przez pierwsze dwie tercje bardziej podobały mi się pantery.
Dużo twardej gry z ich strony i znacznie przeważali. Po pierwszych 40 minutach &quot;Kanadyjczykom&quot; wynik trzymał
Hellebuyck który zrobił w meczu 94.74% (36/38)! Dzisiaj spodziewany jest w bramce Jets Laurent Brossoit i uważam że on już dzisiaj tak świetnie nie zagra. Pantery posypały się w 3 tercji przez kary, ale uważam że dzisiaj wezmą rewanż ponieważ według mnie wczoraj lepiej się zaprezentowali mimo porażki.
Florida Panthers OT 2.14 fortuna ✅
Jednak głównym typem na ten mecz jest:
Patrik Laine gol razem z dogrywką i karnymi @2.50 ✅✅✅
fortuna
Trzeba iść za ciosem, wczoraj hattrick to czemu dzisiaj ma nie strzelić?
Przy PP (a jeśli Pantery zagrają tak agresywnie jak wczoraj to kilka tych PP będzie) od razu wyjeżdża na lód i jest tam największym zagrożeniem. Dostaje dużo podań na uderzenie krążka a to potrafi świetnie. Gra u &quot;siebie&quot; a wiadomo jak to w ligach w USA, &quot;show must go on&quot;
Jets są jedną z najlepszych drużyn grających w przewagach.

Dodatkowe typy na ten mecz. Jeśli u jakiegoś buka się znajdą takie zakłady to proszę o pomoc ;) bo nie wiem czy można coś takiego postawić ????
Laine gol w PP✅
oraz
over 1.5 gola w PP w meczu✅
mecz TVP Sport 19.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes
Coyotes -1,5
@3,75 ⛔⛔⛔ eFortuna

Zespół z Phoenix jest aktualnie w niesamowitym gazie. Ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa: 4-1 z solidnym Blue Jackets na ich terenie, 4-1 u siebie z Canucks, 7-1 z Lightning (tutaj Tampę pogrążył bramkarz) i ostatnio 5-1 z Senatorami. Aktywni Keller, Hinostroza i gwiazda zespołu - Ekman-Larsson. Świetną robotę robi goalie Kojotów - Raanta. W wyżej wspomnianych czterech spotkaniach puścił jedynie cztery - powtarzam - CZTERY! bramki. Jeśli chodzi o Canes to zaliczają lekki zjazd. Po zwycięstwie u siebie z Sharks kolejne dwa spotkania - także u siebie - przegrali (2-1 z Isles i 3-2 z Bruins). Myślę, że Kojoty wykorzystają słabszą dyspozycję przeciwnika i swoje lodowisko na którym wygrają conajmniej dwiema bramkami.
EDIT: Mogłem nie chwalić zbyt wcześnie - Raanta 2 bramki w dosłownie chwilę i Carolina wyrównuje...
 
larkspur 336,9K

larkspur

Użytkownik
Arizona Coyotes-Carolina Hurricanes
Typ:
Arizona Coyotes powyzej 2.5 bramki
Kurs: 1.78 Unibet ✅✅✅
Dzis swietnie ostatnio grajaca ekipa z Arizony zmierzy sie z Colina Hurricanes. Coyoty wreszcie odbiły się od dna po slabym poczatku sezonu, a teraz maja swój najlepszy październikowy rekord w ciągu pięciu sezonów.
Passa gospodarzy trwa w najlepsze, zanotowali 4 solidne i imponujace zwycięstwa z rzędu. Pokonali zespół z Ottawy w ostatnim meczu az 5:1 a wczesniej wrecz rozbili takie zespoly jak Tampa , Blue Jackets oraz Canuks.
Ostatnie wyniki mowia same za siebie , cos jest w grze Kojotow ze pokonali takie mocne ekipy , pozwalajac sobie strzelic kazdej z nich tylko po 1 bramce , przy czym sami strzelali jak natchnieni.
Zastanawialem sie do samego konca co obstawic , chcialem isc w strone Arizony z OT , jednak zdecyduje sie zagrac na ilosc goli gospodarzy. Mam nadzieje ze podtrzymaja swoja forme strzelecka i ofensywa mnie nie zawiedzie strzelajac przynajmniej 3 bramki.
POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Coyotes - Hurricanes
Ja mam całkowicie inne spojrzenie na to spotkanie niz kolega rasijskij. Canes zatrzymali rozpedzonych Sharks gdzie rekiny były w gazie, poźniej trafili na swietnie usposobionych Islanders , którzy mieli w bramce Greissa ( 43 obronione strzały), w spotkaniu mieli wiecej z gry i przeważali, Isles grali mądrze plus ostoja w bramce i wygrali, później mieli Boston ,u których jak nie przypilnujesz pierwszej piatki i dasz im sie rozpedzić to jest ciepło i to zrobili Canes i dodatkowo gdzie jak narazie bramkarz nr 1 Rask wypada gorzej od nominalnej dwójki Halaka, który broni znakomicie w tym sezonie , z gry w obu spotkaniach mieli wiecej z gry Canes i troche razili nieskutecznościa , Coyotes w ostatnich dwóch spotkaniach trafili na miernoty miedzy słupkami rywali ( Condom u Senators i Dominik u Bolts), którzy totalnie połozyli im mecze. Mam wrażenie ze Yotes sie wystrzelali w tych dwóch meczach i dzisiaj bedzie stop. To jest NHL i wiele sie dzieje a mecz meczowi nierówny. Moj typ to:
Hurricanes 60&#39; kurs 2,44 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
player1st 229

player1st

Użytkownik
Ja znowu próbuje strzelców za drobne, bo jest z czego wybrać. Lecimy:
M. Tkachuk (Calgary)@2.8✅
D. Larkin (Detroit)@3.1⛔
P. Kessel (Pittsburgh)@2.5⛔
S. Couturier (Flyers)@2.⛔
A. Lee (Islanders)@3⛔
D. Perron (St. Louis Blues)@3⛔
Ako 546.84
Pewniak :yes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Capitals - Dallas Stars
Typ: Owieczkin strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs: 5,00 fortuna
Bardzo rzadko gram strzelców bramek i muszę mieć ku temu dobry powód. Dzisiaj zaryzykuję conajmniej dwie bramki Alexa. Powodów jest kilka:
- Capitals są najlepiej punktujaca drużyna grając w przewadze.
- Owieczkin jest w przewadze zabójczo skuteczny jeśli dostanie odpowiednie podanie.
- W pięciu ostatnich spotkaniach Alex strzelał conajmniej dwie bramki dwukrotnie (Montreal i Vancouver).
- Capitals dzisiaj wracają do siebie po serii spotkań wyjazdowych i podrażnieni ostatnia porażka będę chcieli się pokazać kibicom z dobrej strony.
Chociaż kurs jest odrobinę niższy niż zwykle na to zdarzenie, myślę że i tak warto zaryzykować dwie bramki Alexa w Waszyngtonie. Dobra gra wprzewadze i świetna forma rosjanina powinnyprzynieść zwycięstwo gospodarzom okraszone conajmniej dwoma golami Alexa.
 
S 4

stychy05

Użytkownik
Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (05.11.2018 [1:00 PL ])
Typ : Tampa Bay Lighting 60min ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Kurs: 1.90 (STS)

A więc do Ottawy przyjedzie Tampa która jest liderem Konferencji Wschodniej.
Wczoraj Ottawa dostała 9:2 od Buffalo więc Tampa która jest silniejsza też powinna dać radę i wątpię żeby zgubili swoją formę bo wczoraj ograli pewnie Montreal.
Tampa przegrała narazie przegrala 3 razy w 60minutach i tylko raz w dogrywce.

Analiza Krótka bo faworyt jest bardzo mocny na papierze i liczę że Tampa pokaże swoją moc!

(edit 5.11.2018) 13:30
Pff szkoda nerwów i kasy na ten hokej.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podbijam typ kolegi wyżej, ale dodaję handicap:
Lightning -1,5 @2,25 Fortuna ⛔⛔⛔
Ostatnie dni nie przynoszą korzyści jeśli chodzi o NHL, ale nie ma co się zniechęcac bo do Ottawy przyjeżdżają Bolts. Zespół z Florydy zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Dobrze rozpoczęli serię wyjazdową ogrywając dzień wcześniej Kanadyjczyków z Montrealu. Coraz lepiej w bramce sprawuje się młody goalie Vsilevsky. Wszystkie formację radzą sobie znakomicie. Obrona należy do najlepszych w konferencji wschodniej. Jednym z większych osłabień może być brak Hedmana, który jest ważnym ogniwem drużyny. Z drugiej strony mamy ekipę Senatorów która również gra &quot;back to back&quot; ale z tą różnicą, że dostali wczoraj niezłe lanie od Sabres (2-9). Latem odeszło kilku ważnych graczy m. in. Erik Karlsson - gwiazda zespołu - i gra drużyny mimo niezłego początku sezonu nie wygląda najlepiej. Jedna wygrana w ostatnich sześciu meczach nie robi wrażenia. Zaryzykował bym większy handicap, ale wydaje mi sie że trener wyciagnie wnioski po srogim łomocie z Buffalo i nie dadza sobie wbić już takiej liczby bramek. Kurs na -1,5 jest zadowalający jak na zakład w strone Lightning wiec nie ma co szaleć. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Pittsburgh 1,95 Bet365
New Jersey @ Pittsburgh
Pittsbourgh ma fatalna serie , zanotowali trzy porazki pod rzad oraz nie wygrali od trzech meczy w domu rowniez pod rzad , tylko raz wygrali w regulaminowym czasie w domu w obecnym sezonie. Przegrali z diablami dwa ostatnie mecze usibie a jak wiemy ich potencjal i ambicje sa na poziomie tytulu. Sadze za Malkin i Crosby rowniez sie przelamia bo z NJ tez nie maja jakis zacnych zdobyczy. Diably rowniez maja zla passe sa 0-8 na wyjezdzie pod rzad i ktos by mogl powiedziec ze w Koncu Diably wygraj na wyjezdzie ale czy z pigwinami przelamia sie ? Nie sadze, w tym przypadku ide w strone silniejszej o wiekszym potencjale druzyny ktora sa pigwiny.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Spróbujemy znowu strzelców:
Kessel (Pittsburgh) @2.5⛔
Lee (Islanders) @3⛔
Kuznecov (Caps) @2.4⛔
Bergeron (Bruins) @2.35⛔
Simmonds (Flyers) @2.7⛔
Kompletna klapa = 0/5
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sporo tu nie zaglądałem, więc czas coś skrobnąć. Pierwsze spotkanie, które przykuło moją uwagę to starcie na Florydzie. Bolts ugoszczą u siebie Nafciarzy z zachodniej Kanady, którzy kontynuują swój wyjazd na wschód. W pierwszym spotkaniu zdołali wywieźć dwa punkty z Detroit, wczorajszej nocy ulegli w Waszyngtonie (4:2), a dzisiaj zagrają &quot;back to back&quot; w Tampie. Wydaje mi się, że skoro niestabilny zespół z Waszyngtonu zdołał zgarnąć pulę w regular time to tym bardziej zrobi to solidniej wyglądająca - według mnie - drużyna Lightning. Bolts wracają do siebie po krótkiej serii wyjazdowej gdzie ograli Habs 1-4 i Senatorów w dogrywce co daje komplet punktów. Zespół z Florydy miał dwa dni na odpoczynek, a gracze Oilers w ciągu 24 h musieli rozegrać mecz, polecieć na Florydę i napewno będą czuć w nogach wczorajszy pojedynek. Zresztą wydaje mi się, że ich dobra passa skończyła się wczoraj i czeka ich ciężki pobyt na wschodzie Stanów. Myślę też, że warto spróbować niewielkiego handi w stronę gospodarzy.
Lightning &#39;60 @1,85 ✅✅✅
Lightning -1,5 @2,25 ✅✅✅

Kolejne spotkanie, które może być ciekawe to starcie Rekinów z Minnesotą. Do rzeczy.
Dlaczego nie grać w stronę Sharks?
- Zespół z San Jose nie rozgrywa najlepszego sezonu mimo ciekawych wzmocnień
- Ostatnie pięć spotkań to przegrana w RT z Jackets i cztery pozostałe mecze doprowadzone do dogrywki.
- Słabiutki bilans w grach z Wild - ostatnia wygrana Sharks miała miejsce grubo ponad dwa lata temu.
Dlaczego grać w stronę Minnesoty?
- Nie dali się pokonać Rekinom od ponad dwóch lat ????
- Ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa w regular time.
- Ostatnie dziesięć spotkań to siedem zwycięstw.
- Tracą niewiele bramek - mogą się pochwalić jedną ze szczelniejszych defensyw w konferencji.
Minnesota lub remis @1,75 ⛔
Minnesota &#39;60 @3,10 ⛔
Minnesota strzeli +2,5 bramki @1,89 ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Panowie piszę jako totalny laik pierwszy raz tutaj. Taki luźne przemyślenia na dzisiejsze 9 meczów. Postawienie 9 spotkań z podpórką na gospodarzy dawało pewnie przelicznik około 1000. Kiedyś to może się powtórzy ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie piszę jako totalny laik pierwszy raz tutaj. Taki luźne przemyślenia na dzisiejsze 9 meczów. Postawienie 9 spotkań z podpórką na gospodarzy dawało pewnie przelicznik około 1000. Kiedyś to może się powtórzy ????
Jeśli z podpórka to napewno nie aż tyle, ale napewno sporo. Dziewięć spotkań z kursem średnio 2,00 dawalo by AKO Około 500,00.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Panowie piszę jako totalny laik pierwszy raz tutaj. Taki luźne przemyślenia na dzisiejsze 9 meczów. Postawienie 9 spotkań z podpórką na gospodarzy dawało pewnie przelicznik około 1000. Kiedyś to może się powtórzy ????
W takie granie to za drobne można się bawić. Ale według mnie takie coś długo się nie powtórzy. 9 to bardzo dużo spotkań. Ewentualnie można się w jakiś rozpis pobawić. Dogrywka czy karne to loteria i kwestia jednej akcji czy obrony. Tym bardziej że NHL w tym sezonie się tak wyrównało i każdy z każdym może wygrać. Lotto mogło y sposorowac jak ekstraklasę.:hokej:
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
W zeszłym sezonie jak dobrze pamietam taka sytuacja kiedy wygrywali gospodarze wszystkie spotkania w kolejce miała miejsce ze 3 razy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Capitals - Penguins
Capitals OT/SO @1,75 Fortuna ✅✅✅
Generalnie nie gram spotkań z udziałem ulubionego zespołu, ale okoliczności skłaniają do zakładu w stronę Stołecznych. Zespół z Waszyngtonu w ostatnim spotkaniu w niezłym stylu ograł Edmonton Oilers (4-2) zdobywając dwa punkty na swojej tafli. Widać było lekką poprawę w grze obronnej Caps, która do tej pory straszliwie kulała. Myślę, że to może być ten czas kiedy Stołeczni wchodzą na swój optymalny poziom i zaczną regularnie punktować. Podobnie było w zeszłym sezonie, kiedy do połowy listopada gra zespołu nie wyglądała najlepiej. Jeśli chodzi o Pingwiny to można powiedzieć, że odwieczny rywal Caps jest w kryzysie. Po fantastycznej serii w Kanadzie przegrali wszystkie spotkania po powrocie na wschód, a bilans bramek w ostatnich dwóch meczach wynosi 1:10! Trener gości rotuje składem. Brakuje obrońców (kontuzje) i goalie (jeden i drugi) nie jest w najlepszej formie. Warto dodać, że na pięć ostatnich spotkań między zespołami - cztery razy górą byli Stołeczni. Dodatkowo niedawno Caps przegrali w Pittsburghu więc dzisiaj zdecydowanie się zmobilizują (nic nie mobilizuje Capitals tak jak mecz z Pingwinami) i mam nadzieję - zgarną da punkty.
Jeśli chodzi o pozostałe spotkanie to widzę wygraną Predators. Avalanche w dołku, przegrali trzy spotkania z rzędu - wszystkie na wyjeździe, a teraz wracają do siebie żeby zmierzyć się z liderem konferencji, który z kolei trzy ostatnie spotkania wygrał. Warto dodać że Preds jeszcze nie przegrali w delegacji w tym sezonie i dzisiaj raczej nie nastąpi przełamanie. Więcej atutów po stronie Nashville.
Predators OT/SO @1,81 ✅✅✅
Predators &#39;60 @2,37 ✅✅✅
Na koniec mamy spotkanie w Kalifornii gdzie Kaczki podejmą Flames. Podobnie jak wyżej. Ducks w dołku. W dziewięciu ostatnich spotkaniach tylko jedno zwycięstwo, a dzisiaj dodatkowo niezły szpital w zespole. Flames natomiast mogą przedłużyć dzisiaj zwycięską serię do pięciu spotkań. Grają fajny hokej. Trio Lindholm - Monahan - Gaudreau to jedno z lepszych w tym sezonie jak dla mnie. Myślę, że Kaczki nie zdołają ich pokonać.
Flames OT/SO @1,66 ⛔⛔⛔
Flames &#39;60 @2,15 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Popieram typy kolegi na Predators i Flames mam dokladnie takie same odczucia i przemyslenia. Graja oni w obcych halach i wcale nie bedzie łatwo, bo kazdy wie ze mecz meczowi nie równy. Ale mysle że obie ekipy są na tyle mocne i ogarną temat, bo akurat sympatyzuje tym druzynami ale to trzeba zostawic z boku i trzeźwo spojrzeć na sytuacje, skłaniam sie ku typom na ML.
Co do meczu Caps z Pens, dla Caps faktycznie mecz z Oilers moze byc takim impulsem i przełomem do tego by zacząć marsz w góre tabeli, bo atak ma naprawde dużą moc, nie musze wymieniac zawodników bo kazdy zna te nazwiska i są to uznane marki w NHL , zawodnicy bardzo dobrzy i doswiadczeni, obrona jak kolega rasijskij dobrze zauważył juz ostatnio sprawiała duzo lepsze wrazenie niz np w porównaniu do meczu ze Stars.
Niewątpliwie dla Caps olbrzymią stratą jest odejście Barrego Trotzta , obecny trener Reirden zreszta jego asystent z poprzedniego sezonu mimo ze nie stara sie zmieniac dobrego stylu gry Stołecznych ale mimo wszystko to jednak nie taki fachowiec jak Trotz , nie to doświadczenie i warsztat pracy. Moze to później mieć znaczenie choćby w PO bo oczywiscie mam nadzieje ze obrońcy tytułu sie tam zameldują.
Mnie na ten moment martwi cos innego, a mianowicie forma golie Caps Holtbyego, o ile słabe statystyki obronionych i wpuszczonych goli po czesci mozna przypisac słabiej spisujacej sie obronie to jednak co do jego dyspozycji w poszczególnych meczach mozna było miec wiele zastrzezen. Do tej pory nie jest on narazie ostoją w bramce Caps i to póki co nie gwarantuje spokoju z tyłu. Wszyscy wiemy na co go stać bo jest to naprawde wysokiej klasy fachowiec na tej pozycji ale to jeszcze nie jest jego dobra nie mówiąc o najlepszej gra. I co w zwiazku z tym?
Po drugiej stronie w bramce nominalna dwójka ale DeSmith spisuje sie bardzo przyzwoicie w tym sezonie( ponad 93% obron i troche powyzej dwóch goli na mecz, w porówbaniu do prawie czterech Brandona).
Pens oczywiscie mieli troche problemów z zestawieniem obrony, jednak na ten moment wystapia w prawie optymalnym zestawieniu. Napewno ich forma jest daleka od oczekiwanej ale to jest zespół który w kazdym momencie moze odpalić, a jak wiemy mają kim, bo sa tam doswiadczeni gracze którzy niedawno dwa razy pod rzad wznosili Stana uzupełnieni młodością.
Ten mecz to mecz z wieloma podtekstemi odwiecznych rywali, którzy znaja sie jak łyse konie, ja spodziewam sie walki w tym meczu i byc moze nawet dłuzej niz 60 minut. wg mnie sprawa wyniku jest otwarta bo fakt ze Caps juz ładnie sie prezentuja ale ile moga przegrywać niedawni dwukrotni mistrzownie ja dzis zagram na Pens
typ Pens ml kurs 2,04 fortuna
PS. A nie chciałem sie aż tyle rozpisywać
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Ja dzisiaj atakuje Senators przeciwko Golden Knights. Moim zdaniem mocno przesadzone kursy na Ottawe. 3,2 za czystą jedynkę? Nie twierdzę, że ekipa ze stolicy Kanady jest wybitna w tym sezonie, ale patrząc na skład są całkiem solidni. Atak ze Stonem i Duchene robi sporo zamieszania, strzelają sporo, ale też dużo tracą. Ottawa gra trzeci mecz z rzędu u siebie, poprzednio minimalna porażka z Lightning po dogrywce i roztrzelanie Devils 7:3.
Drużyna z Miasta Grzechu po kapitalnym debiutanckim sezonie, póki co grają w kratkę. Moim zdaniem ten drugi sezon będzie znacznie trudniejszy i mogą mieć problem z dostaniem się do post season. Poza swoim lodowiskiem bilans kiepski : 2-6. Obecnie są w trakcie wschodniego tripa, przedwczoraj przegrali z Toronto 3-1.
Pobieram kurs na końcowe zwycięstwo 2,32 na Fortunie. Gdyby był poniżej 2 to bym nie polecał, ale tak to uważam, że trzeba skorzystać
Ottawa ML - 2,32
Poza tym gram dzisiaj na przełamanie Chicago wygrana bez dogrywki - 2,45
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj atakuje Senators przeciwko Golden Knights. Moim zdaniem mocno przesadzone kursy na Ottawe. 3,2 za czystą jedynkę? Nie twierdzę, że ekipa ze stolicy Kanady jest wybitna w tym sezonie, ale patrząc na skład są całkiem solidni. Atak ze Stonem i Duchene robi sporo zamieszania, strzelają sporo, ale też dużo tracą. Ottawa gra trzeci mecz z rzędu u siebie, poprzednio minimalna porażka z Lightning po dogrywce i roztrzelanie Devils 7:3.
Drużyna z Miasta Grzechu po kapitalnym debiutanckim sezonie, póki co grają w kratkę. Moim zdaniem ten drugi sezon będzie znacznie trudniejszy i mogą mieć problem z dostaniem się do post season. Poza swoim lodowiskiem bilans kiepski : 2-6. Obecnie są w trakcie wschodniego tripa, przedwczoraj przegrali z Toronto 3-1.
Pobieram kurs na końcowe zwycięstwo 2,32 na Fortunie. Gdyby był poniżej 2 to bym nie polecał, ale tak to uważam, że trzeba skorzystać
Ottawa ML - 2,32
Poza tym gram dzisiaj na przełamanie Chicago wygrana bez dogrywki - 2,45
Właśnie miałem dodać ten typ ale nie starczyło czasu ???? Podbijam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom