>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Anaheim - Chicago
Typ: Anaheim - 2,1 na fortunie ✅✅✅
Gram dzisiaj na Kaczory. Wracają do siebie po bardzo udanej serii wyjazdowej (4 zwycięstwa w 5 meczach). W poprzednim spotkaniu pokonali aktualnych mistrzów w stolicy. Dobra forma Getzlafa, swoje dokładają Rakell i Henrique, ogólnie duża siła ofensywna.
Na drugim biegunie Chicago, cztery porażki z rzędu, tracą bardzo dużo goli: 104 bramki w 28 meczach! Gorsi są tylko Senators i Vancouver, ale Orki mają dwa mecze rozegrane mniej. W ostatnich pięciu meczach stracili 26 goli. Naprawdę duuuużo. Blackhawks są w trakcie przebudowy, zawodnicy, którzy gwarantowali im sukcesy jeszcze niedawno tacy jak Keith, Toews czy Kane są już po 30, ale dalej na nich ciąży odpowiedzialność za wyniki. Z młodych? DeBrincat prezentuje się dobrze, innych za bardzo nie widać.
Gram również handi -1,5✅✅✅
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja natomiast zagram dziś w kierunku SJS, wracają do domu po nędznej serii wyjazdowej, udało się ją skończyć z honorem i zwycięstwem w Montrealu i liczę na to, że na swoim lodzie pójdą za ciosem. Nie da się zaprzeczyć, że personalnie ekipa jest mocna, jednak coś tam nie gra i wyniki są delikatnie mówiąc średnie. Trudno powiedzieć czy problem związany jest z atmosferą, czy brakiem zgrania, często dużo gry na chaos. Na swoim lodzie radzą sobie jednak całkiem dobrze i tutaj widzę ich atut. Do tego po drugiej stronie Carolina, która w ostatnim czasie radzi sobie średnio, zwycięstwa wyłącznie z drużynami z niskiej półki, problem ze zdobywaniem goli, Rekiny są w stanie ich zdominować, dlatego liczę na zwycięstwo w RT, kurs jednak mógłby być nieco lepszy więc idę w dwa single zwycięstwo z handi i zwycięstwo z over 4,5 licząc na przynajmniej 4 bramki Rekinów, do tego jakąś jedną Carolina powinna dać radę wcisnąć. Jednocześnie również do przemyślenia zakłada właśnie na bramki Rekinów over 3,5.
SJS -1.5 @2.73✅
SJS + over 4,5 @2.61✅
SJS over 3,5 @2.33✅
Wszystko fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
zestaw na dziś:
Toronto Maple Leafs- over 3,5 ✅
Bolts- win in reg.✅
Pens- over 3,5 ✅
VGK- Chicago - over 6 ✅
 
rekretyper 84,2K

rekretyper

Użytkownik
Ottawa Senators- Montreal Canadiens⛔
1 / 1OT
2,75 / 2,00
Nie wiem w jakich układach są obie drużyny(solidarność lokalna czy co) ale patrząc w ostatnie H2H to widać ze graja punkt za punkt
05.12.18 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 5 : 2
21.10.18 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 4 : 3 (3 : 3)
30.09.18 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 3 : 0
23.09.18 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 3 : 2
04.02.18 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 4 : 1
17.12.17 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 3 : 0
30.11.17 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 2 : 1
31.10.17 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 3 : 8
01.10.17 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 9 : 2
24.09.17 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 5 : 1
26.03.17 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 3 : 1
20.03.17 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 4 : 1
19.03.17 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 3 : 4 (3 : 3)
23.11.16 NHL Montreal Canadiens-Ottawa Senators 3 : 4
16.10.16 NHL Ottawa Senators-Montreal Canadiens 4 : 3 (3 : 3)
I myślę że dzisiaj w nocy nie będzie inaczej. Ottawa u siebie gra dosyć solidnie, Hubsi wyjazdy średnio, obie drużyny bez większych osłabień kadrowych. Uważam że po takim kursie typ warty zagrania
Arizona Coyotes-Washington Capitals✅
2 / 2 OT
2,40 / 1,83
Kojoty już nie jedną drużynę zaskoczyły w tym sezonie, również i dzisiejszego rywala gdzie grali w roli gości. Capsi dwa ostatnie mecze przegrane w szczególności musi/ał boleć ten gong od Kaczek. W bramce drużyny z Arizony stanie młody zawodnik Adin Hill z jak narazie bardzo dobrymi wynikami ale myślę że dzisiaj się to zmieni.
Sens-Hubs seria przerwana:mad:
 
rekretyper 84,2K

rekretyper

Użytkownik
Anaheim Ducks-Carolina Hurricanes⛔:facepalm:
1 RT - 2.56
1 OT - 1.93
Kaczki seria 5 wygranych meczy w tym wygrana na wyjeździe z dzisiejszym rywalem, 2-ga drużyna najlepiej punktujaca na swojej tafli w swojej konferencji. Carolina dzisiaj gra trzeci mecz z serii wyjazdów, dwa pierwsze przegrała ze srednio ostanio grajacym San Jose i najsłabszą drużyną ligi LA, ogólnie ostanimi czasy wyjazdy maja słabe. W drużynie gospodarzy jedyne &quot;nowe&quot; osłabienie to R.Rakell drugi najlepiej punktujący w ekipie i z rozegranym kompletem spotkań. Po stronie gości prawdopodobnie zabraknie bramkarza McElhinneya. Ostatnie mecze miedzy tymi drużynami na korzyść gospodarzy ale często mecze te były na styku i kończyły sie dogrywką. Wiem ze kiedyś każda seria się kończy ale myślę że gospodarze dzisiaj przedłuża ją o kolejny wygrany mecz.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Edmonton Oilers - Minnesota Wild
Oilers to win in RT, @2.4 ✅
Oilers &amp; over 5.5, @4.0 ✅
Oilers &amp; over 6.5, @5.2 ✅
Edmonton po krótkim roadtripie wraca na swoje lodowisko, żeby zmierzyć się z Wilds, którzy po solidnym starcie sezonu ostatnio zaliczają lekki regres. Edmonton odwrotnie, źle zaczęli sezon i pomimo sporych oczekiwań po tym zespole na razie oscylują w środkowo-dolnej części tabeli, gdzie moim zdaniem zbyt długo nie pozostaną. Wiadomo jakimi indywidualnościami dysponują Oilers i myślę, że to kwestia czasu i złapania odpowiedniego rytmu żeby pewnie rozsiąść się w górnej części tabeli konferencji zachodniej. Myślę że mecz u siebie z takim przeciwnikiem jak Minnesota jest idealnym meczem na złapanie punktów i zwycięskiego rytmu. Następne spotkanie grają z Calgary i będzie to spotkanie trudniejsze niż dzisiejsze. Ostatnio Oilers nie strzelali zbyt dużo mimo ogromnej siły ognia jaką niewątpliwie mają. Liczę dziś na solidne strzelanie ze strony Oilers, a i Wild pewnie dorzucą coś od siebie. Ja osobiście stawkuję te typy kolejno 4j , 2j i 1j.
GL !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Edmonton Oilers - Minnesota Wild
Oilers to win in RT, @2.4
Oilers &amp; over 5.5, @4.0
Oilers &amp; over 6.5, @5.2
Edmonton po krótkim roadtripie wraca na swoje lodowisko, żeby zmierzyć się z Wilds, którzy po solidnym starcie sezonu ostatnio zaliczają lekki regres. Edmonton odwrotnie, źle zaczęli sezon i pomimo sporych oczekiwań po tym zespole na razie oscylują w środkowo-dolnej części tabeli, gdzie moim zdaniem zbyt długo nie pozostaną. Wiadomo jakimi indywidualnościami dysponują Oilers i myślę, że to kwestia czasu i złapania odpowiedniego rytmu żeby pewnie rozsiąść się w górnej części tabeli konferencji zachodniej. Myślę że mecz u siebie z takim przeciwnikiem jak Minnesota jest idealnym meczem na złapanie punktów i zwycięskiego rytmu. Następne spotkanie grają z Calgary i będzie to spotkanie trudniejsze niż dzisiejsze. Ostatnio Oilers nie strzelali zbyt dużo mimo ogromnej siły ognia jaką niewątpliwie mają. Liczę dziś na solidne strzelanie ze strony Oilers, a i Wild pewnie dorzucą coś od siebie. Ja osobiście stawkuję te typy kolejno 4j , 2j i 1j.
GL !
Co do typów nie będę ich negował, sam odpuszczam spotkanie, myślę że może się zakręcić koło remisu. Co jednak do analizy raczej mało kto spodziewa się Oilers w górnej części tabeli KZ, trudno też mówić o jakiś wyjątkowych indywidualnościach poza McDavidem, od którego ta ekipa jest całkowicie zależna co między innymi ostatnio pokazał mecz ze średnim w tym sezonie Dallas, gdy Connor nie był obecny na lodzie. Oilers to w mojej ocenie ekipa na dolną część tabeli tam gdzie obecnie się znajdują, raczej mało kto spodziewa się ich w PO podobnie jak to się dzieje w ostatnich latach z małym wyjątkiem na sezon 2016-17. Nie spodziewałbym się również po Oilers dłuższych serii zwycięstw, po prostu brakuje pod tym kątem potencjału w tej ekipie. Swoją drogą trudno zrozumieć McDavida, który w tej ekipie po prostu się marnuje. Natomiast Wilds to ekipa z potencjałem na PO, występująca tam w ostatnich sezonach i personalnie mocniejsza niż Oilers.Kursy w tym spotkaniu wyrównane ze względu na to, że Oilers na własnym lodzie natomiast Minnesota w lekkim dołku i B2B. Jednak co do ogólnej oceny ekip wydaje się, że Wilds to ekipa, która zawalczy o więcej w tym sezonie niż Oilers.
Jets -1,5 @2,22⛔
Jets+ over 5,5 @2,76⛔
Jets over 4,5 @3,1⛔
Jeśli chodzi o typy ode mnie widzę dziś zwycięstwo po stronie Jets. Mocna personalnie ekipa, która świetnie radzi sobie na swoim lodzie kontra Nutki, które w bieżącym sezonie radzą sobie słabo, tracą dużo bramek, często gubią się w defensywie, swoją drogą w ostatnim meczu porażka po karnych z omawianymi wyżej Oilers. Zarówno personalnie jak i pod kątem formy ekipa Jets na wyższym poziomie z zupełnie innymi celami na sezon niż St. Louis. Kurs na czyste zwycięstwo dość niski, dlatego proponuje to co powyżej, handi, zwycięstwo z overem oraz over bramkowy Jets. Myślę, że ekipa Rakiet powinna zdominować zespół Nutek tak jak to było w niedawnym spotkaniu tych drużyn, gdy padło aż 12 bramek. Aż takiej strzelaniny się nie spodziewam, jednak Jets po ostatnim underze z NYI dziś powinni zagrać na swoim lodzie skuteczniej, liczę na przełamanie po lekkiej blokadzie Laine.
Co do pozostałych spotkań teoretycznie Ducks powinni sobie poradzić bez problemów ze słabą obecnie Caroliną. Tak jak wspomniano powyżej brak Rakella, możliwe również, że Huragany w końcu coś zaczną grać, obudzi się Aho, dlatego ten mecz raczej dla hobbystycznego postawienia, dlatego za mniejszą stawkę coś nieco bardziej ryzykownego:
Ducks -1.5 @3.65⛔
Trudno również ugryźć spotkanie Dallas - SJS. Personalnie wydaje się, że Rekiny na wyższym poziomie, w Dallas dalej brakuje Klingberga więc obrona nieco kuleje, ostatnio dobra seria, jednak przeciwnicy nie powalali jakością. Natomiast Rekiny wydaje się, że w ostatnich dwóch spotkaniach w końcu się odbiły i możliwe, że pójdą za ciosem, jednak ze względu na tą słabą wyjazdową serię lekki niepokój pozostaje. O ile przed ostatnim spotkaniem z Caroliną byłem ich pewny, o tyle dziś jakoś nie do końca czuje to spotkanie. Pójdę więc w kierunku SJS jednak podobnie jak w przypadku Kaczek raczej delikatnymi stawkami.
SJS -1,5 @3,15⛔
SJS +4,5 @2,9⛔
SJS 1tercja/spotkanie @3,75⛔
wszystkie kursy fortuna

Niestety za dobrze szło w ostatnich dniach by to się utrzymało. RS NHL znów musiał dać nauczkę. To co dzień wcześniej Pens, Caps i Canucks dali to dziś Sharks, Ducks i Jets zabrali. Co do Jets to była jakaś porażka, żałuje że zabrałem sobie sen tym spotkaniem, po piątym PP w trzeciej tercji wyłączyłem spotkanie. Ponad 35% skuteczności w PP, a dziś taka posucha, czy NHL da się zrozumieć??? niestety, w RS logiki brak, można tylko wyczuć. No nic, dziś sporo spotkań, coś spróbujemy. Szkoda, że noc wcześniej nie udało się nic napisać bo typy wchodziły perfekcyjnie. Jeśli ktoś ze mną zagrał to przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kolego taki już jest sport. Kiedyś zawsze kończy się seria, dziś skończyła się tym drużynom. Sezon jest długi 82 spotkania plus PO
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tak jest. Ja też wczoraj grałem. Odpuściłem Jets bo mi to &quot;śmierdziało&quot; jakoś. Zagrałem zamiast Sharks na wyjeździe to Dallas OT, dodalem Oilers &#39;60, a najpewniejszy byłem Ducks które wtopiły mi kupon ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oczywiście, wiadomo że seria się kiedyś kończy trzeba tylko wyczuć kiedy. Mamy 82 spotkania, tak jak napisałem RS to często brak logiki. W końcu dla ekip, które mają się liczyć ważne są spotkania PO. Analizy mogą być długie, a i tak nic mogą nie dać bo w głowach zawodników nie siedzimy a każdy kto ogląda trochę tę ligę doskonale wie, że są takie dni gdy niektórym zwyczajnie się nie chce i dlatego czasem kursy 1,5-1,6 które właściwie w NHL są kpiną z graczy bo liga jest wyrównana, po prostu nie wchodzą. Chyba nie ma nikogo kto by na NHL dzień w dzień wygrywał chyba, że jest jasnowidzem. No nic walczymy dalej, ważne że w ogólnym rozrachunku bieżący sezon idzie całkiem dobrze.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja nie gram nic poniżej 1,7- 1,75. Jakbyś spojrzał to Jets ma pewna analogie, dla mnie pewne rzeczy maja znaczenie i wiem ze w sporcie pewne historie lubią się powtarzać:
- jets lubi przegrać po powrocie do domu z wyjazdów.
- jeśli w danym dniu wiele meczy kończy się wysokimi overami to nie wiem czemu ale na drugi dzień jest wiele underów.
to takie moje luźne przemyslenia.
zestaw na dziś
Pens in regulation- 1,82 ⛔
Islanders &amp;Wings- over 6- 2,00 ⛔
Toronto Win - 1,86 ⛔
goalscorers

Matthews ✅ &amp; Crosby ⛔

Powodzenia
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
elmisteriozo ma rację. Jeśli ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy to dużo pomaga. Ja częściej gram KHL niż NHL, ale podobnie to działa w obu przypadkach. Jeśli zespół jest w dobrej formie, ale ma ewidentny problem z grą z inną konkretną ekipą to gram przeciwko nim. Dlatego wczoraj zagrałem Stars. Kilka spotkań z rzędu w Dallas między tymi ekipami kończyło się wygraną Stars. Ostatnio grałem wygraną outsidera KHL bo przyjezdni mają z nimi problem i weszło, a jeszcze wcześniej grałem wygraną Nowosybirska z dobrze dysponowanym Magnitogorskiem, bo ciężko im się gra z Sybirem i też się sprawdziło. Czasami ważniejsze są &quot;niuanse&quot; niż forma zespołów. Często też gram na rewanż jeśli w niedalekim odstępie czasu zespoły grały ze sobą. Są różne warianty...
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
w AKO ja bym nie zagrał ;/
Zgadzam się w pełni z rasijskim, czasem trzeba spojrzeć na h2h i pewne jak to określił nasz moderator niuanse
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Właściwie to w każdej dyscyplinie liczą się niuanse. Jeśli chodzi o KHL to jakoś nie mogę się do tej ligi przekonać, nie czuje tych spotkań, wiec jeśli gram to bardzo delikatnymi stawkami. Raczej po prostu oglądam niektóre spotkania i obserwuje wyniki, staty. Niestety są tam mecze, które wyraźnie dla mnie są podejrzane. Np SKA i niekiedy gra na 0:0, po czym szybka bramka w dogrywce, również wczorajszy mecz Avto i dziwna trzecia tercja. Co do Jets porażki po powrotach się zdarzają, jednak tutaj jej nie widziałem wiedząc co niekiedy robią obrońcy Nutek. I rzeczywiście do straconej bramki Jets byli ekipą przeważającą dobry mecz zagrał Allen i to w sumie jemu Nutki mogą zawdzięczać, że trzymali wynik.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kolego w pełni się zgadzam mecze na styku są wszędzie. Ja właśnie zarobiłem kasę na Flyers grając Live na nich -1,5. Buffalo przestało grać w drugiej tercji, gubili krążek, niedokładne podania, jedynie Ulmarka nie winie za stracone bramki. Przed meczem miałem mieszane uczucia chciałem nawet postawić na przełamanie Szabli i dobrze ze odpuściłem.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
Pens -1.5 , @2.26 ⛔
Pens over 4.5, @2.61 ⛔
Pens over 5.5, @4.4 ⛔
1 tercja ov 3.5, @5.5 ⛔
Nie najlepszy sezon jak dotąd w wykonaniu Pens zmusza ich do większego wysiłku niż w ostatnich latach, bo nadal zajmują odległe miejsce, sezon już się rozkręcił na dobre i pasuje jednak ustabilizować formę i oddalić się od miejsc bezpośrednio zaangażowanych w walkę o PO do końca sezonu. Nie jestem fanem Pens ale trzeba im przyznać, że ostatnio forma strzelecka jest, punkty potrzebne, grają dziś na jedną z najbardziej &quot;radośnie&quot; grających drużyn, i myślę że będzie to dobre widowisko. Ostatni pojedynek między obiema drużynami prawie miesiąc temu wygrali Sens, padło 10 bramek. Liczę na podobne widowisko z rezultatem w odwrotną stronę. Jak już mówiłem forma Pens zdecydowanie lepsza teraz niż miesiąc temu, dwie wygrane z rzędu, w których strzelili po 6 bramek. Nie zdziwię się jak i dziś strzelą te 6 goli. Crosby, Malkin, Kessel, Guenzel, Letang - myślę że co najmniej trójka z tej piątki zdobędzie dziś gole. (5j 3j 1j 1j)
GL !
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja odpuściłem ten mecz, z jednej strony myślałem o przełamaniu Bawołów ale jakoś nie byłem przekonany wiec granie na zwycięzców odpuściłem. Nie miałem czasu oglądać spotkania więc na live nie grałem. Zagrałem sobie za drobne przed spotkaniem w dublach po 2 punkty Eichela i Giroux i po bramce tych samych więc jest parę groszy do przodu, więc z tej kasy teraz delikatnie w stronę Vegas, ale to bardziej dla zabawy w oczekiwaniu na nocne spotkania, bo pełnego przekonania do tego spotkania nie mam
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jeśli chodzi o dziś to idę w kierunku Pitts podobnie jak wskazane typy powyżej, nie będę powtarzał, ewentualnie dorzucam od siebie
Pitts 1 tercja/spotkanie @2,78⛔
Druga propozycja to spotkanie na Florydzie, gdzie po ostatnim zwycięstwie pozostała ekipa z Colorado, by zmierzyć się z Tampą. I w tym przypadku pójdę w kierunku gości, którzy zanotowali dobry występ przeciwko Panterom. Póki co notują bardzo dobry sezon, według większości raczej ponad swoimi możliwościami. Ich grę ogląda się przyjemnie, a pierwsza formacja z MacKinnonem i Rantanenem szaleje, jeśli pojawi się gra w PP to liczę, że będą w stanie to wykorzystać. Typ ryzykowny bo przeciwnik doskonały, ale to bardziej przeczucie więc nie polecam, aczkolwiek zagram singlami:
Colorado RT @3,15⛔
Colorado -1,5 @4,4⛔
Colorado over 3,5 @2,6⛔
Colorado i over 5.5 @4,4⛔
Do dubla z Pitts -1,5
Colorado OT 2,3⛔

i ewentualnie do tasiemki Colorado +1,5 @1,5⛔
Kolejne spotkanie ode mnie to Arizona i tym razem znów można powiedzieć, że z uporem maniaka idę w kierunku Rekinów. Ekipa personalnie z dużo większym potencjałem, wczoraj porażka z Dallas, tyle co udało się obejrzeć to nie wyglądało to źle, nie wiem do końca o co chodziło, że w drugiej tercji nie uznana została bramka dla SJS na 2:0, pewnie wtedy mecz potoczyłby się inaczej. Aczkolwiek dziś na przeciwko ekipa Arizony typowana na doły tabeli. Ostatnio udało się wygrać parę spotkań, potem na własnym lodzie porażka z Caps, myślę że dziś będzie kolejny przegrany mecz przede wszystkim ze względu na dużo lepszą personalnie ekipę Rekinów. Do tego Arizona personalnie osłabiona, sporo kontuzji w składzie, niepewny bramkarz. Dlatego widzę tutaj wyraźne zwycięstwo Rekinów. Minus to fakt, że mają b2b, ale liczę na to, żę to nie przeszkodzi i dziś będą chcieli wygrać, w końcu sezon w pełni więc czas piąć się w górę i uciekać z miejsc, gdzie za 3 miesiące zacznie sie walka o PO.
SJS RT @2,25✅
SJS -1.5 @3✅
SJS -2,5 @4,7 totolotek⛔
SJS 1 tercja/spotkanie @3,6✅
SJS over 3,5 @2,42✅
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie przepadam za tymi południowymi spotkaniami w Stanach bo różne rzeczy się tam dzieją, ale ponownie widzę value jeśli chodzi o kursy na Canucks i nie sposób takiej okazji odpuścić. Nutki nie są ekipą, na którą można dać kurs poniżej 2.0. Widziałem ostatnie spotkania, obrona robi sporo błędów, ostatnio dobry mecz bramkarza ale nie wiem czy Allen drugi raz jest w stanie tak zagrać. Oczywiście Canucks nie są również ekipą na PO, jednak mają kilka niezłych nazwisk między innymi Boeser, który nie dawno wrócił, młody Pettersson, który potrafi dać niezłe show na lodzie więc liczę na potencjał ekipy w zakresie ofensywy i błędy Nutek. Idę więc w kierunku Canucks i tutaj propozycje kilku zakładów. Kursy już spadły w stosunku do tego co zagrałem kilka minut temu. Na minus fakt, że Canucks trudno gra się na lodzie w St. Louis
Canucks RT @3,2✅
Canucks OT @2,33✅
Canucks -1,5 @4,7✅
Canucks over 2,5 @1,91✅
Canucks over 3,5 @3,3✅
Canucks i over 4,5 @4,05✅
Canucks i over 5,5 @5,4✅
Drugie spotkanie o 21 to ostatni niewypał, ale dziś również w kierunku gospodarzy, już bez analizy z braku czasu. Problem z bramkarzem u Lotników już od pewnego czasu liczę na sporo bramek ze strony Winni.
Jets 1 tercja/mecz @2,77✅
Jets -1,5 @2,17✅
Jets i over 5,5 @2,62✅
Jets over 4,5 2,92✅
Jets -2,5 @3,2✅
Do pelni szczescia braklo drugiego pkt Wheelera i zawodnicy byliby tez w komplecie ale gra na pkt i bramki to juz raczej dla zabwy wiec nie ma co narzekac
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio Rosja pożera tyle mojego czasu, że bardzo rzadko bywam w tym temacie... Dzisiaj dodam kilka słów od siebie. Początkowo też chciałem iść grubiej w stronę Canucks (jeszcze nie wiem czy tego nie zrobię) bo kurs zachęcający. Jedna i druga ekipa średnio się spisuje. Allen - jak już powiedziałe pepo1990 - zapewne nie zagra kolejnego &quot;meczu życia&quot;, a Orki mają fajnych grajków. Niepokoi mnie właśnie ta &quot;niemoc&quot; w St. Louis. Canucks graja na wyjeździe, ale nie zwracał bym na to szczególnej uwagi, bo to pierwszy mecz w serii. Może podbudowane zwycięstwem nad Nashville Orki zdołają przeciwstawić się dziurawej defensywie Blues. Zobaczymy niebawem.
Canucks lub remis @1,78 fortuna
Kolejne spotkanie to Ottawa - Boston. Sens to troche nieprzewidywalna drużyna. Grają u siebie, ale na swoim lodowisku też grają w kratkę. Tracą bardzo dużo bramek (chociaż ostatnio mniej). Bruins w dobrych nastrojach po zwycięstwie nad Toronto. Miśki trochę pod formą, ale ostatni mecz dobry w ich wykonaniu. Może zadziała &quot;patent&quot; który Bruins ostatnimi czasy mają na Senatorów? Ostatnie sześć spotkań między tymi ekipami to komplet zwycięstw Bostonu w regulaminowym czasie.
Bruins &#39;60 @2,02 fortuna
Ostatnie spotkanie to Vegas - Dallas. Oglądałem początek spotkania Knights w Los Angeles i szło całkiem nieźle. Po pierwszej tercji musiałem wyjść a po sprawdzeniu wyniku bardzo się zdziwiłem. Nie wiem co tam się stało, że skończyło się takim wynikiem. Oglądalem też ostatni mecz Dallas z Rekinami i muszę przyznać, że chłopaki fajnie grają. Ostatnio w dobrej formie - cztery zwycięstwa w pięciu meczach w tym trzy w regulaminowym czasie. Trochę zniechęcają mnie dobre wyniki Rycerzy u siebie, ale między tymi zespołami wszystkie spotkania (wiem, że 3 spotkania to mały materiał do analizy) wygrywali goście. Może i tym razem tak będzie? Gram w stronę Stars.
Stars lub remis @1,75 fortuna
AKO @6,29
(Gram za drobne bo dawno nie grałem nic zza oceanu)
EDIT// Zapomniałem dodać, że popieram typ na Jets - powinni ogarnąć dwa punkty w regulaminowym czasie i grał bym na bramkę Laine.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom