>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Każda co najmniej dwie w Toronto & Poniżej 6,5 bramki (regulaminowy) w Colorado @2,13 3/10 Betsson

Toronto dzisiaj osłabione. Prawdopodobnie bez Thorntona, Muzzina i Hymana co może pomóc Flames się odblokować. Ekipa z Calgary ma problemy w ofensywie, ale dziwi mnie to, bo ostatni mecz, który oglądałem (kilka dni temu z Oilers) był bardzo dobry w ich wykonaniu. Jeśli myślą poważnie o pierwszej czwórce muszą przerwać tą serię niepowodzeń, a z kim się przełamywać jak nie z Leafs! W Colorado liczę na małą liczbę bramek. Oba zespoły grają underowo i w lidze i między sobą. Spodziewam się dobrych występów obu bramkarzy. Poza tym styl gry VGK nie prezentuje się jakoś wybitnie i mogą mieć problemy ze zdobyciem więcej niż dwóch bramek.

❌ Islanders i Avalanche pierwsi strzelą trzy bramki (z dogrywką) @4,00 1/10 Betsson

Na temat Colorado powtórzę, że VGK nie radzi sobie jakoś znakomicie ofensywnie, a Avs u siebie powinni ogarnąć trzy bramki. Islanders gram dlatego, że Sabres słabo prezentują się po powrocie. Co prawda wygrali z Devils ostatnio, ale Diabły zagrały przeciętny mecz. W bramce Isles Varlamov, więc powinien trzymać wynik.

Z pozostałych spotkań wydaje mi się, że Pantery wygrają. Tampa nie przegra kolejny raz z Canes i St. Louis poradzi sobie z Kings.

6,05
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Florida Panthers - Dallas Stars
Typ: Anthony Duclair powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dallas Stars mieli dłuższą przerwę w grze, bo ostatnie swoje spotkanie rozegrali 14.02. Powrót do gry po takiej przerwie to może być problem. Dallas dobrze zaczęło sezon, bo od czterech zwycięstw, ale potem było już dużo gorzej i na następne osiem spotkań wygrali tylko raz. Florida Panthers w tym sezonie są naprawdę mocni i playoffy wydają się być formalnością. Skład Florida Panthers może się podobać , nie brakuje tam ciekawych graczy. Jednym z nich jest Anthony Duclair., który wydaje się być w bardzo dobrej formie. Duclair długo czekał na swojego pierwszego gola w tym sezonie, ale niedługo po pierwszym trafieniu przyszło drugie. Na cztery ostatnie mecze Duclair strzelił gola w dwóch z nich. Bardzo dobrze wygląda to jeśli chodzi o asysty. Duclair ma już na swoim koncie osiem asyst, zanotował asystę w dwóch ostatnich meczach. Gracz ten jest w formie i uważam, że w tym spotkaniu zdobędzie jakiś punkt.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Islanders po dwóch porażkach w Pittsburgu, gdzie byli słabsi dzisiaj będzie chciało się przełamać przeciwko najsłabszej drużynie w dywizji. W zeszłym tygodniu rozegrali swój pierwszy dwumecz i oba spotkania bez większych problemów wygrali. Buffalo ma trudność że zdobywaniem bramek, słabo spisuje się obrona. Dodatkowo po spotkaniu z Devils ze składu wypadł Jake McCabe, nie jest on może czołową postacią w drużynie, ale z nim na lodzie w ostatnich spotkaniach Szable nie traciły bramek. Wyspiarze w pełni zwarci i gotowi i takie spotkania jak to poprostu muszą wygrywać.
New York Islanders - Buffalo Sabres
Islanders hc -1
2.37 Fortuna

Panthers-Stars obie strzela po 2+ bramki / Carolina-Tampa -6.5 gola ako 2.39 Fortuna


Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
Calgary ML 2.29 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Islanders powinni poradzić sobie z Sabres, ale odpuszczam ten mecz bo mam jakieś dziwne przeczucie. Idę za to w stronę Kings, bo nie wiem czemu buki ich tak niedoszacowują. Oni wygrali cztery mecze z rzędu, w St.Louis też raz zdążyli już sobie poradzić. Kursy na Blues rzędu 1,50 totalnie mnie nie przekonują. W bramce prawdopodobnie Quick. Do tego dorzucę pkt całkiem fajnie spisującego się ostatnio Browna.

Kings DNB @2,63 (Fortuna) ✅

D.Brown >0,5 pkt @1,95 (Betfan) ✅

W Anaheim w końcu sięgneli po Zegrasa. Po udanych U21 zdążył już zrobić 9 pkt w 8 meczach w San Diego. Dziś debiutuje w NHL, drugi atak, obok doświadczony Silfverberg i ustawiony też chyba w drugim PP. Może szczęście debiutanta się uśmiechnie. Nie ma niestety kursu na kanadyjkę.

T. Zegras strzeli bramkę @4.50 (Fortuna) ❌ (jeszcze mało minut dostaje)

I jeszcze suche AKO:

Bolts x2 & Panthers DNB & Coyotes DNB @4,55 (Fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Ode mnie trebel, myślę że dość mocny.


Nie sądziłem że to zrobię, ale daję drugą szansę Isles, bo kiedy jak nie dzisiaj? Dwie porażki z rzędu z Pens, w ostatnim meczu masa nieskuteczności, bo trzeba powiedzieć że strzelali sporo, ale niestety ślepakami. Pingwiny były skuteczniejsze. Taki mecz musi deprymować, a dziś jak na zawołanie ekipa na poprawę morali. Czy tak będzie? Mam nadzieję.
Sabres przerwali swoją passę porażek z Devils, ale nie zagrali dobrego spotkania, po prostu NJD zagrali bardzo słabo... to była dość spora niespodzianka. Dwa poprzednie spotkania w Nowym Jorku wygrane przez Wyspiarzy. Nie ufam im na tyle, by nie podeprzeć się możliwością dogrywki, choć myślę że zamkną to w RT jakimś wynikiem 4-1.
Islanders ML @1.58

Ostatnio moje zaufanie do kolejnej ekipy również zostało zachwiane, mianowicie St. Luis. Przegrywają dość proste teoretycznie spotkania, gdzie nie powinno się wiele złego wydarzyć. Tak samo jest w tym przypadku, ale według mnie nie będą mieli tak łatwo. Kings mają passę zwycięstw, w dodatku w tym sezonie Nutki już grały dwumecz z nimi i jest remis. Ja tutaj idę w bramki. Spotykają się dwie najczęściej notujące overy ekipy. Obie ekipy mają najlepsze statystyki bramkowe w swojej dywizji, a pierwsze dwa spotkania skończyły się wynikami 4:2 oraz 3:6. Rozpędzeni Kings oraz Nutki chcący się zrehabilitować za ostatnią porażkę ze średnimi aktualnie Sharks, stanowi dobre połączenie do overa 4.5 którego kurs jest całkiem fajny, zważywszy na okoliczności.
over 4.5 @1.53 serio na 0 z przodu...?

Trzecie spotkanie to moja ulubiona ekipa w NHL czyli Pantery. Dotychczas jeszcze po zanotowaniu porażki nie zdarzyło im się nie "odgryźć" w następnym meczu rywalowi notując zwycięstwo.
Dzisiaj naprzeciw staje obecnie ekipa będąca trochę w dołku, a przynajmniej tak było przed ich przerwą. Niedawno taką przerwę notowali gracze Colorado i zostali rozjeżdżeni przez nienadzwyczajnie spisujących się VGK. Była to przerwa niespełna dwutygodniowa, czyli podobna, z jakiej powraca dziś Dallas. 8 dni bez lodu, będąc w chwilowym dołku i nie mając okazji napotkać drużyny, na której można byłoby się odbić, to średni prognostyk na bardzo dobrze spisujących się Panthers.
Dodajmy że gracze z Florydy również przegrali w dość niespodziewany sposób swoje ostatnie spotkanie, czyli jak dwie powyższe opisywane przeze mnie ekipy.
Goalie w każdym zespole optymalni, bez żadnych niespodzianek
Panthers ML @1.77


ako@ 4.88 fortuna



Dodatkowo proponuję strzelców. W takich spotkaniach Barkov notuje sporo strzałów, a Pavelsky to lider ekipy Dallas. Zagram to sobie na luźno w ako, dorzucając jeszcze Kopitara z Kings, gdzie spodziewam się sporo bramek.

Barkov @3.00 sts
Pavelsky @3.00 sts
Kopitar @3.25 sts

ako 29.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ NJ Devils ML & Powyżej 5,5 bramki w Waszyngtonie @2,75 4/10 Betsson

Kontynuujemy serię wzlotów i upadków. Przydałaby się jakaś zwycięska seria. Wczoraj Toronto i Colorado... Szkoda słów. Spotkania Caps z Pens zawsze obfitują w bramki. Ostatni wynik underowy padł ponad dwa lata temu. W tych spotkaniach żadna z drużyn nie kalkuluje. W tym - można powiedzieć - derbowym pojedynku liczy się, kto strzeli więcej bramek. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.

W bramce Buffalo Hutton, a po przeciwnej stronie Blackwood, więc gramy wygraną Devils. Sabres zagrali niezły mecz z Islanders, który ostatecznie przegrali. Dzisiaj wracają do NJ gdzie czeka nich ekipa, która z pewnością będzie chciała wziąć rewanż za ostatnią porażkę. Devils dobrze radzili sobie z Capitals dopóki nie zaczęli siadać na ławce kar. O porażce zdecydowały przewagi Stołecznych. Poza tym debiutował Dell. Poza tym odblokował się Palmieri, który bardzo mocno pracuje w ofensywie. Hughes radzi sobie świetnie, a ostatnio nawet Gusev zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie.

Z pozostałych spotkań pomyślę o Detroit. Kurs na pewno zawyżony.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Owszem, gramy Devils. Sabres nie mogą złapać rytmu, mają przebłyski ale to może nie wystarczyć. Do tego Capitals, myślałem że kursy na nich będą niższe, ale skoro są wystawione 50/50, to mam nadzieję że własny lód przeważy. Oby tylko nie przespali początku.

Devils DNB (1-4, ups.. )& Capitals DNB (2-2) @3,04 ❌

Nie wydaje mi się też żeby Senators drugi raz wygrali z Habs. Zaryzykuję nawet że nie dociągną do dogrywki. Do pary Oilers, bo w bramce Canucks Demko, McDavid i spółka powinni parę razy trafić do siatki.

Canadiens RT (4-4, nieuznany gol 3s przed końcem) & Oilers DNB (4-3) @2,84 ❌

I zostaje ostatnia para dzisiejszej nocy, do Detroit nie mam jakoś przekonania, a Jackets u siebie nie powinni dać się ograć Chicago.

Predators DNB (2-0) & Jackets DNB (5-5) @2,60 ✅

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Wczoraj zabrakło niewiele, fatalnie grają St Luis...

Rozpisywać się na temat Devils nie będę, popieram poprzedników. Oglądałem mecz Sabres z Isles tylko połowicznie, ale dotrzymywali kroku Wyspiarzom, więc strzelam że zagrali przyzwoicie.
Devils jednak podrażnieni i to na nich stawiam pieniądze.

NY Devils ML @1.66

Zgadzam się co do Montrealu. Ottawa drugi raz nie wygra, a Montreal sprawia wrażenie ekipy która lekceważy Sens. Tak samo było podczas pierwszego ich starcia, a w rewanżu już zwyciężyli.

Montreal RT @1.74

Dorzucam Capitals. Nie przekonują swoją grą, ale są bardzo konsekwentni. Pingwiny to najgorsza ekipa wyjazdowa, nie wygrali jeszcze meczu w delegacji w RT. Potrzebne jest Caps odnieść ważne zwycięstwo, a niewątpliwie byłoby takie pokonując Pingwiny.

Capitals ML @1.89

ako@ 6.22

kursy fortuna


Spróbuję znowu za małą stawkę strzelców:

Anderson @3.00
Palmieri @2.75
Kuznetsov @3.00
sts


// niesamowite...
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ciężko coś napisać o spotkaniu w Detroit bo obie drużyny grają słabo i nie zachwycają swoją grą. Bukmacherzy faworyta upatrują w Preds a jak dla mnie to mecz 50/50 i wynik może pójść w każda stronę dlatego zagram Detroit DNB 2.51 Fortuna

Oilers w Vancouver nie powinno przegrać, bramki tracą ale w ataku jak się nic nie zatnie to nie ma zmiłuj. W Ottawie gram poniżej 6,5 bramki. Habs wychodziło wszystko do pierwszego spotkania z Sens gdzie przegrali a Senatorowie przerwali serię 9 porażek. Obie drużyny ostanie mecze maja częściej underove łącznie z H2H.
Edmonton ML/ Sens-Habs poniżej 6,5 bramki ako 2.66 Fortuna

Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks
Obie ekipy w zbliżonej formie, często spotkania Chicago są na styku i kręcą się wokół remisu.
Remis 4.07 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis moze inaczej niz koledzy a mianowicie.:
Sabres widac ze potrzebuja gry, przerwa zrobiła swoje, gra sie nie do konca klei czasem skutecznisc zawodziale im wiecej beda grali tym moze to tylko wyjsc na dobre ekipie, dzis wg mnie rywal w zasiegu

Sabres ml kurs 2,2

Mecz w Ottawie. Na pierwszy rzut oka Habs sie zrehabilituja, ale przyjrzyjmy sie głebiej w zespoł. To nie Montreal Pacciorettego i Subbana, gdzie byli liderzy z prawdziwego zdarzenia , teraz Habs przechodza zmiane pokoleniowa, widac po zespole ze potrzebuje dwoch trzech sezonow ale i kilku lepszych grajkow tez bym tam widział, Ottawa moze dzis sie postawic bo w NHL nie ma ogórków

Sens z x kurs 2,06

Zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +364
Z 536

ziutkers89

Użytkownik
siemanko , z miejsca zaznaczę,że nie znam sie na hokeju ale często zaglądam poczytac co piszecie ;) zauwazylem pewna zaleznosc ze gdy wszystko wskazuje ze dana druzyna powinna wygrac to przewaznie wtedy nie wygrywa;) byc moze duzo ludzi na swiecie stawia na ten typ i dlatego nie wchodzi nie wiem czyste teorie spiskowe. ale grunt ze sie sprawdza .. wiadomo nie zawsze ale czesto;) a kurs na przeciwnikow zawsze wyzszy. dlatego idac tym tropem ottawa x1 oraz sabres x2 a na wariacie czyste remisy;) typuję dzięki Wam za co dzięki. wiem ze post nic nie wnosi ale musze nabic 5 zeby temat otworzyc pozdrawiam koledzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Tampa Bay @2,00 5/10 Betsson

Między słupkami Bolts jednak Vasilevski. Po przeciwnej stronie Nedeljkovic, więc opłaca się spróbować. W ostatnim meczu poradzili sobie Canes z Reimerem w bramce, więc dzisiaj u siebie powinni powtórzyć ostatni wynik.

✅ Arizona Coyotes ML @1,63 7/10 Betsson // Nie spodziewałem się, że ogarną w 20 minut.

Kojoty w ostatnim spotkaniu zawalili kompletnie pierwszą tercję i nic nie wskazywało na to, że wyjdą z tego cało. Jednak zdołali odrobić z wyniku 0:3 do 4:3 ostatecznie wygrywając. Trener Kojotów stwierdził, że dzisiaj muszą zagrać dobrze od początku. Jeśli faktycznie tak zrobią to powinni zdobyć dwa punkty bez większych problemów.

Myślałem również nad Toronto, ale po ostatnich wyczynach na prawdę nie tknę tej druzyny do końca życia. Ostatni mecz to musiał być wypadek przy pracy. Flames przed tym spotkaniem zagrali bardzo słabe trzy mecze. Toronto zagrało bardzo dobre mecze. Dla bezpieczeństwa zagrałem tylko dwa gole Leafs. Nie strzelili ani jednego. Ta drużyna to jeden wielki mem. Nie dziwi mnie, że w internetach wszyscy się z nich śmieją. Mimo wszystko, gdybym się zdecydował na ten mecz to postawił bym na Toronto.

Philadelphia również powinna u siebie poradzić sobie z Rangersami u których zabraknie Panarina. Bez niego słabo funkcjonuje PP i ofensywa. Jeśli Phila zagra mądrze i spokojnie to zainkasują dwa punkty. Szkoda, że w bramce zamiast Harta Elliot.

Na temat Blues zaczynam mieć podobne zdanie jak o Leafs. Kurs na Kings warty gry tym bardziej, że w bramce Petersen. Wydaje mi się, że to on powinien być numerem jeden w LA. Quick jest jednak darzony zbyt duzym respektem, żeby uczynić go backupem. W końcu jest dwukrotnym zdobywcą Pucharu.

Ostatnie spotkania Avalanche ciężko w ogóle skomentować. Na ostatni mecz z VGK chyba w ogóle nie dojechali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Na temat Blues zaczynam mieć podobne zdanie jak o Leafs.
To jest moje zdanie© !

Poza tym, zgadzam się z typem na Bolts (chociaż ostatnia zgoda z typem na Devils nie wyszła na dobre.. ), a w równoległym meczu zagram chyba wbrew logice, bo wszystko przemawia za Panthers.. ale Stars przegrali sześc spotkań z rzędu i kiedyś to przełamanie musi przyjść. Brak Radulova nie może tłumaczyć wszystkiego. Nie rozumiem wprawdzie jak drugą tercję wczoraj przegrali w strzałach 29-4 przy zaledwie dwóch PK, no ale nie muszę wszystkiego rozumieć.

Bolts DNB (3-0) & Stars DNB (3-0) @3.50 (Fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jako że dywizje zachodnia omijam szeroko, to pozostaje zagrać dubla na zwycięstwo Tampy i Flyers.Bolts lekko nie będą mieli, ale tutaj dużą rolę może odegrać postawa bramakrza i w tym upatruje szanse. Flyers solidniejsza drużyna, wraca Giroux. U Rangers brak Panarina mocno odbijał się na jakości ich gry.
Tampa ML / Flyers ML ako 2.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś zagram dwa mecze

Bolts RT kurs 2,02
Avs RT kurs 2,05
Oba zespoły górują na rywalami potencjałem. Watpie by Nedeljkovic zachował czyste konto jak ostatnio.
Avs z kolei ostatnio nic nie ustrzelili i mysle ze dzis wezma odwet a ofiara padną Wild
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
Typ: Mikael Backlund powyżej 0,5 pkt. w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Toronto Maple Leafs w tym sezonie są piekielnie mocni jednak ich defensywa w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. W trzech ostatnich meczach Leafs stracili po trzy bramki. Ostatni mecz z Calgary Flames przegrali 0:3. Calgary Flames bardzo potrzebują punktów. Wygląda na to, że do samego końca będą walczyć o miejsce w playoffach, którego póki co nie mają. Jeśli chodzi o Mikaela Backlunda, to w 18 meczach zdobył on 8 punktów. Jak na tego gracza jest to niezbyt dobry wynik i najwyższy czas, by zaczął więcej punktować. W zeszłym sezonie w 70 meczach zgromadził 45 punktów, a sezon wcześniej 47 punktów w 77 meczach. W sześciu ostatnich meczach Backlund nie zdobył punktu, co jak na niego jest bardzo długą serią, więc powinno mu bardzo zależeć na tym, żeby w końcu ją przerwać i według mnie nastąpi to w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Dziś typ wyjątkowo statystyczny - Columbus po wczorajszej porażce w karnych z Chicago, dziś powinni zrobić to co robią od początku tego sezonu - czyli uzyskać inny wynik niż w pierwszym meczu. Jackets są drużyną która najczęsciej dzieli się punktami w dwumeczach - zagrali ich 9, z czego aż w 8 dzielili się punktami. Wyjątkiem były pierwsze dwa mecze, kiedy dwa razy przegrali z Nashville. Czyli mają aż 89% dwumeczów z podziałem punktów. Liczę że i dziś podtrzymają statystykę. W bramkach Korpisalo i Subban.

Jackets ML @1.72 (0-2, 8x z rzędu by weszło, wystarczy postawić i nie wchodzi.. ) ❌
(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Winnipeg Jets ML @2,05 5/10 Betsson

Montreal chyba złapał zadyszkę po bardzo mocnym wejściu w rozgrywki. Wiadomo było, że przyjdzie kiedyś słabszy moment i to nastąpiło właśnie teraz. W bramce Price, który nie radzi sobie zbyt dobrze. Forma nie jest stabilna. Dodatkowo trener został zwolniony po ostatnim dwumeczu z Ottawą. Ciężko bedzie dzisiaj w Winnipeg.

✅ Senators ML @2,28 3/10 Betsson

Po ostatnich dwóch wygranych z rzędu po prostu trzeba spróbować kolejny raz. Tym razem naprzeciwko Flames z Rittichem w bramce. Ekipa z Calgary również nie grzeszy formą. Może gdyby w bramce był Markstrom to bym nie zaryzykował.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
R 411

rejo7

Użytkownik
Pittsburgh Penguins kontynuują serię wyjazdowych meczy i ponownie będą grać z Washington Capitals. Można by spróbować ML na gości z powodu ustabilizowania sytuacji w pingwiniej bramce oraz ich passy, ale ja spoglądam bardziej w kierunku punktacji kanadyjskiej.

Czekałem na potwierdzenie gry Krisa Letanga. Jak wiadomo, mimo bycia obrońcą lubi on czasem zdobyć jakieś punkty, a tak było właśnie w przypadku ostatnich meczów. Jest on teraz zawodnikiem, który spędza bardzo dużo czasu na tafli. Liczę na to, że w nadchodzącym meczu uda mu się coś trafić bądź zaasystować, a szansę na to dają jego dosyć częste strzały, po których można czasami spodziewać się czyjejś dobitki. Do spróbowania nie zniechęca także całkiem niezły kurs.


Letang +0,5 pkt kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz. karnym) @1,82 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom