>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja zagram dubel ekip z Nowego Yorku. Wczoraj Islanders madrze zagrali z Sabres poza tym gospodarze odniosłem wrazenie, że jeszcze nie ten timing. Bez wzgledu na to kto bedzie w bramce Islanders ( awizowany Semion, ale moze to sie zmienić) ide w kierunku gosci, którzy na ten moment graja bardzo poukładany hokej.
W drugim meczy Straznicy podejmuja Devils , którzy sa po przerwie covidowej i mysle ze tutaj zadziała czynnik braku czucia lodu i wiecej szans daje Rangers

Islanders ml+Rangers ml
kurs ako 2,86 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Panthers (+2,5 handicap) & Toronto ML & Flames lub remis & Oilers lub remis @3,14 1/10 Betsson

Ostatnio przerzuciłem się na jakiś czas na niskie kursy. Gram overy w niższych ligach rosyjskich, które wchodzą hurtowo po trzy - cztery zdarzenia na kuponie. Ostatnio sprawdziło się na dwóch kuponach w KHL. Dzisiaj spróbuję tego sposobu w NHL. Poniżej dla przykładu dzisiejszy 5 - zdarzeniowy kupon z kursem 4,21. Oczywiście nie jest tak, że biorę sobie losowy mecz i gram. Wszystkie spotkania są przemyślane.

*Niedługo spotkanie między Panthers i Hurricanes. Gdybym zdecydował się na singla to zaryzykował bym wygraną gości. Pantery z Driegerem w bramce. Między słupkami Canes Nedeljkovic. Bardzo dobry ostatni mecz Panter z Bolts. Oczywiście nie skreślam Canes, ale według mnie zbyt mocno przeceniani dzisiaj przez bukmacherów.
*Toronto bardzo niemiło zaskoczyło ostatnio swoich kibiców. Można powiedzieć, że oddali wygrany mecz. Dzisiaj z pewnością będą mocno zmotywowani, żeby zmazać plamę ostatniej porażki, a nie wierzę, że Ottawa jest w stanie wygrać dwa razy z rzędu w Toronto.
*W Calgary idealny zestaw bramkarzy. Markstrom vs. Holtby. Bardzo szanuję tego drugiego, ale nie jest on w najlepszej formie. Flames to dobrze poukładana i ambitnie grająca drużyna. Poradzą sobie z nierówno grającymi Canucks.
*Miałem nadzieję, że w bramce Jets wystąpi Brossoit, ale potweirdzony jest Hellebuyck (mogliby sprawić sobie bramkarza o nazwisku, które da się wymówić). Ostatni mecz między tymi zespołami był bardzo dziwny. Rzadko się spotyka, że jedna i druga drużyna odwali taki cyrk w tym samym spotkaniu. Jets mimo słabego meczu wygrali. Oddali ledwie 24 strzały. Zawalił Smith w bramce Oilers i liderzy ponownie się nie wychylali. Liczę, że dzisiaj zagrają lepiej.

1613597748119.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dobre typy, ja na dzisiaj planuje zagrać właśnie Calgary i ponownie Edmonton które mam nadzieję że dzisiaj nie będzie musiało gonić wyniku i lepiej zagra Smith. Calgary wraca do siebie gdzie spisują się nieźle, w przeciwieństwie do Canucks którym wyjazdy nie służą. Obsada bramki lepsza po stronie Flames. Ogólnie Calgary wygląda duzo lepiej od dzisiejszej rywala.

Edmonton ML/ Flames ML ako 2.69

Toronto ma okazję do rehabilitacji za ostatnia frajerska porażkę i liczę że dzisiaj od początku siada na rywala i w 1 tercji zaliczą co najmniej 2 trafienia
Toronto 1 tercja +1,5 gola 2.69
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Capitals - Buffalo Sabres
Typ: Lars Eller strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,30 tylko asysta, a była świetna okazja
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Washington Capitals ostatnio mieli trochę problemów ze składem, stąd wyniki były niezbyt dobre, ale teraz wszystko wraca do normy i dla mnie Capitals są dużym faworytem tego spotkania. Buffalo Sabres ostatnio grają fatalnie. Mieli oni serię sześciu spotkań u siebie i trzy ostatnie mecze przegrali w słabym stylu: 3:5 z New Jersey Devils, 1:3 z New York Islanders i 0:3 również z New York Islanders. Z taką grą raczej ciężko im będzie chociaż o remis w Waszyngtonie. Mnie jednak podoba się typ na to, że Lars Eller strzeli w tym spotkaniu gola. Eller to jest jeden z ważniejszych graczy Washington Capitals. Ostatni jego mecz był bardzo dobry, bo udało mu się strzelić gola w spotkaniu z Pittsburgh Penguins. Trzeba przyznać, że w pełni na tą bramkę zasłużył, gdyż oddał aż siedem celnych strzałów na bramkę rywali. Po tak dobrym meczu uważam, że ze słabym Buffalo poszuka kolejnej bramki.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Spodziewałem się niższego kursu na Caps i pozostaje tylko mieć nadzieję że nie wyjdzie z tego jakaś niespodzianka. Warty rozważenia też kierunek Flyers, mimo sporych osłabień (Giroux, Voracek, Konecny), to dalej mają kim postraszyć bardzo przeciętnych Rangersów. Bruins też teoretycznie w końcu powinni zagrać na miarę możliwości które mają. Czekamy na potwierdzenie składów.

Capitals ML & Bruins ML @2,26 ❌

Flyers 1x & Kings h+1,5 @2,26 ✅

Jackets 1x & Islanders x2 @2,32 ❌


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Devils +2,5 & Senators +3,5 & Capitals lub remis @2,29 3/10 Betsson

Devils wrócili w dobrym stylu pokonując Rangersów i jestem zdania, że są w stanie dzisiaj pokonać Bruins. Między słupki w końcu wrócił Blackwood. Po drugiej stronie Halak. Bruins według mnie trochę przecenieni. Senatorzy dzisiaj zagrają trzeci mecz w Toronto. Radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Pierwszy mecz wygrali. Drugi przegrali tylko jedną bramką, więc dzisiaj również nie spodziewam się pogromu. Tym bardziej, że w bramce Leafs backup. Na koniec Capitals. Przełamali się po czterech porażkach. Zespół powoli wygrzebuje się z dołka. Wrócili już chyba wszyscy zawodnicy i może być tylko lepiej. Dzisiaj bardzo dogodny rywal na zrobienie drugiego zwycięstwa.

Dorzucam poniższe AKO, żeby były emocje na nocnej zmianie i lecę do pracy.

❌ Flyers ML & Jackets ML & Capitals ML & Coyotes ML @8,86 1/10 Betsson

Nieszczęśni Senators.

1,3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W Bostonie zagram poniżej 6 bramke. Devils wielu bramkę nie zdobywaja. Obrona spisuje się przyzwoicie. Blackwood w bramce daje spokój z tyłu. Bruins u siebie traca mało bramek, również tyły solidne razem z obsada bramki. Z przodu jest siła ale dużo nie strzelają, starają się raczej przy korzystnym wyniku kontrolować grę i zbędne nie atakować. W spotkaniu w Columbus zaś spodziewam się kilku bramek. Po przyjściu Laine, gra w ataku Jackets zdecydowanie się poprawiła. Niestety gra obrona dalej pozostawia wiele do życzenia. Preds ogólnie nie zachwycają swoją grą, ale liczę że się postawią i coś dołożą od siebie.
Boston Bruins - New Jersey Devils
poniżej 6 bramke 1.56
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators
powyżej 5 bramek 1.54
ako 2.40 Fortuna

Buffalo w stolicy nie daje za dużych szans. Słaby dwumecz z Islanders nie wróży nic dobrego dzisiaj. Atak Caps spisuje się dobrze i nawet przy słabszej postawie obrony, powinni to spotkanie wygrać. Do tego dołożę Islanders z remisem. Washington Capitals - Buffalo Sabres
Caps ML 1.59
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Islanders z remisem 1.60
ako 2.54 Fortuna

Dwa spotkania bez bramki, rywal dobry na przełamanie
Ovechkin gol 2.25

nie idzie ostatnio to typowanie, czas na przerwę
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dobrym kierunkiem na dzisiaj wydaje się być Chicago, które jest bardzo dobrej formie. Aktualnie pod tym względem plasują się obok Panthers na szczycie. Canes u siebie są niebezpieczni, ale nie na tyle, że kurs na ich zwycięstwo wynosił ~1,50. Chicago wygląda na bardziej opłacalną inwestycję. Wspominałem o Panthers. Oni z Driegerem w bramce również wydaja się dobrą opcją. Forma jest. Moc w ofensywie jest. Defensywa sobie radzi. Ekipie z Detroit jeszcze do nich daleko. Na zachodzie wybrałbym Oilers. Rittich w bramce Flames nie spisuje się najlepiej. W ostatnim meczu celował bym w Vancouver, ale tylko jeśli w bramce Jets stanie Brossoit. Mam nadzieję, że dzisiaj tak będzie, bo przecież Hellebuyck nie może bronić samodzielnie cały sezon. To tyle jeśli chodzi o moje zdanie. Osobiście dalej będę testował strategię niskich kursów. Ostatnio idzie trochę słabo w tym temacie i budżet przeznaczony na NHL się kurczy, ale nie ma co się dziwić kiedy nie gra się konsekwentnie. Poza tym nastawiam się głównie na KHL i najważniejsze, że tam się zgadza. Poza tym jestem zdania, że o regularne zyski w NHL najłatwiej grając wspomagając się wspominanymi kiedyś modelami. Dzisiaj tak:

❌ Poniżej 7,5 bramki w Detroit i Carolinie & Poniżej 8,5 bramki w Calgary i Vancouver @2,30 4/10 Betsson
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
A ja jednak liczę na Canes, z tym że faktycznie kurs marny. Spróbujemy dodatkowo z overem w dublu z Panthers, bo ugranie czegoś przez Wings będzie jednak niespodzianką (bez Bertuzziego, Namestnikova)

Carolina RT i +4.5 (5-3) & Panthers DNB (7-2) @3.20 ✅

Flames i Oilers w ostatnim bezpośrednim pojedynku trochę postrzelali i mam nadzieję że i tym razem tak będzie. Na Canucks chciałem zagrać ale z Holtbym. W bramce Demko, więc pójdę jednak w stronę Jets.

Bts 3+ w Calgary (1-2) & Jets x2 (2-0) @3,70 ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wyleciało mi z głowy, że w NHL undery gra się tylko w przypadku Bruins. Dzisiaj bez udziwnień i szybko. Potem pewnie coś jeszcze się znajdzie, ale na obecną chwilę wybieram Devils. W dobrym stylu pokonali Bruins po powrocie. Blackwood w bramce jak zwykle zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Młodzież świetnie sobie radzi. Dzisiaj przeciwnik w sam raz na stworzenie z poprzedniego zwycięstwa serii. Buffalo bez polotu z Capitals i z Isles w dwóch poprzednich meczach. W przeciwieństwie do Devils w ekipie Sabres po powrocie coś się popsuło.

❌ Devils ML @1,78 5/10 Betsson

Dorzucam jeszcze Colorado. Nie doceniłem ich ostatnio natomiast oglądałem dwa ostatnie mecze Vegas z Avs właśnie i wcześniej z Ducks. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku gra Vegas nie wygląda najlepiej. Mają sporo problemów w grze 5 na 5. Może coś nie gra z komunikacją, ale sprawiają wrażenie, jakby brakowało zgrania.

✅ Colorado ML @1,85 5/10 Betsson

6,05
 
Ostatnia edycja:
T 0

TheWaySheGoes

Użytkownik
Wyleciało mi z głowy, że w NHL undery gra się tylko w przypadku Bruins. Dzisiaj bez udziwnień i szybko. Potem pewnie coś jeszcze się znajdzie, ale na obecną chwilę wybieram Devils. W dobrym stylu pokonali Bruins po powrocie. Blackwood w bramce jak zwykle zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Młodzież świetnie sobie radzi. Dzisiaj przeciwnik w sam raz na stworzenie z poprzedniego zwycięstwa serii. Buffalo bez polotu z Capitals i z Isles w dwóch poprzednich meczach. W przeciwieństwie do Devils w ekipie Sabres po powrocie coś się popsuło.

Devils ML @1,78 5/10 Betsson
Hej, mógłbyś wytłumaczyć czemu widoczny kurs jest 1,78 gdzie wszędzie jest ponad 2? Także Devils gra dużo lepiej na wyjazdach. Myślisz, że gra u siebie nie będzie miała znaczenia? Dzięki i pozdro :)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis zapraszam do Caroliny północnej gdzie gospodarze podejmuja mistrza z poprzedniego sezonu Tampe. Ekipa Canes mierzy w tym sezonie wysoko, maja solidny skład i póki co spełniaja pokładane w nich nadzieje. Ekipa Canes grała wczoraj na swojej tafli z Hawks , których pokonała 5-3 , i nie było to jednostronny pojedynek, jednak ze wskazaniem na Canes. Dzis przyjezdza rywal z górnej półki . Aktualny mistrz mimo braku najlepszego gracza Kuczerowa radzi sobie dobrze, dzis w bramce awizowany jest nr 1 Bolts Wasilewski i to jest dobra informacja. Canes maja troche kłopotów miedzy słupkami bo kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Mrazek bo ani doswiadczony Reimer ani młodszy bez obycia w NHL Nedeljkovic nie zapewniaja komfortu z tyłu i przez to Canes czesto traca sporo bramek. Dzis naprzeciwko nim doswiadczony zespół z solidna obrana i golie i mysle ze poprzeczka w tym wypadku zawieszona jest bardzo wysoko.Tampa poprzedni mecz przegrała z sasiadem zza miedzy Folrydą i bedzie dodatkowo zmotywowana by sobie powetować ta przegraną, mimo całej solidnosci Hurricanes myśle, że dzis nie uda im sie zdobyć chocby punktu.

Bolts RT kurs 2,05 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Caps-Devils

Typ: Capitals RT @1.98 lvbet


Jak podaje Daily face off, w bramce Devils dziś zadebiutuje Aaron Dell. Jednak nawet z Blackwoodem bym to pograł. Oglądałem mecze Caps z Rangers i Devils z Sabres, obie ekipy poniżej swoich możliwości, ale Capitals nie aż tak bardzo się zbłaźnili, jak dokonali tego Devils. Po 3 zwycięstwach i zdominowaniu chociażby Bruins, ostawili kompletną padakę wczoraj. Z twardo grającymi Capitals, którzy będą chcieli się odegrać za bolesną porażkę z Rangersami, nie powinno być tutaj niespodzianki jak we wczorajszych meczach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Każda co najmniej dwie w Waszyngtonie & Powyżej 4,5 bramki w Ottawie @2,00 Betsson 4/10

Produkowałem się pół godziny używający telefonu, a na koniec wszystko się skasowało, więc nie zostaje mi nic innego jak zostawić tutaj tylko powyższe typy... 🤬
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W bramce Capitals zagra dzisiaj 3 bramkarz Craig Anderson, dodając do tego słabą grę w obronie to Devils kilka razy dziabnąć mogą
Devils +2,5 gola 1.79
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ciężki mecz do wytypowania, ale skoro nie mam przekonania do Capitals, a kursy są jakie są.. Devils w pełnym garniturze, mam nadzieję że przynajmniej zremisują. Do tego Jets, nie zawiedli mnie ostatnio, może i dziś się uda. Do tego spróbujemy kanadyjki bo kursy interesujące. Jak chodzi o Caps, to Ovechkin jest cztery mecze bez gola, to jak na niego sporo - dziś może być okazja do zakończenia tej serii.


Devils x2 (3-4) & Jets DNB @3,42 ❌ (fajny mecz, PP zdecydowało)

J.Bratt >0,5p @2,0 ❌
D.Severson >0,5p @2,60 ✅

A.Ovechkin strzeli bramkę @2,25 ✅


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:35
Spotkanie: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
Typ: Charlie Coyle strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecze pomiędzy Boston Bruins a Philadelphia Flyers dostarczają sporo emocji, oby teraz było podobnie. Charlie Coyle póki co nie ma zbyt udanego sezonu jeśli chodzi o strzelanie bramek, bo na 15 rozegranych spotkań strzelił tylko dwa gole i od jego ostatniego trafienia minęło już sporo czasu. Dlaczego więc podoba mi się ten typ? Dlatego, że obydwie te bramki Coyle strzelił właśnie przeciwko Philadelphia Flyers. Czasem tak jest, że danemu zawodnikowi gra się dobrze przeciwko jakiejś konkretnej drużynie i w przypadku Coyle'a tą drużyną zdaje się być Philadelphia Flyers. Do tego Coyle zapewne chce już przełamać długą serię spotkań bez zdobytej bramki, więc w tym meczu powinien próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom