>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis na przełamanie ekip które przegrały ostatnio, Jackets ( potrafia jak do tej pory zagrac drugi lepszy mecz z tym samym rywalem). Panters bo wczoraj grali lepiej wg mnie ale Anton wsjo zabił), Devils bo sa do wyrownania rachunki

Blue Jackets ml
Panthers ml
Devils ml

Dodatkowo Canadiens. Wczoraj główny megager Marc Bergevin powołał nowego trenera , rozmawiał z zawodnikami. Dzis tridne zadanie ale niech zadziała efekt nowej miotły

Canadiens ml

dodatkowo Bolts i Preds ml
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Również gram dzisiaj Devils, obie drużyny spisują się dużo lepiej w delegacjach niż u siebie, seria 3 porażek a Sabres nie będą wszystkiego wygrywać. W Montrealu kryzys, trenerem został asystent, wątpię aby odrazu odmienił ich grę. Jets ostatnio grają całkiem przyzwoicie a kurs na ich zwycięstwo zaskoczył mnie pozytywnie.
Devils ML / Jets ML ako 3.77 Fortuna

Panthers ML / Columbus ML ako 2.92 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Wild - Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings (ML)
Kurs: 2,50
Bukmacher: etoto
Analiza:

Przed rozpoczęciem sezonu obydwie drużyny były zaliczane do jednych z najsłabszych drużyn w lidze, jednak zarówno jedni jak i drudzy radzą sobie póki co bardzo dobrze. Zwłaszcza aktualna forma obu ekip jest wyborna. Minnesota Wild wygrała cztery ostatnie mecze, a największe wrażenie zrobiło zwycięstwo 6:2 z Colorado Avalanche. Los Angeles Kings mają jeszcze dłuższą serię zwycięstw, bo wygrali sześć ostatnich spotkań. Co zwraca uwagę to świetna postawa Kings w defensywie w ostatnim czasie, naprawdę trudno jest strzelać bramki przeciwko nim. W tym sezonie mecze pomiędzy tymi drużynami często są bardzo zacięte. Trzy razy wygrali Wild(w tym dwa razy dopiero w dogrywce) a dwa razy Kings. Ostatnie spotkanie to gładka wygrana Los Angeles Kings 4:0. Według mnie goście mają tutaj większe szanse niż widzą to bukmacherzy.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Minnesota ML @1,60 7/10 Betsson

Starcie tytanów? Obie drużyny mają za sobą długie serie zwycięstw. Uwagę przykuwa wysoki kurs na zwycięstwo gości, ale dzisiaj postawię na faworyta. Kings wygrali dwa ostatnie mecze w czasie regulaminowym, ale przeciwnikiem byli St. Louis którzy prezentują tragiczny poziom. Minnesota wraca dzisiaj do siebie i z pewnością będą zmotywowani, żeby wziąć rewanż za niedawną porażkę 0:4 właśnie z LAK. W bramce gości Quick. Między słupkami gospodarzy Talbot. Miałem nadzieję, że wyjedzie Kahkonen, ale myślę, że ten pierwszy również sobie poradzi. Ofensywa Wild moim zdaniem prezentuje się nieco lepiej niż ofensywa przeciwników i myślę, że przeważy właśnie ten aspekt. Kurs nie jest zbyt wysoki, ale według mnie wciąż warty gry.

12,65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Dalej nie rozumiem, skąd takie kursy na Kings. Wild wydają mi się lekkim faworytem tego meczu, ale lekkim, a nie @1.55 do @2.43 ML.
Mamy trzy mecze, i do ako +1,5 na LA po kursie @1.52 wydaje mi się lepszym rozwiązaniem niż zwycięstwo Wild. Boston zapomniał chyba że w hokeja gra się trzy tercje, i spakował się po drugiej z Islanders, dziś miejmy nadzieję, że będą na lodzie przez 60 minut. W bramce NYR Georgiev, dalej nie gra Panarin i jeżeli tego dziś Bruins nie wygrają.. I trzeci mecz, gdzie patrząc na obsadę bramek można pokusić się o kilka goli. Może Avs przypomną sobie że mają kim te bramki zdobywać.

LA +1.5 (1-3, 3 bramki w 3 minuty..) & Bruins ML (2-6, jak się traci 2 gole w 15 sekund a następne 2 w odstępie 2 minut, to tak się kończy) & BTS 2+ w Phoenix (3-2) @4,49 ❌



D.Pastrnak strzeli bramkę @2,20
(2 asysty) ❌

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj zagram ilość bramek w obu meczach na Zachodzie. W Arizonie linia 4,5 gola przy tych bramkarzach powinna wejść na luzie. Sądzę że obie drużyny dzisiaj postrzelają. Czas na przełamanie Colorado bo posucha straszna ostatnimi czasy a stać ich zdecydowanie na więcej.
W Minnesocie linia 4.5 bramki również do przejścia. Obie ekipy w gazie, że strzelaniem nie mają problemów a z tyłu też zawsze coś wpadnie.
Arizona - Colorado powyżej 4,5 bramki
Wild - Kings powyżej 4.5 bramki
ako 2.31 Fortuna

Arizona - Colorado każda 3+ bramki 3.40
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Senators ML @2,30 3/10 Betsson (jak Sens odrobią to na śniadanie zjem własne skarpety)

Początkowo chciałem zagrac również Devils, bo nie wiadomo było, czy Owieczkin wyjedzie na lód. Wyjeżdża, więc odpuszczam Devils. Spróbuję ponownie Senatorów. Nie dość, że Flames zagrają szósty mecz w ciągu dziewięciu dni to w bramce prawdopodobnie znowu Rittich (może Zagidulin - bez różnicy). Ekipa z Ottawy poczyna sobie co raz odważniej. Wygrali ostatnie trzy mecze z rzędu u siebie. Gospodarze bez większych osłabień i z Murray'em w bramce, więc wszystko w porządku. Spodziewałem się odrobinę niższego kursu na ML, więc nawet value się znalazło.

Może ktoś coś napisze o Flyers, bo z Huttonem w bramce Buffalo zastanawiam się, czy nie spróbować. Z późniejszych spotkań czekam na potwierdzenie bramkarza Rekinów. Jeśli Dubnyk to chyba odpuszczę. Jeśli Jones to zaryzykuję Sharks. Chociaż może do 4:00 i Dubnyk mnie przekona. Blues grają taki piach, że nawet słabiutkie Rekiny po czterech dniach przerwy mają spore szanse tym bardziej, że zagrają u siebie. Szkoda tylko, że Hertla zabraknie.

✅ Philadelphia pierwsza strzeli trzy bramki (z dogrywką) @1,91 5/10 Betsson

Buffalo bez Eichela i z Huttonem w bramce, więc osłabione ofensywnie, a Hutton sprawia wrażenie mniej pewnego w bramce niż Ullmark. Goście lubią pograć sobie mocno ofensywnie i pójść "na noże" i jeśli taki scenariusz się sprawdzi to mają większe szanse zdobyć trzy gole w krótszym czasie niż Buffalo.

Fajny jest jeszcze poniższy zakład. Obaj Panowie grają w top line i w przewagach. Devils nie umieją w osłabienia, więc punkt Ovechkina może wpaść. Hughes ostatnio jest aktywny i sporo pomaga ofensywnie, więc również. Kurs fajny.

Ovechkin & Hughes co najmniej punkt @2,40 Betsson (nie gram tego, bo co za dużo to nie zdrowo)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Flyers bez Konecnego, ale tak to pełny skład i głębokiej teorii powinni wygrać to nawet w RT. Sabres ostatnio przeplatają wygrane i porażki, wychodziłoby że dziś przegrana :). Prochu tu chyba nie ma co wymyślać, ja próbuję z Bolts i liczę też na to że tym razem Senators nie przegrają jak na nich postawię.

Flyers DNB & Bolts DNB & Senators 1x @4,35 (Fortuna) ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Flyers sam dzisiaj gram i sądzę że warto nawet w RT. Spore osłabienia u gospodarzy. Hutton w bramce spisuje się średnio, brak Eichela( najwięcej asyst) będzie miał spory wpływ na ich grę a Lotnicy powinni to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
R 411

rejo7

Użytkownik
Kursy na Montreal Canadiens spadają, a tymczasem widzę potwierdzenie ich bramkarza, którym ma być Jake Allen, a także ewentualną absencję Josha Andersona. Mimo obecnych statystyk nie wydaje mi się, żeby ten pierwszy był jakoś znacząco lepszy od ostatnio występującego Price'a, a uraz skrzydłowego (w razie jego niewystąpienia) uznaję za osłabienie. U Habs mieliśmy także niedawno zmianę trenera, ale wnioskując po ostatnim meczu nie czuję, aby właśnie teraz nadszedł czas na przełamanie serii. U Jets nie widzę jakichś nowych braków, a ostatnie mecze im się nawet udają, a więc liczę na ich zwycięstwo.

Do tego pod lupę biorę mecz Pingwinów. Kończą oni serię meczów z Washington Capitals, aczkolwiek nadal pozostają na wyjeździe i zaczynają dwumecz z New York Islanders. W ostatnim meczu ekipie z Pittsburgha szczęście zdecydowanie nie sprzyjało. Gdy zdołali oni doprowadzić rezultat do remisu, niefortunnie stracili dwie bramki z powodu dwukrotnego (sic!) złamania kija Letanga, z czego jedna wpadła do pustej bramki. Po tym Stołeczni dorzucili jeszcze jednego gola, gdzie również byli oni zwolnieni z pokonywania bramkarza. W poprzednim meczu Wyspiarzy z Boston postanowili sobie oni urządzić strzelaninę, gdzie toczył się wyrównany mecz z wynikiem 2-2 do końca drugiej tercji, aż Bruins w trzeciej części spotkania zapomnieli jak się gra w hokeja. Z tych powodów typuję tutaj zatem undera 5,5, który poza opisanymi przeze mnie przypadkami występował w ostatnich meczach obu drużyn. Dodam jeszcze, że w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach Pens z Islanders padły wyniki 3:2 oraz 4:1.


Winnipeg Jets ML & Poniżej 5,5 bramki w Penguins @4,05 Fortuna ❌


Osobno, bo na Fortunie nie da się tego łączyć dorzucam w Pens overek w punktacji kanadyjskiej. Bryan Rust właśnie zanotował w tym sezonie swoją trzymeczową, najdłuższą przerwę bez punktu. Sądzę jednak, że na razie jej długość nie ulegnie zmianie. Skrzydłowy z numerem 17 został niedawno zamieniony z Kapanenem i tym samym przesunięty do drugiej linii z Małkinem i Zuckerem w celu jej ożywienia, co mu się po części udało, ponieważ w bodajże pierwszym meczu w takiej formacji udało mu się zapunktować dwukrotnie. Trzeba jednak wspomnieć, że już w ostatnim meczu zabrakło tego ostatniego wymienionego zawodnika. Po urazie Zuckera nie do końca wiadomo jeszcze z kim oprócz Rosjanina w nadchodzącym meczu wystąpi Rust. Skoro jednak punktował od razu po przesunięciu, a grał już trochę z doświadczonym Małkinem, to może dzisiaj uda mu się wykonać to, czego zapewne oczekuje od niego trener. Przekonuje mnie też fakt, iż oddał on ostatnio 5 strzałów na bramkę i miał trochę okazji, które mam nadzieję dzisiaj wykorzysta, bądź też stworzy.


Rust +0,5 pkt kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz. karnym) @1,60 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Sens popsuli kupon, to przerzucamy Bolts na drugi. Teoretycznie w Chicago nie powinno dojść do niespodzianki. Hawks są w formie, w 10 ostatnich meczach tylko dwa razy przegrywali. Detroit miewa przebłyski, ale myślę że to za mało. Do tego liczę że Oilers podtrzymają serię, bo Toronto ostatnio zawodzi a na dodatek kontuzjowany jest Matthews. Na wszelki wypadek zabezpieczę się remisem, bo kto wie co im strzeli do głowy.

Bolts DNB & Hawks DNB & Oilers 1x @3,69 (Fortuna) ❌
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Tripel na noc
Każda drużyna zdobędzie bramek 2+
Florida Panthers - Carolina Hurricanes
Dwie drużyny w pierwszej dziesiątce ze średnia strzelonych bramek na mecz powyżej 3. W bramce Reimer i Bobrovski nie dają gwarancji na niska ilość bramek.
Winnipeg Jets - Montreal Canadiens
Tutaj jak wyżej średnia grubo ponad 3 bramki na spotkanie. Obaj goalie w nienajwyższej formie.
NY Islanders - Pittsburgh Penguins
Tutaj mamy spotkanie dobrej obrony/słabszego ataku vs dobry atak/słabsza obrona. Ostatnie wynik to potwierdzają i sądzę że po 2 trafienia oba teamy zaliczą.
Ako 3.54 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dodam jeszcze, że w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach Pens z Islanders padły wyniki 3:2 oraz 4:1.
To tak trochę pisanie pod tezę, bo rozumiem nie wspominać o tych sprzed roku, czy dwóch, ale oni grali ze sobą w lutym czterokrotnie i na tafli Pingwinów były dwa undery, ale w Nowym Jorku były dwa overy 4:3 i 4:3 (3:3). Bliżej mi w tym meczu znów do bramkowego spotkania, jakoś mimo wyników w ostatnim czasie drużyna gości kojarzy mi się z ciekawymi, bramkowymi meczami i ja tak delikatnie próbuję iść w tym kierunku 😉

New York Islanders - Pittsburgh Penguins
Typ: over 5,5
Kurs: 1,90 w Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
D 149

dangerzone1777

Użytkownik
Minnesota Wild-Los Angeles Kings
Typ:Minnesota handicap (-1,5)
Kurs:2,50
Buk:STS
Dzisiaj o 2:00 w nocy naszego czasu dojdzie do spotkania pomiędzy Minnesotą a Los Angeles.Moim zdaniem gospodarze podtrzymają swoją zwycięską serie i tak jak zeszłej nocy uda im się wygrać ponownie różnicą przynajmniej 2 bramek.Gospodarze złapali rytm,są rozpędzeni,pierwszoroczniak Kaprizov widać,że zaczyna się wkomponowywać w skład i regularnie punktuje w ostatnich meczach.Do tego dochodzi dobra gra w obronie no i zmęczona już road tripem drużyna gości,która od 19 lutego jest w delegacji i wczoraj było już widoczne,że zaczyna brakować mocy.Jeśli chodzi o składy to personalnie obydwie ekipy bez poważniejszych ubytków,a biorąc pod uwagę głębię składu to uważam,że więcej jakości jest po stronie Minnesoty i każda z formacji prezentuje się lepiej w porównaniu z Los Angeles.
Prawdopodobieństwo trafności mojego typu oceniam na 90% .
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Na dziś wieczór znowu spróbuję Flyers.Buffalo wczoraj zagrali słabe zawody, bez większego zagrożenia dla bramki Elliotta. Na plus postawa Huttona w bramce, który robił co mógł i zaliczył kilka udanych interwencji. Dzisiaj zapewne znowu rozpocznie rywalizację, prawdopodobnie dziś znowu nie zobaczymy Eichela, którego brak był wczoraj widoczny. Wczoraj u Lotników trochę szwankowała skuteczność ale było widać że mecz mają pod kontrolą i w razie czego jest zapas na poprawę wyniku. W bramce Lotników potwierdzony Hart.
Do wygranej gości dokładam spotkanie w NY. Tak jak pisałem wczoraj Islanders dobra obrona/słabszy atak vs Pens dobry atak/słabsza obrona przy takim układzie po dwie bramki są w stanie zdobyć obie ekipy.
Flyers ML
NY Islanders - Pittsburgh Penguins każda z drużyn zdobędzie goli 2+
ako 2.45 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zastanawia mnie ostatni okres Bruins a konkretnie ich postawa w obronie. Średnia SA dla nich to 26,2 a w dwóch ostatnich spotkaniach przyjęli odpowiednio 37 i 34 strzały. Na 7 przegranych spotkań, tylko dwa razy przegrali pozwalając przeciwnikom na oddanie mniejszej ilości strzałów niż średnia (17 z NYI i 23 z WSH). Ostatnie 4 porażki w pięciu spotkaniach, to wspominane już wcześniej 37 (NYI) ,34 (NYR) i 26 (NJD), 42 (NYI). W sześciu ostatnich meczach nie zagrał Grzelcyk, ale jeden obrońca zmieniłby aż tak obraz gry drużyny w defensywie? Trochę dużo zaczyna się robić tych porażek w serii i mimo marnego kursu, spróbuję dziś ponownie typu na Bruins, bo potencjałem przewyższają Rangersów. W dublu z Flyers, którzy mam nadzieję po wczorajszym pewnym zwycięstwie, przy braku Eichela, zdobędą kolejne punkty.

Ed: w bramce Sabres Johansson, jest szansa ze Flyers strzelą coś ponadplanowo. Bruins pewnie wygrają bo prowadzą 3-0 po 2 tercjach, więc nie będę dublował typu na Flyers, ale RT i +4.5 gola po @2.45 wygląda interesująco w tej sytuacji, bo może Sabres nie zagrają drugi raz na zero z przodu (ed: Eichel jednak gra)

Bruins ML (4-1, przy 21 SA) & Flyers ML (3-0) @2,39 (Fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Philadelphia ML & Washington ML @2,74 3/10 Betsson

Wygląda na to, że Buffalo ponownie bez Ullmarka i Eichela. Dwa bardzo ważne jak nie najważniejsze ogniwa zespołu. Nie pozostaje nic innego jak znowu próbować Flyers, bo na gospodarzy nic nie wskazuje. Capitalsów oglądałem wczoraj. Dobry mecz. Nowy trener jeszcze trochę miesza w szykach, ale widać, że wszystko wygląda co raz lepiej. Devils nie poradzili sobie wczoraj z Blackwoodem, więc z Dellem między słupkami będzie co najmniej tak samo trudno o punkty. Trochę nie podoba mi się dwójka gości w dublu, ale za gospodarzami jest bardzo mało argumentów.

✅ Predators ML & Chicago ML @2,67 3/10 Betsson

Wczoraj dobry występ zaliczył Saros i Nashville ogólnie zagrali dobrze. Liczę, że dzisiaj ponownie miedzy słupkami wystąpi Juuse chociaż najpewniej zmiennik. Mimo wszystko Jackets nie zrobili wczoraj dobrego wrażenia (oglądałem jednym okiem). Mam nadzieję, że dzisiaj Nashville zagrają kolejny dobry mecz i w końcu zaliczą jakąś dłuższą serię. W bramce Chicago dzisiaj Lankinen i to w nim upatruję przewagi gospodarzy. Subban wczoraj się nie popisał wpuszczając prawie wszystko 5 na 5. Hawks byli w pewnym momencie jedną z najlepszych ekip w swojej dywizji, więc dzisiaj liczę na ich dobry występ.

Jeszcze jeden, ale to już trochę wariat:

✅ Buffalo poniżej 2,5 bramki & Capitals pierwsi strzelą trzy bramki & Żadna drużyna w Nashville nie strzeli pięciu bramek @4,83 2/10 Betsson

W Buffalo zabraknie Eichela, więc ofensywa mocno ucierpi. Zresztą już wczoraj pokazali na co ich stać (0:3). Dzisiaj w bramce Flyers Hart, więc powinno być trudniej. W NJ wypada Hischier (postrzelony wczoraj krążkiem w twarz przez swojego kolegę Subbana), a w bramce Dell, więc ofensywa Caps powinna szybciej uporać się ze strzeleniem trzech bramek niż przeciwnicy. W Nashville liczę a dobrą postawę obu bramkarzy. Wczoraj poradzili sobie wysmienicie i padły tylko trzy bramki. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.

32,09
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jak chodzi o Chicago, to raz że ja też liczę na rewanż z ich strony, bo dwie porażki pod rząd z Wings byłyby więcej niż zaskoczeniem, a druga sprawa że 399 bramek ma na koncie Patrick Kane i klub 400 jest na wyciągnięcie łopatki kija. Wczoraj 5 strzałów i nie udało się, dziś ponowna okazja z przeciwnikiem z dolnej półki. Poza tym zgadzam się z typem na Caps (Ottawa, tfu, tfu..).

Blackhawks ML (7-2) & Capitals ML (3-2) @2,49 ✅

P. Kane strzeli bramkę @2,60 ✅
(mam wrażenie że Kane podałby ten krążek do DeBrincata w 99% przypadków, dobrze że miało być 400)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
R 411

rejo7

Użytkownik
Dziś trochę spóźniony z analizą, ale skromnie ponownie próbuję na Rusta. W ostatnim meczu naprawdę dużo nie brakło, aby zaliczył on asystę przy akcji bramkowej w jego linii. Poza tym oddał wtedy trzy strzały na bramkę i miał parę okazji na własnego gola. Mimo krótkiej przerwy między meczami i ewentualnego zmęczenia sądzę, że Bryan będzie chciał wziąć się w garść i zapunktować. U Isles w bramce ciekawie, bo Sorokin wystąpi po raz pierwszy na Nassau Coliseum.

Rust +0,5 pkt kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz. karnym) @1,62 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Florida Panthers ML & Colorado ML @2,80 3/10 Betsson

W pierwszym meczu mało brakowało Panterom do zwycięstwa. Polegli w rzutach karnych. Dzisiaj sprawa ma się trochę inaczej, bo miedzy słupkami gospodarzy zagra Drieger, który radzi sobie trochę lepiej niż Bobrovsky. Sergei odkąd odszedł z Jakcets to już nie ten sam bramkarz. Procent obron poniżej 90% i GAA na poziomie 3,00 mówi samo za siebie. Na przeciwko Driegera Nedeljkovic zamiat Reimera, czyli sytuacja w bramce według mnie na plus dla Panter i podejrzewam, że to dzisiaj przeważy.

Na Avalanche stawiam dzisiaj w ciemno. Szczególnie po ostatnim występie Rekinów w meczu z St. Louis po którym internet obiegła fala memów z Rekinami w roli głównej ; ) Blues dotrzymywali im kroku w tym przedstawieniu co zakończyło się wynikiem trzynasto-bramkowym (6:7). Mam nadzieję, że Avs zagrają dobrze. Jeśli nie oleją sprawy to dwa punkty mają w garści. Może dzisiaj Makar wróci do gry co będzie dodatkowym argumentem za Colorado.

❌ Minnesota ML @2,18 3/10 Betsson

Trudno nie obdarzyć gości kredytem zaufania biorąc pod uwagę formę jaką ostatnio prezentują. Minnesota w tym sezonie niczym nie odstaje od VGK. Statystyki mają podobne, a pod wieloma względami sprawiają wrażenie lepiej przygotowanych.

Na koniec kolejna próba złożona z trzech zdarzeń.

✅ Poniżej 3,5 bramki Hurricanes & Senators lub remis & Toronto pierwsi strzelą trzy bramki @5,70 1/10 Betsson

Krótko. Liczę na dobry występ Driegera i mam nadzieję, że mimo solidnej ofensywy Canes zdoła ich zatrzymac i ograniczyć do maksium trzech trafień. Senators ostatnio niemiło zaskoczyli, więc dzisiaj liczę na lepszy występ. Na 100% są w stanie wygrać ten mecz. Pełna mobilizacja! Toronto okazali się bardzo niebezpieczni nawet bez Matthewsa. Dzisiaj w wyścigu do trzech bramek będę trzymał kciuki za Leafs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom