>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Winnipeg Jets - Vancouver Canucks
Jets w ostatnich meczach grają dobry hokej w szczególności u siebie ,liderzy nie zawodzą, pozostałe linie również dotrzymują kroku. Poprawiła się grą w obronie, w bramce solidnie prezentuje się Hellebuyck. Z Canucks w tym sezonie wygrali 2 z 3 spotkań którzy aktualnie zaliczają serię 4 porażek, z czego dwie właśnie z Jets grając u siebie. Słabo spisuje się obrona tracąc średnio 3,5 gola na mecz. Bramkarze też nie pomagają, Demko wystawiony dzisiaj do gry GAA 3.28 sv% 0.901. Ofensywa spisuje się ciut lepiej ale sami Miller, Pettersson, Bowser nie uciągną tego.
Sądzę że dzisiaj nie będzie przełamania i obie drużyny przedłuża swoje serie.
Jets ML 1.69

Florida Panthers - Carolina Hurricanes

W tym spotkaniu zagram poniżej 6,5 bramki.
W meczach obu drużyn rzadko kiedy wpada powyżej 6 bramek. Chociaż bezpośrednie spotkania są raczej overów. Dridger i Nedeljkovic tracą mało bramek 2.18 oraz 2.38 z dobrym sv%.
Poniżej 6,5 bramki 1.60
Ako 2.70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja idę dziś w stronę Ducks. Sześć porażek z rzędu, ale 3 ostatnie mecze już blisko przełamania. W bramce Blues dziś Husso, więc szansa rośnie. Do tego - liczę w końcu na debiutancki gol Zegrasa. Fajnie że zaczął w końcu grać, może jeszcze icetime nie imponujący, ale jeździ już w 1 PP i dostaje w nim tyle samo czasu co liderzy Kaczek.

Anaheim ML @2,17 (4-5, znów blisko. Ale nie mozna tracić 2 bramek w 15 sekund) ❌

T. Zegras strzeli bramkę @5,50 (5 strzałów i 17 minut) ❌

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:35
Spotkanie: San Jose Sharks - Colorado Avalanche
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Brent Burns zwykle spędza na lodzie prawie połowę meczu. Prawie w każdym spotkaniu ma swoje okazje do zdobycia bramki. Aktualnie Brent Burns wydaje się być w dobrej formie. Strzelił on gola w swoim przedostatnim meczu z Minnesotą Wild, a w swoim ostatnim występie miał dwie asysty, więc można powiedzieć, że jest w gazie. Burns jak na obrońcę daje swojej drużynie sporo w ofensywie i uważam, że poszuka on kolejne bramki w tym spotkaniu, a póki co w tym sezonie ma on ich cztery na swoim koncie.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Rangers ML & Senators +2,5 @2,49 4/10 Betsson

Trzeba grać dalej przeciwko Buffalo, bo Sabres ponownie bez Ullmarka. Nie wiadomo nawet, czy zagra Hutton, czy trzeci bramkarz. Myślę, że odpowiedni byłby nawet kurs 1,60 na Rangers. Buffalo z ogromnymi problemami ofensywnymi nie potrafią od dwóch spotkań zdobyć bramki. Wątpię, że dzisiaj nastąpi przełamanie tym bardziej, że Rangersi u siebie lubią nieco podostrzyć. Fajny kurs na wyścig do trzech bramek jak ktoś gra w Betssonie (1,94).

Początkowo zamiast Senatorów miałem grać w tym dublu Pingwiny z remisem, ale właśnie wyczytałem, że wypada Crosby, a do Flyers wraca Konecny. Kurs na ML wzrósł do 2,10 więć bardzo kusząco, tym bardziej, że w derbach Pensylwanii często mecze są zacięte i górują gospodarze. Jednak bez Crosby'ego ekipa z Pitssburgha sporo traci. Spróbuję Sens, bo są mocno nie doceniani dzisiaj. 3,10 na ML? Wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań, a dzisiaj zagrają z rozstrojonym Montrealem, który dorobił się nowego trenera i zadyszki po sukcesach z początku sezonu. Problem w tym, że w bramce Sens może wystąpić debiutant, ale może nie dadzą sobie włomotać za mocno.

Standardowo dorzucam ryzykownego tripla, który potrafi sporo dołożyć do budżetu, albo jak wczoraj uratować tyłek i zniwelować straty:

❌ Rangersi pierwsi strzelą trzy bramki & Pittsburgh ML & Senators lub remis @9,36 1/10 Betsson

Na koniec pewniak dnia, można brać kredyty :cool: : ✅ Poniżej 3,5 bramki Buffalo & Senators +3,5 @1,60 8/10 Betsson

40,55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Winnipeg Jets ML / Philadelphia Flyers ML
Pomimo porażki Jets nie zmieniłem zdania odnośnie obu drużyn. Nie wierzę że zagrają drugi tak słaby mecz i zrewanżują się za wczorajsza porażkę.
Brak Crosby'ego w Pens jest sporą strata i osłabieniem dla gospodarzy. Phila w pełnym składzie powinna to wziąść.
Ako 3.08 Fortuna

Carolina Hurricanes ML / NY Islanders ML
Preds nie zachwycają swoją gra. Ostatnie dobre wyniki zrobili na Jackets i Red Wings. Poza Josim i Forsbergiem nikt w drużynie się nie wyróżnia w przeciwieństwie do Canes którzy mają mocne linie. Ostatnio przełamali się w spotkaniach z Panterami i jeżeli zagrają na tym samym poziomie to nic nie zabierze im zwycięstwa.
Islanders grają słabo poza domem, Devils zaś w domu. W bramce Islanders zagra Varlamov po drugiej stronie trzeci wybór Aron Dell i tutaj będzie spora różnica, która goście powinni wykorzystać.
Ako 2.73 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Jets vs Canucks
Zwycięstwo Jets 1,72 efortuna
Idę w kierunku miejscowych, którzy wczoraj ulegli 0:4 Orkom. Teoretycznie powinno być nieco trudniej bo w bramce gości Holtby, który potrafi bronić pomimo że staty z tego sezonu nie są imponujące w jego wykonaniu. Niemniej Jets są dla mnie dużo ciekawsza ekipa z fajnym potencjałem w ofensywie. Zastanawiałem się jeszcze nad opcja gospodarze 2,5 ale kurs jest tylko na poziomie 1,49 więc tylko do dubla można wrzucić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Dziś odpuszczam wszystkie mecze poza tym w Anaheim - konsekwentnie liczę na przełamanie Kaczek, bo Blues wiecznie strzelać po 4-5 bramek nie będą i tak samo liczę na pierwszą bramkę Zegrasa. Ma chłopak duże możliwości i fantazję - niewiele brakło a jego pierwszy gol w NHL byłby chyba jedną z najładniejszych debiutanckich bramek, o czasie jaki dostaje w PP już pisałem wcześniej.

https://www.nhl.com/ducks/video/zegras-attempts-lacrosse-goal/t-277437084/c-7679529

Anaheim ML @2,29 ❌ (2-3, 3 stracone bramki na 3 osłabienia.. )

T.Zegras strzeli bramkę @5,30 ❌ (asysta.. coraz bliżej)


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jako, że ostatnio idzie lepiej niż zakłada plan postanowiłem dać kredyt zaufania dla Leafs. Trochę zniechęca mnie fakt, że byłby to trzeci z rzędu wygrany mecz Leafs w Edmonton, a jak wiemy NHL nie lubi dłuższych serii. Jednak w przypadku tych zespołów zdarzały się i siedmio-meczowe serie zwycięstw. W ostatnich dwóch spotkaniach poszło gładko. Oba mecze wygrane do zera. Co ciekawe w obu spotkaniach zabrakło Andersena w bramce i Matthewsa w ataku. Dzisiaj prawdopodobnie wrócą obaj, więc bardzo wielki plus dla gości. Edmonton z problemami w ofensywie, a obrona nie grzeszy szczelnością, więc myślę, że warto spróbować.

✅ Maple Leafs ML @1,85 (teraz już poniżej 1,80) 6/10 Betsson

W przypadku pozostałych spotkań ciężko wybrać coś na singla. Nie spodziewam się zbyt wiele bramek w San Jose, Anaheim i Edmonton. Często bywa tak w tych dwumeczach, że po strzelaninach w drugim spotkaniu często pada mniej bramek. W Edmonton strzelaniny nie było, ale z tego powodu, że obaj bramkarze to dobrzy fachowcy liczę na ich dobre występy.

❌ Poniżej 6,5 bramki w San Jose, Anaheim i Edmonton @4,17 2/10 Betsson (jedna bramka za dużo)

Dla tych, którzy lubią ryzyko zaproponował bym win Minnesoty i LA Kings. Pierwsi fajnie pograli z Vegas, ale zabrakło trochę do zwycięstwa. Polegli w dogrywce, więc dzisiaj może uda się wywalczyc rewanż. Drudzy prezentują dobrą formę, ale zostali zatrzymani w dwumeczu z Wild. Jednak Arizona w obecnej formie nie jest tak niebezpieczna i z pewnością w zasięgu Kings.

❌ Minnesota ML & Kings ML @4,26 2/10 Betsson

41,65


Byłoby miło jakby dwa z powyższych trzech były trafione. Jeden trafiony = zwrot ; ) /// A nawet jednostka na plusie wyszła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Islanders ML & Maple Leafs ML @2,49 4/10 Betsson

Konsekwentnie gram przeciwko Buffalo. Wciąż bez Ullmarka. Dzisiaj zamiast Huttona w bramce Johansson. Eichel wrócil, ale nie pomogło to zbyt wiele pod względem ofensywnym. Chociaż nie... W ostatnim meczu strzelili o dwie bramki więcej niż we wcześniejszych dwóch, czyli jest postęp. Żarty żartami, ale ciężko będzie o przełamanie w Nowym Jorku. Myślę, że najlepszym kandydatem na przerwanie serii porażek byłoby aktualnie NJ Devils, bo są w słabej formie. Isles przegrali w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz, więc forma jest. Toronto zaczyna mnie do siebie powoli przekonywać. Dzisiaj sprawdzimy, czy to oni grają tak dobrze, czy Oilers zagrali tak źle. Między słupkami Toronto prawdopodobnie Hutchinson, ale ofensywa dysponuje Matthewsem, więc powinni ogarnąć w Vancouver.

❌ Isles ML & Rangers ML & Hurricanes pierwsi strzelą 4 gole & Leafs pierwsi strzelą 3 gole @9,40 1/10 Betsson

O Isles i Leafs wspomniałem wyżej. Rangersi są w stanie sobie poradzić z Devils, którzy ostatnio formą nie grzeszą, a i Blackwood nie pomaga. Chodzą słuchy, że Panarin pojawił się na porannym treningu. Canes już nie jednemu zespołowi cztery gole wcisnęli, więc i dzisiaj są w stanie. Możliwe, że do składu wróci Teravainen.

// Co zaczynam darzyć Leafs sympatią to muszą wszystko zepsuć zaliczając wtopę : )

36,65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Co do dubla Isles/Leafs podanego przez kolegę rasijskij rasijskij to wydaje się najlepszą opcją na nockę.

Dodatkowo gram spotkanie w Montrealu, gdzie bukmacherzy jako faworyta widzą gospodarzy. Fakt że przełamali ostatnio serię porażek wygrywając 3:1 z Ottawa ale nie był to jakiś super mecz w ich wykonaniu. Po zmianie trenera jak narazie nie widać znaczącej poprawy w ich grze. Jets na ta chwilę grają lepszy hokej, lepiej spisują się w defensywnie. Wygrali 5 z 6 ostatnich spotkań w tym dwukrotnie z Habs. W bramce gości wystąpi dobrze spisujący się Hellebuyck, po drugiej stronie najprawdopodobniej wystąpi Allen, z dobrymi liczbami w tym sezonie.
Jestem lekko zaskoczony kursami wystawionymi na to spotkanie. Sądziłem że będą raczej wyrównane a tu takie różnice ML 1.60 vs. 2.30
Jets ML 2.30 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
Typ: Bryan Rust strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W tym sezonie w meczach pomiędzy tymi drużynami wygrywa ta ekipa która jest gospodarzem. Dwa pierwsze mecze były w Philadelphii i Flyers wygrali 6:3 oraz 5:2. Trzeci mecz był w Pittsburghu i Penguins wygrali 5:2. W tym ostatnim meczu Bryan Rust strzelił gola. Bryan Rust nieźle sobie radzi w tym sezonie, ma on już 7 bramek na 21 rozegranych spotkań. Tego zawodnika stać jednak na jeszcze więcej, bo w zeszłym sezonie zdobył aż 27 bramek na 55 rozegranych spotkań. W ostatnim meczu z Flyers Rust zdobył bramkę i uważam, że w tym spotkaniu też może mu się to udać.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ostatnio miałem w głowie zakład łączony w meczu Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers: Penguins + over 5,5, ale ostatecznie po wiadomości o absencji Crosby'ego odpuściłem. Dziś już Sidney wraca, więc w głowie znów zaszumiało o takim zakładzie, bo ponownie zapowiada się overowy mecz, jak wszystkie w tym sezonie pomiędzy nimi, ale mam przeczucie, że może nie być tu wyraźnej wygranej, jak w poprzednich i skończyć się może dogrywką. Nie znalazłem jednak zakładu w polskich bukmacherach, w których gram zakładu na Pingwiny ML + over 5,5, tylko wszędzie zakład na RT + ilość bramek. Przeglądając ofertę eWinner wpadł mi w oko typ na over 1,5 bramek w przewadze. Z jednej strony obie drużyny w tym sezonie bez pomysłu przy PP, gospodarze skuteczność 15,87% (10/63), a goście troszkę lepiej, bo 17,65% (12/68). Z drugiej jednak zwraca moją uwagę fakt, że w ich poprzednich meczach sporo tych kar było i jednak bramek w przewadze trochę wpadło, odpowiednio 3, 2 i przedwczoraj 1 takie trafienie. Myślę, że warto delikatnie spróbować, a co wyjdzie, to zobaczymy - nie jestem żadnym ekspertem, od niedawna przyglądam się NHL, dlatego liczę na zrozumienie ;)

Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
Typ: over 1,5 bramek w przewadze
Kurs: 1,85 w eWinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Colorado Avalanche & Poniżej 7,5 bramki @1,69 6/10 Betsson /// (przez pośpiech pomieszałem zdarzenia i wpisałem kurs na czas regulaminowy zamiast dogrywkę. Kto obserwuje temat ten wie, że ie gram zakładów w czasie regulaminowym, ale mogłem wprowadzić swoja pomyłkę niektóre osoby w błąd, więc jeśli tak się stało to przepraszam i w przyszłości będę uważniejszy)

Ehh te rosyjskie play offy. Dzisiaj już nie mam zamiaru się nadwyrężać, bo przez te "wschodnie zbrodnie" głowa boli. Colorado po ostatnim blamażu w San Jose w kolejnym meczu pokazało klasę i zrewanżowało się z nawiązką wygrywając do zera. Top line Avs pokazało się z właściwej strony, a i defensywa zagrała na piątkę. W bramce ponownie Grubauer. Mam nadzieję, że wykorzystają momentum i zagrają tak dobrze również z Ducks. Kaczki jak sobie radzą każdy widzi. Colorado jest chyba najgorszym kandydatem na przełamanie, ale znając moje szczęście dzisiaj im się to najpewniej uda. Mimo wszystko idę w zgodzie z rozumem i stawiam na Avs.

✅ Colorado i Minnesota pierwsi strzelą trzy bramki @3,18 3/10 Betsson

Dołożę jeszcze takie coś. Obie drużyny mają wysoki potencjał ofensywny. O Avs wspomniałem wyżej. Minnesota jest w dobrej formie chociaż nie poszło im najlepiej z VGK. Arizona jednak to trochę mniej solidny przeciwnik i bez Kuempera w bramce mogą nie podołać.

47,33
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Colorado pewnie wygra ten mecz, ale kursy ponad 3 w NHL na ML i DNB? Nawet gdybym nie grał od dwóch spotkań na przełamanie Kaczek, to po takim kursie postawiłbym na to. I znów próbuję trafić debiutancką bramkę Zegrasa, w ostatnim meczu dostał już ponad 20 minut i spędził na lodzie ponad 4 minuty w PP (najwięcej w drużynie). Kurs wysoki, a bramka pewnie jest kwestią czasu.

Anaheim DNB @3.55

T.Zegras strzeli bramkę @5.50 ❌



Z pozostałych spotkań, liczę na odwet Bruins i gram przeciwko St.Louis - Kings przegrali 3 mecze z rzędu, dobra pora i przeciwnik na przełamanie złej serii, jako że to dubel, to z remisem.

Bruins ML & Kings 1x @2,69 ✅

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Wczoraj Anaheim prawie się przełamało. Kursy, co ciekawe dziś już odwrotne jak chodzi o ML i DNB. Wczoraj ML było po 3.10, DNB po @3.55, dziś mamy ML @2,96 a DNB tylko @2.50. Ale i tak stawiam dziś na Ducks - prowadzili wczoraj 2-0, dali wrócić Avs, którzy na dodatek dziś znów bez MacKinnona i w bramce być może stanie Miska. Kiedyś ta seria porażek Ducks musi się skończyć. Tradycyjnie do tego bramka Zegrasa.

Anaheim ML @2,96 ✅

T. Zegras strzeli bramkę @5,50


Z pozostałych spotkań, znów postawię na Kings i ponownie podeprę się remisem, wczoraj było blisko nawet RT, dali sobie strzelić bramkę w ostatniej minucie - liczę też że Habs wezmą rewanż na Jets, wystarczy mi remis. Do kompletu Leafs, bo dwie porażki pod rząd z Canucks nie powinny im się przytrafić.

Kings 1x & Habs 1x & Leafs ML @3,86 ❌ (o jeden typ za daleko..)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez spróbuje dzis NHL. Zagram ekipy , które przegrały swoje mecze dwa dni temu z tymi samymi rywalami, mam na mysle Stars i Leafs. Obie przegrały odpowiednio z Blue Jackets i Canucks a wcale nie grały gorzej ale czegoś zabrakło. Dzis licze na rewanż

Stars ml+ Leafs ml kurs ako 2,44 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ St. Louis ML & Powyżej 4,5 bramki (z dogrywką) @1,99 5/10 Betsson

Trzeba powoli wracać do gry. Kilka dni odpoczynku może wprowadzić trochę świeżości. Do składu Blues wrócił Tarasenko, który już w pierwszym meczu po powrocie ładnie się zaprezentował. W bramce gości Husso, który też z meczu na mecz radzi sobie co raz lepiej i chyba nie można go już nazywać "ogórkiem". Rekiny wciąż osłabione brakiem Hertla przeplatają lepsze występy z gorszymi. W bramce Dubnyk z jednym wygranym meczem na koncie. Defensywa Rekinów pewnie już trzęsie portkami na myśl o tym, że za ich plecami stanie Devan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Spotkania Anaheim mimo ich nie najlepszej gry są bardzo często wyrównane i na styku, potrafią spiąć kuperki i postawić się rywalowi. Rzadko kiedy wygrywaja a jak już to najczęściej w OT. Kings grają trochę lepiej, potrafia punktować seriami, ale zdarza im się zaliczyć serię porażek. Ich mecze również są często wyrównane. W ostatnim czasie częstym wyniki obu drużyn jest remis i takiego rozwiązania dzisiaj spróbuję.
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
Remis 4.10 Fortuna


W dublu spróbuje zwycięstwo Vegas i Blues.
Wild ostanio grają fajny hokej i mocny z przodu. Fluery napewno nie będzie się nudził w bramce. Jeżeli z tyłu zagrają poprawnie a ofensywa się nie zatnie to powinno być ok. W kierunku Sharks nie widzę żadnych pozytywów.
Vegas ML / Blues ML ako 2.79 Fortuna

ale lecą w kulki ze składami, ostatnimi czasy najbardziej wiarygodny to .... flashscore🤨
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie poszło najgorzej w KHL dziś, to może i w NHL się uda. Kilka spotkań wydaje się ciekawych do typowania i próbuję z trzema dublami.

Pens poradzili sobie ostatnio dość łatwo z Rangers, u których Georgieva musiał zmienić Kinkaid (pierwszy występ w sezonie), zagrał 2 tercje, zdążył wpuścić dwie bramki na 18 strzałów a dziś ma zagrać od początku meczu. Często po wysokim zwycięstwie drugi mecz idzie w inną stronę, ale myślę że i tym razem Pens sobie poradzą. W drugim meczu Hurricanes goszczą osłabionych Predators, wypadł Matt Duchene, nie może grać Saros i Carolina wydaje się tu dużym faworytem. Ostatnio pewne zwycięstwa u siebie z Florydą i Detroit, strata punktów z Nashville byłaby niespodzianką.

Penguins ML (4-2) & Hurricanes ML (3-2d) @2,35 ✅

Dalej Flyers, ze zbierającymi ostatnio równy oklep Sabres, którzy na dodatek chyba znów bez Eichela i nie ma co tu raczej analizować. W bramce Hart, u Sabres prawdopodobnie Johansson. Wszystko inne niż wygrana Flyers będzie dużą niespodzianką i stawiam tu nawet na handicap. Do dubla Caps, którzy nie powinni stracić punktów z Devils, mimo że ostatnie wyjazdowe dokonania NJ wyglądają całkiem nieźle. Ale zagrają bez Guseva, Hischiera i myślę że stołeczni (którym wypadł Wilson) sięgną tu po wygraną.

Flyers (-1) (4-4) & Capitals ML (5-4d) @2,73 ❌

I ostatnia para - nad Bolts się nie rozwodzę, forma jest, skuteczność jest, przewaga w rosterze jest, Detroit będzie ciężko coś ugrać.
Drugi mecz - i tu idę w stronę doga, bo nie wiem dlaczego cieniujący ostatnio Stars są faworytem - Chicago gra fajny hokej, w bramce wprawdzie Subban - i to mnie trochę martwi, ale na pewno stać ich żeby nie przegrać w RT. Z Lankinenem postawiłbym nawet na ML. Dodatkowo - Patrick Kane, który ostatnio zdobył 400 bramkę w NHL zagra jutro 1000 spotkanie i myślę że wszyscy się postarają żeby mu tego jubileuszu nie zepsuć i miło by było sprawić sobie prezent w postaci gola.

Bolts RT (3-3) & Blackhawks DNB (1-6) @3,36 ❌

P. Kane strzeli bramkę @2,70 ❌



Kursy Fortuna.

// Co większe dogi zrobiły sobie noc remisów, Kane uczcił jubileusz całym jednym strzałem a Flyers którzy w poprzednich 2 meczach z Sabres zagrali na 0 z tyłu tracą 4 bramki..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom