>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z typem na Stars moze być różnie patrząc na ilość błędów jakie popełniają.
Gram jeszcze jeden typ. Interesują mnie Lawiny bo od jakiegoś czasu grają już swoje. Potencjał z przodu i z tyłu wiekszy jak Wild i myślę, że jezeli pokażą to na lodzie to gospodarze znów zejda z lodu pokonani

Avs RT kurs 2,05 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Calgary Flames
Typ: Winnipeg Jets powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: STS
Analiza:

W tym sezonie póki co bardziej przemawiają do mnie Winnipeg Jets. Jets wygrali pięć z ośmiu spotkań. Przynajmniej trzy bramki strzelili w sześciu meczach, a nie udało im się to tylko w dwóch. Calgary Flames mają trzy zwycięstwa i cztery porażki. W czterech z siedmiu spotkań stracili przynajmniej trzy gole. W tym sezonie obie drużyny już ze sobą grały i w regulaminowym czasie gry był remis 3:3, a w dogrywce Jets strzelili czwartą bramkę. Najważniejsi gracze ofensywni Winnipeg Jets są do dyspozycji, więc uważam, że gospodarze powinni strzelić w tym spotkaniu przynajmniej trzy bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kolejny pechowy dzień w KHL. Mam jeden typ na jutro i jak nie dojdzie do przełamania to wybiorę się na urlop. Tym czasem może w NHL los się do mnie uśmiechnie.

✅ Rangers ML @1,96 3/10 Unibet

Ponownie stawiam na Rangersów. Prezentują niezły styl i nieźle się ich ogląda, ale jakoś ciężko im przechylić szalę na swoją korzyść... Ostatnio prawie się udało odnieść zwycięstwo. Dzisiaj Pingwiny będą miały trochę utrudnione zadanie. Na flashscore tego nie widać, ale trener Pens zakomunikował niedawno, że nie zagra Letang, więc Pingwiny tracą podstawowego obrońcę i zawodnika pierwszej formacji power play. Letang bardzo dużo daje drużynie i jego brak to poważne osłabienie.

❌ Capitals ML @2,25 2/10 Unibet

Nie wiem dlaczego Capitals ponownie grają w roli underdoga w Capitals One Arena. Wrócił Ovechkin. Drużyna nie przegrała jeszcze spotkania w czasie regulaminowym. Gdyby mecz odbywał się w Bostonie pewnie bym nie zaryzykował, ale taki kurs na Caps grających u siebie z Ovechkinem bez którego i tak radzili sobie świetnie ma według mnie sporą wartość. Zaznaczam, że oba typy ryzykowne ; )

+5,87
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja dziś zaufam Habs, bo nie sądzę żeby powtórzyli ostatni występ z Flames. Przystępowali do meczu ze średnią 4.7 gola na mecz i w końcu nadszedł taki gdzie nie strzelili żadnego. Canucks z serią wygranych, ostatnio poradzili sobie (wbrew moim przewidywaniom) z Jets, dość łatwo, bo nie dość że przestrzelali ich 39-27 to wygrali 4-1. Ale każda seria ma swój koniec i myślę że to dziś w nocy. W bramkach Price i Holtby. Zagra już Anderson, który opuścił ostatnie spotkanie (było podejrzenie covidu, ale testy negatywne). Jeszcze bez J.Armii, który wprawdzie już trenuje ale na powrót do składu jeszcze pewnie chwilę poczeka. Poza tym pełne zestawienie. Nie podaję na razie typu na mecz, bo nie wiem jeszcze czy połączę to z innym spotkaniem, czy zagram singla. Z kanadyjką udało się dziś w KHL, spróbujemy i tu.

J.Petry(2g1a) & K.Kapanen(jak zwykle, jedyny z ataku bez..) >0,5p @3.65❌

Zagram na przełamanie Boston. Ostatnio przegrali, po dogrywce, ale mieli przewagę w każdej tercji, brakło skuteczności. Nie grałem tamtego meczu, bo nie byłem pewien jak po przerwie zagra Pastrnak, ale zagrał jak trzeba mimo że bez gola - 5 sog, 21 minut na lodzie, dziś pewnie będzie podobnie, mam nadzieję że już z bramkami. Bruins stracili bramki takie trochę z niczego - prosta strata w neutralnej przy 1 golu Backstroma, przy bramce v.Riemsdyka Rask też mógł zachować się lepiej, bo strzał był lekki. W dogrywce Ovechkin już załatwił sprawę sam i ewentualną dogrywkę dziś tez odpuszczę.

Montreal ML (6-2)& Boston DNB(5-3)@2,48✅

D.Pastrnak strzeli bramkę @2.35✅(2g)


Z pozostałych spotkań złożę sobie ryzykownego trebla:

Bolts DNB(5-2)& Rangers DNB (3-1) & Flames x2 (3-3)@4.71✅

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj ciężkie mecze do typowania zwycięzców dla mnie dlatego spróbuję znowu sił w bramkach.
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
NY Rangers +2.5 bramki
Średnia zdobytych goli przez Rangers wynosi 3.14 na mecz, przy braku Letanga i to że w bramce Pens stanie Casey DeSmith (3.04/0.875) nie powinni mieć problemu z przedłużeniem tej średniej o kolejne spotkanie.

Winnipeg Jets - Calgary Flames
Tutaj rozważam dwie opcje - under 6.5 bramki oraz przedział bramek 4-7 chociaż bardziej mi do undera (kurs identyczny).Jets przeważnie wyniki mieli wysokie ale bylo to mecze z Edmonton którzy grają "radosny hokej" i mecz z Ottawa (ci to już wogóle dają wiele radości rywalom) a tak pozostałe spotkania to undery. Calgary tylko w dwóch spotkaniach przekroczyło 6 bramek reszta to poniżej. Pierwszy mecz obu drużyn w tym sezonie zakończył się w RT 3:3. W bramce Hallebuyck i Markstrom co też powinno pomóc w typie.
NY Rangers +2.5 bramki 1.54
Winnipeg Jets - Calgary Flames under 6.5 1.55
ako 2.39 Fortuna

Edit:
Montreal Canadiens ML + NY Rangers ML ako 2.94 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak mogłem zapomnieć o Betssonie... Grałem tam trochę w poprzednim sezonie, a w tym zajrzałem raz lub dwa na chwilę. Przecież tam mają masę ciekawych zakładów hokejowych jak U/O bramek w przewadze, punkty zawodnika w przewadze, zakłady łączone na punktację kanadyjską, U/O strzałów zawodnika, a wybór zawodników do punktacji i strzałów na bramkę jest o wiele bogatszy niż w Unibecie. Poza tym mają jedno z moich ulubionych zdarzeń, które przez pewien czas było dostępne w eTOTO, czyli "wyścig do x bramek". Niestety to ostatnie nie jest dostępne w KHL, ale w NHL jak najbardziej. Spróbuję, żeby trochę odkurzyć konto. Wybieram Bolts dlatego, że Nashville ma najgorsze statystyki Penalty Kill w całej lidze, a Bolts potrafią wykorzystywać takie sytuacje. Poza tym grają u siebie i mimo, że w ostatnich meczach aż trzykrotnie mieli problem ze zdobyciem trzech bramek (grali z zespołami dobrze usposobionymi defensywnie) to na swoim lodzie z dziurawą defensywą Preds powinni sobie poradzić.

✅ Bolts pierwsi zdobędą trzy bramki @1,80 4/10 Betsson

Już na sucho spróbuję ustrzelić pozostałe spotkania. Tylko i wyłącznie dla sportu:


Wyścig do trzech: ✅Canadiens @1,76 ✅Rangers @2,18 ❌ Jets @2,38

✅ Nashville nie strzeli w przewadze @2,15 - tego nie gram.
✅ Poniżej 1,5 gola w przewadze w Nowym Jorku @1,70 - tego też nie gram.

9,95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
NY Rangers +2.5 bramki
Średnia zdobytych goli przez Rangers wynosi 3.14 na mecz, przy braku Letanga i to że w bramce Pens stanie Casey DeSmith (3.04/0.875) nie powinni mieć problemu z przedłużeniem tej średniej o kolejne spotkanie.

NY Rangers +2.5 bramki 1.54
Też o tym typie myślałem, przetrzebiona obrona Pingwinów, 3 bramki spokojnie powinni strzelić. Jednak kurs w Fortunie to śmiech - Superbet ma na ten typ kurs 1,74 🤔

Swoją drogą NHL podała, że kolejne 4 osoby z New Jersey Devils z COVIDem i ich mecze conajmniej do 6.02 są przełożone, więc Pingwiny po meczu z Rangersami mają kilka dni wolnego, bo przełożone zostały ich dwa najbliższe mecze. W sumie z korzyścią dla nich, może sytuacja kadrowa choć trochę się unormuje.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Też o tym typie myślałem, przetrzebiona obrona Pingwinów, 3 bramki spokojnie powinni strzelić. Jednak kurs w Fortunie to śmiech - Superbet ma na ten typ kurs 1,74 🤔

Swoją drogą NHL podała, że kolejne 4 osoby z New Jersey Devils z COVIDem i ich mecze conajmniej do 6.02 są przełożone, więc Pingwiny po meczu z Rangersami mają kilka dni wolnego, bo przełożone zostały ich dwa najbliższe mecze. W sumie z korzyścią dla nich, może sytuacja kadrowa choć trochę się unormuje.
Kurs faktycznie mógłby być wyższy ale ja nie mam konta w Superbet. Taki kurs jaki jest tam to nawet na singla ok
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis stawiam na Habs. Ostatnio zatrzył ich były golie Orek Markstron ale dzis miedzy słupkami rywali Holtby i mysle ze Canadiens wykorzystaja nie najlepsza do tej pory jego dyspozycje( choc ostatni wystep z Sens całkiem z sensem :)) i postaraja sie strzelic coś koło tego co w ostatnim spotkaniu w Vancouver

Habs RT kurs 1,92 💚

Dodatkowo takiego tripla proponuję
W Montrelu, Winnipeg i Washingtonie kazda z drużyn 2+
ako 3,57 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Ottawa Senators
Typ: Edmonton Oilers powyżej 3,5 bramki w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: STS

Inny typ: Darnell Nurse strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @7,30 Fortuna

Analiza:

Ottawa Senators w tym sezonie są wyjątkowo słabi. Rozegrali oni do tej pory dziewięć spotkań i wygrali zaledwie raz. Siedem meczów zakończyło się ich porażką w regulaminowym czasie gry. Gdy grali u siebie, to jeszcze to jakoś wyglądało, ale na wyjazdach jest wręcz katastrofalnie. Senators grali w tym sezonie pięć spotkań na wyjeździe. Wszystkie te mecze przegrali, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że wszystkie te mecze zostały przez nich przegrane różnicą przynajmniej trzech bramek. Ich obrona jest fatalna. Najpierw stracili sześć bramek z Winnipeg Jets. Potem były trzy mecze z Vancouver Canucks, gdzie tracili siedem, pięć i cztery bramki. Ostatnim ich meczem było spotkanie z Edmonton Oilers, gdzie było jeszcze gorzej, gdyż dali sobie wbić aż osiem goli. Podejrzewam, że gdyby Oilers bardzo chcieli, to mogliby uzyskać w tamtym meczu dwucyfrowy wynik...
Czy w dwa dni mogło się coś znacząco na plus zmienić u Senators? Moim zdaniem raczej nie. W tym meczu może aż tyle bramek nie stracą, ale uważam, że cztery stracone gole to będzie jednak takie minimum. Z taką obroną trudno będzie powstrzymać tak mocną ofensywnie drużynę jaką są Edmonton Oilers. McDavid, Draisait, Nugent-Hopkins plus jeszcze kilku solidnych graczy, czarno to widzę dla Ottawy.
Podoba mi się też typ na bramkę Darnella Nurse. Darnell Nurse spędza na lodzie mnóstwo czasu, w każdym meczu oddaje strzały. Jego próby w końcu przyniosły skutek, gdyż w swoim ostatnim meczu zdobył wreszcie swojego pierwszego gola w sezonie. Taki rywal jak Ottawa Senators jest wręcz idealny do tego, żeby zawodnicy pokosili się o poprawę swoich statystyk. Nurse od kilku spotkań prezentuje wysoką formę, bo oprócz tego strzelonego gola zanotował też wiele asyst. W meczu z Winnipeg Jets miał ich aż trzy. Teraz po strzelonej pierwszej bramce w sezonie Nurse może mieć apetyt na więcej.
Oilers powinni strzelić w tym meczu przynajmniej cztery bramki i oby jedna z nich była autorstwa Darnella Nurse.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj krótko i szybko. Ostatnio za dużo typów co sprawia, że są mniej przemyślane. Dzisiaj gramy przeciwko faworytom. Czekałem na potwierdzenie bramkarza Hawks i info o kontuzjach w Avs. Tak jak oczekiwałem w bramce Chicago Lankinen, który pokazał się z dobrej strony i pewnie zostanie między słupkami Hawks na dłużej. Najlepszy z trójki golkiperów w Chicago. Canes grają jak zespół na miarę zdobywcy Pucharu, ale to nie jest powód, żeby tak nie doceniać gospodarzy, którzy swoją drogą ostatnio również nie grają najgorzej? /// Na celowniku mam również Avs u których wypada wielu graczy w tym również MacKinnon. Oprócz niego Francouz, Calvert, Johnsson, Bellemare i nie wiadomo jeszcze co z Compherem... Z tego co znalazłem wynika, że dzisiaj linki Avs będą mocno pomieszane przez brak MacKinnona, więc spróbuję przeciwko nim. /// Zapomniałem o Edmonton. Grzech byłoby nie zagrać przeciwko Ottawie i tutaj nawet nie będę tłumaczył dlaczego. Jako ostatni zakład dorzucam AKO "wyścigowe".

❌ Chicago Blackhawks ML @2,42 2/10 - Ehh te rzuty karne...

❌ Minnesota Wild ML @2,38 2/10 - zakład tylko dla ludzi o mocnych nerwach. // Avs uratowała poprzeczka w końcówce.

✅ Emonton Oilers -1,5 @2,05 4/10


✅ Edmonton pierwsi strzelą 4 bramki & Montreal pierwszy strzeli 3 bramki @3,34 2/10

Co ciekawe kurs na cztery bramki Edmonton to około 1,70 a na to, że PIERWSI strzelą cztery bramki 1,91 ;)

Betsson

14,83 Mogło być lepiej, bo mało brakowało, ale plan minimum wykonany!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Na Betfanie mają jeszcze zakład na strzały MacKinnona a linię na Rantanena 2,5. Skoro wiemy że ten pierwszy nie zagra, myślę że Mikko który ma średnią 3.5 SOG na mecz, a na 10 spotkań nie pokrył jej 3 razy (miał 3 mecze z 2 SOG), pokryje ją spokojnie, bo ciężar ofensywy jeszcze bardziej będzie na nim. Do tego dorzucam Tkachuka, bo w meczu Sens widzi mi się podobny scenariusz jak wczoraj (miał 8 sog)

M.Rantanen >2,5 SOG (5, z nawiązką) @1,65 & B.Tkachuk >3,5 (3, no jak zwykle jednego..) SOG @1,83❌
AKO: @3,02
(Betfan)

Ciekawy mecz zapowiada się w Columbus, Kurtki już z Patrikiem Laine w składzie, Dallas w pełnym zestawieniu nie licząc Seguina. Chciałem tu pograć w kierunku doga, ale doga nie ma. Przedział bramkowy wydaje się rozsądniejszym rozwiązaniem. Do dubla - Avalanche. Fakt, bez MacKinnona, ale Minnesota wcale nie ma mniejszym problemów. Dalej nie może grać zawieszony Fiala, kontuzję złapał Johansson, a co najważniejsze z linii obrony wypada im Matt Dumba. Może być różnie, ale myślę że Avs nie przegrają tego w RT.

Avalanche DNB (2-1) & 4-7 bramek w Columbus (3-6)@2,34❌

Ottawa dalej osłabiona - Galchenyuk, Chabot, Anisimov, jeżeli Oilers nie wygrają tego meczu, to będzie to naprawdę spora niespodzianka. Typ oczywisty (co nie znaczy że nie ryzykowny ;) ), nie ma co się bawić w dalszą analizę. Co do tego można dołożyć..
Montreal i St.Louis. Habs dość łatwo poradzili sobie z Canucks, i nie widzę za bardzo argumentów dla których dziś miałoby być inaczej.
Nutki też w niezłej dyspozycji, ofensywa pracuje wzorowo, a Coyotes mają ze strzelaniem ostatnio problem. I dalej brak Larssona.

Montreal DNB & St.Louis DNB & Edmonton RT @4,37✅

Kanadyjka:

J.Petry >0.5p (1g1a)& L.Draisaitl >1,5p (1a)@3,36 ❌

R.Nugent-Hopkins >1,5p @2,80❌


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zobaczymy jak dziś pójdzie.
Interesuje mnie mecz w Denver. Avs gra juz trzeci mecz pod rząd z Wild, pierwszy w Minnesocie poszedł po mysli , aktywni byli liderzy, w obronie tez zagrany poprawnie, rewanz juz zupełnie inny, jakby nie to Avs, pierwsza formacja troche przycichła, ale reszta zespołu ciagneła wynik, w bramce mało doswiadczony Miska i nieststy nie udało sie wygrac. Dzis licze na rewanz ze strony Lawin i frontalny atak pierwszych formacji. W bramce zobaczymy Grubauera czyli nominalną jedynkę. Mimo ze Wild graja solidny hokej to wiecej potencjału w rosterze Lawin

Avalanche RT kurs 2,02
Spróbuje tez
Avalanche minus 1,5 kurs 2,65

Jeszcze proponuje taki tripel z bramek:
W Montrealu+Winnipeg+Edmonton kazda z drużyn 2+
kurs ako 3,13 fortuna

EDIT:
Tak sie zastanawiam jak długo bedzie jeszcze taki festiwal strzelecki w meczach Sens. Linia na over 7,5 po kursie 2,69. Moja uwage przykuły dziś undery w tym meczu ale nie wiem czy starczy odwagi by jakis zagrać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Również skłaniam się pod granie Colorado, zresztą jak poprzednio. W ostatnim meczu pierwsza piątka nieco zawiodła, w dodatku grali z rezerwowym goalie- dziś już w bramce nominalny Grubauer. Avalanche grają fajnie po porażce, gdzie dostali po ambicjach tj. w meczu z Kaczkami, jak i w ostatnim z Wild. Na pewno przegrana w 18 sekundzie dogrywki i praktycznie constant prowadzeniu w spotkaniu, to nie jest nic miłego. Stawiam ich w roli faworytów i gram na kuponie razem z Montrealem i Oilers
Avalanche RT @2.04 efortuna

Montrealowi fajnie leżą Canucks. Ogrywają ich z łatwością i mam nadzieję,że będzie podobnie również dzisiaj. W bramce myślę, że nie ma wielkiej różnicy który z goalie zagra - dziś jest to Allen, który broni na poziomie ponad 93%. Orki na razie tylko raz zaskoczyły Montreal w tej sadze, a był to pierwszy mecz, więc Montreal może być usprawiedliwiony, pozostałe mecze wygrane łatwo. Brak jakichkolwiek mocniejszych zmian w składach oraz absencji.

Montreal RT @2.00 FORTUNA

Trzecim typem na noc składającym się do AKO jest Ottawa. Już bez udziwnień... gramy na Edmonton ;) Liczyłem na jakąś w miarę logiczną grę, ale tam nic nie pomoże póki co... Ottawa nie potrafi grać w obronie. Nastrzelali 5, fakt, ale debiutantowi w tym sezonie plus miałem wrażenie, jakby w trzeciej tercji Oilers trochę odpuścili i stąd dwa gole Sens. Nie ma co lać wody, oglądałem ostatni ich mecz i jakikolwiek wynik niż RT dla Oilers będzie tutaj zaskoczeniem

Oilers RT @1.67 fortuna

ako@7,69 FORTUNA

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj polecę sucharem 😉
Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes
Poniżej 6,5 bramki 1.59
Columbus Blue Jackets - Dallas Stars
Przedział 4-7 bramek 1.52
Ako 2.42 Fortuna

I jeszcze tripel
Colorado win/ St. Louis win/ Edmonton RT ako 4.66
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zaczniemy od pierwszego meczu, którego przynajmniej kawałek może da się obejrzeć. Prochu chyba nie ma co tu wymyślać i szukać szans dla doga, Tampa jest chyba za silna dla Wings, nawet grając bez Kucherova. Do tej pory dwie porażki, 2-5 w Columbus i po dogrywce w Raleigh (RT 0-0, trafił ktoś kiedyś taki wynik w NHL? :) ). Wings kiepsko radzą sobie w PP a w PK są na szarym końcu ligi.
Z kolejnych kiepskich informacji - w bramce Tampy Vasilevski. Z tych dobrych - wraca po przerwie Fabbri, który zagrał tylko dwa początkowe mecze z Canes. Na treningu jeździł z Larkinem i Ryanem, więc pewnie tak zagrają dziś i chyba cała nadzieja Wings w tym ataku. Ja tutaj nie kombinuję, typ który podaję zamyka mi kupon, mam nadzieję że niespodzianki nie będzie.

Tampa RT i +4.5 gola @1.93✅

Standardowo spróbujemy jakąs kanadyjkę (byłem ciekaw kursu na Fabbriego, to nie ma wystawionego) i z Detroit chciałem zagrać Hronka (@2,15), ale na Fortunie jest Larkin po @1.75 (dla porównania Betfan - @1.55) i to chyba troszkę wysoko jak na lidera drużyny, więc biorę Larkina, bo szansa że zapunktuje Hronek bez Larkina wydaje mi się mała, a odwrotnie i owszem, dość prawdopodobne. U Bolts kursy na kanadyjkę standardowo dość marne na liderów, ale przyzwoite na drugi atak - Killorn z Cirellim radzą sobie bardzo ładnie w tym sezonie, obaj po @1,73. Młody center ma więcej pkt, ale Alex jeździ zdecydowanie więcej w PP, więc postawię dziś na niego.
Spróbujemy trafić ciut wyższe ako, na dodatek z wyrównanym podatkiem, więc dorzucimy na trzeciego Bergerona, który rzadko kiedy nie punktuje jak Bruins strzelają bramki, a że Flyers defensywą nie grzeszą, to myślę że trio M-B-P coś dziś wykombinuje.

D.Larkin & A.Killorn & P.Bergeron >0,5p @4.94 ❌ (za słaby mecz Wings)

Kursy Fortuna.

Patrzę jeszcze na linie strzałów, 2.5 a więc dość nisko, wystawione na liderów Tampy i o ile @1.6 na Stamkosa to niewiele, to już @1.83 na Pointa wydaje mi się warte zagrania. Dwa razy nie pokrył tej linii, raz z Nashville (2) i raz z Caroliną (2) a to drużyny o półkę wyżej niż Wings. Bolts oddają średnio powyżej 33 strzały na mecz, Wings przyjmują prawie 30, widzę szansę na powodzenie typu.

B.Point >2.5 SOG @1.83 (Betfan)✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj odpoczywam. Chciałem pograć coś z punktacji i jest fajny kurs na punkt Hedmana w Power Play @2,30 ale chyba sobie odpuszczę chociaż gościu sporo punktuje i pewnie będzie miał ze dwie - trzy próby w przewadze. "For fun" zagram sobie za drobniaka takiego betbuildera.

❌ Bolts wygrają & Detroit strzelą co najmniej dwie bramki & Poniżej 7,5 bramki w meczu @6,00 0,5/10 Unibet

❌ Hedman punkt w przewadze @2,30 Betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Boston Bruins
Typ: Philadelphia Flyers powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,95
Bukmacher: STS
Analiza:

Moim zdaniem Boston Bruins są tutaj trochę za bardzo faworyzowani. W tym sezonie obie drużyny spisują się mniej więcej tak samo, czyli obie grają na wysokim poziomie. Philadelphia Flyers mają siedem zwycięstw i trzy porażki. Boston Bruins mają sześć zwycięstw i trzy porażki. Flyers mają obecnie serię czterech wygranych spotkań. Na swoim lodzie Philadelphia wygrała pięć z sześciu rozegranych spotkań. Według mnie większą motywację w tym meczu będą mieli Flyers, gdyż w Bostonie przegrali oba mecze, więc u siebie będą się chcieli zrehabilitować. Sytuacja kadrowa Flyers nie jest zła, więc stać ich na strzelenie trzech bramek. Bruins mają mocną defensywę, ale ostatnie dwa mecze z osłabionymi Washington Capitals nie były najlepsze w wykonaniu Bostonu jeśli chodzi o obronę. W obu meczach Capitals strzelili po trzy gole w regulaminowym czasie gry, więc Philadelphię też na to stać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Nie jestem zwolennikiem grania kursów okolicy 1.50 na RT, ale w dzisiejszym wydaniu mamy jedną z najlepszych aktualnie ofensyw w NHL oraz bezkonkurencyjną w swojej beznadziejności defensywę Senators.
Jeśli Montreal nie będzie kombinował z linkami ani jakimiś treningowymi schematami, to tutaj nie ma co liczyć na happy end Ottawy.
Przełamanie kiedyś nadejdzie, ale nie wyobrażam sobie aby to było dzisiaj z tak rozpędzonym Montrealem.

Montreal RT @1.53 fortuna

Drugi mecz to Pantery. Nadal bez porażki w RT, a to sprawa bardzo solidnej defensywy i świetnej skuteczności PP (na poziomie 36%, co czyni ich jedną z najlepszych ekip w NHL pod tym względem). Z drugiej strony mamy Preds, którzy w Penalty kill są na przedostatnim miejscu, nie potrafiąc również zagrozić w przewagach (11% zaledwie PP).
W bramkach prawdopodobnie Bobrovsky i Saros. Predators z bilansem 0-4 na wyjazdach, kompletnie nieskutecznym atakiem, przeciwko solidnej obronie i niegorszym ataku Panter, nie powinni być w stanie zaskoczyć ekipy z Florydy. Mieli fajny start, ale po obejrzeniu ich koszmarnej gry z Chicago, znowu dostali dwa razy mocno od Tampy. Pantery do tej pory zawsze wygrywały swój pierwszy z dwóch meczów ze wszystkimi drużynami, mam nadzieję że dziś z dalekimi od swojej optymalnej formy Preds, też tak będzie.

Panthers ML @1.80 fortuna wypuścili mecz na własne życzenie
Panthers gol w przewadze @1.67 betsson
Predators nie strzeli w przewadze @1.76 betsson Forsberg zagrał mecz przez duże "M"


zastanawiam się jeszcze nad wyborem drużyny do trebla- czekam na Wasze propozycje :D

na chwilę obecną Pantery i Montreal AKO @2.75 fortuna no to pograli...

Co do reszty meczów, Toronto śmierdzi mi wylewem, w końcu jako jedyni przegrali z Sens, w dodatku... to Toronto. Natomiast z drugiej strony Vancouver które jest fatalne w obronie i mam wrażenie, że potrafią grać tylko ze słabiakami. Kurs na obie 2+ jest żałosny, bo 1.30.

Jackets ruszyło z Laine ale nie był to dla niego wymarzony debiut, moim zdaniem po raz kolejny przegrają z Dallas, ale nie mam przekonania do pogrania tego. Myślę że trochę Kurtkom zajmie poukładanie ataku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom