>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Typ na Panthers dobry, oglądałem oba spotkania z Detroit i wyniki na styku mogą trochę zakłamywać ich grę ale w pierwszym meczu wyszło lekkie zmęczenie a drugi był całkiem pod kontrolą. Preds grają słabo, nie wszystko do końca jest poukładane, co mecz to inne ustawienia linii także ciężko o zgranie i wyniki.

Montreal z tym co grają teraz zapewne wygra bo Sens na ta chwilę nie są żadnym wyzwaniem ale kurs 1.50 na czysta wygrana to trochę mało, już lepiej chyba zagrać 1/+4, 5 kurs ok 1.90. Jeżeli Habs mają wygrać to raczej 1:0/2:0 nie bedzie.

W Chicago znowu planuje iść w under 6.5 bramki tak jak ostatnio.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Florida Panthers - Nashville Predators
Typ: Matt Duchene powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (czyli strzeli gola lub zaliczy asystę)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja dość wysoko oceniam potencjał Nashville Predators, jednak póki co nie idzie im dobrze. W dziewięciu meczach Predators zdobyli tylko osiem punktów. Ich problemem są mecze wyjazdowe, gdyż na wyjeździe nie zdobyli jeszcze żadnego punktu... Uważam, że już najwyższy czas na przełamanie i zagranie dobrego meczu wyjazdowego.
Matt Duchene nie ma udanego początku sezonu. W dziewięciu meczach zgromadził tylko trzy punkty(miał trzy asysty, a gola jeszcze nie strzelił). Potencjał tego gracza jest bardzo duży, pewnie każdy kibic NHL pamięta jak grał w Ottawa Senators, gdzie np. w sezonie 2018-2019 miał 58 punktów w 50 meczach. Potem przeszedł do Nashville i sezon 2019/2020 był trochę gorszy, ale 42 punkty w 66 meczach to też jest przyzwoity wynik.
Duchene musi poprawić swoje statystyki i spodziewam się, że zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja dziś spróbuję w kierunku Preds. Porównując ich potencjał z Panterami, wychodzi mi w zasadzie remis. Tabela nie oddaje moim zdaniem realnej sytuacji, bo mimo tego że Floryda ma 3 mecze rozegrane mniej i 3 pkt więcej, to jak spojrzymy na przeciwników, obraz trochę powinien się rozjaśnić. Pantery nie zagrały jeszcze żadnego meczu z czołówką. Dwukrotne (i to mało przekonywująco) pokonanie Detroit, dwukrotne Chicago i podział punktów z Columbus. A Predators wygrali dwukrotnie i z Hawks (fakt że po dwóch remisach) i z Jackets. Porażki z Bolts, Canes i Stars niejako wkalkulowane. Dziś tak naprawdę w bezpośrednim starciu wyjdzie kto na ten moment jest w wyższej formie. Bramka dziś teoretycznie po stronie Florydy, piszę teoretycznie, bo Bobrovski i Saros maja podobne statystyki.
Moim zdaniem szkoda że Forsberg nie jest ustawiony w linku z Arvidssonem, bo myślę że wyszłoby z tego więcej pożytku dla drużyny. Słabiej póki co wygląda Josi, ale jego stać na dużo więcej. Ale w dwóch ostatnich meczach punktował, z czasem powinna przyjść regularność i dołożenie bramek.
Do pary biorę Stars, trochę na przekór teorii dzielenia się punktami w dwumeczu, ale jeszcze trochę czasu minie zanim Laine wkomponuje się w nowy team, a patrząc na potencjał Gwiazd myślę że dadzą radę ponownie wygrać mecz z Kurtkami.


Nashville DNB & Dallas DNB @3.50❌

R.Josi & J.Klingberg >0,5p @3.19❌



Pozostałe mecze - Habs raczej naturalnym faworytem, nawet na RT, widzę też wygraną Blues i Leafs. Capitals też wydaje mi się że są w stanie poradzić sobie z Rangersami. Trzeba jeszcze przyjrzeć się składom i wtedy coś skonstruować.

Analizy poszczególnych spotkań pewnie się pojawią jeszcze, dlatego pozwolę sobie już tylko na sucho - zrobię sobie noc AKO, które ma tą zaletę że nie trzeba dużo inwestować :)

Capitals x2 & 4-7 goli w Chicago & Blues DNB @4.05❌

Flames DNB & 4-7 goli w Sunrise & J. Pavelski >0,5p @4,86❌

B.Schenn & J.Petry & V. Arvidsson >0,5p @5,78❌


Zgodnie z zasadą że coś na pewno nie wejdzie, odpuszczam Habs i Leafs.

Ed: Genialna noc..
Żeby było weselej to miałem wesoły kupon na wszystkie mecze bts 2+ z kursem coś koło @30... chyba się obrażę na Calgary.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
zmogu zmogu ze wszystkich dzisiejszych spotkań do trebla wybrałbym St. Louis. Ostatnie spotkania bardzo dobre. Wygląda na to, że forma się ustabilizowała. Zaczęli od pokonania VGK i kontynuują zwycięską serię. Defensywa solidna. Ofensywa również. W bramce Kojotów dzisiaj Raanta, który zagrał tylko jedno spotkanie w tym sezonie, więc ciężko mówić o jakimkolwiek rytmie. Po drugiej stronie Binnington.

❌ St. Louis ML @1,60 5/10 Betsson

Kolega prosił o radę, więc pomogłem jak mogłem. Dzisiaj zacznę od końca, bo wyliczę to, czego nie zagram. Nie zagram Montrealu, bo wydaje mi się, że mój limit szczęścia grając przeciwko Sens został wyczerpany. Nie mam w sumie konkretnych argumentów. To zbyt piękne: Jeden z najlepszych zespołów vs. najgorszy zespół ligi. Nic tylko stawiać samochód na Habs. O nie. Coś mi tu śmierdzi. /// Nie zagram Panthers z podobnych powodów, ale też dlatego, że ich wszystkie mecze (prawie) były na styku z takimi zespołami jak Detroit, Jackets i Blackhawks. Nashville nic szczególnego nie prezentuje, ale jeśli w bramce stanąłby Saros to może nawet bym się skusił. /// Toronto nie zagram, bo obiecałem sobie, że już więcej na nich nie zagram. /// Chicago zagrał bym bez wahania, ale tylko z Lankinenem w bramce. Dzisiaj Subban, więc podziękuję. Teraz moje wróżby. Dzisiaj bardzo ryzykownie. Blues wspomniałem wyżej, więc omijam.

❌ Dallas ML @1,78 3/10 Betsson

Jackets zagrali ostatnio bardzo słabiutki mecz, ale powodem może być to, że trener tak mocno namieszał w ustawieniach, że głowa mała. Nie wiem co wymyśli na dzisiaj, ale musi znaleźć odpowiednie miejsce dla Laine i Roslovica. Jeśli znowu będzie zbyt mocno kombinował to nic dobrego z tego nie będzie. Pojedynek Korpisalo - Khudobin? Khudobin.

❌ Vancouver ML @2,50 2/10 Betsson

Niespodzianka! Toronto jak dla mnie gra gorzej niż wyniki na to wskazują. Większość spotkań na styku. Czy to z Oilers, czy z Senators. Poza tym mieli chyba ze cztery dni odpoczynku, więc mogli się zbyt mocno wyluzować. Canucks zachowują rytm i sprawiają wrażenie co raz lepszych, więc dlaczego nie mieli by sobie poradzić z Toronto.

❌ Panthers i Montreal strzelą w przewadze @2,92 2/10 Betsson

2,83

Wyczuć zwycięstwo Senators i nie zagrać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nie moge sie zdecydować na jakiś mecz. Paradoksalnie najbliżej mi do Vancouver bo ich gra w polu to naprawde kawał dobrego hokeja, jedyny a w zasadzie kluczowy problem to bramka, nieststy Orki na tej pozycji nie maja solidnego gracza bo i Demko i Holtby maja co prawda przebłyski ale na ten moment zaden z nich nie gwarantuje stabilnosci z tyłu. Dlaczego mimo to Orki, bo Liście swoich meczy jak juz wygrywaja nie robia tego pewnie a mozna by rzec mało przekonujaco. Andersen ten nie stanowi monolitu podobnie jak obrona Leafs. Orki drugi mecz z Habs zagrali bardzo dobrze i jezeli utrzymaja ten poziom to sa sanse na dobry wynik

Canucks z x kurs 1,9 ⛔ To sie Demko popisał

Jednak moim głównym typem jest tripel na bramki
z pośród wszystkich meczy wybrałem takie:
W Toronto, Nowym Yorku, Winnipeg kazda z druzyn strzeli 2+⛔ To sie nazywa pech. We wszystkich meczach kolejki wszyscy po dwa gole a Flames gol w pierwszej tercji a pózniej juz nic.
kurs ako 3,23 fortuna
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Montreal Canadiens - Ottawa Senators
1 drużyna/1 tercja +1,5 bramki
2.77 Fortuna dwie bramki są ale nie ta drużyna je zdobyła co miała a było kilka okazji

Montreal grając u siebie wchodzi mocna w mecz, na 4 spotkania w 3 zdobywali 2+ bramki w 1 tercji. Sens w 6 spotkaniach wyjazdowych tylko 2 razy udało się nie stracić więcej jak 2 bramek w 1 tercji. Kurs uważam za przyjemny i adekwatny do ryzyka oraz do obecnego poziomu jaki prezentują drużyny

Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes
powyżej 5,5 bramki 1.72
Columbus Blue Jackets - Dallas Stars
każda z drużyn zdobędzie bramki 2+ 1.70
ako 2.92

W Chicago miałem grać under gdyby grał Lankinen a że zagra Subban to idę w over. W pierwszym meczu obu drużyn do składu Jastrzębia powrócił DeBrincat i odrazu w ataku zrobiło się dużo ciekawiej i dzisiaj też zapewne trochę pokręcą defensywa Canes a że goście z przodu też mają kim grać i w bramce jest Subban to o bramki powinno być im jeszcze łatwej.
W drugim meczu bramek nie powinno zabraknąć. Khubodin i obrona nie są takim monolitem jak było to w PO, ze strzelaniem nie mają problemu szczególnie w PP. Gospodarze wzmocnieni Laine gdzie z meczu na mecz powinno być lepiej dzisiaj są w stanie spokojnie pokonać def. Stars.

St. Louis Blues win/ Washington Capitals DNB ako 2.95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
D 149

dangerzone1777

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Toronto vs Vancouver
Typ:Toronto -1,5 handicap
Kurs:2,40.
Bukmacher:STS
Dzisiaj o 1:00 w nocy naszego czasu Toronto będzie gościć u siebie Vancouver i nie sądzę aby okazali się zbyt gościnni.Nie będę rozkładał analizy na części pierwsze bo wydaje mi się,że typ przeze mnie proponowany jest wysoce prawdopodobny.Uwazam,że Toronto ma przewagę jeśli chodzi o jakość w każdej formacji i co najważniejsze między słupkami,bo może i Andersen jeszcze formy do końca nieustabiluzował ale i tak wygląda lepiej niż Holtby i Demko razem wzięci.Biorąc pod uwagę ,że Vancouver to jedna z młodszych ekip NHL doświadczenie również przemawia za Klonowymi Liśćmi,do tego możemy jeszcze dołożyć fakt że dla przyjezdnych to będzie 4 mecz na wyjeździe w przeciągu 6 dni,a gospodarze po swoich wycieczkach odpoczywali 4 dni.Ze statystyk warto wspomnieć ,że drużyny powracające z road trip w większości wygrywają 1 spotkanie na własnej tafli ,a jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki to ostanie 7 spotkań grając na własnym lodzie wygrało Toronto a aż w 6 z tych spotkań pokrywali handicap -1,5 gola.
To tyle i życzę zieloności..
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj cały dzień pluję sobie w brodę, że nie zagrałem Senators i Chicago mimo silnego przeczucia, że w przypadku Senators to właśnie ten dzień. Tym razem bez zbędnej pisaniny, bo znowu będę się produkował i nic z tego nie wyjdzie. Dzisiejszej nocy stawiam na Bruins. Wczoraj ograli Flyers w doliczonym czasie, ale dzisiaj między słupkami Lotników Elliot. Gdyby bronił Hart to pewnie bym zrezygnował, ale z backupem w bramce, kilkoma brakami kadrowymi i Raskiem po przeciwnej stronie stawiam na gości. Do tego dokładam VGK. Wracają po dłuższej przerwie i kurs nie jest najwyższych lotów, ale wciąż widzę w nim minimalne value. Kings są bardzo przeciętni. Jedyny sukces w ostatnich dniach to zwycięstwo nad Blues z jakimś ogórkiem w bramce i minimalna wygrana z Minnesotą (Wild zagrali pewnie tak pechowo jak ostatnio z Avalanche, czyli obijali słupki i nie trafiali na pustą bramkę). Jeśli na lodzie pojawi się Pietrangelo, którego występ jest wątpliwy tym lepiej dla mnie. W bramce Fleury.

✅ Bruins ML & Knights ML @2,45 3/10 Betsson

Długo myślałem nad Bolts, ale nawet kurs zwycięstwo w regulaminowym czasie to porażka. Maksymalny handicap jaki zdecydował bym się zagrać to -1,5 ale kurs też sporo poniżej dwóch. Nie będę w tym przypadku kombinował na siłę. Z pozostałych spotkań liczę na Sharks i Panthers. Co do Panthers zanosi się na over ; ) Linia przesunęła się z 5.5 na 6.0. W bramkach Rinne i Drieger. Moc ofensywna jest po obu stronach, więc czemu nie. Dodatkowo chęć rewanżu Panthers za ostatnią porażkę i over może wskoczyć. Krótko miało być.

❌ Powyżej 6.0 bramek w meczu Panthers (z dogrywką) @2,00 2/10 Betsson

5,18
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Florida Panthers - Nashville Predators
Typ: Florida Panthers powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W ostatnim meczu czułem zwycięstwo Nashville Predators i dałem typ na zdobycie punktu przez gracza Nashville. Teraz idę w stronę Florida Panthers. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami było bardzo emocjonujące. Florida Panthers przez cały mecz konrolowała jego przebieg, mieli prowadzenie 5:3, a dali rywalom wyrównać na 5:5 po czym przegrali w dogrywce. Taka porażka może podziałać bardzo mobilizująco na gospodarzy i uważam, że koniecznie będą chcieli się zrewanżować. Panthers grają bardzo dobrze u siebie, strzelają tam mnóstwo bramek. Z Chicago Blackhawks w regulaminowym czasie gry strzelili pięć i cztery bramki. Z Nashville Predators zdobyli pięć bramek. Predators w tym sezonie grali pięć spotkań na wyjeździe i we wszystkich tych meczach stracili przynajmniej trzy bramki. Według mnie Panthers strzelą przynajmniej trzy gole.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Wczoraj i dziś kiepska passa, więc bez szaleństw, mamy pięć spotkań, zrobimy z tego trebla. Bruins myślę że i dziś sobie poradzą, nikt nie ma takiego grajka jakim obecnie jest Pastrnak (może nie licząc kontuzjowanego Kucherova) i to jest wartość dodana. Wysoki kurs na Kings (w bramce Quick) skłania mnie do postawienia na handi, które do tej pory zawsze udało im się pokryć, kurs wyższy niż zwycięstwo Vegas ML.
Dorzucę Tampę, chociaż nie jestem pewien czy czasami nie skończy się jak w Montrealu..

Bruins DNB (2-1)& Kings hc +2,5 (2-5) & Bolts RT (3-1)@3.90 ❌(standardowo, 1 bramka..)

D.Pastrnak strzeli bramkę @2,15 ❌

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
D 149

dangerzone1777

Użytkownik
Tampa Bay vs Detroit
Typ:Tampa Bay (-2,5)handicap
Kurs:2,20
Bukmacher:STS
Jutro o 1:00 w nocy naszego czasu rozpędzeni aktualni mistrzowie Tampa Bay podejmą po raz drugi moim zdaniem najsłabszą kadrowo jak i pod względem prezentowanej gry w całej kampanii ekipę Detroit.Uważam,że Larkin,Manta i bezbarwny Ryan to za mało,żeby powalczyć z obrońcami tytułu.Do tego trzeba dodać że bramkarze też nie pomogą bo jak wiadomo Bernier jest kontuzjowany,o Pickardzie za dużo nie ma co pisać a ten,który miał być podporą czyli Greiss na razie nie może się odnaleźć w nowym towarzystwie.Natomiast po stronie gospodarzy mamy mieszankę wybuchową w postaci takich graczy jak Palat,Killorn,Point,Jonhsson,Stamkos,Cirelli i tak można jeszcze wymieniać.Do tego dochodzą strzelający i asystujący obrońcy z Hedmanen na czele no i w bramce niezniszczalny Vasilevski.
Ze statystyk warto napisać że Tampa w obecnym sezonie wygrała wszystkie 5 domowych meczów gdzie w 4 pokryła handicap -2,5 a Detroit jak na razie przegrali wszystkie 5 meczy w delegacji i tylko raz udało im się nie przegrać więcej niż 3 golami.Jeszcze taka ciekawostka....Z nikim Tampie nie gra się tak dobrze na własnej tafli jak z Detroit bo tylko z dzisiejszym rywalem wygrali 15 spotkań z rzędu w regulaminowym czasie.
Trafność typu uważam za wysoce prawdopodobne i życzę zieloności..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Florida Panthers - Nashville Predators
Florida ML
1.70
Moje zdanie co do tej pary nie zmieniło się pomimo wczorajszej porażki. Pantery na ta chwilę uważam za lepsza ekipę. Meczu nie oglądałem, jedynie opis i opinie to gospodarze ogólnie byli drużyna lepszą ale dali się zaskoczyć w końcówce. Dzisiaj niewątpliwe będą chcieli się zrewanżować i napewno zagrają uważniej w obronie.

Philadelphia Flyers - Boston Bruins
powyżej 5 bramek (5 zwrot) 1.64

Mocne ataki, słabsze obrony i bramkarze też nie na swoim poziomie.
W tej parze w tym sezonie rozegrano już 3 spotkania i w każdym wpadało +5 goli, także i dzisiaj bramek nie powinno zabraknąć.

Ako 2.79 Fortuna

Drugi kupon dubel to punkt Hornqvista który dobrze zadomowił się na Florydzie i w każdym spotkaniu ma swój udział. Drugie typ to wygrana Ducks(typ bardziej na czują i z własnej metody analizy:cool:) ale z tego co czytam to grają całkiem nieźle, trochę lepiej niż Sharks którzy mieli tydzień przerwy i to może na nich wpłynąć niekorzystnie. W bramce prawdopobnie Gibson co też na plus dla typu.
Hornqvista +0.5 pkt 1.77/Ducks ML 1.81 ako 3.20 Fortuna

Z fartem bo ostania noc trochę koślawa była 😁
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tak dzis na sucho bo mecze zaraz"
Licze dzis na gospodarzy w meczach w Philadelphii i na Florydzie

taki dubel
Flyers z x + Panthers ml ako kurs 2,43 ⛔
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kolejny dubel. Powiem prosto z mostu, że nie wierzę, żeby Senators z taką grą wygrali drugie spotkanie z rzędu. W poprzednim meczu się udało. Montreal miał sporo momentów, których nie wykorzystali i skończyło się jak się skończyło. Dzisiaj między słupkami Sens zastępca Murraya, który nie radzi sobie najlepiej. Do kompletu wybrałem Flames. Tutaj bardziej takie 50/50 ale Oilers ostatnio ograli dwukrotnie Senators, którym dali strzelić kilka bramek i Toronto w dogrywce. Poza tym falowali z formą. Mecz na pewno będzie gorący, bo to derby Alberty i większe szanse daję dzisiaj gospodarzom. Miałem ochotę wpisać również drugi typ, ale daruję sobie, bo ostatnio te drugie zakłady najczęściej zmniejszają mi zysk : )

/// Wygląda na to, że w bramce jednak Murray.

✅ Canadiens ML & Flames ML @2,48 2/10 Betsson

Pozwolę sobie dodać do bilansu bramki Arizony, bo było już za późno, żeby pisać tutaj

Fajny kurs na +2,5 bramki Kojotów biorąc pod uwagę że pokrywali linie w ostatnich dwóch meczach przeciwko Binnigntonowi, a dzisiaj w bramce Blues Husso.

✅ Arizona powyżej 2,5 bramki @2,10 2/10 Unibet
10,34
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
'Ja dziś znow próbuje bramek, w poprzedniej próbie jednej zabrakło moze dzis sie uda :
Wybieram spotkania w Toronto, Calgary i Nowym Jorku
ako z tych trzech spotkań 3,13 fortuna⛔

Jezeli miałbym wybrac jakiś mecz do granie to ciagnie mnie w strone ekip , które przegrały swoje poprzednie pojedynki :
Calgary wraca z delegacji z dwoma przegranymi pod rzad, Edmonton jak najbardziej w zasięgu

Flames ml kurs 1,73 ✅

Drugi to mecz Kaczek z Rekinami i tu ide w rewanż Ducks. Licze na lepsza postawe defensywy Anaheim

Duck ml kurs 1,83✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Głupio stawiać przeciwko drużynie, której się kibicuje i jednocześnie oglądać ich mecz. Dzisiaj raczej nie będę miał możliwości obejrzeć spotkania Caps, więc stawiam na Flyers. Ze składu Stołecznych wypadli dzisiaj Oshie i Vrana. Nie wiadomo jeszcze, czy wróci Eller i Kuznetsov. Ten pierwszy jest bardziej prawdopodobny, ale nie wiadomo na 100%. Przez brak T.J'a i Vrany rozmontowane będą zespoły rozgrywające przewagi i generalnie cały potencjał ofensywny pójdzie w .... Do ekipy Flyers prawdopodobnie wraca Coutourier, więc spore wzmocnienie. Myślę, że tak osłabieni Caps nie poradzą sobie dzisiaj i w najbliższych meczach również będzie ciężko...

Do kuponu dokładam VGK. Sporo zależy od bramkarzy, ale w Vegas obaj grają przyzwoicie. Wolałbym Lehnera w bramce i liczę, że dzisiaj nadejdzie jego kolej. Nie będę ryzykował wygranej w regulaminowym czasie, bo w rewanżu pewnie będzie trochę ciężej.

✅ Phildelphia ML & Knights ML @2,50 3/10 Betsson

Na singla wybieram Blackhawks, ale TYLKO JEŚLI W BRAMCE BĘDZIE LANKINEN. Dallas bez Khudobina (Biedak nie pojawił się na treningu i został wyrzucony ze składu na co najmniej jeden mecz). Ciekawe jest to, że obie drużyny miały w ostatnich dwumeczach takich samych przeciwników (Canes i CBJ) i Chicago poradziło sobie w tych dwumeczach odrobinę lepiej. Mam nadzieję, że poradzą sobie w Dallas, które powalczy z backupem w bramce. Zapomniałem dodać - niepewny jest występ Radulova.

Subban w bramce, więc inaczej:

❌ Obie co najmniej dwie bramki w Dallas i powyżej 5,5 bramki @2,00 3/10 Unibet

+ 11,84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Dobra, zaryzykuję.. Caps mocno osłabieni faktycznie, ale oni już wygrywali mocniej osłabieni.. Nie zaryzykuję obstawiania zwycięzcy, ale myślę że po dwie bramki są w zasięgu jednych i drugich. Cała władza w ręce Owcy i mam nadzieję że pociągnie drużynę. Wczoraj przejechałem się jednobramkowo na handicapie na Kings, to dziś pewnie pokryją, skoro zagram inaczej, a pewnie nawet wygrają :p, ale do dubla dodam coś takiego:

Obie 2+ w Waszyngtonie (4-7) + Las Vegas RT i powyżej 4.5 bramki (4-3) @3.02 ✅

A.Ovechkin strzeli bramkę @2,25 ✅


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Głupio stawiać przeciwko drużynie, której się kibicuje i jednocześnie oglądać ich mecz. Dzisiaj raczej nie będę miał możliwości obejrzeć spotkania Caps, więc stawiam na Flyers. Ze składu Stołecznych wypadli dzisiaj Oshie i Vrana. Nie wiadomo jeszcze, czy wróci Eller i Kuznetsov. Ten pierwszy jest bardziej prawdopodobny, ale nie wiadomo na 100%. Przez brak T.J'a i Vrany rozmontowane będą zespoły rozgrywające przewagi i generalnie cały potencjał ofensywny pójdzie w .... Do ekipy Flyers prawdopodobnie wraca Coutourier, więc spore wzmocnienie. Myślę, że tak osłabieni Caps nie poradzą sobie dzisiaj i w najbliższych meczach również będzie ciężko...

Do kuponu dokładam VGK. Sporo zależy od bramkarzy, ale w Vegas obaj grają przyzwoicie. Wolałbym Lehnera w bramce i liczę, że dzisiaj nadejdzie jego kolej. Nie będę ryzykował wygranej w regulaminowym czasie, bo w rewanżu pewnie będzie trochę ciężej.

Phildelphia ML & Knights ML @2,50 3/10 Betsson

Na singla wybieram Blackhawks, ale TYLKO JEŚLI W BRAMCE BĘDZIE LANKINEN. Dallas bez Khudobina (Biedak nie pojawił się na treningu i został wyrzucony ze składu na co najmniej jeden mecz). Ciekawe jest to, że obie drużyny miały w ostatnich dwumeczach takich samych przeciwników (Canes i CBJ) i Chicago poradziło sobie w tych dwumeczach odrobinę lepiej. Mam nadzieję, że poradzą sobie w Dallas, które powalczy z backupem w bramce. Zapomniałem dodać - niepewny jest występ Radulova.

Chicago ML @2,28 Betsson 2/10 Betsson - czekamy na potwierdzenie bramkarza.

+ 10,34
No i dailly face off podaje subbana w bramce także typ na Dallas raczej pewniejszy
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj biorę dwa spotkania Dallas - Chicago oraz Columbus - Carolina.W Dallas obawiam się braku Radulova bo to ważny gracz ale widzę że w bramce Jastrzębi ma wystąpić Subban to dwa trafienia powinny wpaść. Chicago w końcu przełamało niemoc strzelecką i dzisiaj powinni to kontynuować, w bramce Stars Oettinger. W drugim meczu również bramki powinny padać z obu stron. Obie drużyny lepiej spisują się w ataku niż w obronie.
Każda z drużyn zdobędzie 2+ goli
Dallas Stars - Chicago Blackhawks 1.53
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes 1.59
Ako 2.43 Fortuna

Edit:
Typ ryzykowny ale delikatnie zagram jeszcze na remis w spotkaniu Florida Panthers - Detroit Red Wings. Wiadomo ze Pantery są lepsza drużyna pod każdym względem od gości. Wcześniejsze spotkania wygrali ale wynik były na styku tak jak większość ich meczy, które często kończą się dopiero w dogrywce a Detroit jest w stanie się postawić i łatwo meczu nie oddać.
Remis 4.65 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom