>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
B 144

bombaaa

Użytkownik
na początek wybrałem paru strzelców bramek godnych uwagi (bardziej 4fun) , patrząc na ostatnia ich formę strzelecką i na tzw. "czuja" ( kursy forbet)
1* Gallagher (canadiens)  @2.90  
2* Panarin (rangers)  @2.40   
3* E.Stall (min) @3.20    
4* McDavid (edmonton) 2.10   
5* Mantha (detroit)  2.70   


Kilka propozycji:

Boston Bruins - Florida Panthers  @2.29   

Idę tutaj w kierunku Panter, patrząc na ostatnią formę Bruins -&gt; 3 porażki z rzędu.
Brak obrońcy Kruga oraz z 2 linii ataku DeBrusk'a , myślę że będzie dziś odczuwalny, po stronie gości nie ma jako takich absencji i liczę tutaj na niespodziankę. Go Panthers !!

Blues - Coyotes @1.87 '60   
Liczę tutaj na zwycięstwo Nutek w regulaminowym czasie gry,  Kojoty day after day , dzisiejszej nocy dogrywka z capitals.
po 4 wygranych na wyjezdzie, czas wrócić na własną taflę i zaprezentować się dobrze przed własną publicznością. 
Mam nadzieję że Nutki dziś nie zawiodą.

Canadiens @2.23  win (-1.5) koledzy wyżej rozpisali się, więc nie  będe tu nic dodawać. Myślę że easy win , nawet z handicapem.
w zespole gości odczuwalny powinien być brak Dubinsky'ego, Murraya oraz Foligno.   

dodatkowo: 
Minnesota @1.81    
San Jose vs Edmonto over 6.5 @2.23   



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
cytat z dnia 13 listopada 2019 06:41 przez rasijskijPiękny mecz Bruins. Natknąłem się na ciekawe video dotyczące szczęścia vs. umiejętności w sporcie. Dlaczego lepiej grać underdogi w hokeju niż w innych sportach. Możliwe, że widzieliście, ale wrzucam jako ciekawostkę ---&gt;https://www.youtube.com/watch?v=HNlgISa9Giw
Zgadzam się w pełni co napisał kolega, jednak dochodzi do tego jeszcze umiejętny wybór meczy wśród kilku a nawet kilkunastu rozgrywanych co noc. A to już proste nie jest. 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Dzisiaj tutaj cisza, ja też dość późno znalazłem czas, ale wrzucę jeden typ:

Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks

Chicago niedawno opisywałem przy okazji meczu z Toronto, gdzie stawiałem na nich i wygrali 5:4.

Napisałem wtedy, że gram na Chicago, bo "ostatnio sprawiaja duzo lepsze wrażenie niż wcześniej, wygrali wyjazd do Ducks 3:2 (OT), potem porażka z Sharks 2:4, ale wygrana z Canucks 5:2 u siebie, ostatni mecz to porażka 2:3 po karnych z Penguins, gdzie Chicago prowadziło już 2:0 .. no ale dali sobie to wydrzeć. "

Dzisiaj mogę dodać do tego wygraną z Toronto u siebie 5:4. Chicago znalazło wreszcie rytm, wreszcie zaczęli strzelać bramki (ostatni tydzień października to 5 spotkań w których strzelili 7 goli, z czego 5 w jednym meczu, a w dwóch po żadnej bramce).

Natomiast Vegas zdecydowanie jak dotychczas zawodzi. W ostatnich 10 meczach aż 7 porażek, (w tym aż 3 po dogrywkach). Teraz zagrają mecz u siebie po 4 wyjazdach z rzędu, gdzie wygrali tylko pierwszy mecz w Columbus 2:1, potem porażki z Toronto, Capitals i Detroit. W trakcie tych 4 spotkań strzelili tylko 7 goli, tracąc 11. Zdecydowanie w chwili obecnej są pod formą.

Oczywiście pamiętajmy, że Chicago też nie zachwyca, bo bilans ostatnich 10 spotkań nie wygląda wcale wiele lepiej niż przeciwnika, 4 wygrane w 10 meczach, ale jednak te ostatnie dają jakąś nadzieję.

Dochodzimy do końcowego argumentu - jakim jest kurs na to spotkanie. Gra zespół, który ostatnio strzela dużo goli i i wygrał 3 z 5 spotkań, z zespołem, który ma duże kłopoty ze skutecznością, przegrał 3 mecze z rzędu. A kurs na Chicago wynosi 3.00. To jest jeden z tych typów, o których już wiele razy pisałem - trzeba korzystać.

Chicago Blackhawks ML , 3.00  
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja też dziś brak czasu, więc nie filozofuje i nie szukam. Większość spotkań jak dla mnie dziś nie do gry, mogą być remisy. Vegas kurs śmieszny, ale na Hawks nie gram bo myslę, że dziś gospodarze mogą sie ogarnąć i ograć gości. Zagram tylko pierwszy mecz NJD - Sens. Gospodarze pewnie liczyli w tym sezonie na więcej, początki trudne, kłopoty z tyłu i niestety obecnie przedostatnia pozycja w Konferencji. Za nimi tylko dzisiejszy przeciwnik z Kanady. Sens z wiadomymi od początku sezonu problemami choć ostatnio nieco lepiej sobie radzili. To samo jednak można powiedzieć o NJD, gdzie trochę bramka sie poprawiła, trip nie był udany, ale ostatnio zwycięstwo już u siebie z Orkami. Jeśli chcą sie zakręcić w okolicach dzikiej karty to muszą zbierać punkty w takich meczach jak dziś, roster lepszy niż u gości, motywacji nie powinno brakować, była przerwa więc mam nadzieje, że dziś lekko 2 pkt dla NJD.

NJD RT @1,85  
NJD -1,5 @2,31  
NJD/+4,5 @2,21  
NJD -2,5 @3,3  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Pierwszy rzut oka na dzisiejsze kursy i widzę, że buki przekraczają granice absurdu. 1,6 w RT na Tampę i 1,33 w ML z NYR. Śmiech na sali. W ogóle nie myślałem o graniu tego spotkania, ale skoro kursy zostały tak wystawione to muszę spróbować. Tampa wraca z Europy, roster mocny, ale widać, że nie robią spiny na RS jak rok temu. Wchodzili w sezon powoli, ostatnio 2x ograli Sabres, ale Ci juz w dołku. NYR też pewnie liczyli na lepszy początek, ale wydaje się, że trochę się ogarnęli i wygląda już to nieco lepiej, ale cały czas przez buków niedoceniani i daje to okazje na fajne zarobki. Nie ma sie co wiele rozpisywać, Tampa może dziś wysoko wygrać, ale byłoby grzechem nie próbować zagrać tego spotkania skoro kursy w ten sposób wystawione. W bramkach dziś pierwsi goalie. Tak więc po parę złotych na każdą opcję

NYR ML @3,25
NYR RT @4,55
NYR x2 @2,31
NYR -1,5 @6,7
NYR/+4,5 @5,3
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja bede dziś w opozycji do spotkania na Florydzie, bowiem czuje coś, ze Tampa dziś zagra na miare swoich umijetnosci i nie da szans Rangers. Jednak nie zagram tego spotkania bowiem nawet w PL ten zakład jest mało opłacalny.

Postanowiłem ponownie jak w poprzednim sezonie czasem wrzucać typy, które gram ale z racji ze sa to zakłady na underdogi i to w dodatku roadtrip nie publikowałem ich dotychczas a trzeba było również poczekać na rozkręcenie sie sezonu.

Colorado Avalanche@@3,00  1U- spodziewam sie tutaj dość wyrównanego spotkania, może nawet OT za 4,30 zagram.
Arizona Coyotes @2,7                1U
Detroit Red Wings @3,05            1U
Arizona Coyotes -1,5 @3,30        1U
Detroit Red Wings -1,5@3,65   0,5U

wiadomo, ze granie na dogi napewno jest ryzykownym graniem i nie przynosi zysków w krótkim okresie czasu, jednak wiem ze długofalowo jest to opłacalny system.


 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z Kolegą, że Tampa może dziś zagrać na swoim poziomie i NYR nie będą mieli czego szukać. Jestem przygotowany na taki przebieg dlatego nie szaleje ze stawką, ale przy tak zestawionych kursach po prostu myślę, że trzeba to zagrac, bo jednak Tampa wraca z Europy i nie wiadomo jak zareagują, zawsze może być jakieś słabsze spotkanie. Zestawienie kursów na ten mecz to dla mnie przesada. Oczywiście nikogo nie namawiam, nie zachęcam bo zakład jest ryzykowny i bardzo prawdopodobne, że będzie czerwono
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
rownie dobrze ja moge sie mylić i NY wygra 5-3. to tylko bukmacherka ;-)
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
cytat z dnia 14 listopada 2019 21:34 przez elmisterioJa bede dziś w opozycji do spotkania na Florydzie, bowiem czuje coś, ze Tampa dziś zagra na miare swoich umijetnosci i nie da szans Rangers. Jednak nie zagram tego spotkania bowiem nawet w PL ten zakład jest mało opłacalny.

Postanowiłem ponownie jak w poprzednim sezonie czasem wrzucać typy, które gram ale z racji ze sa to zakłady na underdogi i to w dodatku roadtrip nie publikowałem ich dotychczas a trzeba było również poczekać na rozkręcenie sie sezonu.

Colorado Avalanche@@3,00  1U- spodziewam sie tutaj dość wyrównanego spotkania, może nawet OT za 4,30 zagram.
Arizona Coyotes @2,7                1U
Detroit Red Wings @3,05            1U
Arizona Coyotes -1,5 @3,30        1U
Detroit Red Wings -1,5@3,65   0,5U

wiadomo, ze granie na dogi napewno jest ryzykownym graniem i nie przynosi zysków w krótkim okresie czasu, jednak wiem ze długofalowo jest to opłacalny system.

 
postanowiłem jeszcze dorzucić coś na potwierdzenie jak wiele zakładów trzeba zagrac i jak wiele przegrać , aby w rozrachunku być na plus. Dane z zeszłego roku.

 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dorzucam jeszcze 
Jets @3,3.    1U   2,3
Jets-1,5@4,75. 1U  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Co do dogów ja dziś lekko pogram Sabres, seria porażek, nieudany wyjazd do Europy, ale dzis przeciwnik, który nie jest ostatnio w najlepszej formie, myślę że jest do ogrania przez zespół z Buffalo.

Sabres RT @2,85
Sabres -1,5 @4

Co do Jets, też o nich myślałem, ale w bramce Brossoit ze  średnią ponad 4 więc odpuszczam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Po pierwszym graniu dogów na forum jestem 3,2U w plecy. Zabrakło trochę szczęścia zarówno w meczu Jetsow ponieważ nie udało się im podwyższyć w PP, jak i w meczu w LA kiedy to Wings stracili bramkę pod koniec 3P przy prowadzeniu a ostatecznie przegrali w OT. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Na noc tyko jeden mecz w którym to zosbaczymy z rożnym skutkiem grające na własnej tafli Toronto vs Bruins którzy złapali ostatnimi czasy zadyszkę.
Dziś mój przyjaciel w rozmowie traktującej zakłady powiedział mi, ze on nigdy nie stawia w meczu na swoją ulubiona drużynę tylko zawsze gra przeciw nim. Zapytałem dlaczego i odpowiedz była prosta: jak przegrają to jest wprawdzie rozczarowany ale zawsze na pocieszenie ma nagrodę z zakładu. Natomiast jak wygrają to cieszy się ze zwycięstwa kosztem nawet przegranych pieniędzy. Dziś idę tym tokiem myślenia i gram przeciwko Leafs. 

Briuns RT @2,66 (1U)  
Bruins -1,5 @3,45 (2U)  

  6,11U
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na dziś delikatnie próbuję pograć w kierunku Kurtek, które mają po osłabieniach cięzki sezon do rozegrania, ale potrafili już kilka razy zaskoczyć, wbrew pozorom nie wygląd to aż tak źle. Dzis przeciwko obrońcom Stana. Nie będę się tutaj wiele rozpisywal. Gram to spotkania bo Nutki ostatnio mnie swoim graniem męczą, przechodzą ślizgiem przez kolejne mecze, ostatnio już wpadka do tego dzis w bramce Allen, a jak on sie pojawia to zawsze warto rozważyć gre przeciwko St. Louis, kilka razy pokazał już swój "kunszt" w tym sezonie

Jackets RT @2,62  
Jackets ML @1,96  
Jackets -1,5 @3,6  
Jackets/+4,5 @3,35  
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
A mnie trochę meczy Capitals, ile to już meczy wygrali w OT lub karnych /na 10 ostatnich spotkań mieli aż 6 remisów/, może dziś przyjdzie koniec ich pasy. Montreal pare razy już wygrał w stolicy. Mały zakładzik na Montreal -1,5@4,65   i w RT@3,20  

  7,85
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Też tak sobie myślałem o tym spotkaniu Caps - Habs bo kurs na Montreal mocno zachęcający, ale póki co nie grałem. Korciło mnie też spotkanie NJD - Pens i tutaj zagrałem delikatnie gospodarzy w RT @2,7   ML @2  , -1,5 @3,6  . Ostatnio mnie zawiedli mocno z Sens i parę groszy wtopiłem więc dziś delikatną stawką, ale spróbuję bo Pens nadal bez Sida i Letanga, może NJD sie jakoś ogarną, bo już znaleźli się na dnie, a nadzieje były poważne przed sezonem
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Bez rozpisywania się, dziwne południowe spotkanie w Minnesocie i znów przecenione moim zdaniem szanse Canes. Ostatnio goście w dołku, coś tam wygrywaja, ale ich gra nie porywa. Oczywiście Wild tez mają swoje problemy w tym sezonie, ale ostatnio już troszkę lepsze wyniki, nieco się to unormowało, ograne Kojoty. Zawsze była to mocna u siebie ekipa, licze na to, że dziś też wezmą dwa punkty z Canes, którzy w ostatnim czasie do najmocniejszych nie należą i na pewno sa w zasięgu dzisiejszych gospodarzy.

Wild Ml @1,92  
Wild RT @2,54  
Wild -1,5 @3,45  
Wild/+4,5 @3,1  
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


  spotkanie w Mini już opisane powyzej, też się nad nim zastanawiałem. Mini mocna u siebie jednak Canes tez potrafia zaskoczyć rywala. Wybrałem wiec sobie spotkanie na wczesne popołudnie w Arizonie. Nie bedzie dogłębnej analizy, bo nie ma ona sensu w przyadku granie dogów w hokeju bo czesto fakty sa przeciwko druzynie która sie wybiera. Ja obieram kurs na Flames w tym spotkaniu.

Calgary @2,70 (1U)  
Calgary-1,5@3,60 (1U)  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
LAK - VGK
      Los Angeles Kings ML + Poniżej 7,5 bramki @2,90 Unibet      ​
Na początek celuję w zwycięstwo Kings. Radzą sobie całkiem nieźle. Miałem przyjemność oglądać ich ostatnie spotkanie z Detroit i prezentowali może nie bardzo dobry, ale co najmniej przyzwoity poziom. VGK ostatnio notuje spadek formy, a dodatkowo w ich bramce stanie dzisiaj Subban. Martwi mnie tylko to, że gospodarze grali kilkanaście godzin temu, ale pograją u siebie i może pójdą za ciosem. Dokładam Under dlatego, że między ekipami rzadko pada więcej bramek niż siedem. Później na pewno pogram jeszcze coś z godzin nocnych, ale obecnie brakuje mi czasu na przemyślenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom