>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj idę w ten sam pakiet co ostatnio. Dzisiaj dobra opcja aby się w końcu przełamali a minimum jeden z nich.

Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Thompson gol
@2.45 unibet
Stawka 7j

Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Skinner gol
@2.50 unibet
Stawka 7j


Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Sabres over 3.5
@2.02 unibet
Stawka 10j


Kolejny mecz Szable 5 bramek a oni dalej bez goli.. o co im chodzi?!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2126
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Minnesota Wild vs Anaheim Ducks
over 5.5
@1.70 unibet
Stawka 10j

Chicago vs Calgary
Chicago over 2.5
@2.35 unibet
Stawka 10j

Chicago vs Calgary
Chicago over 3.5
@4.40 unibet
Stawka 4j

Pingwiny vs Montreal
Caufield gol
@2.60 unibet
Stawka 7j

Pingwiny vs Montreal
Caufield 2 gole
@11 unibet
Stawka 2j

Jets vs Toronto
Jets OT
@1.70
Stawka 10j

NY Islanders vs Pantery
NY Islanders over 29.5 strzałów na bramke
@1.90
Stawka 10j

NY Islanders vs Pantery
Islanders gol w pp
@1.90
Stawka 8j


Nie no masakra.. Pantery nagle pierwszy raz w sezonie chyba tylko 1 kara, podanie do Caufielda szło żeby do pustej dobił to odbiło się od łyżwy obrońcy i gol, Chicago dobry mecz ale co z tego jak w 25min mieli 5 razy sam na sam i nic nie strzelają.. Tragedia!

Na początek mecz Anaheim z Minnesota i mamy tutaj całkiem ładny kurs na over 5.5 jak na realia NHL i trochę mnie dziwi że jest on taki w tym zestawieniu. Jedni jak i drudzy ostatnio poprawili grę ofensywną i strzelają tych bramek natomiast defensywa dalej na tym samym tragicznym poziomie tracąc prawie najwięcej w lidze także sądzę że możemy zobaczyć więcej niż te 6 bramek. NAstępny mecz to Chicago z Calgary, Flames ostatnio wygląda średnio i nawet w tych wygranych meczach tracili trochę bramek. Wiem co pisałem o Blackhawks szczególnie na wyjazdach i dalej to podtrzymuję ale widzę dzisiaj potencjał. Calgary jest moim zdaniem idealnym zespołem do tego bo np taki mecz z Sharksami to było 50-50 i obie drużyny wiedziały że mogą powalczyć, tutaj Flames myśli że mają easy win a są bardziej w zasięgu Chicago niż im się wydaje. Blackhawksi mają swoje okazje tylko trzeba więcej wykorzystywać, ostatnie 3 mecze to zaledwie 2 gole oddając 92 strzały a z aktualnym Calgary będą mieli całkiem sporo sytuacji aby strzelić bramki więc wątpię aby taka niemoc strzelecka się utrzymywała a kursy naprawdę dobre. Kolejny mecz Pingwinów z Montrealem i tutaj również podtrzymuje że Pingwiny ostatnio defensywnie nie wyglądają za dobrze i wczoraj uratowało ich brak skuteczności Panter oraz to że prawie całą tercję grali w osłabieniu bo inaczej nawet nie zobaczyli by 1pkt. Montreal tak jak pisałem w przypadku meczu z Bostonem, w obronie zawodzą bo tracą ogromną ilość bramek natomiast w ofensywie naprawdę potrafią postraszyć, jest to najmłodszy zespół w NHL więc oczywiste że w tym roku nie zwojują za wiele ale w następnych mogą trochę zamieszać. Atak tam zaczyna wyglądać coraz lepiej co udowodnili strzelając 4 bramki Bostonowi i widać u tych młodych chęci i waleczność. Pingwiny grają b2b i na pewno będą mieli swoje okazje a Caufield wygląda ostatnio świetnie strzelając gole w 6 na 7 spotkań, młody zwinny i mimo że mały to potrafi zawalczyć i zawsze znajduje się w dogodnych pozycjach co bardzo dobrze świadczy o jego przyszłości także liczę że dzisiaj również zdobędzie gola i nawet idę w opcję że zdobędzie ich 2 bo widać że złapał wiatr w żagle. Jetsi z Toronto to kolejne spotkanie, które dzisiaj proponuję z kilku powodów. Gospodarze mają najlepszą defensywę w całej lidze i nawet tak mocne w ofensywie Toronto nie potrafiło im ostatnio strzelić bramki w regulaminowym i dopiero po dogrywce MAtthews strzelił na 0-1. Myślę że możemy zobaczyć trochę podobny przebieg z tym że liczę na lepsza skuteczność Jetsów i myślę że nie będzie problemu bo defensywnie wyglądają świetnie i zawsze siebie "supportują" co akurat zespołowi z Toronto bardzo jest nie na rękę gdyż ich prosty styl na tym cierpi bo nie mają jak zaskoczyć przeciwnika. Liście to jedna z gorszych drużyn aktualnie pod względem czasu w obozie przeciwnika, ich atak wygląda mniej więcej tak że jak najszybciej posyłają krążek w dobre miejsce natomiast bardzo często jest to nieprzygotowane, ktoś jest za bramką i wystawia przed bramkę mimo że tam nikogo nie ma, idą podania do nikogo, szybkie ataki też nie powinny być problemem bo Jetsi są bardzo dobrze poustawiani więc bez większego rozegrania i jakiegoś namieszania ciężko im wbić gole a właśnie Toronto tego najbardziej brakuje. Na koniec idę w stronę Islandersów, którzy zagrają z Panterami. Wyspiarze tak jak mówiłem ostatnio poprawili ofensywę po przyjściu Patricka Roya i cały czas to się poprawia, goście grają b2b więc może być kilka kar dodatkowych, poza tym często nie panują nad emocjami co bardzo dobrze obrazuje wczorajszy mecz czy niedawno z Minnesota gdzie dosłownie prawię jedną tercję grali w osłabieniu jakbyśmy zliczyli kary z całego meczu także myślę że 1 gol w pp oraz 30 celnych strzałów nie powinny być dla nich problemem w dzisiejszym meczu.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
3. Edmonton Oilers vs Nashville Predators: Remis po 1. tercji lub w meczu (RT) @2.08 Fortuna

Wiele osób, w tym oczywiście ja, czekają z niecierpliwością na to starcie. Zwycięska seria Oilers nadal trwa, ale kiedyś musi się ona skończyć. Predators do łatwych rywali nie należą i wydaje mi się, że zobaczymy wyrównany pojedynek w Edmonton. Gospodarze znacznie poprawili grę w defensywie co zdecydowanie było wielką bolączką Oilers. Drużyny te spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie, raz wygrali Oilers, raz Predators, ale za każdym razem zwyciężali goście, być może historia zatoczy koło i dziś. Poszukam w tym meczu remisu, ale z podpórką również na wynik 1. tercji i myślę, że emocji tutaj nie powinno zabraknąć.
Że względu że gram single czekałem na wynik Capitals I się nie zawiodłem. Walczyli do końca.

Myślałem o Predators już przed meczem. Obecnie przegrywają 0:1 więc biorę +1.5 po kursie 2.2. FT 1:4

O właśnie Edmonton strzeliło na 2:0 mógłbym wziąć +2.5 po tym samym kursie ale już za późno :/
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Seattle - Columbus
Typ: Jared McCann strzeli (z dogrywką i decydującym karnym)
@2.70 Fortuna

Mecz jest w poniedziałek nad ranem polskiego czasu, a więc za nieco ponad dobę. Ostatnio w meczu Seattle zdecydowałem się na typ na gol Jareda bo świetnym kursie i dziś postanowiłem powtórzyć taki bet. Zgodnie z przewidywaniami, Seattle, które całkiem niedawno zaliczyło passę dziewięciu meczów bez porażki (i trzynastu bez porażki w regulaminowym czasie gry), zeszło ze zwycięskiej ścieżki i przegrało cztery kolejne mecze. Jednak zgodnie z przewidywaniami na własnej tafli nastąpił powrót. Chicago nie miało nic do powiedzenia w ostatnim starciu, a Jared był autorem jednej z bramek. Uważam, że zdobędzie trafienie również w konfrontacji z Columbus. Ponownie jest to zespół, który w tym sezonie nie porywa (jest najsłabszy we wschodniej dywizji) i nadarza się okazja na kolejne bramki. Jared ma ich na koncie 19, co czyni go najbardziej skutecznym strzelcem w teamie. Nie jest to dużo w porównaniu z liderem NHL, niemniej dziś na pewno ktoś będzie strzelać. Przeciwko Columbus jego zespół grał ostatnio na wyjeździe 14 stycznia. Wygrali 7:4, a McCann strzelił dwa gole. Liczę, że w rewanżu u siebie dorzuci kolejną bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3228
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Chłopaki co podziało się z LA Kings ? Skąd taki spadek formy ? Są jakieś problemy w klubie ? Rooster bardzo dobry ale ostatnia seria porażek tego nie potwierdza. Dzisiaj kusi mnie 2 na przełamanie przeciwko Nutkom. Co.sadzicie ?
 
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Patrząc na wczorajszy dzień to wcale się nie zdziwię jak dzisiaj to co napiszę i zagram skończy się odwrotnością na tafli natomiast każdego czasem łapie taka seria i trzeba iść dalej. Shl00 Shl00 odpowiadając na twoje pytanie to dzieje się dużo i są problemy. Zacznijmy od tego że 8 letni kontrakt z Pierre-Luc Dubois na 8,5M na rok gdzie w zasadzie większość fanów go nie chciała, teraz jest trochę memem a Jetsów określają wygranymi, którzy się go pozbyli. PLD nie gra w hokeja tylko zarabia na hokeju a to spora różnica on przyszedł po prostu po kasę, mnóstwo osób uważa że jest on przepłacony oraz że jest jednym z gorszych zawodników NHL. Po 46 meczach ma zaledwie 10 bramek i 10 asyst co daje 20pkt.. Jak widać samemu trenerowi również kończy się cierpliwość.

1706457944699.png

Po meczu z Szablami gdzie wygrywali 3:1 i przegrali 3:5 Drew Doughty powiedział co nieco w pomeczowym wywiadzie.


Jak można usłyszeć, kilku zawodników gra po punkty i dobre statystyki a nie dla dobra zespołu i tutaj nie chodzi tylko o PLD ale o wielu więcej, na pewno jak ktoś grał kiedyś w lola słyszał powiedzenie "leci pod montage" i tak np wygląda Fiala. Inną kwestią jest to że defensywa również wygląda bardzo kiepsko i to ile właśnie w meczu z szablami sprezentowali oni okazji to głowa mała, tam po prostu wszystko nie trybi a zaczyna się to i kończy w szatni. Nie ma tak nikogo kto przysłowiowo "złapie to za mordę" i jest jak jest, doszło trochę zawodników, sporo młodych i tak naprawdę nikt nie zna swojego miejsca i jest to zlepek zawodników a nie drużyna i bez konkretniejszej zmiany samo się to nie naprawi. Ja dzisiaj idę mocno w stronę nutek, która jest całkiem solidna, nie jest to topka ale jest to bardzo trudny rywal dla wielu zespołów i nie rozumiem dlaczego jest on stawiany w roli underdoga w tym meczu patrząc na to co dzieję się w Los Angeles..

St. Louis Blues vs LA Kings
Blues OT
@2.28 unibet
Stawka 10j

3 gole po połowie meczu a dalej nic... już po karze w 30 sekundzie i nietrafionym strzale do pustej będąc shorthanded czułem co się wydarzy.. fajnie że coś weszło ale był potencjał na całość.

St. Louis Blues vs LA Kings
Blues over 2.5
@1.83 unibet
Stawka 10j


St. Louis Blues vs LA Kings
Blues over 3.5
@3.10 unibet
Stawka 5j

St. Louis Blues vs LA Kings
Blues over 4.5
@6 unibet
Stawka 2j


Drugi mecz bez większych niespodzianek raczej bo Seattle nie powinno mieć żadnych problemów aby strzelić kilka bramek CBJ. Kolega wyżej polecił typ na McCanna i mi się on również podoba, jest to najlepszy strzelec w ekipie gospodarzy i w tym meczu powinien mieć swoje okazje a dlaczego? CBJ to ekipa, która zaraz po rekinach traci najwięcej bramek aż 180 w 48 spotkaniach i tak jak pokazał ich ostatni mecz może być grubo. Nie jestem wielkim fanem H2H natomiast bardziej chciałbym zobrazować jak działają Krakeny, nie oddają sporo strzałów, jeśli spojrzymy na liczy z całego sezonu, również nie mają dużej ilości bramek wręcz jedną z niższych ale sytuacja wygląda tak że jest to zespół nastawiony na wygrywanie i bardzo inteligentny. Seattle jest całkiem skuteczne więc gdy gra z ciężkim rywalem potrafi strzelić te 2-3 gole nie mając jakoś mnóstwo sytuacji a potem skupić się na defensywie dlatego te statystyki tak wyglądają, natomiast gdy mają do czynienia ze słabszym rywalem potrafią fajnie pograć i się zabawić a wtedy zdobywają tych bramek naprawdę dużo.

Seattle Kraken vs CBJ
Krakeny over 3.5
@1.91 unibet
Stawka 10j


Seattle Kraken vs CBJ
Krakeny over 4.5
@3,10 unibet
Stawka 5j

Oglądając highlights na telefonie widząc 3;0 po 1 tercji myślałem że bez problemu siedzi, szkoda.

Seattle Kraken vs CBJ
Jared McCann gol
@2.45 unibet
Stawka 8j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4671
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ottawa Senators vs Nashville Predators: powyżej 9.5 kar mniejszych (2min.) @2.93 Fortuna

Senators zmierzą się z Predators. Tutaj stawiam na kary mniejsze i proponuje najwyższy próg 9.5. Jedni i drudzy mają wiele wykluczeń w swoich meczach i są po porażkach w ostatnich rywalizacjach. Spójrzmy na 3 niedawne wyniki:
  • Ottawa Senators w domu: 4, 4, 4
  • Nashville Predators na wyjazdach: 3, 5, 2
Bezpośrednie mecze pomiędzy tymi ekipami w tej kampanii to 12 i 10. Do AKO można pobrać sobie linię 6.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj idę w podobną stronę co sunxl sunxl ale zamiast grać kary to poszukam w nich value, też uważam że mecz będzie dosyć ognisty bo jedni jak i drudzy mają swój charakter. Oprócz zwykłych kar to w 3 ostatnich spotkaniach za każdym razem walczyli na pięści także widać że mają ze sobą na pieńku. Ottawa jak i Nashville są waleczni i to nie tylko pod kątem gry a właśnie w dosłownym znaczeniu, obie ekipy przez ostatnie 2 miesiące bili się ponad 10 razy i jestem dość mocno przekonany że w dzisiejszym starciu również dojdzie do jakiegoś pojedynku. Niestety znowu nie ma kursów na "walka na pięści" ale weźmiemy to co jest jak ostatnio i pójdziemy w karę 5 minutową. Kolejna opcja jaka mi się podoba to gol w pp Ottawy bo ostatnio wyglądają coraz lepiej w tym aspekcie i jeszcze będę próbował gola w osłabieniu bo dzisiaj powinno być kilka okazji do tego. Na sam koniec trzeba się jeszcze pochylić przed zapomnianym Tarasenko, który zaczął dobrze sezon a potem gdzieś zniknął, aktualnie wraca na właściwe tory i przez 10 ostatnich spotkań w 7 aż punktował i taki kurs wydaje mi się być niezłym value.

Ottawa vs Nashville
Tarasenko over 0.5pkt
@2 unibet
Stawka 8j

Ottawa vs Nashville
Ottawa gol w pp
@1.78 unibet
Stawka 10j

Ottawa vs Nashville
kara 5minutowa
@2.6 22bet
Stawka 15j


I to o czym wspomniałem czyli próbuję gol w osłabieniu

Ottawa vs Nashville
gol w osłabieniu
@4.5 efortuna
Stawka 3j



Końcówka miesiąca bardzo udana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +932
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Powodzenia Panowie

Ja dzisiaj idę zgodnie z prądem.

Nashville Predators @ Ottawa Senators
Over 6.5 1.85 B betfair


Predators mają już 7 underow z rzędu w tym 5 na wyjeździe i liczę na ich przełamanie z Senators jedną z najbardziej overowych ekip w domu. Wyniki 8 czy 9 bramkowe są tu dość często spotykane. Ottawa wręcz bombarduje swoich przeciwników strzałami, oby dzisiaj były one celne 🎯
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2764
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Po 2 tercji 0:0 8-11 w strzałach, już dawno nie widziałem tak tragicznego meczu.. śmiało można rozliczyć nawet nie trzeba czekać na trzecią. Idealny koniec miesiąca

St. Louis Blues vs CBJ
Blues over 3.5
@1.94 unibet
Stawka 10j

St. Louis Blues vs CBJ
Blues over 31.5 strzałów na bramke
@1.90 unibet
Stawka 10j

St. Louis Blues vs CBJ
Thomas Robert gol
@2.55 unibet
Stawka 7j

St. Louis Blues vs CBJ
Thomas Robert over 2.5 strzałów
@2.55 unibet
Stawka 10j




San Jose Sharks vs Seattle Kraken
Sharks over 2
@1.70 unibet
Stawka 10j


San Jose Sharks vs Seattle Kraken
Zettelund Fabian over 2.5 strzałów
@1.95 unibet
Stawka 8j

San Jose Sharks vs Seattle Kraken
Zettelund Fabian gol
@3.55 unibet
Stawka 3j


Co za noc..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1122
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
San Jose Sharks vs Seattle Kraken: Jared McCann punkt @1.60🟥
St. Louis Blues vs Columbus Blue Jackets: Jordan Kyrou punkt @1.55🟥
AKO @2.48 TOTALBET🟥


Spróbuję jeszcze NHL. Nie będzie tutaj wielkiej analizy, stawiam na liderów drużyn, które powinny postrzelać. Zarówno Rekiny, jak i popularne Kurtki mają najgorsze defensywy w stawce i tracą najwięcej bramek. Nutki oraz Krakeny mają kim straszyć w ofensywie i wierzę, że te 3-4 trafienia będą. Szczególnie w PP pojawią się szanse na punkty liderów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj dość niestandardowo jak na mnie pójdę w stronę win + under w obu spotkaniach. Blues złapali wiatr w żagle i bardzo możliwe, że przedłużą serię zwycięstw, ponieważ Blue Jackets nie są w dobrej dyspozycji, a do gry nadal nie wróci Patrik Laine. Co do meczu Sharks i Kraken, to ekipa z Seattle w ostatnim czasie radziła sobie świetnie z rywalami "na papierze" słabszymi od siebie, dlatego biorę ich stronę w tym meczu. Co do bramek, to zarówno Blues i Kraken często wygrywali mecze, gdzie goli padało tylko kilka, a Blue Jackets i Sharks miewali sporo underowych przegranych spotkań niemogąc trafić do bramki rywali choć kilkukrotnie. Kursy na "suche" zwycięstwa dość mierne znając poziom nieprzewidywalności tej ligi, dlatego podbijam linią under 6.5 w obu starciach, lecz oczywiście ryzyko wzrasta.

1. St. Louis Blues vs Columbus Blue Jackets: St. Louis Blues wygra mecz + poniżej 6.5 goli (RT) @4.05 Fortuna

2. San Jose Sharks vs Seattle Kraken: Seattle Kraken wygra mecz + poniżej 6.5 goli (RT) @2.81
Fortuna

// Faworyci postanowili jednak, że dzisiaj bramek strzelać nie będą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1413
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Końcówka stycznia tragiczna także weny na rozpisywanie się brak, ostatnie mecze przed ALL STARS więc będzie mała przerwa na "regenerację" a potem zakasać rękawy i do roboty :p

Nashville vs LA Kings
Kempe gol
@2.90 unibet
Stawka 7j

Detroit vs Ottawa
Tarasanko over 0.5pkt
@2.17 unibet
Stawka 7j


Detroit vs Ottawa
over 6.5
@1.91 unibet
Stawka 10j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2444
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja zaglądam jedynie do Detroit. Ogólnie jak widzieliśmy wczoraj przed weekendem All Stars dzieją się cuda. Sharks oraz Blue Jackets wygrywają i to do 0 😂 nie wiem jak to się stało, ale takie noce w najlepszej lidze hokeja również się pojawiają. Ogólnie ten rozkład 3 meczów mi nie leży, nie mniej jednak mam czutkę na punkt Kubalika z Senators. Widzę składy i Czech przesunięty jest to 4, specjalnej linii, a więc zapewne otrzyma około 10 minut, ale jest po kontuzji i być może takie lekkie przetarcia są mu potrzebne, aby dojść do formy.

Dlaczego akurat Dominik? Jest to były zawodnik Red Wings i miał nadzieję rozegrać więcej sezonów niż tylko 1 dla ekipy z Detroit, ale doszło do trade'u z Alexem DeBrincatem. Dla Czecha obecna kampania nie jest najlepsza i uważam, że będzie szczególnie zmotywowany, aby w Detroit pokusić się o gola lub asystę. Ostatnia jego wizyta w tym mieście zakończyła się trafieniem, a było to 10 grudnia. Nie jest to żaden pewniak, a taka moja czutka, zobaczymy.

Detroit Red Wings vs Ottawa Senators:
Dominik Kubalik punkt @2.90🟥
Dominik Kubalik gol @5.50🟥
Fortuna🟥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +740
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Ja zaglądam jedynie do Detroit. Ogólnie jak widzieliśmy wczoraj przed weekendem All Stars dzieją się cuda. Sharks oraz Blue Jackets wygrywają i to do 0 😂 nie wiem jak to się stało, ale takie noce w najlepszej lidze hokeja również się pojawiają. Ogólnie ten rozkład 3 meczów mi nie leży, nie mniej jednak mam czutkę na punkt Kubalika z Senators. Widzę składy i Czech przesunięty jest to 4, specjalnej linii, a więc zapewne otrzyma około 10 minut, ale jest po kontuzji i być może takie lekkie przetarcia są mu potrzebne, aby dojść do formy.
Mi trochę głupio i żal gdyż wczoraj grałem San Jose Sharks +0.5 ale zabrakło chęci na pisanie jakiegokolwiek posta. Żeby nie było tak różowo miałem też over 5.5 🙃 Ale serio pisanie analizy z telefonu odbiera radość z życia.

Dzisiaj zdecydowanie Ottawa po kursie 2 B betfair

Idę tutaj zdecydowanie przeciwko trendowi gdyż jest masówka na Detroit. Patrząc ralealnie na ich formę trochę dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy. Plusem Ottawy jest ich ostatni bilans z Red Wings. Wygrali 8 na 10 spotkań i 4z5 na wyjeździe .Niesamowita wygrana z Nashville zdecydowanie ich wzmocniła a wyjazdowe wygrane z Montrealem i Philly pokazały że forma przed all star zdecydowanie zwyżkowa. Let the bodies hit the floor.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3290
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej

Team Matthews vs Team Hughes
Team Matthews OT
@1.85 unibet
Stawka 4j


Matthews vs Pettersson
Matthews więcej goli
@1.70 unibet
Stawka 4j


Team McDavid vs Team MacKinnon
Hertl vs Aho
Hertl więcej goli
@1.90 unibet
Stawka 4j


Team Matthews zwycięzca turnieju
@3.50 unibet
Stawka 2j

Matthews MVP
@ 10 unibet
Stawka 1j


Jak podchodzicie do tego typu eventu? Przyznam szczerze że mnie zawsze średnio interesowały ale postanowiłem w tym roku coś się pobawić i spróbować. ALL STARS są rozgrywane w Kanadzie, Toronto a aktualnie Matthews stał się ich gwiazdą jeszcze bardziej niż wcześniej, fani już zapominają o Oviechkinie i sądzą że to właśnie Austin przebije Gretzkyego w all time score. Matthews aktualnie lider strzelców w NHL z 40 bramkami w 46 meczach, do swojej ekipy dobrał Marnera oraz Nylandera, którzy rozumieją się bez słów. Drużyna z Toronto nie ukrywajmy miała ostatnio kiepskie chwile i na pewno fani byliby zadowoleni z takiego obrotu sprawy i szczerze mówiąc mocno mnie to przekonuje. Nie zapominajmy że koniec końców jest to tak naprawdę zabawa ale właśnie dla kogo? No dla kibiców a że akcja rozgrywa się w Toronto i Matthews dobrał Marnera i Nylandera liczę że oprócz funu również będą chcieli zadowolić swoich fanów a kurs @ 10 na MVP kusi mocno.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4221
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
1707144661484.png

NY rangers vs Colorado
MacKinnon gol
@2 unibet
Stawka 6j


NY rangers vs Colorado
MacKinnon 2 gole+
@6.5 unibet
Stawka 1j


Zaczynając od meczu NR Rangersów z Colorado idę w stronę lidera, który w tym sezonie wygląda świetnie a w ostatnich 4 meczach zdobył aż 8 bramek 1,2,4,1. MacKinnon jest w mocnym gazie i trzeba to wykorzystywać ile się da, polecam zapoznać się z tym filmem:

Jak można zauważyć MacKinnon jest dosłownie najniebezpieczniejszy w całej lidze, 49 meczów 31 bramek 53 asysty i walczy z Kucherovem o top 1 pkt. Każdy zawodnik ma swoje lepsze chwile, które mogą utrzymywać się bardzo długo i np Matthews, który po 46 meczach ma 40 bramek potrafi świetnie wykończyć akcje to mimo wszystko jest zależny od drużyny a MacKinnon potrafi dostać krążek na połowie i sam wykończyć akcję gdyż jego prędkość jest kosmiczna i tutaj nie chodzi wcale o to że jest najszybszy bo jak zobaczymy sobie na zdjęcie to jest 3-4

1707144004594.png

i teraz jak popatrzymy sobie na innych to nie widać u nich takiej dominacji pod tym względem więc z czego to wynika? A no z tego:

1707144095360.png

MacKinnon w tym aspekcie totalnie zdeklasował wszystkich, jego prędkość głównie wynika z tego że od początku akcji nabiera szybkości nawet w sytuacji gdy nie wie czy wgl dostanie podanie ale gdy już tak się stanie po chwili jest blisko swojego maksa w momencie gdy obrońca dopiero zaczyna więc dosłownie jest nie do zatrzymania. Idę w jego stronę bo tak jak pisałem wcześniej jest w mocnym gazie a taki zawodnik może być sam sobie sterem żeglarzem okrętem i nawet jak drużyna nie pomoże to on sam cos "ugotuję".

1707144880618.png

Toronto vs NY Islanders
over 6
@1.82 unibet
Stawka 8j


Toronto vs NY Islanders
NY Islanders over 2.5
@1.77 unibet
Stawka 7j



Tutaj już trochę krócej.. Toronto podejmie NY Islanders i tutaj myślę że zacznie powoli robić się ciekawie u ekipy przyjezdnych. Niedawna zmiana trenera na Patricka Roya i moim zdaniem od razu było widać różnice, oczywiście nie jakąś gigantyczną ale widać że coś drgnęło i z czasem będzie to szło w lepszą stronę. Debiut wygrany z Dallas następnie przegrana z Vegas 2:3 gdzie wyspiarze oddali aż 42 strzały a chyba w całym sezonie nie przebili 40, następnie przegrana 3:4 z Montrealem gdzie początek totalnie przespali a i tak doprowadzili do stanu 3:3 i oddali 46 strzałów i na koniec 2:3 po OT z Panterami, także mimo 1 wygranej i 3 przegranych to koniec końców wcale tak źle nie było. Aktualnie mają 143 bramki w 49 spotkań co stawia ich w top 8 najsłabiej strzelających ale tam jest potencjał na o wiele więcej bramek i po prostu to odbicie musi nadejść. Jedna jak i druga ekipa mają problemy w defensywie a ofensywa Toronto jest mocna ale również liczę że wyspiarze w końcu pokażą kilka trafień bo mecz do tego całkiem dobry i powinniśmy zobaczyć całkiem sporo bramek.


@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Pisałem o szybkości i że nawet sam od początku do końca może zrobić akcję i oto on wjeżdża na białym koniu :D


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1621
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Colorado Avalanche @ New York Rangers
Avalanche ML wynik: 1:2
1.93


Colorado nie przegrało z NYR dwóch spotkań z rzędu od 6 lat a na tafli w NY wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań. Oczywiście to zdecydowanie ekipa własnego podwórka ale na wyjazdach mają do dodatni bilans i liczę że przełamią obecną wyjazdową serie WLWLW i zaliczą dzisiaj kolejny "WIN".

New York Islanders @ Toronto Maple Leafs
Under 6.5 wynik: 3:2
1.98


Tutaj idę pod prąd gdyż publika gra over I nie ma się co dziwić gdyż ostatnie spotkania tych drużyn to odpowiednio 7,7,9 i 7 bramek. Natomiast wcześniejsze 5 spotkań to byl zawsze U6.5. każda seria się kiedyś kończy i czuję że nastąpi to już dziś.

Powodzenia ⏳🏒
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej

Washington Capitals vs Montreal
Ovechkin gol
@2.43 unibet
Stawka 7j


Buffalo Sabres vs Dallas Stars
Thompson gol
@2.80 unibet
Stawka 6j



NJ Devils vs Colorado
MacKinnon gol
@1.93 unibet
Stawka 8j


NJ Devils vs Colorado
MacKinnon 2 gole+
@6 unibet
Stawka 1j



NJ Devils vs Colorado
Colorado over 3
@1.82 unibet
Stawka 10j



Florida Panthers vs Phila Flyers
Flyers over 2.5
@2.14 unibet
Stawka 10j


Florida Panthers vs Phila Flyers
Flyers over 3.5
@3,90 unibet
Stawka 4j


Zaczynając od góry, idę w stronę Ovechkina, który ostatnio się przełamał i liczę że zacznie znowu regularnie strzelać. Poprzednie 2 sezony to 92 bramki a aktualnie po 44 meczach ma zaledwie 9 goli.. Mówimy tutaj o top2 all time strzelcach, który w swojej karierze zdobył 831 goli, faktem jest że jego prime już minął ale dalej jest bardzo dobrym strzelcem i ta odbitka musi nadejść. Obstawiam że w 2 połowie sezonu dobije spokojnie do 30 bramek. Kolejny mecz Szable z Dallas i znowu idę w przełamanie Thompsona chociaż tyle razy mnie zawiódł że hej ale dam mu szansę.. Od 7 spotkań bez gola oddając przy tym 19 strzałów i było kilka okazji gdzie dosłownie brakowało centymetrów i trochę szczęścia. Poprzedni sezon 47 bramek a teraz w połowie ma ich zaledwie 14 i tutaj również uważam że ta odbitka nadejdzie w drugiej połowie i warto będzie łapać te kursy. Colorado vs NJ Devil i gram to samo co wczoraj czyli szefa wszystkich szefów MacKinnona, wczoraj pisałem że jest w gazie i pokazał że wystarczy dać mu krążek a on już zrobi resztę. Gol i 7 strzałów na bramkę a dzisiejszy rywal defensywnie wygląda o wiele słabiej i liczę że on jak i całe Colorado postrzelają coś więcej jak przystało na tak ofensywną drużynę. Na koniec Pantery z Flyers i szczerze mówiąc bardzo zaskakują mnie te kursy, Lotnicy złapali lekką zadyszkę i przegrali 5 ostatnich spotkań ale bez przesady, kursy moim zdaniem trochę przesadzone. Flyers to ekipa, która oddaje najwięcej strzałów w lidze przez co prędzej czy później siłą rzeczy coś wpada, dodatkowo mają mocno ofensywne podejście i często w sytuacjach 50-50 czyli przejmą krążek = duża szansa na gola, nie przejma = duża szansa na stratę gola, wybierają tą pierwszą. Nie jest to drużyna, która jest super solidna i może zawojować w PO natomiast mimo traconych bramek odgryzają się i grają do końca przez co dziwią mnie te kursy na bramki. Pantery od 9 spotkań tak naprawdę męczą się i zaledwie tylko raz wygrali pewnie poza tym są oni bardzo nieobliczalni, potrafią dostać sporo kar i zachowywać się jak obrażone dziecko. Dzisiaj Tippett wraca co na pewno pomoże drużynie bo ma spory potencjał ofensywny a do tego jest najszybszym graczem w lidze i z nim te ataki w mgnieniu oka mogą być pod bramką rywala.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1418
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mnie kusi dzisiaj Mikko. 2 mecze bez gola, do tego porażka Avs wczoraj, myślę, że ekipa z Denver dzisiaj postrzela przeciwko słabszej defensywie a Fin ma ostatnio patent na Devils. 2 niedawne mecze, to jego 2 trafienia. Boost jest w Totalbet akurat na podwojenie.


New Jersey Devils vs Colorado Avalanche:
Mikko Rantanen strzeli gola @2.30 Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1856
Do góry Bottom