>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Zbliża się rozpoczęcie kolejnego sezonu NHL, a pierwsze spotkanie etapu zasadniczego zaplanowano na noc 10/11 października. Ponadto od 23 września będziemy mogli śledzić już starcia przedsezonowe, które będą "rozgrzewką" przed meczami o punkty w lidze.


Aby przybliżyć aktualną sytuację w NHL pozwoliłem sobie przygotować małe podsumowanie poprzedniego sezonu, a także opisałem w kilku zdaniach każdy zespół i ich potencjalne szanse na udział w przyszłych playoff'ach, ale oczywiście jest to moja subiektywna opinia :) Zachęcam szczególnie nowe osoby, które nie miały styczności z NHL, aby przejrzeć ten plik co na pewno pomoże Wam wdrożyć się w temat najlepszej ligi hokejowej świata :)

Link: https://www.easypaste.org/file/4ChBAxRq/NHL.2023.24.pdf?lang=pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +3010
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 06:05
Spotkanie: Arizona Coyotes - Los Angeles Kings
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 2.35 // Wynik 5:3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Już jutro pierwszy mecz przedsezonowy, który zostanie rozegrany w Australii (rewanż w niedzielę). Spotkanie to ma na celu promocję hokeja z najwyższej półki, ale waga meczu jest zerowa i może to różnie wpłynąć na jego przebieg i zaangażowanie graczy w szczególności, że jest to starcie przedsezonowe i nie ma sensu ryzykować kontuzjami itp. Cieszyć może natomiast lista zawodników, którzy udali się do Australii, ponieważ znajdziemy tam praktycznie główne składy zarówno Coyotes, jak i Kings. Ciężko wyczuć jak może potoczyć się spotkanie tego typu, ale najbezpieczniej według mnie jest typowanie over'u na liczbę goli. Ma to być dobre show, które zachęci oglądających do śledzenia dalszych poczynań tej ligi i nie tylko, a gdy bramek jest wiele, to mecz jest znacznie przyjemniejszy do oglądania. Czy tak będzie? Tego nikt nie przewidzi, ale według mnie taki przebieg spotkania jest najbardziej prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3723
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 06:05
Spotkanie: Los Angeles Kings - Arizona Coyotes
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 2.30 // Wynik 3:2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami rewanż NHL Global Series w Australii. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla Coyotes. Sytuacji bramkowych nie brakowało, a wszystkie trafienia, nie licząc gola do pustej bramki, padły w 2. tercji, co pokazuje, że jest tutaj potencjał i miejsce na jeszcze więcej goli. Charakter tego typu spotkań opisałem już wczoraj, dlatego pozwolę się nie powtarzać. Spodziewam się, że jutrzejszy mecz będzie wyglądać podobnie i również powinniśmy ujrzeć co najmniej 7 bramek, dlatego ponownie zaproponuję linię over 6.5 goli w meczu po regulaminowym czasie gry.

PS. Oby więcej takich bramek w nadchodzącym sezonie :)
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Florida Panthers - Nashville Predators
Typ: Florida Panthers wygra mecz + handicap: Panthers (-1.5) (RT)
Kurs: 2.50 // Wynik 5:0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dziś wieczór zaplanowano jedno z dwóch spotkań przedsezonowych pomiędzy Florida Panthers, a Nashville Predators. Składy na ten pierwszy mecz oczywiście znacząco odbiegają od głównych, brakuje sporo kluczowych nazwisk z obu stron, ale patrząc na listę graczy moim zdaniem lepiej wygląda ekipa z Florydy, gdzie znajdziemy chociażby nazwiska takie jak Barkov, czy też Forsling. Predators zagrają natomiast bez Romana Josi'ego, co w tym przypadku znacząco osłabia ich potencjał. Co prawda mecze przedsezonowe rządzą się swoimi prawami i wiele czynników może wpłynąć na przebieg starcia, ale w tym konkretnym przypadku jestem skłonny podjąć ryzyko i stanąć po stronie Panthers, którzy powinni zamknąć ten mecz już po regulaminowym czasie. Dodatkowo dla podbicia kursu dorzucam handicap na co najmniej dwie bramki przewagi gospodarzy, jeżeli będą w stanie wygrać dzisiejsze spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2386
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 01:00 (26.09.2023)
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators
Typ: Toronto Maple Leafs wygra mecz + handicap: Leafs (-1.5) (RT)
Kurs: 2.20 // Wynik 3:4 po OT
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rewanż przedsezonowy pomiędzy Toronto Maple Leafs oraz Ottawa Senators, tym razem w Toronto. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Senators, ale tym razem moim zdaniem ekipa z Ottawy będzie miała znacznie trudniejsze zadanie. Oba zespoły z zupełnie innymi składami, a za zwycięstwem gospodarzy stoją argumenty takie jak obecność Austona Matthews'a, Mitcha Marner'a oraz kilku nowych twarzy w barwach ekipy z Toronto, ale mocno doświadczonych w NHL. Goście co prawda zagrają z wieloma graczami z głównego składu, ale zabraknie dwóch podstawowych, czyli Tima Stutzle'a i Brady Tkachuk'a. Myślę, że Leafs nie powinni mieć problemu z pokonaniem Senators tej nocy, dlatego zaproponuję typ na zwycięstwo gospodarzy z przewagą co najmniej dwóch goli po 60' spotkania.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 01:00 (27.09.2023)
Spotkanie: Buffalo Sabres - Boston Bruins
Typ: Buffalo Sabres wygra mecz (RT)
Kurs: 2.90 // Wynik 4:1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Porównując składy wystawione przez na ten mecz faworytem według mnie powinni być gospodarze. Bruins bez większych nazwisk, natomiast w kadrze Sabres są Tage Thompson, Rasmus Dahlin, Jeff Skinner i Alex Tuch, czyli główni gracze ekipy z Buffalo. Oczywiście to mecz przedsezonowy, ale ciężko przejść obojętnie i nie spróbować zagrać na zwycięstwo Sabres. Nie zdziwiłbym się, gdyby te kursy zmieniły się do wieczora, dlatego piszę już teraz, być może ktoś zechce spróbować razem ze mną.

// Zachęcam do śledzenia całego działu hokeja, nie tylko samego NHL, ponieważ można trafić na świetne analizy i równie dobre okazje.

Żeby rozwiać wątpliwości co do kursu:
- kurs na czas tworzenia postu: Screenshot_20230926_190522.jpg

- kurs o godzinie 19:00:
Screenshot_20230926_190231.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1911
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Na dzisiejszą noc przygotowałem cztery propozycje, które moim zdaniem warto rozważyć. Z racji takiej, że wszystkie mecze to spotkania przedsezonowe postanowiłem napisać jedną wspólną analizę. Starcia tego typu są dość specyficzne, ponieważ każdy zespół rozgrywa mecze składami, w których znajdziemy dużo nowych lub mniej znanych nazwisk, a tylko część kojarzymy z tafli NHL. Nie jest łatwo typować takie spotkania, gdyż nie wiemy do końca na jakie zaangażowanie danego zespołu można liczyć, nie ma żadnej stawki, o którą kluby rywalizują w tym etapie. Natomiast można w pewien sposób polegać na charakterze i stylu gry, a także ogólnym potencjale danej ekipy i jej zaplecza kadrowego. Co prawda to też można tylko spekulować, ale czemu nie spróbować. Plusem meczów przedsezonowych są niezłe kursy na poszczególne zdarzenia, często mocno przesadzone. Zobaczymy jak będzie tej nocy, ja uważam, że istnieje spore prawdopodobieństwo spełnienia się zdarzeń, które opisałem poniżej. Z podanych typów proponuję dwa kupony, jeden mniejszy i jeden większy dubel. Kursy według Fortuna.

1. Toronto Maple Leafs vs Buffalo Sabres: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 5:2

2. New York Islanders vs Philadelphia Flyers: New York Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 2:1

Łączny kurs: 3.60


3. Anaheim Ducks vs San Jose Sharks: Anaheim Ducks powyżej 3.5 goli (RT) Kurs: 2.40
// Wynik 4:2

4. Vegas Golden Knights vs Los Angeles Kings: Vegas Golden Knights wygra mecz + handicap: Knights (-1.5) Kurs: 3.05 // Wynik 3:4 po OT, aj ta końcówka meczu 🤦‍♂️

Łączny kurs: 7.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2099
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 02:30 (29.09.2023)
Spotkanie: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
Typ: Chicago Blackhawks powyżej 3.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 2.10 // Wynik 2:1 po OT
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tej nocy będziemy mieli okazję oglądać gwiazdę tegorocznego draftu, czyli młodego Kanadyjczyka - Connora Bedard'a. Jest to bez wątpienia jeden z kluczowych zawodników Blackhawks na przyszły sezon i ciążą na nim ogromne oczekiwania. W tym roku na Rookie Camp zdobył on 3 bramki w jednym meczu, teraz kolejna szansa, aby pokazać swój potencjał. Myślę, że ułatwi on gospodarzom grę w ofensywie, dlatego poszukam co najmniej czterech goli Blackhawks w regulaminowym czasie gry. Blues nie zagrają mocnym składem, a więc sprzyja to takiemu scenariuszowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej NHL (przed sezonowy)

Mecz: Montreal Canadiens vs Toronto Maple Leafs
Typ: zwycięzca Toronto Maple Leafs i powyżej 5.5 bramki
20bet @ 3.05 ❌

Analiza:
Dzisiejszej nocy będziemy świadkami spotkania dwóch równych sobie drużyn, choć patrząc na ich ostanie spotkania tego nie widać. Spoglądając na statystki, rzadko kiedy spotkania tych dwóch drużyn kończą się poniżej 5.5 bramki, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Jeszcze dzisiaj rozpoczną się dwa spotkania przedsezonowe, które mogą być ciekawym widowiskiem jeśli spojrzymy na wystawione przez zespoły składy. Od siebie zaproponuję mocny dubel, czyli po jednym typie do każdego meczu. Kursy według Fortuna.

1. Buffalo Sabres vs Columbus Blue Jackets: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.15 // Wynik 4:3

W tym meczu zobaczymy bardzo mocne linie ofensywne w obu drużynach. Po stronie Sabres nazwiska takie jak Thompson, Skinner, Tuch, natomiast u Jackets w kadrze na ten pojedynek obecni główni napastnicy na przyszły sezon, czyli Patrik Laine i Adam Fantilli. Patrząc na składy spodziewam się nacisku na grę ofensywną, jeżeli nie zawiedzie skuteczność to powinniśmy dziś wieczorem ujrzeć w Buffalo wiele goli, a w szczególności ze strony gospodarzy.

2. Tampa Bay Lightning vs Nashville Predators: Tampa Bay Lightning powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.05 // Wynik 5:4

Przed północą kolejne starcie Tampa Bay Lightning przeciwko Nashville Predators w meczach przedsezonowych. Pierwsze z nich było dość wyrównane, ale tym razem gospodarze zagrają znacznie silniejszym składem. Myślę, że jeżeli Lightning podejdą w normalny sposób do tego spotkania to przyjezdni z Nashville nie będą w stanie sprostać tak silnej ofensywie gospodarzy i przyniesie to co najmniej cztery trafienia ekipy Stevena Stamkos'a już w regulaminowym czasie gry.


Łączny kurs: 4.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5622
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 22:00 (01.10.2023)
Spotkanie: Ottawa Senators - Florida Panthers
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 2.05 // Wynik 4:2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jeszcze dzisiaj rozpocznie się spotkanie przedsezonowe, gdzie na neutralnym terenie w Sydney zagrają ekipy Senators i Panthers. Oba zespoły ze składami, w ktorych nie ujrzymy wielu podstawowych graczy, co jest dobrą okazją dla młodych nazwisk. Oczywiście jest to tylko preseason i zaangażowanie zawodników odegra tu kluczową rolę, ale powoli trzeba się już nastawiać na wyższe tempo, ponieważ sezon zasadniczy już blisko. Według mnie warto poszukać w takich meczach sporej liczby goli, dlatego zaproponuję linię over 6.5 na ten pojedynek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 01:00 (02.10.2023)
Spotkanie: Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks wygra mecz + handicap: Blackhawks (-1.5) (RT)
Kurs: 3.60 // Wynik 6:1...
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Meczów przedsezonowych ciąg dalszy, a tej nocy ponownie wzrok zawędruje na młodą gwiazdę Blackhawks - Connora Bedard'a. Składy wystawione na ten mecz nie wyglądają na mocne, co może dać Kanadyjczykowi większe pole do popisu. Poza tym pojedynek ten wygląda na dość wyrównany, ale właśnie Bedard może być tym, który zrobi różnicę na lodzie na korzyść Blackhawks. Moim zdaniem może mieć on znaczny wpływ na wynik tego spotkania, dlatego myślę, że warto spróbować zagrać przeciwko faworytowi (według bukmacherów) na zwycięstwo przyjezdnych co najmniej dwoma golami już po regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL (przedsezonowy)
Godzina: 00:00 (03.10.2023)
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
Typ: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 1.60 // Wynik 0:3, no to czekamy na sezon zasadniczy
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na nadchodzącą noc zaproponuję typ na mecz Penguins z Senators, po wczorajszym dniu z trochę mniejszym kursem. Spotkanie odbędzie sie na neutralnym terenie, a składy obu ekip wyglądają na mocne, co może być zapowiedzią dobrego widowiska (między innymi Penguins: Crosby, Karlsson, Malkin, Letang / Senators: B. Tkachuk, Stutzle, Giroux, Tarasenko). Jak dobre widowisko, to nie może zabraknąć goli, a te ma kto zdobywać, oby tylko nie zawiodła skuteczność w ofensywnie. W ekipie z Pittsburgha zobaczymy w akcji Erika Karlsson'a, czyli hit transferowy tego lata. Jest to obrońca, który świetnie radzi sobie również w zadaniach ofensywnych, a dowodem tego jest zdobycie ponad 100 punktów kanadyjskich w poprzednim sezonie w zespole San Jose Sharks. Moim zdaniem warto również zwrócić uwagę na Tima Stutzle'a z Senators, ponieważ prezentuje świetny poziom gry oraz doskonałą skuteczność przy bramce rywali i może dać ekipie z Ottawy wiele powodów do radości w przyszłym sezonie. Podsumowując, liczę w tym pojedynku na co najmniej sześć trafień w regulaminowym czasie gry. Obecnych będzie dużo graczy, którzy błyszczą w ataku, dlatego spodziewam się, że mecz nie zakończy się tylko i wyłącznie z kilkoma golami.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej NHL
Mecz: Columbus Blue Jackets vs. St. Louis Blues
Typ: St. Louis Blues (RT)
Buk: 20bet @ 3.55 ❌ wynik 5:3
Analiza:
Jutro o 1:00 w nocy zmierzą się dwie drużyny, które będą chciały wyjść z marazmu przegranej. Aczkolwiek uważam, że o wiele bardziej będą chcieli goście. Ponieważ posiadają w swoim składzie gracza o niesamowitych statystykach (Keean Washkurak), który najprawdopodobniej jutro zagra swój pierwszy mecz w nowych barwach. Liczę na jego kreatywność i samodzielne akcje.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej NHL
Mecz: Los Angeles Kings vs Anaheim Ducks
Typ: 2 (RT) ❌
Buk: 20bet @ 4.70
Analiza:

Goście w tym roku bardzo wzmocnili swój skład, a jak wiadomo mecze przed sezonowe lubią opiewać w niespodzianki i na taką liczę też w tym meczu. Gospodarze zapewne będą testować warianty ustawiania i będą się bawić. Temu też liczę na zwycięstwo gości w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Mecz: Edmonton Oilers - Calgary Flames
Typ: Edmonton 1,57
Buk: Etoto
Wynik: 7:2 Edmonton

Nafciarze w dzisiejszym meczu w pełnym, składzie natomiast w Flames zabraknie kilku podstawowych zawodników. W 1 meczu tych drużyn w pre-seasonie lepsi po dogrywce byli Oilers. Tym razem obstawiam wygraną po regulaminowym czasie gry.

Ps. Kogo obstawiacie w tym roku do wygrania Pucharu Stanleya? Czy Edmonton w końcu wykorzysta swoje okienko na zdobycie tytułu? Osobiście widziałbym jeszcze Tampe albo NJ Devils. Czy Bedard zrobi ponad 70 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej w swoim 1 sezonie w NHL 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2307
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Mecz: Edmonton Oilers - Calgary Flames
Typ: Edmonton 1,57
Buk: Etoto
Wynik: 7:2 Edmonton

Nafciarze w dzisiejszym meczu w pełnym, składzie natomiast w Flames zabraknie kilku podstawowych zawodników. W 1 meczu tych drużyn w pre-seasonie lepsi po dogrywce byli Oilers. Tym razem obstawiam wygraną po regulaminowym czasie gry.

Ps. Kogo obstawiacie w tym roku do wygrania Pucharu Stanleya? Czy Edmonton w końcu wykorzysta swoje okienko na zdobycie tytułu? Osobiście widziałbym jeszcze Tampe albo NJ Devils. Czy Bedard zrobi ponad 70 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej w swoim 1 sezonie w NHL 🤔
Gratulacje za typ ! 🏒

Edmonton jest oczywiście faworytem z kursem około 9, rok temu było to Colorado, a nawet nie przeszli pierwszej rundy 🤯 Finaliści czyli Floryda i Vegas byli odpowiednio 3 i 7 druzyna u bukow pod względem możliwej wygranej i własnie w tych widełkach upatrywałbym tegorocznego zwycięzcę. Osobiście podobają mi się Bruins, którzy mam nadzieje ze naucza sie na zeszłosezonowych błędach gdyż ekipę maja TOP. Druga drużyną na która bym postawił to Dallas. Pokazali ze graja solidny hokej zarowno w sezonie zasadniczym jak in PlayOffs. Obie ekipy do zagrania po kursie circa 14.
 
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj ważny dzień dla fanów hokeja z najwyższej półki, ponieważ zespoły Tampa Bay Lightning i Nashville Predators rozegrają pierwsze spotkanie sezonu zasadniczego NHL 2023/24. Poza tym, nadchodząca noc przyniesie nam jeszcze dwa mecze, w których będziemy mogli zobaczyć między innymi debiut Erika Karlsson'a w barwach Penguins, czy też pierwszy mecz w NHL (o stawkę) Connora Bedard'a. Ze swojej strony zaproponuję dwa typy na tę kolejkę, tworząc tym samym jeden dubel. Kursy według Fortuna.

1. Tampa Bay Lightning vs Nashville Predators: Tampa Bay Lightning powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.60 // Wynik 5:3, dwa gole Lightning w PP

Lightning na własnym terenie podejmą Predators w inauguracyjnym pojedynku nadchodzącego sezonu. Z racji, że jest to początek rozgrywek nie do końca wiadomo czego można się spodziewać, ale jedna rzecz jest tutaj pewna i jest nią doświadczenie zawodników gospodarzy. Lightning mają w składzie sporo weteranów tej ligi, którzy nadal prezentują wysoki poziom na lodzie (między innymi Kucherov, Point, Stamkos, Hedman). Gospodarze dobrze radzą sobie w przewagach i na to również liczę tym razem. Mają mocną linię do rozgrywania takich fragmentów, a kilka kar goście powinni wyłapać, dlatego poszukam co najmniej jednego trafienia Lightning podczas gry z przewagą zawodnika.

2. Pittsburgh Penguins vs Chicago Blackhawks: Erik Karlsson (Penguins) powyżej 0.5 asyst w meczu (ML) Kurs: 1.70 // Wynik 2:4, niestety Karlsson bez asysty

Wyjątkowe spotkanie, na które czeka ogromna liczba fanów, czyli debiut Connora Bedard'a, miejmy nadzieję przyszłej gwiazdy NHL. Ja jednak ominę typ z jego udziałem, a skupię się na drugoplanowym doświadczonym już zawodniku, lecz w nowych barwach - Eriku Karlssonie. Jest to obrońca, który świetnie odnajduje się nie tylko w defensywie, ale i w ofensywie. Liczę na jego aktywność i tym razem, co mam nadzieję potwierdzi co najmniej jedną asystą przy trafieniach Penguins, których powinno być minimum kilka.


Łączny kurs: 2.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1498
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Nashville Predators

Typ: over 8.5 2-minutowych kar. Kurs: 2.10

Fortuna

To i ja spróbuje ugryźć mecz otwarcia.
Różnie bywało jeśli chodzi o historię spotkań ale widać, że panowie lubili w tym starciu zagotować. Mamy poczatek sezonu ekipy ciągle na "głodzie" gry więc kto wie co się wydarzy. Ja próbuje

Wynik: 9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2505
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
A ja tak może powróżę z fusów i zagram sobie zakład długoterminowy

Zwyciezca konferencji Zachodniej :
Dallas Stars kurs 8,5
Gwiazdy stawiły najwiekszy opór opór obecnemu mistrzowi, maja wielu graczy , którzy z niejednego pieca chleb jedli, myśle ze w tym sezonie tez beda mocni

Zwyciezca konferencji Wschodniej
New Jersey Devils kurs 5,5
Diabły to taka mieszanka rutyny z młodością , utalentowaną młodością i oni sie docierali dwa sezony wczesniej, juz rok temu grali swietny hokej, mysle ze moga w tym roku zaskoczyc i z pewnoscia naleza do grona faworytów Wschodu

Ako to 46,75 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1280
Do góry Bottom