>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Witam ponownie po długiej przerwie. Moja ulubiona liga hokeja ostatnio co prawda mi nie leży, więc jeśli ktoś będzie chciał zagrać na odwrót to nie będzie to zły pomysł;), ale dziś mamy 2 mecze, które przykuły moją uwagę:

1. Rangers - Detroit
typ - liczba kar 2 minutowych - więcej niż 7,5
kurs - 1.91
bukmacher - fortuna

Choć buki widzą w tym meczu faworyta to ja nie skreślałbym drużyny z Detroit. Zainteresowało mnie jednak coś innego. Otóż drużyna Red wings gra bardzo agresywny hokej, szczególnie w spotkaniach o dużą stawkę tj. z obecną czołówką ligi: mecz z Bruins - 9 kar, Toronto - 11, ottawa - 11, Rangers - 9, znowu Boston - 16!!, Florida - 10. Jak widać z każdą drużyną z Topu Detroit rozpętywało mniejszą lub większą wojenkę na lodzie(w której udział chcąc nie chcąc brali również ich przeciwnicy). Dziś też liczę na podobną ilość kar.

Dla odważnych typ +8,5 kar po kursie 2.56 11 kar

2. Los Angeles - Washington
typ - wygrana Kings
kurs - 1.78 zaiste niepojęte
bukmacher - fortuna

Wiem, że NHL rządzi się swoimi (niepojętymi) prawami ale tu naprawdę nie widzę innego wyniku. Capitals pomimo paru kontuzji istotnych graczy rozgrywało ostatnio rewelacyjne(jak na własne możliwości) zawody - 5 wygranych z rzędu. Seria skończyła się na Oilers 0:5 (którzy po strajku i zmianie trenera wracają na właściwe tory) zaś wczoraj sensacyjnie (dla buków) przegrali z Sharks. Dziś mają kolejny mecz na wyjeździe. Kings grają od dłuższego czasu ładny dla oka i co ważniejsze skuteczny hokej. Wynik meczu jak dla mnie może być tylko jeden.
Dla odważnych Kings -1,5 gola - 2,15

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1077
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Nocka pół na pół. Dziś bez zbędnego kombinowania

1. Bruins - Sharks
typ - Bruins -2,5
kurs - 1.95 pogromu w stylu San Marino jednak nie było. Boston na zielono ale słabiutko (3:0)
Fortuna

Boston ostatnio złapał zadyszkę. Tutaj jednak zagrają jak swego czasu reprezentacja naszych kopaczy. Po blamażu z Irlandią Płn 2:3 odegrali się w następnym meczu na biednym San Marino 10:0. Bruins po przegranej wojnie z Detroit (nie lubią się) i po laniu zebranym od Rangers dostaja teraz u siebie czerwoną latarnię ligi. I choć Sharks u siebie czasami pokaże pazur to na wyjazdach są regularnie i bezlitośnie obijani. Dziś będzie tak samo.

2. Detroit - Chicago
typ - Detroit
kurs - 1.78 wynik meczu 5:1
Fortuna

Detroit przegrało po zaciętej walce z Rangers. Dziś świetny przeciwnik na odegranie. Argumenty czysto sportowe po stronie graczy Red Wings. Wczorajszy mecz Kings pokazuje, że wszystko może się zdarzyć ale ja zaufam gospodarzom.

3. Anaheim - Capitals
typ - Anaheim
kurs - 2.42 (i spada z 3.05) no cóż, niewiele brakło (wynik 4:5)

Ostatnio Capitals stawiani w roli faworyta przegrali z San Jose. Dziś powtórka z powyższej sytuacji jest bardzo prawdopodobna. Washington gra b2b, ma zespół dość posunięty w latach przez co obciążenia meczowe w takich meczach przekładają się na wyniki. Z drugiej strony Anaheim, z serią 7 porażek (choć trzeba przyznać, że mieli ciężkich przeciwników). Dziś liczę na koniec ich serii bo przeciwnik idealny na przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +739
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Nowy miesiąc przed nami, dobry moment żeby spróbować ponownie, tym bardziej, że tej nocy aż 14 meczów.

Spotkanie: Red Wings vs Chicago Blackhawks
Typ: Connor Bedard (Blackhawks) powyżej 0.5 goli w meczu (ML)
Kurs:
2.65
Bukmacher: Fortuna

Red Wings zagrają b2b po wymagającym pojedynku przeciwko Rangers, niestety prawdopodobnie nadal bez Dylana Larkina. Jest to poniekąd dobra okazja dla przyjezdnych, aby powalczyć o punkty, których nie zgromadzili do tej pory wiele. W ostatnich meczach Connor Bedard nie zapisał się ani razu na liście strzelców, teraz będzie szansa, aby to zmienić. Na ten moment strzela średnio w co drugim spotkaniu mając na swoim koncie 10 trafień. Na pewno ujrzymy co najmniej kilka prób pokonania bramkarza z jego strony, a ja mam nadzieję, że chociaż raz krążek znajdzie drogę do bramki Red Wings po strzale Bedarda.

Ponadto warte uwagi typy według mnie:
1. Toronto Maple Leafs wygra mecz (RT) Kurs: 1.92
2. Pittsburgh Penguins wygra mecz (ML) Kurs: 2.24
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
irtyko 226,8K

irtyko

Użytkownik
Carolina Hurricanes - New York Islander

typ: strzeli Teravainen
kurs: 3,75 betclick

typ: strzeli Jarvis
kurs: 3.40


Ja dziś atakuję Jarvis i Teravainena , Hrricans nie zwalniają i są cały czas rozstrzelani, o blamażu z Tampa wydaje się że już zapomnieli. Islander regularnie tracą 3 - 4 gole, podobnie było w ostatnim meczu z Hurricanes, tym razem licze na podobne spotkanie i bramki w/w graczy.

I jeszcze po ciekawym kursie
Predators - Minnesota
typ: strzeli Yakov Trenin
kurs: 5.10 betclick


Predators w mocnym gazie , 6 wygranych z rzędu a Trenin ostatnio często trafia, może w nocy też trafi , z takim kursem warto spróbować:)

edit: nie tym razem:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Dziś w nocy tylko 2 mecze

1.Devils - Sharks
typ: Devils -1,5 Jednak cienkie te diabły
kurs - 1.51
Fortuna

Kolejny mecz Rekinów na wyjeździe. Tym razem gospodarze z New Jersey. Devils, delikatnie mówiąc, formą nie zachwycają. Patrząc na skład grają sporo poniżej przedsezonowych oczekiwań. Jednak wygrane ostatnie 3 mecze pozwalają mieć nadzieję, że powoli odnajdą formę. Dzisiejszy przeciwnik idealny do podreperowania bilansu. Co prawda kurs nie powala ale tradycyjnie można zagrać nieco bardziej odważnie. Myślę, że gospodarze bez problemów powinni wyrobić i większy handicap:
Devils -2,5 gola
kurs - 1.91

2.Collumbus - Senators
Collumbus win (ml) i +5,5 bramki w meczu (betbuilder)
kurs - 3,25 wynik 4:2
Fortuna

Co do drugiego meczu to kursy na Senators lecą w oczach. Ja jednak mam przeczucie, że Kurtki mogą pokusić się tu o zwycięstwo. Ograli ostatnio Bruins, Devils i wygrywali z Canes w 3 tercji 0:2(co prawda potem chłopaki z Caroliny wzięli się wreszcie do roboty i wygrali mecz 3:2). Mecz dla buków jeszcze dziś rano był na styku, więc uważam że gospodarze nie są bez szans na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1003
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Nashville Predators vs NY Rangers: NY Rangers wygra mecz (RT) Kurs: 2.09 Fortuna

Predators ostatnim meczem zakończyli swoją imponującą serię 6 zwycięstw z rzędu. Całościowo nie jest to jednak dobry sezon gospodarzy, a ich rywale radzą sobie zdecydowanie lepiej w tym roku, czego dowodem jest aktualnie pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. Do składu Rangers wrócił już Adam Fox, który leczył kontuzję, a więc defensywa przyjezdnych znowu w komplecie. Nie jest to pierwszy bezpośredni pojedynek tych drużyn w tym sezonie, w październiku po wyrównanym spotkaniu zwyciężyli Predators, a więc tworzy nam się okazja do rewanżu przez co liczę na pelne skupienie ekipy gości. Jak na razie gra Rangers wygląda znakomicie i moim zdaniem powinni zdominować Predators w tym meczu co przełoży się na wygraną ekipy z Nowego Jorku bez potrzeby rozgrywania dogrywki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2085
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Witam..
Co do meczu Rangers to FNM mnie ubiegł:), ale moje poglądy na ten mecz są zbieżne a nawet byłbym skłonny pójść w tym przypadku w mały handicap Rangers -1,5.

Co do pozostałych meczy to:

1. Montreal - Detroit
typ - +7,5 kar 2 minutowych
kurs - 1.60
Fortuna

Mecz dwóch drużyn, którym nie przeszkadza używanie kijów hokejowych niekoniecznie do celów zgodnych z regulaminem tej "wspaniałej gry". Argumenty za karami w stronę Detroit przedstawiałem parę postów wyżej. Tu tylko dodam, że nawet w ostatnim ich meczu z Chicago (5:1 - mecz właściwie rozstrzygnięty w 5 minucie 2 tercji) zawodnicy obu drużyn wyłapali 9 kar!!Jeśli zaś chodzi o Montreal to też w starciach z silnymi przeciwnikami potrafią grać ostro zmuszając swoich oponentów do podobnej gry (ostatni mecz z Floridą -10kar). Ostatnie 2 mecze tych drużyn przeciwko sobie to 10 i 8 kar.
W typach podałem bezpieczne +7,5 kar, sam jednak pewnie pogram +8,5 przewinienia po kursie 2.04 9 kar

2. Dallas - Tampa
typ - Tampa win i +1,5 gola Dallas
kurs - 4.55 8:1 wynik tragiczny, co gorsze gra również
Fortuna

Bardzo ryzykowny typ opierający się na przesadzonym (według mnie) kursie na Dallas. Lightnings co prawda od 3 meczów nie zachwycają grą(a bardziej niż gra - wynikami) ale na pewno nie zapomnieli jak się jeździ i strzela bramki co pokazał ostatnio mecz z Canes gdzie też wszyscy skazywali ich na porażkę a finalnie rozjechali gospodarzy bodajże 2:8. Świetna gra w przewadze, gracze tacy jak Kucherow czy Point a z drugiej strony niepewne ostatnio wyniki Stars (męczarnie z Calgary i Vegas) kuszą ze by pograć w ich stronę co też uczynię(ostrzegając po raz kolejny, że większość argumentów jest dziś niestety po drugiej stronie tafli).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1745
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Minnesota Wild vs Chicago Blackhawks: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.28 Fortuna

U gospodarzy widoczna poprawa rezultatów po zmianie trenera, choć sytuacja w tabeli jest cały czas tragiczna dla Wild. Dla Blackhawks będzie to 3 mecz wyjazdowy w przeciągu niecałych 4 dni, także zmęczenie na pewno da o sobie znać. Poza tym, przyjezdni nie radzą sobie dobrze w tym sezonie, a potencjał drużyny jest większy po stronie gospodarzy. Mimo wszystko uważam, że goście powinni powalczyć nieco w ofensywie i zdobyć dwie, może nawet trzy bramki, a resztą zajmie się ekipa Wild, być może uda im się samemu przebić linię 6.5 goli w meczu.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rangers - San Jose
Typ: Chris Kreider strzeli (z dogrywką)
@2.30 Forfuna

San Jose ledwo ledwo podnosi się z dna. Po pasmie porażek (w tym dwóch wysokich kiedy stracili po 10 goli w meczu) wychodzą na prostą, choć trzeba oddać, że jeszcze daleko im od oczekiwanej formy. Wygrali w New Jersey 3:6, co może tchnąć optymizm w team, wszak już dawno nie zdobyli sześciu bramek w żadnym spotkaniu (ostatnio na początku kwietnia). Dzisiaj jednak rywal jest bardzo silny i trudno wyobrazić sobie, by gospodarz nie wyszedł zwycięsko z tej potyczki. Rangers to obecnie najlepsza ekipa w NHL, a jej najlepszym strzelcem jest Chris Kreider. Sądzę, że gospodarze pokuszą się o kilka bramek, a autorem jednej z nich będzie właśnie Kreider. Strzelił gola przeciwko Nashville, dlaczego więc miałby nie strzelić przeciwko dużo niżej notowanym Rekinom?
 
Ostatnia edycja:
irtyko 226,8K

irtyko

Użytkownik
Montreal - Seattle
typ: Kovacevic strzeli
kurs: 16 zł betclick - nie pokusił się o strzał ale jeszcze na mecz lub dwa dam mu szansę


Ostatnio nie mogę upolować Kempe ;p więc zmienię trochę podwórko, krótko i zwięźle Kovacevic gracz Montrealu w ostatnich 10 meczach strzelał w 4 spotkaniach , ostatnio strzelił w meczu przegranym 1-5 z Panthers 1.12.2023 , po meczu tych ekip można spodziewać się wszystkiego, zarówno bramek tylko po jednej stronie lub serii po obu stronach , jeśli Montreal się rozchodzi to może Kovacevic wpisze się na listę strzelców , po takim kursie grzech nie atakować tego typu nawet w kilku spotkaniach , dodam że na fortunie ten typ jest za 12 zl
 
Ostatnia edycja:
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Collumbus Blue Jackets - Los Angeles Kings
typ - Kings win i +1,5 bramki Jackets bramki weszły ale Kings wygrali niestety dopiero po dogrywce
kurs 2.88
Fortuna

Kings idą na razie przez sezon zasadniczy jak burza. Ostatnie 5 meczy w ich wykonaniu na wyjeździe to 5 czystych, bardzo przekonujących (patrząc na wynik) zwycięstw. Dziś dostają za przeciwnika Kurtki, którym na razie idzie raczej marnie ale u siebie potrafią czasem ugryźć. Uważam, że na tą chwilę Los Angeles to dla nich za wysokie progi ale jakieś bramki powinni strzelić (2 lub więcej goli padało w każdym z ich ostatnich 5 meczy u siebie).
Drugi pomysł na ten mecz to Kings z handicapem -1,5, kurs - 2.10
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ottawa - NY Rangers
Typ: Chris Kreider strzeli (z dogrywką)
@2.55 Superbet
@2.40 Fortuna

W minioną niedzielę postawiłem typ na poniedziałek na Kreidera jako strzelca bramki, biorąc pod uwagę fakt, że ówczesny rywal Rangersów był ekipą niskich lotów. Niewiele się pomyliłem - wszak strzelili sześć bramek - jednak autorem większości z nich był drugi najskuteczniejszy kolega z teamu, Panarin. Dziś znów rywal jest stosunkowo niskich lotów i liczę, że tym razem Kreider zaliczy trafienie. W chwili obecnej obydwu panów dzieli jedna bramka w klasyfikacji strzelców. Ottawa jest najsłabsza we wschodniej dywizji, zaś Rangers - najlepsi. Spodziewam się ponownie kilku bramek po stronie gości, i że Chris Kreider będzie autorem co najmniej jednej z nich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
irtyko 226,8K

irtyko

Użytkownik
Columbus - Los Angeles Kings
typ: strzeli Kopitar
kurs: 2,95 betclick

Atakowałem Kempe od paru meczy a on od 5 meczy nie widzi bramki ;p więc zmieniam front, pod drodze w meczu z Montreal trafiłem Moora a dziś pogram na Kopitara , Kings zagrają z nie wymagającym przeciwnikiem więc liczę że trafią kilka razy a na liście strzelców będzie właśnie Kopitar chociaż też duże szanse ma Fiala a nawet Moore , tych trzech asów z pewnością lepiej sobie radzili od Kempe w ostatnich meczach ;p
 
Ostatnia edycja:
irtyko 226,8K

irtyko

Użytkownik
Los Angeles Kings - Montreal
strzeli : Kopitar i +5,5 bramek w meczu / 3,95 betclick
strzeli : Kovacevic / 21 betclick
edit: wynik 0-4 czyli powtórka z ostatniego spotkania , Kopitar 3 asysty ale bez bramki
Dziś mam mały konflikt interesów ponieważ gram na Kopitara z Kings i Kovacevicia z Montrealu , no ale obawiam się że Montreal nie ugra zbyt dużo w tym meczu ,bramka może dwie to chyba będzie maks chociaż z Golden Knights na własnym boisku ugrali wynik 5-6 a Kovacevic był autorem jednej z bramek, podobnie strzelił dla Boston Bruins i jedyną bramkę w meczu przeciwko Panthers , widocznie lubi wymagających przeciwników xD i będzie mi głupio jeśli tym razem też strzeli a ja na niego nie postawie ;p , a co do Kings to widzę tu +3,5 liczbę bramek i Kopitara na liście strzelców , tak więc atakuję dziś po obu stronach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
NY Islanders vs Columbus Blue Jackets: NY Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.83 Fortuna

Przed Blue Jackets ciężkie spotkanie przeciwko Islanders. Skład gości niekompletny, kontuzje dają o sobie znać, a w dodatku prawdopodobnie nie zobaczymy również jednej z głównych postaci przyjezdnych, czyli Patrika Laine'a. Gospodarze słyną ze stabilnej defensywy, gorzej wygląda sprawa ofensywy, ale Blue Jackets nie są wielce wymagającym rywalem do gry w ataku. Zdecydowanie nie jest to dobry sezon dla Isles, ale to samo można powiedzieć o ekipie gości, a potencjał zespołu wskazuje zdecydowanie na gospodarzy. Sporo zależy od dyspozycji ofensywy Islanders, moim zdaniem powinni sobie oni poradzić z obroną Blue Jackets, dlatego poszukam zwycięstwa gospodarzy już po 60' meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2831
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Edmonton - Minnesota
typ - Edmonton -1,5 i +5,5 bramki (betbuilder)wynik4:3 brakło 1 bramki:cautious:
kurs - 2.90
Fortuna

Drużyna z zagłębia nafciarzy po zmianie trenera wygrała 8 na 11 meczy. Dziś na ich teren wkracza Minnesota, która ostatnio też poprawiła wyniki. Teraz jednak przed nimi trudne zadanie. Główne strzelby Edmonton z zeszłego sezonu (Mc David i Leon Draisaitl) zdecydowanie wróciły do formy (ilość asyst Mc David'a w ostatnich meczach robi wrażenie). Dodatkowo Wilds grają b2b po ciężkim pojedynku z Canuts. Mecz był grany o godzinie 4 czasu polskiego co powoduje, ze czasu na odpoczynek i regenerację jest stosunkowo mało. Ponadto jest to również ich 3 mecz na wyjeździe. z kolei hokeiści Edmonton rozegrali od 1 grudnia jedynie 2 mecze. Te wszystkie argumenty powinny się dziś przełożyć na dominację Oilers na lodzie i ich przekonywujące zwycięstwo.
Dodanie do tego typu bramki Mc Davida lub
over 1,5 pkt kanadyjskiego tego gracza też nie będzie złym pomysłem.gol i asysta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
irtyko 226,8K

irtyko

Użytkownik
@
luke8308
luke8308 @
FNM99
FNM99 @
irtyko
irtyko

Gorąco poleca mi ktoś granie na zwycięstwo Detroit Wings. Ja lubię tylko oglądać, znać się nie znam zbytnio dlatego pytam was. Warto to zagrać?
wiesz jak jest z pewniaczkami ;p Ottawa to dno tabeli ale często w takich meczach mamy tą niespodziankę ;p ja osobiście bym tu grał na bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
luke8308 luke8308 FNM99 FNM99 irtyko irtyko

Gorąco poleca mi ktoś granie na zwycięstwo Detroit Wings. Ja lubię tylko oglądać, znać się nie znam zbytnio dlatego pytam was. Warto to zagrać?
Raczej bym odpuścił, Senators wcale nie są gorszą drużyną, tabelę zamykają, bo zagrali na razie mało meczów, Red Wings mieli dobry początek sezonu, teraz już wygląda to znacznie gorzej.
Celowałbym bardziej over goli albo gole w przewadze, jak chcesz grać na czyjś win to zagraj na Senators, bo większy kurs a mecz 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
'Corek 232,6K

'Corek

Znawca - e-sport
I wielkie wam dzięki, odpuszczę i zagram pewnie over. Oczywiście czekam na wasze typy na nadchodzącą noc! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
Do góry Bottom