>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Seattle - Colorado
Typ: Mikko Rantanen strzeli (z dogrywką)
@2.05 Fortuna


Przeczucie podpowiada mi, że górą będą dzisiaj goście. Colorado bardzo dobrze radzi sobie na tafli w Seattle. Dość powiedzieć, że przed miesiącem wygrali tu 4:1, podobnie jak w kwietniu. Zaś kilka dni wcześniej wygrali tu 6:4. Colorado też na pewno będą chcieli się zrewanżować za porażkę u siebie przed czterema dniami (3:4). Wprawdzie nie prezentują wybitnej formy - w trzech ostatnich spotkaniach na wyjeździe nie zdobyli bramki. Zdecydowanie czas na przełamanie, a Seattle wydaje się na to dobrym miejscem. Przegrali świeżo 1:4 ze słabiutko prezentującym się w tym sezonie Edmonton. Skoro więc Colorado ma strzelić kilka goli, to mój typ na autorstwo jednego z nich idzie w kierunku Mikko Rantanena. Z dziewięcioma bramkami na koncie przoduje w klasyfikacji strzelców swojego teamu, a dziewiętnaście punktów daje mu ex aequo dziesiąte miejsce w lidze. Myślę, że przyczyni się dziś do kolejnych zdobyczy punktowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4562
R 49,2K

Rosolski91

Użytkownik
Edmonton - NY Islanders
McDavid strzeli gola 2,0 etoto

Na dziś proponuję taki typ. Edmonton zwolniło trenera, w jego miejsce przychodzi Knoblauch, który prowadził Connora w czasach juniorskich. Hmm, patrząc na grę Oilers do tej pory mogło być tak, że grali na zwolnienie trenera 😅 Ponadto dużo w tym klubie zależy od McDavida i to niekoniecznie na boisku. Dziś jednak próbuje grać na jego przełamanie bramkowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2679
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nashville - Anaheim
Typ: Frank Vatrano strzeli (z dogrywką)
@3.20 Superbet

Nashville według kursów bukmacherów jest faworytem w tym starciu. Osobiście biorąc pod uwagę formę obydwu zespołów, typowałbym X2, ale myślę po prostu, że będzie to zacięte spotkanie. Nashville w sześciu ostatnich meczech tracili w sumie 28 goli. Ewidentnie w defensywie coś nie gra i do poprawy. Trzeba jednak oddać, że po dwóch tygodniach wyjazdowych spotkań powrócili na własną taflę. Tylko że u siebie świeżo co dali sobie wbić 7 goli przeciwko Arizonie, która w tym sezonie wyjazdowo radzi sobie gorzej niż Kaczki. Być może ta statystyka ulegnie poprawieniu, jednak uważam, że Anaheim, który wygrał siedem spośród ostatnich dziewięciu spotkań, nie jest na przegranej pozycji. Liderem strzelców w zespole jest Frank Vatrano, który ma obecnie 11 strzelonych bramek. Strzelił dwa gole w pierwszej tercji w ostatnim meczu przeciwko San Jose. Zakładając, że dojdzie dziś do overowego spotkania, w którym bramki pojawiłyby się po obu stronach, typuję, że autorem jednej z nich będzie Vatrano.
 
Ostatnia edycja:
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Kiedyś byłem tutaj moderatorem w dziale NHL, pod innym nickiem, może wrócę do aktywności większej.

Filip Hronek Canucks
Over 0.5 pkt 2.05
Over 0.5 asysty 2.30

W 11/11 ostatnich spotkaniach zanotował punkt. W 10/11 asysta (w ostatnim spotkaniu zdobył bramkę).

Blues OT 1.48
Sharks under 2.5 1.78

Nie jestem do końca przekonany bo w bramce młody Joel Hofer (23 lata) ale spisał się dobrze w 4 dotychczasowych spotkaniach - bilans 3-1, 6 bramek straconych przeciwko Coyotes ale potem 0 3 1.
Blues mają patent na Sharks, obecnie ta drużyna gra bardzo słabo, oglądałem 3 tercje z Panterami jak grali bez składu.

Sharks zaledwie 21 goli w 16 spotkaniach.
W 14/16 spotkań nie strzelili więcej niż 2 bramki.
 
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs

Typ: ov 7.5 2-minutowych kar Kurs: 2.22

fortuna

Krótko - w obu tego sezonowych meczach było ostro. Nie żałowali sobie starć co skutkowało karami.
Dodatkowo mecz w Europie więc pasuje pokazać wszelkie aspekty Najlepszej Hokejowej Ligi na świecie tak więc liczę nie tylko na emocje strzeleckie ale i również pod względem kar.
Kurs dość wysoki jak na taką linijkę więc spróbuje

e: po 2T można księgować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2605
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Boston Bruins - Montreal Canadiens

Typ: ov 7.5 2-minutowych kar Kurs: 1.72

Typ: ov 8.5 2-minutowych kar Kurs: 2.22

fortuna

Wczoraj dość szybko linia pękła. Świetny meczyk można było zobaczyć w Europie. Szkoda , że takiego eventu nie doczekamy w Polsce
Dobra tym razem padło na powyższe spotkanie. Obie ekipy zazwyczaj w starciu między sobą się nie ograniczają i sędziowie dość dużo nakładają kar tak więc dzis liczę na to samo. Zobaczymy czy przeczucie będzie trafne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3399
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Philadelphia - Columbus
Typ: Travis Konecny strzeli (z dogrywką)
@2.55 Fortuna

Columbus zdecydowanie nie ma obecnie dobrego czasu. Nie udało im się wygrać żadnego spośród ośmiu ostatnich spotkań, a strzelenie przez nich w tym czasie 19 bramek też niespecjalnie dobrze rokuje ku poprawie. Philadelphia - wręcz przeciwnie, całkiem niedawno osiągnęła bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Caroliną. Travis Konecny ma na swoim koncie już dziesięć bramek i czuję, że dziś doda kolejną do swoich statystyk. Przeczuwam, że gospodarze strzelą kilka goli, które powinni dać im wygraną. Konecny jest liderem ekipy pod kątem nie tylko bramek, ale również punktów kanadyjskich. Uważam, że przyczyni się dziś do podwyższenia wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3602
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs

Typ: Ericsson J strzeli (z dogr) Kurs: 3.20

fortuna

Trochę złociszy wpadło w 2 ostatnich typach więc probuje zainwestować tym razem w strzelca.
Wahałem się między Kaprizowem a Ericsson i wybór padł na tego drugiego. W 16 występach dla Wild ma 8 goli a więc całkiem fajna skuteczność dodatkowo mecz znów w Sztokholmie więc być może dodatkowy szczegół który mam nadzieję nie sparaliżuje gościa.
Godzina meczu idealna więc siadamy i oglądamy , a być może uda się coś jeszcze zarobić
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs
Godzina: 14:00
Typ: William Nylander powyżej 1,5 p.k.
Kurs: 2,55
Bukmacher: Superbet

Analiza:

W dzisiejszym meczu, o wyjątkowo przystępnej godzinie, ekipa z Saint Paul podejmie drużynę Toronto Maple Leafs. Mecz odbędzie się w Sztokholmie w ramach Global Series. Proponuję w tym spotkaniu przynajmniej dwa punkty kanadyjskie Nylandera. Urodzony w Kanadzie Szwed jest w dobrej dyspozycji. W ostatnich 5 meczach zaliczał kolejno 1g i 2a, 1g, 2g i 1a, 1g i 1a, 1a, czyli łącznie 10 p.k. - średnio 2 p.k. na mecz. Jego drużyna zdaje się być faworytem w tym spotkaniu, Minnesota Wild przegrała 4 ostatnie spotkania i miała jeden dzień mniej na odpoczynek. Toronto przegrało tylko jedno z ostatnich 5 spotkań. Liczę na sporo bramek z ich strony i jestem pewny, że Nylander dołoży coś od siebie, myślę, że jest szansa na co najmniej dwa punkty. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3437
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Florida - Edmonton
Typ: Sam Reinhart strzeli (z dogrywką)
@2.65 Superbet

Connor McDavid nie prezentuje tak wybitnej formy strzeleckiej, jaką imponował w ubiegłym sezonie. Jego Edmonton zakończył wówczas sezon na drugim miejscu w zachodniej konferencji, a Connor wygrał nie tylko klasyfikację strzelców, ale również asyst. W tym sezonie w 16 spotkaniach zdobył 13 punktów (w tym cztery gole), co nawet nie daje mu miejsca na podium w teamie. Ostatnie mecze wskazują na przebudzenie Edmonton. W każdym z nich strzelili po cztery bramki. Czy zaczyna się właśnie rajd w stronę czoła tabeli? Jeszcze za wcześnie o tym mówić. Zarówno Seattle jak i Wyspiarze nie są przeciwnikiem tak silnym jak Florida. Spodziewam się, że gospodarze strzelą dziś kilka goli, które być może przyniosą im zwycięstwo. Wygrali siedem z ośmiu ostatnich spotkań. Sam Reinhart jest silnym liderem jeśli chodzi o moce strzeleckie w team Florida. 13 goli i 11 asyst wyróżnia go na tle kolegów z drużyny. Spodziewam się, że dołoży dziś kolejne trafienie do swoich statystyk. Kurs zachęca. Dla przykładu w Fortunie wynosi on @2.30.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Arizona Coyotes - Los Angeles Kings

Typ: ov 7.5 2-minutowych kar. Kurs: 1.64.

Typ: ov 8.5 2-minutowych kar Kurs: 2.11

fortuna


Nie wiem czy to się uda ale Panowie już w tym sezonie bodaj czterokrotnie spotkali się i za każdym razem protokół obfitowal w kary 2-minutowe. Zawsze krążyło w tych granicach więc jak najbardziej i dziś są na to szanse , jak będzie przekonamy się rano.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3801
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Florida - Boston
Typ: Sam Reinhart strzeli (z dogrywką)
@2.90 Superbet

Ten mecz elektryzuje miłośników hokeja na lodzie nie tylko w Ameryce Północnej. Florida i Boston to obecnie najsilniejsze ekipy i rywalizacja będzie miała charakter walki niemal o pozycję lidera Wschodnie Konferencji. Piszę niemal, ponieważ w przypadku zwycięstwa Panter zbliżą się oni na minimalną odległość do Bostonu, ale jeszcze ich nie przeskoczą. Nie zmienia to faktu, że spodziewam się zaciętego pojedynku obfitującego w strzały, a tych z kolei zamienionych na bramki. Florida jest minimalnym faworytem spotkania, ale szanse oceniam fifty-fifty. Nie typowałbym jednak zwycięzcy. Po prostu sądzę, że będzie kilka bramek po obu stronach. Najskuteczniejszy strzelec Panter, Sam Reinhart, w ostatnim występie nie zdobył bramki, i nie oddał ani jednego celnego strzału. Podobnie - nie zdobył gola we wcześniejszym spotkaniu przeciwko Anaheim. Z pewnością będzie chciał wrócić na swoją dobrą passę i liczę, że nastąpi to właśnie dzisiaj. Powód do tego jest znakomity, bo podejmują jak by nie patrzeć lidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Arizona Coyotes - St.Louis Blues

Typ: ov 7.5 kar 2-minutowych Kurs: 2.24

Typ: ov 8.5 kar 2-minutowych Kurs: 3.15

fortuna

Fart zdaje się dziś się skończy. Buki tym razem mają inny pogląd niż ja i nie prognozują kar ...
Ja jednak próbuje. W tym sezonie juz kilka razy grali i bywało nerwowo w tych starciach więc po takim kursie trzeba pograc
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Seattle Kraken - San Jose Sharks
Godzina: 4:00
Typ: Vince Dunn powyżej 0,5 asysty (z dogrywką)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Superbet

Analiza:

O 4 rano czasu polskiego odbędzie się spotkanie między Seattle Kraken a San Jose Sharks. Na Climate Pledge Arena zawita najsłabszy zespół w tym sezonie. Z tego też powodu liczę na to, że gospodarze staną na wysokości zadania i zapakują parę bramek drużynie przyjezdnej. Proponuję asystę Vince'a Dunn'a, gdyż, mimo bycia obrońcą, to właśnie on najczęściej bierze udział w akcjach bramkowych drużyny z Seattle. Kanadyjczyk asystował w ostatnich 4 z 5 spotkań. Poprzedniej nocy zdobył bramkę i asystę. Od początku sezonu zagrał w 20 meczach i zanotował 3 bramki i 15 asyst. Krakeni, jeśli myślą o play-offach, muszą zdobyć dziś po prostu punkty. Zajmują obecnie 8. miejsce, ale zapewne czują już oddech Ducks i Coyotes, które mają tylko jeden punkt mniej na koncie. Oczywiście do końca sezonu jeszcze sporo, ale sądzę, że gospodarze będą chcieli wykorzystać słabą formę rekinów. Mam nadzieję, że Dunn podtrzyma dobrą formę i dołoży dziś asystę. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Już dawno nie napisałem żadnej analizy(coś ok. pół roku), dzisiaj jakoś naszła mnie ochota, żeby podać jakiś typ. Aktualnie najbardziej śledzę właśnie NHL, typowanie w tym nowym sezonie idzie mi całkiem nieźle, więc może w tym temacie też tak będzie.

Florida Panthers - Boston Bruins 3 x

Typy:
Florida Panthers (ML) @1,95 etoto
Florida Panthers wygrają w regulaminowym czasie gry @2,50 etoto
Każda z drużyn zdobędzie powyżej 2,5 bramek w meczu @2,58 Fortuna

Boston Bruins mieli niesamowity ubiegły sezon regularny, w którym to grali kosmiczny hokej. Bukmacherzy widzieli w nich ogromnego faworyta do zdobycia pucharu, ale nic z tego nie wyszło, gdyż odpadli już w pierwszej rundzie, a ich rywalem byli właśnie Florida Panthers, którzy to przeszli jak burza przez Konferencję Wschodnią, a w wielkim finale właściwie bez walki polegli z Vegas Golden Knights.

Przed startem nowego sezonu Bruins trochę się osłabili, gdyż odeszli Bergeron i Krejci. Mimo trochę gorszego składu Boston Bruins radzą sobie świetnie, aktualnie mają najlepszy bilans w lidze. Jest tak głównie za sprawą bardzo dobrej defensywy, a zwłaszcza bramkarzy. Obsada bramki Bruins jest najlepsza w całej lidze i głównie stąd tak świetne wyniki, ale gra Bostonu niezbyt mi się podoba. Bruins często dają się zdominować powodując, że bramkarze mają mnóstwo roboty i spodziewam się, że Florida Panthers będą mieli dużą przewagę jeśli chodzi o okazje do zdobycia bramki.

Florida Panthers są według mnie mocno niedoceniani i nie chodzi mi tylko o ich szanse w tym spotkaniu, ale też o notowania długoterminowe, gdyż jak dla mnie są jednym z głównych faworytów do wygrania Konferencji Wschodniej. Jak wielki potencjał drzemie w tej drużynie pokazały ostatnie playoffy. Jeśli chodzi o ich skład, to Panthers wyglądają naprawdę mocno. W tym spotkaniu nie zagra co prawda Aleksander Barkov, ale i bez niego ofensywa tej drużyny jest mocna.

Florida Panthers powinni mieć inicjatywę w tym meczu, spodziewam się nawet coś ok. 35-40 celnych strzałów w ich wykonaniu i według mnie da im to zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1162
irtyko 195,8K

irtyko

Użytkownik
W nocy nie ma co grać, następne mecze jutro wieczorem i ja tu atakuje
Anaheim - Los Angeles Kings
typ: Kempe strzeli
kurs: 2.80 fortuna

Kings rozbujali się ostatnio pod względem wygranych jak i bramkowo a zwłaszcza na wyjazdach, nie schodzą poniżej 3-4 bramek , podobnie wyniki wyglądają w tym roku z Anaheim wysoko bramkowe mecze i liczę na to że w tym meczu wpadną ze 3 bramki po stronie gości a jedną strzeli zadziorny Kempe , jak by był zakład na na 2 minutową karę dla niego to bym poszedł w taki zakład jak w dym ;p
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Washington Capitals - Edmonton Oilers
Typ: Connor McDavid strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna

Początek sezonu w wykonaniu Connora McDavida był niezbyt udany jeśli chodzi o jego zdobycze bramkowe, jednak teraz wreszcie wchodzi na swój poziom i udało mu się strzelić gola w trzech z ostatnich czterech spotkań. W ostatnim meczu z Florida Panthers udało mu się trafić nawet dwa razy. Według mnie Connor McDavid jest najlepszym hokeistą na świecie i jeśli ten gracz jest w formie, to naprawdę trudno jest go powstrzymać. Uważam, że po nieudanym starcie sezonu McDavid złapał formę i spodziewam się, że mocno zapoluje na kolejną bramkę.

Oprócz tego spróbuję też remisów w tych dwóch meczach:

Washington Capitals - Edmonton Oilers remis @4,20 Fortuna
Boston Bruins - Detroit Red Wings remis @4,40 Fortuna
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Boston - Detroit
Typ: David Pastrnak strzeli (z dogrywką)
@1.95 Fortuna

Detroit przyjeżdża na bardzo trudny dla siebie teren, z którego dawno już nie wrócili zwycięsko. Przed miesiącem Boston wygrał u siebie 4:1, w marcu 3:2, rok temu 5:1.. Boston wrócił właśnie z Florydy po bardzo cennym zwycięstwie i u siebie podejmuje niższego klasowo przeciwnika. To rokuje ku nadziejom na bramki, które w efekcie powinny im przynieść wygraną. Świadczą też o tym kursy na gospodarzy, które kształtują się w granicach 1.80. Myślę, że gospodarze pokuszą się o strzelenie kilku bramek, a autorem jednej z nich będzie najskuteczniejszy obecnie strzelec teamu, lepszy od Brada Marchanda, który ma na swoim koncie 12 goli w tym sezonie. Liczę, że czeski snajper dorzuci kolejne trafienie.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 195,8K

irtyko

Użytkownik
Anaheim - Los Angeles Kings
typ: Kempe strzeli
kurs: 2.80 fortuna

Kings rozbujali się ostatnio pod względem wygranych jak i bramkowo a zwłaszcza na wyjazdach, nie schodzą poniżej 3-4 bramek , podobnie wyniki wyglądają w tym roku z Anaheim wysoko bramkowe mecze i liczę na to że w tym meczu wpadną ze 3 bramki po stronie gości a jedną strzeli zadziorny Kempe , jak by był zakład na na 2 minutową karę dla niego to bym poszedł w taki zakład jak w dym ;p
Dziś kolejny mecz Kings , wczoraj ładnie pograli wynik 2-5 ale w śród strzelców zabrakło Kempe który zaliczył dwie asysty , za to ładnie pograł Fiala i Kopitar , dziś mecz z Montreal który na wyjazdach zawsze traci te dwie -trzy bramki a rozpędzeni Kings mogą ten wynik zawyżyć , więc dziś kontynuacja na Kempe i dorzucam Moore
Kings - Montreal wynik 4-0
typ1: strzeli Kempe
kurs: 2,55

typ2 : strzeli Trevor Moore

kurs: 3.20
dobry kurs na tego zawodnika

Kempe się zaciął , teraz kilka dni przerwy do kolejnego meczu , może wtedy coś strzeli hmm
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +697
Do góry Bottom