>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL by Piscatella

piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 11/2
San Jose Sharks - Washington Capitals

Capitals rozpoczynają trip po Kalifornii wizytą w San Jose, gdzie na przestrzeni ostatnich lat wiodło im sie beznadziejnie. Tamten impas udało im złamać przed rokiem, lecz bynajmniej nie było to zwycięstwo na tyle przekonujące, by na kolejną wizyte w SAP Center być już inaczej nastawionym. Gospodarze od trzech spotkań pozostają na własnej tafli bez wygranej i Capitals mogą być dla nich dogodnym rywalem. Pierwsze spotkanie sezonu wygrali Sharks po bardzo otwartym widowisku i beznadziejnej postawie defensorów gości, którzy od tamtego czasu poczynili dość widoczny postęp i sądze że dzisiaj zdecydowanie nie ujrzymy już takiej ilości bramek. Niemi i Holtby to bramkarze solidni i broniący na przyjemnych statach, także nie spodziewam sie otwartego meczu, gdyż podobnie jak ostatnio przyniosłoby by to najprawdopodobniej porażke gospodarzy. Sharks zagrają taktycznie i nie bedą za wszelką cene obstrzeliwać Holtbiego, co powinno im dać wygraną. Ja jednak w mojej ocenie biore tutaj opcje underową, która wygląda równie przekonywująco.
Typ: Under 5 (4:5 OT) ⛔ :zoltakartka:
Kurs: 2.50
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 12/2
Montreal Canadiens - Edmonton Oilers

Z racji &quot;tłustego czwartku&quot; w Polsce, ale również miejmy nadzieje na taflach NHL postanowiłem zapolować w dniu dzisiejszym na doga sezonu. Z racji tego kieruje swój wzrok w strone Bell Center w Montrealu, które będzie kolejnym przystankiem Oilers podczas ich tripu na wschodzie. Ośmiele sie rzucić teze, iż Oilers w tym sezonie upokorzyli sie już wystarczająco i teraz nadszedł czas na walke o honor i odbudowe zaufania u kibiców. Pierwsze kroki już w tym kierunku poczynili wygrywając w San Jose oraz w Newark. W ostatnim meczu napsuli sporo krwi wyspiarzom, jednakże w ostatecznym rozrachunku zostali zatrzymani przez Halaka. Dziś czeka na nich kolejny mocny rywal, który w tym sezonie już raz ich zlekceważył i wielce możliwe że zrobi to po raz kolejny. Habs, bo o nich mowa już dali sie ostatnio zaskoczyć przez Coyotes oraz Sabres, a należy odnotować że Oilers to zespół nastawiony bardziej ofensywnie w porównaniu do ostatnich dwóch zdobywców Montrealu. W bramce ujrzymy Fastha, dla którego jest to ostatni dzwonek by wziąść sie mocno w garść i wywalczyć kontrakt na przyszły sezon, a co za tym idzie pozostać w lidze, bo jak narazie doświadczony szwedzki netminder niczym nie zaimponował. Gospodarze z kolei przeciw Oilers wystawiają Tokarskiego. Ogólnie przyzwoity backup, ale również mający swoje za uszami. Goście już w tym sezonie pokonali dzisiejszego rywali i uważam że ich determinacja doprowadzi ich do kolejnego sukcesu w tym prestiżowym dla nich spotkaniu. Stawiam na Oilers.
Typ: Oilers OT (3:4 OT) ✅ Tłusty czwartek również w NHL :razz:
Kurs: 3.08
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 13/2
Dallas Stars - Florida Panthers

W poszukiwaniu kolejnego doga trafiłem w dzisiejszy piątek, trzynastego do Dallas w Teksasie. Tamtejsi Stars świeżo po powrocie z road tripu zmierzą sie z bedącą b2b po porażce w Minnesocie ekipą z Florydy. Pierwsze co rzuciło mi sie oczy to ogromna rozbieżność kursowa w starciu tych jakże zbliżonych do siebie poziomem zespołów. Rozumiem że Panthers są b2b i tak dalej, ale nie sądze by mieli być tutaj jakoś szczególnie zmęczeni. To ogółem młoda ekipa, w której weterani grają bardziej drugoplanowe role. Gospodarze to jak wiadomo bardzo słaba defensywa, co od razu można wywnioskować po słabiutkich statach ich bramkarza Lehtonena. Między innymi właśnie z tego powodu ściągnięto posiłki z Buffalo w osobie Jhonasa Enrotha. Goście między słupkami na dzisiejsze spotkanie awizowali Ala Montoye. Backup ekipy z Sunrise łapie na niezbyt zachwycających liczbach, ale o dziwo Panthers z nim na tyłach grają bardzo ofensywnie co też dziś może przynieść im spore korzyści w starciu z roznegliżowaną defensywą gospodarzy. Tak ogromna różnica kursów jest dla mnie sporym zaskoczeniem i bez wiekszego wachania pobieram gości, którzy w mojej ocenie nie są gorsi od faworyzowanych gospodarzy.
Typ: Panthers OT (2:0) ⛔
Kurs: 2.84
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 14/2
Detroit Red Wings - Winnipeg Jets

Wings po porażce w Pittsburghu wracają do Joe Louis Arena na spotkanie ze wzmocnionym zespołem z Manitoby. Jets przed kilkoma dnia dokonali wymiany z Sabres, na mocy której skład dzisiejszych gości zasilili Tyler Myers oraz Drew Stafford. W mojej ocenie ten ruch wpłynie korzystnie na poziom prezentowany przez zespół z Winnipeg, który mierzy w tym sezonie dość wysoko. Debiut nowych graczy wypadł niezbyt udanie porażką w Nashville, ale jestem pewien że dziś na tafli w Hockeytown bedą mieli wiecej do zaoferowania. W bramce gospodarzy ujrzymy dziś powracającego po absencji Howarda, który nie bronił od ponad miesiąca, także potrzeba mu przetarcia po takiej przerwie i przewiduje iż dziś nie będzie trudnym wyzwaniem dla gości. Po stronie Jets kolejną szanse otrzyma Hutchinson. Jest on tym, kto ma poprowadzić nowych Jetsów do playoffów i dziś po ostatnich słabszych występach spodziewam sie pełnej mobilizacji na trudnym terenie w Detroit. Nowe nabytki Myers i Stafford już dziś powinni znaleźć lepszą chemie z nowymi kolegami, aniżeli w Nashville. Red Wings z kolei po dobrej serii mogą złapać chwilowy dołek, co też goście powinni błyskotliwie tu wykorzystać. Celuje w gości.
Typ: Jets OT (4:5 SO) ✅
Kurs: 2.38
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 15/2
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers

Sabres na zakończenie homestandu po raz drugi w sezonie podejmą Flyers. W składzie gospodarzy zadebiutuje dziś nowy obrońca Bogosian, który tym samym zajmie miejsce wytransferowanego Myersa. Goście ostatnimi czasy mają spory problem z obsada bramki. Notorycznie kontuzjowany Mason i ciągle zawodzący Emery stopniowo pogrążają ekipie z miasta braterskiej miłości. Sabres mimo iż na papierze wyglądają znacznie gorzej w porównaniu do dzisiejszego rywala to śmiem wątpić by dali sie dziś totalnie zdominować. U siebie na tak niestabilną ekipe jak Flyers są w stanie wykrzesać z siebie maksimum możliwości. W bramce Neuvirth, który po odejściu Enrotha automatycznie awansuje do roli startera, co tylko powinno go zmobilizować do lepszych występów, gdyż ostatnie dziewięć jego startów nie przyniosło żadnej wygranej. Goście często są zaskakiwani przez rywali, także dziś Sabres mają spory element zaskoczenia po swojej stronie. Gospodarze są sporym dogiem, lecz w obliczu obecności dziurawego Emerego w bramce Flyers ich zwycięstwo jest tutaj bardzo realne. Proponuje Sabres.
Typ: Sabres OT (1:2) ⛔
Kurs: 2.59
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 16/2
Vancouver Canucks - Minnesota Wild

Wild po raz kolejny wyruszają do zachodniej Kanady, by odbyć tam trzy-meczowy road trip. Tym razem na pierwszy ogień zawitają do Rogers Arena w Vancouver, gdzie czekają na nich rządni rewanżu gospodarze. Canucks przed kilkoma dniami ulegli dzisiejszym rywalom w Minnesocie, a jeszcze wcześniej dali sie ograć również u siebie. Dziś upatruje szanse na złamanie szaleńczego pościgu gości za czołową ósemką zachodu. Między słupkami Wild wystąpi po raz kolejny Dubnyk. Niewątpliwie rozwiązanie aktualnych problemów z obsadą bramki, jednakże w mojej ocenie tylko tymczasowe. Dubnyk rozgrywa życiowy sezon i stąd ta jego świetna postawa. W ogólnym rozrachunku jest, był i będzie przeciętniakiem. Po stronie gospodarzy ujrzymy dziś dla odmiany Lacka. Szwedzi backup jest dostatecznym uzupełnieniem dla Millera i dziś w świetle jego nieobecności stanie przed szansą zatrzymania zwycięskiego marszu ekipy z St Paul. Gospodarze napewno nie są outseiderem, dlatego też nie rozumiem faworyzowania gości przed buki. Ich seria trwa już długo i najwyższy czas by sprowadzić ich na ziemie. Właśnie dziś w Kolumbii Brytyjskiej i tak też stawiam.
Typ: Canucks OT (3:2) ✅
Kurs: 2.04
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 17/2
Nashville Predators - San Jose Sharks

Sharks, po ostatnich niepowodzeniach na własnym lodzie zmierzają do Tennessee, by poprawić sobie nastroje i zdobyć tamtejszą twierdze. Predators w tym sezonie są najlepszym zespołem własnego lodowiska, co też czyni ich ogromnym faworytem każdego spotkania rozgrywanego przez nich w Bridgestone Arenie. Nie inaczej jest dzisiaj w starciu z Sharks, którzy dodatkowo w ostatnim czasie prezentowali sie bardzo kiepsko. Według mnie dziś pora na zwiekszenie obrotów w zespole gości, którzy słabo dysponowanego Niemiego zastapią dziś Stalockiem. Backup teamu z Kaliforni to właściwa osoba, do zaprowadzenia porządku w szeregach defensywnych, co też powinno przynieść rezultat w mniejszej ilości straconych bramek. Między słupkami u gospodarzy oczywiście nie kto inny jak Pekka Rinne. Główny kandydat do Veziny nie zwalnia tempa, ale i jemu od czasu do czasu zdarza sie puścić szmate. Patrząc na kursy, uważam iż goście są dziś w sporym stopniu lekceważeni, gdyż gospodarze po ostatniej wymianie z Leafs mają lekkie przemeblowanie w formacjach, co też powinno ich dziś wybić z uderzenia. Goście z Kalifornii mają duże szanse pójść śladami Ducks i również wywieźć z Nashville komplet. Stawiam na Sharks.
Typ: Sharks OT (5:1) ⛔ Sharks wpadli w dołek.
Kurs: 2.50
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 18/2
Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning

Ostatnim przystankiem Lightning w czasie wyprawy do Kalifornii będzie Honda Center w Anaheim. Poprzednio dzisiejsi goście wyrwali komplet w San Jose, oraz nieznacznie ulegli w Staples Center aktualnym mistrzom. Jak zapewne nie trudno można zauważyć to właśnie Sharks aktualnie prezentują sie najsłabiej z trojga kalifornijskich potentatów. Ducks to na ten moment inna bajka, i mimo ostatniej porażki z Capitals nie można ich tutaj w żadnym razie lekceważyć. W bramce stanie ten, któremu jak najbardziej można dziś zaufać, a więć utalentowany netminder John Gibson. Przed swoim debiutem w NHL miał okazje zaliczyć udany episod na arenie międzynarodowej, także w mojej ocenie jest juz w 100 % gotowy by przejąć role startera w obliczu urazu Andersena. Co do Lightning to musze przyznać iż mimo dość przekonującej wygranej w SAP Center spisują sie dosyć niemrawo. Głównie mam na myśli tutaj Bishopa wraz z całą formacją defensywną, która najzwyczajniej gra bardzo pasywnie, co też będzie dziś furtką dla gospodarzy, by zrewanżować sie za porażke sprzed niespełna dwóch tygodni. Bez zbędnych ceregieli kieruje sie w strone gospodarzy.
Typ: Ducks OT (1:4) ⛔ :zoltakartka:
Kurs: 1.84
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 19/2
Washington Capitals - Winnipeg Jets

Caps po powrocie z Kalifornii z międzylądowaniem w Pittsburghu wracają na swoje śmieci w Verizon Center, gdzie dzisiejszego wieczoru podejmą gości z Manitoby. Jets w ostatnim czasie zanotowali lekki dołek, który w mojej ocenie bym mógł być skutkiem gorszej postawy Hutchinsona miedzy słupkami. Lecz z kolei po przyjściu Myersa i Stafforda cały team notuje widoczny progres i jest na dobrej drodze by zagrać wkońcu w upragnionych playoffach. Szkoleniowiec Maurice w bramce na dzisiejsze spotkanie awizował Pavelca. Jaki jest poziom prezentowany przez Ondreja to raczej nie musze już tego przypominać, jednakże w każdym razie powinien on być na dziś lepszą opcją od wybitego z rytmu Hutchinsona. Po stronie gospodarzy rzecz jasna zobaczymy Holtbiego, który broni równo, ale przyczajeni Jets zapewne niemiło go dziś zaskoczą. Goście z ostatnimi roszadami w składzie stali sie zauważalnie lepszym zespołem, co dziś zobaczymy na tle stołecznej ekipy. Caps od niepamiętnych czasów są znani jako jezdzcy bez głów, czyli team grający byle do przodu, właściwie bez defensywy jako takiej. Jets mimo obecności Pavelca w bramce bedą dziś w dobrej sytuacji, aby pokazać swoje nowe oblicze i zdobyć Verizon Center. Celuje w Odrzutowce.
Typ: Jets OT (5:1) ⛔ Pavelec to był jednak zły pomysł.
Kurs: 2.44
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 20/2
St Louis Blues - Boston Bruins

Bruins powracający na tarczy z zachodniej Kanady zawitają dziś do Missouri, gdzie zmierzą sie z tamtejszymi Blues. Kryzys gościom daje sie co raz dotkliwiej we znaki, gdyż zawodzącego Raska zmieni dziś w bramce żółtodziób Subban. Czarnoskóry netminder zaliczy tym samym swój debiut na taflach NHL. W mojej osobistej ocenie debiut przypadł mu w delikatnie mówiąc w nie najlepszym momencie. Bruins przegrywający z ekipą pokroju Oilers to jak dotąd niespotykany widok i daje to do myślenia szczególnie, iż dziś goście zagrają na gorącym terenie w St Louis, gdzie miejscowy zespół jest jednym z najlepszych defensywnych kolektywów w lidze, jakże innym od bezgłowych Nafciarzy. Obrona Bruins wraz z liderem Zdeno Charą prezentuje sie tragicznie i na tafli w St Louis na pewno nie zobaczymy nagłego przebudzenia. Gospodarze mimo nieobecności Shattekirka nadal potrafią zagrać bardzo szczelnie na tyłach, wiec zatrzymanie dzisiejszych rywali będzie stosunkowo proste. Nieopierzony Subban zostanie podziurawiony, a jego team przeleje czare goryczy niepowodzeń ostatniego okresu. Bez cienie wątpliwości kieruje sie regulaminowo w gospodarzy.
Typ: Blues 60&#39; (5:1) ✅
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 21/2
Ottawa Senators - Florida Panthers

Ekipa z Sunrise kontynuuje trip po Kanadziei tym razem zawita do stolicy by zmierzyć sie z tamtejszymi Senatorami. Goście jak dotychczas w trakcie tego tripu ograli rozbitych Leafs oraz zdobyli cieżki teren w Montrealu. Tym razem w moim przekonaniu rywal również nie jest trudny, gdyż gospodarze drugi raz pod rząd zagrają z trzecim bramkarzem. Ten że ów Hammond zaliczył świetny debiut w prestiżowym zwycięstwie nad Canadiens. Dziś jednak emocje już niewątpliwie opadły i powróci do tego co prezentował wcześniej, a zatem postaci animowej bez większych szans na dłuższy angaż w lidze. Panthers z doświadczonym Luongo w bramce będą dziś napewno trudniejszym rywalem, niż bujający myślami w obłokach gracze z Montrealu. Goście mają jeszcze spore szanse na playoffy, co też udowodnili ostatnimi dwoma wygranymi. Dziś pora na trzeci akt i kolejny komplet nad borykającymi sie z problemami Senators.
Typ: Panthers OT (4:1) ⛔
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 22/2
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

Jackets kończą przydługawy road trip wizytą w MSG w Nowym Jorku. Będzie to dla nich trzecie spotkanie z Rangers w obecnej kampanii, a pierwsze na tafli w Nowym Jorku. Goście mimo braku Bobrowskiego w bramce bardzo pozytywnie w ostatnim czasie zaskakują. Udało im sie wygrać między innymi w Pittsburghu oraz Filadelfii. W te sukcesy najwiekszy wkład ma przeżywający swój najlepszy okres w karierze bramkarz McElhinney, który nabrał pewności i ku mojemu sporemu zaskoczeniu prowadzi swoją ekipe do kolejnych sukcesów. Dziś w MSG przed Jackets trudne zadanie, są b2b i wczoraj polegli na trudnym terenie w Montrealu, ale bodajże to właśnie Rangers mają teraz większy problem z obsadą bramki aniżeli ekipa z Ohio. Dyspozycja Talbota pozostawia sporo do życzenia i dopiero powrót Lundvista przywróci stabilizacje w szeregach gospodarzy. Tymczasem to goście bedą mieli dziś element zaskoczenia po swojej stronie. Na przodzie mają kim wystrzelić i zaskoczyć gospodarzy na całej linii. Są ogromnym dogiem, lecz w moim przekonaniu wartym spróbowania. Przewiduje zwyciestwo gości.
Typ: Jackets OT (4:3 SO) ⛔ Było blisko :;/:
Kurs: 3.01
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 23/2
Anaheim Ducks - Detroit Red Wings

Nie ukrywam, że od ponad miesiąca typuje jak początkujący i jestem tym nieco przybity. Dziś pod wgląd wybrałem biore spotkanie które odbędzie sie w Honda Center w Anaheim. Ducks powracający z wypadu do Alberty podejmą DRW. Goście tym samym rozpoczynają trip po zaskakująco słabej w tym sezonie Kalifornii. Przyglądałem sie grze obu ekip w trakcie ich ostatnich poczynań i należy tu zauwazyć, że gospodarze mimo dwóch dość przekonywujących zwycięstw na taflach w Albercie wcale sie nie poprawili od ostatnich porażek na własnym lodzie. Wings z kolei mimo otwartego spotkania w Dallas i aż sześciu straconych bramek zagrali niebywale skutecznie. Howard, który w Teksasie został podziurawiony dziś ma okazje, by sie zrehabilitować. Po stronie gospodarzy ujrzymy znów Gibsona. We wcześniejszej analizie twierdziłem, że jest już gotowy do gry na najwyższym poziomie i niestety sie myliłem. Młody netminder potrzebuje jeszcze sporo ogrania i przeciwko tak rutynowanej ekipie jak Wings przyjdzie mu po raz kolejny zapłacić frycowe. Goście z miejscowymi mają do wyrównania rachunki z pazdziernika, gdzie przez nieuwage sędziego przegrali tamten mecz w ostatniej minucie czasu regulaminowego. Dziś pora na rewanż, także stawiam na gości.
Typ: Red Wings OT (4:3 SO) ⛔ Jestem na dnie.
Kurs: 2.13
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 24/2
Minnesota Wild - Edmonton Oilers

Najwyższy czas odbić sie od dna i z dzisiejszej bogatej oferty najbardziej przypodobało mi sie spotkanie w St Paul w Minnesocie, gdzie miejscowi Wild po raz trzeci i ostatni w tym sezonie podejmą outseiderów z Edmonton. Faworyt tego spotkania jest z góry znany. Wild swoim defensywnym usposobieniem zdominowali dzisiejszych gości pod każdym niemalże względem. Dziś jednak są w trakcie homestandu i podejdą do spotkania z Oilers bardziej na luzie, przez co spodziewam sie otwartego widowiska, okraszonego sporą ilością bramek. Dubnyk mimo iż notuje życiowy sezon to jednak nadal swoje puszcza i twierdze że dziś co najmniej dwukrotnie byli koledzy go pokonają. Gospodarze są na misji i dziurawa jak sito formacja defensywna Oilers nie postawi im żadnego oporu. Goście ten sezon spisali na straty i ogólnie są słabym zespołem, jednakże na pewno nie można ich lekceważyć, gdyż nawet oni potrafią takie sytuacje wykorzystywać. To będzie wesoły hokej, w którym goście bedą chcieli napsuć troche krwi miejscowym i dlatego biore tu opcje overową.
Typ: Over 5,5 (1:2) ⛔
Kurs: 2.16
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 25/2
New Jersey Devils - Calgary Flames

Devils kontynuują owocny homestand i dniu dzisiejszym podejmą Flames. Goście wczoraj polegli w MSG i dziś w Prudencial są b2b. Po wczorajszym kilku okazałych interwencjach między słupkami kolejną szanse otrzyma Ramo i przeczuwam że dziś nie pójdzie mu już tak dobrze. Gospodarze złapali dobry rytm i przy pomocy własnej tafli ogrywają kolejne ekipy. W bramce Schneider, który przy mocno defensywnej grze swojej ekipy legitymuje sie dobry statami i spełnia powierzone mu przed sezonem zadania. &quot;Zbieranina emerytów&quot;, bo tak chyba najlepiej można określić gospodarzy potrafi ograć każdego średniaka, a takim bez cienia wątpliwości są dzisiejsi goście. Własne ściany pomagają im w dużym stopniu w zdobywaniu punktów, także dzisiejszej okazji również nie zaprzepaszczą i pewnie odprawią młody zespół z Alberty. Stawiam na Devils.
Typ: Devils OT (1:3) ⛔
Kurs: 1.81
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 26/2
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers

Pierwsze dwa miesiące nowego roku to dla mnie jedno wielkie pasmo niepowodzeń, jednakże nie ma sie co załamywać, gdyż lepsze dni wkońcu nadejdą. Dziś swój wzrok kierują do Toronto, gdzie Leafs po raz trzeci i ostatni zmierzą sie z Flyers. Przed dwoma miesiącami typowałem przeciw dzisiejszym gospodarzom, którzy to właśnie zakończyli swój dobry okres wygranych. Od tamtego czasu wygrali ledwie kilka spotkań i pogrzebali swoje szanse na udział w postseason. W dniu dzisiejszym Leafs grają już na luzie i bez większej presji, tak więc podejdą do starcia z Flyers z czystymi umysłami. Tu właśnie upatruje dużej szansy na ich wygraną, ponieważ goście jak wiadomo są średniakami w każdym calu. W ich bramce zobaczymy dziś Zeppa. Niemiecki weteran urodzony w Kanadzie mimo kilku udanych występów nie prezentuje wystarczającego poziomu, by na stałe zadomowić sie w NHL. Po stronie gospodarzy ujrzymy Berniera. Jego postawa w znacznym stopniu zależy od dyspozycji obronców. Ostatnio było z tym beznadziejnie, ale dziś do formacji wraca Phaneuf i oczekuje szczelniejszej gry. Goście są dziś do ogrania i Leafs powinni pokazać cały swój bardzo marnowany w ostatnim czasie potencjał, oraz lekko poprawić nastroje sfrustrowanych kibiców. Proponuje gospodarzy.
Typ: Leafs OT (3:2) ✅
Kurs: 1.86
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 27/2
Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks

Hawks po pewnej wygranej w Sunrise zawitają dziś do Tampy, na spotkanie z tą mocniejszą ekipą rodem z Florydy. Gospodarze po powrocie z tripu mieli kilka dni wolnych i dziś mogą być dość niemrawi w pojedynku z ekipą z Wietrznego miasta. Blackhawks mieli podczas niedawnego homestandu mieli kryzys, który wygląda na to że już zażegnali. Goście pod warunkiem że im sie chce, to są w stanie ograć każdego nawet b2b. Przeczuwam że tak właśnie będzie w Tampie, gdyż Hawks staną przed szansą zaliczenia sweepu sezonowego nad obiema ekipami z Florydy. W bramce ujrzymy nominalną trójke Darlinga, z którym Hawks na tyłach grają zaskakująco pewnie. Dziś przed nimi dosyć trudne zadanie, bo z przodu zabraknie Kane-a, ale mimo tego mają kim straszyć. Licze na podtrzymanie serii, którą zapoczątkowali zwycięstwami nad Panthers i tak też stawiam.
Typ: Blackhawks OT (4:0) ⛔ Moja niemoc nadal trwa.
Kurs: 2.40
Buk: Pinnacle
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 28/2
New York Islanders - Carolina Hurricanes

Na zakończenie kolejnego mizernego w moim wykonaniu miesiąca postanowiłem przyjrzeć sie potyczce dwóch ekip bedących b2b. Hurricanes złapali dobry okres pewnym zwycięstwem nad Flyers i dziś na Uniondale w mojej ocenie mocno zaskoczą faworyzowanych gospodarzy. Wszystkie trzy bezpośrednie pojedynki w tym sezonie zgarnęli co prawda Isles, ale tym razem szanse są bardziej wyrównane. W bramce gospodarzy Johnson. Bronił przed kilkunastoma dniami w Raleigh, gdzie udało mu sie bez wiekszych problemów poprowadzić swój team do wygranej. Backup miejscowych broni w kratke, także ostatni występ nie jest miarodajnym wyznacznikiem dla tego spotkania. Dziś to goście są na fali i w mojej ocenie zdobycie sweepu sezonowego będzie dla gospodarzy bardzo trudne. Ward broni co raz lepiej i powoli wydaje sie odnajdywać swój dawny pułap, przez co jestem skłonny stwierdzić że tym razem tak łatwo skóry nie sprzedają i co najmniej zgarną oczko za dogrywke.
Typ: Hurricanes +0.5 (3:5) ✅
Kurs: 2.01
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
NHL 1/3
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning

Panthers po wczorajszych męczarniach z Sabres podejmą dziś rywala &quot;zza miedzy&quot;. Goście są zdecydowanym faworytem tego spotkania i pokonywali dzisiejszych gospodarzy ostatnio za każdym razem, jednakże dziś upatruje szanse na złamanie tej passy. Młody team z Sunrise przed kilkoma dniami pozyskał do swych szeregów nowego mentora w osobie Jardy Jagra. Żywa legenda rodem z Kladna jest idealnym uzupełnieniem brakujących elementów w układance szkoleniowca Gallanta. Panthers na dzisiejsze derbowe starcie wystawiają między słupkami backupa Montoye. Bramkarz ten może i nie należy do najlepszych backupów, ale od czasu do czasu potrafi sie zmobilizować i interweniować na wysokim poziomie. W dniu dzisiejszym sytuacja bedzie tego wymagała, gdyż Lightning to niezwykle skuteczny zespół, opartych na błyskotliwych snajperach. Goście z Bishopem w bramce mogą zostać dziś niemiło zaskoczeni przez co raz bardziej dojrzale grających gospodarzy i na obiecujący początek nowego miesiąca postanowiłem zapolować tutaj na doga. Celuje w Panthers.
Typ: Panthers OT (4:3) ✅
Kurs: 2.61
Buk: Pinnacle
 
Do góry Bottom