>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NHL 2015/2016 Stanley Cup PO

Status
Zamknięty.
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej


Dziś w nocy o godzinie 02:00 Dallas Stars zmierzą się na własnym podwórku z ekipa St. Louis Blues.
H2h w regularze:

Na ostatnie 9 spotkań aż 8 razy góra była ekipa nutek, regular niema za dużo wspólnego z PO aczkolwiek 8:1 robi wrażenie. Dallas nie należy do ekipy która może szczycić się super defensywą. Dallas w regularze ma najwięcej zdobytych jak i straconych goli ze wszystkich drużyn w które są w PO, jest to ekipa która idzie w twardą wymianę gol za gol. Dziś troszkę intuicyjnie zagram, Blues niema presji jak to pisałem o Pingwinach wczoraj i zagrali bardzo ładny mecz i dużo nie brakowało aby go wygrać. Liczę że nutki dostosują się do ekipy gospodarzy i pójdą w wymianę goli. W ostatnim meczu fatalny mecz Tarasenko 0 goli 0 asyst i 2 strzały wgl go nie było widać dziś liczę że się zmotywuje i pociągnie troche grę aby się zrekompensować.

ST. Louis Blues OT @2 Betsafe 5/10⛔
Goście trafia w 1 tercji @1.86 Betsafe 3/10⛔
Over 5 goals @1.76 3/10 Betsafe ⛔
Jeśli chodzi o nutki musze ograniczyć typy boza często kieruję się sympatią do mojej drużyny



Dziś również ekipa San Jose Sharks na Sap Center podejmie ekipę Nashville Predators zacznę od tego iż jest to spora niespodzianka że się tu znaleźli. Z rekinami na pewno już nie wygrają serii ale &quot;nigdy nie mów nigdy&quot; Predators mocno zmęczone po serii z kaczkami a rekiny mieli praktycznie tydzień aby odpocząć są pełni sił i nabuzowani chęcią gry i dziś powinny spokojnie wygrać. Podejrzewam że NAshville o ile wgl się postawi to u siebie tutaj wyczuwam szybkie 2:0 i myślę że niema sensu pisać coś więcej o tym spotkaniu.

San Jose Sharks OT @1.64 Bet365 8/10 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Burns znowu zabija over punktowy, co to jest KOT! Nie dość, że zadzior to jeszcze zabijaka na tafli ???? po cichu liczę, że Rekiny też Drapieżców, wyrzucą za burtę co nie będzie to łatwym zadaniem...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Tampa OT (1,60) Unibet

✅ 4:1 ✅ Zgodnie z planem.

Pierwszy mecz w tej serii na korzyść Wyspiarzy i to dość pewnie. Jak widać i oni nie mają zamiaru nikomu odpuszczać. Co bardzo cieszy, byle by finały trwały jak najdłużej. Dzisiaj już drugie starcie na Florydzie. W pierwszym meczu jak wspomniałem Isles zapunktowali w bardzo ważnych momentach i dowieźli ten win do końca. Błyskawice, też mieli swoje sytuacje na wyrównanie ale widać jednak nie było tej precyzji. Stamkosa nie zobaczymy w finałach, ale ten kto go zastępuje ma u mnie ogromne brawa, za to co wyrabia na lodzie. K - u - c - h e - r - v ! Rosjanin który kapitalnie rozgrywa swoje mecze, jak i podczas sezonu tak i podczas finałów. Mnóstwo bramek w przewadze, jeszcze do tego sporo asyst. Czego chcieć więcej. Jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o ekipę Tampy i players. Dzisiaj sam Kucherov, powiedział na konferencji, żeby wygrać dzisiaj trzeba ostro i ciężko pracować, bo i Wyspiarze mają zawodników którzy mogą zrobić różnicę. Nie mogą pomóc nam tylko ściany, ale i MY sami musimy się postawić tak, aby w delegacji na mecz 3 w Nowym Jorku był remis w serii. Dlatego i ja mam zamiar zaufać tutaj Nikicie, który wie co mówi a co najważniejsze, każdą myśl zamienia na czyn. Wyspiarze zrobili ogromny postęp, w pierwszym meczu ale nie można ich skreślać pod żadnym pozorem, ale jestem pewny po cichu że takiego meczu jak ostatnio nie powtórzą. Liczę, na postawienie się Tampy i przede wszystkim konsekwencje w grze. Gram Tampę! ~ :hokej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej


Kolega wyżej napisał już trochę o tym meczu, ze wszystkim się zgadzam się ale dziwie się czemu nie dodał nic o Bishopie, fatalny mecz bodajże 2 lub 3 słabiutkie bramki wpuszczone i usiadł na ławkę a wiadomo ile on znaczy dla drużyny, nie sądzę aby powtórzył ten wyczyn bo jest on w bardzo dobrej formie i ten mecz to był lekki kryzys. Tampa dziś po prostu musi wygrać bo inaczej podpiszę na siebie wyrok, G1 wyglądało tak że wyspiarze usiedli na błyskawicach i już jakoś nie potrafili z tego wyjść, liczę wręcz jestem przekonany ze Tampa dziś od samego początku narzuci swoje tempo gry i będzie chciała przez cały mecz trzymać rękę na pulsie, nie wydaję mi się aby Islanders odpuściło mecz aczkolwiek nie mają już aż takiego ciśnienia bo już zrobili swoją robotę. Albo bal albo płacz:

Tampa OT @1.62 Bet365 10/10 ✅✅
Over 4.5 @1.70 Rivalo 10/10
✅✅
Kucherov over 0.5pkt @1.50 Betsafe 10/10
⛔⛔ szkoda miał okazje szczególnie ostatni strzał poprzeczka słupek i w pole ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins


Starcie numer dwa pomiedzy Caps i Pens na tafli w Verizon Center. Cóż po tym jak Penguins odprawili względnie łatwo Rangers trzeba jasno stwierdzić, że ta ekipa przeszła niewiarygodną metamorfoze. To już nie ci sami ofensywni jeźdźcy co ostatnimi laty i na prawde trzeba sie z nimi liczyć. W bramce solidnie broni żółtodziób Murray i jestem przekonany że swoją postawą daje wiecej niż dawałby Fleury. Gospodarzom powoli zaczyna brakować paliwa po bardzo udanym sezonie regularnym i pierwsze oznaki mieliśmy już pod koniec serii z Flyers. Tutaj powinno być im jeszcze trudniej i uważam że nowe otwarcie w Pittsburghu pod wodzą Sulliwana nabierze nowego znaczenia i na game 3 wrócą z cennym łupem na tafli rywala. Stawiam na Pens.

Penguins OT 2,05 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Korci pograć na noc powyżej 61,5 SOG w Stolicy, ale jednak ta linia mnie trochę zniechęca bo może być tak że Pingwiny zrobią na spokojnie 30, a Caps, już trochę zmęczeni tymi finałami mogą nawet nie mieć 30tu... też uważam że dzisiaj będzie remis w serii w Stolicy. Już w pierwszym meczu, było widać mimo straconej bramce przez Pens, zdołali odwrócić szybko losy tego spotkania. Dogrywka wiadomo loteria dla każdego, dzisiaj Piitsss zrobią co mogą aby wygrać. Samo h2h też mówi samo za siebie... Jakieś sugestie odnośnie SOG :?:
 
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej
Korci pograć na noc powyżej 61,5 SOG w Stolicy, ale jednak ta linia mnie trochę zniechęca bo może być tak że Pingwiny zrobią na spokojnie 30, a Caps, już trochę zmęczeni tymi finałami mogą nawet nie mieć 30tu... też uważam że dzisiaj będzie remis w serii w Stolicy. Już w pierwszym meczu, było widać mimo straconej bramce przez Pens, zdołali odwrócić szybko losy tego spotkania. Dogrywka wiadomo loteria dla każdego, dzisiaj Piitsss zrobią co mogą aby wygrać. Samo h2h też mówi samo za siebie... Jakieś sugestie odnośnie SOG :?:
Ostatni mecz 80SOG pewnie tego nie powtórzą ale linia jak najbardziej ok Pingwiny na pewno troche tych strzałów oddadzą ale czy Capitals nie odwali, mimo wszystko nawet jak przegrają co raczej się zapowiada bo Pingwiny naprawdę wyglądają dobrze to tez cos tam postrzelają imo Pingwiny 35-40 Capitals 25-30 ale to tylko moje przeczucie aczkolwiek linia powinna wejść ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pamiętaj że na Unibecie dogrywka w SOG nie jest wliczana dlatego nie mam coś przekonania, do tego że ona zostanie pokryta, lecz sądzę że dzisiaj Pens też wyrównają stan serii jak to zrobiła Tampa!
 
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej
Pamiętaj że na Unibecie dogrywka w SOG nie jest wliczana dlatego nie mam coś przekonania, do tego że ona zostanie pokryta, lecz sądzę że dzisiaj Pens też wyrównają stan serii jak to zrobiła Tampa!
Tampa to akurat pewniejsza sprawa grali u siebie po prostu musieli to wygrać do tego to co pisałem Bishop wpuścił 2-3 &quot;brzydkie&quot; bramki a Pingwiny to takie 45-55~ ale widać w nich potencjał i szczerze mówiąc żeby kapitanowie nie doszli do finału to właśnie w tej serii bo półfinał będzie łatwiejszy a wracając do SOG Pitt nacisną pewnie od początku bo mają niedosyt po ostatnim spotkaniu gospodarze chcąc nie chcąc tez będą musieli odpowiedzieć a obie ekipy potrafią strzelać więc jeśli jedna drużyna osłabnie to druga nadrobi ich strzały imo 80% ze to wejdzie.
 
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej


Dziś w nocy na Sap Center ekipa San Jose Sharks zmierzy się z Nashville Predators. Podobnie jak w G1 dziś będzie łatwe zwycięstwo rekinów goście nie mają czego szukać na ich tafli dopiero u siebie mogą coś zdziałać aczkolwiek obstawiam że ta seria zakończy się 4-0 4-1. Mecz nie najgorszy ale później rekiny się odpaliły i wyszło jak wyszło dziś podejrzewam że gospodarze od początku zaczną szturm na bramkę rywali. Należy zabrać pod uwagę fakt że z każdym meczem mają oni przewagę w postaci sił Predatorsi od razu po ciężkiej serii przyjechali do rekinów, którzy mieli aż tydzień przerwy po poprzedniej. Podsumowując rekiny na swojej tafli nie do ogrania dla Predators a później na własnym terenie mogą opaść z sił. Znowu mało napisane na temat tego meczu aczkolwiek ja tu widzę łatwy win rekinów i niema się co rozpisywać.

Sharks OT @1.60 Bet365 10/10 3:2
Over 5 goals @1.95 Bet365 5/10 Zwrot
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
San Jose Sharks - Nashville Predators
Powyżej 58,5 SOG (1,80) Unibet

25 +39 = 64 SOG :!: ✅ ✅ ✅

Już dzisiejszej nocy Polskiego czasu a dokładnie o 2, mecz drugi II fazy finałów pomiędzy Rekinami, a Preds. Jeszcze jakiś czas temu nazywałem Rekinami bestiami na wyjazdach, ale to także ogromny potencjał na swoim terenie, mający to do siebie że potrafią wykorzystywać najmniejsze słabości swoich rywali. Kapitalne rozgrywki rozgrywa Brent Burns. Nie dość że gra zawsze najwięcej minut, to i to jak gra budzi wielki podziw i szacunek. Zadzior, ale genialnie wykorzystujący błędy rywali, a także zawodnik który nie pozwoli sobie pluć w twarz. Samo to, że jest jednym z najlepszych defensorów na świecie, z pewnością ma ochotę na Puchar Stanleya. Nie będzie to łatwe zadanie, bo Preds też mają u siebie kilku zawodników którzy grają na prawdę ciekawe zawody. Nie mam tu faworyta, sercem jestem za Sharks, ale rozum podpowiada mi że zobaczymy remis, w tej serii. Nie miej jednak idę w stronę strzałów, bo Rekiny tak samo jak i Drapieżce słyną z tego, że jak tylko mają okazję do bombardują na bramkę. Liczę, także od pierwszych minut, walkę i zawziętość obu ekip co dzięki temu będziemy mogli zobaczyć sporo ciekawych naszpikowanych akcji. Sam Burns, potrafi oddać w jednym meczu 8SOG! W obozie Preds, jest Neal, który też piękne cyferki robi, nie wspominając już o Josim. Cóż, liczę na zrzucanie &#39;bomb w postaci Shots&#39;, na goalies i dobre spotkanie. Niech wygra lepszy, a strzałów będzie minimum 59! :hokej: :hokej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
San Jose Sharks - Nashville Predators
Predators OT 2.45 Bet365
⛔

Wg mnie to wcale nie będzie taki łatwy mecz dla Rekinów. Preds zaskoczyli samą obecnością w tej fazie pucharu,myślę że wszyscy spodziewaliśmy się tutaj Ducks,ale do rzeczy. Preds 3 mecze wygrali na wyjazdach,w tym decydujący, co daje do myślenia. Rekiny zaś w regularnym nie byli czołową ekipą jeśli chodzi o granie u siebie. Ostatnio są w świetnej formie,w pierwszym meczu wysoko ograli Predators,jednak Preds nie grali źle w tym meczu, za dużo kar które skutkowały stratą bramek.Dzisiaj bardzo ważny mecz dla obydwu drużyn,ale coś mi mówi że Preds zdołają dzisiaj doprowadzić do remisu w serii,w przypadku porażki ich szansę zdecydowanie zmaleją.Forma Rekinów i możliwe zmęczenie Predators wskazują na Rekiny,ale idę za przeczuciem i stawiam na Predators !

Pozdrawiam
 
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej


Dziś w nocy o godzinie 02:00 na CONSOL Energy Center ekipa Pittsburgh Penguins zmierzy się z Washington Capitals. Wynik serii to 1-1, Pingwinom udało się wygrać na tafli rywala i zaczyna robić się niebezpiecznie. Po serii z Rangersami naprawdę gospodarze przykuli moją uwagę i uważam że mogą wygrać tą serie, ekipa ofensywna ale też radzi sobie w defensywie a do tego Murray. Pingwiny są w dobrej sytuacji i zrobią wszystko aby wygrać te 2 mecze u siebie bo to ich znacznie przybliży do przejścia dalej. Drużyna gości niema co tu dużo pisać po prostu Top1 aczkolwiek chyba za bardzo podjarali się w regularze i teraz mają kłopoty. Jak na taką drużynę to ciężka seria z Flyers, niby 4-2 co i tak te 2 zwycięstwa za dużo. Podsumowując Pingwiny ambitne bardzo dobrze wyglądają super ofensywa a Capitals moim zdaniem powoli brakuje paliwa po regularze.

Pingwiny OT @1.70 Rivalo 8/10 (3:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nashville Predators - San Jose Sharks
Preds OT (1,85) Unibet

✅ 4:1 ✅

Revenge game! Tylko tym razem na niewygodnej tafli dla wszystkich przyjezdnych. Preds ostatni mecz przegrali zaledwie 3:2, ale sam mecz grali całkiem ciekawe zawody. Nie spoczywali na laurach, nie było chaosu, ani chimerycznej gry w ich wykonaniu. Zabrakło skuteczności przede wszystkim. Można przegrać mecz, będąc lepszą drużyną na tafli? Owszem można. Preds, cały mecz bombardowali bramkę Sharks. Mnożyli te strzały na potęgę ale trochę defensywa kulała i o to są efekty. W pewnym momencie zauważyłem u Rekinów już zmęczenie w tym meczu, ataki bez polotu, bez pomysłu. Myśleli o jak najszybszym końcu meczu i dociągnięciu końca tego spotkania. Kto wie, jakby się zakończyło gdyby był remis w meczu, to wtedy wydaję mi się że to właśnie ekipa z Nashville wyszła by górą. Weber coś zgasł, ale i on w każdej chwili może uderzyć z niebieskiej. Josi, co prawda 2 punkty ostatnio zrobił, ale ten drugi był tylko zwyczajnym fartem. Trochę też na początku się gotował, karę wyłapał, a to uderzał obok słupka. Dzisiaj już nie wolno sobie pozwolić na porażkę. H2h na korzyść Preds. Co też jest kolejnym dla mnie czynnikiem stawiania. Nie zawsze historie lubią się powtarzać, ale kiedy zacząć odrabiać straty jak nie na swoim terenie? Forsberg, też trochę zaniżył noty jak jeszcze w sezonie potrafił ubijać gole seriami. Smith, natomiast chyba ponad wszystkich jako najbardziej aktywny player w obozie Preds. Sporo SOG, do tego widać że krążek go szuka. Nie lubię zwykle grać przeciwko Burnsowi, ale jeśli chodzi o &#39;biznesowe sprawy, nie wolno patrzeć na sentymenty&#39; ;) GO PREDS :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej


Dziś w nocy o godzinie 03:30 na Scottrade Center ekipa St. Louis Blues zmierzy się z Dallas Stars. Wynik serii to 1:1 gdzie po zwycięstwie w delegacji nutki doprowadziły do remisu. Jest to drużyna bardzo mądra, która gra taktycznie nie leci na żywioł do przodu. Można powiedzieć że ekipa defensywna w regularze jedna z kilku ekip która traciła najmniej bramek ale czego się dziwić z taką defensywą i Elliotem między słupkami, z drugiej strony naprawdę groźna w ofensywie mimo iż Tarasenko ostatnio bez formy ale liczę że w końcu się przełamię na własnej tafli. Dallas moim zdaniem gra bardziej spontanicznie, wiadomo każda drużyna ma jakąś taktykę na mecz aczkolwiek Dallas gra bardzo ofensywnie zapominając trochę o obronie co świadczy najwięcej strzelonych jak i straconych bramek w regularze. Tak jak pisałem nutki to bardzo mądra drużyna i pewnie mają już dość ciekawy pomysł na ekipę przyjezdnych, wygrali w delegacji to czemu nie u siebie? Moim skromnym zdaniem jak i małym życzeniem jest final Pingwiny v Nutki co jest dość możliwe.

ST. Louis Blues OT @1.74 Bet365 10/10 (6:1) Pisałem iż liczę na to że Tarasenko się przełamie, 1gol 2asysty i 8 SOG witamy na pokładzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1 60&quot; @ 2,40​
fuks i jeszcze raz fuks bramka na 50 sek przed końcem na dogrywke...???? mam nadzieję że chłopaki sie nie podlamia i awansują bo są lepsi, tylko ten bishop...
Patrząc po typach na forumku mało osób dzisiaj wierzy w ekipę z Nowego Jorku. Poprzednie spotkanie które skończyło się wynikiem 4:1 dla gospodarzy z Tampy, może świadczyć, że zwycięstwo przyszło łatwo szybko i przyjemnie. Nic bardziej mylnego. Słabszy mecz Greissa zdecydował, bo chłopaki naprawdę się starali szli na równo we wznowieniach i mieli swoje szanse.
Isles pokazali, że w tym sezonie mogą zajść daleko bo drużyna stanowi jedność. Brakuje tylko jeszcze czegoś? Zdecydowania? Strome twierdzi, że twardszej, ostrzejszej gry. Trener sądzi chyba podobnie bo dzisiaj asystenta 2 bramek w pierwszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy. Wraca do gry Bailey. Dobra wiadomość dla ekipy z Nowego Jorku bo skrzydłowy w tym sezonie ma 32 oczka i przyda się zdecydowanie na spotkanie z błyskawicami. Wyspiarze mają naprawdę wyrównany skład, w przeciwieństwie do Lightning których gra opiera się moim zdaniem głównie na Bishopie i Stamkosie no i czasem Kucherovie. Na słabe skrzydełka jeszcze to wystarczyło choć i tam dwoił się i troił Bishop. Z takim rywalem jak Isles to nie przejdzie. Stamkos ciągle nie gra po operacji a samym Bishopem ciężko będzie wygrać mecz. Greiss wobec kontuzji Halaka gra świetnie więc chłopaki z Tavaresem na czele mogą się skupić na strzelaniu goli.
Kluczem dzisiaj będzie przełamanie Bishopa co udało się w pierwszym meczu. Jak chłopak wpadnie w szał bronienia to ciężko coś wepchnąć do bramki. No i nie danie się zdominować w 3 tercji. W ostatnich 2 meczach Isles nie istnieli w ostatniej tercji. 29-8 w strzałach dla Lightnings. Wydaję mi się, że chłopaki wyciągną wnioski i dzisiaj dadzą pokaz dobrej, skutecznej gry zakończonej zwycięstwem. Dobrym wyjściem jest zagranie na over 1,5 power play goal (spodziewam się ostrej gry więc i sporo kar) i over 0,5 pkt Leddy (niestety w bet365 takich zakładów ni ma )który jest niezwykle aktywny na niebieskiej. Walka!
Leddy over 0,5 pkt ✅
Power play over 1,5 pkt ✅
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Penguins - Capitals​



Bójka w meczu : TAK @ 5 betsafe⛔


Mecz za 5 minut, Sestito w składzie a to typowy enforcer,skoro Pingiwny go wystawiają to trzeba próbować po takim kursie.Nie mam czasu na dalsze wywody,za grosze warto spróbować
 
verno 579,9K

verno

Znawca - Hokej
St.Louis Blues vs Dallas Stars
St.Louis Blues OT @1.68 Bet365 10/10

Dziś w nocy o godzinie 02:00 na Scottrade Center ekipa St. Louis Blues zmierzy się z Dallas Stars. Wynik serii to 2:1 gdzie po pięknej wygranej nutek 6:1 wyszli na prowadzenie.W G4 widzę również zwycięstwo gospodarzy, korzy świetnie sobie radzą na własnej tafli, Tarasenko po słabych 2 meczach nareszcie się przebudził 1gol 2 asysty i 8SOG takiego Rosjanina chcemy oglądać Elliot między słupkami też wyczynia cuda piękna obrona w 2 tercji cały czas ją pamiętam ale to nie znaczy że tylko na nich opieramy grę, przede wszystkim na taktyce, którą nutki świetnie wykonują, dobra defensywa i skuteczna ofensywa to klucz do zwycięstwa, faktem jest że Dallas średni mecz i popełniali trochę błędów aczkolwiek je też trzeba umieć wykorzystać a nutki zrobiły to doskonale, mimo wszystko dziś widzę wygraną gospodarzy i nawet myślę że seria się skończy 4-1. Sądzę że Blues wystąpią w finale i trzymam kciuki aby tak się stało bo zasługują na to.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Niedawno o Preds pisałem tak. ▶
Dzisiaj już nie wolno sobie pozwolić na porażkę. H2h na korzyść Preds. Co też jest kolejnym dla mnie czynnikiem stawiania. Nie zawsze historie lubią się powtarzać, ale kiedy zacząć odrabiać straty jak nie na swoim terenie? Forsberg, też trochę zaniżył noty jak jeszcze w sezonie potrafił ubijać gole seriami. Smith, natomiast chyba ponad wszystkich jako najbardziej aktywny player w obozie Preds. Sporo SOG, do tego widać że krążek go szuka.
Dzisiaj idę także w tym kierunku. Dlaczego? Sprawa dla mnie prosta, ale dla zawodników bardziej trudniejsza do wykonania, ale wierzę że się uda, bo w ostatnim meczu już było widoczne, jak potrafią dobić rywala, na kawałki. Mimo pierwszej straconej bramki nie poddali się i zagrali na prawdę kapitalny mecz na swoją korzyść. Ale to jest dopiero połowa sukcesu. Najważniejszy mecz w zasadzie, mają dzisiaj żeby wyrównać serie i nie móc bronić się przed spadkiem, w meczu który będzie w San Jose. Bo jeśli dzisiaj Rekiny wygrają, to mają na prawdę już klucz w 90% do sukcesu wypełniony, awansem do kolejnej fazy. No ale tak jak napisałem, ja uważam że Preds znowu się postawią i będą grali tak jak do czego mnie przyzwyczajali. Czyli uśpienie rywala i w najmniej oczekiwanym momencie atakować. Wiadome jest to, że siłą rażenia w obozie Preds, jest defensywa - Josi, Weber ale i od nich też wymaga się znacznie więcej. Mimo, że ostatnio ten drugi nawet zanotował gola. Josi, jeszcze bez bramki na tych finałach, z chęcią by coś upolował. Rekiny trochę też czują w nogach te finały i mogą też już marzyć o wakacjach, no ale jeszcze do tego kawał drogi. Bo i oni też chcą wygrać tę serie! Nie miej jednak zaufam znowu Drapieżcom, bo na prawdę bardzo ale to bardzo się zdziwię jeśli Rekiny dziś wygrają... ;)

Nashville Predators - San Jose Sharks
Preds OT (1,97) :!: :!: :!: Betsson

✅ 4:3 OT ✅ ✅ amazing match!
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom