>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 2015/2016 Stanley Cup PO

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Dallas Stars


Stars zostali zaskoczeni w trzecim starciu przez gospodarzy, jednakże byli o włos od doprowadzenia do dogrywki. Ta wygrana przyszła ekipie Torchettiego z trudem i widać wyraźnie że gra sie im cieżko nawet na swoim lodzie. Na czwarta odsłone tej serii przewiduje nieco inny scenariusz. Ruff na pewno wyciągnął wnioski i bedzie chciał w wrócić do Dallas ze stanem 3:1 i w bramce Lehtonena zastępuje lepiej ograny w playoffach Niemi. Ta rotacja w mojej ocenie powinna wystarczyć, by w tym spotkaniu przechylić szale na swoją strone. Wild są u siebie zawsze grozni, ale mają braki o których pisałem poprzednio i na warunki PO są ciężkie do wyeliminowania. Sprobuje gości.

Stars OT 1,88 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej
Tampa Bay Lightning vs Detroit Red Wings

G1 bardziej na rozpoznanie ale mimo wszystko Błyskawice trzymały grę w G2 już pewne zwycięstwo ogólnie przewidywane 2:0 u siebie. Delegacje, G3 nie oglądałem meczu wiec ciężko mowić poprostu porażka w G4 Tampa dobry mecz i wysoka skuteczność jeśli chodzi o grę w przewadze bo aż 3 bramki. Osobiście przed PO zagrałem serie Tampy i szczerze mówiąc spodziewałem się nawet 4:0, nie oszukujmy się Skrzydełka ledwo co się dostał i nie powalają swoją grą.Nie wyobrażam sobie aby dziś Błyskawice na swojej tafli przegrali może jakoś nie zachęciłem do tego typu lecz tutaj poprostu niema o czym pisać Tampa będzie dziś chciała skończyć tą serie.

Tampa OT 1.66 bet365
✅✅ Bishop dziekuje &lt;3 to co robili zawodnicy momentami szkoda gadac oddawanie krążka itd ale Bishop uratowal ten mecz chyba 4 lub 5 sam na sam wybronione plus pare innych groznych akcji!
 
pinturicchio 70

pinturicchio

Użytkownik
Tampa Bay Lightning vs Detroit Red Wings

G1 bardziej na rozpoznanie ale mimo wszystko Błyskawice trzymały grę w G2 już pewne zwycięstwo ogólnie przewidywane 2:0 u siebie. Delegacje, G3 nie oglądałem meczu wiec ciężko mowić poprostu porażka w G4 Tampa dobry mecz i wysoka skuteczność jeśli chodzi o grę w przewadze bo aż 3 bramki. Osobiście przed PO zagrałem serie Tampy i szczerze mówiąc spodziewałem się nawet 4:0, nie oszukujmy się Skrzydełka ledwo co się dostał i nie powalają swoją grą.Nie wyobrażam sobie aby dziś Błyskawice na swojej tafli przegrali może jakoś nie zachęciłem do tego typu lecz tutaj poprostu niema o czym pisać Tampa będzie dziś chciała skończyć tą serie.

Tampa OT 1.66 bet365
✅✅ Bishop dziekuje &lt;3 to co robili zawodnicy momentami szkoda gadac oddawanie krążka itd ale Bishop uratowal ten mecz chyba 4 lub 5 sam na sam wybronione plus pare innych groznych akcji!
Więcej szczęścia niż rozumu ;)
Po takim kursie nie warto było ruszać, ale gratulację za nosa i skuteczność.
Faktycznie to co Bishop wyczyniał w bramce to &#39;chapeau bas&#39;. Skrzydełka mają czego żałować, byli dzisiaj lepszym zespołem, ale wygrywa ten kto wbije więcej bramek. Tampie się to udało (bardzo szczęśliwie, po błędzie Mrazka) i to oni są w następnej rundzie. Szkoda bo liczyłem na 6-7 spotkań, ale gratuluję przeciwnikowi i powodzenia dalej.

Let&#39;s go Red Wings! ????
 
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej
Washington Capitals vs Philadelphia Flyers

Dziś pod lupę biorę G5 Kapitanów, moim zdaniem seria dziś się skończy lecz kurs jest raczej nie warty gry. Postanowiłem troszkę zaszaleć lecz to nie znaczy że jakiś kosmiczny typ.W regularze Kapitani mieli 21 bójek a Flyers 26 tak jak pisałem najprawdopodobniej będzie to ostatnia gra w serii więc emocje powinny dopisać. Warto dodać iż w G1 doszło do bójki pomiędzy Wayne Simmonds&#39;em a Tomem Wilsonem, szczerze mówiąc liczę dziś na Wayn&#39;a jest on najlepszym &quot;bójkowiczem&quot; w swoim zespole oraz jak wiadomo jest on znany z chamskich i brudnych zachowań a przy wyniku serii oraz podejrzewam że KApitani będą prowadzili mecz emocje mogą ponieść i pięści pójdą w ruch.

Bójka w meczu: TAK @4 Betsafe. Nie oszukujmy się nie jest to jakiś pewniak, typ oceniam na jakieś 40-50% aczkolwiek po takim kursie za średnią stawkę warto spróbować ✅✅✅✅ hahaha bójka po 10 sekundach IZI MONEJ $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Powyżej 4,5 bramek (1,75) Unibet

Skuteczność podczas PP obu ekip imponująca ???? ⛔

Ciężko się przestawić, jak się ostatnio było na innej obcej ziemi... ale cóż, wracamy do gry. Dzisiaj widzę jednak minimum 5 bramek, w stolicy USA, z racji tego że Stołeczni po ostatniej porażce mają niedosyt i będą dzisiaj za wszelką cenę chcieli zakończyć już 1 rundę, z Lotnikami. Nie widzę innego rezultatu, jak od początku pierwszej tercji, ujrzymy jakąś bramkę. Flyers, rozczarowali w tych finałach, trzeba przyznać że kiedy starali się o posadę do finałów, to grali na prawdę solidnie, teraz wiadomo Caps to już wysoka poprzeczka, ale można by było odrobinę powalczyć. Nie miej jednak ich czas się już skończył i specjalnie nie liczę, żeby oni dzisiaj mogli namieszać. Shenn słabiutko, Giroux poniżej oczekiwań, ogólnie mizernie to wygląda. Ale i dziś swoje szanse też będą mieli, ale i na bramkę też bo ich jak najbardziej stać. Capitals, nie są defensywą z żelaza, którą nie da się przejść. Ovi i spółka dzisiaj kończą serwie, a afekcie gromiąc rywala... a jak nie gromiąc, to chociaż te 5 bramek dzisiaj na spokojnie zobaczymy. :hokej: :hokej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej
Dallas Stars vs Minnesota Wild

W tym meczu również widzę koniec serii dla Dallas aczkolwiek jak w typie wyżej, niema sensu grać po takim kursie. Dziś atakuję w Jamie Benn&#39;a 26-latek w dobrym gazie w tych PO 2 bramki i 4 asysty, w G1 i G2 u siebie strzelił lecz w G3 i G4 nie. W regularze strzelił 41 bramek z tego 29 na własnej tafli a 12 w delegacji więc widać że u siebie czuje się o wiele lepiej.Warto zwrócić uwagę że Minnesota w meczach z Dallas(PO)dostała 17 kar a chciałbym dodać iż Jamie w regularze na te 41 bramek strzelił aż 17 w Power Play&#39;u także można go nazwać małym egzekutorem. Tak jak pisałem od 2 meczy nie strzelił bramki więc dziś pewnie będzie mieć ochotę coś ustrzelić i jednocześnie zakończyć serie.

Jamie Benn zdobycie gola: Tak @2.50 Betsafe
✅✅ Znowu siedzi, mam nadzieje ze ktoś skorzystał bo kursik mily, szczególnie w typie wyżej na bójke @4 ;]
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pitsburgh Penguins - New York Rangers
Niewątpliwe czekają nas dzisiaj dwa starcia, o których los dwóch ekip może zadecydować o kolejnej fazie. Pierwsze starcie, to mecz w Pensylwanii gdzie Pingwiny zmierzą się ze Strażnikami. Osobiście byłem na jednym meczu, tych elit i trzeba jednak śmiało powiedzieć, że Pingwiny wreszcie radzą sobie z rywalami. Śmiało atakują na bramkę i do tego cały zespół solidnie pracuję na dobry wynik w meczu. W przewadze, także ogromna poprawa dużo bramek i mnóstwo strzałów z niebieskiej, co też cieszy. To że wygrywają mecze, to nie tylko zasługa zawodników z ofensywy czy defensywy, ale i jedna z największych zasług jest to postawa bramkarza Murray&#39;a. Gość, nie dawno zadebiutował w finałach, a już takie cyferki wykręca. Można bić brawa na stojąco, dla tego młodego gościa. 48SOG wybronionych strzałów na sam początek, robi piorunujące wrażenie. W ostatnim meczu nie było zawodnika, który mógłby go pokonać! Był murem nie do przebicia i dzisiaj też go zobaczymy miedzy słupkami. Strażnicy żeby grać dalej i mieć cień szansy dzisiaj muszą wygrać. Też w swoim rosterze mają sporo grajków co potrafią grać i strzelać a także wygrywać mimo że za nimi nie przepadam to Pitsss muszą jasno zasygnalizować od początku spotkania, że nie będą się bronić. Letang, ze Stalbergiem dzisiaj mogą nawet rzucić rękawice, bo i w ostatnich meczach między nimi iskrzyło zdrowo. Ale i on mimo niskiego wzrostu nie daje sobie w czachę dmuchać! ;) Nie wierzę w podobny scenariusz jak to było ostatnio gdzie 5-0 wygrały Pingwiny, ale wierzę że tu zobaczymy świetny mecz, obfitujący także w gole. Dlatego mój ruch to over bramkowy.
Buki faworyzują Pitsss ale wiadomo jak takie kursy się kończą, przykład wczoraj Lotników. Wystarczyły im 11 SOG, aby wygrać mecz. Można? Można! Nie obstawiam dzisiaj żadnej z drużyn, ale to będzie ciężka bitwa...

Over 0,5 bramek Penguins II TERCJA (1,65) Bwin
✅ ✅ GWAŁT PITSSSS :!: :!: :!: ✅ ✅

Chicago Blackhawks - St Louis Blues
A teraz został jeszcze jeden mecz który biorę pod lupę, mojej ukochanej ekipy Hawks. W ostatnim meczu zdołali wygrać w dogrywce, po pięknej indywidualnej akcji Kane&#39;a. Ten typ tak ma, że jak widzi że swoja drużyna sobie nie radzi, to bierze sprawy w swoje ręce i wykonuje to znakomicie, perfekcyjnie. Cały sezon ciężko pracował, aby móc w takich meczach jak ten stawiać kropkę nad i. Jest najlepszym zawodnikiem, w obozie Hawks. Dzisiaj też on jak i reszta mają za cel wygrać to spotkanie, bo Nutki się jednak postawili i to dosyć srogo. Wygrali dwa bardzo ważne mecze w Chicago a samo to, że byłem zaskoczony ich grą to trzeba przyznać że bardzo dobrze grają w defensywie a także na bandach. Ciągle mają jeszcze szansę wyrzucić obrońców Stana, za burtę. Ale żeby tak było trzeba dzisiaj wygrać, ale to nie będą takie łatwe manewry. Obrońcy Stanleya, mają także trudne zadanie, żeby pokonać Eliotta, który ostatnio też nieźle sobie pogrywa miedzy słupkami. Dużo też ilości strzałów na bramkę Crawforda, ale i ten ostatnio też dobre noty wykręca. Pamiętam jeszcze nie dawno w sezonie jak wykrecił ponad 46SOG, kiedy Preds przyjechali do Chicago, a ten tak zamurował bramkę, że nie byli w stanie tego meczu wygrać na swoją korzyść. Nie miej jednak wierzę, że Hawks dzisiaj zrobią swoje i decydujące starcie będzie w S t LOUIS!

Blackhawks OT (1,66) Unibet
✅ ✅ 6:3 ✅ ✅ CO MECZ!!!

A tu jedna z moich ulubionych bramek Patryczka :cool:

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej
St.Louis Blues vs Chicago Blackhawks


Kolega wyżej typował Chicago ja mimo wszystko jestem sercem za nutkami ale nie o tym. Dziś również troszkę &quot;inny typ&quot; bardzo ważny mecz dla obu ekip wiadomo Hawks chcą być dalej w grze a Blues&#39;y zakończyć serię. Żeby tego dokonać mówię tu o nutkach trzeba strzelić gola i właśnie w ta stronę pójdę. Ktoś musi zabrać na siebie odpowiedzialność więc kto inny jak nie najlepszy strzelec czyli Tarasenko.w regularze aż 43 bramek w PO tez ładnie 3 bramki na 5 meczów oraz dużo SOG aż 21 co daje ponad 5 na mecz. Sądzę że weźmie on grę na swoje braki. Atakujemy 2 typy i liczymy na dobry mecz Rosjanina, prawdopodobna bramka oraz dużo strzałów więc lecimy tak:

Tarasenko gol: @2.60 Betsafe ✅✅
Tarasenko SOG: over 3.5 @1.65 ⛔⛔ 3 SOG w 1 tercji i na tym się skonczylo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: St. Louis Blues @ Chicago Blackhawks
Over 60,5 SOG reg. time [1,85] unibet
✅✅ 64 SOG :gool: ????
Na mecz w Illinois dzisiaj dość nietypowy jak dla mnie typ. Moi ukochani Hawks uciekli ostatnio spod topora, a konkretnie zrobił to mój imiennik po kapitalnej, choć nieco szczęśliwej akcji w dogrywce. Hawks wiedzą, że nie ma tutaj miejsca na półśrodki, podobnie jak Nutki, które w tej serii spisują się nadzwyczaj dobrze. Spodziewałem się zwycięstwa Hawks 4-2 w tej serii, a tymczasem może być dokładnie odwrotny wynik. Quennenville wie, że Nutki mają genialnego Elliota w bramce, ale jego też pokonać można. Trzeba więc dużo strzelać. Hawks są w stanie spokojnie wykręcić około 35 SOG, tym bardziej, że istnieje taka możliwość, że Nutki strzelą pierwszego gola. Wtedy zamiast poukładanego taktycznie hokeja powinniśmy oglądać nawałnicę i ostrzeliwanie bramki Nutek. Ktoś z was może się dziwić, dlaczego skupiam się głównie na grze Hawks. Ano dlatego, że nie wierzę w to, że to Nutki będą dzisiaj przeważającą stroną. Hawks dwukrotnie u siebie przegrali w tej serii, a oddawali całą masę uderzeń na bramkę Elliota, który gra do prawdy wybornie. Świetny fachowiec w wielkiej formie. Oczywiście Nutki też będą miały swoje szanse. Nie wydaje mi się, żeby Hawks tutaj grali na wyczekiwanie i próbowali uśpić Blues. Bo to Blues akurat potrafią robić lepiej od zawodników z Illinois. Mają świetnego Tarasenkę, który z przodu robi robotę podobną do tej, którą Kane wykonuje w barwach ekipy gospodarzy. Spodziewam się bardzo ciekawego widowiska, które pokaże wszystkim dlaczego ta seria jest najciekawsza spośród wszystkich rozgrywanych w pierwszej rundzie tegorocznego postseasonu. A wiadomo, że nic tak nie rozgrzewa kibiców jak bramki. Żeby one padały trzeba trochę postrzelać. Uważam, że jak na potencjał ofensywny, którym dysponują obydwie ekipy 1 SOG na minutę to nie mrzonki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej


Szczerze mówiąc nie wiem już czego można się spodziewać w tym meczu i nie zdziwię się jak gospodarze doprowadzą do remisu w serii ale tego nie tykam. Podejrzewam że dziś będzie wojna tak jak w poprzednim meczu gdzie Minnesota miała nóż na gardle ale jakoś z tego wyszli. Dziś pod lupę wezmę dwóch panów.


Ostatnio graliśmy że strzeli bramkę i nie zawiódł, dziś pójdziemy podobnie.
PO:
5 meczów 3 gole 4 asysty (7pkt)


PO:
5 meczów 3gole 2asysty (5pkt)

Często jeden strzela a drugi asystuje i na odwrót, pisałem że dziś będzie wymiana ognia (tak podejrzewam) więc nabicie pkt nie będzie dla nich problemem. Kursy może niskie ale bardzo pewne ????

Jamie Benn over 0.5 pkt @1.42 Betsafe ✅✅
Jason Spezza over 0.5 pkt @1.50 Betsafe ✅✅
W 1 golu już zdobywaja po pkt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej


Typ wyżej łatwo siadł obaj zawodnicy już w 1 tercji zdobyli 2 pkt więc lecimy dalej. Tym razem NY Islanders vs Pantery specjalnie zostawiłem wynik serii 3:2 dla ekipy z Nowego Yorku i szczerze mówiąc moje zdanie jest takie że postawią oni już wszystko na 1 kartę i to właśnie u siebie będą chcieli skończyć serię bo jeśli dziś przegrają ostatni mecz odbędzie się na wyjeździe mimo iż wygrali 2 mecze w delegacji to komfort własnej tafli jest ogromny i Pantery nie pozwolą wygrać 3 raz u siebie.


PO:
5 meczów 3 gole 4 asysty (7pkt)

Zanotował piękny mecz w G1 gol i 2 asysty w G3 2 asysty wiec jest w stanie zdobyć 2 pkt, dodam że w dwóch przegranych meczach 3:1 1:2 to właśnie on strzelił te bramki, jak nie idzie to jest Tavares ale nic w tym dziwnego kapitan i najlepiej punktujący gracz w NY Islanders i także dziś liczę że weźmie na siebie grę.
Nie wiem czy ktoś wgl korzysta lecz jeśli tak to niech zostawi reputke abym widział że jednak ktoś się znajdzie a to mnie motywuje to dalszych pisania bzdur :p może te analizy nie są jakieś piękne ale poety ze mnie nie będzie ???? ale wracając do typu

Tavares over 1.5pkt @3 Betsafe ✅✅ pięknie siedzi ???? dosłownie wypisz wymaluj, NY przegrywa 0:1 i 2 brameczki Tavaresa ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - Florida Panthers


Isles wygrali decydujący moim zdaniem mecz numer pieć i dziś na własnych śmieciach w Barclays Center powinni to zakończyć. Greiss w bramce gospodarzy rozgrywa życiowy sezon i wątpie by miał to skończyć w pierwszej rundzie playoffów. Dla gości te playoffy przyszły tak troche znienacka. Dobrą formą odpalili bowiem weterani Jagr i Luongo i cały zespół poszedł ich śladem. Postseason rządzi sie jednak swoimi prawami, dlatego to Isles w mojej ocenie przejdą dalej. Są ekipą bardziej dojrzałą z pewnym liderem Tavaresem na czele. Są zespołem usposobionym ofensywnie, co dla tle hybrydowych Panthers powinno dać im przewage. Moim zdaniem Isles to kończą.

Islanders OT 2,02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej


Dziś w nocy ekipa St. Louis Blues zmierzy się na własnej tafli z Chicago Blackhawks. Seria bardzo wyrównana ale niema się co dziwić jak mierzą się tak świetne drużyny.

Liczyłem że nutki zakończą już serię w ostatnim meczu nawet wygrywali 1:3 lecz ostatecznie przegrali 6:3. Obie ekipy podmęczone bo każdy mecz na styku aczkolwiek dziś musza wykrzesać siły na ostatnia grę w R1. Będąc obiektywnym szanse 60-40 czemu nie 50-50? Elliott co wyprawia między słupkami to głowa mała naprawdę w dobrej formie oprócz tego własna tafla, jest to ostatni mecz i liczę ze kibice też dadzą z siebie wszystko mimo iż nutki przegrały 2 mecze u siebie to i tak jest to jakiś komfort psychiczny także dziś sercem z:


To nie wszystko atakujemy dalej ten mecz a dokładniej naszego Rosjanina ;)



Mało orginalne jak napisze że strzela dużo bramek, trudno ale takie są realia w PO 6 meczów 4 bramki jest on naprawdę świetnym zawodnikiem i wierzę w to że poprowadzi dziś nutki do zwycięstwa, w tak ważnym meczu można powiedzieć że ostatecznym da z siebie 110% a wtedy to już musi coś władować a jeśli nie to zagra tak aby blues wygrało. Staram się oceniać obiektywnie aczkolwiek jestem mocno za nutkami i może to prześwietla te typy dlatego niech każdy się zastanowi czy chce to grać ale dziś nutki musza wygrać liczę na to!

W trudnych momentach można na niego liczyć ;)
https://www.youtube.com/watch?v=FLjTkWEs0rM


Blues OT @1.92 Betsafe ✅✅✅
Tarasenko gol @2.50 Betsafe ⛔⛔

Może i Tarasenko nie strzelił ale Blues&#39;y zasluzenie wygrały i przechodzą dalej!! Świetny mecz tymczasem dobranoc ????
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: Chicago Blackhawks @ St. Louis Blues
Blackhawks OT [1,95] bet365
Moim zdaniem to Hawks wygrają tę serię. Obydwaj z kolegą powyżej nie jesteśmy do końca obiektywni analizując to spotkanie, bo jesteśmy kibicami tych drużyn, a jednak znajdujemy się na dwóch zupełnie innych biegunach.
W takich spotkaniach jak decider zazwyczaj liczy się doświadczenie i umiejętność przełożenia założeń taktycznych na lód. 7 game rządzi się swoimi prawami, jednak uważam, że Hawks są drużyną niezwykle silną mentalnie. Pokazali to doprowadzając do siódmego spotkania. W ostatnim meczu słaba pierwsza tercja, a potem koncert gry. Uważam, że Quennenville jest geniuszem taktycznym i świetnym mentorem. Po prostu potrafi dotrzeć do swoich zawodników. Jest kimś w hokeju, kim Jurgen Klopp jest w piłce nożnej. Motywator i wizjoner. Stworzył niesamowitą ekipę, która z pewnością jest w stanie obronić trofeum.
Presja z pewnością po stronie Nutek, dali się dojść ze stanu 3-1 w serii i prawdę mówiąc powinni byli zakończyć tę serię w meczu w Chicago. Ale nie dali rady. Zawiodło wszystko. Gra przestała się kleić, liderzy nie funkcjonowali. Tarasenko 3 SOG w pierwszej, wygranej 3-1 tercji, a w kolejnych dwóch 0. To świadczy o tym, że po prostu nie udźwignął presji podobnie jak jego koledzy.
Hawks są bardziej doświadczeni na tym etapie. Wiedzą z czym to się je. Są typową drużyną, która rozkręca się z meczu na mecz. Pokazali to także rok temu w finale konferencji przeciwko Kaczorom z Anaheim. Ostatni mecz to popis ich gry i do tego nawiąże w przypadku kolejnego typu.
Dzisiejszy mecz będzie inny niż pozostałe gry w tej serii. Dzisiaj ważniejsza będzie kondycja psychiczna od fizycznej. Mentalność odegra spore doświadczenie. Gracze Hawks są bardziej obyci i to dlatego typuję ich zwycięstwo.

Jonathan Toews to score :hokej::hokej: [3,50] betsson
Kapitan jeszcze bez gola w postseason. Czas na jego wielkie przebudzenie. 5 asyst to sporo, ale bez jego ewidentnego wkładu w mecz trudno będzie Jastrzębiom wygrać to spotkanie. Jonathan pokazał, że jest kapitanem z prawdziwego zdarzenia w ostatnim meczu z Ducks w poprzednim sezonie. 2 jego gole z pierwszej tercji ustawiły mecz. Zwyczajnie odpalił w najlepszym możliwym dla Blackhawks momencie. 2 SOG i 2 gole - tego się wymaga od prawdziwego lidera i to nie w starciu, w którym drużyna prowadzi 5-0, wtedy każdemu gra się łatwo. Jonathan niejednokrotnie pokazywał, że potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność i na to liczę w dzisiejszym spotkaniu.

⛔⛔
LET&#39;S GO HAWKS :!:
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nashville Predators - Anaheim Ducks
Roman Josi to score a point (1,86) Betsson
Bez punktu Romek ⛔ , ale Preds mecz wygrany i remis w serii pomyślny.

Chciałem sobie napisać analizę a zarazem postawić na Hawks, ale widzę że pan dipret był szybszy, więc zabieram się za pisanie czegoś innego. Dzisiaj w Nashville, także decydujące starcie dla Drapieżców aby utrzymać się w grze. Pierwsze dwa mecze, zagrane perfekcyjnie bo i dwa razy pod rząd zdobyli Anaheim. Później kaczki nie byli dłużni bo i dwa razy także pod rząd zdobyli niewygodny teren Preds. Ostatni mecz Preds polegli aż 5:2 ale nie wyglądało to wcale tak tragicznie jak widać na sam wynik. Kaczki postawili bardzo wysoko poprzeczkę i jak widać zrobili to na czym im najbardziej zależało. Po dwóch porażkach, postawili się solidnie i wychodzą na prowadzeniu w serii. Mogą dzisiaj zakończyć tą serie ale i mogą jeszcze być w grze. Dlatego liczę, że Preds, którzy mają duet defensywy niebezpieczny, groźny w swoich poczynaniach, a także taki który jest łączony w grze w przewadze to widzę tutaj Josiego, który zdobędzie minimum punkt w meczu. Josi, to jeden z najlepszych defensorów ligi, który ma to do siebie że potrafi odpalić z niebieskiej, dużo widzi a także potrafi postawić kropkę nad i. Momentami, oddaję bardzo dużo strzałów na bramkę, a że dzisiaj jego zespół jest w tarapatach, to i Roman dołoży wszelkich starań żeby jeszcze przedłużyć udział Preds w finałach. Gość który gra najwięcej czasu na lodzie, mający wiele potencjału, dobra gra w defensywie, zwinny drybler posiadający także wiele zadziorności która często też przejawia się na lodzie. Bo są też mecze, w których Josi nie zdobywa ani jednego punktu, ale przychodzą mecze gdzie nie daję szans nikomu z rywali... i za to się go ceni. Za walkę! Nie miej jednak sądzę że i jego udział będzie w jakiejkolwiek bramce dla Preds. W mojej ocenie to jeszcze nie złożyli broni, a po cichu liczę że Drapieżcy wymęczą remis w serii.
 
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej

Jutro nad ranem w Honda Center Anaheim Ducks na własnej tafli zmierzą się z Nashville Predators.

Wynik serii 3:3 co jest dość zaskakujące bo podejrzewałem że kaczki skończą to o wiele szybciej. Początek fatalny 2 przegrane u siebie 2:3 2:3 szczerze mówiąc myślę że po prostu nie doceniali przeciwnika i się trochę na tym przejechali. Zimny prysznic ale potem wrócili na właściwe tory 3 wygrane bardzo pewne. Jest to decider a kaczki są bardziej doświadczona drużyną i to oni dziś awansują wręcz nie widzę innej opcji, 3 gry dla Predators to już za dużo. Moim zdaniem Kaczki od początku będą dominować i nie pozwolą dojść do głosu swoim rywalom. Jeśli zaczną źle to i stracą bramke/i to i tak wierzę że to &quot;zcomebackuja&quot; jest to bardzo waleczna drużyna, która się nie podda tym bardziej w G7 gdzie grają o wszystko, pamiętam jak oglądałem ich mecz w regularze przegrywali 3:0 po 2 tercjach a jak się skończyło?

To nie jest drużyna, która odpada w R1 z Nashville i tyle.

Na tym nie kończymy lecimy dalej.


Nasz kapitan w regularze zdobył 13 bramek i 50 asyst w PO również dobra forma 6meczów 2bramki 3 asysty i długo na lodzie 21:42. Liczę że Ryan jako kapitan będzie napędzał swoją drużynę i wspomoże on w zwycięstwie tego meczu i serii jednocześnie. Może nie ma ogromnej ilości pkt chociaż 5 to też jest ok ale ważne że punktuje regularnie i dziś na pewno zdobędzie asyste a kto wie może nawet pokusi się o gola.

Kursy może nie za wysokie ale warto zagrać:

Anaheim OT @1.58 Bet365 6/10 ⛔
Ryan over 0.5pkt @1.52 Betsafe 6/10 ⛔ Niewiem co oni odwalili i jaja że odpadli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wracam po sporej przerwie, która mam nadzieje da efekty bo momentami nic nie wchodziło.
Anaheim Ducks - Nashville Predators 2 @ 3.60✅✅ Brawo Preds!
Pamiętam jak dziś te gadki przed rozpoczęciem rozgrywek: Anaheim na Stana, Najlepszy skład, super wzmocnienia. Co z tego. Chłopaki przespali kompletnie początek sezonu, drużyna wyglądała fatalnie. Przebudzili się w środku sezonu zrobili serię 11 meczów bez porażki z ogórkami i znowu opinie lecimy na mistrzaa. Przehajpowana drużyna w tym sezonie strasznie. Getzlaf wgl w tym sezonie nie wziął na siebie odpowiedzialności ani ciężaru gry w ciężkich momentach. Perry zasługuje dla mnie jedynie na uznanie w kaczkach w tym roku no i obaj bramkarze którzy grali równo i nie raz ratowali im tyłek. Jeżeli można mówić że ktoś zasługuje dzisiaj na awans to zdecydowanie Preds. Drużyna budowana od kilku lat spokojnie. Cały sezon mniej wiecej na równym poziomie umiejąca odpalić. Jak powiedział dzisiaj Neal: Presja jest tylko i wyłącznie na gospodarzach, którzy byli faworyzowani w tej parze i nikt nie dawał szans ekipie z Nashville. Ducks musi zaatakować a Nashville może zrobić to co lubi najbardziej wyrachowany hokej. Spodziewam się małej liczby bramek i wygranej którejś z drużyn w reg time. Sercem jednak bardziej za Preds którzy pokazali że umieją wygrywać w Honda Center. Przy takim kursie ide w ich kierunku. Obie drużyny bez większych osłabień. W ramach statystyk Ducks przegrało 3 ostatnie siódme w serii, decydujące mecze, wszystkie w roli gospodarza.

1 Tercja under 1,5 @ 1,60 na grubo⛔ szkoda że strzelali w pierwszej no ale główny typ nadrobił
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
verno 616,6K

verno

Znawca - Hokej


Dziś w nocy na Verizon Center ekipa Washington Capitans podejmą Pittsburgh Penguins .



Faworytem w tej serii są oczywiście kapitanowie zresztą jak do całego Stanleya aczkolwiek to co Pingwiny zrobiły z Rangersami daję do myślenia na pewno nie będzie to łatwa seria dla kapitanów i liczę ze pingwiny ostro się postawią. W PO pokazali że są bardzo ofensywną drużyną 21 bramek na 5 meczów solidny wynik dziś ciężko wytypować zwycięzcę dlatego lepiej to zostawić. Pingwiny dziś w delegacji więc teoretycznie &quot;nie muszą wygrać&quot; trudno powiedzieć ze zagrają &quot;na luzie&quot; ale nie maja aż takiej presji jak kapitanowie dlatego moim zdaniem zaczną ofensywnie twardym atakiem i sądzę że gospodarze będą musieli gonić wynik.

Goście over 0.5 1period @1.86 Betsafe 5/10 ⛔odrobione live gol w 2tercji ✅
Over 5goals @1.83 Bet365 5/10 ✅✅ 3:3 (4:3)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Penguins OT (2,08) Betsson

Dziś mecz 1 rundy II fazy playoff finałów o puchar Stanleya. Bukmacherzy lekko faworyzują Stołecznych, ale ja jednak tutaj mam odmienne zdanie. Nie będzie to łatwe starcie, a na pewno nie będzie monotonne, ani żmudne. Na pewno nie będzie to mecz do jednej bramki i jedna drużyna nie ustawi autobusu pod bramką. O to się nie muszę martwić. Capsy lekko się pogubili jednak w 1 rundach gdzie prowadzili już 3-0 w serii z Lotnikami. Ale i im zdarza się zagrać piach. Gdzie wystarczyło Lotnikom zaledwie 11 SOG aby wygrać spotkanie. Nie twierdzę że to będzie i tak samo dzisiaj, bo siła Pingwinów jest w ofensywie i oni co mecz w tych finałach odnotowują masę strzałów na bramkę. Strażników odprawili z kwitkiem, dając im jedną wygraną a potem już wyłożyli wszystkie karty na stół, gdzie asem w rękawie była skuteczność. Dzisiaj też mają za zadanie wygrać pierwszy mecz, w delegacji. Pamiętny gol Crosbiego jeśli ktoś nie pamięta niech sobie wpisze w yt. Pięknie wtedy się złożył do strzału, tu w Stolicy. Holtby bezradny. Murray pięknie murował bramkę, a przypomnę że to goalie, który dopiero pierwszy raz debiutuje w finałach. Crosby i spółka mają na celu zdobycie Stanleya, jak każdy kto się zbliża do finału konferencji. Crosby ma nieco większy bagaż doświadczeń w finałach i to w nim będzie spoczywać więcej odpowiedzialności za to, żeby poprowadzić swój team 1 rundy II fazy finałów do zwycięstwa. Jeśli tak też będzie, to i seria będzie zapowiadać się obiecująco. Bo w finałach to nie ma przelewek, ani fuszerek. Tutaj każdy walczy zagorzale. Przykład wczorajszych Drapieżników, gdzie wszyscy ich skazywali na porażę z Kaczkami, a tu boom. NHL zaskakuje, zadziwia a co najważniejsze NIE NUDZI! Próbujemy ekipę z Pensylwanii. :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom