>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - 2009/2010 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie Vancouver zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ gospodarze grają z nożem na gardle, a co gorsze ich lodowisko w konfrontacji z Chicago wcale im nie pomaga, wystarczy wspomnieć niedawne porażki 2:5 i 4:7, co więcej oba te spotkania były popisami jednego z zawodników Blackhawks ponieważ w pierwszym meczu w Vancouver hat trickiem popisał się Dustin Byfuglien, a kilka dni później jego wyczyn powtórzył Jonathan Toews. Myślę że niewiele osób spodziewało się tak nagłego zwrotu akcji jakim było zwyciestwo Canucks na wyjeździe 1:4. Był to przede wszystkim popis Luongo który obronił 29 strzałów i w dużej mierze przyczynił się do cennego zwycięstwa. Dziś paradoksalnie Orki muszą przełamać się na własnym lodowisku i doprowadzić serię do stanu 3:3. Zadanie na pewno niełatwe lecz trzeba mieć nadzieję że Roberto dał znak swoim kolegom iż mogą na niego liczyć, a o strzelanie bramek jak widać nie ma się co martwić. Dlatego na dziś proponuję typ Vancouver 60&#39; ponieważ jak do tej pory żadne spotkanie nie zahaczyło choćby w małej mierze o remis po 60 minutach, stąd też wydaje mi się że jeśli to Orki będą zwycięzcami, spotkanie rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry.
Nie mozna zapomniec ze z gry z powodu kontuzji po ostatnim zwyciestwie wylecial Sami Salo czyli pierwsza czworka zostala oslabiona w defensywie. Zastapiony ma byc przez doswiadczonego juz 31 Kanadyjczyka Lawrence Nycholata ktory o tyle co znalazlem ostatni mecz zagral w Marcu w barwach Sharkow.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
CHI@VAN over 5,5 1.901 5-1 ✅✅✅
Do konca nie wiadomo czy Salo wystapi czy nie, ma to byc game-time decision... Jednak ja nie pokusze sie o wytypowanie zwyciezcy dzisiejszego meczu. Przed polfinalami szacowalem rezultat koncowy tej rywalizacji na 4-3 Chicago, ale nie zdziwie sie jak juz dzisiaj Jastrzebie zapewnia sobie udzial w Conference Finals. Z drugiej strony, Vancouver stac na zwyciestwo we wlasneh hali, szczegolnie biorac pod uwage ich ostatni swietny mecz na terenie rywala. Wydaje mi sie ze bez wzgledu na to kto dzisiaj wygra, mecz bedzie obfity w bramki, Pinnacle ustanowilo linie na 6, ale kurs przy 5,5 rowniez wyglada nadspodziewanie dobrze. W ostatnich 8 bezposrednich starciach tych teamow w Vancouver az 7 razy padl over:cool: Natomiast w tych series na 5 spotkan over padl 4 razy. Oba teamy prowadza dosc otwarta gre, mamy duzo walki i kar, wyjatkiem byl ostatni mecz, w ktorym Canucks trzymali sie z dala od penalty box, bardzo zdziwilo mnie ze im sie to udalo i nie sadze zeby dzisiaj miieli powtorzyc taki wyczyn przed swoja zywiolowa publicznoscia... Biorac pod uwage utalentowana ofensywe obu druzyn bardzo prawdopodobne ze mecz zakonczy sie wysokim wynikiem:cool:
edit: That was all Chicago:cool:

PLAYOFF STATS:
single bets 16-10-4 [61,5%] +550 units
2-team bets 4-6-0 [40%] +65 units
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
BOS@PHI Philadelphia ML 1.769 1-2 ✅✅✅
Mysle ze Phila pojdzie za ciosem. Ostatnie spotkanie w TD Garden z Bruins to totalna dominacja Lotnikow pod kazdym wzgledem, byli lepsi od podopiecznych Claude&#39;a Julien&#39;a w kazdym elemencie hokejowego rzemiosla. Oczywiscie, znajac realia NHL po tak zimnym prysznicu na wlasnym lodzie Niedzwiadki z pewnoscia dzisiaj w Wachovia Center zaprezentuja sie lepiej, jednak nie sadze zeby mieli przerwac momentum Philadelphii.. Ewidentnie brak centra Krejci i Marco Sturma ma negatywny wplyw na zespol z Bostonu. Flyers nie musza juz liczyc jedynie na Richardsa i Briere, w koncu zaczal grac Hartnell, Gagne po powrocie z injury reserve rowniez spisuje sie znakomicie (3 gole w 2 meczach), Ville Leino gra niczym gwiazda NHL i udanie zastepuje Cartera na skrzydle. Same pozytywy, czego nie mozna tego powiedziec o ekipie Niedzwiadkow.. Jak wiadomo nie zagra fenomenalny w series vs devils Boucher, jednak na czas wykurowal sie Leighton, ktory przeciez jest rewelacja w bramce Flyers z regular season, takze o goaltending nie obawiam sie.

edit: rozsmieszyl mnie nieco jeden post na znanym zagranicznym forum, jakoby typ na Boston mial byc POY - czyli PICK OF THE YEAR - najpewniejszy z pewnych, jedyny taki w sezonie;) kursy na Phile poszly w gore; nie przejmowalbym sie jednak takimi opiniami

PLAYOFF STATS:
single bets 17-10-4 [63%] +626,9 units
2-team bets 4-6-0 [40%] +65 units
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak wiadomo nie zagra fenomenalny w series vs devils Boucher, jednak na czas wykurowal sie Leighton, ktory przeciez jest rewelacja w bramce Flyers z regular season, takze o goaltending nie obawiam sie.
Ja bym jednak taki pewny Leightona nie był, dwa miesiące bez gry ostatnio wszedł także z przymusu więc w pełni gotowy raczej nie jest - obawiał się presji co sam podkreślał w pomeczowych komentarzach.
Z drugiej strony Miśki nie strzeliły bramki i jeśli zablokowali się tak jak to często w regular season to mogą liczyć już jedynie na Raska i dobrą obronę. Na razie typu nie podam ale być może coś sobie wybiorę z tego meczu na dziś
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Ja bym jednak taki pewny Leightona nie był, dwa miesiące bez gry ostatnio wszedł także z przymusu więc w pełni gotowy raczej nie jest - obawiał się presji co sam podkreślał w pomeczowych komentarzach.
Z drugiej strony Miśki nie strzeliły bramki i jeśli zablokowali się tak jak to często w regular season to mogą liczyć już jedynie na Raska i dobrą obronę. Na razie typu nie podam ale być może coś sobie wybiorę z tego meczu na dziś
Slyszalem ta wypowiedz, Leighton mowil ze mial miekkie nogi przez pierwsze 5 minut. Ale nie ma co sie dziwic, to byl jego debiut w playoffs. Z drugiej strony, w konferencji prasowej po ostatnim meczu Laviolette podkreslal ze Leighton byl juz gotowy nawet na poprzedni mecz, jednak postanowili jeszcze poczekac i jako backup Boosh&#39;a wstawili go dopiero w meczu nr 5. Ja sie o niego nie martwie. Poza tym Boosh w meczach z Bostonem nie prezentowal sie juz tak znakomicie jak przeciwko Diabelkom.
Co do Raska, ta sama sprawa. Nie gra juz tak dobrze jak w 1 rundzie.
No mam nadzieje ze wszystkie czynniki z mojego poprzedniego postu plus pewny goaltending Leightona przyczynia sie do zwyciestwa:cool:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Meczu PHI - BOS jednak nie ruszam, nic ciekawego nie widzę a spotkanie ryzykowne w typowaniu. Przyczepiłem się natomiast PIT - MON. Montreal słabo gra w przewadze, co jest dość zaskakujące zważając na ich dobrą skuteczność w sezonie zasadniczym. Pittsburgh umie skoncentrować się na obronie kiedy trzeba a w tym meczu trzeba będzie uważać przez cały czas. Ogólnie myślę że pierwsza tercja nie przyniesie wielu bramek a w czasie późniejszym oczywiście będą coraz bardziej huraganowe ataki jednych lub drugich zależnie od rezultatu. Świetny Halak i trochę w dołku Marc Andre Fleury będą mieli okazję się wykazać to pewne. Nie spodziewam się fajerwerków, wobec tego jak Słowacki bramkarz potrafił wyręczyć ubogą obronę Canadiens. Ze strony Kanadyjczyków ten mecz będzie ciężki w ataku bo skupienie Penguins powinno sprawić że o zdobycze bramkowe będzie ciężko

Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens -&gt; under 5,5 goals [1.71] ⛔
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens -&gt; under 1,5 goals in 1T [1.80]
⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja dzis nie moglem sie dlugo zdecydowac pomiedzy, Habs ML a over 2 goli;) ML strasznie mnie kusilo, bo uwazam, ze nalezy sie dalsza faza rozgrywek druzynie Habs, przypominaja mi taka Caroline z zeszlego sezonu, ktorzy i tak juz dokonali duzej rzeczy bo wyeliminowali WSH... i co? Teraz mieli by odpasc...?! Sam nie wiem, Carolina sezon temu sie poprostu popsula w pewnym momencie, natomiast Habs caly czas dotrzymuja PIT kroku... Faktycznie Habs maja dziury w obronie na duza skale, no ale z drugiej strony mimo to w serii mamy wynik nie 4-0 PIT tylko 3-3 oznacza to, ze te braki czyms nadrabiaja?! Jak dla mnie Habs sa znacznie bardziej opanowani, i lepiej radza sobie z presja jaka wywieraja na zawodnikach losy meczu...okazali to chociazby w spotkaniach z WSH gdzie stoleczni mogli skonczyc ich trzy krotnie a mimo to bez kompleksow odpalili Owce i reszte... Jak dla mnie w druzynie Pens nastroje sa zupelnie inne, kiedy przegrywaja strasznie sie frustruja?! Nie wiem moze to nie jest argument, jednak ja dzis trzymam kciuki za HABS! A do tego za ostre strzelanie, porponuje over 2 dla Habs 1.892✅✅✅ pinnacle i spada!
A druga sprawa to typ na such Boston ML! Mysle , ze nie powtorzy sie sytuacja z zeszlego meczu;) 2.290 pinnacle.
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
I stalo sie:grin: Pittsburgh OUT a Phila ma szanse na Conference Finals:grin: Nie bedzie juz mojego finalu Pittsburgh - Chicago i bardzo sie z tego ciesze, kat Philly z poprzednich sezonow za burta!!! Teraz pozostaje &quot;tylko&quot; wygrac w Bostonie... W historii Stanley Cup Playoffs bylo 159 sytuacji, w ktorych ktoras z druzyn prowadzila w series 3-0, jedynie 2 razy doszlo do skutecznego comebacku, w 1942 i 1975!!! Takze biada tym wszystkim ktorzy kieruja sie matematyka w typowaniu NHL i np. od stanu 3-0 pojechali progresja na Boston:grin:
Co do meczu nr 6, tak jak przeczuwalem Flyers nie dominowali juz tak jak mecz wczesniej, spotkanie bylo bardziej wyrownane, Lotnicy przewazali zdecydowanie tylko w 1 tercji, potem Boston tez doszedl do glosu i czesciej przebywal w strefie obronnej Lotnikow, takze wg mnie momentum jest w tej chwili gdzies po srodku... nie wiem czy bede typowal mecz nr 7;) Jak zapowiadalem, MICHAEL LEIGHTON nie zawiodl i obronil 30 strzalow Bruins:cool: GO FLYERS
Z drugiej strony Miśki nie strzeliły bramki i jeśli zablokowali się tak jak to często w regular season to mogą liczyć już jedynie na Raska i dobrą obronę. Na razie typu nie podam ale być może coś sobie wybiorę z tego meczu na dziś
I faktycznie Miski zablokowaly sie:mrgreen: Jedna bramka w dwoch meczach i to w dodatku grajac juz z empty net w jakims podbramkowym zamieszaniu. Mysle ze Flyers po prostu znalezli sposob na atak Bruins, zauwazylem ze za kazdym razem kiedy ktorys z Niedzwiadkow ma zamiar oddac strzal, nawet z niebieskiej, to od razu jest przy nim zawodnik Philly. Strzaly sa blokowane, a nawet jesli przechodza to juz nie sa tak grozne niz gdyby byly oddawane z czystych pozycji. Tak trzymac:cool:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Boston Bruins - Philadelphia Flyers -&gt; Boston win (ML) [1.85] ⛔
Pokuszę się o wytypowanie drugiego finalisty Wschodu. Misie mocno zwolniły tempo w trzech ostatnich spotkaniach ale wciąż są pozytywnym zaskoczeniem na Wschodzie, poprawili mimo wszystko swoją grę w ataku co trochę odbiło się na obronie ale uważam że to dobrze zbilansowany team. Philadelphia zdobyła się na piękny zryw i dostarczyła mnóstwo pozytywnych emocji, pytanie tylko czy na obcym lodzie i z backupowym przecież bramkarzem dadzą radę unieść presje i zwyciężyć. Będzie ciężko, Rask jak zauważono obniżył loty w stosunku do regular season ale jeden mecz może mu wyjść a wtedy Pomarańczowi będą mieli ciężko. Montreal pokazał że czasami dobrze gra się z nożem na gardle, ale nie sądzę aby obie finałowe drużyny Konferencji pochodziły z tak dramtycznych rozgrywek. Postawie na Niedźwiadki, którzy posiadają także więcej doświadczonych graczy w kadrze a doświadczenie przydaje się właśnie w takich meczach jak dziś.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Popieram Odisi&#39;a i mysle, ze Boston nie spartaczy sprawy jak PIT czy WSH dzis nadchodzi dzien dla PHIL, ja proponuje jednak ciekawsze rozwiazanie;) Boston -1 kurs w pinnacle 2.730! Naprawde Play Off to Play Off ale juz za duzo ekip odpadlo takich co mieli rywali na widelcu, a nie potrafili ich wykonczyc...
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Haha cala Phila i cale NHL smieje sie z Boston Bruins!!!:grin: Jak pisalem po meczu nr 6 odpuscilem to spotkanie, nie musialem nawet stawiac zeby miec nieprawdopodobne emocje hehe. The most amazing comeback ever!!!:grin: Przyznam ze od kiedy interesuje sie w ogole NHL i kibicuje Flyers czegos takiego jeszcze nie widzialem, z reszta w calej historii NHL nikt czegos takiego nie widzial, zeby wyjsc z 0-3 na 4-3, a w decydujacym siodmym meczu rowniez wyjsc z 0-3 na 4-3!!! Czas na Montreal:grin: Tym razem Phila ma home ice advantage!
GO FLYERS !!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Haha cala Phila i cale NHL smieje sie z Boston Bruins!!!:grin:
Nie powiedziałbym że ktokolwiek się z Bostonu śmieje lub ewentualnie ma prawo się śmiać. Lotnicy chyba w żadnym spotkaniu Miśków nie upokorzyły, zmiażdżyły. Seria była zacięta a Bruins zwycięstwo uciekło w ostatnich dwóch tercjach całej konfrontacji ...
Tak czy siak Boston doszedł aż do półfinału Konferencji co jest bardzo dobrym wynikiem. Philadelphia - Montreal ? Moim zdaniem to świadczy o słabości Wschodu względem drugiej Konferencji.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Nie powiedziałbym że ktokolwiek się z Bostonu śmieje lub ewentualnie ma prawo się śmiać. Lotnicy chyba w żadnym spotkaniu Miśków nie upokorzyły, zmiażdżyły. Seria była zacięta a Bruins zwycięstwo uciekło w ostatnich dwóch tercjach całej konfrontacji ...
Tak czy siak Boston doszedł aż do półfinału Konferencji co jest bardzo dobrym wynikiem. Philadelphia - Montreal ? Moim zdaniem to świadczy o słabości Wschodu względem drugiej Konferencji.
Pierwsza sprawa, faktycznie zapomnialem o fanach Bostonu;) Nawet mi ich szkoda, szczegolnie po ostatnim obrazku z transmisji, jakis maly chlopaczek nie mogl sie powstrzymac i po prostu sie poplakal... Wydaje mi sie ze Lucic tez malo co sie nie poplakal w wywiadzie pomeczowym...
Druga sprawa, oczywiscie, masz racje ze seria byla zacieta, ale nie zgadzam sie z tym ze Flyers nie upokorzyli Bruins w zadnym z meczow - po pierwsze stalo sie to w meczu nr 5, kiedy to ograli Niedzwiadki w ich wlasnej hali 4-0 i naprawde zrobili to w swietnym stylu. Zawodnicy Bostonu byli w tym spotkaniu tak sfrustrowani ze pobili franchise record w minor penalties - z tego co pamietam powedrowali do penalty box 11 razy na 2-muntowe kary... A po drugie dzisiaj w nocy:grin: Jesli comeback z 0-3 w serii i drugi comeback z 0-3 w decydujacym siodmym meczu w hali rywala to nie upokorzenie gospodarzy, to co nim jest?:mrgreen:
No i trzecia sprawa, kompletnie nie zgadzam sie z przywiazywaniem az takiej wagi do numerkow od 1. do 8. Playoffs to zupelnie inna bajka niz sezon zasadniczy. Z reszta kto pozniej pamieta pozycje druzyn w zasadniczym, pamieta sie playoffy a oczywiscie najbardziej w pamiec zapadaja Stanley Cup Finals. Wg mnie w tym roku rozstawieni z 2. i 3. na Wschodzie - czyli NJ i Buffalo - byli zdecydowanie slabsi niz ich nizej notowani rywale (wiem ze latwo mowic po fakcie, przyznam ze zaskoczyla mnie postawa Buffalo ale jednak porazke NJ przewidzialem). Mecze o stawke to kompletnie inna historia niz 82 mecze w zasadniczym, gdzie niektore teamy juz kilkanascie meczow przed koncem sezonu sa pewne udzialu w playoffach.

edit: swoja droga zaczynam coraz realniej patrzec na moj dlugoterminowy zaklad, ze Phila zdobedzie Stana:grin: przed playoffami kurs ponad 50:grin: za 50zl... WHO KNOWS heheh, jak dla mnie Montreal jest zdecydowanie bardziej do przejscia dla Lotnikow niz bylby Pittsburgh, ktory dwukrotnie wyeliminowal ich z playoffs w dwoch ostatnich sezonach... we&#39;ll see
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No i trzecia sprawa, kompletnie nie zgadzam sie z przywiazywaniem az takiej wagi do numerkow od 1. do 8. Playoffs to zupelnie inna bajka niz sezon zasadniczy. Z reszta kto pozniej pamieta pozycje druzyn w zasadniczym, pamieta sie playoffy a oczywiscie najbardziej w pamiec zapadaja Stanley Cup Finals. Wg mnie w tym roku rozstawieni z 2. i 3. na Wschodzie - czyli NJ i Buffalo - byli zdecydowanie slabsi niz ich nizej notowani rywale (wiem ze latwo mowic po fakcie, przyznam ze zaskoczyla mnie postawa Buffalo ale jednak porazke NJ przewidzialem). Mecze o stawke to kompletnie inna historia niz 82 mecze w zasadniczym, gdzie niektore teamy juz kilkanascie meczow przed koncem sezonu sa pewne udzialu w playoffach.
Nie do końca chodziło mi o numerki w stwierdzeniu że Zachód &gt; Wschód. Na Wschodzie mamy do czynienia przede wszystkim z medialnością hokeja, promowane są gwiazdy pokroju Crosby&#39;ego czy też Ovechkina, a zapomina się często o równie utalentowanych zawodnikach grających w SJS, CHI, DET czy VAN. Jeśli robiłbym zestawienie sił obu Konferencji to przyznałbym wyższość Western.
Co do Philadelphii to tak jak pisałem, zacięta seria i wygrała drużyna lepsza. Ja jestem wdzięczny Pomarańczowym za taki wyczyn bo to co udało im się zrobić jest już historią i będzie wspominane.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A mnie osobiscie Bostonu nie szkoda, poniewaz Boston gral tylko do 15tej minuty a potem przeszli obok mecz? Gdzie byly Niedzwiadki przez reszte 45 minut..? Szkoda gadac... Tak jak mowie Boston gral tylko pierwszych 15scie minut a potem juz tylko PHIL, no nic szkoda gadac, bo Boston odpada &quot;znow&quot;... Gratulacje dla PHIL, ze grali do konca!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Śmieszna sprawa z tym Bostonem zagrali wczorajszy mecz tak jak i całą tą serię czyli do 3:0 by dać się przegonić, nie powiem że pozostawia to pewien niesmak i duże rozczarowanie postawą Niedźwiadków. Pierwsze spotkania w tej konfrontacji wydawały się być perfekcyjnie dopracowane, a nagle zwrot akcji o 360&#39; i żegnamy Boston, może i przykra to sprawa ale na pewno Flayers w pełni zasłużenie awansowali do finału konferencji.
Teraz rodzi się pytanie czy Phila znajdzie sposób na Montreal, który jest nieprzewidywalny i bazuje głownie na postawie Halaka. Canadiens śmiało można nazwać czarnym koniem walki o Stanleya jednak osobiście uważam że lepiej dla głównego finału jeśli znajdzie się tam ekipa z Philadelphi i dlatego będę trzymał kciuki aby w końcu ktoś znalazł sposób na Jarka i jego kumpli :razz:.
edit Odi \ Zamiast wspierać Jarka naszego brata Słowianina to trzymasz z kapitalistycznymi Pomarańczowymi Jankesami ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
San José Sharks - Chicago Blackhawks P.Kane dwa punkty lub więcej (3,65)

Finał konferencji zachodniej przed nami, a w nim zmierzą się San Jose z Chicago. Raczej nie ma mowy o jakiejś niespodziance, gdyż w finale znalazły się dwie najwyżej rozstawione drużyny w konferencji zachodniej. San Jose do tego finału musiało pokonać Colorado oraz Detroit, zaś Chicago uporać się z Nashville oraz Vancouver. Trudno mówić o jakiś problemach obu drużyn w tych pojedynkach. Przeciwnicy podejmowali rękawice i walczyli jednak zdecydowanie lepiej w sytuacjach przesądzających o losach poszczególnych spotkań wykazywali się zawodnicy San Jose i Chicago. Dziś trudno wskazać faworyta tego spotkania jak i całej serii. Szansę oceniam 50 na 50 i liczę na siedem spotkań. Co ciekawe obie drużyny radzą sobie bardzo dobrze w ofensywie strzelając sporo bramek. Obie drużyny przekroczyły średnią trzech spotkań na mecz. Można się więc spodziewać dziś dobrego widowiska ze sporą ilością goli. Ja wybrałem typ dość nietypowy na ilość punktów napastnika Chicago Patricka Kane&#39;a. Młodziutki napastnik Chicago jest drugi w klasyfikacji kanadyjskiej w drużynie. Na swoim koncie ma 15 punktów za 7 bramek i 8 asyst. Występuje podczas gry w przewadze ekipy z Chicago, także przebywa sporo na lodzie, średnio niecałe 19 minut. Z pewnością po takim kursie warto zaryzykować, bo według mnie prawdopodobieństwo jest dość spore. Mimo wszystko typ należy traktować jako typowego underdoga.

Kurs z: Unibet
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks Moneyline (Wliczając Dogrywkę) 2.05
Przed nami finały konferencji oba spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie na początek zacznę od finału konferencji zachodniej, a wiec San Jose Sharks - Chicago Blackhawks. Czeka nas spotkanie dwóch najlepszych drużyn w konferencji po sezonie zasadniczym. W półfinałach drużyna &quot;Rekinów&quot; wyeliminowała &quot;Czerwone Skrzydła&quot; wygrywając serie 4-1. Natomiast Blackhawks wyeliminowali Vancouver Canucks wygrywając w serii 4-2. W pewnym stopniu możemy powiedzieć, że drużyna San Jose zdjęła z siebie &quot;klątwie PO&quot;, która mieli w PO od dłuższego czasu. Wracając do RS na cztery spotkania pomiędzy tymi zespołami trzy razy górą byli &quot;Jastrzębie&quot;. San Jose Sharks podobnie jak Chicago preferuję ofensywny styl gry, ale nieco bardziej agresywny wydaje mi się, że najmocniejszymi liniami gospodarzy jest linia Thorntona i Pavelskiego. Dlatego cieszy mnie to, że w ekipie Hawks w formie jest Seabrook i Keith. Myślę, że w tym spotkaniu będziemy mieli sporo walki i liczę na wygraną Chicago Blackhawks ;) Początek spotkania w HP Pavilion już o....21:00 (a jest to rzadkość):cool:
Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens Moneyline (Wliczając Dogrywkę) 2.15
Kolejne spotkanie, może nie aż tak ciekawie zapowiadające się jak San Jose - Chicago, ale na brak emocji na pewno nie będziemy mogli narzekać. Z jednej strony Philadelphia, która jako trzeci zespół w historii NHL potrafił odrobić stratę trzech przegranych spotkań w serii i ze stanu 0-3 wygrać 4-3. A z drugiej Montreal, który w tegorocznych play-offach zaskakuje, najpierw wyeliminował najlepszą drużynę po RS Washington Capitals, a w drugiej rundzie z PO odprawił obrońców &quot;Staszka&quot; Pittsburgh Penguins.
Drużyna &quot;Lotników&quot; ma spore osłabienia na pewno największym jest brak Jeff Carter atutem Flyers może być gra siłowa wręcz agresywna, która im bardzo dobrze wychodzi. Co do Canadienspo raz kolejny oczywiście wielkim atutem jest bramkarz Halak. Myślę, że cała seria jak i to spotkanie wygrają hokeiści Habs. Wiele osób twierdzi, że to będzie najsłabszy finał konferencji od lat, a nawet w historii NHL, ja się z tym nie zgadzam, bo patrząc na drogę obydwu drużyn do tego finału w pełni na to zasłużyli ;)
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 1 over 2.5 @ 2.05
Już w nocy spotkanie otwierające rywalizacje Phila - Habs. Obie drużyny jak dotąd łatwo nie miały, Kanadyjczycy wyeliminowali po 7 spotkaniach Pitts i Caps, a Lotnicy odwrócili 0-3 na 4-3. Wg mnie Flyers nie będzie miała szans w pojedynku który gwarantuje Stanley&#39;a. Canadiens ekipa, która wykorzysta wszystko co im się nadarzy pod bramkę, każdy błąd, najmniejszą lukę. Tak było z Washington i Pittsburgh, obie drużyny preferowały ofensywny styl gry, a jakoś Habs, które wcale takiej mocnej obrony nie ma wywaliło ich z PO. Phila też ofensywa i wg mnie czeka ich to samo co poprzednich rywali Kanadyjczyków. Do tego obrona Lotników jest kiepska, a w bramce Michael Leighton bramkarz niskich lotów, bardzo słaby punkt. Mike Richards i Danny Briere grają jak na razie bardzo dobrze, ale to nie znaczy, że będą grać tak z Habs, którzy &quot;zabili&quot; Sidney&#39;a oraz zatrzymali Semina. W Montrealu szaleje Mike Cammalleri, którego zatrzymać obronie Lotników nie będzie łatwo. Habs po przejściu Pens złapało taki wiatr w żagle, który zaprowadzi do finału.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Home - Away -&gt; Away win (+0,5 goal) [1.80] ⛔
Zakład na to że to goście zdobędą łącznie więcej lub tyle samo goli co gospodarze. W roli przyjezdnych dziś wystąpią Chicago i Montreal. Canadiens w pojedynku z Flyers moim zdaniem jak najbardziej mogą zwyciężyć (o szczegółach w typie poniżej), natomiast Chicago nie stoi na przegranej pozycji w starciu z Rekinami bo we własnej hali w play off różnie bywa z San Jose, chyba trochę deprymują ich debiutanckie wystepy przed własną publicznością. Pomóc powinien sporo fakt że praktycznie jedynym bedącym w bardzo wyskiej formie bramkarzem grającym jeszcze w play off pozostał Jarosław Halak zawodnik Montrealu (czyli dzisiejszych gości ???? )
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks -&gt; over 5,5 [1.75] ⛔
Scenariusz pt. padnie tutaj dużo goli jest najbardziej prawdopodobną opcją. Po pierwsze, w Chicago Antii Niemi nie zachowuje się zbyt pewnie ale z braku laku broni z różnym skutkiem - na szczęście Jastrzębie dzięki strzelbom w postaci Toewsa, Kane czy Sharpa i Hossy są w stanie odrabiać straty spowodowane błędami bramkarza. Obronę Chicago oceniłbym wysoko, potrafią blokować dużo strzałów i grają wyjątkowo czysto - ale jak sprawdzą się naprzeciwko Rekinów ? Ciężko powiedzieć, Sharks dysponują równie mocnym atakiem i trochę gorszą obroną, także Rosjanin Nabokow nie zachwyca choćnie popełnia rażących błędów. Jeśli bramki będą padać szybko to over jest bardzo pewnym typem.
Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens -&gt; Montreal win (ML) [2.15] ⛔
Kursy na Montreal spadają ale na to akurat zawsze spoglądam na samym końcu. Lotnicy dziś wygrają piąty mecz z rzędu w play off ? Nie sądzę, dalej trzymam się zdania że to najbardziej Boston przegrał półfinał a niżeli Philla go wygrała. Chwała za wielkie emocje, ale gdyby rywal posiadał mniejsze problemy z własną niemocą to mogłoby pomarańczowych już w PO nie być. Dziś Kanadyjczycy znów stają mimo wszystko w roli underdoga, pasuje im taka pozycja co udowodnili w meczach z Penguins i Capitals. Nie samym Halakiem Habs żyją, do grona bohaterów tej ekipy śmiało można zaliczać już Cammalleriego. Ściągnięty przed tym sezonem napastnik jest w tej chwili najskuteczniejszym graczem play off i myślę że Lotnikom także zaaplikuje gola. Mam nadzieje że Montreal w końcu porządnie przetestuje formę Leightona, Bo Bruins nie potrafili tego zrobić jak należy ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom