>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - 2009/2010 - Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ok ja rozumiem Vader chciales zakonczyc &quot;potyczke&quot; i usunales posty... tylko, ze jeden z moich postow, mial glebsze znaczenie niz &quot;pojazd&quot; na pyrke, poniewaz zawieral moj typ na dzisiejszy mecz Boston vs PHIL a byl nim przypominam remis w pinnacle po kursie 4.350!✅✅✅
Zreszta jak sie wlasnie okazalo, dosc trafny...
pozdrawiam.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Propozycję
Chicago Blackhawks
@ Vancouver Canucks (Moneyline) (Wliczając Dogrywkę) 1.67
Chicago Blackhawks @ Vancouver Canucks 2.10

Ciekawie zapowiada się rywalizacja Chicago z Vancouver, a już dzisiaj w nocy pierwsze spotkanie w United Center. Wydaje mi się, że lekkim faworytem dzisiejszego spotkania jak i tej serii są &quot;Czarne Jastrzębie&quot;, które w pierwszej rundzie PO wygrali z Predators serie 4:2. &quot;Orki&quot; natomiast wyeliminowały LAK. Przed rozpoczęciem tej rywalizacji warto przypomnieć, ze sezon temu Chicago wyeliminowało Canucks z play-off. W porównaniu do poprzedniego sezonu goście wydają się być całkiem inną drużyną, bardziej kompletną natomiast młode Chicago bardziej doświadczone. Co do obecnej dyspozycji poszczególnych graczy to w nieco słabszej formie jest bramkarz Vancouver Roberto Luongo, choć już w meczu nr 6 z Los Angeles Kings grał tak jak nas przyzwyczaił i nie ma co gdybać &quot;Orki&quot; mogą zawsze liczyć na &quot;Luuu&quot;. W bramce ekipy z &quot;Wietrznego Miasta&quot; powinniśmy zobaczyćAntti Niemi i teoretycznie przewaga na bramce powinna być po stronie Canuck. Jednak nie możemy zapominać, że Fin w serii z Nashville miał najpierw swoje pierwsze w play-off shutout i chwilę później drugie SO ;) Sporą walkę powinniśmy zobaczyć w ofensywie po stronie Chicago Blackhawks - Kane, Toews, Hossa, Sharp, a w Vancouver między innymi Bernier, Kesler, Sedinowie. W zespole Chicago ostatnio dobrze prezentowali się Sharp i Jonathan Toews co osobiście mnie cieszy. Oczekuje też, że podopieczni Joela Quenneville&#39;a poprawią grę w defensywie, bo z Predators wyglądało, to średnio. Wracając do sezonu zasadniczego to Blackhawks wygrało dwa mecze z Vancouver, i &quot;Orki&quot; też dwu krotnie pokonały Chicago. Wszytko zatem wskazuje, że o zwycięstwie będą decydować detale i nie wykluczone są shootout. Tak więc polecam typ Chicago KZ.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie rozumiem zdecydowanego faworyzowania ekipy Chicago w tym pojedynku. Vancouver lepiej zaprezentowało się w ćwierćfinale i to na tle mocniejszego przeciwnika. Canucks mają bliźniaków w świetnej formie, a reszta drużyny jest niezwykle wyrównana i także w dobrej dyspozycji. Dwa ostatnie mecze w pojedynku z Królami, Orki zagrały w końcu na dobrym poziomie w defensywie. Odbudować swoją pewność siebie miał okazje Roberto Luongo i teraz myślę że będzie tylko lepiej. Blackhawks grają u siebie więc łatwo z nimi nie będzie, z reguły Chicago bardzo dobrze rozbija ataki rywali ale różnie jest z goaltendingiem. Jako że to pierwszy mecz rywalizacji wytypuje under w pierwszej tercji.
Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks -&gt; under 1,5 goals in 1T [1.90] ⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie uwazam, ze Chicago juz dosc marnie wypadlo w straciu z Nash, traci zdecydowanie za duzo goli jak na team tej klasy. Van to zawsze Van, Heniu Sedin ma w tym sezonie &quot;wykop&quot; jak nigdy wczesniej ???? Z drugiej strony po obu stronach mamy dobrych bramkarzy, ze wskazaniem na Van! Ciezko powiedziec co stanie sie w starciu nr 1. jednak w calej serii sadze, ze gora beda gracze z Kanady... Jednak najbardziej przychylalbym sie do typu Odisia na under 1.5 gola w 1t;)
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
MTL@PIT over 5,5 1.901 3-1 ⛔
Typ wydaje sie byc calkiem sensowny patrzac na wyniki meczow z udzialem Pens w tegorocznych playoffs... Overami zakonczylo sie 6 z 7 dotychczasowych spotkan. Biorac pod uwage dyspozycje Pingwinow w PP (4/4 w ostatnim meczu), fenomenalna forme Sida nie tylko strzelajacego ale rowniez kreujacego gre oraz utalentowany atak Canadiens (Cammalleri, Gionta, Gomez, Plekanec, Kostitsyn) dzisiaj rowniez jest spora szansa na wieksza ilosc goli.

PLAYOFF STATS:
single bets 9-7-3 [56%] +131,6 units
2-team bets 4-5-0 [44%] +165 units
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja proponuje under 5.5 po kursie 2.050✅✅✅ pinnacle sports! Trzeba zauwazyc, ze Habs zagrali tragicznie w obronie podczas PK... raktycznie to przesadzilo o losach meczu, poniewaz co PP, Habs tracili gola, o ile sie nie myle bylo ich conajmniej 3!... nie mozna grac w ten sposob na tym etapie rozgrywek i sadze, ze trener Habs powie to druzynie dzis przed meczem. Jesli bedzie zmiana w bramce Habs sadze , ze nowy goli wraz z obrona zageszcza ruchy i nie bedzie juz tak latwo jak podczas pierwszego meczu... Kluczem do sukcesu jest lapac jak najmniej kar, zeby Pens nie grali w PP...
pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nikt nie wspomniał o braku Markova, jestem ciekawy jak to wpłynie na tą rywalizacje bo ten zawodnik jest jednym z nielicznych &quot;prawdziwych&quot; obrońców u Kanadyjczyków. Mecz już zaraz wystartuje, cieszmy się emocjami.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Nikt nie wspomniał o braku Markova, jestem ciekawy jak to wpłynie na tą rywalizacje bo ten zawodnik jest jednym z nielicznych &quot;prawdziwych&quot; obrońców u Kanadyjczyków. Mecz już zaraz wystartuje, cieszmy się emocjami.
Dokladnie jak piszesz. Brak Markova to kolejne &quot;za&quot; overem w tym meczu, ale we&#39;ll see:cool: Druga sprawa ze nie zagra Jordan Staal, swietny penalty killer Pens, a Habs grac w PP potrafia...
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
San Jose - Detroit 2 +0.5 @ 1.75
San Jose - Detroit 2 Over 2.5 @ 1.95

Liczę, że dziś Czerwone Skrzydła zaatakują ekipę z Kalifornii. San Jose w playoffs gra na razie przyzwoicie, ale z wskazaniem na słabo. Niby 4-2 z Colorado, ale mnie to nie przekonało jakoś aby Sharks było stać na przejście Detroit. Mizernie prezentuję się kluczowa linia Rekinów Marleau -Thornton - Heatley, która jakby nie patrzeć kreują ofensywę kalifornijskiej ekipy. Na lidera w playoffs wyrasta Joe Pavelski uzbierał już 11pkt. Plaga kontuzji w Red Wings się skończyła i aż miło patrzeć na listę absencji i widzieć tylko jedno nazwisko Maltby. Skrzydła mają dobrą obronę i atak i teraz dochodzi stabilny bramkarz Howard. Ekipa kompletna. Datsyuk i Zetterberg są w znacznie wyższej formie niż to było widać w tych 82 meczach. Spragniony gry Johan Franzen. San Jose stoi naprawdę przed trudnym pojedynkiem. W pierwszym gospodarze strzelili trzy gole w ciągu 79 sekund i takiej straty Czerwone Skrzydła już nie zdołały. Mecz nr 2 zapowiada się doskonale i mam nadzieje, że Red Wings wyrównają stan pojedynku na 1-1.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Podobnie jak Dats13 uważam że Detroit powinno dziś bardziej zdecydowanie nacisnąć Rekiny. W meczu pierwszym obie ekipy mocno badawczo, mimo niewielkiej inicjatywy Detroit zdołało strzelić trzy bramki jednak o niewielką część to Sharks byli lepsi. Red Wings pokazali że są w stanie z San Jose nawet wygrać w ich hali, muszą zagrać odważniej a przecież potrafią to robić. Oddali 24 strzały co jest zdecydowanie poniżej ich średniej, dziś liczę na zdecydowanie więcej tym bardziej że już badać nie ma co bo wszystko wiadomo - trzeba gonić wynik rywalizacji i korzystać z tego że Nabokow nie jest w najwyższej formie.

Detroit- Shots on Goal (OT Included) -&gt; over 30,5 [1.85] ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dobrze no to jeszcze jedna sprawa dzis SJS vs DET ja ososbiscie proponuje remis;) Kurs w Pinnacle 4.250⛔⛔⛔ ... DET juz dawno nie zremisowalo, a jak pokazalo ostatnie spotkanie w konfrontacji SJS i DET nie ma zdecydowanego faworyta... zasadniczo remis powinien byc juz ostatnio, jednak tak sie nie stalo. Obie ekipy graja na tyle znakomicie w ataku, ze moga zmieniac losy mecz, czyli wychodzic na prowadzenie nadrabiac utracone bramki. Uwazam, ze DET stac na remis, nie dlatego, ze maja dobra obrone tylko dlatego , ze dobrze graja w ataku i smialo moga dotrzymac kroku SJS.
pozdrawiam.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
San Jose Sharks(+1.5) - Detroit Red Wings
Typ: Red Wings
Kurs: 3.70
Buk: Gamebookers
Analiza:
O 2:00 w nocy odbędzie się drugie spotkanie półfinału Zachodniej Konferencji NHL pomiędzy Rekinami i Skrzydłami. Pierwsze spotkanie według mnie niespodziewanie wygrali gospodarze, którzy niesamowicie męczyli się w pierwszej rundzie z Avs dzięki niesamowitej postawie bramkarza Andersona. Jednak Pavelski i spółka sprostali przeszkodzie z Colorado. Wings rozegrali w pierwszej rundzie 7meczowy maraton z Coyotes. Był on ostatecznie zwycięski dzięki pewnej wygranej w G7. W RS zainteresowane drużyny 2krotnie spotykały się na lodzie w San Jose. Dwukrotnie to goście z Detroit wychodzili zwycięsko z tych potyczek - 4:2 oraz 4:1. Gdy role miejscowych były odwrócone to 2 razy dochodziło do dogrywki i w jednej z nich Skrzydła zdobyły zwycięską bramkę a w drugim Rekiny. W pierwszym spotkaniu PO Red Wings nie grali gorzej - pierwsza tercja zadecydowała o pewnej wygranej Sharks. Sądzę, że dziś zdobywanie bramek dla gospodarzy będzie takim samym trudem jak w meczach przeciwko Lawinom. Powinno to otworzyć drogę do 2bramkowego zwycięstwa przyjezdnych.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No i rywalizacja, SJS vs DET nabiera ciekawego obrotu spraw. DET po wczorajszej porazce na lodzie rywala, przegrywa 2-0 w serii i teraz musi naprawde ciezko pracowac na dobry wynik koncowy... Jak dla mnie DET nie ma szczescia, no bo nie powiem , ze sedziowie byli po stronie SJS;) DET gra ladnie, a SJS skutecznie, nie wiele braklo a DET mogli wczoraj wygrac, nie mowie juz o tym, ze remis byl na wyciagniecie reki. . .
Kompletnie bezsensowna ostatnia kara dla DET, odebrali sami sobie szanse na remis i nadzieje w OT....
Rywalizacja przenosi sie do miasta &quot;motoryzacji&quot; gdzie napewno nie zabraknie wrazen ???? !
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Chicago Blackhawks @ Vancouver Canucks Moneyline (Wliczając Dogrywkę) 1.61 ✅

Już dzisiaj czeka nas kolejne bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w 2 rundzie PO. Chicago Blackhawks podejmuje w United Center Vancouver Canucks. Hokeiści Chicago Blackhawks fatalnie rozpoczęli rywalizację w półfinale Konferencji Zachodniej W pierwszym spotkaniu &quot;Orki&quot; pokonały gospodarzy, aż 5-1. Dlatego myślę, że dzisiejszej nocy &quot;Jastrzębie&quot; będą chciały za wszelką cenę wygrać to spotkanie i doprowadzić do stanu 1-1 w serii dlatego, że ewentualna porażka Chicago może być kluczowa dla losów całej serii. Uważam, że wynik z pierwszego spotkania nie do końca ukazuje to co działo się na lodzie. Fakt Vancouver zagrało lepiej, ale kilka straconych bramek przez Blackhawks to ich wina. W ostatnim czasie Chicago ma bardzo wysoką statystykę strzałów na bramkę przeciwnika z tym, że nie przekłada się to na wynik, a więc wygląda to tak, że gospodarze strzelają skąd się da, ale nic im to nie daje (chyba, że gramy over Shots on Goal to można się cieszyć :p) W pierwszym spotkaniu w drużynie Blackhawks słabiej zagrał obrońca Seabrook, też mało widoczny był Hossa. Natomiast hokeiści Canucks wyglądali na lepiej zorganizowanych i to było ich mocną stroną. Jednak myślę, że dzisiaj Chicago zagra wreszcie mądrzej w obronie co przełoży się na lepsze rozgrywanie krążka, a w efekcie jedna z najlepszych drużyn pod względem ofensywnym zacznie strzelać skuteczniej.

I jeszcze takie:
Boston Bruins @ Philadelphia Flyers Boston- Team Total (OT Included) over 2.5 1.70 ✅
Chicago Blackhawks @ Vancouver Canucks - Chicago
- Shots on Goal (OT Included) over 32.5 1.85 ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja tylko dodam od siebie, ze rywalizacja VAN vs Chicago jest tyle ciekawsza, ze przeciez rok temu, Chicago wyeliminowalo VAN, w sposob beztroski a glownym katem zespolu z Kanady okazal sie mlody Kane! Dlatego tez mysle, ze Van w tym sezonie pokaze mlodziezy z Chicago gdzie jej miejsce, wcale nie bede zaskoczony jak Kanada pogoni ich 4-0 w serii;)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik

VAN@CHI Chicago(-0,5)
2.06 2-4 ✅
1st Period VAN@CHI Chicago ML 1.741 2-1 ⛔
I stalo sie, przez swoja lekkomyslna gre Hawks w koncu znalazli sie na pozycji, ze to oni musza odrabiac straty. Dzisiaj beda musieli dac z siebie wszystko zeby za chwile nie bylo juz 0-2 i mysle ze sprostaja zadaniu.. Mozna pokusic sie o stwierdzenie, ze w meczu nr 1 przewazali, szczegolnie na poczatku, jednak nie potrafili pokonac Luongo. Mysle ze dzisiaj, podobnie jak w pierwszym starciu, rowniez zaczna od silnego uderzenia, jednak tym razem fortuna bedzie po ich stronie.
TOTAL POINTS under 11,5 1.87 11 GOALS ✅
Poprzednio mecze PHI@BOS i VAN@CHI zakonczyly sie overowo, sadze ze dzisiaj bedzie odwrotnie. Po burzy musi sie uspokoic, przede wszystkim jesli chodzi o pierwsza pare... Juz nie dawno pisalem ze jak Boston strzela duzo goli to w nastepnym meczu jest blado... Po strzeleniu 5 goli i wiecej, w kolejnym meczu Bostonu under padl juz 7 razy z rzedu. Nastepna sprawa to kontuzja Sturma, ktora sprawi ze atak Niedzwiadkow bedzie musial zostac troche przemeblowany.. Jesli chodzi o drugi mecz, to nie wierze ze Chicago drugi raz pozwoli przeciwnikowi na takie strzelanie. Po stronie Nucks Luongo tez powinien zrobic swoje... Jednym slowem licze na underowa &quot;kolejke&quot;:cool:

PLAYOFF STATS:
single bets 11-8-3 [58%] +224,6 units
2-team bets 4-5-0 [44%] +165 units
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jesli chodzi o moj typ, to nie bardzo mi sie cokolwiek widzi dzis, jedynie ciekawie wyglada typ na Chicago over 3 trafienia... linia jet wystawiona w dosc bezpieczny sposob dla gracza i dla buka, poniewaz prawde mowiac 3 gole to maks czego dzis oczekuje od Chicago... poniewaz nie maja nic do stracenia, jedynie pozostaje im atakowac bramke Van i strzelac... Chicago mlody team, nie bardzo pasujacy do awansu dalej...ale napewno bez walki nie odejda. Kurs w Pinnacle 1.909✅✅✅ wiec bardzo dobry...
pozdrawiam.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Boston Bruins - Philadelphia Flyers 2 under 28.5 shots on goal @ 1.85
W spotkaniu nr 1 widzieliśmy 9 bramek, heh kiedy ja widziałem mecz w którym Niedźwiadki strzelają 5 goli. Wg mnie w rywalizacji nr 2 już tak nie będzie, a Lotnicy jaki i Bruins wrócą do swojego stylu underowicza i dlatego wybrałem, że Flyers odda mniej niż 29 SOG. Ostatnio to Boston był ekipą dominującą, ale nie mógł utrzymać trzykrotnie prowadzenia dwoma bramkami, a Phila musiała gonić wynik. Ofensywa Lotników bardzo osłabiona bo nie ma Jeffa Cartera i Gagne, ale absencja centra jest niezwykle dotkliwa. Tak naprawdę został Richards i Briere, a reszty nie widać. W meczu nr 1 oddali 36 strzałów to wysoki wynik, ale patrzeć na Boston, który strzelał aż 46 razy co spowodowało małe odsłonięcie i szansy dla Flyers oraz mecz był kończony w OT. Wg mnie TD Banknorth Garden już nie obejrzy takiego ofensywnego nastawienia i gradu bramek, tylko tak jak zawszę ok 4 siatki, a Phila będzie miała ciężko przeprawę z obroną ekipy z Massachusetts i będzie im trudno oddać pod 30 strzałów na bramkę Rask&#39;a

Chicago Blackhawks vs. Vancouver Canucks Jonathan Toews goal @ 3.40

Chicago dziś zaatakuje Orki i dlatego wybrałem sobie strzelca w tym meczu i jest nim Toews. Zawodnik kluczowy w ekipie, kapitan serce świata hokejowego w Wietrznym mieście oraz doskonały gracz. W meczu nr 1 nękał strasznie Luongo, ale nie udało się pokonać Roberto. Chicago w starciu nr 2 rzuci się do ataku, a w szczególności pierwsza linia Hossa - Toews - Kane. Jonathan jest w formie i na pewno da z siebie wszystko bo to taki zawodnik, a strzelając bramkę pomorze swojej ekipie na wyrównanie stanu pojedynku na 1-1.

Seku(L)ar
ah pamiętam to spotkanie... cudowne widowisko i miałem zagrane ze Kane strzli bramkę na doxxbet. Dziś zdecydowanie popieram Twój typ.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Widze ze nie tylko ja jestem zwolennikiem niskiego wyniku w TD Garden, jednak nie postawie underu w tym konkretnym meczu, mysle ze UNDER 11,5 to nieco lepsze rozwiazanie, ale mam nadzieje ze oba wejda. Mozna jeszcze przytoczyc slowa Laviolette, ktory zapowiedzial ze Phila zaciesni gre w meczu nr 2 - wg mnie to dobre rozwiazanie, bo jednak Bruins mieli za duzo swobody dwa dni temu. Go Flyers!

Dats ja rowniez zarobilem na ubieglorocznej rywalizacji, tylko ze postawilem na zwyciestwo w series Hawks przy stanie 2-2, takze tez dobrze wspominam oba teamy:grin:
POzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom