>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2012/2013

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Tak sobie, szybko rzuciłem okiem na kursy na ten weekend i od razu wpadły mi w oko w Betssonie:
HOU(+9,5) @1,87
ATL(-3) @1,911

Wyglądają zupełnie jak prezenty swiąteczne ????
Moim zdaniem, wynik z zasadniczego pomiedzy NE a HOU nie ma w tym przypadku większego znaczenia a SEA powinno już odpaść w Wild Card, Falcons ich zmiotą moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shen 408

shen

Użytkownik
Z całym szacunkiem Micheal ale Pats rozjadą Texans z 50-20.Texans poza Fosterem i Andre Johnsonem mają tylko Danielsa,Talib wyłączy Johnsona,Vilfork Fostera i Schaub ma grać hero w tym meczu?Nie wydarzy się to raczej.Falcons co jak co faworytami,ja kibicuję Seahawks więc tego meczu nie gram.W Denver ma sypać śnieg podobno,Ravens połowa składu zagra,ta połowa co w week 14 nie grała,Peyton Manning ja mu nie wierzę w tym meczu,choć Broncos powinni się wyślizgać i wygrać,W 49ers ponoć Kopernik się spali i rozwali konkretnie ten mecz a Rodgers jest za dobry by przegrać jutro,chyba ze go def 49ers zsackuje z 10 razy.Najlepszy week w NFL się szykuję,czas ograć bilionerów jutro :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
50-20 to raczej nie będzie ???? bo wydaje mi się, że może nawet będzie under. Myślę, że HOU wyciągnie wnioski i nie pozwolą na tak dużą różnicę. Przypomnę, że HOU są drużyną, która ma 1 miejsce w time of possesion z ponad 33 minutami na mecz. To samo będą musieli robić jutro - trzymać piłkę z dala od Brady&#39;ego ???? Od dawna kibicuję Pats, ale uważam że jutro wcale tak łatwo mieć nie będą.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Denver @1.22 9/10⛔
Denver -7 @1,62
5/10⛔
bet365
Sezon Ravens kończy się w Denver nie mam do tego wątpliwości . Manning gra jak za najlepszych czasów a nie trzeba przekonywać chyba nikogo jak dużą różnice potrafi zrobić ten zawodnik . Ravens nie zachwycili w meczu z Colts .
Manning prowadzi dobrą ofensywę ale obrona jest również świetna - 18.1 pkt w NFL oddają średnio . Zarówno rush i pass defense na 3 miejscu w lidze , Flacco dzisiaj pod ogromną presją , obrona Denver za mocna dla gości . Oglądałem wszystkie mecze Broncos w tym sezonie i robią na mnie ogromne wrażenie , wszystkie atuty włącznie z własnym boiskiem po stronie Denver i liczę na pewna wygraną . Manning to nie jest niedoświadczony Luck i Ravens potrzebują dziś świetnego meczu w ataku na co moim zdaniem ich nie stać .
Eric Decker over 5.5 reception @1,8✅
bet365
Decker bardzo pewny odbiorca dla Manninga , posyła do niego sporo rzutów które Eric praktycznie zawsze łapie . Rzadko poniżej 6-7 odbiorów i dziś wątpie żeby się coś zmieniło przeciwko średniej obronie Ravens . Przeciwko Baltimore w kolejce 16 grudnia zdobył 133 jardy przy 8 reception na 11 możliwych .
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja nie rozumiem pewnej rzeczy - jeśli jest to taki pewny typ, to po co kupować punkty? Nie rozumiem stawiania 5j żeby wygrać 2.5j, a tym bardziej 9j żeby wygrać 1.9j? W sumie wychodzi 14j żeby wygrać raptem niecałe 5j. Ryzyko przy graniu pełnego handicapu jest to samo, a nie trzeba aż tyle inwestować.
Póki co skłaniam się ku Ravensom +10 ptk. Manning w playoffach to nie ten sam Manning co w regularu. Tym bardziej, że Denver było w gazie w regularu i ta przerwa była im kompletnie nie na rękę. Kilka lat temu była podobna sytuacja z Ravens @ Pats. Ravens rozklepali wtedy Patsów na ich terenie. Defensywnie Ravens tydzień temu wyglądali bardzo dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja nie rozumiem pewnej rzeczy - jeśli jest to taki pewny typ, to po co kupować punkty? Nie rozumiem stawiania 5j żeby wygrać 2.5j, a tym bardziej 9j żeby wygrać 1.9j? W sumie wychodzi 14j żeby wygrać raptem niecałe 5j. Ryzyko przy graniu pełnego handicapu jest to samo, a nie trzeba aż tyle inwestować.
.
Każdy gra jak sposobem jaki jemu odpowiada . Handicap zawsze wybieram taki jak mi pasuję a nie dla buków ;) Wyglądali dobrze defensywnie ale po pierwsze mieli na prrzeciwko Lucka , po drugie sama defensywa dziś nie wystarczy a niepewny Rice + jeszcze mniej pewny Flacco . Nie widze tego .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
... Defensywnie Ravens tydzień temu wyglądali bardzo dobrze.

No tak, tylko przyznam szczerze, że nie bardzo ich widzę dzisiaj w ofensywie. Flacco będzie pod sporą presją a i Rice też raczej nie poszaleje... Jak dla mnie spokojne DEN(-9,5) @1,95.

cytat: &quot;Manning is a perfect 8-0 straight up and against the spread versus Baltimore dating back to 2004 - which includes 2-0 in the postseason. He&#39;s outscored them by an average margin of 26-10 and won both playoff matchups by more than the listed spread.&quot;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Co z tego, że mieli Lucka? W tym sezonie Colts tylko raz nie zdobyli nawet 10 ptk..przeciwko Jets. Trzeba oddać defensywie Ravens to, że zagrali bardzo dobrze..mają jedną z najlepszych redzone defense w lidze, mają najlepsze special teamy w lidze. To bardzo dużo. I mają dwóch bardzo dobrych backów, których nie ma Denver.
2004 rok? Mamy rok 2013 dla przypomnienia. Statystyka pojedynków z przeszłości nie ma żadnego znacznia. Każdy mecz to nowy mecz i układa się według własnego scenariusza. Równie dobrze można przytoczyć staty Manninga z playoffów - ma gorsze niż Flacco. Do tego dzisiaj w Denver zimno, Manning słabo sobie radzi w niskich temperaturach + rękawiczka z rękawem na ręce rzucającej może mieć wpływ. Bye week też raczej im nie służył, bo byli chyba największym hot teamem przed PO...mecz w Baltimore, a to spotkanie to dwie różne sytuacje - inny koordynator offensu, pełny skład. Baltimore +10 Ravens 20-17
Pod presją będzie Denver, bo to Denver gra u siebie przed własną publiką z bilansem zwycięstw, który zawdzięcza najłatwiejszemu kalendarzowi w lidze.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
. Do tego dzisiaj w Denver zimno, Manning słabo sobie radzi w niskich temperaturach + rękawiczka z rękawem na ręce rzucającej może mieć wpływ. .
cyt:&quot;To prepare for the possibility of wintry weather, the four-time NFL MVP wore an orange-and-gray glove on his throwing hand the last two games. Manning has been quite effective, too, with the glove -- his completion percentage has been almost 6 points better and his passer rating almost 20 points higher than without it&quot; :grin:

ale żeby być sprawiedliwym:

cyt:&quot;The cool weather certainly hasn&#39;t been friendly to Manning, who&#39;s 0-3 in playoff games in which the temperature at kickoff is less than 40 degrees.&quot;

Ogólnie zapowiada się, ze dzisiaj w Denver będzie ok -8, -9 stopni.

I jeszcze jeden typ na koniec: Knowshon Moreno powyżej rushing yards 74.5 @1,85. W takie zimno zawsze lepiej być na boisku niż stac przy linii bocznej. Myślę, że DEN często będzie korzystać z usług swojego RB, kontrolując zegar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Coś w tym musi jednak być, że Manningowi ciężko się gra na mrozie. Niby nie wyglądało to bardzo źle, ale.. No i ta secondary Denver. Masakra.
Bardzo zawiedziony jestem Green Bay. Oglądałem do stanu 14-7 i przyzwoicie to wyglądało, a rano się budzę i niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Secondary Denver faktycznie fatalne. O ile TD Smitha na Baileyu jeszcze jakoś można zrozumieć, choć przecież Champ uchodzi za jednego z shutdown cornerów ???? , to zachowanie secondary przy TD Jonesa to jakiś poziom..hmm..nie powiem, że z PLFA, bo nawet tutaj trzymają krycie...to wyglądało jak rodzinna gierka na trawie..najpierw Carter trzyma Jones na odległość, bo boi się rushu Flacco (??!!), potem gdy leci piła jest za późno..natomiast to co zrobił Moore to dla mnie DONKEY KONG roku...piłka leciała chyba z pół godziny, a on zachowywał się jakby krył Cartera..straszne..nawet w PLFA nie widziałem takich akcji. Ale tak jak pisałem w Dyskusjach - Denver miało najłatwiejszy kalendarz w tym roku, na tym cały czas cisnęli, bardzo dobrze, że ich nie ma..Manning tradycyjnie choker w PO...natura jest sprawiedliwa, materiał genetyczny tak się rozdzielił, że jeden (Peyton) jest dobry w regularu a ssie w PO, a drugi ELI odwrotnie.
Natomiast Green Bay - przegrywali dwa kluczowe matchupy w obu liniach, a i tak defense Niners jakiś dziurawy. A Kaepernick po słabym początku i INT, potem meczy życia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Wow, wow i jeszcze raz wow ???? Świetny mecz. Co prawda ATL(-3) nie weszło ( chociaż spokojnie powinno, patrząc na pierwsze 3Q), to jednak oglądało się to wspaniale. QB Wilson i ogólnie Seahawks mają niezłą przyszłość przed sobą, przydłaby się tylko TE, taki z prawdziwego zdarzenia.
A teraz jeszcze HOU-NE przed nami ???? Niezły wieczór...
 
garet 47

garet

Użytkownik
Prawie zszedłem na zawał...zagrałem jeden z najgrubszych typów w życiu na ATL ML, po przyłożeniu Seattle zwątpiłem...w ogóle co za dramaturgia. Ten field goal, a potem całkiem nieudane wprowadzenie...jak zobaczyłem rozgrzewającego się kopacza SEA, to znów mini zawał i rezygnacja, a za chwilę ten przechwyt....omg.
Najlepszy mecz jaki widziałem, a trochę tego było.
Mecz SF @ ATL odpuszczam. Kursy póki co wariują. Przez 10 minut na SF z 1.7 na 1.57, a na ATL z 2.20 na 2.55. Dla mnie ten mecz to no bet.
SF sporo traci away, ale mają masę innych atutów, a ATL dziś momentami w obronie zbyt słabo i nieporadnie. Oj będzie uczta za tydzień. Zamierzam ją przebyć bezstresowo bez picków.
Choć popatrzę jak dziś NE zagra i może w ich stronę coś pójdzie z BAL jeśli Brady się ładnie zaprezentuje ;)
PS oczywiście nie skreślam HOU przed meczem, ale za bardzo lubię NE szczególnie at home, żeby uwierzyć, że odpadną z jadącymi od kilku tygodni po równi pochyłej w dół Texans.
I LOVE THIS GAME &lt;3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie przesadzajmy...to był dobry mecz, ale na pewno nie najlepszy..dużo lepsze było spotkanie Denver Balty, a z przeszłości to chociażby spotkanie z zeszłego roku z Wild Cardu Saints @ Niners i ostatnie przyłożenie na kilkanaście sekund przed końcem Smith to Davis ????
Seattle przegrało przez własne błędy z 1 połowy - najpierw niepotrzebna i nieudana próba biegu na 4downie zamiast FG, potem znowu brak punktów przed końcem pierwszej połowy - 6 punktów oddane za darmo. Może i było 20-0, ale to była 2 kwarta - jest jeszcze sporo czasu do końca meczu, a te 6 punktów dają 14 ptk straty czyli 2 przyłożenia.
Największym błogosławieństwem Atlanty było ostatni TD Seattle. Gdyby sędziowie wywołali fumble, Atlanta byłaby w głębokiej kupie.
Kursy wariują, bo Falcons raczej nie mają czego szukać w meczu z Niners. Już sam fakt, że wyjazdowa drużyna z zachodu jest faworytem na wschodzie na boisku drużyny, która przegrała u siebie jedno spotkanie i miala najlepszyh bilans sezonu regularnego.
Falcons są &quot;miętcy&quot; jak podusia, zarowno w ataku jak i w obronie, przez cały sezon mieli problemy z biegającymi QB. Do tego cały sztab trenerski to banda idiotów na czele z arcy idiotą Mikiem Smithem. Prowadząc 27-7 u siebie w 4q grać tak asekurancko i żeby prawie przegrać. Do dzisiaj się zastanawiam jakim idiotą trzeba być, żeby przy &quot;żywym&quot; zegarze brać czas na 13 sek przed końcem zamiast poczekać do 1 sek i wtedy wziąć, żeby nie dać Seattle piłki po field goalu. Jeleniada roku.

Najbardziej rozwalił mnie Pete Carroll i jego zachowanie po tym jak wziął czas żeby zamrozić kickera, kicker nie trafił, a Pete rżnął głupa WHO CALLED A TIMEOUT??!! hahah...całe to towarzystwo trenersko-komentatorskie jest rozbrajające...Carroll przed wywołaniem Timeout ma milion najnowocześniejszych kamer TV skierowanych na niego, mimo to rżnie głupa, że nie wywołał timeoutu, a jakby tego było mało, jeden z komentatorów komentując całą sytuację powiedział: &quot;Może mówił sędziemu, że nie chce timeout&#39;u...?&quot; hahahaha

Pete calls a timeout
http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/682/308/PeteCarrollCallsTimeOUT_IceTheKicker_original.gif?1358113997

Pete rżnie głupa:
http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/682/316/PeteCarrollREACTStoCallingTimeout_original.gif?1358114088
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Do dzisiaj się zastanawiam jakim idiotą trzeba być, żeby przy &quot;żywym&quot; zegarze brać czas na 13 sek przed końcem zamiast poczekać do 1 sek i wtedy wziąć, żeby nie dać Seattle piłki po field goalu. Jeleniada roku.
Stary, tam chyba nie do końca tak było, bo oni jeszcze chyba chcieli grać akcję. Już nie pamiętam dokładnie ale FG był coś ok. 55 yds. i zastanawiali się czy nie zagrać czegoś do linii...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Najbardziej rozwalił mnie Pete Carroll i jego zachowanie po tym jak wziął czas żeby zamrozić kickera, kicker nie trafił, a Pete rżnął głupa WHO CALLED A TIMEOUT??!! hahah...całe to towarzystwo trenersko-komentatorskie jest rozbrajające...Carroll przed wywołaniem Timeout ma milion najnowocześniejszych kamer TV skierowanych na niego, mimo to rżnie głupa, że nie wywołał timeoutu, a jakby tego było mało, jeden z komentatorów komentując całą sytuację powiedział: &quot;Może mówił sędziemu, że nie chce timeout&#39;u...?&quot; hahahaha


Pete calls a timeout
http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/682/308/PeteCarrollCallsTimeOUT_IceTheKicker_original.gif?1358113997


Pete rżnie głupa:
http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/000/682/316/PeteCarrollREACTStoCallingTimeout_original.gif?1358114088

Tak tu się coach nie popisał ???? A swoją drogą, gdy tak sięgam pamięcią wstecz, to pamiętam jak parę razy kicker nie trafiał pierwszego FG ale zawsze okazywało się, że coach przeciwnej druzyny brał timeout. Drugi był przeważnie celny. Może trzeba bardziej psychologicznie do tego podchodzić i stać koło sędziego, żeby kicker kątem oka to widział i na koniec nie brać czasu ????
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Przejzalem z grubsza oferte na SuperBowl i wpadl mi w oko ciekawy tym a mianowicie
Flacco Rush Attempts
over 2,5
2.30
bet365
Mysle, ze warto sprobowac. Co Panowie mysla?
albo
Flacco Rush Yards
over5,5
2.05
bet365
Ponadto Gore powinien troche polatac i 18,5 proby tez powinien pokryc za n1.75 w bet365.
Raczej nie pogram tego meczu na wynik choc sklanialbym sie mimo wszystko w strone 49ers
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Joe Flacco (BAL) over 255,5 passing yds @1,85 ✅
Betsson

Nie widzę przeciwskazań, żeby Flacco znowu pokazał się z dobrej strony.
Bardzo solidny OL Ravens ( tylko 4 sacks w tegorocznym postseason ) gwarantuje mu względny spokój. A trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że 49&#39;s mocno naciskają na opp. QB a mimo to Rodgers miał 26 celnych podań a Ryan 30 i odpowiednio 257 i 396 passing yards.
Flacco jest bardzo solidny w postseason. Rzuca piłkę tam, gdzie jeszcze rok, dwa lata temu bałby się spojrzeć ???? Jego wynki, to 282, 331 oraz 240 passing yards. A QB rating w okolicach 116. Nic tylko obstawiać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kurde, nie ma to jak mecz dwóch ulubionych drużyn w SuperBowl. Jeszcze przed Finałami konferencji zagrałem w Bet365 San Francisco to win SB @ 3.00. I zastanawam się co teraz robić. Początkowo miałem grać Ravens ML - jakikolwiek wynik daje mi zarobek. Ale im bardziej się przyglądam temu spotkaniu, tym bardziej myślę, że San Francisco to wygra i dlatego chyba zostawię ten bet w spokoju. Linia wróciła na 4 ptk i to jeszcze jako + money. Dwie sprawy - pierwsza to matchup, który wg mnie jest na niekorzyść Ravens - biegający QB z dobrym ramieniem, świetna gra biegowa z różnymi backami - Gore power back, James speed back, masa receiverów - Davis, Crab, Walker, Moss, returner Ginn. Kaepernick wygrał mecz z Falcons bez biegów. A defensywa Ravens, choć wystarczyła na te cipkowate drużyny z Denver i New England, ma pewne wady. Ravens wygrali trzy mecze w playoffach, ale w żadnym nie grali z takim defensem jak Niners. Ktoś powie, ze Niners słabo grali ostatnie mecze w defensywie. Pewnie tak, ale tu wychodzi druga sprawa - przerwa od ostatniego meczu do Super Bowl - dla Baltimore to jest totalny killer wg mnie - byli w gazie, wygrali w dobrym stylu mecze, i tu nagle trzeba czekać na SB - gdzieś to wszystko ujdzie z nich przez ten czas. Dla San Fran ta przerwa to manna z nieba - ich defense w sezonie regularnym grał bardzo dobrze, w postseason znacznie gorzej, stąd ten czas powinien być zbawienny. I trzecia sprawa - mecz w Nowym Orleanie na fast tracku. Nikt o tym nie mówi - Ravens grali w tym roku tylko jeden mecz na fast tracku - w Houston - 13-43. Niners grali tych meczów 4, w tym raz właśnie w Nowym Orleanie i pokonali wtedy Saints 31-21. Na fast tracku biorę młodszą defensywę, którą są Niners i myślę, że ten factor jest kluczowy.
Kto by nie wygrał to i tak będę żałował drugiej drużyny ???? Dla pocieszenia przynajmniej wiem, że wygra drużyna, którą lubię. Chciałbym, żeby Lewis zakończył karierę z SuperBowl, ale w teorie spiskowe nie wierzę. Z drugiej strony chciałbym, żeby Randy Moss zdobył swój pierwszy SuperBowl, bo na pewno zasługuje na to jako jeden z najlepszych receiverów w historii tej gry. Najwięcej kasy jest do zarobienia tradycyjnie na zdobywach TD i w przerwie.

E: linia już 4.5 jako + money. Nie wygląda to dobrze dla Baltimore. 60% ludzi gra Balty a linia już o 1.5 ptk w górę poszła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom