>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2012/2013

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański, Super Bowl
Spotkanie: Baltimore Ravens - San Francisco 49ers
Typ: podwójny wynik(połowa/koniec meczu) : Baltimore Ravens/Baltimore Ravens
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie jestem wielkim znawcą NFL, ale bardzo mnie dziwi takie faworyzowanie 49ers. Na dodatek kurs na Baltimore jeszcze ładnie podskoczył, więc coraz bardziej ten typ mi się podoba. Co ciekawe w Bet365 na ten zaproponowany przezemnie typ kurs jest dużo wyższy niż np. w William Hill. Dotarcie Baltimore do finału to niespodzianka, ale trzeba powiedzieć, że całkiem zasłużenie awansowali. Nie mieli oni łatwej drogi, mieli rywali z najwyższej półki. Wygrali oni m.in. z jednym z głównych faworytów Denver oraz bardzo wysoko i pewnie pokonali 28:13 zeszłorocznych finalistów New England Patriots. Pokonanie tych dwóch drużyn zrobiło na mnie duże wrażenie. To pokazuje w jak wysokiej formie jest Baltimore Ravens. Jeśli chodzi o statystykę, to Baltimore wygrali swoje trzy ostatnie mecze z San Francisco, ale to tylko statystyka, bo te mecze były dawno temu. Kursy według mnie powinny być bardziej wyrównane i dlatego z chęcią pogram Baltimore. Skoro Ravens pokonali Denver i New England, to śmiało mogą też wygrać ten ostatni mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Linia wedlug mnie wysoka co moze byc zludne. Z jednej strony deie dobre defensywy, z drugiej dwoch dobrych QB ze spora iloscia opcji w ataku. Radze skupic sie na zawodnikach lub jesli wolisz over/under to pograj na yardy. Uwazam to za bezoieczniejsza opcje i raczej overowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Joe Flacco (BAL) over 255,5 passing yds @1,85
Betsson

Nie widzę przeciwskazań, żeby Flacco znowu pokazał się z dobrej strony.
Bardzo solidny OL Ravens ( tylko 4 sacks w tegorocznym postseason ) gwarantuje mu względny spokój. A trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że 49&#39;s mocno naciskają na opp. QB a mimo to Rodgers miał 26 celnych podań a Ryan 30 i odpowiednio 257 i 396 passing yards.
Flacco jest bardzo solidny w postseason. Rzuca piłkę tam, gdzie jeszcze rok, dwa lata temu bałby się spojrzeć ???? Jego wynki, to 282, 331 oraz 240 passing yards. A QB rating w okolicach 116. Nic tylko obstawiać ????
Jesli chcesz grac Flacco na yardy to chyba lepiej pokombinowac cos z przedzialami w bet365 jest fajna oferta
261-280 kurs 7.0
281-300 kurs 8.5
Over 301 kurs 3, 50
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
wlasnie nie mam w ogole przekonania, chyba calkiem odpuszcze, zasiade wygodnie z popcornem i bede sie emocjonowal samym meczem ;)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Nie wiem jak z rejestracją na TenYardTorrent , ale tam masz do wyboru do koloru - z reklamami/bez reklam - ze studiem etc.
Ja poszedłem w kimono w trakcie awarii światła , jednak sesja wykańcza człowieka , bo normalnie może i bym wysiedział do końca.
Można wierzyć lub nie w teorię spiskowe , ale ta awaria światła przyszła w momencie gdy Vegas było w plecy.
Mniej lub bardziej , ale kto by sie spodziewał takiego prowadzenia Ravens ?
2.90 na Pinnie przed meczem na Ravens przy takim niedużym handi jak 4.5 też trochę raziło.
Do momentu awarii MVP było dwóch - Jacoby Jones oraz Flacco.
Pierwszy za return i TD , drugi , że grał jak nie-ON.
Dobra celność , sporo dobrych podań - nie przypominał takiego QB , który na myśl o SB pusiaczy.
Defensywa niestety miała kilka słabych stron - był nią m.in Lewis , który czasami nie dawał rady przy kryciu receiverów z SF.
Z tym fakiem to pierwsze co mi przyszło na myśl to College , gdzie częsciej gra sie takie cuda w ważnych spotkaniach [ot SEC Championship z tego roku].
Mnie ciekawi kiedy MVP zdobędzie ktoś inny niż QB , o MVP z defensywy to już nie mówię ... ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
a ja sobie obejrzałem na spokojnie jeszcze raz ten mecz i napiszę kilka swoich wrażeń. Jeśli chodzi o game focus i to, która drużyna bardziej chciała wygrać, zdecydowanie Ravens. W Super Bowl nie można oddawać takich piłek jak TD Jonesa po podaniu Flacco. Inna sprawa, że tuż przed tym TD
mieliśmy OFFENSIVE PASS INTERF Torrey Smitha na Culliverze...oczywiście non call

Defense read swoją drogą, ale jakim cudem obrońca pozwolił minąć się Jonesowi? To, że myślał, że piła pójdzie do Boldina ***** usprawiedliwia. Podaniowo w defensywie Niners niestety nie pojawili się w mecuz. Biegowo było ok. Ravens nie biegali. Niners zmaścili ten mecz w mojej ocenie - mieli po swojej stronie zdecydowanie wiecej playmakerów i nic z tego nie wyszło. Już pisałem o tym wielokrotnie - biegi im wchodziły, więc dlaczego nie grali biegów na 5yd Ravens, tylko wywołali 3 podania? God knows...to co zrobili nie miało nic wspólnego z taktyką i zdrowym rozsądkiem w meczu footballowym w ogóle, nie wspominając o Super Bowl. Ani nie było pistola, ani jumbo formation...nic co dawało im yardy. Linebackarzy Ravens odstawali przez cały mecz - Lewis kompletnie sobie nie radził, reszta też była za wolna na krycie. Nikt tego nie wykorzystał.
Fake FG....idiotyczna decyzja. Prowadząc w 2 kw decydujesz się na Fake&#39;a?! Co za shit. 3 ptk dają dwa TD przewagi. I to wystarczy za komentarz do tej zagrywki. Mieli sporo szczęścia, że im się to nie odbiło czkawką.
Sędziowanie w meczu? Słabe. Nie interesuje mnie co mówi Mike Pereira, który zawsze po meczu broni decyzji sędziowskich. Przy TD Jonesa z returnu mamy oczywisty holding po stronie Ravens, ale wiadomo - tłum, chaos, można nie zauważyć.

Ale jakim cudem nie ma kary tutaj?

I nie wprowadzajmy tutaj jakiegokolwiek relatywizmu. Nie ma nic pomiędzy faulem a brakiem faulu. Zasada jest prosta - jakikolwiek kontakt tylko w ramach 5yd. Linię 5yd wszyscy widzimy. Ewidentnie widać kontakt obrońcy, który nie jest zainteresowany piłką. Nie ma znaczenia, czy to był tough play czy nie i czy Mike Pereira by chciał widzieć flagę czy nie. Defensive pass interference, połowa dystansu do pola punktowego i 4 próby przy 2 minutach.
Będąc wielkim kibicem i Niners i Ravens zwisało mi kto wygra to spotkanie, bo i tak było wiadomo, że będzie szkoda drużyny która przegra, ale c&#39;mon..ten non call był błędem sędziowskim, który możliwe, że miał wpływ na wynik meczu. Czym ta akcja różniła się od akcji w której Culliver na 3 downie dostał flagę za D Pass Intf na Smithu?
I najważniejsze ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
I mamy już kursy na następny sezon w Futbolu Amerykańskim ????
Wygra konferencję:

Super Bowl XLVIII

NCAA

Wiem że jeszcze mnóstwo czasu, ale ja lekko zagram Eagles na wygraną Konferencję jak i Super Bowl XLVIII. Już od jakiegoś czasu mówi się, że jest to utalentowana drużyna, nie spełnili przedsezonowych oczekiwań wobec nich, więc może Chip Kelly coś tutaj zmieni? NFC jest bardziej wyrównana i więcej zespołów będzie biło się o PO, ale mimo wszystko 23 na wygraną konferencję i 41 na wygraną w Super Bowl jest według mnie warte spróbowania ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wg mnie Eagles mają za dużo issues by bić się o konferencję i Super Bowl. Mówi się o zwolnieniu Vicka, wielu zawodników nie reprezentuje poziomu NFL, a sam Chip Kelly szybko zostanie zweryfikowany w NFL. To inna bajka niż NCAA. Belichik konsultował się z Kellym przed sezonem i wprowadził kilka elementów do gry Pats, ale tylko kilka. Poza tym NFL i NCAA różnią się regułowo i część pomysłów taktycznych Kellyego już na dzień dobry można wywalić do kosza. Zresztą sam Kelly nie był do końca przekonany do NFL, zmieniając kilka razy zdanie. Długa droga przed Eagles i myślę, że Kelly po następnym sezonie wróci do ncaa ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ta,ludzie hejtują Eagles a jarają się Bears którzy zatrudnili coacha z CFL ale generalnie to Chip Kelly może nawet po 2meczach wracać do ncaa bo ma kontrakt gwarantowany na 5 lat i jest najlepiej zarabiającym coachem w NFL więc Eagles i tak są związani z nim a przy tym jakich grajków mają w OL to Vick będzie musiał śmigać read optiony i inne cuda aż go połamią.Vick ponoć z 15 do 7,5 za rok zleciał,więc coś szykują Orły,Nnamdi Asamougha chyba odchodzi,Babina wywalili.W dywizji z Cowboys,Giants,Redskins mają szanse.Chyba ostatni rok Vicka też bo jak zagra jak w 2012 to może na ławkę do Bills czy Raiders lecieć więc hu nołs.SB to raczej nie te progi ale 6seed NFC,why not :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom