>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2012/2013

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Peyton Manning over 295.5 @ 1,85 ✅
Betsson
Decker powyżej 57.5 ✅
1,76
bet365
Von Miller liczba bloków i asyst over 6 ⛔
2.00
bet365
E: dwa głowne typy na luzie a Millerowi trochę zabrakło
Secondary Oakland jest ... a może lepiej powiedzieć brak secondary w ;) Weeden zrobił na nich ostatnio 365 ???? Manning gra jak MVP , dla mnie najlepszy QB tego sezonu i przeciwko słabej obronie Raiders powinien sobie poszaleć , 300 jardów to nie jest jakaś wygórowana linia i przy normalnym tempie meczu spokojnie to przeskoczenia .
Decker bardzo fajnie odbiera , podoba mi się gra tego chłopaka + wiadomo jak słabo bronią Raiders (średnio 257 pass yard oddanych ) . A linia bardzo niska
Miller powinien dzis z 2 razy dostać się po Palmera ???? OL Raiders przeciwko Browns bardzo często rozrywana więc myślę że za małą stawkę można sprobować .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1,3K

jasper

Użytkownik
WAS Redskins + IND Colts + SEA Seahawks 3.06 @ Bet365

Kolejny ciężki test czeka RGIII w 14 tygodniu rozgrywek. W ostanim tygodniu pokonali u siebie NY Giants 17-16 co pozwoliło im się włączyć do walki o zwycięstwo w NFC East. Główną siłą napędową Redskins jest para RGIII - Morris. Obaj są nominowani do nagrody Ofensywnego Debiutanta Sezonu. Trzeba przyznać, że obrona Ravens po kontuzjach ma problemy, szczególnie na wyjazdach. A gorsza forma Flacco w ostatnim tygodniu przyczyniła się do porażki u siebie Steelers. Redskins mają kolejny ciężki mecz u siebie, ale myślę, że i tutaj wyjdą zwycięsko.
Indianapolis Colts gra u siebie z Tenneesee Titans i nie widzę tutaj innej możliwości jak zwycięstwo Andrew Lucka i spółki. Colts zachwycają w tym sezonie i mają bardzo duże szanse na grę w playoffs. Co więcej Luck jest pierwszym debiutantem wybranym z numerem 1 w Drafcie, który wygrał co najmniej 8 spotkań. W ostatnim tygodniu wygrali oni w Detroit z Lions punkty zdobywając w ostatniej akcji meczu. Titans przegrywając dzisiejsze spotkanie żegnają się już z PO w tym sezonie.
WAS Redskins 31-28 (OT)
IND Colts 27-23
SEA Seahawks 58-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jedyne co mnie martwi w meczu Colts to to, że ponad 65% zakładów jest na hc Colts a mamy reverse line movement i linia spada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kursy bet365
Redskins - Ravens over 3.5 udanych kopów na bramkę
@ 2.10
Twardy mecz sie zapowiada , każdy pkt się liczy , defensyw Ravens dobra , liczę na dobrą obronę redzone . stawiam od niedawna typy na kopy i nawet nieźle to wygląda jak narazie .

Michael Turner over 60.5 @1.80

Carolina 129 jardów biegowo oddają , 25 pozycja w lidze w tym elemencie (za to 8 pozycja pass defense). Myślę że dziś Falcons muszą uruchomić Turner a 60 jardów to niewiele .
London Fletcher over 9 bloków i asyst @1.80
Typ trochę na przeczucie , Fletcher bestia , z osatnich 3 meczów w dwóch zaliczyl 12 łącznie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Panowie pytanie w kwestii formalnej, Vikings maja zadaszony stadion? Z tego co widze to tak.
Tak, jest zadaszony.



Jedyne co mnie martwi w meczu Colts to to, że ponad 65% zakładów jest na hc Colts a mamy reverse line movement i linia spada.
Nie grałem handi, bo jakieś przeczucie mam, że może być z nim różnie. Co do samego zwycięstwa jestem bardzo pewny. Po prostu Titans nie mają argumentów dzisiaj.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Przeglądając ostatnio ofertę spojrzałem na typy długoterminowe w NFL. Co przykuło moją uwagę to kurs na wygranie dywizji NFC East przez Washington Redskins. Trzeba przyznać, że jest to najbardziej wyrównana dywizja, gdzie 3 zespoły dalej walczą o pierwsze miejsce. Widząc taki kurs spojrzałem oczywiście w pozostałe mecze tych drużyn i jeszcze bardziej spodobał mi się ten typ (zdaje sobie sprawę, że pewnie przed sezonem można było złapać większy kurs ale nie narzekam).
Kursy:

Aktualna tabela NFC East:

Zasady w przypadku takiego samego procentu wygranych:​

Pozostałe mecze tych drużyn do końca sezonu:
New York Giants (7-5-0)
vs Saints (5-7)
@ Falcons (11-1)
@ Ravens (9-3)
vs Eagles (3-9)
Washington Redskins (6-6-0)
vs Ravens (9-3)
@ Browns (4-8)
@ Eagles (3-9)
vs Cowboys (6-6)
Dallas Cowboys (6-6-0)
@ Bengals (7-5)
vs Steelers (7-5)
vs Saints (5-7)
@ Redskins (5-6
Zwycięzca NFC East - Washington Redskins 3.50 @ Bet365
Na pocztku sorry ze skrocilem Twojego posta w cytacie
Moim zdaniem Cowboys nie maja wcale az tak bardzo trudnego terminarza,gram ich i ogladam od kilku spotkan i maja duzo szcescia. Po wygranej w Cinci ich szanse bardzo wzrosly na wygranie dywizji a u bukow kurs ciagle ten sam (chyba nie wieza w nich za bardzo buki). Jesli dzis poradza sobie ze Stealers, ktorzy nie sa w najwyzszej formie, zostana im Swieci u siebie i wyjazd do Waszyngtonu gdzie moze byc to decydujacy mecz o zwyciestwie w dywizji.
Nie nalezy zapomionac o Giants ale w Atlancie i Baltimore moga pogubic punkty.
Dzis Waszyngton najprawdopodobniej bez Griffina w Cleveland i wcale nie bedzie latwo o zwyciestwo. Radze postawic przed ta kolejka bo potem kurs pewnie poleci w dol.
Cowboys
To win division
4.50
bet365
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Postawie chyba tez na czysty win Cowboys lub nawet jakis ujemny handi, warte ryzyka, poczekam z tym tylko zeby zobaczyc co sie bedzie dzialo w Atlancie i Cleveland. Przy dobrych wynikach moze byc wieksza mobilizacja i na to dzis licze.
Ciekawe tylko jak Bryant bedzie lapal z tym zlamanym palcem.
DAL-PIT
DAL ML
2.15
bet365
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Na pocztku sorry ze skrocilem Twojego posta w cytacie
Moim zdaniem Cowboys nie maja wcale az tak bardzo trudnego terminarza,gram ich i ogladam od kilku spotkan i maja duzo szcescia. Po wygranej w Cinci ich szanse bardzo wzrosly na wygranie dywizji a u bukow kurs ciagle ten sam (chyba nie wieza w nich za bardzo buki). Jesli dzis poradza sobie ze Stealers, ktorzy nie sa w najwyzszej formie, zostana im Swieci u siebie i wyjazd do Waszyngtonu gdzie moze byc to decydujacy mecz o zwyciestwie w dywizji.
Nie nalezy zapomionac o Giants ale w Atlancie i Baltimore moga pogubic punkty.
Dzis Waszyngton najprawdopodobniej bez Griffina w Cleveland i wcale nie bedzie latwo o zwyciestwo. Radze postawic przed ta kolejka bo potem kurs pewnie poleci w dol.
Cowboys
To win division
4.50
bet365
Mimo wszystko nie nie doceniałbym tak Cousinsa, bo mimo, że zagrał strasznie krótko z Baltimore to jego gra mi się spodobała(choć nie wolno zapominać, że to rookie). Co do Dallas, ja ich tam nie widzę w walce o zwycięstwo. Również ich widziałem w kilku spotkaniach i to co ty nazywasz szczęściem, ja nazywam głupią grą przeciwników (czy to Browns czy Bengals).
GB Packers (1.71) &amp; SEA Seahawks (1.42) 2.43 @ Bet365
Packers wydaje mi się, że wracają w końcu na właściwe tory. Oprócz porażki w Nowym Yorku z Giants wygrali 7 ostatnich meczów. Z drugiej strony Chicago Bears, którzy przegrali 4 z 5 ostatnich spotkań. Dzisiaj ważny mecz na Soldier Field, bo przy zwycięstwie Packers zapewniają sobie pierwsze miejsce w NFC North, a Bears będą musieli od nowa zacząć walkę o Playoffs. Dzisiaj wrac LB Matthews, więc plus dla defensywy Packs. Bears O-line jest słaba, wygrywali mecze świętną grą w defensywię, kiedy i to zaczęło zawodzić to i zaczęli przegrywać mecze.
Seahawks w ostatnim spotkaniu zagrali świetnie w obronie (trzeba jednak pamiętać że grali z Cardinals ;)) i roznieści Arizonę 58-0. Dzisiaj zagrają w Toronto z Bills. Bills podchodzą do tego spotkania po porażce u siebie z Rams (przegrana w ostatniej minucie). Seahawks mimo, że grają słabo na wyjazdach (2/7) to myślę, że dzisiaj pokonają Bills. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli na walkę o zwycięstwo w NFC West, bo 49ers czeka cięzkie spotkanie z Pats, a w następnym tygodniu czeka nas spotkanie Seatlle-SF. Jeśli myślą o wygraniu dywizji dzisiejsze spotkanie muszą wygrać.
GB Packers 21-13
SEA Seahawks 50-17

I w sumie widzę dobre wyniki dla Redskins po dywizję ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Green Bay Packers (-12.5) &amp; Indianapolis Colts &amp; Houston Texans 3.23 @ Bet365

Na ten week taki tripel. Wydaje się bardzo pewny. Zacznę od przeciwników Packers, a mianowicie Tennessee Titans. W ostatnim tygodniu wygrali z Jets u siebie (????), ale był to jeden z gorszych meczów w sezonie jeśli chodzi o Monday Football Night. Titans zagrali bardzo źle, co i tak wystarczyło na Sancheza i spółkę. Chociaż trzeba przyznać, że to co wyczyniali w ofensywie to śmiech na sali. Titans mają tylko jedną broń w ofensywie, a mianowicie Chrisa Johnsona. Zdobył 94 yardowego TD, co było najwyższym wynikiem od sześciu lat. Goście w defensywie są 19 przeciwko podaniom i 25 przeciwko grze biegowej pozwalając na 28.3 punkta na spotkanie co w połączeniu daje 30 miejsce ogólnie w defensywie. Co do ofensywy nie jest lepiej, 23 miejsce i średnio zdobyte 20.4 punktu.
Packers podchodzą do tego spotkania po wygranej na Soldier Field z Chicago i zapewnieniu sobie zwycięstwa w dywizji i pewnej gry w Playoffs. Packers w ostatnich dwóch spotkaniach będą grali o 2 miejsce w konferencji (pierwsze miejsce zapewnili sobie Falcons po wygranej z Lions) i wolną Wild Card Round + mecz u siebie w Divisional Round (co na pewno będzie na ich korzyść, bo w Wisconsin zima w pełni ???? ). Packers unieszkodliwili Cutlera w ostatnim spotkaniu, tylko 135y i 4 sacki. Packers może i zdobywają mniej punktów niż w tatmym sezonie, ale poprawili grę w defensywie (pierwsza dziesiątka w straconych punktach). Packers przewyższają w każdym aspekcie Titans i patrząc na formę tych zespołów widzę łatwe zwycięstwo, przynajmniej 2 przyłożeniami Green Bay.
Dwa pozostałe typy mają proste uzasadnienie. Houston mimo, że grają z mającym jeszcze szanse na PO Vikings to zespół z Minnesoty ma fatalny terminarz do końca sezonu (wyjazd z Texans i u siebie Packers). Houston wygrywając dzisiaj zapewniają sobie zwycięstwo w konferencji, grę do Super Bowl na Reliant Stadium w Houston i wolne na Wild Card Round.
Colts grają z Chiefs na wyjeździe i zwycięstwo daje Luckowi i kolegom pewny start w Playoffs. Chiefs z drugiej strony z bilansem 2-10 &quot;walczą&quot; z Jaguars o pierwszy pick w Drafcie 2013, więc 2 porażki na koniec sezonu nikogo nie zasmuci.
Szkoda, mogłem zamiast Texans wybrać Redskins jak planowałem na początku
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fresno State – Southern Methodist
Handicap
Typ: Fresno State (-11.0) @ 1.90 Expekt ⛔ 10-43 ???? WTF ?!?
(Suma punktów drużyny)
Typ: Fresno State – Powyżej 36 @ 1.83 bet365 ⛔

Wydaje się, że w meczu o Hawaii Bowl na gorącym hawajskim Oahu jedyną niewiadomą są tylko rozmiary zwycięstwa. Zdecydowanym faworytem są Buldogi z Fresno State, którzy przez sezon zasadniczy przeszli bezproblemowo (9-3) kończąc go z przytupem 5 wysokimi wygranymi z rzędu. W każdym z tych meczy zdobyli powyżej 40 punktów i z dużą nawiązką przekraczali linię handicapu. Największa zasługa w tym świetnego QB Dereka Carra, który w całym sezonie umożliwił 36 przyłożeń przy 5 przechwytach, zaś w ostatnich 5 meczach był właściwie bezbłędny: 68% jego podań dochodziło celu, co dało 1660 jardów, 17 przyłożeń przy jednym przechwycie. Wtóruje mu utalentowany running back Robbie Rouse (1468 jardów w sezonie, w 9 meczach powyżej 100), który co ciekawe jest też drugim najlepszych receiverem zespołu. Jeśli ta para wejdzie w swój rytm to Mustangi z SMU będą w dużych tarapatach. Ale i tak największym atutem Fresno State jest ich obrona klasyfikowana w ścisłej czołówce krajowej zarówno przeciwko passing jak i running game. Co mogą im przeciwstawić Mustangi? Tak po prawdzie to tylko solidną obronę, z tym, że dużo lepiej radzącą sobie z grą biegową niż passing, które jest głównym atutem Fresno. Dobra robotę robi też utalentowany RB Zach Line (1207 j, 12 TD), za to niewiele pożytku jest z przeciętnego QB Garrett Gilberta. Pod jego wodzą SMU jest dopiero na 113 miejscu w kraju w rankingu skuteczności passing game. Wszystko wyjaśniają jego bardzo przeciętne staty: Gilbert podaje ze skutecznością 53%, z czego wynikło 14 przyłożeń przy 13 przechwytach. Biorąc pod uwagę, że w tym meczu będzie miał do czynienia z najlepszą obroną secondary z jaka miał do czynienia w tym sezonie, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że często dzisiaj będzie musiał sobie radzić przy 3rd i 4th down, a to nie zwiastuje wielu punktów dla jego zespołu. Podsumowując, moim zdaniem szykuje się wysokie zwycięstwo Fresno State.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
AdvoCare V100 Independence Bowl
Ohio v UL-Monroe
(Handicap)
Typ: UL-Monroe -6.0 @ 1.80 bet365 ⛔ 45-14 :;/: komentarz poniżej..

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz o Independence Bowl. Wprawdzie obie ekipy zakończyły sezon z identycznym bilansem (8-4), ale to futboliści Louisiana-Monroe Warhawks wydają się być w lepszej formie na koniec sezonu, którzy w świetnym stylu wygrali 2 ostatnie mecze. Przede wszystkim przez cały sezon fantastycznie prezentuje się ich QB Kolton Browning (2,830 j, 27 TD), dodatkowo sam przebiegł z piłką 441 (najlepszy wynik zespołu) z czego wynikło kolejnych 7 przyłożeń. Swój nieprzeciętny talent pokazał zwłaszcza w 2 ostatnich meczach, w których jego podania w 78% trafiały do adresatów i były źródłem 4 TD, sam osobiście dołożył 2 przyłożenia. O jego wkładzie w zespół dowodzi fakt, że z 4 porażek Louisiana-Monroe 2 przypadły na mecze, w których Browning nie grał z powodu kontuzji stopy, a pozostałe 2 to minimalne porażki z bardzo mocnymi ekipami (Auburn i Baylor) na początku sezonu. Ważne również, że ustanowił bardzo wydajne połączenie z utalentowanym receiverem Brentem Leonardem (1042 jardów, 97 złapanych podań i 10 TD), co pozwoliło mu być 6. graczem w kraju na swojej pozycji ze średnią 8.08 złapanych podań w meczu. Jak widać domeną ULM jest głównie ofensywa, zwłaszcza passing game. Z kolei ofensywa Ohio Bobcats w ostatnich meczach sezonu niemal nie istniała (ledwie 15.7 punktów w 3 ostatnich meczach wobec 35.6 w poprzednich dziewięciu), co spowodowało, że 3 ostatnie mecze Bobcats przegrali łącznie 47-106. Ta zapaść była głównie spowodowana absencjami najważniejszych obrońców, nie pomogła również mocno przeciętna postawa QB Tylera Tettletona (16 TD z jego podań, w tym tylko jeden w 3 ostatnich meczach). Wprawdzie Ohio po raz 5 z rzędu doczłapało do bowl game, a ULM są debiutantami w tego typu meczach, ale to właśnie futbolistach uczelni Louisiana-Monroe widzę mocnych faworytów do wygranej. Gra Ohio zupełnie rozsypała się pod koniec sezonu i chociaż przez miesięczną przerwę po sezonie większość kontuzjowanych wróci do zdrowia, to ciągle będzie im brak rytmu meczowego, co już będzie umiał wykorzystać ofensywa ULM z Browningiem na czele. Dodatkowo będzie to dla Browninga i spółki niemal mecz u siebie, bo stadion w Shreverton jest oddalony od Monroe tylko o 160 km, więc można się spodziewać, że będzie w większości wypełniony kibicami Warhawks, tym bardziej, że to premierowy występ tej drużyny w bowl game. Stawiam na pewne zwycięstwo Lousiana-Monroe pod wodzą utalentowanego Browninga oklaskiwanego przez – niemal – własną publikę.
edit: Mecz jeszcze trwa ale już wiadomo, że typ to zupełna pomyłka, 4 kwarta i +30 punktów przewagi Ohio.. D obra nauczka n a przysz łość, żeb y jeszcze bardziej szukać info na temat meczu .. Dopiero od k omen tat orów d owiedziałem się, że sztab trenerski Monroe nieco oszalał i chyba zadowolili się już samym premierowym awansem do bowl g a me i po ostatnim meczu sezonu rozpu ścili całą drużyn ę na 2 tygodnie do domów , do treningów wrócili dopi ero tydzień t emu i to było widać na boisku.. Forma zupełnie wyparował a, kompletne niezrozumienie graczy na boisku i mnóst wo niewymuszonych b ł ędów.. Za to Oh io wykorzystało przerwę w rozgrywkach na wyk ur owanie kilku gr aczy, zwłaszcza obro ńców i wła ś nie w obronie zn i szczyli ULM. Wyszło doświadczenie Ohio w takich meczach (5 raz z rzędu w bowl game ) i pokazali debiutantom jak się rozgrywa takie mecze. W 4 minucie 1 kwarty było 0-14 i właściwie już po meczu, widzą c jak Ohio gra w obron ie. Dobrze że udało mi się skontrować Ohio -13.5 @ 3.50, nawet wyszedłem na tym na lekkim plusie. .. Ale to małe pocieszenie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Pytanie dlaczego taki duży kurs na Atlante z Tampa bay .
Atlanta przecież liderem.
Będzie grał pierwszy rozgrywający Atlanty
Po prostu mecz o nic dla Atlanty, ostatnie spotkanie przed Playoffs. Atlanta ma zapewnione pierwsze miejsce w konferencji, grę na własnym stadionie w Divisional i Championship Round. No i na pewno nie będą ryzykowali urazów.
 
M 0

misterdepko

Użytkownik
Po prostu mecz o nic dla Atlanty, ostatnie spotkanie przed Playoffs. Atlanta ma zapewnione pierwsze miejsce w konferencji, grę na własnym stadionie w Divisional i Championship Round. No i na pewno nie będą ryzykowali urazów.

Nie zgadzam się.Fakt że Atlanta jak i TB już kompletnie o nic ale jest tu jedno ale, TB dziś kończy sezon a Atlanta niedługo rozpoczyna PO i aby być w dobrej dyspozycji nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie. Rok temu ostatni mecz w PO w podobnej sytuacji odpuściło GB i skończyło się to tym że zostali rozniesieni przez Manninga a Rodgers powiedział że nigdy więcej w życiu nie odpuści ostatniego meczu przed PO,także wątpliwa sprawa że zrobią podobny błąd.

jasper a co sądzisz dziś o graniu jako głównego betu Chicago a potem GB?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Dla mnie typem dnia jest Houston -6.5. Houston dzisiaj o coś jeszcze walczy, a z drugiej strony mamy Colts, którzy za tydzień zagrają z Ravens na wyjeździe w PO. Może i zagrają pierwszym składzie, ale według mnie każdy w składzie będzie miał w głowie playoffy za tydzień, co oznaczać będzie, że nie w każdej akcji będą dawać siebie 100%, aby wyeliminować szanse na złapanie jakiejś kontuzji, która wykluczy go z występu za tydzień.
Co do twoich propozycji, czyli Bears i Packers, to oba mają swoje za i przeciw. Jeśli chodzi o Green Bay to największym dla mnie znakiem zapytania będzie to, że przy porażce z Playoffs wypadają Giants i Bears, a Vikings też w tym meczu grają o życie, no i mają świetnego Petersona (mimo, że w pierwszym meczu zagrał świetnie to i Vikings nie odnieśli zwycięstwa). Z drugiej jednak strony jest to o czym napisałeś, czyli słowach Aarona. No i Packers grają o bye w pierwszej rundzie PO i spotkanie u siebie w Divisional Round (co ciekawe przy zwycięstwie Vikings i 49ers w Wild Card Round będziemy mieli znów spotkanie Vikings@Packers ???? ).
I jeszcze mamy Bears, którzy też walczą o życie i grają na wyjeździe w Detroit, którzy grają o życie. I tutaj też mamy plusy i minusy z jednej jak i drugiej strony. Co do Detroit to szansą Bears może być jeszcze częstsza gra na Megatrona. Stafford będzie chciał pomóc koledze z zespołu w wyśrubowaniu rekordu, co może dać dodatkową parę oczu na niego. Jednak Bears ostatnio też nie grają za dobrze, a zeszłotygodniowe zwycięstwo w Arizonie była obowiązkiem z ich strony.
Ogólnie dzisiaj ciężka kolejka do typowania, bo nie wiadomo komu się będzie chciało, a komu nie.
Zwycięzca NFC East - Washington Redskins 3.50 @ Bet365
Redskins wygrali dywizję, teraz czas na PO i same ciekawe spotkania nas czekają ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Playoffs 2012/2013

Wild Card Round
05/01/2013 22:30 CIN Bengals (10-6)
@
(12-4) HOU Texans

06/01/2013 02:00 MIN Vikings (10-6)
@
(11-5) GB Packers

06/01/2013 19:00 IND Colts (11-5)
@
(10-5) BAL Ravens

06/01/2013 22:30 SEA Seahawks (11-5)
@
(10-6) WAS Redskins

Za tydzień zaczynamy Playoffy w sezonie 2012/2013. Mamy kilka niespodzianek i oczywiście zespoły, które musiały się tu znaleźć. Tymi niespodziankami są na pewno zespoły Bengals, Colts, Redskins, Vikings i Seahawks, które przed sezonem nie były typowane do awansu do Playoffs. Colts, Redskins i Seahawks to zespoły z rookie QB, którzy w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Awans Vikings mogą zawdzięczas Adrianowi Petersonowi, który ma szansę na nagrodę MVP sezonu. Bengals z Andy Daltonem w końcówce sezonu wyprzedzili Steelers i zapewnili sobie drugie miejsce w dywizji. W AFC również niespodzianką jest zespół Denver Broncos, który wygrał konferencję dzięki swojej dobrej grze jak i fatalnej formie Houston Texans, którzy po dwóch porażkach na koniec sezonu spadli aż na trzecie miejsce. Jeśli chodzi o NFC to w tym sezonie nie zobaczymy już obrońców tytułu, czyli New York Giants. Brak Chicago Bears również jest niespodzianką, po bardzo dobrym starcie 7-1, a także brak Philadelphi Eagles, byli w przedsezonowych typowaniach ekspertów mieli wygrać tą dywizję. Jednak sezon okazał się dla nich ciężki i skończyli z bilansem 4-12, a lada chwila pracę ma stracić Andy Reid. Mam nadzieję, że do końca sezonu zobaczymy jedenaście niesamowicie emocjonujących spotkań.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Notre Dame Fighting Irish - Alabama Crimson Tide

Cisza w dziale jak makiem zasiał,a dziś taki mecz.Można powiedzieć coś więcej niż spotkanie dwóch dobrych drużyn.BCS National Championship to swego rodzaju odpowiednik Super Bowl w wydaniu uniwersyteckim.W tym roku ze względu na obsadę to coś więcej,w końcu grają dwie najbardziej utytułowane drużyny w NCAA a amerykanie na chwilę zapominają o tym że play-off w NFL w pełni.Ten mecz to historia,i mimo tego że od czasu pojedynku obu ekip o tak cenne trofeum mineło już szmat czasu to za dużo się nie zmieniło.Alabama i Notre Dame to nadal dwa czołowe uniwersytety w USA które częściej lub rzadziej dzielą tort między sobą.Historia świadczy na korzyść Irlandczyków którzy ostatnie dwa mecze o puchary wygrali jednak tak jak wspomniałem na wstępie było to dawno temu.Dzisiejsze realia są trochę inne,to Alabama w ostatnich trzech latach wygrała dwa razy BCS National Championship,dysponują obecnie troszkę lepszym składem,ale dziś ma to małe znaczenie ponieważ jak powiedział jeden z zawodników Irlandczyków,będziemy walczyć o podtrzymanie tradycji w końcu jesteśmy Fighting Irish.Cóż z ciekawostek warto dodać,o ile się nie mylę że ostatni raz gdy Irish grali z Alabamą o puchar który wygrali także po sezonie zasadniczym legitymowali się bilansem 12-0.Cóż myślę że kursy na Alabamę to jakieś nieporozumienie i na pewno granie 1,30 to jak strzał w stopę.Moim zdaniem mecz będzie wyrównany ze względu na tradycje i klasę obu drużyn a decydować będzie większa motywacja i dyspozycja dnia.Uważam że więcej motywacji mają futboliści z Notre Dame i na pewno jeśli nawet przegrają to nie będzie to aż taka porażka jakiej spodziewają się bukmacherzy.Na sam koniec dorzucę jeszcze jeden argument,jest to pierwsze podejście w ostatnich kilkunastu latach Irlandczyków do tak ważnego trofeum i tym bardziej spodziewam się walki do końca
Mój typ za gotówkę na ten mecz:Notre Dame Fighting Irish +7,5 2,10 @Pinnacle 2,15 w Bet365
Inne typy:Notre Dame win 4,10 @Unibet over 41 2,06 @Pinnacle
P.S: Delfin Flipper z oceanarium na florydzie wskazał na Notre Dame,ale to tylko anegdota​
 
shen 408

shen

Użytkownik
To że niema postów to wina oferty która nie pozwala na znalezienie homeruna,NFL jest najbardziej pokręconym sportem do typowania,kurs na Alabame 1.30 nie zagrasz bo co to za zysk,na Notre Dame nie postawisz większej kasy bo masz w podświadomości ze cały ich sezon to przy starciu z Bamą może wyglądać niefajnie,over/under jak kto chce.Wild card week na Bengals się ludzie napalili ale Dalton to nie Flacco czy nawet Sanchez mimo ze sezon zasadniczy miał ok.Texans mieli się rozsypać ale nie mogli się podłożyć.Colts walczyli dzielnie bez Pagano,Ray Lewis jeszcze daję radę jak widać.Packers wiadomo od początku ze wygrają,Joe Webb to nie Ponder.Redskins zamiast jechać na RB Morrisie kazali RG3 rzucać na jednej sprawnej nodze a Seahawks ukradli im cały swag i hype teraz.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja podobnie wciąż się zastanawiam, dlaczego Redskins nie wywoływali zagrywek na Morrisa, który po tej gównianej obronie Seahawks biegał jak chciał. I dlaczego woleli mieć kontuzjowanego zawodnika na QB, zamiast wprowadzić rezerwowego, który już udowodnił, że jest w stanie sobie poradzić. Grali u siebie, własna publika, własne boisko..&lt;facepalm&gt; dla Shanahanów.
Co do BSC, tradycja i klasa zdecyduje o tym,że będzie close game...mocne...ale w sumie masz rację..ja podobnie jak Ty nie znajduję żadnych footballowych argumentów za Notre Dame, którego udział w tym meczu jest kompletnym nieporozumieniem. Z której strony nie patrzę, wszystkie matchupy na korzyść Alabamy. Zresztą, oddsmakerzy podobnie sądzą, patrząc na linię. Dać miesiąc czasu Sabanowi na przygotowanie drużyny o takim potencjale jak Bama to cholerny handicap, a Saban w te klocki w college football nie ma sobie równych.
W jakis sposób Notre Dame będzie przesuwać piłkę po boisku? Golson? Człowiek ma celność rzutową, jakby miał oczy mojej babci. A biegowo nie będzie w stanie tutaj nic zrobić. Gra podaniowa Notre Dame przez cały sezon w zasadzie nie istnieje. Konserwatywny biegowy football. Bamę może pokonać ktoś kto potrafi i biegać i rzucać a nie tak schematyczny atak. O ile defensywnie Notre Dame ma jakieś argumenty o tyle ofensywnie nie ma żadnych, dlatego szczerze wątpię czy wyjdą z 10 ptk w tym meczu. W takich meczach decydującą rolę odgrywa doświadczenie - Notre Dame go nie ma. Ledwo wygrywali ze średnimi drużynami typu Purdue czy Pittsburgh, pokonali drugi garnitur USC po wątpliwej decyzji sędziowskiej. Ilu zawodników daje co roku do NFL Notre Dame a ilu Bama? Potencjałowo i talentowo Notre Dame nie jest w stanie konkurować z drużynami z SECu. Konwersja na trzecich downach będzie kluczowa - Notre Dame i Golson cały rok mają z tym problemy. Poza tym, Notre Dame w tym roku nie spotkało jeszcze takiej ofensywy z doświadczonym QB i dwoma backami, z których jeden jest power backiem a drugi speedbackiem. Jeśli Notre Dame będzie w stanie przez 60 minut wytrzymać fizyczność Alabamy, zdziwię się, ale im to oddam i przyjmę to z pokorą. A do tego momentu moje pieniądze wędrują na Crimson Tide.
Natomiast odnośnie statystyk - te wyraźnie pokazują, że dodatnie punkty nie mają w BCS Champ znaczenia - na 16 meczów, 14krotnie faworyt pokrywał linię. Jeżeli jej nie pokrywał, przegrywał mecz (2 razy).
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Golson? Człowiek ma celność rzutową, jakby miał oczy mojej babci.
To niestety bolesna prawda,dopiero w połowie 3 kwarty Irish dotarli do red zone Bamy
Mecz się skończył i wszystko już jest jasne pozostaje czekać na dekoracje ale:

Ogólnie chyba dałem się ponieść historii i tej całej otoczce,rzeczywiście irlandczycy wyglądali słabo,obrona jak dzieci we mgle,atak z Golonem też marnie więc musiało się to tak skończyć.Choć po cichu liczyłem na win underdoga.Mecz na pewno dobry a Saban warty każdego miliona jaki mu płacą.Zasłużone zwycięstwo Alabamy i A.J McCarona bo rozegrał świetny mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom