>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2012/2013

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Mark Sanchez (NYJ) powyżej 220.5 @1,85✅
Jeremy Kerley (NYJ) powyżej 60.5 @1,85⛔
Betsson

Dobry matchup dla tego duetu. MIA vs. pass broni słabo, pozwalając na ok 285 yds/g. Sanchez jest po dobrym spotkaniu z NE, gdzie zaliczył 328 yds. mając prawie 70% skuteczność podań. Warto jednak dodać, że we wcześniejszych spotkaniach był delikatnie mówiąc, przeciętny. WR Kerley jest zdecydowanym nr 1 dla Sanchez&#39;a a w ostatnich dwóch spotkaniach vs Fins, zaliczył odpowiedznio 71 i 73 yds. Obaj ze statusem Propable, ale od środy trenowali już na full. Pogoda według prognoz w NY będzie ok.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Na Lambeu Field przyjeżdża dzisiaj Jacksonnville Jaguars i szczerze mówiąc na wstępie, nie daje im żadnych szans w dzisiejszym meczu z Packers. Jaguars statystycznie są najgorszą ofensywą w lidze jeśli chodzi o grę górą(144y per game), zaś 25 ofensywą jeśli chodzi o grę dołem (91y per game). Jeśli chodzi o ich defensywę, to też nie jest różowo, bo oddają średnio 264y górą i 147y dołem. Jeśli chodzi o Green Bay, to odpowiednio w ofensywie 266y górą (10 miejsce w lidze) i 93y na mecz dołem (24 miejsce w lidze).
Co do braków, to w składzie Jaguars na pewno zabraknie RB Jonesa-Drew, co jest wielkim osłabieniem drużyny z Jacksonville.
Packers nie są tak dobrzy jak w tamtym roku, gdzie mieli bilans 15-1. Nadal ich gra dołem nie jest za dobra i mają problemy w defensywie. Z drugiej jednak strony Jaguars są szczerze mówiąc w dużym dołku i bez Drew w dzisiejszy mecz może być dla nich bardzo ciężki.
Więc patrząc na to wszystko uważam, że dzisiaj GB Packers wygrają dwoma przyłożeniami z Jacsonville Jaguars.

GB Packers (-13.5) 1.80 8j./10j. Bet365
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Philip Rivers (SD) powyżej 245.5 @1,85⛔
Ryan Mathews (SD) powyżej 92.5 @1,85⛔
Dwayne Bowe (KC) powyżej 68.5 @1,85✅
Betsson

Powiem krótko, najzwyczajniej w świecie nie wierzę w czwarte kiepskie spotkanie takiej drużyny jak Chargers. Dzisiejszej nocy będą rzucać i biegać na potęgę. Mam świadomość problemów ofensywy SD, bo WR Royal jest na pewno out a WR Meachem jest ze statusem Questionable i dzisiaj nawet nie trenował ( na obecną chwilę nie ma oficjalnego statusu ) ale wierzę dzisiaj w Rivers&#39;a. Z drugiej strony zagra QB Cassel i jeśli mają gonić uciekających Chargers, więcej piłek pójdzie górą a tutaj spora szansa na dobry wynik dla Bowe&#39;a.

Irytujące, bo o ile z Mathews&#39;em się pomyliłem, o tyle Rivers już do przerwy miał ok 180 yds i prawie 100% skuteczność. Położyłem się spać spokojny po 2Q a rano taka przykra niespodzianka.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Mike Wallace (PIT ) powyżej 75.5 @1,85⛔
Betsson

Problemy na pozycji RB wśród Steelers mogą zmusić Bena, to częstszego grania piłki górą. Cięzko sobie, w tej sytuacji, wyobrazić, że WR1 jakim jest Wallace nie uzbiera 76 yds. A po tym co widziałem w meczu z DAL, co wyprawiała secondary Giants, uważam ten zakład za oczywisty.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Tampa Bay Buccaneers vs. Oakland Raiders
Oakland wygrało 2 ostatnie mecze i dzisiaj gra u siebie, ale nie ma co się bać tych zwycięstw, bo wygrali oni z Jacksonville i Kansas City, które są najgorszymi zespołami w NFL. Z drugiej strony Buccaneers, którzy od BYE week zaczęli grać o wiele lepiej, zniszczyli Chiefs u siebie 38-10, do ostatniej chwili walczyli z Saints i tydzień temu w TFN wygrali z Vikings. Ostatnie zwycięstwo było strasznie imopnujące. Josh Freeman rozegrał trzy TD i świetny mecz Douga Martina, który zdobył 214 yardów i 2 TD. Co więcej, Tampa Bay dobrze sobie radzi z Oakland. Myślę, że ich obrona będzie w stanie zatrzymać Darrena McFaddena. Martin okazał się świetnym wyborem, a pomoc ze strony Vincenta Jacksona otworzy grę podaniami. Freeman gra ostatnio na bardzo wysokim poziomie, rzucił 9 TD tylko z jednym INT w ostatnich 3 tygodniach i miał rating 104.2 w każdym meczu. Mam nadzieję, że pomoże wygrać Bucs kolejny mecz w tym sezonie.
Typ: Tampa Bay Buccaneers
Wynik: 42-32
Houston Texans vs Buffalo Bills
Drugim typem na dzisiaj będzie ujemny handicap na Houston Texans. W tym meczu dużą rolę odegra gra dołem Texans. Jeżeli Bills nie zatrzymają ich Rushing Offense handicap zostanie pokryty bez problemu. Texans w defensywie są jednymi z najlepszych w lidze (5 miejsce Pass Def. i 3 miejsce Rush Def.). Więc mimo dobrej gry dołem Bills powinni oni mieć dzisiaj bardzo trudne zadanie. Wątpie, żeby Texans zagrali słabo po BYE week. Wypoczęli i o ile nie popełnią głupich strat dzisiejsze widowisko będzie jednostronne.
Typ: Houston Texans (-10)
Wynik: 21-9

Osobiście dzisiaj polecam tripelka GB Packers, Houston Texans (-10) i Tampa Bay Buccaneers @ 4.57 w Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1,3K

jasper

Użytkownik
New Orleans Saints vs Philadelphia Eagles
Dzisiaj Monday Football Night i mecz kończący 9 week w NFL. Pierwsza informacja jest taka, że w zespole Eagles jako QB zagra Micheal Vick, co zaprzeczyło informacjom ostatnich dni, że w dzisiejszym meczu zagra rookie Nick Foles.
Co do stadionu, na którym zostanie rozegrany mecz to jest on overowy. 2-1 w tym sezonie i 8-4 od startu sezonu 2011.
Dwa ostatnie mecze Eagles również zakończyły się wynikami overowymi. Pomocna była w tym defensywa Eagles, które dwa ostatnie mecze zagrała najgorzej w tym roku. Z drugiej strony Saints, którzy w tym sezonie mają słabą obronę i najlepszy atak podaniami.
Miecheal Vick będzie miał dzisiaj szansę by zrehabilitować się, bo gra przeciwko najgorszej defensywie w lidze. Vick może nie odzyska starej formy, ale gra na tyle dobrze, by poważnie zaszkodzić defensywie Saints.
Linia wydaje się wysoka, a powyżej pisałem w tylko o jednym zespole, ale tak to dzisiaj będzie wyglądało. Saints swoje rzucą i od postawy Eagles będzie zależał over.
Typ: Powyżej 51.5
Wynik: 28-13
Szkoda wielka tego typu, bo wszystko wyglądało dobrze, przysnęło mi się w 3q, budzę się, a w 4q bez punktów i over nie wszedł.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ohio Bobcats vs Bowling Green Falcons
Dwa topowe zespoły w MAC Conference, Ohio Bobcats i Bowling Green Falcons zmierzą się ze sobą w środową noc. Żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na porażkę w tym meczu, bo Kent State ucieknie przegranemu.
Głównym powodem, dzięku któremu Ohio notuje takie rezultaty jest junior QB Tyler Tettleton. W tym sezonie Tettleton rzucił 1900y, 15TD i tylko 2INT. Ohio w ostatnim tygodniu pokonało Eastern Michigan, a ich QB zagrał świetny mecz rzucając 255y, 3TD i 1INT. Z Tettletonem Ohio ma dużą przewagę jeśli chodzi o QB.
Ohio posiada jeden z najlepszych biegowych ataków w akademickim futbolu. Wyróżniającym zawodnikiem jest junior Beau Blankeship, który w tym sezonie wybiegał 1097y i 8TD. Dzięki Blankeshipowi Ohio ma bardzo zbalansowany atak jeżeli chodzi o podania i biegi.
Jeśli chodzi o defensywę to będzie ona w tym meczu bardzo ważna. Bowling Green oddaje tylko 15.2 punktów na mecz, co jest 9 wynikiem w kraju. Po słabym starcie Falcons zaliczyli 5 wygranych z rzędu zdobywając łącznie 157 punktów, tracąc tylko 33. Bowling Green mierzyło się uż z ciężkimi przeciwnikami. Zaczęli sezon od porażki z Florydą 27-14, a ich kolejnym ciężkim spotkaniem będzie mecz przeciwko Ohio i Tylerowi Tettletonowi.
Co ważne Anthon Samuel (725y, 8TD), który jest nalepszym rusherem w zespole, jest QUESTIONABLE na ten mecz. Opuścił ostatnie zwycięstwo z Eastern Michigan, ale w tym meczu Falcons bardzo go potrzebują.
Defensywą można wygrać mecz, ale Ohio ma lepszy atak, który Bowling Green nie będzie w stanie do końca zatrzymać. Wydaje mi się, że zbyt dużo znaków zapytania jeśli chodzi o ofensywę i to, że Ohio gra u siebie pozwoli im to wygrać ten mecz.
Typ: Ohio Bobcats @ 1.74 (Bet365)
Wynik: 14-26
I wszystko się posypało bo bardzo dobrej 1Q, w drugiej Bowling Green było przy piłce tylko 6:43, a wygrało tą kwartę 19-0. Potem jeszcze jakaś nadzieja i 14-19, ale block punta Ohio wszystko ustawiło.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jacksonville Jaguars
vs
Indianapolis Colts

Dzisiaj czwartek więc w nocy inaugurujemy 10 tydzień NFL meczem Jacksonville Jaguars vs Indianapolis Colts. Jaguars w tym sezonie obok Kansas City Chiefs jest najsłabszym zespołem w NFL. Wydaje mi się, że Jaguars już powoli myślą o końću sezonu czekając na wybór w Drafcie 2013. Colts w obecnym sezonie zaskakują. Prowadzeni przez wybranego z numerem 1 w Drafcie 2012 QB Andrew Luckiem mają dodatni bilans meczy (5-3) i mają spore szanse, żeby zagrać w tegorocznych Wild Card games, ale żeby to dokonać muszą wygrywać z takimi zespołami jak Jaguars.
Luck ma szansę pobić zeszłoroczny rekord Cama Newtona w ilości yardów zdobytych przez debiutanta. Mimo że w ataku Colts brakuje wielkich graczy to młody QB gra wyśmienicie. Colts zdobywają średnio 390,9 yardów na mecz, co jest 4 wynikiem w lidze. Są również 6 najlepszą odensywą podaniami w NFL. Jeśli chodzi o obronę to ich największą bolączką jest obrona gry biegowej. Co ważne w meczu z Miami w szatni pojawił się ich chory na białaczkę trener. Na znak jedności z trenerem przed meczem kilkunastu zawodników ogoliło się na łyso.
Jaguars w tym sezonie mają wielkie problemy w ataku i w obronie. W ataku zabraknie Mauricea Jonesa-Dre, który jest najlepszym zawodnikiem ofensywnym drużyny z Florydy. Ofensywa jest na ostatnim miejscu w ilości zdobywanych punktów (średnio 14.6 na mecz), yardów (średnio 254) i yardów podaniami (170). Atak biegowy jest piątym od końca w lidze. W obronie również nie jest za wesoło, a we wszystkich katergoriach zajmują miejsca w okolicach 25.
Mecze pomiędzy dużynami z jednej dywizji są zwykle zacięte, a wynik może ważyć się do końća spotkania. Trzeba pamiętać, że Jaguars pokonali w tym roku Colts i będą chcieli to powtórzyć. Trzeba jednak pamiętać, że Colts walczą o Playoffy i jeśli marzą o występach na początku następnego roku to takie spotkanie muszą wygrać.
Typ: Indianapolis Colts @ 1.55; Indianapolis Colts -3 @ 1.76
Wynik: 10-27
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Co tu duzo pisać przełamanie i koniec dobrej seri Colts. A wy jak to widzicie?
Ja widzę to podobnie jak Jasper. Wygrana Colts.
Czym ci Jaguars mają wygrać?
Słabym Gabbertem na rozegraniu?
Grą biegową bez MJD (177 jardów w poprzednim meczu z Colts)?
Obroną, która jest jedną z najsłabszych w lidze?

Nie, ja tego nie widzę.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Pittsburgh Panthers
@
Connecticut Huskies

Dzisiaj krótko. Nie ma co się oszukiwać, Pitssburgh jest średnią drużyną, ale myślę, że są lepszym zespołem od Connecticut, bo przeciwnicy mają fatalny atak dołem. Ich QB Whitmer jest maszynką do TO, kiedy QB Pitt&#39;s Sunseri nie robi takich błędów i ma 69% trafiających podań. Poza tym mają ciekawego RB Shella, który jest 3 świeżakiem w kraju na tej pozycji. Pittsburgh musi wygrać 2 z ich ostatnich 3 meczy, aby kwalifikować się do Bowl Game. Mają ciężki mecz z Rutgers więc muszą dzisiaj wygrać.
Wydaje mi się, że jedynym atutem UCONN oprócz gry na własnym boisku jest tylko fakt, że od 19 października zagrali mecz, kiedy przeciwnicy z Pittsburgha zagrali 3 spotkania w tym okresie.
Mecz w nocy o 2:00.
Typ: PIT Panthers 1.58; PIT Panthers (-3.5) 1.95 @ Bet365 17-24
Ja cię kręcę, co się dzieje z tymi moimi typami na NCAA. Pierwsza połowa Pitts to była tragedia, nawet komentatorzy na ESPN nie mogli uwierzyć w to 24-0 do przerwy. Po prostu obrona Pitts zagrała fatalnie, pierwsze drive&#39;y wyglądały mniej więcej tak: 2x rush no gain i w 3 próbie podanie na 10-20y. No i ten punt return TD. Szkoda na to było patrzeć.
Jeszcze krótko o wczorajszym meczu Colts z Jaguars. Powiem tak, że w pierwszej połowie trochę sędziowie pomogli Colts. Pierw drugi TD Lucka, którego według mnie nie było, no i później Jaguars rzucili ok. 20y podanie, złapane, ale o dziwo sędziowie ogłosili Incomplete Pass. Gdyby nie to, to wynik mógł być lepszy dla Jaguars. Z drugiej jednak strony świetny mecz Lucka i Wayne&#39;a. W sumie sami wygrali oni ten mecz. Co do Jaguars to jeśli tak dalej będą grać to będą mieli ciężko żeby wygrać jeszcze więcej niż jedno spotkanie. Ich ofensywa była wczoraj tragiczna i tylko kontuzja Gabberta i wejście Henne w 4Q dało TD Jacksonville. W jedną kwartę zdobył 121 yardów i 10/16 podań, kiedy Gabbert w 3 kwarty zdobył 209y i 18/31 podań. Obaj zaliczyli też Interception.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
UL Lafayette Ragin’ Cajuns
@
#7 Florida Gators
10/11/2012 18:21

Dzisiaj ostatni mecz poza konferencją drużyny z Luizjany. W ostatnim meczu wygrali niespodziewanie z zespołem Louisiana-Monroe 40-24, gdzie na wyjeździe byli 8.5 punktowym dogiem. Ragin&#39; Cajuns przegrali wszystkie swoje mecze przeciwko drużynom z SEC od 1996, ale mają 4/9 jeśli chodzi o grę przeciwko handicapom. Ten tydzień jest szczególny w NCAA, bo odbywa się Homecoming, czyli spotkanie z absolwentami uczelni. Florida w Homecoming Games miała 64-22-2. Wygrali oni wszystkie 4 spotkania z zespołem z Luizjany, a ostatni ich mecz odbył się w 1996 roku. Ragin&#39; Cajuns są w tym momencie 27 punktowym dogiem i będą musieli dzisiaj zatrzymać rushing attack jeśli będą chcieli pokryć ten handicap. W pięciu zwycięskich meczach Luizjany w tym seoznie grali dołem 140 razy dobywając 280y. Florida jeśli chodzi o atak dołem jest sklasyfikowana 4 w DEC i 35 w kraju zdobywając średnio 192 rushing yards na spotkanie, a Mike Gillislee dobył w sumie 797yardów dołem. Gators są sklasyfikowani w krajowej 20 w 7 głównych statystykach, wliczając w to 4 miejsce jeśli chodzi o oddane punkty (12.1 na mecz). Florida pozwoliła na oddanie tylko 24 punktów w 4 domowych spotkaniach z zespołem SEC w historii szkoły. Trzeba również przypomnieć, że są 4/7 jeśli chodzi o pokrycie handicapu wyższego niż 21.5 punkta od 2010 roku. Drużyna z Luizjany ma jednę z największych ofensywnych linni w SBC. Są sklasyfikowani na 21 miejscu w kraju jeśli chodzi o umowżliwienie sacku na ich QB (1.13 na mecz), ale dzisiaj będą mieli ciężko bo defensywa Florydy jest 42 w kraju jeśli chodzi o liczbę sacks. Wydaje mi się, że mimo wszystko 27 punktowy handicap jest tutaj za wysoki UL pokryje go.
Typ: UL Lafayette Ragin’ Cajuns +27 1.90 @ Bet365
Wynik: 20-27

Oregon State Beavers #13
@
#16 Stanford Cardinal
10/11/2012 21:00

Oba zespoły są bardzo solidne, co wyjaśnia niską linię punktową 44.5 wystawioną przez bukmacherów. Dzisiaj w Oregon State wystąpi na pozycji QB junior Cody Vaz zamiast kontuzjowanego Sean&#39;a Manniona. Może Vaz będzie kontynuował dobrą grę ofensywną Oregon State, która za Manniona była strasznie nudna. Beavers mają 21 ofensywę jeśli chodzi o podania, ale dopiero 104 ofensywę jeśli chodzi o grę dołem. Potrzebny jest większy balans jeśli chodzi o te zgrania, jeśli będą chcieli dzisiaj pokonać Stanford na wyjeździe. Będą musieli więcej wykorzystywać Storm&#39;a Woodsa (4.6 YPC i 6 TD w sezonie), żeby dać większe pole manewru ich QB. Jeśli chodzi o defensywę to tam też mamy spore różnice, 5 miejsce w kraju przeciwko grze biegowe (91.8 YPG), ale oddają aż 247.3 yardów jeśli chodzi o grę podaniami.
Jeśli chodzi o Stanford to w tym tygodniu wystąpi najprawdopodobniej Kevin Hogan, który zastąpi Josh&#39;a Nunesa. Musieli coś zmienić, bo są 87 jeśli chodzi o ofensywę. Ich najlepszy zawodnik w ataku- Stepfan Taylor, który zdobył 947yardów i 8 rushing TD w tym sezonie. Stanford będzie liczyło na ich solidną defensywę w tym meczu. Cardinal mają najlepszą w krau defensywę biegową (55.8 YPG). Są 99 w kraju jeśli chodzi o grę defensywę podań (265.9 YPG).
Zdaję sobię sprawę, że jest to bardzo niska linia jeśli chodzi o futbol akademicki, ale myślę, że Under jest tutaj dobrą opcją. Mamy tutaj dwóch niedoświadczonych QB, a obie defensywy udowodniły, że są trudne do przejścia. Wydaje mi się również, że Oregon State będzie w tym meczu w stanie pokryć handicap.
Typ: Under 44.5 1.90; Oregon State Beavers +4 @ 1.90 @ Bet365 ZWROT
INT Oregon State w końcówce na swoim 25 yardzie, tak handi by weszło, a może i Under, ale wieczór nawet udany, oby noc też nie była zła.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Mississippi State Bulldogs #22
@
#9 LSU Tigers
11/11/2012 01:00

Dobra passa dla Buldogs skońćzyła się, przegrali ostatnie dwa mecze z Alabamą38-7 i Texas A&amp;M 38-13. Taka wysoka porażka domowa z Texasem była niespodzianką, bo na swoim stadionie jeszcze nie przegrali. Defensywa Bulldogs miała wielkie problemy z zatrzymaniem Johnny&#39;ego Manziela. Manziel miał 311 passing yards i przebiegł 129 yardów zdobywając 2 TD. Bulldogs w SEC przeszli bez porażki przez łatwą część terminarzu, ale teraz grają z najlepszymi tej konferencji.
LSU Tigers w ostatnim tygodniu zagrali na szczycie z Alabamą, ale TD w końcówce meczu przekreślił ich szansę na wielkie zwycięstwo. Pomimo porażki był to bardzo dobre spotkanie ze strony LSU. Również ich QB Zach Mettenberg zagrał bardzo dobre spotkanie podając 24z35 prób na 298yardów i TD. Defensywie zagrali bardzo dobrze, ale w końcówce dali sobie rzucić TD. LSU ma 3 defesywę i myślę, że będą spokojnie w stanie zatrzymać ofensywę Mississippi State.
Przegrana z Alabamą nigdy nie jest łatwa, szczególnie w takich okolicznościach. Bulldogs nie mają po prostu umiejętności, żeby przeciwtawić się LSU przez całe 60 minut. Przewiduje dzisiaj łatwe zwycięstwo LSU Tigers.
Typ: LSU Tigers -16 1.90 @Bet365
Wynik: 17-37

Notre Dame Fighting Irish #4
@
Boston College Eagles
11/11/2012 02:00

Świetna końcówka i dwa TD z Pittsburgh Panthers w ostatnim tygodniu dała remis, a później zwycięstwo 29-26 po 3 dogrywkach, a ich QB poprowadził ich do zdoby cia 522 yardów w tym meczu. Dołożył również yardowe przyłożenie. RB Notre Dame dobył 85 yardów w 22 próbach dodając 4 catche na 35yardów.
Boston College przegrało w ostatnim tygodniu z Wake Forest 28-14. QB Eagles Chase Rettig rzucił 3 INT kończąc 29z49 podań na 357 yardów. Alex Amidon złapał 10 podań, czyli najwięcej w sezonie. Boston College miało 4z12 trzecich prób w spotkaniu. Wydaje mi się, że w domowym spotkaniu Boston College będą w stanie pokryć ten handicap. Eagles w ostatnich 4 spotkaniach z Notre Dame wygrali trzy z czterech, a grając jako dog są 7/9 w ostatnich spotkaniach między drużynami.
Typ: Boston College Eagles +20 1.90 @Bet365
Wynik: 21-6

Mam nadzieję, że po fatalnym na razie sezonie NCAA jeśli chodzi o moje analizy na forum dzisiaj już będzie o wiele lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
A J Green (CIN) powyżej 88.5 @1,85 ⛔ 85 yds
Betsson

Mój kolejny typ przeciwko słabej secondary Giants ????
Jak do tej pory nikomu nie udało się zatrzymać Green&#39;a, to dlaczego mają to zrobić przeciętni NYG. Liczę na spokojne spotkanie +100 yds, tym bardziej, że gra biegowa Bengals szwankuje i moim zdaniem zdecydowanie wiecej piłek będzie szło górą.

Ja pier... do przerwy Green miał 89 yds. a mecz skończył 85....

Antonio Gates powyżej 50.5 @1,85✅
Betsson

Uważam, że Rivers dzisiaj obdarzy Gates&#39;a sporym zaufaniem. Zwykle posyła w jego stronę ok 6 piłek na mecz, ale Tampa broni słabo vs pass, więc nalezy się spodziewać, że częściej będzie korzystał z usług swojego TE. Gates obecnie ma średnią ok. 40 yds na mecz.

Ryan Tannehill powyżej 250.5 @1,85⛔ 217 yds
Betsson

Przyznam szczerze, że liczyłem na niższą linię ale nadal uważam, że typ wart zagrania. Dobry matchup vs TEN, którzy pozwalają opp QB średnio na 282 yds na mecz. Tannehill lekkie problemy z kolanem ale od środy trenował na full.

Torrey Smith powyżej 60.5 @1,85✅
Betsson

Torrey może i nie zachwyca ostatnio ale spotkanie z osłabioną secondary Raiders, jest dobrą szansą na odbicie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Buffalo Bills
@
New England Patriots
11/11/2012 19:00

Buffalo przegrało i nie pokryło handicapu w 4 z ostatnich 5 meczach wliczając porażkę tydzień temu z Houston Texans 21-9. Bills już po raz 13 z rzędu nie wystąpią w Playoffs. New England Patriots przewodzi w AFC East tylko jedną wygraną nad Miami Dolphins w dywizji. Dzisiejsze spotkanie będzie przy możliwym zwycięstwie Miami będzie więc bardzo dla nich ważne. Patriots pokonali sowich przeciwników łącznie 92 punktami w całym sezonie. Bills nie utrzymali prowadzenia z Patriots 21-7 w week 4 przegrywając póżniej 28-52. QB Bills Ryan Fitzpatrick rzucił wtedy 22 z 39 podań na 350y, 4 TD, ale także 3 INT. W sezonie Patriots są 4 w lidze jeśli chodzi o grę biegową (149.6y na mecz), kiedy pozwalają tylko na 88y na mecz. Co ważne Patriots odpoczęli po International Series i wypoczęci podchodzą do meczu z Bills. Inny wynik niż wysoka wygrana gospodarzy będzie niespodzianką. Sam Tom Brady stwierdził, że są jedynym zespołem, który ma dwa tygodnie przerwy, bo mecz z Bills uważa za niedzielny spacerek w parku.
Typ: NE Patriots (-13) 1.90; NE Patriots (-16) 2.20 @ Bet365

Tennessee Titans
@
Miami Dolphins
11/11/2012 19:00

Titans przyjeżdżają do Miami po pogromie z Bears w Chicago. W tym momencie Titans są 6 punktowym dogiem i co ciekawe w tym sezonie nie przegrali mniej niż 6 punktami. Myślę, że i dzisiaj się to nie zmieni.
Titans nie są dobrą drużyną, ale nie należy ich oceniać przez pryzmat ostatniej porażki. Wcześniej wygrali 2 razy z Bills i pokonali Colts po dogrywce. Defensywa Titans w tym sezonie oddała 308 punktów (w całym ostatnim sezonie oddali 317! punktów). Tennessee oddaje 141 rushing yards na spotkanie, a podaniami oddają 274y na mecz. Z drugiej strony Miami, które swoją grę opiera na grze dołem (111y na mecz) i to będzie klucz do zwycięstwa w tym meczu. Dolphins wygrywając dzisiejsze spotkanie będą mieli szansę na grę w Plaoffach. W ostatnich spotkaniach z Titans wygrali oni 8 z 11 spotkań. Trzeba też zwrócić uwagę, że QB Miami Tannehill u siebie nie zawodzi. W ostatnich 5 meczach sam zdobył 3 TD.
Na pewno Titans lepiej zagrają niż z Bears, ale czy będą w stanie pokonać Miami na wyjeździe? Ich defensywa nie robi wrażenia na przeciwnikach, a w ataku liczą najbardziej na grę Chrisa Johnsona. Miami musi grać to co ostatnio. Zagrać dobrze dołem i nie popełniać głupich błędów.
Typ: MIA Dolphins (-6) 1.90 @ Bet365

Detroit Lions
@
Minnesota Vikings
11/11/2012 19:00

Dzisiaj to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ oba zespoły grają w NFC North i oba muszą gonić Packers. Zwycięzca będzie miał większe szanse na ich dogonienie i szansę na Wild Card Round. Zagrają tutaj dwie drużyny, które ostatnio radzą sobie różnie. Lions 2 ostatnie mecze wygrało, zaś Vikings 2 razy poległo. QB Lions Strafford rzucił w ostatnim meczu z Jaguars (31-14) 286y trafiając 22 z 33 rzutów, a ich WR Calvin Johnson otrzymał 7 podań na 129, RB Leshure wybiegał 3 TD. Vikings z drugiej strony przegrali z Seahawks 20-30. Adrian Peterson wybiegał 182y zdobywając 2TD. Prowadzi on w NFL ze zdobytymi 957 rushing yards w sezonie.
Nie ma co się oszukiwać, Vikings po świetnym starcie rozgrywek ostatnio grają coraz słabiej. Ponder zaczął popełniać błędy, a samym Petersonem i Harvinem (o ile dzisiaj zagra) nie da się wygrywać seriami meczy w lidze. Lions teraz są na fali więc i dzisiaj powinni dać radę Vikings.
Typ: Detroit Lions 1.71 @ Bet365


TRAGEDIA! Wybrałem chyba najgorsze typy z możliwych dzisiaj... Pierw Miami, gdzie w analizie napisałem, że jak nie będą popełniać głupich błędów to wygrają. No i wykrakałem... 3 INT Tannehilla, głupie Fumbles, fatalna gra defensywna i mamy blowout.
Spotkanie Patriots się jeszcze nie skończyło, ale na handi nie ma już szans. Tutaj znowu w ofensywie wyglądało to dobrze, tak Bills zagrali świetnie w ofensywie. Nie dali się stłamsić New England i za to dla nich brawa.
Lions meczu nie widziałem nawet przez chwilę, więc najmniej mogę o nim powiedzieć. Szkoda tylko głupiej kary przy bodajże 10-16. Szkoda tylko przegranych pieniędzy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Baltimore Ravens vs Oakland Raiders
Nie znam się za dobrze na NFL, ale od początku sezonu śledzę z mniejszą lub większą uwagą i chciałbym zaproponować jeden bet na spotkania które rozpoczną się o 19. Mianowicie chodzi o drużynę przyjezdnych z Oakland na którą linia punktowa w tym spotkaniu została wystawiona w wysokości 19,5 W mojej ocenie jest to dość wysoka linia biorąc pod uwagę to: po pierwsze jak Ravens grają w defensywie, a po drugie jak OAK radzą sobie na wyjazdach w ofensywie. Fakt faktem Raiders od pewnego czasu poczynili progres w grze, ale to jeszcze może być zbyt mało na dobrze radzących sobie Ravens. Riders mają 21.4 punktu na mecz obecnie, ostatni mecz Ravens przeciwko Clevland pokazał bardzo dobrą stronę defensywy Baltimore, ponieważ nie pozwolili oni na żaden TD. Pierwsze koty za płoty, szpecem nie jestem ale można pograć :razz:
Oakland uner 19,5 / 1.90 Marathon ⛔ 20 ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Houston Texans
@
Chicago Bears
12/11/2012 02:20

Spotkanie tygodnia, dwie świetne defensywy jeśli chodzi o efektywność- Chicago pierwsze, Houston drugie. Co się może wydarzyć, kiedy dwie tak świetne defensywy się spotkają? Bears zagrali już z 7 defensywą(Packers) z wynikiem 10-23 i bez problemu pokryli under 50.5. Z drugiej jednak strony Texans z tymi samymi Packers przegrali 24-42, gdzie linia wynosiła 46.5 punkta. Przekroczyli również linię 43.5 punkta przeciwko Denver Broncos, którzy są sklasyfikowani na 6 miejscu jeśli chodzi o defensywę. Texans wygrali to spotkanie 32-25. I kolejne takie spotkanie. Texans są również bardzo dobrzy jeśli chodzi o ofensywię (9 miejsce w kraju), Bears są sklasyfikowani dopiero na 25 miejscu w kraju. Ale czy ofensywa Bears jest aż tak zła? QB Chicago Jay Cutler zagrał bardzo dobrze w ostatnim spotkaniu z Titans wliczając jego 3 TD w zwycięstwie 51-20. Bears w tym sezonie defensywą zdobyło 7 TD w sezonie. Linia wystawiona aktualnie przez bukmacherów jest na prawdę bardzo niska i myślę, że oba zespoły są w stanie ją pokryć.
Typ: Over 38 1.90 @ Bet365
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
KC (+12,5) @1,91✅
Betsson

Typ może wydac się szalony, bo KC jest beznadziejne na wyjazdach ( i ogólnie także ???? ), ale przyznam szczerze, że nigdy nie lubiłem Steelers jako tak znaczącego faworyta. Sporo kontuzji w PIT i uważam, że będą chcieli wygrac jak najmniejszym nakładem sił. Sporo gry w tym spotkaniu może pójść po ziemi.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
North Carolina Tar Heels
@
Virginia Cavaliers
16/11/2012 01:30

Virginia Cavaliers przed odpoczynkiem w 9 tygodniu ponieśli 6 porażek z rzędu. Od tego czasu ich ofensywa zdobyła już 10 TD, a w ostatnim meczu na 6 sekund przed końcem rzut QB Rocco dał zwycięstwo Cavs z Miami Hurricanes 41-40. Po BYE WEEK trener London rozwiązał problemy ofensywne zespołu grając dwoma QB. Jak na razie się to sprawdza. Jeden z nich Rocco dostał nagrodę ACC PLayer of the Week, dzięki jego 300yardom i 4 TD przeciwko Hurricanes. Ich drugi QB Sims również w tym meczu się spisał rzucając 19 z 24 podań na 203y i TD.
Zespoł z Północnej Karoliny dobrze spisuje się w ofensywie, zdobywając 40.5 punktu na mecz. Jeśli chodzi o defensywy to obie nie zachwycają. Obrona Tar Heels jest sklasyfikowana dopiero na 75 miejscu, a w ostatnim tygodniu przegrali z Georgia Tech Yellow Jackets 50-68. To był najwyższy wynik w historii konferencji ACC. North Carolina dobrze sobie radziła przeciwko grze biegowej, ale w ostatnim meczu pozwolili w tym elemencie na 380yardów i 7 TD. Obrona zespołu VIrginii traci średnio 29.3 punktu na mecz. Pozwalają na 205.3 yardy podaniami i biegowo 143.8yarda na mecz.
Mimo linii wystawionej na 61.5 punkta oba zespoły powinny ją przekroczyć.
Typ: Over 61.5 1.90 @ Bet365
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
North Carolina State Wolfpack
@
#11 Clemson Tigers
17/11/2012 21:30

Wolfpack mają niezły bilans 6-4, ale jeśli chodzi o bilans od strony bukmacherskiej, nie jest już tak dobrze. Do tej spotkania są tylko 3-6-1 ATS (przeciwko handi). W ten weekend czeka ich krótka wyprawa do Clemson na spotkanie z Tigers (9-1). Clemson nie tylko pokonuje przeciwników, ale po prostu ich demoluje. Tigers mają niesamowity bilans 7-0 ATS. To będzie ciężkie spotkanie dla Wolfpacks. Są sklasyfikowani dopiero na 92 miejscu jeżeli chodzi o defensywę podań, co oznacza bardzo ciężki mecz przeciwko 12 ofensywie podań Clemson. Tą ofensywę Tigers jest na prawdę bardzo ciężko zarzymać. Tajh Boyd kończy 68% podań i ma niesamowit liczbę 28TD. Tigers są w zbyt dobrej formie, żeby nie wygrać przekonywującą z North Carolina State Wollfpaks.
Typ: Clemson Tigers -16.5 1.90 @ Bet365 62-48
To już jest śmieszne, chociaż mi jest najmniej do śmiechu... Kolejny typ gdzie brakuje 3pkt do handi. Nie wiem co jest z tymi moimi typami, bo wydają mi się one pewne, a tu takie kwiatki. 1/8 typów, no to jest żałosne.

Texas State Bobcats
@
Navy Midshipmen
17/11/2012 21:30

Navy Midshipmen zostali zmiażdżeni w defensywie przez Trojans, drużynę z bardzo efektywnym atakiem podaniami, która szybko wyeliminowała secondary Navy. Navy powinno zagrać o wiele lepiej w tym tygodniu. Po pierwsze atak Texas State jest o wiele lepszy w grze biegowej. Są 54 jeśli chodzi o rushing yards, ale dopiero 100 jeśli chodzi o passing yards. Defensywa Midshimen jest o wiele lepsza niż ofensywa przeciwników. Navy ma o wiele lepszą pierwszą linie w ofensywie niż Texas. Będą mogli spokojnie kontrolować linię wznowienia i otwierać ją na grę biegową. Ofensywa triple-option jest bardzo ciężka dla przeciwników. Navy powinno spokojnie zwyciężyć w tym spotkaniu.
Typ: Navy Midshipmen -13.5 1.90 @ Bet365 21-10
Dwa niewykorzystane FG z ok. 30y, a handi by weszło spokojnie. No i ten touchdown przy 3-21 dla Texas State- 1 zagrywka po Kickoffie i od razu TD


Stanford Cardinal #14
@
#1 Oregon Ducks
18/11/2012 02:00

Nawet jeśli masz tak dobrą defensywę jak Stanford, to nie ma to znaczenia kiedy grasz z Oregonem. Cardinal może mają dopiero 96 defensywę podań, ale są najlepsi w kraju jeżeli chodzi o obronę biegową. Tylko 58.8 yarda na mecz. Dzisiaj na pewno będą chcieli powtórzyć ten wynik przeciwko świetnej ofensywie biegowej Oregon (325y na mecz). Stanford mają problemy w ofensywie. Są dopiero 82 ogólnie w ofensywie, ale od zmiany QB na Kevina Hogana wygląda to o wiele lepiej. Jego dobra gra nogami dała nowe możliwości ofensywie Cardinal. W dwóch meczach Hogan miał 77.4% skuteczność podań, rzucając 6 TD przeciwko 2 INT, biegając na 113 yardów.
Ducks są 3 jeśli chodzi o ofensywę, ale pierwszi w zdobywanych punktach. Niesamowite 54.8 punkta na mecz. Freshman Marcus Mariota ma 71.7% skuteczność podań w sezonie łącznie na 2164y i 28TD. Niewątpliwie jest to mocny kandydat do Heisman Throphy. Ducks mają również jednego z najlepszych w kraju RB Barnera, kóry zdobywa średnio 6.8y na bieg i zdobył już 20TD w sezonie. Defensywa Oregon est średnia (47 ogólnie, 30 jeśli chodzi o tracone punkty- 22.3 na spotkanie), ale to nie ma znaczenia. Jeśli zdobywasz punkty w każdej akcji, to kto potrzebuje defensywę?
Ofensywa Oregonu ma zbyt duży potencjał, żeby przetać zodbywać punkty seriami. Stanford świetnie poradził sobie ze stratą Andrew Lucka i dalej trzyma się w krajowej czołówce.
Typ: Powyżej 65.5 1.90 @ Bet365

Jeszcze typy bez analizy:
17/11/2012 18:00 Houston @ Marshall Marshall ML 1.62 41-44
18/11/2012 01:00 Western Kentucky @ UL Lafayette UL Lafayette -4.5 1.90 27-31 ????
18/11/2012 01:00 Tennessee @ Vanderbilt OVER 59.5 1.83 59punktów... Parodia :lol 1/6, w tym 2 typy 1pkt, kolejne 2- 3pkt... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom